Czy ja zgwalcilem swoja dziewczyne? - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-01, 21:54   #421
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Czy ja zgwalcilem swoja dziewczyne?

Cytat:
Napisane przez Leszy Pokaż wiadomość



Ale ktoś może przypadkiem trafić na wątek 28 stycznia
ale czyn miał miejsce wcześniej niż 28 stycznia.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-01, 21:57   #422
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Czy ja zgwalcilem swoja dziewczyne?

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Przepraszam, myślałam, że określenie ''zrobić z kogoś idiotę'' w języku potocznym oznacza ''wkręcić kogoś; nabrać na coś; zrobić niefajny żart''. Jeśli się pomyliłam to bardzo przepraszam , nie miałam zamiaru nikogo urazić.

'.
Taa...
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-01, 21:57   #423
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Czy ja zgwalcilem swoja dziewczyne?

ale przecież nadal podlega pod paragraf i teraz i po 28 stycznia
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-01, 21:59   #424
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Czy ja zgwalcilem swoja dziewczyne?

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
ale przecież nadal podlega pod paragraf i teraz i po 28 stycznia
odnoszę się do wklejonego wcześniej linka.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-01, 22:00   #425
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Czy ja zgwalcilem swoja dziewczyne?

Cytat:
Napisane przez TozsamoscBournea Pokaż wiadomość
Niby z jakiej racji?
Wszystko jest nieprawda.
Nie musze tego mowic na policji, bo takich rzeczy nie sciga sie z urzedu.
Przed chwilą było prawdą. Zdecyduj się dziecko, bo nie wiem czy iść spać. A Ty jesteś raz dziewczynka, raz chłopaczek. Takie to na czasie w sumie.
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-01, 22:01   #426
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Czy ja zgwalcilem swoja dziewczyne?

Cytat:
Napisane przez panna mati_ Pokaż wiadomość
Taa...
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-01, 22:05   #427
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Czy ja zgwalcilem swoja dziewczyne?

myślałam, że zasada nie działania prawa wstecz dotyczy tego czy czyn jest karalny czy nie.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-01, 22:10   #428
PaniPedagog
Szalony Kapelusznik
 
Avatar PaniPedagog
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 739
Dot.: Czy ja zgwalcilem swoja dziewczyne?

Cytat:
Napisane przez panna mati_ Pokaż wiadomość
Przed chwilą było prawdą. Zdecyduj się dziecko, bo nie wiem czy iść spać. A Ty jesteś raz dziewczynka, raz chłopaczek. Takie to na czasie w sumie.
Jakieś takie powiedzonko było "żeby życie miało smaczek raz dziewczynka raz chłopaczek" Tylko to chyba nie w stosunku do rozdwojenia jaźni
PaniPedagog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-01, 22:15   #429
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Czy ja zgwalcilem swoja dziewczyne?

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
myślałam, że zasada nie działania prawa wstecz dotyczy tego czy czyn jest karalny czy nie.
a to przypadkiem nie działa też w takiej sytuacji, tzn. jeśli ustawa wchodzi w życie 28 stycznia, to dopiero od 28 stycznia każdy gwałt jest ścigany z urzędu? a wszystkie wcześniejsze są na wniosek.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-01, 22:22   #430
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Czy ja zgwalcilem swoja dziewczyne?

nie wiem właśnie, dotyczy karalności czynu, ale nie wiem czy ścigania z urzędu.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-01, 22:29   #431
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Czy ja zgwalcilem swoja dziewczyne?

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
ewentualnie jakiś troll z gimbazy założył zupełnie fikcyjny wątek, bo miał ochotę powkręcać wizażanki, a gdy zobaczył posty o ściganiu z urzędu itp., to się dzieciak wystraszył i wymyślił na szybko historyjkę o byciu tą dziewczyną :P

prawo nie działa wstecz
Glupota ludzka powoduje rożne rzeczy i mogła spowodować pierwszy post, ale te o seksuologach i tyryryry logice wciąż przywołują myśl z jakiego zakątku internetu przybył autor
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-01, 22:36   #432
jesienny_lisc
Zakorzenienie
 
Avatar jesienny_lisc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 443
Dot.: Czy ja zgwalcilem swoja dziewczyne?

