Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-25, 21:40   #1231
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez sylwunia3009 Pokaż wiadomość


A wogole to mnie strasznie wciagnal facebook ostatnio, no i gram sobie w restaurant city- razem z TZ.
hmm resturant city...no chyba zauwazyłam i...co chces jako gifta??
włącz się do farmville, cafe world i..mafia wars :P
i przepraszam za ot
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 22:06   #1232
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

hej.. my na swieta jedziemy do lublina.
co tam jeszcze.. u nas nic sie nie dzieje.. tz pracuje bardzo duzo.. razem tylko jemy obiady i spimy, ja zajmuje sie chlopcami i tak mi jakos czas mija..
nie ma zbytnio o czym pisac bo przeciez nie bede wam pisala o pieluchach..
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 22:08   #1233
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez kropka241 Pokaż wiadomość
hej.. my na swieta jedziemy do lublina.
co tam jeszcze.. u nas nic sie nie dzieje.. tz pracuje bardzo duzo.. razem tylko jemy obiady i spimy, ja zajmuje sie chlopcami i tak mi jakos czas mija..
nie ma zbytnio o czym pisac bo przeciez nie bede wam pisala o pieluchach..
do Lublina powiadasz?? to fajnie..chyba
ech...mam nadzieje, że młodzi się sprawują wspaniale uściskaj ich ode mnie jak się obudzą
pozdrawiam Was z Lublina miałam nadzieje, że uda mi się Was odwiedzić w Krk ale...wiecej ofert z Wawy jest dla mnie niż Krk
ale...nic straconego kto wie może Was jeszcze nawiedze
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 16:32   #1234
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

hey Mieszadełka
dawno mnie tu nie było, wiem, wiem... i strasznie dużo do nadrobienia, ale przeczytałam tylko 2 ost. strony >.< chyba nie nadrobię już tego nigdy :P
ogólnie to u mnie nic ciekawego... no pozatym, że tż mieszka w polsce, znalazł pracę etc.
widzę że nasze forum troche nie mrawo :/
emanko - powodzenia w szukaniu pracy
buziaki dla wszystkich
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 21:33   #1235
danai39
Raczkowanie
 
Avatar danai39
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 170
GG do danai39 Send a message via Skype™ to danai39
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez emanko Pokaż wiadomość
tak wiem, że kiedyś zdobede...ale niestety wciąż chcą z doswiadczeniem - z resztą nie dziwię się bo wiadomo, że w niektórych branżach potrzeba doswiadczenie
im zazwyczaj to odpowiada i na wszystko czas mają tylko nie na to co naprawdę ważne
no to danai...co przeskrobałas muszę coś na pokutę dla Ciebie wymyśleć
Kajam się i o przebaczenie błagam.
Nie chcę iść na rezurekcje o 6-tej rano.hi hi
Już obiecuję,że będę obecna na forum każdego wieczora
U nas sytuacja zaczyna się jakoś normować.Mam nadzieję,że na prawdę będzie lepiej bo inaczej to ............
Więcej czasu poświęcam teraz mojej małej i jesteśmy obie zadowolone
__________________
164 cm. Było 52 kg. stało się 75 kg.teraz 65 kg.
----cel 58 kg.----
14\12\09------64,2 kg.
20\12\09------63,5 kg.

Motylem byłam ale utyłam.Dzisiaj wyrzuciłam wagę ......i już........
61kg
danai39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 22:20   #1236
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez danai39 Pokaż wiadomość
Kajam się i o przebaczenie błagam.
Nie chcę iść na rezurekcje o 6-tej rano.hi hi
Już obiecuję,że będę obecna na forum każdego wieczora
U nas sytuacja zaczyna się jakoś normować.Mam nadzieję,że na prawdę będzie lepiej bo inaczej to ............
Więcej czasu poświęcam teraz mojej małej i jesteśmy obie zadowolone
zastanowie się :-]
wiem wiem...wolałabys iść na msze jak Grecy chodzą- czyli o północy bo łatwiej..
ale powiem Ci na pocieszenie, że i w naszych kosciołach podobno przesuwają mszę na wczesniejszą porę
Joss...nie dziękuje
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 23:56   #1237
7sweety7
Rozeznanie
 
