JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-12, 19:24   #121
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Cytat:
Napisane przez _samantha_ Pokaż wiadomość
Kawy nie piję prawie wcale, nawet jednej na tydzień nie wypijam. Przed tabsami nie miałam problemów z cellulitem, poza tym w mojej rodzinie też raczej nie jest powszechny, dlatego myślę, że jego przyczyną są tabletki anty. Niestety biorę je na jajniki więc odstawienie póki co nie wchodzi w grę. Postaram się poradzić sobie z nim w jakiś inny sposób. Wczoraj na noc nasmarowałam się balsamem Eveline, tym rozgrzewającym i... po 10 min. poszłam go zmyć :P Trudno mi się przyzwyczaić do tego piekącego uczucia. Poza tym, przy takim upale rozgrzewające działanie balsamu wcale nie jest przyjemne.


Ale czy może być coś lepszego na taki upał niż zimne piwo?

Zbliża się wieczór czyli strategiczna dla mnie pora dnia. Dziś jednak jestem dobrej myśli i wiem, że poradzę sobie z własnym łakomstwem. A teraz czas na pana Shauna T.
ja nie uznaję żadnych takich smarowideł-tym bardziej,że kiedyś od eveline,ale tego chłodzącego chyba mi naczynka troszkę popękały;/;/ najlepszą metodą jest picie duuużo wody i aktywność fizyczna
ogranicz słodycze i i słodkie napoje i ćwicz ćwicz ćwicz

mrofka-współczuję,że nie udało Ci się dostać na wymarzone studia,ale dobrze,że chcesz poprawić wyniki matury i w przyszłym roku znowu próbować
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 21:41   #122
_samantha_
Raczkowanie
 
Avatar _samantha_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 149
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Cytat:
Napisane przez mrofka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny - Witam na wątku

Dziewczyny, nie dostałam się na tłumaczenia specjalistyczne Jestem na liście rezerwowych - 428... czyli szanse zerowe..
Nie łam się, Kochana, nic nie jest stracone. Jeśli to jest naprawdę to, o czym marzysz, to zaplanuj już dzisiaj, jak rozegrać przyszły rok, aby przygotować się jak najlepiej do tych studiów. I zamiast pocieszać się słodyczami, papierosami czy alkoholem - zajmij się strategią działania, to naprawdę daje kopa - kiedy wiesz dokładnie, jaki jest Twój cel i każdego dnia robisz coś, żeby go osiągnąć trzymam kciuki!

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
ja nie uznaję żadnych takich smarowideł-tym bardziej,że kiedyś od eveline,ale tego chłodzącego chyba mi naczynka troszkę popękały;/;/ najlepszą metodą jest picie duuużo wody i aktywność fizyczna
ogranicz słodycze i i słodkie napoje i ćwicz ćwicz ćwicz
Słodyczy nie jem już 98 dni Chociaż moje jadłospisy nie są pozbawione słodkich rzeczy - placuszki owsiane z serkiem homo i owocami, koktajle z owoców i kefiru, rzadko jakiś smakowy jogurt. Może to też kwestia za dużej ilości nabiału, który uwielbiam A co do picia dużej ilości wody - wpadłam kiedyś na artykuł mówiący, że to kolejny mit i nie należy przesadzać. Ale może rzeczywiście mój organizm ma jej za mało.
Dziewczyny na wątku o cellulicie wrzuciły filmik z odcinkiem "rozmów w toku" na temat cellulitu właśnie. I jest tam pokazany bardzo fajny masaż nóg. Może namówię na niego swojego TŻta
__________________

_samantha_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 22:14   #123
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

po dłuższych przemyśleniach doszlam do wniosku,ze cwiczenia na bryczesy ne wpłyna mi zbyt duzo...moge cierpiec na otyłosc miejscową,tzn. mam koscistą klatkę piersiową,widoczne zebra,a tylek wielki,jakbym miala lekka nadwage...z cwiczen nie zrezygnuje,ale zaczynam myslec nad jakims zabiegiem bezinwazyjnym,co Wy o tym sadzicie?
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 22:38   #124
zuzanuss
Rozeznanie
 
Avatar zuzanuss
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 610
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Cytat:
Napisane przez _samantha_ Pokaż wiadomość
Kawy nie piję prawie wcale, nawet jednej na tydzień nie wypijam. Przed tabsami nie miałam problemów z cellulitem, poza tym w mojej rodzinie też raczej nie jest powszechny, dlatego myślę, że jego przyczyną są tabletki anty. Niestety biorę je na jajniki więc odstawienie póki co nie wchodzi w grę. Postaram się poradzić sobie z nim w jakiś inny sposób. Wczoraj na noc nasmarowałam się balsamem Eveline, tym rozgrzewającym i... po 10 min. poszłam go zmyć :P Trudno mi się przyzwyczaić do tego piekącego uczucia. Poza tym, przy takim upale rozgrzewające działanie balsamu wcale nie jest przyjemne.