Ja już nic nie rozumiem i chyba nie chcę.
jesienny_lisc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-01, 23:58   #433
JanePanzram
Zakorzenienie
 
Avatar JanePanzram
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 479
Dot.: Czy ja zgwalcilem swoja dziewczyne?

Cytat:
Napisane przez Ilja_Muromiec Pokaż wiadomość
Dobra, pisząc zupełnie serio - przede wszystkim odwołuję gadkę o prokuratorze itp. Fakt faktem na art. 197 k.k. się to łapie, ale w mojej ocenie społeczna szkodliwość czynu jest znikoma (no i właśnie dobrowolnie położyłem się na talerzu całej hordzie krwiożerczych baba, ale trudno),
no problem, i tak mądrością, jak zauważyłam, nie grzeszysz

---------- Dopisano o 00:58 ---------- Poprzedni post napisano o 00:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Po prostu autor/autorka zrobił z Was idiotki i teraz musicie sobie znaleźć nowego (starego) chłopca do bicia, żeby jakoś ukryć swoje niefortunne zaangażowanie w czyjeś nie wiadomo w sumie co.
Nigdzie nie powiedziałam, że przymuszanie kogoś do czegoś miałoby być ok, wprost przeciwnie, razi mnie takie przymuszanie mnie do jedynie słusznych form ''myślenia''. Uważania może raczej.
No, ale najłatwiej jest wmawiać komuś coś, co do czego bynajmniej nie jest przekonany, że jest i na tym budować poczucie własnej wielkości.
Hultaj, czego w sformuowaniu "Jak ja rozebralem (spalismy juz nago pare razy wiec nieczego nie podejrzewala) to tym razem w nia wszedlem." nie rozumiesz? Który fragment jest niejasny i dwuznaczny, że musisz rozwodzić sie nad tym, że przyzwolenie było, czy nie wiem o co toczyłaś bój.

Jak toczyć bój to o rzeczy tego warte. Kiedy ci któraś napisała, że uprawiasz sztukę dla sztuki, to chodziło o sofizmaty, które sama powinnaś u siebie zauważyć!

Natomiast gdyby sytuacja była realna, to nie wiem, w jakim celu ktoś miałby taki temat zakładac. Jak mi sie zdawało, to nie są rzeczy do zakładania wątasków po forach, tylko do osobistej refleksji, ale ja mam za dużą wiarę w rozsądek ludzi.
Mógłby powstać temat: "przejechałem pijanego łażącego po drodze w niedozwolonym miejscu, hej wizażanki, powinienem czuć wyrzuty sumienia, a może nie?" Byłby tak samo z kosmosu jak wątek o tytule "czy ją zgwałciłem". Hee.

Edytowane przez JanePanzram
Czas edycji: 2014-01-02 o 00:02
JanePanzram jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 00:16   #434
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Czy ja zgwalcilem swoja dziewczyne?

Co do ustawy, wchodzi w życie od 28 stycznia, więc po tym terminie ktoś postronny będzie mógł zgłosić czyn choćby i sprzed kilku lat, bo przestępstwo gwałtu nie ulega tak szybko przedawnieniu. Jako że prawo nie działa wstecz, ustawa nie obejmie przestępstw zgłoszonych wcześniej (w sumie logiczne, bo jak :p )Tak sądzę, że na tym to polega.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.

Edytowane przez jaksy
Czas edycji: 2014-01-02 o 00:18
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 00:30   #435
pheronikaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1
Dot.: Czy ja zgwalcilem swoja dziewczyne?