Avatar 7sweety7
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 605
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

hej dziewczyny, wieki mnie tu nie bylo
chcialam tylko napisac, ze wciaz was czytam, tylko jakos tak nie mam co pisac i czasu malo, praca ze mnie wyssysa cala energie
duzo sie pozmienialo tutaj
oby wyszlo na lepsze
buziaki dla wszystkich
tak tylko chcialam napisac, ze wciaz jestem z wami
__________________
Mozesz byc kim zechcesz, po prostu stan sie kims kim chcialabys byc...
7sweety7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-27, 15:56   #1238
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

hej
mnie też troszkę długo nie było, z kilku powodów, a głównym byli faceci...powtarzam byli, bo nic nie wyszło z tych randek...chyba będę podchodzić bardziej ostrożnie do spotkań z nieznajomymi z neta, na razie tylko się rozczarowałam
a więc nadal jestem singielką

jak przygotowywania do Świąt?
__________________
"Wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem, możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 20:23   #1239
Maddalena77
Zadomowienie
 
Avatar Maddalena77
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: France
Wiadomości: 1 856
GG do Maddalena77
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Eskadia przygotowania do świąt u mnie lightowe, moja córka jedzie do PL na święta,ja zostaję tu więc nie mam wielkiej motywacji ....
Mam zamiar iść do kościoła polskiego i przygotować pisanki,ale nie wiem co z tego będzie.

Szkoda że nic nie wyszło z Twoich randek ale nie jestem w sumie zdziwiona bo ja znajomości sieciowe traktuję z przymrużeniem oka.To tylko w Samotności w sieci mogło być tak że ona i on ........ itp..... chociaż koniec był smutny,ale przynajmniej mieli dobry sex ... hah

U mnie tak różnie jak to zawsze,miał się zmienić z zazdrością ,a tu nic lepiej mam wrazenie że tak samo albo gorzej momentami....Mam chwile poważnego zwątpienia w nasz związek.
Tym bardziej że poznałam kogoś kto interesuje się moją osobą ...... nie wiem co robić znalazłam się w kropce
Help bo jak tak dalej pójdzie to w końcu też zostanę singielką
Buzka dla was mieszadełka.
Kiss for emanko
__________________
Je vais au bout de mes reves
Maddalena77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 20:32   #1240
sylwunia3009
Zadomowienie
 
Avatar sylwunia3009
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 942
GG do sylwunia3009
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

a ja nie robie nic na swieta, kompletnie nic, ani jajek, ani sniadanie, odkad jestem w Anglii nie obchodze wielkanocy. Nigdy zreszta mnie to zbytnio nie ruszalo, wole Boze Narodzenie
__________________
Stworzenie świata to metafora ewolucji. Dlatego kobieta jest na końcu...

sylwunia3009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 20:52   #1241
Malaja
Zadomowienie
 
Avatar Malaja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z nad Morza Śródziemnego :)
Wiadomości: 1 027
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

hej kochane!!!

ale sie u was pozmienialo!

ja od srody jestem w Polandii i bede do 12 kwietnia uwielbiam wracac do Polski na okres Świat czy to wielkanocnych czy to na Boze Narodzenie.

pozatym u mnie wszystko dobrze, u tz tez,mysle,ze nawet dobrze nam zrobi taka mala rozlaka, bo oboje nie jestesmy przywyczajeni spedzac ze soba tyyyyyyle czasu i czasem dochodzi do spięć nie zmienia to oczywiście faktu,że za soba tesknimy

na swieta ciesze sie z tego powodu,ze spedze troche czasu z przyjaciolka

Maddalena, moj tz tez jest zazdrosnikiem ponad normę, choc ostatnio musze stwierdzić,że trochę przystopował co mnie bardzo cieszy bo wiem jakie to bywa czasem uciążliwe.

tż za 2 dni ma urodziny,musze coś wymyśleć
__________________
so close no matter how far
couldn't be much more from the heart
Malaja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-27, 21:13   #1242
tajka88
Zakorzenienie
 
Avatar tajka88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malaga Tiki Taki i Kasztanki:)
Wiadomości: 3 709
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

hej
ja Wielkanocy jakos nie czuje, ale w poniedzialek przyleci moja mama to cos tam bedzie trzeba wykombinowac. Jajka swiecic itp pewnie bedzie moja siostra z mama, chociaz Tz. nie jest wierzacy(ja wierze w tradycje;p), to powiedzial, ze moze zobaczyc jak to u nas wyglada.