Ale czy może być coś lepszego na taki upał niż zimne piwo?

Zbliża się wieczór czyli strategiczna dla mnie pora dnia. Dziś jednak jestem dobrej myśli i wiem, że poradzę sobie z własnym łakomstwem. A teraz czas na pana Shauna T.

A ze tak zapytam, ile juz bierzesz tabletki na jajniki? bo mam ten sam problem i w sumie ciekawa jestem ile sie musi je brac. Chociaz ja nawet je zatrzymam jak nie bede musiala brac,bo czuje sie swietnie;D no i ginekolog mowil,ze np to ze po tabletkach sie tyje to bujda, to moze z cellulitem jest to samo?!
__________________
Walczę o siebie! Chcę w końcu pokochać SIEBIE!
01.02.2014r.
posladki: 2
siłownia
zuzanuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 00:51   #125
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Cześć nowe Fitnesski!

Mrofko, a nie lepiej skończyc filologie i iśc później na podyplomowe dwuletnie na translatorykę? można już na piatym roku chodzić tu i tu. Pomysl, bo będziesz wtedy miała szerszy zakres wyszktałcenia
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 09:23   #126
bhokarala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 136
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Witajcie Kobiety!


Witam serdecznie nowe Fitnesski! Do boju!

Ok, to teraz mniej wzniośle

mrofka, Ty się nie łam, NIE pal i NIE sięgaj po procenty, szkoda zdrowia. Możesz iść na zaoczne i załapać się choćby na pół etatu do pracy - zawsze to i wykształcisz się i doświadczenie będziesz zdobywać. Możesz iść na dzienne i potem podyplomowe. Wybór należy do Ciebie, uszy w górę!

U mnie - "gdy emocje już opadną jak po wielkiej bitwie kurz"...taaa...emocje niezupełnie opadły...gorzko i kwaśno jest, mości dobrodziejki. Wykorzystuję urlop (18 dni!) a potem jestem zwolniona z obowiązku świadczenia pracy. Nie można było od razu dojść do tego rozwiązania? Pfff. No, ale widać przeżyć nie mogła, że to ja ("śmiałam!") jej położyłam papiery. Ale rachunki między (wciąż) pracodawczynią a mną jeszcze nie wyrównane, ano - ten się śmieje kto się śmieje ostatni, a we mnie ma wroga do grobowej deski.
Teraz pozytywy: zawracam gitarę już kilkunastu osobom na raz Zobaczymy, może kolejna praca będzie nareszcie tą...normalną. Jak na razie trafiam z deszczu pod rynnę, a za każdy sukces płacę bardzo słoną cenę. Ech...pozytywy miały być, a tymczasem po tym wszystkim co przeżywałam, po tym jak byłam traktowana (toskyczny pracodawca) chce mi się

Cykam się, że babsztyl będzie za moimi plecami jeździć mi po opinii jak tylko się da, że jeśli ktoś z potencjalnych pracodawców zadzwoni do firmy, naopowiada niestworzonych historii na mój temat...ech...

Ale miały być pozytywy...można powiedzieć, że próbuję odpoczywać od tego wszystkiego. Że bardzo, bardzo powoli, po kawałku odrywam od siebie tamtą atmosferę jak błoto zaschnięte z twarzy...chcę znów być sobą, tylko czy jeszcze pamiętam, jak to jest?

Jeja, o tych cholernych pozytywach miało być. Szukam kursu prawa jazdy dla siebie. Drżyjcie kierowcy Wracam na angielski (buliłam co miesiąc, a nie było mnie chyba z...3 miesiące (!) bo przecież wiecznie siedziałam w pracy, nieraz do nocy, bez płacenia nadgodzin of coz ("zadaniowy czas pracy", taaaaa). , teraz mogę być w szkole choćby codziennie i tak zrobię - nie znoszę nudy i braku rozwoju, mój mózg domaga się strawy No i...znajduję nową pracę dla siebie...

Znowu się wyżaliłam a fitnessowo miało być. Waga: 47,1kg. Wczoraj w smutku pochłonęłam frytki, kurczaka z kfc i pepsi. Zębol coraz lepiej (znaczy się już tak krater po nim nie boli), no i ochota do ćwiczeń wraca, tylko na zumbę na Gocław nie dojadę już raczej, bo chyba by mnie szlag trafił jakbym miała jechać w okolice firmy.

Ale ale, są na wątku nowe dziewczyny, co im będę smęcić...