Hej. Wiem, że hmm...długo nie zaufacie takim opowieściom, uprzedzam, że wystarczy mi jedna odpowiedź i usuwam się w cień, nie mam zamiaru nic opowiadać ani przedłużać tego beznadziejnego wątku...ooo nawet poproszę administrację o bana!!! nie mam zamiaru korzystać z forum. Tylko, że po prostu musiałam założyć konto: przeczytałam pierwszą i pare ostatnich stron z wypiekami na twarzy, miałam niemal identyczną sytuację jak dziewczyna z forum abc i jaka tu została opowiedziana...ekhm...to samo tylko w pupe, wcześiej uprawialiśmy zwykły seks, ale nie zgadzałam sie wiadomo gdzie, no ale cóż...nawet o tym sama pisałam gdzieś <brzydal> A więc, czy ten wątek jest dla mnie, czy powinnam przypisać do mojej sytuacji wszelkie wypowiedzi? Moze znajde jakies cenne wskazowki...
pheronikaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 00:54   #436
TozsamoscBournea
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 28
Dot.: Czy ja zgwalcilem swoja dziewczyne?

Ojojoj a wasze zapowiedzi o powiadamianiu policji itp. traktuje jako groźby karalne (na podstawie art. 190 w zw. z art. 234 kk). Mowie wam, ze historia jest zmyslona...nie wazne czy w sensie, ze robie badania, czy podaje sie za kogos innego. Btw czysto wyobrazeniowo, wyobrazcie sobie, ze jestem zgwalcona dziewczyna...zostaje wezwana jako gwalciciel, jestem wzieta za mojego gwalciciela....kolejne upokorzenie, jak mozna kogos zniszczyc przez internet (no dobra ja sama siebie jezeli by bylo mozliwe zawiadomic o tym organy). Nie mniej, opowiedzialam wam bajke, chocia znie wykluacza sie to z tym, ze znam taka sytuacje itp
TozsamoscBournea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 00:58   #437
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: Czy ja zgwalcilem swoja dziewczyne?

Akurat straszenie prokuratorem czy policją nie podlega pod "straszenie" czy "groźby" i jest to jedyny legalny sposób na grożenie konsekwencjami
Jak tam pisanie ze samym sobą z 2 kont?
__________________

Oddaj głos w ankiecie:
Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Cytat:
Napisane przez elvegirl
Babskie forum, normalna rzecz że jest dużo jednoczesnych PMSów i się baby raz na jakiś czas pokłócą
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 00:59   #438
Leszy
Zakorzenienie
 
Avatar Leszy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Szczecin/Poznań
Wiadomości: 3 791
Dot.: Czy ja zgwalcilem swoja dziewczyne?

Cytat:
Napisane przez TozsamoscBournea Pokaż wiadomość
Ojojoj a wasze zapowiedzi o powiadamianiu policji itp. traktuje jako groźby karalne (na podstawie art. 190 w zw. z art. 234 kk). Mowie wam, ze historia jest zmyslona...nie wazne czy w sensie, ze robie badania, czy podaje sie za kogos innego. Btw czysto wyobrazeniowo, wyobrazcie sobie, ze jestem zgwalcona dziewczyna...zostaje wezwana jako gwalciciel, jestem wzieta za mojego gwalciciela....kolejne upokorzenie, jak mozna kogos zniszczyc przez internet (no dobra ja sama siebie jezeli by bylo mozliwe zawiadomic o tym organy). Nie mniej, opowiedzialam wam bajke, chocia znie wykluacza sie to z tym, ze znam taka sytuacje itp
Jak uważasz. Ja ten wątek 29 stycznia zgłaszam na policję. I sorry Winnetou, ale to nawet koło gróźb karalnych nie stało. Grunt pali Ci się pod nogami, to pewnie udajesz teraz tę dziewczynę. A jak nie, to mam nadzieję, że rzeczywiście pokryjesz koszty operacyjne sprawy i odechce Ci się trollowania.
__________________
Widziane okiem faceta.

Drukuję w czy de! Projekt: FoldaRap.
http://szczecin.tvp.pl/23874420/030216 24:20
http://szczecin.tvp.pl/23995784/120216 29:30
Leszy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 01:30   #439
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Czy ja zgwalcilem swoja dziewczyne?

