Ostatnio testowałam - cz. III - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-15, 17:44   #4351
MysiaJadwisia
Zakorzenienie
 
Avatar MysiaJadwisia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 694
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Cytat:
Napisane przez renia30 Pokaż wiadomość
Wg. mnie tam są, i to laskowe
Ha!!! Jest nas więcej, coś musi być na rzeczy
MysiaJadwisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 18:01   #4352
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 039
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Cytat:
Napisane przez MysiaJadwisia Pokaż wiadomość
Ha!!! Jest nas więcej, coś musi być na rzeczy
Tych, co czują rybę czy ikrę też jest więcej, coś musi być na rzeczy
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 18:07   #4353
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Nie, nie, nie

Womanity to śledź z figową konfiturą, a Cocoon to zatęchłe, lekko podpleśniałe kakało
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 19:24   #4354
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Nie, nie, nie

Womanity to śledź z figową konfiturą, a Cocoon to zatęchłe, lekko podpleśniałe kakało
gdzie Ty tam śledzia widzisz śledź jest zupełnie inny i figowej konfitury niet , może raczej figa jako figa , za to orzechy jak najbardziej - laskowe
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 20:00   #4355
Pani Stettke
Zakorzenienie
 
Avatar Pani Stettke
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 5 460
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
gdzie Ty tam śledzia widzisz śledź jest zupełnie inny i figowej konfitury niet , może raczej figa jako figa , za to orzechy jak najbardziej - laskowe
Zgadzam się, żadnych konfitur. Świeża, okrągła, lekko tłusta, ale nieprzetworzona figa. A wszystko w mleczno-kawiorowym sosie.
Mam szczęście być w gronie tych, na których Womanity układa się przepięknie
__________________
wymiana
Pani Stettke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 21:48   #4356
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
gdzie Ty tam śledzia widzisz
Ja go nie widzę Ja go czuję psze Pani
Cytat:
śledź jest zupełnie inny
Dooobra, może faktycznie masz rację, niekoniecznie śledź, a filet z flądry
Cytat:
i figowej konfitury niet , może raczej figa jako figa , za to orzechy jak najbardziej - laskowe
Ale figa jako figa jest raczej cierpko-zielona, a tu wyraźnie da się wyczuć słodki, figowo-rybny sos Wiem! Solony śledź z figowym czatnejem!
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 23:25   #4357
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Ale figa jako figa jest raczej cierpko-zielona, a tu wyraźnie da się wyczuć słodki, figowo-rybny sos Wiem! Solony śledź z figowym czatnejem!
Ty wiesz, co? To mógłby być bardzo dobry przepis
Zlać się rybą (przepraszam, Womanitem) i jeść śledzia z czatnejem!
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-16, 00:06   #4358
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Ty wiesz, co? To mógłby być bardzo dobry przepis
Zlać się rybą (przepraszam, Womanitem) i jeść śledzia z czatnejem!


Zrobiłem się głodny, idę do kuchni
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 06:43   #4359
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Jako ze mam teraz faze na wszystko co rozane poszlam do Sephory i wyniuchalam wszystkie rozane nowosci. Byly to
Cool water Sea rose - zupelnie niepodobny do klasyka, ale tez blizej niezidentyfikowana roza to byla... Kompletnie niezapamietywalny zapach.
Dali Sea & sun cos tam roses z poczatku wychodzi jakis kwas? owocki, cos ostrego, a potem... ta nuta troche sie wyostrza, rozy nie czulam zupelnie.
Snowing rose Masaki wielkie nadzieje wiazalam z tym zapachem, a rozy tez w nim malo. Owszem, jakas poswiata jest, chlodnawa i z poczatku obiecujaca, ale potem znow wychodzi won proszku do prania i tanie nutki, ktore znamy z innych kiepskich zapachow.
Tak wiec rozy w perfumach mainstreamowych jest malo, w kazdym razie w nowosciach. Czekam na Especially Escada Elixir - mysle, ze te wezme w ciemno, ale chyba jeszcze ich nie ma u nas
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 09:03   #4360
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 314
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Cytat:
Napisane przez Pani Stettke Pokaż wiadomość
Zgadzam się, żadnych konfitur. Świeża, okrągła, lekko tłusta, ale nieprzetworzona figa. A wszystko w mleczno-kawiorowym sosie.
Mam szczęście być w gronie tych, na których Womanity układa się przepięknie
To pogrubione mnie zawsze zastanawia - czy jeśli ja czuję na sobie dany zapach w określony sposób oznacza, że inni też go tak odbierają? Porażką byłoby dla mnie paradować odzianą zapachowo w domniemane masło orzechowe, dla znajomego cuchnąc niczym ryba i ogólnopojęta fizjologia.