Aha - gunia? JLo ma...tyłek i cały świat się ślini, Beyonce też. Może polub choć trochę swoją pupkę? Z własnego doświadczenia wiem, że jak nie lubimy jakiejś cześci swojego ciała, to im dłużej tak jest, tym gorzej ją postrzegamy...
Hm...ja dziś w ramach zwalczania kompleksów właśnie przyodziałam się w bojówki biodrówki i mini topik, cały brzuchol na wierzchu

Edytowane przez bhokarala
Czas edycji: 2010-07-13 o 09:25
bhokarala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 11:50   #127
Paulinozaur
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 156
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Hej dziewczyny,
ostatnio podczytuję Wasz wątek i naprawdę Was podziwiam - alez jesteście zawzięte !
Sama nie pasuję do tytułu wątku, bo mam 174 cm wzrostu, ale czerpię od Was inspirację do pracowania nad moim (sflaczałym) cialem ^^
Powodzenia i wstawcie czasem jakieś ciekawe ćwiczenia specjalnie dla mnie
Paulinozaur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-13, 12:36   #128
_Bathory_
Raczkowanie
 
Avatar _Bathory_
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 96
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

ja mam 158 i nie byloby to zle, gdyby nie bardzo krotkie nozki...to jest moj maly dramat. raczej w ogole nie moge nosic plaskich butow. gdybym byla bardziej filigranowa to mzoe, ale mam mocno kobiece kształty. to co ratuje mi zycie to rolki (Spokey - genialne i sliczne, stepper i czasami tenis. malutkie kobiety maja przerabane bo musza sie ciagle pilnowac chyba ze naleza do tej grupy, ktora jest wiecznie szczupla...
_Bathory_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 14:05   #129
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Bhokaralo - jestem dobrej myśli! dobrze będzie! nie od razu Kraków ... troszkę cierpliwości, dopiero zaczęłaś szukać pracy! wierzę, że w krótce trafisz na tę właściwą! i trzymam kciuki!
No, a brzuch pokazuj przeciez masz idealny do tego
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 14:29   #130
_samantha_
Raczkowanie
 
Avatar _samantha_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 149
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

guniaaa - Właśnie podobno ćwiczenia są bardzo pomocne. Aż wstyd się przyznać, ale do tej pory nie wiedziałam, że to się tak nazywa Swego czasu na "opadnięty" tyłek i takie właśnie bryczesy pomogło mi ćwiczenie codziennie 8min BUNS. Ale nie wiem na ile Twój problem jest zaawansowany. Zabiegi bezinwazyjne? Hm.. na pewno jakieś masaże mogą wspomóc Twoją walkę

zuzanuss - Pisząc "na jajniki" miałam na myśli PCO. Nie wiem, czy Tobie też o to chodziło. Brałam najpierw Diane35 przez 9 miesięcy, później przejściowo Yasmin przez 2 miesiace i teraz lekarka przepisała mi Yaz na 6 miesięcy (kończę 2). Ale muszę przyznać, ze chyba po Yasmin czułam się najlepiej. Nie wiem, czy będę dalej brała tabletki. Nie przytyłam raczej po nich ale też uważam bardziej niż kiedyś na to, co jem. Niemniej jednak wydaje mi się, że tycie po tabletkach jest możliwe ale jest spowodowane albo nadmiernym gromadzeniem wody, albo zwiększonym apetytem. A cellulitu nie miałam nigdy wcześniej, chociaż nie byłam ani wysportowana ani nie piłam dużo wody. Zauważyłam go dopiero pod koniec przyjmowania Diane (kiedy już ćwiczyłam i pracowałam nad swoją sylwetką).

bhokarala - witaj czasami trzeba się wygadać czy też przelać swoje smutki w formie pisemnej po prostu żeby się oczyścić. Ale już się nie łam. Postaw na odpoczynek i relaks
__________________

_samantha_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 15:07   #131
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Cytat:
Napisane przez bhokarala Pokaż wiadomość

