Jak podkreślić jasną cerę? III - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-04, 13:55   #1891
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Chetnie zobacze taki filmik zeby sie podbudowac Podrzuci ktos link
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-04, 14:11   #1892
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Chetnie zobacze taki filmik zeby sie podbudowac Podrzuci ktos link
Jasne juz szukam. Jak tylko znajde edytuje wiadomosc.

Nie moge znalezc, ta dziewczyna miala gdzies wczesniej linki:
www.asianbeautyblog.com

Zabieram sie teraz do roboty, w wolnej chwili znajde. Reklamowala to jako cos, co "everybody read it". Jakas azjatka majaca meza chirurga plastycznego publikowala wlasnie swoje zdjecia przed i w trakcie makijazu. Naprawde bylam w szoku, ze tak straszna twarz mozna tak zmienic makijazem

Edytowane przez tulipanna.
Czas edycji: 2007-11-04 o 14:38
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-04, 17:05   #1893
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

lady_butterfly: A dla mnie właśnie Loreal Porcelain był za ciemny i dziś zaopatrzyłam się w Revlona odcień Ivory Jutro próba generalna- zobaczymy. Co do Azjatek- zgadzam się ze stwierdzeniem, że to najpiękniejsze kobiety na świecie. Inna sprawa, że kultura i klimat pozwalają na genialną pielęgnację. Raj!
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-04, 17:58   #1894
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

chciałabym mieć tyle czasu, pieniędzy i determinacji na pielęgnację urody, co Japonki...
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-04, 18:14   #1895
_diabolique_
Raczkowanie
 
Avatar _diabolique_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 260
GG do _diabolique_
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

oj te pieniądze
dobra dobra ale Japonki i te inne Azjatki mają cienkie włosy więc jest ten minus...
__________________


włosy->teraz 'połowa pleców'->>cel 'do pasa' i jeszcze dalej
za bardzo lubię jeść............
_diabolique_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-05, 09:13   #1896
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
poka fote
prosze bardzo przed chwilą zrobione
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_5334.JPG (17,9 KB, 186 załadowań)
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-05, 09:26   #1897
lady_butterfly
Raczkowanie
 
Avatar lady_butterfly
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 139
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
lady_butterfly: A dla mnie właśnie Loreal Porcelain był za ciemny i dziś zaopatrzyłam się w Revlona odcień Ivory Jutro próba generalna- zobaczymy. Co do Azjatek- zgadzam się ze stwierdzeniem, że to najpiękniejsze kobiety na świecie. Inna sprawa, że kultura i klimat pozwalają na genialną pielęgnację. Raj!

To dziwne Bo ja miałam Revlona Ivory i był dla mnie za ciemny, a Porcelain Loreal jest o niebo od niego jaśniejszy, bo porównywałam na ręce kiedy przyszedł mi Loreal i przy nim Revlon był ciemny!



cmoksia, według mnie o niebo lepiej Ci w czarnych włosach! Bardzo mi się podobasz w nowym kolorze
__________________
"Kiedy ludzie są tego samego zdania co ja, mam zawsze wrażenie, że się pomyliłem."
lady_butterfly jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-05, 09:53   #1898
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez lady_butterfly Pokaż wiadomość
To dziwne Bo ja miałam Revlona Ivory i był dla mnie za ciemny, a Porcelain Loreal jest o niebo od niego jaśniejszy, bo porównywałam na ręce kiedy przyszedł mi Loreal i przy nim Revlon był ciemny!



cmoksia, według mnie o niebo lepiej Ci w czarnych włosach! Bardzo mi się podobasz w nowym kolorze
którego konkretnie Revlona porównywałaś? bo Colorstay'e faktycznie są dosyć ciemne

a dziękuję bardzo
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-05, 10:01   #1899
lady_butterfly
Raczkowanie
 
