jak się zachować ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-11, 07:45   #1
BYONCE
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 24

jak się zachować ?


Witam, nie wiem co mam zrobić i jak się zachować w stosunku do narzeczonego . Proszę o jakieś wsparcie z Waszej strony. Nie wiem co mam zrobić w przypływie emocji myślę o zerwaniu zaręczyn, z drugiej strony wiem, że Go bardzo Kocham i on mnie również( rozmawialiśmy jakiś tydzień temu w żartach jakby to było gdybyśmy się rozstali a on się rozpłakał i powiedział, że nie wyobraża sobie czegoś takiego. Codziennie słyszę od niego słowa, że mnie kocha, że tęskni, pyta czy ja go też kocham). Wczoraj mój narzeczony był na weselu sam beze mnie. W dodatku ja nic o tym nie wiedziałam. Rozmawialiśmy sobie tak zwyczajnie przez telefon o godzinie 15 , potem kontaktowałam się z nim cały czas jednak nie odbierał telefonu. Po północy zaczęłam się już strasznie o niego martwić, bałam się. W końcu o 3 nad ranem zadzwoniłam do jego kolegi czy nie wiem gdzie jest mój TŻ - okazało się, że są na weselu . Jestem w totalnym szoku, cały dzisiejszy ranek przepłakałam. Już sama nie wiem czy robić totalną awanturę czy nic nie mówić, czy wyłączyć po prostu telefon i żyć dalej. Sama nie wiem. Co zrobiłybyście na moim miejscu.
BYONCE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 08:01   #2
Caroline1920
Zakorzenienie
 
Avatar Caroline1920
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 003
Dot.: jak się zachować ?

ja bym mu taka awanture zrobila ze masakra... co on sobie w ogole wyobraza.... o takich rzeczach sie powiadamia swoja narzeczona...(a wogole to sie nie chodzi na welesela bez narzeczonej jeszcze bez dziewczyny jak sie ma zaproszenie bez osoby towarzyszacej to bym mogla zrozumiec choc i tak nie bardzo, ale bez narzeczonej?) ciekawe jeszcze czy sam byl na tym weselu czy z jakas panna... bo mozliwe ze to jakas panna go zaprosila na wesele jako osobe towarzyszaca i on Ci specjalnie o tym nie powiedzial.... ja bym sie tak wsciekla ze szok... a gdyby byl na tym weselu z jakas panna to dla mnie bylby juz koniec tego zwiazku....
Caroline1920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 08:08   #3
BYONCE
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 24
Dot.: jak się zachować ?

Caroline1920 wiem, że był sam. Na tym weselu byli również jego rodzice i siostra z narzeczonym . Jestem w totalnym szoku . o 5 nad ranem wyłam do poduszki jak bóbr teraz jakoś dochodzę powoli do siebie . W poniedziałek Wielkanocny spotkaliśmy się u niego i jego mama przyszła mi pokazać jakie ubranko sobie kupiła na wesele . Zapytałam zwyczajnie narzeczonego gdzie rodzice idą na wesele . Odpowiedział, że do dawnego znajomego taty, który wydawał córkę za mąż. Nie pytałam, czy on też dostał zaproszenie, ani kiedy to wesele w ogóle jest w jaki dzień. Uznałam, że skoro nic mi nie powiedział to znaczy, że on nie idzie same rozumiecie. A Tu taki suprise mnie wczoraj spotkał.

Edytowane przez BYONCE
Czas edycji: 2010-04-11 o 08:14
BYONCE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 08:13   #4
Caroline1920
Zakorzenienie
 
Avatar Caroline1920
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 003
Dot.: jak się zachować ?

no ja nie mam zielonego pojecia dlczego nie wzial Cie na to wesele, nie poinformowal... przeciez to jest jakas paranoja... Ty jestes jego narzeczona... ja bym pewnie wylaczyla telefon na kilka dni, niech sie teraz on pomartwi skoro nie odbieral od Ciebie telefonow od 15, a pozniej gdyby np przyjechal do mnie to urzadzilabym mu taka dzika awanture ze masakra... ciekawa jestem jak on sie bedzie tlumaczyl...
Caroline1920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 08:18   #5
BYONCE
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 24
Dot.: jak się zachować ?