Aha - gunia? JLo ma...tyłek i cały świat się ślini, Beyonce też. Może polub choć trochę swoją pupkę? Z własnego doświadczenia wiem, że jak nie lubimy jakiejś cześci swojego ciała, to im dłużej tak jest, tym gorzej ją postrzegamy...
Hm...ja dziś w ramach zwalczania kompleksów właśnie przyodziałam się w bojówki biodrówki i mini topik, cały brzuchol na wierzchu
Niby tak,ma dużą pupę i tak dalej,ale jej figura i tak według mnie nie jest rewelacyjna...dobrze, ze sie ślinią,bo to pozostawia mi resztki nadziei...
Cytat:
Napisane przez _samantha_ Pokaż wiadomość
guniaaa - Właśnie podobno ćwiczenia są bardzo pomocne. Aż wstyd się przyznać, ale do tej pory nie wiedziałam, że to się tak nazywa Swego czasu na "opadnięty" tyłek i takie właśnie bryczesy pomogło mi ćwiczenie codziennie 8min BUNS. Ale nie wiem na ile Twój problem jest zaawansowany. Zabiegi bezinwazyjne? Hm.. na pewno jakieś masaże mogą wspomóc Twoją walkę
Na pewno sie przydadza,pozostaje zbierac kase,ale czytajac na forum opinie na temat np.ultradzwieków do modelowania sylwetki, to nie ma za duzo opinii i boje sie wyrzucic kase w błoto...mysle o ultradzwiekach,elektrosty mulacji i podczerwieni na raz,zeby zmasowac atak. Tylek mi sie podniosl,nogi wzmocnily,ale nadal jest tyle samo tłuszczu,cellulit i bryczesy...a juz trzy miesiace regularnie cwicze z hantlami 3 razy na tydzien i hiit 3 razy na tydzien po 20 min. Czy to malo? jestem w depresji,bo sie staram,nie jadam smieci,moze chleb by sie przydalo wyrzucic,ale nie potrafie,ale tak to zero smieci,duzo wyrzeczen i cwiczen,potu,ale i lez...bo nie widze roznicy...patrze na inne panieny i kobiety i kazda wydaje mi sie zgrabniejsza ode mnie...naprawde jestem na skraju zalamania,mam obsesje na tym punkcie,tak wielka obsesje,ze caly czas o tym mysle,ze mam wielka i galarete na wielkich udach...w ogole moje nogi pozostawiaja wiele do zyczenia...patrze na laski i ich wymiary i jestem zdruzgotana,bo ja mam nawet o 10 cm wiecej w tylku od nich i...a niech szlag to trafi...na kazda patrze z zazdroscia...chce schudnac...juz mysle jak anorektyczka...
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane

Edytowane przez guniaaa
Czas edycji: 2010-07-13 o 15:42
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-13, 18:22   #132
<meg>
Raczkowanie
 
Avatar <meg>
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Za siedmioma górami...
Wiadomości: 326
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Bacik dla mnie!

Zajmuje się wszystkim oprócz ćwiczeń

mrofka będzie dobrze, nie zawsze jest jakbyśmy chcieli
ale nic nie dzieje się bez przyczyny

WITAM NOWE KOBIETKI NA WĄTKU!
__________________
Aparatka
góra 2011.10.17
dół 2012.04.04



Tamilee Webb
"Iwant those ABS"

Jillian Michaels
"30 day shred


Mel B.



<meg> jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 18:28   #133
bhokarala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 136
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Guniaaa, no nie smutałkuj!
...bo Ci na poprawę humoru wkleję jedno z moich opowiadań

A na razie polecam zajrzeć tutaj: http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/
Ja sobie właśnie rżę przy Seksie w wielkim mieście Tylko uwaga! Po 72min. oglądania dostaniesz info od serwisu, że musisz poczekać 54 min. do następnego oglądania albo uiścić opłatę rejestracyjną. Ja tam wolę ...zrobić sobie coś do jedzonka (mozzarelka - kocham, pomidorki koktajlowe i rukola plus oliwa w ilości łyżki i zioła) no i poczytać Pratchetta Potem dokończę oglądanie

A! Potańczyłam - dobrze robi na mięśnie

Podjęłam jeszcze jedną akcję, ale o tym napiszę jak się uda, na razie -


EDIT: mmmm...rukola...ten nieco orzechowy (?) oposmak, ta piekąca goryczka na języku...mmmm...
I już wiem czego właśnie NIE mam w kuchni...octu balsamicznego

Ale poza tym - pycha

Edytowane przez bhokarala
Czas edycji: 2010-07-13 o 18:33
bhokarala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 18:44   #134
mrofka
wizażowy robalek
 
Avatar mrofka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 779
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Cześć nowe Fitnesski!

Mrofko, a nie lepiej skończyc filologie i iśc później na podyplomowe dwuletnie na translatorykę? można już na piatym roku chodzić tu i tu. Pomysl, bo będziesz wtedy miała szerszy zakres wyszktałcenia
No właśnie patrzyłam, że generalnie po filologii w razie czego jest o tyle dogodnie, że potem można zrobić translatorykę. Ale wiesz... tłumaczenia specjalistyczne to jednak 2 języki się ma tam i w ogóle.

Po translatoryce jest szerszy zakres wykształcenia? Przepraszam, ale ja się jeszcze nie bardzo na tym znam, bo ja dopiero studiować będę

Dzisiaj pojechałam na uczelnię złożyć papiery. Od października codziennie dyguję na Wydział Lingwistyki Stosowanej na Mokotów Dobrze, że ze Śródmieścia bezpośredni tramwaj mam (co prawda tylko 1, ale dojazd jest )
Bardzo miła pani mnie obsługiwała i pan. Pod koniec września mają być spotkania informacyjne. Pytali mnie, gdzie chodziłam do LO, jak uczyłam się języka itd.

