Pędzle do kosmetyków mineralnych - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-14, 10:37   #1981
mada_82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 61
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Przyszly dzis pedzle Hakuro. Mam sunshade minerals (ktorego wczoraj chyba zabilam bo naogladalam sie filmokow jak to fajnie sie czysci pedzle oliwka no i nie umiem tej oliwki z niego zmyc , moze macie jakas rade dla mnie?) no i w porownaniu do H51 sunshade wypada blado. Od pierwszego machniecia H51 zakochalam sie w nim , nie ugina sie jak tamten, jest taki zbity i jedrny, pieknie rozprowadza mineraly, daje lepsze krycie, nie jakies przesadne, ladnie moge z nim pokryc nos, z tamtym mialam problemy by zrobic. No i jest taki mosiezny, ciezki co na poczatku mi sie nie podobalo ale przy nakladaniu pudru jakby pomaga i teraz uwazam to za zalete. Wlosie nie wychodzi, jest sam w sobie piekny Zeby nie bylo sunshade tez jest spoko ale do czasu uzycia H51, jakbym go nie kupila nadal bym tamten uzywala zyjac w blogiej nieswiadomosci
mada_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-14, 11:05   #1982
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Kurcze, a ja już nie mogę doczekać się na dostawę mojej kulki, ciekawe jaka będzie? Mam tylko nadzieję, że jakością nie odbiegnie za bardzo od h50 czy h51
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-14, 13:23   #1983
BothSides
Rozeznanie
 
Avatar BothSides
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 501
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Podpinam się do pytania mady, bo ja z koli gdzieś zobaczyłam że flat topem można nakładać zwykły podkład, i spróbowałam. A ten podkład był z silikonem i nie chce mi teraz to dziadostwo zejść z pędzla ;( Jak odtłuścić pędzel?? kto nam pomoże? (Też mam hakuro51 i też uważam że jest wspaniały )
BothSides jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-14, 13:31   #1984
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

przepadlam... zamowilam jeszcze Maestro 180 do pudru wiec czekam na 3 pedzle lacznie, jak dostane to dam znac
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-14, 13:48   #1985
lenlea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 288
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez BothSides Pokaż wiadomość
Podpinam się do pytania mady, bo ja z koli gdzieś zobaczyłam że flat topem można nakładać zwykły podkład, i spróbowałam. A ten podkład był z silikonem i nie chce mi teraz to dziadostwo zejść z pędzla ;( Jak odtłuścić pędzel?? kto nam pomoże? (Też mam hakuro51 i też uważam że jest wspaniały )
Wypierzcie pędzel w płynie do naczyń, a potem w szamponie/mydle. U mnie podziałało
lenlea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-14, 16:26   #1986
RamiStars
Raczkowanie
 
Avatar RamiStars
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 137
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Ja swoje piore w płynie do higieny intymnej AA i jest super
RamiStars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-14, 16:35   #1987
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

a ja swoje w zelu do twarzy lub czasem w plynie do intymnej

taka mi ochote na te hakuro zrobilyscie ze juz sie doczekac nie moge kiedy je zakupie i z niecierpliwoscia czekam na opinie kulki chcialabym go uzywac do rozu
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-14, 19:21   #1988
durka
Raczkowanie
 
Avatar durka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 202
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Kochane pomóżcie mi proszę wybrać pędzelek
Zastanawiam się nad flat topem pomiędzy EDM a Hakuro i nie umiem się zdecydować a różnica w cenie jest niewielka
..chyba, że znacie lepszy z innej firmy.. muszę dodać, że nie miałam nigdy żadnego flat topa
durka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-14, 19:55   #1989
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

ja mam porownanie tylko edm do sunshade ale dziewczyny maja rozne opinie bo kazdemu pasuje co innego najlepiej kupic i ten i ten, ja mam 2 a juz zamowilam trzeci i mysle tez juz nad hakuro wygodnie jest miec kilka bo jak jeden upiore to sie nie martwie czy mi wyschnie tylko mam inne w zapasie
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-14, 20:12   #1990
BothSides
Rozeznanie
 
Avatar BothSides
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 501
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

ja mam właśnie i hakuro i edm, uzywam zamiennie, ale chyba wole hakuro- lepsze krycie, krótsze włoski, jakoś mi się wygodniej nim macha. ale jestem początkująca, więc za bardzo się nie sugeruj
BothSides jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-14, 20:46   #1991
mada_82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 61
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Po pudrze mineralnym pedzel latwo sie czysci ale na taki tlusty od oliwki to wogole woda i detergenty nie dzialaja. Bothsides pewna osoba mi polecila by zmieszac bardzo ciepla wode, plyn do mycia naczyn, szampon do wlosow oraz spirytus. Dam ci znac czy podzialalo.

