Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads ) - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-04, 14:16   #1921
Anno1989
Zadomowienie
 
Avatar Anno1989
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 736
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

ja bym powiedziała, że zieloną ale czarna też Ci pasuje
Anno1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 14:17   #1922
roxxxxy
Raczkowanie
 
Avatar roxxxxy
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 442
GG do roxxxxy
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez Mirell Pokaż wiadomość
Tak masz farta, z Łodzi do Wa-wy na upartego rzut beretem, a ode mnie najbliższe Trollbeads mam 300km na Litwie

Kurczę, beka z tymi różnymi odbiorcami franchesingu Trollbeads na Polskę Z jednej strony źle, bo trudno teraz zbierać na jedną kartę ten 1tys. zł żeby mieć koralik gratis, a z drugiej, być może dzięki konkurencji będzie więcej promocji?
Ja w każdym razie planuję spore zamówienie, ale póki co się wstrzymuję i myślę że dopiero po świętach
--------------------
Za to dzisiaj byłam w W.Kruk i mam charms z bransoletką
Udało mi się zakupić chyba najładniejszy ze wszystkich tam charmsów, czyli różyczkę Wydałam 49zł, dostałam bransoletkę a miła Pani dała mi również kartę stałego klienta dającą 5% zniżki na każde kolejne zakupy
Bransoletka to ta na zdjęciu, niestety nie zrobiłam dokładniejszego bo myślałam, że już mnie pewnie ktoś uprzedził, a teraz za ciemno u mnie Jest fajna na początek (lub noszenie 2-3 charmsów), ale na dłuższe zbieranie obawiałabym się czy wytrzyma, gdyż zapięcie ma niewiele większe niż charmsy, a sama w sobie jest jakoś dziwnie lekka
Podsumowując, jestem bardzo zadowolona, a na te bransoletki dzikich tłumów od rana nie widziałam, więc myślę że się nie zrażą i może jeszcze kiedyś powtórzą promocję, bo fajna

też dostałam taką kartę w sumie to baaardzo dobry pomysł, bo zawsze 5% zniżki to już coś. U mnie też jakoś nie było dużo ludzi w kruku, babeczki kupowały raczej chamilie niż charmsy
__________________
zakupoholiczka.
roxxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 14:25   #1923
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

zielonej nie rozważam...nie lubię zieleni
fiolet albo czarną..ale chyba czarną
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 14:29   #1924
Anno1989
Zadomowienie
 
Avatar Anno1989
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 736
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
zielonej nie rozważam...nie lubię zieleni
fiolet albo czarną..ale chyba czarną
to kupuj czarną i później koniecznie zrób nam zdjęcia
Anno1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 14:40   #1925
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez Anno1989 Pokaż wiadomość
to kupuj czarną i później koniecznie zrób nam zdjęcia
no to będzie mediolan i czarna tylko muszę ich się spytać czy mogę dopłacić do tego koralika z innej grupy cenowej, bo chcę kupić skórkę i zapięcie i dwa koraliki w gratisie
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 14:42   #1926
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
no to będzie mediolan i czarna tylko muszę ich się spytać czy mogę dopłacić do tego koralika z innej grupy cenowej, bo chcę kupić skórkę i zapięcie i dwa koraliki w gratisie
daj znac czy sie zgodzili, mi ostatnio podobają sie te droższe koraliki i tez sie nad tym zastanawiałam
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 14:44   #1927
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

dam znać, tylko tak jak mówiłam, nie wiem kiedy to będzienarazie kasy ni mom
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-04, 14:48   #1928
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

ahaa, myslalam ze bedziesz do nich maila pisac
mojego listonosza niestety zasypało, wiec ciągle czekam
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 15:01   #1929
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