Cytat:
Napisane przez Leszy Pokaż wiadomość
Jak uważasz. Ja ten wątek 29 stycznia zgłaszam na policję. I sorry Winnetou, ale to nawet koło gróźb karalnych nie stało. Grunt pali Ci się pod nogami, to pewnie udajesz teraz tę dziewczynę. A jak nie, to mam nadzieję, że rzeczywiście pokryjesz koszty operacyjne sprawy i odechce Ci się trollowania.
Zrobiłam print screeny z identycznym postanowieniem.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-02, 01:32   #440
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Czy ja zgwalcilem swoja dziewczyne?

@Jane Panzram
Nie skupiłam się na ocenie zdarzenia bo wydawało mi się oczywiste, że dla każdego normalnego czlowieka stosowanie przemocy jest czymś niewłaściwym. Skupiłam się na tym, że w realnym świecie w okolicznościach małosprzyjających może być trudno udowodnić, że jakieś zdarzenie miało miejsce. Czytając ten wątek czasami ma się wrażenie, jakby nikt Was nigdy nie przestrzegał, że nawet przyjaciel mąż czy znajomy może skrzywdzić (wywożąc do lipnej pracy za granicę, zabierając paszport, dosypaniem czegoś do drinka) bo najważniejsze jest, że ''chłopak'', jakby związanie się z facetem automatycznie musialo oznaczać naprawdę dobrą znajomość jego osoby.

Cytat:
Napisane przez Leszy Pokaż wiadomość
Czyż nie piękna wizja?
A gdyby wątek założyła dziewczyna, jak wynika z ostatnich postów, ktora tą marna prowokacją rzeczywiście chciała się poczuć lepiej, to kolejna sytuacja przymusowa może pogłębić jej traumę. Nie wiem czemu uważasz, że Ty wiesz wszystko najlepiej.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 01:34   #441
TozsamoscBournea
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 28
Dot.: Czy ja zgwalcilem swoja dziewczyne?

falszywe oskarzenie danej osoby przed organami scigania jest przestepstwem, poczytaj o tym, grozba karalna to grozna popelnienia przestepstwa na czyjas szkode.

ostatecznie nie grozi ci odpowiedzilanosc karna ale ja wiem ze przestepstwa nie bylo wiec moge cie wezwac do zaprzestania bezprawnego grozenia mi spowodowaniem postepowania karnego i podniesc argumetn ze sa to grozby karalne
TozsamoscBournea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 01:36   #442
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Czy ja zgwalcilem swoja dziewczyne?

Cytat:
Napisane przez TozsamoscBournea Pokaż wiadomość
falszywe oskarzenie danej osoby przed organami scigania jest przestepstwem, poczytaj o tym, grozba karalna to grozna popelnienia przestepstwa na czyjas szkode.

ostatecznie nie grozi ci odpowiedzilanosc karna ale ja wiem ze przestepstwa nie bylo wiec moge cie wezwac do zaprzestania bezprawnego grozenia mi spowodowaniem postepowania karnego i podniesc argumetn ze sa to grozby karalne
Przykro mi, ale w tym wypadku racja jest po stronie zgłaszającego Twoje wpisy. Lepiej na zimne dmuchać.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 01:42   #443
JanePanzram
Zakorzenienie
 
Avatar JanePanzram
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 479
Dot.: Czy ja zgwalcilem swoja dziewczyne?

Cytat:
Napisane przez TozsamoscBournea Pokaż wiadomość
grozenia mi spowodowaniem postepowania karnego i podniesc argumetn ze sa to grozby karalne
tego jeszcze nie grali w tym spalonym teatrze: że niby grożenie policją to groźby karalne.

To by było dopiero przerypane. Wyobrażam sobie tego dziadka, co ostatno scyzorykiem zranił jakiegoś łba, który go napadł - teraz dziadek jest ciągany po sądach. Jakby mu jeszcze przywalić ten nieistniejący paragraf "strasznie policją", to dziadziu by spędził resztę swoich dni za kratami na bank, bandzior jeden

Edytowane przez JanePanzram
Czas edycji: 2014-01-02 o 01:46
JanePanzram jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 01:51   #444
Leszy
Zakorzenienie
 
Avatar Leszy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Szczecin/Poznań
Wiadomości: 3 791
Dot.: Czy ja zgwalcilem swoja dziewczyne?