Pojadę dzisiaj do niego i się pożegnam z nim. Nie widzę innego wyjścia. Najlepsze jest to, że cały czas ukrywał to w tajemnicy, że idzie na jakieś wesele. Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji, że jestem sama na weselu, a bliska mi osoba o tym nie wie. Zawiodłam się na następnym facecie do kolekcji . Szanujesz kogoś, kochasz go , ufasz mu a tu taki cios w serce.

Edytowane przez BYONCE
Czas edycji: 2010-04-11 o 08:22
BYONCE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 08:30   #6
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Dot.: jak się zachować ?

Co za dziwny człowiek, jakby to było jakimś problemem powiedzieć narzeczonej o wyjściu na wesele
Coś z nim jest zdecydowanie nie tak. :aham:
__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 08:45   #7
Caroline1920
Zakorzenienie
 
Avatar Caroline1920
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 003
Dot.: jak się zachować ?

Cytat:
Napisane przez BYONCE Pokaż wiadomość
Pojadę dzisiaj do niego i się pożegnam z nim. Nie widzę innego wyjścia. Najlepsze jest to, że cały czas ukrywał to w tajemnicy, że idzie na jakieś wesele. Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji, że jestem sama na weselu, a bliska mi osoba o tym nie wie. Zawiodłam się na następnym facecie do kolekcji . Szanujesz kogoś, kochasz go , ufasz mu a tu taki cios w serce.

co do pogrubionego to wlasnie to jest najgorsze... to tak jakby on mial cos do ukrycia przed Toba... popieram Twoja decyzje... tak nie moze byc, on nie moze Cie tak traktowac...
napisz jak sie potoczyla ta sytuacja...
powodzenia
Caroline1920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-11, 08:53   #8
misiskuku
Zadomowienie
 
Avatar misiskuku
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 432
Dot.: jak się zachować ?

Kochana wiem, że na pewno jest Ci cięzko a sytuacja wcale nie zaciekawa ale spróbuj z nim na początek poważnie porozmowawiać:

1. nie jedź do Niego, czekaj na jego ruch..

2. nie działaj w przypływie emocji bo wiem, że później można tego żałowac..

poczekaj aż Ci się wytłumaczy dlaczego o weselu w ogóle Ci nie powiedział (może było mu głupio, że został zaproszony sam i nie mógł Cię wziąć) ..
__________________
Alicja 12.09.2015 r.

Edytowane przez misiskuku
Czas edycji: 2010-04-11 o 08:56
misiskuku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 09:03   #9
BYONCE
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 24
Dot.: jak się zachować ?

Wiem, że jego siostra była tam z narzeczonym więc on również miał zaproszenie z osobą towarzyszącą. Nie za ciekawie to wygląda szczerze powiedziawszy. Muszę tam dzisiaj pojechać, muszę mu to wykrzyczeć dzisiaj co chcę mu powiedzieć . Dzisiaj jest drugi dzień tego wesela, wszyscy zostali zaproszeni na 16 chcę mu totalnie popsuć nastrój dzisiaj .
BYONCE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 09:07   #10
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: jak się zachować ?

Jakby mój facet tak zrobił, to na dzień dobry dostałby lufę w twarz.

Na pewno to było wesele córki dawnego znajomego taty? Bo napisałaś, że zadzwoniłaś do kolegi i oni razem byli na weselu?
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 09:26   #11
marysienka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 668
Dot.: jak się zachować ?

Ja też myślę, że pośpiech i nerwy są złymi doradcami, porozmawiaj z nim jasno i stanowczo, a jeśli nie będzie czuł winy w sobie to wtedy kopnij go w zadek i bye bye. Napisz jak Ci poszło.
__________________
Będę mamcią..
marysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-11, 09:28   #12
Ewakuacja69
Rozeznanie
 
Avatar Ewakuacja69
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 664
Dot.: jak się zachować ?

moze ja jestem dziwna, ale nie przesadzasz troche? ochlon najpierw i przemysl na spokojnie, co chcesz mu powiedziec. zle zrobil, ale moze mial powod, dlaczego Ci nie powiedzial o tym weselu? z tych kilku twoich wypowiedzi wyłania mi sie obraz furiatki, a to jest straszne. nie mozna zalatwic tego z klasa, od razu trzeba mu "wykrzyczec wszystko, zeby popsuc humor"? i tak pewnie bedize w zlym nastroju, bo sie dowiedzialas
__________________
tyle rzeczy do sfotografowania, a tak mało czasu...

-15kg!
Ewakuacja69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 09:31   #13
JellyJumper
Zadomowienie
 
Avatar JellyJumper
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 372
Dot.: jak się zachować ?