Dzisiaj sprawdzałam listę rezerwową, bo była wywieszona na parterze - wg niej jestem w swojej grupie 35, a nie 428 Nie czaję już tego.

A dzisiaj kupiłam na osłodę sobie buty i bluzkę
mrofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 18:52   #135
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Cytat:
Napisane przez <meg> Pokaż wiadomość
Bacik dla mnie!

Zajmuje się wszystkim oprócz ćwiczeń
Ja ostatnio ćwiczę leżenie na kanapie a to z ksiązka, a to cos oglądam

A Ty czym się zajmujesz?

Cytat:
Napisane przez bhokarala Pokaż wiadomość
A na razie polecam zajrzeć tutaj: http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/
Ja sobie właśnie rżę przy Seksie w wielkim mieście Tylko uwaga! Po 72min. oglądania dostaniesz info od serwisu, że musisz poczekać 54 min. do następnego oglądania albo uiścić opłatę rejestracyjną. Ja tam wolę ...zrobić sobie coś do jedzonka (mozzarelka - kocham, pomidorki koktajlowe i rukola plus oliwa w ilości łyżki i zioła) no i poczytać Pratchetta Potem dokończę oglądanie
Wystarczy, że na chwilkę odłączysz się z netu albo zrestartujesz kompa i już

Tez lubie Pratchetta bardzo

---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

Cytat:
Napisane przez mrofka Pokaż wiadomość
No właśnie patrzyłam, że generalnie po filologii w razie czego jest o tyle dogodnie, że potem można zrobić translatorykę. Ale wiesz... tłumaczenia specjalistyczne to jednak 2 języki się ma tam i w ogóle.

Po translatoryce jest szerszy zakres wykształcenia? Przepraszam, ale ja się jeszcze nie bardzo na tym znam, bo ja dopiero studiować będę

A dzisiaj kupiłam na osłodę sobie buty i bluzkę
Mrofko kończąc najpierw filologię, a potem idąc na podyplomowe masz szersze uprawnienia, bo jestes filologiem i dodatkowo dyplomowanym tłumaczem (nie mylić z przysiegłym drugi język na filologii to żaden problem, ja myslę nauczysz się angielskiego albo niemeickego i będziesz miała jeden język na wschód i jeden na zachód przecież ja tez tymi sie porozumiewam
Ja bym poszła na filologię a potem na podyplomowe na 5 roku ale sama musisz pomysle3ć, czy chce Ci się tyle uczyc i co byś chciała robić po takich studiach, bo ja się znam tyle o ile a na translatoryce się znam akurat, bo mój eks chłopak to kończył.

Bardzo fajne zakupy!
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 18:53   #136
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Cytat:
Napisane przez bhokarala Pokaż wiadomość
Guniaaa, no nie smutałkuj!
...bo Ci na poprawę humoru wkleję jedno z moich opowiadań

A na razie polecam zajrzeć tutaj: http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/
Ja sobie właśnie rżę przy Seksie w wielkim mieście Tylko uwaga! Po 72min. oglądania dostaniesz info od serwisu, że musisz poczekać 54 min. do następnego oglądania albo uiścić opłatę rejestracyjną. Ja tam wolę ...zrobić sobie coś do jedzonka (mozzarelka - kocham, pomidorki koktajlowe i rukola plus oliwa w ilości łyżki i zioła) no i poczytać Pratchetta Potem dokończę oglądanie

A! Potańczyłam - dobrze robi na mięśnie

Podjęłam jeszcze jedną akcję, ale o tym napiszę jak się uda, na razie -


EDIT: mmmm...rukola...ten nieco orzechowy (?) oposmak, ta piekąca goryczka na języku...mmmm...
I już wiem czego właśnie NIE mam w kuchni...octu balsamicznego

Ale poza tym - pycha
Hehe,słodka jesteś,usmiechnęłam się Ale wkurzam się,bo już nie wiem czy za szybko oczekuje efektów czy jednak za mało wyrzeczeń nadal, a mi sie tylko wydaje,ze duzo,bo dla mnie to juz duzo ale przeciez nie mnoge nie jesc nic,zeby wygladac jak czlowiek,ani zyc tylko o sałacie i rzodkiewce przysłowiowo słodycze na bank ograniczyłam maksymalnie! A jestem uzalezniona,wiec nawet nie wiecie jak sie mecze jak je widze cwicze regularnie i zdarzylo sie ze dwa razy,ze opuscilam trening w tygodniu,bo mialam gosci... Taniec? Ale to jest klopot,bo trzeba na niego chodzic,a ja nie mam czasu,bo po pracu dom i rodzina...w domu nie bede sie wyglupiac mam taka budowe od dziecka,wiec od razu sie nagle cud nie stanie,ale sadze,ze bez wpomagaczy tego typu, jak bezinwazyjne usuwanie tłuszczu w miejscach,gdzie nie pomaga mi juz dieta i cwiczenia się nie obejdzie
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 19:15   #137
<meg>
Raczkowanie
 