Mamuska bedzie u nas przez 3-4 dni pozniej u siostry, musze opracowac co bedziemy robic, zero pomyslow:p poza tym ze pojde z nia do gp;p taka atrakcja;p
__________________
Puedes ser nada para el mundo pero para alquien puedes ser el mundo entero

tajka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 21:53   #1243
thordis_nanna
Raczkowanie
 
Avatar thordis_nanna
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 154
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Mój TŻ akurat wyjeżdza na święta, wraca w Poniedziałek Więc moja rodzina pewnie zdąży go wdrożyć w lokalne zwyczaje W zeszłym roku był w Polsce akurat przed Wielkanocą, zrobiliśmy niezłą rundę po mieście licząc ogniska w sobotę

Sama Wielkanocy nie obchodzę, ale jako że będę u rodziców to będę musiała im pomóc w przygotowaniach.
thordis_nanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-28, 10:48   #1244
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez Maddalena77 Pokaż wiadomość
Eskadia przygotowania do świąt u mnie lightowe, moja córka jedzie do PL na święta,ja zostaję tu więc nie mam wielkiej motywacji ....
Mam zamiar iść do kościoła polskiego i przygotować pisanki,ale nie wiem co z tego będzie.

Szkoda że nic nie wyszło z Twoich randek ale nie jestem w sumie zdziwiona bo ja znajomości sieciowe traktuję z przymrużeniem oka.To tylko w Samotności w sieci mogło być tak że ona i on ........ itp..... chociaż koniec był smutny,ale przynajmniej mieli dobry sex ... hah

U mnie tak różnie jak to zawsze,miał się zmienić z zazdrością ,a tu nic lepiej mam wrazenie że tak samo albo gorzej momentami....Mam chwile poważnego zwątpienia w nasz związek.
Tym bardziej że poznałam kogoś kto interesuje się moją osobą ...... nie wiem co robić znalazłam się w kropce
Help bo jak tak dalej pójdzie to w końcu też zostanę singielką
Buzka dla was mieszadełka.
Kiss for emanko
baiser pour toi
a dla reszty buziaki
a ja...w sobotę ze swieconką, a tak to...normalnie spedze...nie ma za bardzo ducha swiat:/ mam nadzieje, że nie pokłócimy się - chociaż i to ostatni zdarza sie rzadko (pewnie dlatego, że siedzimy w dwóch pokojach)
niech pogoda dopisze a bedzie fajnie
dalej szukam i wysyłam aplikacje...do wawy..ale boje się, że się rozczaruje
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-28, 19:39   #1245
danai39
Raczkowanie
 
Avatar danai39
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 170
GG do danai39 Send a message via Skype™ to danai39
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Obecna.Melduję się na forum tak jak obiecałam.
Wszystko przeczytałam i ..........
Święta to taki czas kiedy .......mogę zarobić
Szkoda,że od Wielkanocy do Bożego Narodzenia jest taka rozpiętość czasowa ale w czerwcu jadę do Polski tak,że to też jest zadowalające
Wczoraj dostaliśmy z Polski piękne babki,baranki i zajączki i myślę,że zrobią furrorę.Możecie się śmiać ale polskie ziemnaki,cebula i marchewka są niezastąpione.Wczoraj to dostaliśmy,dzisiaj ugotowałam z tego obiad i mój pan przyznał,że ziemniaki są SUPER.

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

Zapomniałam Wam powiedzieć,że obcięłam włosy i jestem trochę zdołowana.Mam wrażenie,że wyglądam gorzej...........
Nie wiem co mnie napadło i teraz wyglądam tak
__________________
164 cm. Było 52 kg. stało się 75 kg.teraz 65 kg.
----cel 58 kg.----
14\12\09------64,2 kg.
20\12\09------63,5 kg.