Avatar lady_butterfly
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 139
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Mi chodzi dokładnie o klasycznego Colorstay'a
__________________
"Kiedy ludzie są tego samego zdania co ja, mam zawsze wrażenie, że się pomyliłem."
lady_butterfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-05, 10:19   #1900
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Daria swietnie wygladasz Zadajesz klam, ze bladolicej z niebieskimi oczami i subtelna uroda jest zle w czarnej oprawie. Pasuje ci jak kazdy zywy kolor do tej pory
Mimo to sama nie zmienie swojego blond, bo jednak czulabym sie jak przebrana - staroswiecka mazepa jestem
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-05, 10:19   #1901
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

klasyczne są chyba najciemniejsze - wnioskuję po samych testerach. Ja jutro zamierzam wypróbować mieszankę Colorstaya z Softflexem + liliowa baza YSL. Podkład Oriflame'u jest przy takiej mieszance super, więc może z Revlonem też się uda, tylko trzeba będzie proporcje zmienić

vril dziękuję
ja swojego koloru włosów nie znoszę - mysi, ni to blond, ni to brąz, takie niejakie to to.. ale przez fazę jasnego blondu już przeszłam jeszcze się tylko na brąz nie farbowałam.. tzn farbowałam, ale wyszedł z tego piękny miodowy kolor z miedzianymi refleksami a miał byc kasztan teraz mi trochę na grzywce przebija fiolet, ale jest ok, zobaczymy jak będzie za 2 tygodnie, bo fiolet spierał się niemiłosiernie. Jeśli teraz będzie to samo, zmieniam farbę, a co za tym idzie - fryzjera
a propos, znacie jakiegoś fryzjera-geja w Warszawie, który nie będzie mnie wysyłał na dzień dobry na solarium tylko zajmie się włosami? (sorry za OT, ale co wchodzę do jakiegoś fryzjera w stolicy, wszystkie skwarki tam pracujące patrzą na mnie jak na ufo i kończy się tym, że nawet się nie zapisuję..)
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-05, 10:29   #1902
lady_butterfly
Raczkowanie
 
Avatar lady_butterfly
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 139
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Wiem, że Colorstay z Softflexem jest jaśniejszy, ale jak na razie muszę sobie zrobić przerwę od Revlona. Miałam ochotę na coś lżejszego i stąd Loreal. Ale kiedy przeglądałam kolory podkładu Infallible w perfumerii to się przeraziłam jak wyglądał najjaśniejszy, po prostu pomarańcz :/
Dziwię się dlaczego do Polski nie sprowadzają tych najjaśniejszych docieni. Przecież polki z natury maja raczej jasną karnację, nie jesteśmy mulatkami

Co do koloru włosów. Akurat w moim przypadku reguła "delikatne rysy, jasna oprawa oczu, jasna skóra i oczy - ciemny kolor włosów nie pasuje" sprawdza się w 100%. Jestem naturalną blondynka i farbuje się na chłodne, jasne odcienie. Kiedyś spróbowałam brązu i wyglądałam bardzo kiepsko :/
Swoją drogą wolałabym (marzę) mieć ciemno brązowe, czarne włosy, ale takie kolory niestey nie pasują do mojej urody, a szkoda.
Wszystko po prostu zależy od rysów twarzy, jak widać Cmoksi doskonale w czerni
__________________
"Kiedy ludzie są tego samego zdania co ja, mam zawsze wrażenie, że się pomyliłem."
lady_butterfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-05, 10:57   #1903
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

cmoksia, jeśli chodzi o błyszczyk, którego poszukujesz, to włśnie takiego używam (a przynajmniej bardzo podobnego), nie wymienię się, ale mogę zdradzić nazwę
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-05, 11:08   #1904
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez sylwiani Pokaż wiadomość
cmoksia, jeśli chodzi o błyszczyk, którego poszukujesz, to włśnie takiego używam (a przynajmniej bardzo podobnego), nie wymienię się, ale mogę zdradzić nazwę
jakbyś mogła to baardzo proszę, napisz mi PW mam straszną ochotę właśnie na fioletowe usta i czarne oczy w sensie mocno wytuszowane i z czarną kredką, a nie, że całe powieki czarne ewentualnie z szarym/srebrnym cieniem. co o tym sądzicie?

