koleżanki, psiapsiółeczki... ! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-16, 20:11   #1
totolosz
Raczkowanie
 
Avatar totolosz
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 117

koleżanki, psiapsiółeczki... !


xxx

Edytowane przez totolosz
Czas edycji: 2011-09-19 o 21:20
totolosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 20:23   #2
Dariella
Rozeznanie
 
Avatar Dariella
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 881
Dot.: koleżanki, psiapsiółeczki... !

albo koleżanki albo ja... tak bym mu powiedziała.
__________________
"Wierzysz, że można kochać kobietę i ustawicznie ją zdradzać?Mniejsza o zdradę fizyczną, chodzi o
intencje, o poezję duszy.Cóż nie jest to proste ale i tak męzczyźni nieustannie to robią."
Dariella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 20:29   #3
princessskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar princessskaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 683
Exclamation Dot.: koleżanki, psiapsiółeczki... !

Pierwsze określenie jakie mi przyszło do głowy to BABIARZ i to cholerny. Ja rozumiem, że nie można komuś zabronić kontaktu z koleżankami/kolegami, ale bez przesady!
Piszesz, że rozmowy nie pomagają. Ja i tak bym dalej próbowała tłumaczyć sytuację, a żeby dogłębniej wytłumaczyć mu własne uczucia postawiłabym sprawę tak: skoro on może ciągle przesiadywać u koleżanek, Ty możesz spędzać równie dużo czasu z kolegami, a czemu nie?! Niech zobaczy, jaka to przyjemność dla drugiej osoby. Może dojdzie wtedy do wniosku, że powinien ograniczyć kontakty z dziewuchami..
Poza tym trzeba powiedzieć facetowi jasno, że związek polega na kompromisach. Przypomnieć, że partner musi szanować uczucia drugiej połówki.. Nie można sobie olewać uczuć partnera i robić co się podoba!
princessskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 20:30   #4
Madzialenka_21
Zadomowienie
 
Avatar Madzialenka_21
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 1 115
Dot.: koleżanki, psiapsiółeczki... !

Ja też postawiłabym sprawę jasno. Albo spędza czas z koleżankami, albo z Tobą. Po co masz codziennie tracić do niego większą porcję zaufania?

A tak wgl to nie rozumiem jego zachowania. O to to to !
__________________
Nie obiecam Ci, że będę bezbłędna, ale obiecam, że będę zawsze.


Madzialenka_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 20:32   #5
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: koleżanki, psiapsiółeczki... !

O ja O_o dziwne. Ja też miałam dobrego kolegę na studiach i jak byliśmy na uczelni to trzymaliśmy się razem, kserowaliśmy materiały i nudziliśmy się w okienka ale żeby spędzać z nim 12 godzin na dobę? Mnie by zabił facet, jego dziewczyna O_O Na prawdę nie ma żadnych kolegów? Żadnych?
Normalnie powiedziałabym że ma prawo mieć koleżanki i nic ci do tego ale jak napisałaś co robił to... kurcze z jedną to się chyba tylko na sen rozstawał. Tak długo to ja nawet z bratem czy facetem nie wytrzymuje :P
Śmierdzi mi to - powiedz mu żeby sobie znalazł przyjaciół obu płci bo cie to już delikatnie denerwuje a jak się nie posłucha no to jest problem.

Edytowane przez Arrianna
Czas edycji: 2011-02-16 o 20:33 Powód: literówka
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 20:33   #6
princessskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar princessskaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 683
Exclamation Dot.: koleżanki, psiapsiółeczki... !

podsumowując: jeszcze raz wytłumacz o co Ci chodzi, co Ci przeszkadza, co Cię boli, czego nie możesz zaakceptować i daj mu czas na refleksję...
Jego wnioski pokażą Ci, czy ten facet jest wart Twej uwagi...
princessskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 20:37   #7
pomaranczkav
Raczkowanie
 
Avatar pomaranczkav
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 316
Dot.: koleżanki, psiapsiółeczki... !