Durka mam jakies tam pojecie porownawcze bo mam Sunshade Minerals ktory wyglada jak EDM choc pewnie sie roznia (prosze nie bic). Wg mnie jesli nawet EDM dziala tak samo fajnie jak H51 (aczkowliek smiem watpic ) to skus sie na ten co ci sie bardziej wizualnie podoba. No i jeszcze male spostrzezenie, na YT dziewczyny ktore uzywaja flat topow do plynnych podkladow wogole nie wspominaly o EDMie, zachwalaja ft Sigmy lub Hakuro a miedzy H50 a H51 duzo bardziej chwala H51. No cos w tym jest skoro on i mnie tak zachwycil a mnie rzadko co tak cieszy
mada_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-14, 22:53   #1992
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez mada_82 Pokaż wiadomość
Po pudrze mineralnym pedzel latwo sie czysci ale na taki tlusty od oliwki to wogole woda i detergenty nie dzialaja. Bothsides pewna osoba mi polecila by zmieszac bardzo ciepla wode, plyn do mycia naczyn, szampon do wlosow oraz spirytus. Dam ci znac czy podzialalo.

Durka mam jakies tam pojecie porownawcze bo mam Sunshade Minerals ktory wyglada jak EDM choc pewnie sie roznia (prosze nie bic). Wg mnie jesli nawet EDM dziala tak samo fajnie jak H51 (aczkowliek smiem watpic ) to skus sie na ten co ci sie bardziej wizualnie podoba. No i jeszcze male spostrzezenie, na YT dziewczyny ktore uzywaja flat topow do plynnych podkladow wogole nie wspominaly o EDMie, zachwalaja ft Sigmy lub Hakuro a miedzy H50 a H51 duzo bardziej chwala H51. No cos w tym jest skoro on i mnie tak zachwycil a mnie rzadko co tak cieszy
ja widziałam filmiki na których dziewczyny do podkladów płynnych uzywały EDM/pixie
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-14, 23:07   #1993
mada_82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 61
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

NaKrawedzi, filmik z pixie widzialam, pewnie akurat nie trafilam na edm, bo nie wierze ze ich nie ma, masz racje. Ogladam te filmy jakos od pol roku no i moze dlatego o Hakuro i Sigmie glosno bo to jest nowy ksztalt flata.
mada_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-15, 09:32   #1994
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Polecam jeszcze raz mydlo antybakteryjne Carex - niebieskie. Myjecie pedzle dwa razy i wszystko schodzi idealnie, nie bawcie sie w zadne oliwki
Sama uzywalam EDM FT do plynnego podkladu, znam tez osoby, ktore wlasnie jego do plynnych mazidel uzywaja i potwierdzam, ze sie do tego jak najbardziej nadaje.
Wszystko jedno jakiej firmy FT kupicie, generalnie chodzi o forme pedzla, cala reszta to niuanse. Ktos lubi krotszy, ktos dluzszy trzonek, ktos wieksza lub mniejsza glowke, tyle. Jedyna zasadnicza roznica, ktora poza rozmiarem moze sie liczyc, to gestosc wlosia - bardziej zbite wlosie daje mocniejsze krycie.
Pytania kto co poleca, to jak dubel KWC, wystarczy tam zajrzec, by sie dowiedziec, kto co lubi. Jesli chcecie konkretow szukajcie informacji o budowie i ogolnej strukturze pedzla, o ile wiecie juz dokladnie co chcecie nabyc, cala reszta to czysta retoryka.
I jeszce jedno - YouTube czy forum to nie wyrocznia, jedynie "spoleczna" wersja reklamy, tyle. Kupujcie to, co wam jest potrzebne, mozna sie kierowac opinia innych ale bez przesady, miejmy wlasny rozum.


Edit.
Wstepny opis nowych pedzli EDM.
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3549

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2010-12-15 o 13:55
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 09:41   #1995
lenlea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 288
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Zdjęcia pędzli Hakuro H50, H51 i H50S i FT EDM oraz Hakuro H54 i Kabuki EDM (pędzle w ręce są w tej samej kolejności co w pudełku). Mam nadzieję że komuś się przyda
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ft.jpg (129,5 KB, 266 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ftr.jpg (112,5 KB, 160 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg k.jpg (121,7 KB, 179 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kr.jpg (103,1 KB, 112 załadowań)

Edytowane przez lenlea
Czas edycji: 2010-12-21 o 16:17
lenlea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 10:31   #1996
lenlea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 288
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

vril czy mogłabyś wrzucić zdjęcia porównujące wielkość tych trzech pędzli EDM: Large Mineral Brush, Tapered Sculpting Face Brush i Flat Top lub Kabuki (albo obu)?