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
A gdyby wątek założyła dziewczyna, jak wynika z ostatnich postów, ktora tą marna prowokacją rzeczywiście chciała się poczuć lepiej, to kolejna sytuacja przymusowa może pogłębić jej traumę. Nie wiem czemu uważasz, że Ty wiesz wszystko najlepiej.
Nie uważam, że wiem najlepiej. W tym wypadku mamy dwie wersje jednego użytkownika - męską i damską. Męska to gwałciciel, damska to osoba, która wszystko zmyśliła, oparła to na innej historii, którą usłyszała. Tak, damska wersja strasznie miota się w zeznaniach, raz mówi, że to ona jest bohaterką, a pod koniec mówi, że to jednak ktoś inny. Wg mnie jeśli wątek jest prawdziwy, to gwałcicielowi pali się pod nogami i zaczyna wymyślać. Na to by wskazywała niespójność w ostatnich postach.

Gdyby jednak było jak mówisz, że to dziewczyna zgwałcona założyła wątek, to sądzę, że nie wymyślałaby takiej historyjki i POWAŻNIE nie udawałaby swojego gwałciciela. Nawet nie potrafię sobie wyobrazić jak obrzydliwy może być gwałt, bo jednak większość ofiar to kobiety, ale podejrzewam, że nie chciałbym się wczuwać w osobę, która tak mnie... skalała.

Cytat:
Napisane przez TozsamoscBournea Pokaż wiadomość
falszywe oskarzenie danej osoby przed organami scigania jest przestepstwem, poczytaj o tym, grozba karalna to grozna popelnienia przestepstwa na czyjas szkode.

ostatecznie nie grozi ci odpowiedzilanosc karna ale ja wiem ze przestepstwa nie bylo wiec moge cie wezwac do zaprzestania bezprawnego grozenia mi spowodowaniem postepowania karnego i podniesc argumetn ze sa to grozby karalne
Nigdzie nie będzie fałszywego oskarżenia. Użytkownik TozsamoscBournea publicznie przyznał się do gwałtu, a potem zaczął wymyślać historyjki. Gdyby ten użytkownik napisał, że jest hipotetyczna sytuacja taka a taka, albo jego znajomy/a był/a uwikłany/a w podobną historię, to TozsamoscBournea nie miałby się czego obawiać. A tak? No cóż. Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę.
__________________
Widziane okiem faceta.

Drukuję w czy de! Projekt: FoldaRap.
http://szczecin.tvp.pl/23874420/030216 24:20
http://szczecin.tvp.pl/23995784/120216 29:30

Edytowane przez Leszy
Czas edycji: 2014-01-02 o 01:53
Leszy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 08:49   #445
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Czy ja zgwalcilem swoja dziewczyne?

Cytat:
Napisane przez TozsamoscBournea Pokaż wiadomość
falszywe oskarzenie danej osoby przed organami scigania jest przestepstwem, poczytaj o tym, grozba karalna to grozna popelnienia przestepstwa na czyjas szkode.

ostatecznie nie grozi ci odpowiedzilanosc karna ale ja wiem ze przestepstwa nie bylo wiec moge cie wezwac do zaprzestania bezprawnego grozenia mi spowodowaniem postepowania karnego i podniesc argumetn ze sa to grozby karalne
Ile to trzeba wypić żeby pisać takie głupoty?
Prokuraturę powiadamia się zawsze o podejrzeniu popełnienia przestępstwa i to prokuratura ustala czy takie było. Do momentu zgromadzenia dowodów i postawienia oskarżenia obowiązuje zasada domniemania niewinności.
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 08:54   #446
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Czy ja zgwalcilem swoja dziewczyne?