Edytowane przez 025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092
Czas edycji: 2013-05-16 o 11:00
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 09:08   #4361
MysiaJadwisia
Zakorzenienie
 
Avatar MysiaJadwisia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 694
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Cytat:
Napisane przez ropuszka Pokaż wiadomość
Cool water Sea rose
Naprawdę coś takiego stworzyli? Aż dziw bierze, że nie wyczarowali jeszcze Cool Water Ocean Oud
MysiaJadwisia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-16, 09:35   #4362
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

[1=025dd70b38ae5ec63576996 b909aa97df2915b11_5f1f5c7 240092;40836831]To pogrubione mnie zawsze zastanawia - czy ja czuję na sobie dany zapach w określony sposób oznacza, że inni też go tak odbierają? Porażką byłoby dla mnie paradować odzianą zapachowo w domniemane masło orzechowe, dla znajomego cuchnąc niczym ryba i ogólnopojęta fizjologia. [/QUOTE]
Odpowiedź jest jednoznaczna - nie oznacza.
Mnie np się wydaje, że pachnę słodką brzoskwinią, zamszową, piękne retro - a ktoś pyta, co tak wali zasikaną pieluchą

Bywa i w drugą stronę (może stałam się zbyt ostrożna) - walę klejem i taśmą pakową (CdG), idę odebrać synka - a pani w przedszkolu zachwyca się świeżymi konwaliami (że niby to moje perfumy)
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 11:28   #4363
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Cytat:
Napisane przez MysiaJadwisia Pokaż wiadomość
Naprawdę coś takiego stworzyli? Aż dziw bierze, że nie wyczarowali jeszcze Cool Water Ocean Oud
będzie
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 13:35   #4364
_carlajna_
Her Worshipfulness
 
Avatar _carlajna_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: gazylion lat świetlnych od właściwej
Wiadomości: 3 106
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Cytat:
Napisane przez Pani Stettke Pokaż wiadomość
Zgadzam się, żadnych konfitur. Świeża, okrągła, lekko tłusta, ale nieprzetworzona figa. A wszystko w mleczno-kawiorowym sosie.
Mam szczęście być w gronie tych, na których Womanity układa się przepięknie
[1=025dd70b38ae5ec63576996 b909aa97df2915b11_5f1f5c7 240092;40836831]To pogrubione mnie zawsze zastanawia - czy jeśli ja czuję na sobie dany zapach w określony sposób oznacza, że inni też go tak odbierają? Porażką byłoby dla mnie paradować odzianą zapachowo w domniemane masło orzechowe, dla znajomego cuchnąc niczym ryba i ogólnopojęta fizjologia. [/QUOTE]
Ja chyba też należę do "wybrańców" choć nie mogę powiedzieć że Womanity leży na mnie przepięknie, to jestem całkiem zadowolona z efektu. (Pamiętam że testując go w perfumerii na bloterze, zapach faktycznie wydawał mi się okrutny ale na mojej skórze ta dziwna nuta w ogóle się nie ujawnia. )
I chyba nie jest to tylko i wyłącznie moje odczucie, bo nosząc ten zapach w zeszłe lato, usłyszałam kilka komplementów na ich temat; co w moim przypadku zdarza się niezmiernie rzadko.
W tym roku planuję powtórkę, bo jakoś tak letnio mi się kojarzy.
Cytat:
Napisane przez MysiaJadwisia Pokaż wiadomość
Naprawdę coś takiego stworzyli? Aż dziw bierze, że nie wyczarowali jeszcze Cool Water Ocean Oud
Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
będzie