ehh to byś nie dała rady z moim TŻ pod jednym względem, że on na studiach jest rodzynkiem i ma same koleżanki nie za wiele ale ma saaame na szczęście albo głupie albo brzydkie

no a co do sprawy.. hmm ja chyba postawiłabym mu sprawę także trochę "ostrzej".. powiedziałabym ostatni raz, że nie podoba CI się to, że spędza z nimi tyle czasu bo zna Twoją przeszłość i powinien zrozumieć Twoje zdenerwowanie.. ja bym na Twoim miejscu zwariowała (wariuje jak mój TŻ chodzi do owych koleżanek się uczyć.. ale się opanowuje ) no ale myślę, że on taki po prostu jest.. bo chyba nie zrobił się taki nagle? domyślam się, że ma taki styl bycia i musisz albo zaakceptować (jeśli chociaż troszkę zechce się zmienić by Cię nie drażnić) albo już nie wiem.. bo z drugiej strony jeśli on ma się czuć z tym źle to też chora sytuacja i nie rokuje dobrze dla związku..
__________________
twoje ręce mogą sprawić, że czyjeś serce zabije na nowo.

uwielbiam to uczucie, kiedy mówiąc głupek, myślę "Boże jak ja GO kocham"

"ty nie jesteś kobietą, ty jesteś wyzwaniem"
pomaranczkav jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-16, 20:44   #8
totolosz
Raczkowanie
 
Avatar totolosz
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 117
Dot.: koleżanki, psiapsiółeczki... !

Cytat:
Napisane przez Dariella Pokaż wiadomość
albo koleżanki albo ja... tak bym mu powiedziała.

ciężko mi jest postawić tak sprawę bo wiem że sama nie chciałabym aby ktoś mi czegoś zabraniał, a pozatym wiem że później by mi wypominal, bo wypomina wszytskie takie rzeczy...

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Madzialenka_21 Pokaż wiadomość
Ja też postawiłabym sprawę jasno. Albo spędza czas z koleżankami, albo z Tobą. Po co masz codziennie tracić do niego większą porcję zaufania?

A tak wgl to nie rozumiem jego zachowania. O to to to !
on jeśli tylkoma możliwośc chce spędzać czas ze mną, ale gdy tylko nie spędza czasu ze mną spędza go z koleżankami...

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
O ja O_o dziwne. Ja też miałam dobrego kolegę na studiach i jak byliśmy na uczelni to trzymaliśmy się razem, kserowaliśmy materiały i nudziliśmy się w okienka ale żeby spędzać z nim 12 godzin na dobę? Mnie by zabił facet, jego dziewczyna O_O Na prawdę nie ma żadnych kolegów? Żadnych?
Normalnie powiedziałabym że ma prawo mieć koleżanki i nic ci do tego ale jak napisałaś co robił to... kurcze z jedną to się chyba tylko na sen rozstawał. Tak długo to ja nawet z bratem czy facetem nie wytrzymuje :P
Śmierdzi mi to - powiedz mu żeby sobie znalazł przyjaciół obu płci bo cie to już delikatnie denerwuje a jak się nie posłucha no to jest problem.
w naszym mieście ma paru kolegów ale też więcej koleżanek, ale z nimi nie spędza czasu. nieraz po szkole z dumą wspomni że coś tam z kolegami robił... ale widać że jest to naciągane.
Ja też mam sporokolegów ale wszytskoma swoje granice...
generalnie koleżanki nie są szkodliwe, ale np nieraz się doniego przytulą pokoleżensku, co on też nie uważa za złąrzecz, bo zawsze tak robił, no ale że mi to przeszkadza to mówi im żeby go nieprzytulały, choć chciałby z nimi się witać przytuleniem...
totolosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 20:51   #9
BioIvO
Zakorzenienie
 
Avatar BioIvO
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 533
Dot.: koleżanki, psiapsiółeczki... !