Motylem byłam ale utyłam.Dzisiaj wyrzuciłam wagę ......i już........
61kg

Edytowane przez danai39
Czas edycji: 2010-03-28 o 20:03
danai39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-28, 20:10   #1246
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Danai mi tam sie podoba

wiecie co?? normalnie dzis myslalam ze zamorduje swojego tz.. sciagnal mnie rano z lozka ledwo ciepla (maly w nocy sie krecil i wstawalam do niego-tz oczywiscie spal) mowiac ze mam sie szybko ubrac bo jego kumpel bedzie a 20 minut i beda ogladac formule 1. a my mamy tylko 2 pokoje. w jednym spi Adi a my w drugim wiec ie bylo owy abym sobie spala jak ten kolega bedzie ogladac tv
ale mu nagadalam
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-28, 20:13   #1247
Maddalena77
Zadomowienie
 
Avatar Maddalena77
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: France
Wiadomości: 1 856
GG do Maddalena77
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Danai wyglądasz ok
Masz naturalnie takie jasne włoski ?
Pewnie w Grecji gdzie pełno czarnowłosych kobiet jesteś zauważana z kilometra

Emanko a jak poszukiwania pracy?Jakiej pracy szukasz tak a propos?
Ciekawa bardzo jestem jak teraz ma się polski rynek pracy
__________________
Je vais au bout de mes reves
Maddalena77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-28, 21:23   #1248
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez Maddalena77 Pokaż wiadomość
Danai wyglądasz ok
Masz naturalnie takie jasne włoski ?
Pewnie w Grecji gdzie pełno czarnowłosych kobiet jesteś zauważana z kilometra

Emanko a jak poszukiwania pracy?Jakiej pracy szukasz tak a propos?
Ciekawa bardzo jestem jak teraz ma się polski rynek pracy
danai dla mnie też ok Twa fryzura
a tak a propos fryzury...ja albo na święta albo po...bede się malowała
kolor zdradzę jak zrobie
tak więc...nie naciskać
hmm polskie ziemniaki w Gr.... mniam i wierze, że Twój pan powiedział iż są dobre...bo ichniejsze to jakies takie dziwne wg mego skromnego zdania
nie wiem jak w Atenach ale w tych miejscach w Gr co ja przebywałam to...różne kolory włosów u Pań były i pewnie są dalej
hmm jakiej?? najchętniej w księgowości/płacach ale także i sekretariat może być
a jak...to zależy wysyłam troche a co z tego wyniknie...nie wiem. oby wszystko tres bien było bo..

kropka...to ja się obudziłam już na samą dekoracje "Kubiki" bo mnie ani Mama ani psiak nie zdołali obudzić :P
__________________
my

Edytowane przez emanko
Czas edycji: 2010-03-28 o 21:25
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-28, 21:38   #1249
sylwunia3009
Zadomowienie
 
Avatar sylwunia3009
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 942
GG do sylwunia3009
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Danai mi tez sie podoba, ja po scieciu/zmianie koloru potrzebuje kilku dni zebys ei przyzwyczaic. Teraz znowu mam blond, nie wiem na jak dlugo, napewno do slubu, a potem zobaczymy.

A gdzie reszta mieszadelek- wiosne poczuly i sie marcuja gdzies pewnie
__________________
Stworzenie świata to metafora ewolucji. Dlatego kobieta jest na końcu...

sylwunia3009 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-29, 10:41   #1250
czarnula24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 317
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Ja sie nie marcuje choc bym chciala
zimno u mnie dzis brrr nie chce mi sie nic robic,a co do włosów to mi sie podoba teraz bardziej fryzurka danai i sama tez powaznie mysle o ścieciu włosów i to duzo....strasznie wypadaja mi włosy musze sie zapisac do dermatologa wreszcie bo zostane łysa :-(
od prawie 3 tygodni nie mam tv bo zepsul mi sie dekoder,nowego kupic nie moge bo musialabym, brac nowa umowe a starego nie da sie naprawic,dzwonie do nich kilka razy w tygodniu i mnie zbywaja,ze mam byc cierplwia i czekac na telefon od nich w sprawie nowego dekodera i jakos doczekac sie nie moge bo nie dzwonia!!!!Jestem normalnie wsciekla,place abonament a oni gdzies klijetow maja!!!Wpadnie dzis do mnie kolega i powiedzial,ze zadzwoni do nich i pogada troche inaczej... zobaczymy...
czarnula24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 15:04   #1251
Malaja
Zadomowienie
 
Avatar Malaja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z nad Morza Śródziemnego :)
Wiadomości: 1 027
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

hej!

oo jak tu pustawo, pewnie przez ta pogode cudna
tz ma dzis urodziny,to pierwsze urodziny tz ktore spedzamy osobno, no ale pezent wczesniej dostal to nie ma co narzekac