Dziwne, zupełnie nie rozumiem postępowania faceta.
Może on jednak miał jakis poważny powód że nie chciał Cie zabrać na to wesele?
Może czego s sie wstydził? kogos z rodziny?
Wiem, że to głupie tłumaczenie, ale kurde był tam z rodzicami, byla jego siostra z narzeczonym, on nie zabrać ze sobą żadnej innej, to dlaczego Ci nic o tym nie powiedział?
__________________
ODCHUDZAM SIĘ

Waga:67kg--> 63 kg-->60
Udo: 55 cm-->52
Łydka: 34cm
Biodra: 96cm-->94
Talia: 68cm-->66

ZAPUSZCZAM WŁOSY

21.11 Jest: 33 cm

JellyJumper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 09:34   #14
Malaja
Zadomowienie
 
Avatar Malaja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z nad Morza Śródziemnego :)
Wiadomości: 1 027
Dot.: jak się zachować ?

ewa dlaczego furiatki?Jak NARZECZOCZNY moze nie poinformowac jej o fakcie,ze wybiera sie na wesele????Jesli nie chcial by z nim poszla, lub mial inny powod by pojsc samemu i tak powinen ja poinformowac tak czy siak!
Takie lekceważenie daje wiele do myslenia.Jeszcze komorke wylaczyl i zadowolony, problem z glowy.
Ciekawe czy jak ona by nie zadzwonila do kolegi o czy by sie przyznal ze wogole na nim byl!
__________________
so close no matter how far
couldn't be much more from the heart
Malaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 10:04   #15
dorka1980
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nowa Alexandria
Wiadomości: 2 627
GG do dorka1980
Dot.: jak się zachować ?


pierwsza myśl-dostaje strzała w ryj
druga-ochłoń, niech powie dlaczego tak postapił a potem...strzał w ryj, a co ulżyj sobie
dorka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 10:31   #16
Vistula
Raczkowanie
 
Avatar Vistula
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 118
Dot.: jak się zachować ?

Cytat:
Napisane przez misiskuku Pokaż wiadomość
Kochana wiem, że na pewno jest Ci cięzko a sytuacja wcale nie zaciekawa ale spróbuj z nim na początek poważnie porozmowawiać:

1. nie jedź do Niego, czekaj na jego ruch..

2. nie działaj w przypływie emocji bo wiem, że później można tego żałowac..

poczekaj aż Ci się wytłumaczy dlaczego o weselu w ogóle Ci nie powiedział (może było mu głupio, że został zaproszony sam i nie mógł Cię wziąć) ..
No dobra, powiedzmy, że nie mógl jej zabrać ze sobą, ale DLACZEGO NIE POWIEDZIAŁ, ŻE IDZIE NA WESELE?! Jeśli dostaję zaproszenie tylko dla siebie a mam narzeczonego, to albo wyjaśniam sprawe aby iśc razem, albo nie idę wcale, a jeśli bardzo mi zalezy aby iśc na to wesele, to przynajmniej mówi narzeczonemu o mojej decyzji. Ale ukrywać wszystko w tajemnicy? Po co? Nie rozumiem tych tajemnic.

Fakt, autorka powinna nieco ochłonąć i przygotować się na rozmowę. Bo to głupio wpaść do kogoś i urzadzić mu awanturę.


Cytat:
Napisane przez dorka1980 Pokaż wiadomość

pierwsza myśl-dostaje strzała w ryj
druga-ochłoń, niech powie dlaczego tak postapił a potem...strzał w ryj, a co ulżyj sobie
Druga zdecydowanie bardziej podoba mi się

Ciekawa jestem co kierowało tym gościem
__________________
Nigdy nie jest za późno ani za wcześnie. Zawsze jest odpowiednia pora.
Vistula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 10:57   #17
srebrnykot
stary jednooki dachowiec
 
Avatar srebrnykot
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 327
Dot.: jak się zachować ?

Nie jechałabym do niego teraz, w chwilach emocji łatwo o błąd. Ale nie wiem, czy nie zerwałabym zaręczyn.
Postępowanie Twojego partnera nie do przyjęcia. Bardzo Ci współczuję.

Cytat:
Napisane przez marysienka Pokaż wiadomość
Ja też myślę, że pośpiech i nerwy są złymi doradcami, porozmawiaj z nim jasno i stanowczo, a jeśli nie będzie czuł winy w sobie to wtedy kopnij go w zadek i bye bye.
Zgadzam się całkowicie.