w sumie masz rację..napiszę już teraz a kupię jak kasa przyjdzie

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:52 ----------

i napisałam już.pewnie odpiszą w poniedziałek to dam znać
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 15:17   #1930
lifeisbeautiful
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 563
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Ja dzisiaj oficjalnie stałam się charmsomaniaczką Dostałam tę bransoletkę z w.kruka z łyżwą i pantofelek z aparta Mama wybierała, więc cudów nie można oczekiwać, ale nie jest źle Niby to prezent na mikołaja, ale nie mogłam się powstrzymać I mi osobiście bardzo się podoba to, że charmsy są różnej wielkości, fajnie to wygląda(te z kruka są mniejsze).
lifeisbeautiful jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 16:07   #1931
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez lifeisbeautiful Pokaż wiadomość
I mi osobiście bardzo się podoba to, że charmsy są różnej wielkości, fajnie to wygląda(te z kruka są mniejsze).
Ale nam nie chodzi o różny rozmiar zawieszek (na karabińczyk), tylko różne grubości i szerokości beadsów (koralików)
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-04, 16:13   #1932
lifeisbeautiful
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 563
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez Mirell Pokaż wiadomość
Ale nam nie chodzi o różny rozmiar zawieszek (na karabińczyk), tylko różne grubości i szerokości beadsów (koralików)
Tak, wiem Faktycznie, może mało trafne porównanie z mojej strony
lifeisbeautiful jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 16:30   #1933
dagienka
Zadomowienie
 
Avatar dagienka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 185
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez Mirell Pokaż wiadomość
Ale nam nie chodzi o różny rozmiar zawieszek (na karabińczyk), tylko różne grubości i szerokości beadsów (koralików)
Cytat:
Napisane przez lifeisbeautiful Pokaż wiadomość
Tak, wiem Faktycznie, może mało trafne porównanie z mojej strony
Mirell, skąd wiesz, czy nie znajdzie się ktoś gorszy niż Ty, czy ja i nie będzie chciał mieć wszystkich charmsów dokładnie tej samej wielkości i długości?

EDIT: I fajna róża z Kruka! już się zastanawiałam, czy nie biec po Joy'a, ale skoro mam sklep Trollbeads w Warszawie... to chyba będę wydawać pieniądze na jedno.
Zresztą TŻ nienawidzi charmsów, i tak Trolle ledwo zniesie

ennkaa, fajnie, że się zdecydowałaś na czarną mozaikę. A jak się nie zgodzą, to bierzesz Dzikiego Kota?
__________________
ZaTrollowana
31 Troli

Edytowane przez dagienka
Czas edycji: 2010-12-04 o 16:37
dagienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 17:04   #1934
magdadro
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 663
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez Anno1989 Pokaż wiadomość
kot srebrny czy jakieś murano ma w nazwie kot? chodzi o koralik dziki kot?

Magda, Gosia, wymieniać tą bransoletkę na 18 cm?
nie wymieniaj
17 przy 14cm w nadgarstku będzie wystarczająca, przecież to dodatkowe 3cm!

---------- Dopisano o 18:04 ---------- Poprzedni post napisano o 18:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Anno1989 Pokaż wiadomość
heh, trudno, najwyżej kupię to zapięcie duży kwiat. i tak mi się strasznie podoba a ono jest dłuższe. już oglądam co tam masz
Do dużego Kwiatu bierz 16 bo 17 bedzie Ci latać !!!!
__________________

magdadro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 17:05   #1935
Anno1989
Zadomowienie
 
Avatar Anno1989
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 736
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

ok, już mi dziewczyny powiedziały. po prostu spanikowałam dziś rano, czy aby na pewno nie będzie za mała. ale dzięki za odp
Anno1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 17:15   #1936
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez dagienka Pokaż wiadomość
I fajna róża z Kruka! już się zastanawiałam, czy nie biec po Joy'a, ale skoro mam sklep Trollbeads w Warszawie... to chyba będę wydawać pieniądze na jedno.
Zresztą TŻ nienawidzi charmsów, i tak Trolle ledwo zniesie
Dzięki za różę
Ja kolekcjonować mam zamiar właśnie tradycyjne zwieszki (nie mogę się oprzeć ich urokowi i najlepiej wyrażają okazję) oraz Trollbeads (dziś cały dzień je noszę i jestem zachwycona), natomiast z Pandory rezygnuję, nie chcę mieć tyle tego