Obawiam się że Parabelka może mieć rację, ostatnio czytałam na blogu Piratha że Boss już swój oud'owy zapach wypuścił!
Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Bywa i w drugą stronę (może stałam się zbyt ostrożna) - walę klejem i taśmą pakową (CdG), idę odebrać synka - a pani w przedszkolu zachwyca się świeżymi konwaliami (że niby to moje perfumy)
Ten Klej CdG chyba faktycznie pachnie na Tobie zachwycająco, czego dowodem są komentarze pana przeprowadzającego z Tobą wywiad.
__________________
Mój avatar - ... "I just can't bare to let a gorgeous guy like him out of my sight."
_carlajna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 15:08   #4365
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Dooobra, może faktycznie masz rację, niekoniecznie śledź, a filet z flądry
też nie kiedyś usmażyłam flądrę i koth jak się tą flądrą w ekstazie cały wylizał , śmierdział dwa dni i zapewniam Cię , że nie przypominało to Womanity
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 15:33   #4366
MysiaJadwisia
Zakorzenienie
 
Avatar MysiaJadwisia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 694
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
też nie kiedyś usmażyłam flądrę i koth jak się tą flądrą w ekstazie cały wylizał , śmierdział dwa dni i zapewniam Cię , że nie przypominało to Womanity
bo to nie była flądra z figowym czatnejem!
orzechami pewnie też nie pachniał?
MysiaJadwisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 15:59   #4367
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Cytat:
Napisane przez MysiaJadwisia Pokaż wiadomość
bo to nie była flądra z figowym czatnejem!
orzechami pewnie też nie pachniał?
Niestety nie roztaczał wokół siebie coś w rodzaju aromatu brudnej smażalni ryb , gdzie jakieś ukryte rybie zwłoki zaczęły się dyskretnie rozkładać
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 16:09   #4368
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
też nie kiedyś usmażyłam flądrę i koth jak się tą flądrą w ekstazie cały wylizał , śmierdział dwa dni i zapewniam Cię , że nie przypominało to Womanity
Cytat:
Napisane przez MysiaJadwisia Pokaż wiadomość
bo to nie była flądra z figowym czatnejem!
orzechami pewnie też nie pachniał?
Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
Niestety nie roztaczał wokół siebie coś w rodzaju aromatu brudnej smażalni ryb , gdzie jakieś ukryte rybie zwłoki zaczęły się dyskretnie rozkładać
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 16:23   #4369
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 039
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Ubawiłam się Waszymi rybnymi dywagacjami

[1=025dd70b38ae5ec63576996 b909aa97df2915b11_5f1f5c7 240092;40836831]To pogrubione mnie zawsze zastanawia - czy jeśli ja czuję na sobie dany zapach w określony sposób oznacza, że inni też go tak odbierają? Porażką byłoby dla mnie paradować odzianą zapachowo w domniemane masło orzechowe, dla znajomego cuchnąc niczym ryba i ogólnopojęta fizjologia. [/QUOTE]
Też nad tym często dumam
W Black Afgano czuję na sobie taką potliwą nutę, testowałam je kiedyś na zlocie (chyba to o ten zapach chodziło, nie jestem pewna, bo potliwą nutę wyczuwam w niejednych perfumach), no i daję dziewczynom mój nadgarstek do wąchania, bo nie chciały wierzyć i mówię "same zobaczcie, jest!", a one jakoś nie czuły tego I jeszcze mnie obkomplementowały, że pięknie
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-16, 22:17   #4370
Pani Stettke
Zakorzenienie
 
Avatar Pani Stettke
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 5 460
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

[1=025dd70b38ae5ec63576996 b909aa97df2915b11_5f1f5c7 240092;40836831]To pogrubione mnie zawsze zastanawia - czy jeśli ja czuję na sobie dany zapach w określony sposób oznacza, że inni też go tak odbierają? Porażką byłoby dla mnie paradować odzianą zapachowo w domniemane masło orzechowe, dla znajomego cuchnąc niczym ryba i ogólnopojęta fizjologia. [/QUOTE]

W przypadku Womanity dużo w mojej ocenie zależy od chemii skóry. Skóra, która wysładza zapachy, złagodzi słone nuty i podbije mleczną słodycz figi i orzechów. Ale skóra, która wyostrza wonie, i ma tendencje do ich "kwaszenia" rzeczywiście z Womanity wydobędzie aspekty kwaskowate i fizjologiczne.
Za nosy otoczenia ręczyć nie mogę, ale trudno mi uwierzyć, że ktoś wywącha rybę w Womanity podanej na wysładzającej zapachy skórze. Musiałby bardzo chcieć

Cytat:
Napisane przez _carlajna_
Ja chyba też należę do "wybrańców" choć nie mogę powiedzieć że Womanity leży na mnie przepięknie, to jestem całkiem zadowolona z efektu.
Z właściwą sobie egzaltacją przesadziłam nieco z tą przepięknością ale Womanity układa się na mnie co najmniej interesująco i przyzwoicie.