Ja dzis towarzyszylam mojej mamie u fryzjera, noi znow nachodzi mnie na ten blond.(nie wiem czy wam wspominalam, ale w styczniu zafarbowalam wlosy na czekolade pod wplywem tz ktory twierdzi,ze woli brunetki) hehe

wczoraj zalogowalam sie z mama w grze farmerama cos takiego jak ta na facebooku farmville tylko po polsku
noi tak nas to wciagnelo,ze tylko czychamy czy nam cos nie uroslo, albo czy zwierzaki sie rozmnozyly ehhehe. Ja na laptopie a mama na stacjonarnym, moj tata jak wrocil z pracy i nas z tym zobaczyl to o malo nie pekl ze smiechu
__________________
so close no matter how far
couldn't be much more from the heart
Malaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 14:08   #1252
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez Maddalena77 Pokaż wiadomość
Eskadia przygotowania do świąt u mnie lightowe, moja córka jedzie do PL na święta,ja zostaję tu więc nie mam wielkiej motywacji ....
Mam zamiar iść do kościoła polskiego i przygotować pisanki,ale nie wiem co z tego będzie.

Szkoda że nic nie wyszło z Twoich randek ale nie jestem w sumie zdziwiona bo ja znajomości sieciowe traktuję z przymrużeniem oka.To tylko w Samotności w sieci mogło być tak że ona i on ........ itp..... chociaż koniec był smutny,ale przynajmniej mieli dobry sex ... hah

U mnie tak różnie jak to zawsze,miał się zmienić z zazdrością ,a tu nic lepiej mam wrazenie że tak samo albo gorzej momentami....Mam chwile poważnego zwątpienia w nasz związek.
Tym bardziej że poznałam kogoś kto interesuje się moją osobą ...... nie wiem co robić znalazłam się w kropce
Help bo jak tak dalej pójdzie to w końcu też zostanę singielką
Buzka dla was mieszadełka.
Kiss for emanko
dziękija też traktuje juz te znajomości z przymrużeniem oka, chociaż jeszcze nie wylogowałam się stamtąddalej pisuje z kilkoma facetami, ale tak szybko nie dam się już namówić na spotkania
a jak rozwija się Twoja znajomość z zainteresowanym?

Cytat:
Napisane przez emanko Pokaż wiadomość
danai dla mnie też ok Twa fryzura
a tak a propos fryzury...ja albo na święta albo po...bede się malowała
a na jaki kolor?
ja jestem od niedzieli jestem ponownie brunetkąmyslałam, że bedzie mi żal rozstac się z blondem, ale teraz jestem bardzo zadowolona, wyglądam jak kiedyś, jeszcze za młodu

a tak poza tym od czwartku mam urlop, spotykam się z koleżanką, która przyleciała z anglii do domu na święta, mieszkamy blisko siebie więc mam nadzieję miło spędzić czasw srodę idziemy do kina na "Alicję w krainie czarów"..widziała któraś z was może?

a tak w ogóle, gdzie się podziała roux?
__________________
"Wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem, możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 15:53   #1253
Maddalena77
Zadomowienie
 
Avatar Maddalena77
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: France
Wiadomości: 1 856
GG do Maddalena77
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość
dziękija też traktuje juz te znajomości z przymrużeniem oka, chociaż jeszcze nie wylogowałam się stamtąddalej pisuje z kilkoma facetami, ale tak szybko nie dam się już namówić na spotkania
a jak rozwija się Twoja znajomość z zainteresowanym?
No więc moja znajomość z zainteresowanym rozwija się narazie na etapie rozmów bardzo interesujących.Facet ma ciekawą osobowość i fajnie nam się rozmawia.Jednocześnie lekko daje mi do zrozumienia że coś jest z jego strony....spotkaliśmy się w sobotę na dyskotece w Belgii ,jego reakcja na mój widok powiedziała mi wszystko
Wczoraj się znowu spotkaliśmy na sali fitness.Najgorsze jest to że zaczynamy się oboje wkręcać w tą znajomość,myślę o nim często
A teraz jak na złość tz się stara i wszystko jest ok ,chociaż zazdrość nie mija i to jest to co mnie martwi.To jest chorobliwe....
Póki co zobaczymy.w sobote wybieramy się znowu na dyskoteke w to samo miejsce i wiem że tam będzie bo mi powiedział.
__________________
Je vais au bout de mes reves
Maddalena77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 15:58   #1254
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez Maddalena77 Pokaż wiadomość