chodzi mi o taki fiolet na ustach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 21328-pinkberry003.jpg (28,4 KB, 71 załadowań)
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-05, 11:54   #1905
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

mam taką szminkę nabłyszczającą loreala w srebrnym opakowaniu, ale niestety starł się numerek (dopiero teraz zauważyłam), jak będę w drogerii to spojrzę na numer (tylko te dobinki niestety po jakimś czasie się rozłażą)
na co dzień używam bardziej stonowanego błyszczyka bez drobinek (też loreal) na 201
podobny będzie też odcień błyszczyka avonu amethyst chrome, kolorem na zdjęciu, jak pewnie wiesz nie ma się co sugerować, jak ostatnio kupiłam u nich szminkę (taką stonowaną) i przyszło mi na myśl w samochodzie ja wypróbować, to mój TŻ o mało co nie spowodował wypadku w takim był szoku na widok krwistej czerwieni
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-05, 12:03   #1906
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cmokisia- osobiście uważam, że będziesz wyglądała suuuper!Sama jestem maniaczką zimowych ust na zimę
Ja mam Colorstay z Softflex'em, nie jest to może idealnie dobrany odcień, ale ze skrobią wygląda całkiem przyzwoicie. Już tyle podkładów testowałam i zawsze te najjaśniejsze były za ciemne, a niestety na tzw. górną półkę mnie nie stać. Infallible Porcelain dostałam od koleżanki, bo dla niej na lato był za jasny ale ten kolorek jakiś dziwny taki mi się wydawał, na mnie wychodził bardzo żółto (a niby porcelanowy, heh).
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-05, 13:21   #1907
lady_butterfly
Raczkowanie
 
Avatar lady_butterfly
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 139
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Cmokisia- osobiście uważam, że będziesz wyglądała suuuper!Sama jestem maniaczką zimowych ust na zimę
Ja mam Colorstay z Softflex'em, nie jest to może idealnie dobrany odcień, ale ze skrobią wygląda całkiem przyzwoicie. Już tyle podkładów testowałam i zawsze te najjaśniejsze były za ciemne, a niestety na tzw. górną półkę mnie nie stać. Infallible Porcelain dostałam od koleżanki, bo dla niej na lato był za jasny ale ten kolorek jakiś dziwny taki mi się wydawał, na mnie wychodził bardzo żółto (a niby porcelanowy, heh).

Z tym Infalliblem to może zalezy od kraju z jakiego jest sprowadzany. Bo mój nie wpada w ogóle w żółć, nawet powiem że odrobinę jest różowy, ale nie żółty.
__________________
"Kiedy ludzie są tego samego zdania co ja, mam zawsze wrażenie, że się pomyliłem."
lady_butterfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-05, 13:25   #1908
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

dziewczyny potrzebuje rady.
po pierwsze przedstawiam swoje blade lico
a po drugie: naszła mnie ogromna ochota na przefarbowanie włosów. na tapecie jest kolor brązowy,ciemny brąz,gorzka czekolada itp. i teraz prosze Was abyscie oceniby czy przy moim tyie urody to w ogole mialoby sens? i czy musialabym szukac w zimnych odcieniach brazu czy w cieplych? nie potrafie zrobic symulacji w fotoszopie a boje sie takiej radykalnej zmiany:/
a teraz jestem blondynką jasniejsza niz na foto
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.JPG (34,4 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.JPG (52,9 KB, 93 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.JPG (108,0 KB, 87 załadowań)
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-05, 13:34   #1909
lady_butterfly
Raczkowanie
 