Z rzeczy, które układają się więcej niż interesująco i przyzwoicie, czyli prawie przepięknie, testowałam zaś:

Aoud Musk Montale-młodszy, słoneczny i letni brat Dark Aouda. Jasne piżmo skontrastowane z dość ostrym, charakterystycznym dla Montale lekko medycznym oudem, ozdobione lekko szafranem, na hebanowej, drzewnej, łagodnej bazie.
Kontrast oudu i niezwierzęcego, lekko mydlanego piżma, daje bardzo ciekawy i naturalny efekt. Agarowej świetlistości, o ile ktoś jest w stanie wyobrazić sobie taką naturę oudu.
Trwałość niestety gorsza, niż to, do czego Pierre Montale nas przyzwyczaił- trzy, cztery godziny, nie więcej. Szkoda, że tylko na rynek arabski (albo- jak to dobrze dobrze, że upolowałam jedyny flakon na allegro).

Black Touch Parah- przyjemny, nienachalny, wytrawny zapach z kroplą oudu. Rozpoczyna się chyba bergamotą, jest sporo przypraw i mało słodkie drewno gwajakowe. Ładnie, bezpiecznie i miło; trochę podobnie nosi mi się, jeśli chodzi o sposób noszenia, nie o nuty zapachowe, Bois Marocain Toma Forda.
__________________
wymiana
Pani Stettke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 22:36   #4371
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Cytat:
Napisane przez Pani Stettke Pokaż wiadomość
Black Touch Parah- przyjemny, nienachalny, wytrawny zapach z kroplą oudu. Rozpoczyna się chyba bergamotą, jest sporo przypraw i mało słodkie drewno gwajakowe. Ładnie, bezpiecznie i miło; trochę podobnie nosi mi się, jeśli chodzi o sposób noszenia, nie o nuty zapachowe, Bois Marocain Toma Forda.
Na mnie black Touch jest ciemniejsze, niż Bois Maroacin, ale podobają mi się oba. Najbardziej skandaliczne jest to, że Bois Marocain ma nieporównywalnie gorszą projekcję i trwałość, niż tanie w sumie Black Touch.
BM mam, nad BT myślę...

Co do Womanity zgadzam się. Jest piękny, niebanalny i piotrafi się uroczo rozwinąć.

Ogólnie zaś ślę Ci...
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 22:44   #4372
edytapa68
Zakorzenienie
 
Avatar edytapa68
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 186
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Cytat:
Napisane przez _carlajna_ Pokaż wiadomość
Ja chyba też należę do "wybrańców" choć nie mogę powiedzieć że Womanity leży na mnie przepięknie, to jestem całkiem zadowolona z efektu.
W tym roku planuję powtórkę, bo jakoś tak letnio mi się kojarzy.

Dla mnie to trauma i mam nadzieję,że się nie spotkamy Ostatnio siedziałam koło osoby pachnącej W, i nie mogłam złapać tchu. Tak sztucznego i obrzydliwego zapachu dawno nie czułam
edytapa68 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 22:51   #4373
_carlajna_
Her Worshipfulness
 
Avatar _carlajna_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: gazylion lat świetlnych od właściwej
Wiadomości: 3 106
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Cytat:
Napisane przez Pani Stettke Pokaż wiadomość
W przypadku Womanity dużo w mojej ocenie zależy od chemii skóry. Skóra, która wysładza zapachy, złagodzi słone nuty i podbije mleczną słodycz figi i orzechów. Ale skóra, która wyostrza wonie, i ma tendencje do ich "kwaszenia" rzeczywiście z Womanity wydobędzie aspekty kwaskowate i fizjologiczne.
Za nosy otoczenia ręczyć nie mogę, ale trudno mi uwierzyć, że ktoś wywącha rybę w Womanity podanej na wysładzającej zapachy skórze. Musiałby bardzo chcieć
Otóż to! Też podejrzewam, że to przez moją wysładzającą wszystko skórę. A może raczej dzięki niej.
Cytat:
Z właściwą sobie egzaltacją przesadziłam nieco z tą przepięknością ale Womanity układa się na mnie co najmniej interesująco i przyzwoicie.
No coś Ty! Nie ma co umniejszać swoich zalet! Nawet jeżeli to tylko zalety wierzchniej warstwy, jaką jest skóra! A Twoją "egzaltację" w opisach perfum bardzo lubię, zwłaszcza "podkłady kolejowe" w którymś z Montale zapadły mi w pamięć!