Masz chłopaka BAWIDAMKA. Chodzi po dziewczynach i cieszy się ich towarzystwem a one mają uciechę, że sobie miło czas z chłopakiem spędzają a i przy okazji poflirtowac mogą
Dziwna sprawa, że nie ma kolegów. Znałam jednego takiego kolegę, który fantastycznie dogadywał się z dziewczynami i miał mnóstwo przyjaciółek. Ale on był gejem!
Pogadaj z nim szczerze, może poptaj się jakie są jego relacje z tymi dziewczynami. Za co je lubi i w czym są lepsze od Ciebie. Wątpie, żeby wspólne tematy z uczelni do tego stopnia go angażowały w te znajomości.
Nieciekawa sytuacja, musisz to ukrócić!
__________________

Nikt nie śledzi tak bacznie postępowania innych jak ten, komu nic do tego. (V.Hugo)


Kobieta nigdy nie wie czego chce, ale nie spocznie, dopóki nie osiągnie celu.
BioIvO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 20:51   #10
Dariella
Rozeznanie
 
Avatar Dariella
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 881
Dot.: koleżanki, psiapsiółeczki... !

no to wydaje mi się, że z takim podejściem " bo ktoś mi czegoś zabroni" to nie zajdziecie daleko...
jak jestem z facetem to chyba on nie potrzebuje innych lasek do towarzystwa, a gdy się nudzi bo mnie nie ma ,to ma kolegów lub inne zajęcia....

Jakoś tak niedojrzale, by tyle czasu spędzać z innymi dziewczynami:/
__________________
"Wierzysz, że można kochać kobietę i ustawicznie ją zdradzać?Mniejsza o zdradę fizyczną, chodzi o
intencje, o poezję duszy.Cóż nie jest to proste ale i tak męzczyźni nieustannie to robią."
Dariella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 21:07   #11
totolosz
Raczkowanie
 
Avatar totolosz
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 117
Dot.: koleżanki, psiapsiółeczki... !

Cytat:
Napisane przez Dariella Pokaż wiadomość
no to wydaje mi się, że z takim podejściem " bo ktoś mi czegoś zabroni" to nie zajdziecie daleko...
jak jestem z facetem to chyba on nie potrzebuje innych lasek do towarzystwa, a gdy się nudzi bo mnie nie ma ,to ma kolegów lub inne zajęcia....

Jakoś tak niedojrzale, by tyle czasu spędzać z innymi dziewczynami:/

bardzo niedojrzale.. bo właśnie w tym jest największy problem że z niego to jeszcze dzieciak jest...
na którego wsparcie w sytuacjach kryzysowych nie moge... np teraz... zamiast mnie pocieszyć że jesli zawale to nic się nie stanie, że jakoś to będzie słysze tylko " zdasz", nawet nie zapyta ile już umiem itp... najważniejsze jest dla niego to że On tęskni i chce się ze mną zobaczyć, a nie ważne jest to że teraz każda minuta sie liczy, a ten semestr w zasadzie zawaliłam tylko i wyłącznie przez problemy z nim...
totolosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-16, 21:22   #12
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: koleżanki, psiapsiółeczki... !

To ile on ma tych koleżanek?Jeśli prawdą jest to co napisałaś, to masz zupełna racje że się wkurzasz.Nie wiem po co tak łazi do tych koleżanek-ok,rozumiem,czasem można się spotykać,ale on od jednej do drugiej łazi.Jak nie masz dla niego czasu a on się nudzi,to niech się czymś pożytecznym zajmie,poczyta albo tv poogląda.
Jak dla mnie to dobry materiał z niego na kobieciarza,bałabym się być z takim.Wiadomo,że nieraz się nie układa w związku, to wtedy a nuż jakaś koleżaneczka go pocieszy i problem gotowy.
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 21:42   #13
Juliette88
Zadomowienie
 
Avatar Juliette88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 672
Dot.: koleżanki, psiapsiółeczki... !

Klasyczny przykład chłopca, który zachłysnął się życiem studenckim. Nowe otoczenie, nowi ludzie, tylko dziewczyna ta sama. Z moich obserwacji wynika, że właśnie wtedy rozpada się wiele "licealnych" związków, nawet tych bardzo udanych. Pewnie ciągłe otaczanie się wianuszkiem dziewczyn łechce jego ego. Kobieciarzy na tym świecie nie brakuje. Tylko że związki z nimi są możliwe, jeżeli partnerka jest tolerancyjna i niezazdrosna.