Edytowane przez lenlea
Czas edycji: 2010-12-16 o 11:19
lenlea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 11:01   #1997
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Szukam skośnego pędzla do różu.Macie jakieś sprawdzone Z góry dziękuję
golabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 11:08   #1998
lenlea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 288
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez golabek Pokaż wiadomość
Szukam skośnego pędzla do różu.Macie jakieś sprawdzone Z góry dziękuję
1. Bardzo fajny pędzel do różu ma Lumiere
http://www.lumierecosmetics.com/prod...c-652-125.html

2. Fajny, tani i dostępny w Polsce pędzelek ma też Essence (10zł - drogeria Natura)
http://www.essence.eu/pl/products/fa...r-brushes.html

3. Skośne pędzle (różniące się kolorem włosia i długością rączki) ma Hakuro, EDM, Lumiere, Blusche i jeszcze kilka firm. Tu przykładowy Lumiere http://www.lumierecosmetics.com/products/Angled_Blush_Brush_Synthe tic-498-125.html oraz Hakuro http://allegro.pl/item1366615351.html

Edytowane przez lenlea
Czas edycji: 2010-12-16 o 12:58
lenlea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 11:14   #1999
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez lenlea Pokaż wiadomość
Zdjęcia pędzli Hakuro i EDM (pędzle w ręce są w tej samej kolejności co w pudełku). Mam nadzieję że komuś się przyda
super a ta kulka sie nadaje lepiej do pudru na cala twarz czy do rozu lub bronzera? h50s jest jednak malutki do czego go uzywasz??
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-16, 11:27   #2000
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez lenlea Pokaż wiadomość
vril czy mogłabyś wrzucić zdjęcia porównujące wielkość tych trzech pędzli EDM: Large Mineral Brush, Tapered Sculpting Face Brush i Flat Top lub Kabuki (albo obu)?
Tak, zrobie zdjecia porownawcze w weekend
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 11:32   #2001
lenlea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 288
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
super a ta kulka sie nadaje lepiej do pudru na cala twarz czy do rozu lub bronzera? h50s jest jednak malutki do czego go uzywasz??
Kulka przypomina mi kabuki EDM, stąd zdjęcie porównawcze, i myślę że tak jak kabuki EDM jest wielofunkcyjna (do bronzera nie zmierzam jej używać bo tego kosmetyku używam tylko do konturowania, a ten pędzel się do tego moim zdaniem nie nadaje).
H50S to faktycznie maleństwo w porównaniu do H50 Przydaje się do takiego dokładnego makijażu (skrzydełka nosa, okolice oczu), ale uważam że to zbędny bajer i spokojnie można się bez niego obejść.

Edytowane przez lenlea
Czas edycji: 2010-12-16 o 11:34
lenlea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 11:40   #2002
Charlotta11
Zadomowienie
 
Avatar Charlotta11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 019
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Ja mam trzy pędzle do twarzy- EDM Flat Top, LHK i skośny do różu (właściwie to jest Blushe stara wersja), a i tak używam głównie Flat Topa. Do pudru, podkładu, rozświetlacza, brązera, różu. Po prostu nie chce mi się pozostałych brudzić A tak mam do mycia tylko jeden pędzel Reszty używam wyjątkowo, jak mam więcej czasu na zrobienie makijażu.
__________________
"Mniej znaczy lepiej."
Charlotta11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 12:46   #2003
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

lenlea wielkie dzieki, za foty teraz wiem że musze miec h54
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 15:00   #2004
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez lenlea Pokaż wiadomość
1. Bardzo fajny pędzel do różu ma Lumiere
http://www.lumierecosmetics.com/prod...c-652-125.html

2. Fajny, tani i dostępny w Polsce pędzelek ma też Essence (10zł - drogeria Natura)
http://www.essence.eu/pl/products/fa...r-brushes.html