---------- Dopisano o 23:51 ---------- Poprzedni post napisano o 23:48 ----------

Cytat:
Napisane przez edytapa68 Pokaż wiadomość
Dla mnie to trauma i mam nadzieję,że się nie spotkamy Ostatnio siedziałam koło osoby pachnącej W, i nie mogłam złapać tchu. Tak sztucznego i obrzydliwego zapachu dawno nie czułam

Jeżeli nie mieszkasz w moim mieście to pewnie nie. Bo w najbliższym czasie podróży nie planuję. Ale zanotuję w pamięci jak by coś, kiedyś to użyję innego zapachu. Obiecuję.
__________________
Mój avatar - ... "I just can't bare to let a gorgeous guy like him out of my sight."
_carlajna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 07:31   #4374
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Moja skóra nie wysładza zapachów , a Womanity pachnie na mnie pięknie . Nie wiem , od czego to zależy
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 09:34   #4375
Pani Stettke
Zakorzenienie
 
Avatar Pani Stettke
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 5 460
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Na mnie black Touch jest ciemniejsze, niż Bois Maroacin, ale podobają mi się oba. Najbardziej skandaliczne jest to, że Bois Marocain ma nieporównywalnie gorszą projekcję i trwałość, niż tanie w sumie Black Touch.
BM mam, nad BT myślę...

Co do Womanity zgadzam się. Jest piękny, niebanalny i piotrafi się uroczo rozwinąć.

Ogólnie zaś ślę Ci...
Trwałość Bois Marocain jest skandaliczna. Piękny, rachityczny, dwugodzinny zapach. Mam, bo lubię, ale kolejnego flakonu nie będzie. Za to nad Black Touch nie myślę. Już nie myślę, bo po przeczytaniu recenzji na Twoim blogu natychmiast kupiłam flakon
Ja również ślę

Cytat:
Napisane przez _carlajna_
No coś Ty! Nie ma co umniejszać swoich zalet! Nawet jeżeli to tylko zalety wierzchniej warstwy, jaką jest skóra! A Twoją "egzaltację" w opisach perfum bardzo lubię, zwłaszcza "podkłady kolejowe" w którymś z Montale zapadły mi w pamięć!
Ojejej, dziękuję Podkłady kolejowe czuję w Dark Aoud,moim ulubionym Montale.
Ciekawa jestem, jak na Twojej bardzo wysładzającej zapachy skórze pachną rzeczy naprawdę słodkie, jak jakieś Botrytisy czy coś.

Cytat:
Napisane przez Parabelka
Moja skóra nie wysładza zapachów , a Womanity pachnie na mnie pięknie . Nie wiem , od czego to zależy
I tak oto moja mądra teoria padła

A w temacie głównym:
Black Vetyver Cafe Jo Malone-wspaniałe, gorące espresso!
Z dymnym wetiwerem, pogłębiającym kawowy rauszyk. Posypana gałką muszkatołową i ziarnami kolendry. Wetiwer pełni tu taką rolę, jak w piżmo w Aoud Musk, czyli wyciąga na pierwszy plan najpiękniejsze nuty. Kawa jest bardzo zdecydowana, wyraźnie rozpoznawalna, wściekle gorąca i w żadnym razie niesłodzona. Co z tego, skoro trwa jakieś dwie godziny...

Wild Fig&Cassis Jo Malone-świeża, soczysta figa podana na roztartych w dłoniach liściach krzewów czarnej porzeczki. Całość serwowana na liściach trawy w delikatnym kwiatowym sosie. Ogólne wrażenie bardzo zielone i bardzo dobre. Młodsza siostra Ichnusy od Profumum Roma. Trwałość przeciętna, ale dużo lepsza, aniżeli Black Vetyver Cafe.
__________________
wymiana
Pani Stettke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 10:27   #4376
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 314
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Może coś jest na rzeczy z tą wysładzającą zapachy skórą. Moja ma taką tendencję.