Edytowane przez Juliette88
Czas edycji: 2011-02-16 o 22:57
Juliette88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 22:10   #14
totolosz
Raczkowanie
 
Avatar totolosz
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 117
Dot.: koleżanki, psiapsiółeczki... !

ooo... np teraz wrócił od tamtej koleżanki (L) i siedzi u (J) z inna koleżanka i !!KOLEGĄ !!
MAM DOSYĆ...
totolosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 22:13   #15
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: koleżanki, psiapsiółeczki... !

postaw sprawę na ostrzu noża-albo ty albo koleżanki, jak wybierze koleżanki to jego strata,pokaż że z tobą nie ma żartów i zagróź mu odejściem,jesli nie zadziała to mu na tobie chyba nie bardzo zależy
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 22:22   #16
wiki1992
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 105
Dot.: koleżanki, psiapsiółeczki... !

Ja ci się w ogóle nie dziwię. Rozumiem, że można mieć koleżanki, ale żeby tyle czasu z nimi spędzać?! Tak jak napisała jedna z dziewczyn - BAWIDAMEK jak nic. Sama piszesz, że prawie studia przez niego zawaliłaś. Było warto? Skoro on nie rozumie jak ty się poświęcasz i nie może czegoś zrobić w zamian (mniej się spotykać z "psiapsiółkami" - jak ja nie lubię tego słowa) to daj sobie spokój. Nie wierzę, że tak łatwo ci się skupić, jak wiesz, że on teraz siedzi z inną dziewczyną.
wiki1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 22:24   #17
totolosz
Raczkowanie
 
Avatar totolosz
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 117
Dot.: koleżanki, psiapsiółeczki... !

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
postaw sprawę na ostrzu noża-albo ty albo koleżanki, jak wybierze koleżanki to jego strata,pokaż że z tobą nie ma żartów i zagróź mu odejściem,jesli nie zadziała to mu na tobie chyba nie bardzo zależy

nie wiem czy tak zrobić czy poprostu po całym tym tygodniu powiedzieć mu jak bardzo mnie zawiodł, po 1 zero wsparcia, inni znajomi,pisza do mniem poytaja jak nauka,zebym sie niemartwila a on... nic... a druga rzecz to powiedziec mu że obiecywal ograniczenie kontaktu z nimi...
czuje że mój kolejny związek kończy się z takiego samego powodu... i nie wiem czy to ze mną jest coś nie tak czy po prostu tak trafiam

---------- Dopisano o 23:24 ---------- Poprzedni post napisano o 23:23 ----------

Cytat:
Napisane przez wiki1992 Pokaż wiadomość
Ja ci się w ogóle nie dziwię. Rozumiem, że można mieć koleżanki, ale żeby tyle czasu z nimi spędzać?! Tak jak napisała jedna z dziewczyn - BAWIDAMEK jak nic. Sama piszesz, że prawie studia przez niego zawaliłaś. Było warto? Skoro on nie rozumie jak ty się poświęcasz i nie może czegoś zrobić w zamian (mniej się spotykać z "psiapsiółkami" - jak ja nie lubię tego słowa) to daj sobie spokój. Nie wierzę, że tak łatwo ci się skupić, jak wiesz, że on teraz siedzi z inną dziewczyną.

też nienawidze tego słowa,dlatego uzyłam go z specjalnie :P
jest mi bardzo trudno się skupić kiedy co chwile dowiaduje się że siedzi u innej... co chwile tylko robie sobie przerwe żeby się wygadać, dlatego też napisałam na forum bo robi mi się wtedy lżej
totolosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 22:27   #18
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: koleżanki, psiapsiółeczki... !