Avatar <meg>
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Za siedmioma górami...
Wiadomości: 326
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Ja ostatnio ćwiczę leżenie na kanapie a to z ksiązka, a to cos oglądam

A Ty czym się zajmujesz?
mam zepsuty dekoder też bym coś pooglądała
a teraz zajmuje się szukaniem szczęścia w relacjach damsko męskich
__________________
Aparatka
góra 2011.10.17
dół 2012.04.04



Tamilee Webb
"Iwant those ABS"

Jillian Michaels
"30 day shred


Mel B.



<meg> jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 19:41   #138
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Cytat:
Napisane przez guniaaa Pokaż wiadomość
Hehe,słodka jesteś,usmiechnęłam się Ale wkurzam się,bo już nie wiem czy za szybko oczekuje efektów czy jednak za mało wyrzeczeń nadal, a mi sie tylko wydaje,ze duzo,bo dla mnie to juz duzo ale przeciez nie mnoge nie jesc nic,zeby wygladac jak czlowiek,ani zyc tylko o sałacie i rzodkiewce przysłowiowo słodycze na bank ograniczyłam maksymalnie! A jestem uzalezniona,wiec nawet nie wiecie jak sie mecze jak je widze cwicze regularnie i zdarzylo sie ze dwa razy,ze opuscilam trening w tygodniu,bo mialam gosci... Taniec? Ale to jest klopot,bo trzeba na niego chodzic,a ja nie mam czasu,bo po pracu dom i rodzina...w domu nie bede sie wyglupiac mam taka budowe od dziecka,wiec od razu sie nagle cud nie stanie,ale sadze,ze bez wpomagaczy tego typu, jak bezinwazyjne usuwanie tłuszczu w miejscach,gdzie nie pomaga mi juz dieta i cwiczenia się nie obejdzie
No, ale my się tu przecież nie głodzimy! jaka sama sałata, nie rozumiem tego. A słodkie są np. odzywki i to bardzo, owoce, lody czyste możesz zjeśc
Jak ćwiczy się siłowo i aerobowo to przecież wszystko sie ładnie spali i ujędrni i napmnie i co tam jeszcze

Cytat:
Napisane przez <meg> Pokaż wiadomość
mam zepsuty dekoder też bym coś pooglądała
a teraz zajmuje się szukaniem szczęścia w relacjach damsko męskich
Ooo <glasiu> ja w necie oglądam też i tez z tej m.in.stronki co Bhokarala wklejała np. Dr.House'a albo Dynastię Tudorów mam w planie - tam ponoć są przystojniaki

http://www.seans24.pl/ tu sa tez filmy

Ja też chce wiedzieć jak sie szuka tych relacji i tego szczęścia Nie bądź taka podziel się Ślicznotko
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 20:31   #139
<meg>
Raczkowanie
 
Avatar <meg>
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Za siedmioma górami...
Wiadomości: 326
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość


Ooo <glasiu> ja w necie oglądam też i tez z tej m.in.stronki co Bhokarala wklejała np. Dr.House'a albo Dynastię Tudorów mam w planie - tam ponoć są przystojniaki

http://www.seans24.pl/ tu sa tez filmy

Ja też chce wiedzieć jak sie szuka tych relacji i tego szczęścia Nie bądź taka podziel się Ślicznotko
mam bardzo powolny internet, uczy mnie cierpliwości dzień w dzień
Iwonka cały czas szukam tego szczęścia jak będe wiedzieć to powiem.
Dużo się dzieje nie chce zapeszać na razie
__________________
Aparatka
góra 2011.10.17
dół 2012.04.04



Tamilee Webb
"Iwant those ABS"

Jillian Michaels
"30 day shred


Mel B.



<meg> jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-13, 20:47   #140
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
No, ale my się tu przecież nie głodzimy! jaka sama sałata, nie rozumiem tego. A słodkie są np. odzywki i to bardzo, owoce, lody czyste możesz zjeśc
Jak ćwiczy się siłowo i aerobowo to przecież wszystko sie ładnie spali i ujędrni i napmnie i co tam jeszcze
Ja tez sie nie glodze i wiem,ze to nic dobrego,ale powinnam ładnie spalac tłuszcz,a tu nic!!!! Kuźwa,moze zle cwicze,ale jaka to filozofia,zebym miala zle cos robic! zmierzylam sie po miesiacu, a tu nic! ani 1cm!!!
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 21:21   #141
Anula123
Zakorzenienie
 
Avatar Anula123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brwinów
Wiadomości: 8 556
GG do Anula123
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Cytat:
Napisane przez bhokarala Pokaż wiadomość
U mnie - "gdy emocje już opadną jak po wielkiej bitwie kurz"...taaa...emocje niezupełnie opadły...gorzko i kwaśno jest, mości dobrodziejki.
Będzie dobrze Ja też porozsyłałam cv, bo do poprzedniej pracy nie wrócę. Tzn. wrócę, ale po to by napisać wypowiedzenie

Cytat:
Napisane przez <meg> Pokaż wiadomość
Bacik dla mnie!