Cytat:
Napisane przez Ewakuacja69 Pokaż wiadomość
moze ja jestem dziwna, ale nie przesadzasz troche? ochlon najpierw i przemysl na spokojnie, co chcesz mu powiedziec. zle zrobil, ale moze mial powod, dlaczego Ci nie powiedzial o tym weselu? z tych kilku twoich wypowiedzi wyłania mi sie obraz furiatki, a to jest straszne. nie mozna zalatwic tego z klasa, od razu trzeba mu "wykrzyczec wszystko, zeby popsuc humor"? i tak pewnie bedize w zlym nastroju, bo sie dowiedzialas
Piszesz poważnie? Chłopak nie wziął swojej narzeczonej (nawet nie dziewczyny) na wesele, na które zaproszone były osoby towarzyszące, a na dodatek całą sprawę przed nią ukrył, co jest o wiele gorsze. Jeszcze ostatecznie mogłabym zrozumieć, gdyby wtedy, przy okazji pytania o wesele, powiedział wiesz kochanie, bo jest taka trudna sytuacja, dostałem zaproszenie, ale... Gdyby chociaż spróbował coś wytłumaczyć, a nie bezczelnie przemilczał wszystko, licząc na to, że może ukochana osoba się nie dowie.
Autorka nie jest furiatką. Sama w takiej sytuacji czułabym się podobnie. Wybacz, ale osoba, z którą ktoś chce związać się na całe życie, powinna być dla partnera priorytetem.
Nie wyobrażam sobie, jak mogłabym mieć powód i wyciąć TŻtowi taki numer, albo on mnie.

Cytat:
Napisane przez Vistula Pokaż wiadomość
No dobra, powiedzmy, że nie mógl jej zabrać ze sobą, ale DLACZEGO NIE POWIEDZIAŁ, ŻE IDZIE NA WESELE?! Jeśli dostaję zaproszenie tylko dla siebie a mam narzeczonego, to albo wyjaśniam sprawe aby iśc razem, albo nie idę wcale, a jeśli bardzo mi zalezy aby iśc na to wesele, to przynajmniej mówi narzeczonemu o mojej decyzji. Ale ukrywać wszystko w tajemnicy? Po co? Nie rozumiem tych tajemnic.

Fakt, autorka powinna nieco ochłonąć i przygotować się na rozmowę. Bo to głupio wpaść do kogoś i urzadzić mu awanturę.
Z oboma częściami wypowiedzi zgadzam się w 100%.
__________________
"Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się." A. Sapkowski
srebrnykot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 10:57   #18
zupa_grochowa
Rozeznanie
 
Avatar zupa_grochowa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 906
Dot.: jak się zachować ?

Już był na tym weselu, więc to, że zepsujesz mu humor teraz, przed poprawinami nie wiele zmieni. Ochłoń, nie ekscytuj się, nie odzywaj pierwsza, jak zadzwoni, to nie odbieraj od razu. Daj sobie powiedzmy 5 dni, przez które pobędziesz sama. Wszystko przemyślisz, uspokoisz się, a jego zaniepokoisz, co skłoni go do przemyślenia tego co zrobił i smród przy d***e, że przez to mógł Cię stracić. Zatęsknicie za sobą i spojrzysz na to trzeźwiejszym okiem.
Jeśli pojedziesz do niego teraz z zapuchniętą od płaczu buzią i histerią, to osiągniesz tylko tyle, że oboje będziecie zdenerwowani i pogorszysz sprawę.
Co do zerwania- to jest Twoja decyzja i zrobisz jak uważasz, ale moim zdaniem to co zrobił, pomimo, że jest bulwersujące i na pewno przykre dla Ciebie, dla mnie nie byłoby wystarczającym powodem do zerwania zaręczyn.

Trzymaj się
zupa_grochowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 11:21   #19
blackredmoon
Raczkowanie
 
Avatar blackredmoon
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 426
Dot.: jak się zachować ?

ja bym otłukła twarz, że tak powiem
Nie rozumiem postępowania faceta, ale może może miał jakiś powód. Jakiś na pewno. Tylko jaki ;]
Przede wszystkim poczekaj aż on się odezwie..
__________________
biorę się za siebie!
wzrost: 170cm
było: 67 kg
będzie: 55 kg

jest: 57
NIE DAM SIĘ!
----

Kocham Cię
blackredmoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-11, 11:29   #20
BYONCE
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 24
Dot.: jak się zachować ?