Postaw się mu w końcu-powiedz ,że cię zawiódł i nie widzisz za bardzo sensu kontynuowania tego związku.obiecywał ograniczenie kontaktu- z tego co piszesz,to chyba tylko dla świętego spokoju,bo i tak nic w tym kierunku nie robi!
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 22:33   #19
Caroline1920
Zakorzenienie
 
Avatar Caroline1920
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 003
Dot.: koleżanki, psiapsiółeczki... !

moim zdaniem jedynym wyjsciem jest postawienie mu ultimatum "albo ja albo kolezaneczki"
ja na prawde rozumiem wiele ale to co wyprawia Twoj facet przechodzi ludzkie pojecie... a jak sie mu tak nudzi to moze niech sie troche pouczy a nie szlaja z panienkami...

i podziwiam Cie bo ja bym z kims takim ani minuty nie wytrzymala.... normalnie nie cierpie tego typu facetow...
__________________
Caroline1920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-16, 22:34   #20
Martusiaaaaaaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3
Dot.: koleżanki, psiapsiółeczki... !

Pogadaj z nim ostatni raz... co on kolegow nie ma?? bosz co za facet ja bym go zabila... Moj ma taka przyjacioleczke w pracy i mnie to denerwuje bo ona szuka czegos na boku ma faceta ale nie wie czego chce i podwala sie do mojego dzwoni pod pretekstami np na ktora maja do pracy a maja stale godziny albo na 7-15 albo 15-23 no masakra powiedzialam ze jak ja spotkam to nie recze za siebie jak szuka przygody to nie z moim facetem bo zabije wrrr... jestem uczulona na takie przyjacioleczki... POgadaj z nim zanim bedzie za pozno bo ktoras z nim moze go omotac :/
Martusiaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 06:52   #21
totolosz
Raczkowanie
 
Avatar totolosz
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 117
Dot.: koleżanki, psiapsiółeczki... !

dziewczyny tak myślę i sam nie wiem co mam robić, czy powiedzieć mu o tym wszystkim czy odegrać się w taki sam sposób, ponieważ to jest dla niego chyba najlepsza nauka...
totolosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 08:22   #22
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: koleżanki, psiapsiółeczki... !

Postaw mu się w końcu ,nie siedź jak mysz pod miotłą.
Pogadaj z nim i powiedz że myslisz o zerwaniu.Odgrywanie się nic nie zmieni,da ci na chwilę ulgę i tyle.
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 08:40   #23
levante
Zadomowienie
 
Avatar levante
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: bogha ceatha
Wiadomości: 1 996
Dot.: koleżanki, psiapsiółeczki... !

Cytat:
Napisane przez BioIvO Pokaż wiadomość
Masz chłopaka BAWIDAMKA. Chodzi po dziewczynach i cieszy się ich towarzystwem a one mają uciechę, że sobie miło czas z chłopakiem spędzają a i przy okazji poflirtowac mogą
Dziwna sprawa, że nie ma kolegów. Znałam jednego takiego kolegę, który fantastycznie dogadywał się z dziewczynami i miał mnóstwo przyjaciółek. Ale on był gejem!
Pogadaj z nim szczerze, może poptaj się jakie są jego relacje z tymi dziewczynami. Za co je lubi i w czym są lepsze od Ciebie. Wątpie, żeby wspólne tematy z uczelni do tego stopnia go angażowały w te znajomości.
Nieciekawa sytuacja, musisz to ukrócić!
Dokładnie, mi przyszedł na myśl podobny przykład fajnego gościa, który świetnie dogaduje się z koleżankami, ale one go 'nie interesują' .

totolosz - czy to co pisałaś już o swoim TŻ wcześniej, np. tutaj - https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...22&postcount=1
nadal ma miejsce? W kontekście tulenia i wyobraźni...
levante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 08:52   #24
201803300917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3 074
Dot.: koleżanki, psiapsiółeczki... !

Cytat:
Napisane przez Dariella Pokaż wiadomość
no to wydaje mi się, że z takim podejściem " bo ktoś mi czegoś zabroni" to nie zajdziecie daleko...
jak jestem z facetem to chyba on nie potrzebuje innych lasek do towarzystwa, a gdy się nudzi bo mnie nie ma ,to ma kolegów lub inne zajęcia....