Cytat:
Napisane przez magdadro Pokaż wiadomość
nie wymieniaj
17 przy 14cm w nadgarstku będzie wystarczająca, przecież to dodatkowe 3cm!
Magda, a Ty masz "mokkę" i "szczęśliwy supełek", prawda? Mogłabyś przy okazji wstawić zdjęcie jak się oba przy murano na bransoletce prezentują?
Bo chyba tą "hortensję" wezmę dopiero na wiosnę, teraz mi nie pasuje
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 17:18   #1937
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

hortensja jest strasznie malutka, podobała mi sie, ale jak ją zobaczylam na żywo to zrezygnowałam. Jak bede na etapie Magdy to pewnie kiedys kupie, teraz wole cos bardziej widocznego
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 17:19   #1938
magdadro
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 663
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
o ta różyczka z kruka śliczna! chyba sobie kupię na szyję naprawdę słodka.
A co do mozaiki to nie wiem własnie którą poradzicie mi? one się mienią na zielono obie? Magduś, Ty masz fioletową, opiszesz? Albo obfotasz dokładnie?
Masz porównanie z czarną?

ja narazie mam trochę czasu na decyzję bo postanowiłam zakupić dopiero jak dostanę jakiś pieniądz (ktoś mi kasę wisi i jak nie odda to narazie mam tylko na ZUS ). Mam nadzieję,że to będzie przyszły tydzień.
Ja mam Fioletową Mozaikę i moim zdaniem to najbardziej kapryśny spośród tych trzech wariant kolorystyczny. Jeżeli wahasz się pomiędzy czarną i fioletową to bierz czarną. Fioletowe bywają w różnych odcieniach, od bladego wrzosu po fiolety z dużą ilością żółto-kremowego a nawet khaki. Moja ma właśnie najwięcej tego khaki i jest chyba najbardziej dojechana ze wszystkich fioletowych jakie widziałam
BTW to podobno strasznie trudne do wykonania koraliki ale chyba jedne z najładniejszych w całej kolekcji
__________________


Edytowane przez magdadro
Czas edycji: 2010-12-04 o 17:59
magdadro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 17:31   #1939
magdadro
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 663
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez Mirell Pokaż wiadomość
Dzięki za różę
(...)
Magda, a Ty masz "mokkę" i "szczęśliwy supełek", prawda? Mogłabyś przy okazji wstawić zdjęcie jak się oba przy murano na bransoletce prezentują?
Bo chyba tą "hortensję" wezmę dopiero na wiosnę, teraz mi nie pasuje
Ogłosiłam szlaban zdjęciowy do końca roku ale na wyraźną prośbę udzielam sobie dyspensy

wrzucam stare zdjęcie na którym widać mokke, supełek i przy okazji fioletową mozaikę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg MD55.jpg (30,4 KB, 130 załadowań)
__________________

magdadro jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-04, 17:42   #1940
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez magdadro Pokaż wiadomość
Ogłosiłam szlaban zdjęciowy do końca roku ale na wyraźną prośbę udzielam sobie dyspensy

wrzucam stare zdjęcie na którym widać mokke, supełek i przy okazji fioletową mozaikę
Dziękuję za zdjęcie
Teraz jestem przekonana, że dwa następne wezmę srebra: "mokkę" i "szczęśliwy supełek". Jeszcze akurat trafiło na zdjęcie z dwubarwnym kwiatem, ktory również coraz bardziej mi się podoba ze względu na to "oczko"

"Mokka" jest fantastyczna, normalnie śni mi się od wczoraj, ale właśnie też zauważyłam, że o ile na polskim FB pojawia się często, tak na zagranicznych widziałam ją może z raz
Nie wiem, może my Polki jakiś inny gust mamy, ale jak można nie kochać tego koralika
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 17:48   #1941
magdadro
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 663
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez Mirell Pokaż wiadomość
Dziękuję za zdjęcie
Teraz jestem przekonana, że dwa następne wezmę srebra: "mokkę" i "szczęśliwy supełek". Jeszcze akurat trafiło na zdjęcie z dwubarwnym kwiatem, ktory również coraz bardziej mi się podoba ze względu na to "oczko"