Avatar lady_butterfly
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 139
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

yoona, z tego co widzę na zdjęciach (a aparat czasem kłamie w tej kwestii) to pasuja Ci kolory w ciepłej tonacji. Jeśli chodzi o intensywność brązu hmm.. Wydaje mi się, że w ciemnych włosach też byłoby Ci ładnie, w ciemnych będziesz wyglądała bardziej "zdecydowanie", "mocniej". Po prostu wszystko zależy od tego czy dobrze będziesz się czuła w takim kolorze.
__________________
"Kiedy ludzie są tego samego zdania co ja, mam zawsze wrażenie, że się pomyliłem."
lady_butterfly jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-05, 13:37   #1910
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

chyba najbardziej boje sie tego,ze jak walne sobie taki brazik to nie bedzie odwrotu...jak potem wracac do blondu stopniowo? pasemkami?
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-05, 13:43   #1911
lady_butterfly
Raczkowanie
 
Avatar lady_butterfly
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 139
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Ja kiedyś miałam ten sam problem. Mam blond włosy, ale marzyłam o ciemnych Również obawiałam się, że potem będę mieć problem z powrotem do blondu w razie porażki. Najpierw spróbowałam szamponetki, ale bardzo mało chwyciło :/ Po jakimś czasie znowu mnie cos podkusiło izrobiłam sobie farbę, ale nie odważyłam się na bardzo ciemny kolor, wybrałam jasny brąz i to mi wystarczyło - okropnie wyglądałam w ciemniejszych włosach, jakoś tak nijako, bez wyrazu, mimo ciemniejszego koloru. Na szczęście kolor się spłukał i znowu jestem blondynką
Więc może spróbuj jakiegos jaśniejszego brązu

PS. Masz bardzo ciekawą urodę, podoba mi się! Mi bardziej podobasz się w prostych włosach



Widzę, że dziewczyny wklejają swoje zdjęcia to ja również się pochwalę swym licem Z tym, że mam same zdjęcia z zeszłego roku, ale trudno. Najlepiej kolor mojej skóry oddaje zdjęciu bez makijażu.
__________________
"Kiedy ludzie są tego samego zdania co ja, mam zawsze wrażenie, że się pomyliłem."

Edytowane przez lady_butterfly
Czas edycji: 2008-01-04 o 20:48
lady_butterfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-05, 15:16   #1912
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Dwie kolejne bladolice o pieknych cerach

Yoona postawilabym na miodowy braz i na pewno nie ciemniej

Ja jakies indywiduum jestem (znowu), nigdy nie farbowalam i nie koloryzowalam wlosow
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-05, 16:55   #1913
Integral
Raczkowanie
 
Avatar Integral
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 424
Smile Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

A ja mam pytanie: da się gdzieś jeszcze kupić tę kredkę do piegów?
Integral jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-05, 17:34   #1914
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Jasne juz szukam. Jak tylko znajde edytuje wiadomosc.

Nie moge znalezc, ta dziewczyna miala gdzies wczesniej linki:
www.asianbeautyblog.com

Zabieram sie teraz do roboty, w wolnej chwili znajde. Reklamowala to jako cos, co "everybody read it". Jakas azjatka majaca meza chirurga plastycznego publikowala wlasnie swoje zdjecia przed i w trakcie makijazu. Naprawde bylam w szoku, ze tak straszna twarz mozna tak zmienic makijazem
Przejrzalam ten blog oraz pare filmikow na YouTube i jestem pod wrazeniem. Gdybym ja walila sobie na patrzalki takie jadowite kolory to omijano by mnie szerokim lukiem, ale do urody azjatek jakos to pasuje, do tego te mistrzowskie rozcierania.
Jedno mnie rzucilo na kolana odnosnie tych dziewuszek - jakie one maja pikne cery Idealnie jednolita skora, bez ani jednej plamki, skora gladka i wrecz widac jak miekka i delikatna Wcale sie nie dziwie, ze tak wiele filmikow wrzucaja, do tego kazde sie zaczyna od "golej twarzy", nie dziwota takie ladne pokazywac Jedna z nich uzywala mineralow wymieszanych ze 100% zelem z aloesu, swietna sprawa taki podklad.
Ale fakt, niech robia co chca i tak jestesmy jasniejsze od nich
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-05, 17:49   #1915
Zuziku
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Prague
Wiadomości: 1 371
GG do Zuziku
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