Jakoś tak niedojrzale, by tyle czasu spędzać z innymi dziewczynami:/
a czy te inne laski to nei mpoga byc po prostu koleżanki? autorka sama pisze, że on ne ma kolegów praktycznie. ma być samotnikiem żeby jego dziewczyna ne była zazdrosna?
nie każda relacja damsko męska am podtekst. mam na studiach kumpla, który tez ma tam tylko koleżanki. i żadnej z nas nie podrywa, naprawdę
201803300917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 08:52   #25
misterybusiness
Raczkowanie
 
Avatar misterybusiness
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: boat city
Wiadomości: 280
Dot.: koleżanki, psiapsiółeczki... !

Kochanie moje najdroższe ja bym z takim Belmondo nie wytrzymała ani minuty, sama jestem trochę typem samotnicy, dlatego ciągły wianuszek wokół mojego denerwowałby mnie niemiłosiernie. Może to trochę egoistyczne, ale pomyśl o sobie, o swoich uczuciach. Chcesz się dalej denerwować?

No i masz odpowiedź.
__________________
"Najpierw zdjęłam koszulę, potem trochę tańczyłam"...
misterybusiness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 09:02   #26
Madzialenka_21
Zadomowienie
 
Avatar Madzialenka_21
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 1 115
Dot.: koleżanki, psiapsiółeczki... !

No to ja tu czegoś nie rozumiem nadal...
Jak tylko ma możliwość to spędza czas z Tobą, ale jak nie ma owej możliwości to... spędza czas z koleżankami ?! WTF??!
A dlaczego w takim razie nie może czasu przeznaczonego dla koleżanek zamienić na czas dla Ciebie skoro I TAK NIE ROBI WTEDY NIC poza 'przyjemnością'? ( mam na myśli to, że ani się wtedy nie uczy, ani nie jest w pracy itp ).

Odpuść sobie taki 'związek', bo na moje oko to on ma Twoje uczucia w głębokim poszanowaniu.
__________________
Nie obiecam Ci, że będę bezbłędna, ale obiecam, że będę zawsze.



Edytowane przez Madzialenka_21
Czas edycji: 2011-02-17 o 09:04
Madzialenka_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 09:04   #27
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: koleżanki, psiapsiółeczki... !

Cytat:
Napisane przez maconha89 Pokaż wiadomość
a czy te inne laski to nei mpoga byc po prostu koleżanki? autorka sama pisze, że on ne ma kolegów praktycznie. ma być samotnikiem żeby jego dziewczyna ne była zazdrosna?
nie każda relacja damsko męska am podtekst. mam na studiach kumpla, który tez ma tam tylko koleżanki. i żadnej z nas nie podrywa, naprawdę

ale tu nie chodzi ze autorka jest zazdrosna ,że go uwiodą,tylko oto że spędza za dużo czasu z nimi.
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 09:05   #28
201803300917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3 074
Dot.: koleżanki, psiapsiółeczki... !

Cytat:
Napisane przez Madzialenka_21 Pokaż wiadomość
No to ja tu czegoś nie rozumiem nadal...
Jak tylko ma możliwość to spędza czas z Tobą, ale jak nie ma owej możliwości to... spędza czas z koleżankami ?! WTF??!
A dlaczego w takim razie nie może czasu przeznaczonego dla koleżanek zamienić na czas dla Ciebie skoro I TAK NIE ROBI WTEDY NIC poza 'przyjemnością'? ( mam na myśli to, że anie się wtedy nie uczy, ani nie jest w pracy itp ).

Odpuść sobie taki 'związek', bo na moje oko to on ma Twoje uczucia w głębokim poszanowaniu.
czyli facet moze byc albo w pracy albo z dziewczyną? nie może meic znajomych.
ludzie kobieta to nie tylko tyłek, cycki i obiekt seksualny. zawsze wydawało mi się, że to człowiek który może być takim samym znajomym jak facet
201803300917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 09:15   #29
totolosz
Raczkowanie
 
Avatar totolosz
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 117
Dot.: koleżanki, psiapsiółeczki... !

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Postaw mu się w końcu ,nie siedź jak mysz pod miotłą.
Pogadaj z nim i powiedz że myslisz o zerwaniu.Odgrywanie się nic nie zmieni,da ci na chwilę ulgę i tyle.
zazwyczaj pokazanie mu jakby sam się czuł w takiej sytuacji pomaga...