"Mokka" jest fantastyczna, normalnie śni mi się od wczoraj, ale właśnie też zauważyłam, że o ile na polskim FB pojawia się często, tak na zagranicznych widziałam ją może z raz
Nie wiem, może my Polki jakiś inny gust mamy, ale jak można nie kochać tego koralika
Mnie on zachwycał od samego początku ale kupiłam go dopiero do drugiej bransoletki. Do pierwszej bransoletki jakoś nie pasował.
Dobry wybór, będzie Ci ładnie przylegał do rzemyka
__________________

magdadro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 17:50   #1942
monikaninoczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 139
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez dagienka Pokaż wiadomość
Mirell, skąd wiesz, czy nie znajdzie się ktoś gorszy niż Ty, czy ja i nie będzie chciał mieć wszystkich charmsów doładnie tej samej wielkości i długości?
Hahaha dobre To chyba się znalazł ktoś taki, bo mnie strasznie wkur***, że są one różnej wielkości, przede wszystkim długości I jak kupowałam ostatnio choinkę to wzięłam tą co mam niż tą co chciałam na początku, bo była ona wybitnie dłuższa od tych charmsów co już mam

Nadal nie mam czym zrobić zdjęcia Chłopak nie ma czasu dokładniej przeszukać pudeł
monikaninoczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 18:08   #1943
domcia81
Rozeznanie
 
Avatar domcia81
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 824
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez Mirell Pokaż wiadomość
Dzięki za różę
Ja kolekcjonować mam zamiar właśnie tradycyjne zwieszki (nie mogę się oprzeć ich urokowi i najlepiej wyrażają okazję) oraz Trollbeads (dziś cały dzień je noszę i jestem zachwycona), natomiast z Pandory rezygnuję, nie chcę mieć tyle tego
Mirell będzie sprzedawać Pandorę , Mirell będzie sprzedawać Pandorę , Mirell będzie sprzedawać Pandorę

Co prawda nie mam pojecia jakie ma koraliki, ale i tak

Edytowane przez domcia81
Czas edycji: 2010-12-04 o 18:28
domcia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 18:14   #1944
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez magdadro Pokaż wiadomość
Ogłosiłam szlaban zdjęciowy do końca roku ale na wyraźną prośbę udzielam sobie dyspensy

wrzucam stare zdjęcie na którym widać mokke, supełek i przy okazji fioletową mozaikę
Piękna bransoletka . Teraz to i mnie kusi ta mozaika . I mocca też super!
No ale jeszcze nie wiem w jakich kolorach będzie moja trollowa bransoletka, więc póki co nie planuję zakupów (ale ściema, cały czas rozmyślam nad tym jaki koralik kupię :P).
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 20:04   #1945
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

roxxxxy a jakiego charmsa kupiłąs w kruku?

Mirell mi się ta róża średnio podoba, ale dobrze że Tobie się tak podoba

U mnie w Kruku więcej było tych z obsługi niż klientów ,ale babki jakieś głupie. Najpier powiedziały mi że treba kupić 2 charmsy za 49 zł a ja mówię że na kuponie pisze że charms powyżej 49 zł więc się ze mną w końcu zgodziła. Ce na charmsch nie mieli był jeden katalog z ksrerowanych zdjęć - ochydnie to wyglądało. Musiałam czekć aż inne dziewczyny skończą oglądać ten katalog żeby obsług powiedziała mi ile kosztuje dany charms. W końcu kupiłam siostrze czapkę akademicką - super jest A dla siebie wzięłam jajko wielkanocne Nie jest tkie łądne jak na ich stronie ale co tam Nutki nie mieli . Łyżwa mi się bardzo podobała ale ja mam już srebrną z YES

Były też świąteczne charmsy w Kruku ale całkiem płaskie i nie podobał mi się ani jeden