No więc moja znajomość z zainteresowanym rozwija się narazie na etapie rozmów bardzo interesujących.Facet ma ciekawą osobowość i fajnie nam się rozmawia.Jednocześnie lekko daje mi do zrozumienia że coś jest z jego strony....spotkaliśmy się w sobotę na dyskotece w Belgii ,jego reakcja na mój widok powiedziała mi wszystko
Wczoraj się znowu spotkaliśmy na sali fitness.Najgorsze jest to że zaczynamy się oboje wkręcać w tą znajomość,myślę o nim często
A teraz jak na złość tz się stara i wszystko jest ok ,chociaż zazdrość nie mija i to jest to co mnie martwi.To jest chorobliwe....
Póki co zobaczymy.w sobote wybieramy się znowu na dyskoteke w to samo miejsce i wiem że tam będzie bo mi powiedział.
wiesz co, jednak coś się zaczyna dziać w Twoim związku, bo zaczynasz myśleć o innych facetach.gdy ja tak miałam, to był to zawsze dla mnie sygnał, ze coś jest nie tak lub zaczyna się kończyć...bo kiedy jesteśmy zakochane "na zabój" nie trwonimy czasu na myślenie o innych...
wiesz co, nie podejmuj jednak na razie radykalnych kroków, poczekaj na rozwój sytuacji, może to tylko zwykłe zauroczenie lub fascynacja nowo poznaną osobą, która tak szybko mija jak się pojawia....
a na dyskotekę jeździsz ze swoim tz czy sama?
__________________
"Wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem, możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 18:34   #1255
czarnula24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 317
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Eskadia zgadzam sie z Toba,jesli jest dobrze w zwiaku to nie mysli sie wcale o innych facetach,ja jestem zakochana strasznie i nie w głowie mi żaden inny!!!
A tak wogole zgubiłam 3 kg, brat mi powiedzial,ze wygladam jak oswięcim ale to nieprawda , chce zgubic jeszcze dwa
tz wspomnial dzis ,ze chce przyjechac, mam nadzieje,ze wszystko sie wyprostuje wreszcie
czarnula24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 18:41   #1256
Maddalena77
Zadomowienie
 
Avatar Maddalena77
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: France
Wiadomości: 1 856
GG do Maddalena77
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez czarnula24 Pokaż wiadomość
Eskadia zgadzam sie z Toba,jesli jest dobrze w zwiaku to nie mysli sie wcale o innych facetach,ja jestem zakochana strasznie i nie w głowie mi żaden inny!!!
A tak wogole zgubiłam 3 kg, brat mi powiedzial,ze wygladam jak oswięcim ale to nieprawda , chce zgubic jeszcze dwa
tz wspomnial dzis ,ze chce przyjechac, mam nadzieje,ze wszystko sie wyprostuje wreszcie
Nie wiem już co czuję na pewno mętlik w głowie.Kocham go na pewno ale coraz częściej czuję złość ,że mi nie ufa że jest podejrzliwy,że jest porywczy itp itd...
I dlatego tak ..... znajomość z tamtym zobaczymy a najgorsze ze oni się znają .......
Na dyskotekę jezdzimy razem ale jest pełno ludzi tak więc mała rozmowa wchodzi w grę.
Zobaczymy co będzie jak na razie nie podejmuję żadnych kroków.....

Czarnula oby się wyprostowało.Ucz się niemieckiego :P
__________________
Je vais au bout de mes reves
Maddalena77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 19:27   #1257
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez czarnula24 Pokaż wiadomość
Eskadia zgadzam sie z Toba,jesli jest dobrze w zwiaku to nie mysli sie wcale o innych facetach,ja jestem zakochana strasznie i nie w głowie mi żaden inny!!!
A tak wogole zgubiłam 3 kg, brat mi powiedzial,ze wygladam jak oswięcim ale to nieprawda , chce zgubic jeszcze dwa
tz wspomnial dzis ,ze chce przyjechac, mam nadzieje,ze wszystko sie wyprostuje wreszcie
cieszę się że u ciebie już wszystko dobrzetak trzymać
i tak jak mówi Maddalena - proszę się pięknie uczyć niemieckiego