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------

Cytat:
Napisane przez levante Pokaż wiadomość
Dokładnie, mi przyszedł na myśl podobny przykład fajnego gościa, który świetnie dogaduje się z koleżankami, ale one go 'nie interesują' .

totolosz - czy to co pisałaś już o swoim TŻ wcześniej, np. tutaj - https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...22&postcount=1
nadal ma miejsce? W kontekście tulenia i wyobraźni...
tak to było o nim... poszedł do psychiatry i okazało się że ma depresje i się leczy, jest już troche lepiej z jego stanem psychicznym

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Cytat:
Napisane przez maconha89 Pokaż wiadomość
a czy te inne laski to nei mpoga byc po prostu koleżanki? autorka sama pisze, że on ne ma kolegów praktycznie. ma być samotnikiem żeby jego dziewczyna ne była zazdrosna?
nie każda relacja damsko męska am podtekst. mam na studiach kumpla, który tez ma tam tylko koleżanki. i żadnej z nas nie podrywa, naprawdę
owszem, ja nie twierdze że te laski go podrywają, choć jedna kiedyś naimprezie po pijaku dotykała go po miejscach intymnych.. podobno zdarzało jej się to czesto z innymi też. po tej sytuacji TŻ nie rozmawiał z nią itp a teraz? jest jego dobrą koleżanka u której czesto siedzi, bo podobno jest teraz inna, pfff
ja równieżnie twierdze że on je podrywa, chodzi po prostu o to że spedza z nimi za dużo czasu.. co nie jest dlamnie normalne...
a ja posiadam duże grono kolegów, choć teraz będąc związku troche się ono zmniejszyło, ale potrafie wypośrodkować spotkania z nimi, a do tego mój TŻ zna prawie wszystkich moich kolegów a ja jegokoleżanek nie za wiele. Jedna kiedyś napisała mi smsa ze mnie uwielbia bla bla bla i że myślała że będziemy walczyć ale cieszy się ze tak nie jest

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Madzialenka_21 Pokaż wiadomość
No to ja tu czegoś nie rozumiem nadal...
Jak tylko ma możliwość to spędza czas z Tobą, ale jak nie ma owej możliwości to... spędza czas z koleżankami ?! WTF??!
A dlaczego w takim razie nie może czasu przeznaczonego dla koleżanek zamienić na czas dla Ciebie skoro I TAK NIE ROBI WTEDY NIC poza 'przyjemnością'? ( mam na myśli to, że ani się wtedy nie uczy, ani nie jest w pracy itp ).

Odpuść sobie taki 'związek', bo na moje oko to on ma Twoje uczucia w głębokim poszanowaniu.
teraz nie spędza czasu ze mną ponieważ ja gonie mam... cały tydzień musze poswięcić nauce no a on... nudzi się to lata po koleżankach...
ja wiem że on mnie kocha, i nie zdradziłby, ale poprostu dzielenie się nim z takim gronem dziewczyn doprowadza mnie do szału... rozumiem mieć 1-2 przyjacioółki... ale nie tyle...

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

Cytat:
Napisane przez maconha89 Pokaż wiadomość
czyli facet moze byc albo w pracy albo z dziewczyną? nie może meic znajomych.
ludzie kobieta to nie tylko tyłek, cycki i obiekt seksualny. zawsze wydawało mi się, że to człowiek który może być takim samym znajomym jak facet

ja nie twierdze że on musi być tylko w szkole albo ze mną... ale jesli poza szkoła w ktorej jest i tak cały czas z koleżankami, i czasem spędzonym ze mną on siedzi ciągle u koleżanek to jest chyba coś nie tak...
totolosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 09:16   #30
Madzialenka_21
Zadomowienie
 
Avatar Madzialenka_21
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 1 115
Dot.: koleżanki, psiapsiółeczki... !

A skąd ta pewność, że on Cię nie zdradzi ?
__________________
Nie obiecam Ci, że będę bezbłędna, ale obiecam, że będę zawsze.


Madzialenka_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:45.