Poszłąm do YES i się załamałam tymi nowymi charmsami świątecznymi choink jest jednostronna , mikołaj z reniferem tki malutki że szok No i kupiłam domek bo był duży i ładny przepłaciłam bo 20 zł tańszy w Aparcie ale ta Apartowa czerwień metaliczna mnie denerwowała strasznie. Domek będzie od rodziców na święta. Potem poszłam do Apartu i kupiłam zielone sanie od cioci na mikołaja,ale jakoś mnie nie zachwycają. Zielony jest metaliczny. Długo zastanawiałam się czy nie wziąć tych czerwonych bo są ładniejsze ale jednak chcę trochę zielonych charmsów.
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 20:16   #1946
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez dagienka Pokaż wiadomość

ennkaa, fajnie, że się zdecydowałaś na czarną mozaikę. A jak się nie zgodzą, to bierzesz Dzikiego Kota?
własnie Kota się boję.. żeby nie był brązowy. I wymyśliłam,że jak się nie zgoszą to wezmę kwiat indygo Tylko tu ktoś na niego czeka to mi zezna jak on pasuje do ciemnofioletowego. I w takim układzie mozaikę sobie poprostu kupię
Cytat:
Napisane przez magdadro Pokaż wiadomość
wrzucam stare zdjęcie na którym widać mokke, supełek i przy okazji fioletową mozaikę
no ty już mnie całkiem nakręciłaś na tą mozaikę czarną. Znalazłam jeszcze parę zdjęć real i wygląda,że jest cudna...muszem kupić
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 20:18   #1947
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Dziewczyny, była może któraś z Was dzisiaj na rekonesansie na stoisku Trollbeads w Wola Parku albo w tym salonie w Promenadzie?

Dostałam właśnie wcześniejszy prezent-kopertę od św.Mikołaja i kusi mnie, żeby z tej okazji rozpocząć moją przygodę z Trollami

BTW to ja też jeszcze kilka miesięcy temu broniłam się rękami i nogami nawet przed Pandorą, a teraz proszę, jestem praktycznie zdecydowana na zakup Trolli
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 20:24   #1948
Tinka*
Wtajemniczenie
 
Avatar Tinka*
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 136
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez domcia81 Pokaż wiadomość
Mirell będzie sprzedawać Pandorę , Mirell będzie sprzedawać Pandorę , Mirell będzie sprzedawać Pandorę

Co prawda nie mam pojecia jakie ma koraliki, ale i tak
Własnie też to zauważyłam wyżej..
Ja chetna też byłabym

A swoja drogą byłam dziś na małych zakupach i kupiłam walizeczkę z Pandory (z okazji listopadowych wakacji na Teneryfie) i mama kupiła mi mureno rożowo-białe w paseczki (jako świąteczny prezent). Cudnie to już wygląda z tym co mam... pomysleć ze Pandore mam od 3 tyg. a już ją "troche" zapełniłam.. o zgrozo
__________________
w życiu potrzebne są z m i a n y . . .



Edytowane przez Tinka*
Czas edycji: 2010-12-04 o 20:26 Powód: lit.
Tinka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 20:28   #1949
Anno1989
Zadomowienie
 
Avatar Anno1989
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 736
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
własnie Kota się boję.. żeby nie był brązowy. I wymyśliłam,że jak się nie zgoszą to wezmę kwiat indygo Tylko tu ktoś na niego czeka to mi zezna jak on pasuje do ciemnofioletowego. I w takim układzie mozaikę sobie poprostu kupię
ja czekam na kwiaty indygo ale będę je mieć dopiero w wigilię... chyba, że jeszcze ktoś je ma

Sorina, widziałaś niezapominajki w doniczce w aparcie? boskie są
Anno1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 20:28   #1950
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
Dziewczyny, była może któraś z Was dzisiaj na rekonesansie na stoisku Trollbeads w Wola Parku albo w tym salonie w Promenadzie?

Dostałam właśnie wcześniejszy prezent-kopertę od św.Mikołaja i kusi mnie, żeby z tej okazji rozpocząć moją przygodę z Trollami

BTW to ja też jeszcze kilka miesięcy temu broniłam się rękami i nogami nawet przed Pandorą, a teraz proszę, jestem praktycznie zdecydowana na zakup Trolli
Wiele z nas tak kończy .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:25.