moje kochane, a ja chcialabym Was zapytac odnosnie mojego bladego lica
z natury jestem rudobraz, skora blado-blada
jednak jakos lepiej czuje sie w ciemnych wlosach, taka wyrazniejsza sie robie
niebawem ide sie znowu farbowac,bo juz odrosty sie daja we znaki, tylko mam dylemat- chlodny czy cieply odcien?
pewnie chlodny,

dodaje fotki, z lutego2007 kiedy to mialam wloski lekko rozjasnione, taki ozywiony kolor, bo na zime on pociemnial mi... i aktualne z ciemnymi, podkladzik tez raczej rozowawy niz zolty prawda?
<prosze nie patrzyc na ludzi w tle, impreza byla w stylu disko-rerto>
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zuz.jpg (59,8 KB, 101 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (94,2 KB, 125 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (59,0 KB, 129 załadowań)
__________________
moja rozprawa liczy całe... 0 stron
Zuziku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-05, 18:11   #1916
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez lady_butterfly Pokaż wiadomość

PS. Masz bardzo ciekawą urodę, podoba mi się! Mi bardziej podobasz się w prostych włosach


dziekuje bardzo
tez sie sobie bardziej podobam w prostych,ale cóż zrobic jak mnie tak natura kreconymi pokarala ale jak tylko trafi mi sie jakas wolna wieksza suma $$$ to robie sobie trwałe prostowanko.


I wlasnie mi tez wydaje sie,ze w ciemniejszych brazach bylabym wyrazniejsza, do tego oczywiscie henna na brwi. a teraz jestem jakas taka mdła, bez wyrazu:/
tylko nei jestem przekonana co do tego ciepłego odcienia brązu:/ w ciuchach o takim odcieniu moja skóra ma niełądny odcien i nie wygladam za dobrze
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-05, 18:11   #1917
lady_butterfly
Raczkowanie
 
Avatar lady_butterfly
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 139
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Zuziku, dużo lampy błyskowej na zdjęciach więc kiepsko widać to co trzeba, ale jednak wydaje mi się, że jak dla Ciebie to chłodny odcień

yoona, pierwsze 2 zdjęcia są całe ciepłej tonacji, być może kolory są przekłamane. Tak naprawdę dopiero na ostatnim zdjęciu widać twoją jasna skórę i tam kolory są już chłodniejsze i jeśli by patrzeć tylko na ostatnie zdjęcie to chłodny odcień mógłby być. Ciężko tak ocenić po zdjęciach.

Śliczna azjatka i jaka cera !! (efekty specjalnie pewnie poszły w ruch)
http://youtube.com/watch?v=lqHg-mBwPyI
__________________
"Kiedy ludzie są tego samego zdania co ja, mam zawsze wrażenie, że się pomyliłem."
lady_butterfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-05, 18:16   #1918
Zuziku
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Prague
Wiadomości: 1 371
GG do Zuziku
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

lady dziekuje za odp
jestem po formacie C:, wiec to niestety jedyne fotki jakimi dysponuje
__________________
moja rozprawa liczy całe... 0 stron
Zuziku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-05, 18:20   #1919
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

ostaram sie wynalezc jeszcze w jakims naturalniejszym swietle,tylko na kazdym mam takie glupie miny:P
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-05, 20:05   #1920
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Tak Was ostatnio tylko czytam, ale jak zobaczyłam Darię to czuję się zobowiązana zaprotestować, Daria jak dla mnie czerń to nie jest kolor dla Ciebie, wracaj do czerwieni
A co do fioletowej szminki, w zeszłym roku też takiej szukałam I nawet weszłam wtedy za udziałam Kattariny w posiadanie dokładnie takiej jak ta z tego zdjęcia, ale z tego co wiem ją wycofali. Tak Kattarino?

Yoona jak dla mnie ciemny brąz Ci pasuje

W tak wogóle witam wszystkie Panie, które mnie jeszcze nie znają

A ja nadal biaduję nad zżółknięciem
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:27.