Zajmuje się wszystkim oprócz ćwiczeń
Mam podobnie
Cytat:
Napisane przez mrofka Pokaż wiadomość
A dzisiaj kupiłam na osłodę sobie buty i bluzkę
Fajne
Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Ja ostatnio ćwiczę leżenie na kanapie a to z ksiązka, a to cos oglądam
Ja ćwiczę leżenie na kocu pod drzewem
Chociaż wczoraj zrobiłam coś co przypominało mój dawny trening siłowy.


A teraz piję winko i wspominam:

http://www.youtube.com/watch?v=K3d_n9NrbWs

http://www.youtube.com/watch?v=5AfJF...eature=related

Myślę nad wyjazdem tam na dłużej

Na jutro mam budzik na 5. Podobno idę biegać. Mój mąż już zrobił z tego dowcip


A przez ten mundial przybyło mnie 4 kg Precz z piłką nożną
__________________
"In running, it doesn't matter whether you come in first, in the middle of the pack, or last. You can say, 'I have finished.' There is a lot of satisfaction in that."
-Fred Lebow, New York City Marathon co-founder
Anula123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 22:33   #142
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Cytat:
Napisane przez <meg> Pokaż wiadomość
Iwonka cały czas szukam tego szczęścia jak będe wiedzieć to powiem.
Dużo się dzieje nie chce zapeszać na razie
Ok to czekam jak już będziesz wiedziała liczę, że się podzielisz

Kibicuję życzliwie z dala i trzymam kciuki

Cytat:
Napisane przez guniaaa Pokaż wiadomość
Ja tez sie nie glodze i wiem,ze to nic dobrego,ale powinnam ładnie spalac tłuszcz,a tu nic!!!! Kuźwa,moze zle cwicze,ale jaka to filozofia,zebym miala zle cos robic! zmierzylam sie po miesiacu, a tu nic! ani 1cm!!!
Ale, co robisz? i jak? napisz wtedy najlepiej widać, co się xle robi

Cytat:
Napisane przez Anula123 Pokaż wiadomość
Ja ćwiczę leżenie na kocu pod drzewem
Chociaż wczoraj zrobiłam coś co przypominało mój dawny trening siłowy.
Takiej to dobrze
Ja dziś lajcik taki poćwiczyłam żeby nie zgnusnieć

Cytat:
Napisane przez Anula123 Pokaż wiadomość
A teraz piję winko i wspominam:

http://www.youtube.com/watch?v=K3d_n9NrbWs

http://www.youtube.com/watch?v=5AfJF...eature=related

Myślę nad wyjazdem tam na dłużej
Kiedy?
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 06:02   #143
Anula123
Zakorzenienie
 
Avatar Anula123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brwinów
Wiadomości: 8 556
GG do Anula123
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Kiedy?
Nawet i teraz. Tylko maż ma opory, żeby wyjechać. Mówi, że może tam na wakacje, ale na stałe raczej nie. Ale może go przekonam
__________________
"In running, it doesn't matter whether you come in first, in the middle of the pack, or last. You can say, 'I have finished.' There is a lot of satisfaction in that."
-Fred Lebow, New York City Marathon co-founder
Anula123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 10:48   #144
mrofka
wizażowy robalek
 
Avatar mrofka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 779
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Mrofko kończąc najpierw filologię, a potem idąc na podyplomowe masz szersze uprawnienia, bo jestes filologiem i dodatkowo dyplomowanym tłumaczem (nie mylić z przysiegłym drugi język na filologii to żaden problem, ja myslę nauczysz się angielskiego albo niemeickego i będziesz miała jeden język na wschód i jeden na zachód przecież ja tez tymi sie porozumiewam
Ja bym poszła na filologię a potem na podyplomowe na 5 roku ale sama musisz pomysleć, czy chce Ci się tyle uczyc i co byś chciała robić po takich studiach, bo ja się znam tyle o ile a na translatoryce się znam akurat, bo mój eks chłopak to kończył.

Bardzo fajne zakupy!
Na licencjacie kończyć na pewno nie będę Jak rejestrowałam się na kierunki, to przeglądałam daną ofertę i na filologii rosyjskiej na UW mogę zrobić specjalizację z translatoryki

(a na moich ukochanych tłumaczeniach dałoby się z angielskiego i rosyjskiego na raz... eeh.)