Cytat:
Napisane przez Maddalena77 Pokaż wiadomość
Nie wiem już co czuję na pewno mętlik w głowie.Kocham go na pewno ale coraz częściej czuję złość ,że mi nie ufa że jest podejrzliwy,że jest porywczy itp itd...
I dlatego tak ..... znajomość z tamtym zobaczymy a najgorsze ze oni się znają .......
Na dyskotekę jezdzimy razem ale jest pełno ludzi tak więc mała rozmowa wchodzi w grę.
Zobaczymy co będzie jak na razie nie podejmuję żadnych kroków.....

Czarnula oby się wyprostowało.Ucz się niemieckiego :P
a jakiej narodowości jest ten "nowy"?bo jeśli takiej co tż, to może być też chorobliwie zazdrosny, porywczy...teraz tego przecież nie widzisz
ale nie unikaj go, jak masz ochotę i ciągnie Cię do niego, to jasne, rozmawiaj, poznawaj gomoże zyskasz chociażby dobrego przyjaciela
__________________
"Wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem, możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 22:15   #1258
Maddalena77
Zadomowienie
 
Avatar Maddalena77
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: France
Wiadomości: 1 856
GG do Maddalena77
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość
cieszę się że u ciebie już wszystko dobrzetak trzymać
i tak jak mówi Maddalena - proszę się pięknie uczyć niemieckiego



a jakiej narodowości jest ten "nowy"?bo jeśli takiej co tż, to może być też chorobliwie zazdrosny, porywczy...teraz tego przecież nie widzisz
ale nie unikaj go, jak masz ochotę i ciągnie Cię do niego, to jasne, rozmawiaj, poznawaj gomoże zyskasz chociażby dobrego przyjaciela

Eskadia nie mam zamiaru go unikać, chcę go poznać jeszcze bliżej.Jako przyjaciela na razie,bo coś więcej oznacza dla mnie w tej sytuacji kłopoty przez duże K.
Jest pół Niemcem pół Francuzem raczej na porywczego nie wygląda.
Tak więc alles gut
__________________
Je vais au bout de mes reves
Maddalena77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 11:16   #1259
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość
a na jaki kolor?
ja jestem od niedzieli jestem ponownie brunetkąmyslałam, że bedzie mi żal rozstac się z blondem, ale teraz jestem bardzo zadowolona, wyglądam jak kiedyś, jeszcze za młodu
przecież pisałam, żeby nie ciągnąć i że powiem jak pomaluje na jaki
no ale zważywszy na to, że pomalowałam to powiem albo pokaże
na taki jaki widać w załączniku , czyli na ciemny blond złocisty:P oczywiście na mojej główce to wygląda trochę ciemniej niż na pudełku.... ale jeszcze mam mokre wiec nie powiem jak wygląda i czy w ogóle widać
Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość
a tak poza tym od czwartku mam urlop, spotykam się z koleżanką, która przyleciała z anglii do domu na święta, mieszkamy blisko siebie więc mam nadzieję miło spędzić czasw srodę idziemy do kina na "Alicję w krainie czarów"..widziała któraś z was może?
ja widziałam....nawet fajny ale i tak najlepsza z całego filmu to...charakteryzacja kapelusznika i damy kier..ściąć ją
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 21:08   #1260
Anessa
Wtajemniczenie
 
Avatar Anessa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: UK - Hampshire
Wiadomości: 2 077
Wyślij wiadomość przez Yahoo do Anessa Send a message via Skype™ to Anessa
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Hej Babolki moje kochane!

Cichutko tu, wszystkie pieka mazurki
Ja tak na chwilke zyczyc

Wam Wesolych, Rodzinnych Swiat Wielkiej Nocy!!

I sie pochwale tylko szybciutko, ze moj glowny manager z Hilfigera zadzwonil wczoraj z propozycja pracy na part-time, co mnie bardzo teraz cieszy i ze czekam teraz na umowe do podpisania
A jutro znow do pracy i do ukladania ciuchow za 100 funciakow Ale ja to lubie
__________________
07.05.2011, 13.17 - Sono diventata la mamma di Adriano!!!!

Moj Nino

02.06.2014, 4.24 - Flavia e' con noi!!!
Anessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-18 08:27:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:43.