Wąchałam ostatnio Amor Amor in a Flash. Spodziewałam się bubla w stylu oryginał + oranżada, jak to było z letnimi flankerami. Dodać warto, że za oryginałem oraz za wersjami Absolu i Forbidden Kiss przepadam. In a Flash zdziwił mnie niesamowicie - oryginału nie ma w nim w ogóle! Jest za to cynamon, maślane kruche ciasteczka i chrzęszczący cukier. Bardzo w stylu Biscotti Marca Jacobsa. Podoba mi się!
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 10:43   #4377
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

A ja testuje globalnie Eternity Kleina. Tak - to stare klasyczne Eternity Czulam ostatnio na wielu kobietach i stad naszlo mnie na odgrzebanie mojej probki. Zapach podoba mi sie najbardziej w fazie ostatniej - baza jest wybitnie kwiatowa, cos jak lilie i bez. Poczatek troche zbyt metaliczny i pudrowy, ale przez to zapach jest nie do pomylenia z niczym innym. Moglabym go w sumie miec, chociaz mam poczucie, ze nie do konca do mnie pasuje, bo wg mie raczej do latwych w odbiorze nie nalezy. Podchodze do niego chyba nasty raz i wciaz nie wiem co z nim zrobic Na niekorzysc przemawia fakt, ze jest baaardzo popularny, niezmienne od lat 90-tych.
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 12:42   #4378
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Cytat:
Napisane przez Pani Stettke Pokaż wiadomość

rzeczy naprawdę słodkie, jak jakieś Botrytisy czy coś.
I tak oto moja mądra teoria padła

A w temacie głównym:
Black Vetyver Cafe Jo Malone-wspaniałe, gorące espresso!
Z dymnym wetiwerem, pogłębiającym kawowy rauszyk. Posypana gałką muszkatołową i ziarnami kolendry. Wetiwer pełni tu taką rolę, jak w piżmo w Aoud Musk, czyli wyciąga na pierwszy plan najpiękniejsze nuty. Kawa jest bardzo zdecydowana, wyraźnie rozpoznawalna, wściekle gorąca i w żadnym razie niesłodzona. Co z tego, skoro trwa jakieś dwie godziny...
1.o , na mnie Botrytis nie jest słodki powiedziałabym że jest to miód wytrawny . Teorią się nie przejmuj - zachowanie zapachów i jego przyczyny są nieprzewidywalne i to jest najpiękniejsze - o ileż wiele wątków byłoby uboższych , gdyby wszystko na wszystkich pachniałoby tak samo , nie byłoby choćby dyskusji o flądrach powyżej
2.niech ich gęś kopnie dlaczego nikt nie umie zrobić porządnej trwałej kawowej kawy w perfumach , skoro można zrobić żel pod prysznic , pilingi , masła do ciała itp pachnące po 12 godzin na skórze
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 14:52   #4379
joaa12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 767
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

[1=025dd70b38ae5ec63576996 b909aa97df2915b11_5f1f5c7 240092;40825718]Zadziwiacie mnie tymi opisami Womanity... Dla mnie to nieszkodliwe zupełnie masło orzechowe (ew. orzechy prażone na patelni z odrobiną cukru)z daaaaaaleko w tle pobrzmiewającą figą. Przyjemne nawet. [/QUOTE]

Wachałam ten zapach wiele razy i do tej pory nic mnie w nim nie przeraziło o ile pamiętam. Nawet mi się spodobał. Przy okazji przetestuję ponownie. Uważam za ładny zapach, chociaż o ile pamiętam tz nie był zachwycony.
joaa12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 15:00   #4380
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 314
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
2.niech ich gęś kopnie dlaczego nikt nie umie zrobić porządnej trwałej kawowej kawy w perfumach , skoro można zrobić żel pod prysznic , pilingi , masła do ciała itp pachnące po 12 godzin na skórze
Fakt - gdybym znalazła gdzieś trwałe perfumy o zapachu żelu kawowego YR, peelingu Farmony albo masła Joanny byłabym wniebowzięta...
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-21 14:21:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:56.