Nie nadążam za moją @ Boli mnie brzuch od kilku dni, a jej nie ma

Lecę trochę poprasować

A tak wracając do tematu przewodniego naszego wątku, to nie wiem jak to się dzieje, ale nie przybywam na wadze! Bo potrafiłam np. po jakichś imprezach albo jak zjadłam sporo różności danego dnia. Ostatnio przecież wciągnęłam słoik kremu orzechowo-czekoladowego. Myślałam, że to się odbije na mojej wadze... a tam nadal 50kg

Teraz trzeba zrobić cuś, żeby znów spadek się zaczął Ale ważne, że nie przybywa z powrotem
mrofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 12:51   #145
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Cytat:
Napisane przez Anula123 Pokaż wiadomość
Nawet i teraz. Tylko maż ma opory, żeby wyjechać. Mówi, że może tam na wakacje, ale na stałe raczej nie. Ale może go przekonam
Ale na stale bys chciala? czy tylko na wakacje?


Mrofko - trzymam kciuki zeby wszystko Ci sie tak poukladalo, zeby dobrze bylo
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 13:00   #146
Aralka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 325
GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Hej Kobietki!
Ale dzisiaj upał. Jak tak gorąco, to nie da się ćwiczyć.
Choć wczoraj poćwiczyłam. Zaczęłam tak ok. 22.
Zrobiłam parę fajnych ćwiczeń z Shape i nie tylko, głównie na brzuch, nogi i plecy. ^^
Aralka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 13:30   #147
Anula123
Zakorzenienie
 
Avatar Anula123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brwinów
Wiadomości: 8 556
GG do Anula123
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Ale na stale bys chciala? czy tylko na wakacje?
Ja bym chciała na stałe

Zjadłyśmy obiadek, dziewczyny wskakują do basenu, a ja znowu pod drzewo z książką
__________________
"In running, it doesn't matter whether you come in first, in the middle of the pack, or last. You can say, 'I have finished.' There is a lot of satisfaction in that."
-Fred Lebow, New York City Marathon co-founder
Anula123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 13:38   #148
_Bathory_
Raczkowanie
 
Avatar _Bathory_
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 96
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Wiecie co, nie wiem ja wy ćwiczycie z tymi plytami z Shape'a. moze jestem sierota ale pozyczylam od kolezanki i w ogole nie moglam nadazyc...zanim zalapalam co zrobic z nogami to ona juz pokazywalal kolejny krok ) ale jaja mowie wam. Kupilam sobie plyte z pilatesem i aerobikiem i jest lepiej http://www.sport-shop.pl/duo-pilates...vd-p-3060.html. W ogole starsznie lubie pilates, uspokaja mnie i daje tez swiadomosc ze jednak cwicze ale tak na spokojnie, po calym dniu pracy jest super.
_Bathory_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 16:01   #149
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Cytat:
Napisane przez Anula123 Pokaż wiadomość
Ja bym chciała na stałe

Zjadłyśmy obiadek, dziewczyny wskakują do basenu, a ja znowu pod drzewo z książką
A czemu tam na stałe? w Polsce nie fajnie?

Takiej to dobrze


Ja ćwiczę wieczorkami
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 16:36   #150
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Cwiczę silowo godzinę i tak:
-przysiady zwyle
-przysiady w rozkroku
-przsiad na jednej nodze(on się nazywa bulgarski?)
-wykroki w przod
- sklon rownowazny(najednej nodze z hantla w rece wyciagnieta w przod i sklon do nogi,na ktorej stoje)
-lezenie na boku i wymachy noga w bok
-lezenie na boku i podnoszenie hantli noga w gore,nogą, na której leżę(rozumiecie? )
- trzymanie hantli w jednej rece i sklon w ten bok,z ktorej strony trzymam hantle(to na brzuch)
-brzuszki proste
- brzuszki skosne
-pompki damskie
-podnoszenie hantli ze zgietym lokciem
- podnoszenie hantli do gory nad ramieniem
-podnoszenie prostopadle hantli do przodu
- wymach hantla w tyl na wyprostowanej rece
- wspinanie sie na palce.
wszystko robie w 2 seriach po 20 powtorzen i na kazda noge/reke. Cwiczenia przeplatam, czyli najpierw na nogi,a zamiast przerwy cwicze rece,potem brzuch. No i tam w sumie 60 pare minut,potem rozciaganko i cos szamam.
Dieta,to po prostu liczenie kalorii.aby nie przekroczyc 1700,tak na wyczucie. Ale czuje,ze miesnie sa twarde i mocniejsze,ale nic poza tym w dni niesilowe robie hiit na rowerku 20 min 1/30sek. i co? i nic...
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:15.