Cytat:
Napisane przez Diablica z Tasmanii Pokaż wiadomość
Jakby mój facet tak zrobił, to na dzień dobry dostałby lufę w twarz.

Na pewno to było wesele córki dawnego znajomego taty? Bo napisałaś, że zadzwoniłaś do kolegi i oni razem byli na weselu?
Tak, bo mój TŻ mieszka w małej miejscowości gdzie każdy każdego zna i tak się złożyło, że byli tam razem. Powiem Wam dziewczyny że tam było jeszcze kilku naszych znajomych .

Pojadę tam dzisiaj i to nie długo, poczekam jeszcze z godzinę bo tego nie przeżyje. Zrobię mu dzisiaj wesele

Edytowane przez BYONCE
Czas edycji: 2010-04-11 o 11:34
BYONCE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 11:31   #21
Monian
Zakorzenienie
 
Avatar Monian
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 9 549
Dot.: jak się zachować ?

Twój facet to skończony dupek , lepiej go szybko pożegnaj
Monian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 11:43   #22
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: jak się zachować ?

Słowo "narzeczony" jest w dzisiejszych czasach mocno nadużywane.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 11:53   #23
Malaja
Zadomowienie
 
Avatar Malaja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z nad Morza Śródziemnego :)
Wiadomości: 1 027
Dot.: jak się zachować ?

doris nie ważne czy to chlopak,narzeczony czy mąż.Takich rzeczy się poprostu nie robi z uwagi na zwykły szacunek do drugiej osoby.
__________________
so close no matter how far
couldn't be much more from the heart
Malaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 11:56   #24
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: jak się zachować ?

Cytat:
Napisane przez BYONCE Pokaż wiadomość
Pojadę tam dzisiaj i to nie długo, poczekam jeszcze z godzinę bo tego nie przeżyje. Zrobię mu dzisiaj wesele
zastanawiam sie po co tam pojedziesz?

przeciez to on powinien szukac z toba kontaktu!

jesli pojedziesz to wyjdziesz na zdesperowaną śmieszną kobietę.

poszedł bez ciebie bo;
-chciał kogos poznac
-wstydzi sie ciebie
-chcial sie zabawic

ale ze ci o tym nie powiedzial.....
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 11:59   #25
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: jak się zachować ?

Cytat:
Napisane przez Malaja Pokaż wiadomość
doris nie ważne czy to chlopak,narzeczony czy mąż.Takich rzeczy się poprostu nie robi z uwagi na zwykły szacunek do drugiej osoby.
Jasne, że się nie robi. Ale podejrzewam, że w tym przypadku chodzi o uziemienie "pana narzeczonego" przez rodziców. Po prostu dla mnie "narzeczony" to już taki partner na poważnie, z którym mam wiele wspólnych spraw, w tym rodzinnych i wiem o tym, co się u niego dzieje, a on wie co u mnie, jesteśmy naprawdę blisko. I sytuacja, w której on ukrywa przede mną pójście na wesele, bo pewnie rodzice się nie zgodzili, aby miał osobę towarzyszącą (a może ma, ale nie mnie), to jakaś abstrakcja. Mam wrażenie, że autorka wątku i jej facet to jacyś bardzo młodzi ludzie, na garnuszku u rodziców, zależni od ich zdania i nakazów, których "narzeczeństwo" oznacza zwykłe "chodzenie ze sobą". Szumne deklaracje, a w praktyce mama powie "masz być o 22 w domu" i wielki "narzeczony" musi być. Wg mnie zaręczać się powinni ludzie chociaż trochę niezależni od rodziców i poważnie traktujący życie.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2010-04-11 o 12:00
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 12:03   #26
rybkie
Rozeznanie
 
Avatar rybkie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 969
Dot.: jak się zachować ?

o kurcze jaka akcja :nie potrafie znalezc slow...nie potrafie zrozumiec...co nim kierowalo?normalnie bezczel z tego "narzeczonego", nie potrafilabym w takiej sytuacji zachowac sie spokojnie i jak autorka zrobilabym karczemna awanture chyba...nie mam pojecia...mam nadzieje ze nigdy nie bede w takiej sytuacji..
BYONCE trzymaj sie kochana, baadz twarda nie pozwol sie tak traktowac to ponizej pasa, takie zachowanie i chyba najlepiej byloby zachowac sie jak radza kolezanki, nie odzywac sie, nie reagowac na telefony i smsy, milczenie na jakis tydzien a co1 niech sie on teraz pomartwi i mysli osbie nie wiadomo co...
rybkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 12:21   #27
Partymix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 487
Dot.: jak się zachować ?