Cytat:
Napisane przez panna mati_ Pokaż wiadomość
Ile to trzeba wypić żeby pisać takie głupoty?
Prokuraturę powiadamia się zawsze o podejrzeniu popełnienia przestępstwa i to prokuratura ustala czy takie było. Do momentu zgromadzenia dowodów i postawienia oskarżenia obowiązuje zasada domniemania niewinności.
Ja prawnikiem nie jestem, więc jak coś niech mnie ktoś sprostuje, ale czy przypadkiem nie zawiadomienie o przyznaniu się kogoś do przestępstwa nie jest karalne?
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 09:11   #447
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4 441
Dot.: Czy ja zgwalcilem swoja dziewczyne?

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Ja prawnikiem nie jestem, więc jak coś niech mnie ktoś sprostuje, ale czy przypadkiem nie zawiadomienie o przyznaniu się kogoś do przestępstwa nie jest karalne?
Nie .
ARAKSJEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 09:51   #448
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Czy ja zgwalcilem swoja dziewczyne?

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Ja tak samo pojmuję zwrot ''zrobić kogoś idiotę'' coś jak ''zrobić kogoś w balona''.

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Ja prawnikiem nie jestem, więc jak coś niech mnie ktoś sprostuje, ale czy przypadkiem nie zawiadomienie o przyznaniu się kogoś do przestępstwa nie jest karalne?
Jak dziewczyna będzie chciała, to sama pójdzie, nie rób z siebie tutaj pseudoaltruistki, bo to żenujące.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 09:57   #449
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Czy ja zgwalcilem swoja dziewczyne?

Cytat:
Napisane przez Leszy Pokaż wiadomość
Jak uważasz. Ja ten wątek 29 stycznia zgłaszam na policję. I sorry Winnetou, ale to nawet koło gróźb karalnych nie stało. Grunt pali Ci się pod nogami, to pewnie udajesz teraz tę dziewczynę. A jak nie, to mam nadzieję, że rzeczywiście pokryjesz koszty operacyjne sprawy i odechce Ci się trollowania.
Juz widzę mine tego policjanta przyjmującego zgłoszenie
"Panie władzo, przeczytałem w internecie taka historyjkę o domniemanym gwałcie, wiem, ze nie narzekacie w policji na nadmiar pracy, więc bede wam znosic takie forumowe historie do analizy Wiec trzeba poszukac autora opowiesci, czyli jakby sprawcy, to nie powinno byc problemem, oraz ewentualnej ofiary, czyli trzeba przesłuchac wszystkie przyjaciółki oraz kolezanki autora, z którymi sie spotykał, bo nie wiadomo, która dziewczyna uległa rzekomemu gwałtowi, ani nie wiadomo kiedy "
Abstrachujac juz wogóle od tematu gwałtu, który wogóle jest ciezko udowodnić, zwłaszcza juz w przypadku kiedy domniemana ofiara lezy nago i radosnie przy swoim domniemanym gwałcicielu i to nie pierwszy raz i z własnej woli. Ja rozumiem i zgadzam sie, ze facet postapił nagannie, ale troche realizmu ludzie, bo to co sie tu czyta to juz naprawde paranoja, jakby sie co niektórzy z choinki urwali i nie mieli pojęcia o zyciu. Nakręcacie sie wzajemnie, plujecie na autorka, plujecie na tych, którzy napisza cokolwiek w nieco innym tonie niz wasz, kurcze dobrze, ze to nie czasy samosądów, ani palenia na stosach, bo forumowa wiekszosc zbieraniny ludzi nie czyni jeszcze człowieka winnym, ani gwałcicielem.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 09:58   #450
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Czy ja zgwalcilem swoja dziewczyne?

Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
Co do ustawy, wchodzi w życie od 28 stycznia, więc po tym terminie ktoś postronny będzie mógł zgłosić czyn choćby i sprzed kilku lat, bo przestępstwo gwałtu nie ulega tak szybko przedawnieniu. Jako że prawo nie działa wstecz, ustawa nie obejmie przestępstw zgłoszonych wcześniej (w sumie logiczne, bo jak :p )Tak sądzę, że na tym to polega.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
a, no może
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-02 14:14:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:58.