3. Skośne pędzle (różniące się kolorem włosia i długością rączki) ma Hakuro, EDM, Lumiere, Blusche i jeszcze kilka firm. Tu przykładowy Lumiere http://www.lumierecosmetics.com/products/Angled_Blush_Brush_Synthe tic-498-125.html oraz Hakuro http://allegro.pl/item1366615351.html
Pędzel Essence został wycofany razem z podkładem mineralnym, więc obecnie jest niedostępny. Ponadto drapie, dobry był na samym początku jak odkrywałam czy w ogóle minerały to moja bajka, ale jak odkryłam kabuki EDM a potem flata to od tamtej pory nie użyłam ani razu. Trzymam go jako pędzel absolutnie awaryjny. Ale gęstość włosia miał nie do pobicia
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 15:38   #2005
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

o dzieki lenlea no to fajnie juz poluje na kulke i na h51 choc mam juz 2 flat topy i trzeci do mnie leci eh ten mineraloholizm uzaleznia i pomyslec ze jeszcze pol roku temu gdy uzywalam drogeryjnych podkladow nie mialam ani jednego pedzla ani pojecia o nich
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 16:09   #2006
dudkaaa
Raczkowanie
 
Avatar dudkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Pędzel Essence został wycofany razem z podkładem mineralnym, więc obecnie jest niedostępny. Ponadto drapie, dobry był na samym początku jak odkrywałam czy w ogóle minerały to moja bajka, ale jak odkryłam kabuki EDM a potem flata to od tamtej pory nie użyłam ani razu. Trzymam go jako pędzel absolutnie awaryjny. Ale gęstość włosia miał nie do pobicia
Ale tu chodzi o pedzle do rozu, nie do podkladu Ten z Essence jest bardzo fajny, wypiera czasami moj Dome z EDM, jest drobniejszy, wlosie ma miekkie lecz sztywniejsze przez co jest bardziej precyzyjny.
dudkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 16:13   #2007
lenlea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 288
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Pędzel Essence został wycofany razem z podkładem mineralnym, więc obecnie jest niedostępny. Ponadto drapie, dobry był na samym początku jak odkrywałam czy w ogóle minerały to moja bajka, ale jak odkryłam kabuki EDM a potem flata to od tamtej pory nie użyłam ani razu. Trzymam go jako pędzel absolutnie awaryjny. Ale gęstość włosia miał nie do pobicia
?? Ja go jeszcze w tym tygodniu u siebie widziałam, ale może w takim razie to były ostatnie sztuki Chociaż jak czytam dalej co napisałaś to my chyba nie o tym samym pędzlu mówimy, bo on jest megamilutki i nie drapie. Sprawdź w linku który podałam czy na pewno piszesz o tym pędzlu...

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:11 ----------

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
o dzieki lenlea no to fajnie juz poluje na kulke i na h51 choc mam juz 2 flat topy i trzeci do mnie leci eh ten mineraloholizm uzaleznia i pomyslec ze jeszcze pol roku temu gdy uzywalam drogeryjnych podkladow nie mialam ani jednego pedzla ani pojecia o nich
No moja kolekcja pędzli rośnie w zastraszającym tempie
lenlea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 20:44   #2008
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Lenlea bardzo dziękuję za namiary na skośne pędzelki
Czy któraś wizażanka ma skośny pędzel do różu Hakuro
golabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 21:20   #2009
lenlea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 288
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez golabek Pokaż wiadomość
Lenlea bardzo dziękuję za namiary na skośne pędzelki
Czy któraś wizażanka ma skośny pędzel do różu Hakuro
Nie mam co prawda tego pędzla ale podaję linka do fajnej recenzji pędzli tej firmy (między innymi tego skośnego) na youtubie (wiem że już był podawany)
http://www.youtube.com/watch?v=6ruXsrrM3mM
lenlea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 22:49   #2010
mada_82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 61
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Vril, no teraz juz wiem ze oliwka plus pedzel to zabojcze polaczenie, nadal mimo czyszczenia go alkoholem moim ft moge smarowac lokcie, tyle tam tej oliwki, jedyny plus ze tlusty pedzel do korekora pod oczy lepiej mi sie uzywa poniewaz nie uwydatnia zmarszczek A YT to moj uswiadamiacz, reklamy tez sa ale trzeba miec zdrowe podejscie.

Golabek ja mam pedzel do rozu ale nie jest sciety, jest tez inny niz inne, Hakuro H13. Podoba mi sie ze dzieki niemu roz jest tam gdzie powinien a nie na polowie twarzy bo jest w miare maly, no i do konturowania jest tez boski, nie mialam skosnego wiec nie mam porownania niestety.
mada_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-13 17:05:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:24.