osoby darzace sie uczuciem , kochające - związek polega na zaufaniu , miłości , tolerancji, i szczerosci. podstawa to rozmowa. masz prawo być zla , bo nic ci o tym nie powiedział. też była bym wsciekła. Ale nie zrywałam bym od tak kontaktu . Pierwsze co bym zrobiła spokojnie !! z nim porozmawiała. Ja podejżewam ze on został zaproszony bez osoby towarzyszącej czyli ciebie . Nie chciał cie urazić ze ci na tym weselu nie chca i poprostu wolał nic nie mówic . porozmawiajcie wyjasnijscie bez emocji wszytsko. A bedziesz wiedziała na czym stoisz . łzy nic nie dadza. tylko rozmowa. powodzenia . wiem ze bedzie dobrze
Partymix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 12:25   #28
KaerbEmEvig
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 575
Dot.: jak się zachować ?

Cytat:
Napisane przez BYONCE Pokaż wiadomość
Witam, nie wiem co mam zrobić i jak się zachować w stosunku do narzeczonego . Proszę o jakieś wsparcie z Waszej strony. Nie wiem co mam zrobić w przypływie emocji myślę o zerwaniu zaręczyn, z drugiej strony wiem, że Go bardzo Kocham i on mnie również( rozmawialiśmy jakiś tydzień temu w żartach jakby to było gdybyśmy się rozstali a on się rozpłakał i powiedział, że nie wyobraża sobie czegoś takiego. Codziennie słyszę od niego słowa, że mnie kocha, że tęskni, pyta czy ja go też kocham). Wczoraj mój narzeczony był na weselu sam beze mnie. W dodatku ja nic o tym nie wiedziałam. Rozmawialiśmy sobie tak zwyczajnie przez telefon o godzinie 15 , potem kontaktowałam się z nim cały czas jednak nie odbierał telefonu. Po północy zaczęłam się już strasznie o niego martwić, bałam się. W końcu o 3 nad ranem zadzwoniłam do jego kolegi czy nie wiem gdzie jest mój TŻ - okazało się, że są na weselu . Jestem w totalnym szoku, cały dzisiejszy ranek przepłakałam. Już sama nie wiem czy robić totalną awanturę czy nic nie mówić, czy wyłączyć po prostu telefon i żyć dalej. Sama nie wiem. Co zrobiłybyście na moim miejscu.
Rozmawialiście w żartach, a on się rozpłakał? Na moje oko odebrał to tak, że mu delikatnie sugerujesz rozstanie, więc poszedł na wesele samemu, żeby Ci pokazać, jak będziesz się czuła bez niego - ot co...
KaerbEmEvig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 12:26   #29
dell87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 180
Dot.: jak się zachować ?

napisz jak się to wszystko skończyło bo normalnie nie wiem co tym dupkiem mogło kierować :/
dell87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 12:39   #30
tennyo4
Zadomowienie
 
Avatar tennyo4
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 571
Dot.: jak się zachować ?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
I sytuacja, w której on ukrywa przede mną pójście na wesele, bo pewnie rodzice się nie zgodzili, aby miał osobę towarzyszącą (a może ma, ale nie mnie), to jakaś abstrakcja.
Sekundę, ale co rodzice do tego mają?
Zaproszenia daje para młoda i ona decyduje o osobach towarzyszących, zwłaszcza, że w przypadku jego siostry jakoś problemu nie widzieli

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

Cytat:
Napisane przez KaerbEmEvig Pokaż wiadomość
Rozmawialiście w żartach, a on się rozpłakał? Na moje oko odebrał to tak, że mu delikatnie sugerujesz rozstanie, więc poszedł na wesele samemu, żeby Ci pokazać, jak będziesz się czuła bez niego - ot co...
Ale to było tydzień temu.
A o weselu na pewno wiedział kilka tygodni wcześniej
__________________
Jeśli ludzie koniecznie chcą pouczać innych ludzi, to powinni pamiętać, że inni ludzie też wiedzą to i owo o ludziach.

Terry Pratchett
Maskarada
tennyo4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:34.