GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-01, 22:23   #2491
angela_6
Rozeznanie
 
Avatar angela_6
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 745
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Make_up_Mouse Pokaż wiadomość
Glossybox na fb wspomina coś o tym, że październikowe pudełko będzie "domowym spa"... hmmm, trochę obawiam się, że w zwiazku z tym czekają nas kolejne peelingi, kremy, balsamy i żele pod prysznic... A nie mam na nie ochoty.
Może dadzą jakieś olejki do kąpieli albo sól.
angela_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-02, 00:15   #2492
IrkaIrka
Zakorzenienie
 
Avatar IrkaIrka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 7 364
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez angela_6 Pokaż wiadomość
Może dadzą jakieś olejki do kąpieli albo sól.
taaaak sól sosnową z Wieliczki
__________________



Wykop Coś dla Siebie


IrkaIrka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-02, 07:26   #2493
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez BigBeautifulLulu Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za informację
Zaraz do nich napisze maila, bo skoro mam punkty to chciałabym je wykorzystać....będę się modliła o krem do twarzy bo mi się skończył i tylko dlatego chce wznowić subskrycję
Już teraz chyba za późno, bo kasę pobierali, chociaż jeśli chcesz wznowić... Może wystarczy jak zaznaczasz ptaszkiem, że chcesz wykorzystać punkty na pudełko i masz darmowe...?
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana

Edytowane przez naila
Czas edycji: 2012-10-02 o 07:27
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-02, 12:08   #2494
BeautyCandy
Raczkowanie
 
Avatar BeautyCandy
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 389
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Make_up_Mouse Pokaż wiadomość
Glossybox na fb wspomina coś o tym, że październikowe pudełko będzie "domowym spa"... hmmm, trochę obawiam się, że w zwiazku z tym czekają nas kolejne peelingi, kremy, balsamy i żele pod prysznic... A nie mam na nie ochoty.
Jezeli będzie tak jak piszesz to dobrze, ze anulowałam subskrypcję. Za duzo produktów sie w GB powtarza i osobiście wolałabym kolorówkę.
__________________

4.1o - Dior Nude Shimmer Instant Illuminating Powder
BeautyCandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-02, 12:52   #2495
NoBoTak
Rozeznanie
 
Avatar NoBoTak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 812
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez patinka_ Pokaż wiadomość
jestem raczej bierną czytelniczką tego wątku, ale musiałam się z Wami podzielić -patrzcie na to...
http://www.youtube.com/watch?v=5xRfCKMhi4A

nasza "koleżanka" z facebookowego fanpage'u Glossybox zaczęła kręcić filmiki....jakby ktoś nie poznał to Julitka

najlepsza jest ta zajawka na samym początku i nowa miara MILILI
Filmik został usunięty przez użytkownika Chyba śledzi wątek
NoBoTak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-02, 14:44   #2496
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Dostałam odpowiedź z Douglasa :

Uwaga, mało nie spadłam z krzesła jak przeczytałam tego maila. Wysilili się, nie ma co:

"Uprzejmie informujemy, że kody rabatowe można wykorzystać tylko od wartości
zamówienia powyżej 130,00 złotych.
Przepraszamy, że nie mamy możliwości dosłania Pani miniatuy serum Clinique." - pisownia oryginalna

Bon 20zł za zakupy od 130zł buhahaha! Chyba nie skumali o co mi chodzi, albo udają wariata. Ładnie traktują klientki! Dziękuję bardzo za taką uprzejmość! Dodam, że odpowiedź przyszła po dwóch mailach wysłanych w tej sprawie
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014

Edytowane przez rybkaa90
Czas edycji: 2012-10-02 o 14:46
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-02, 16:36   #2497
kaszlak18
Rozeznanie
 
Avatar kaszlak18
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 729
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
Dostałam odpowiedź z Douglasa :
Uwaga, mało nie spadłam z krzesła jak przeczytałam tego maila. Wysilili się, nie ma co: "Uprzejmie informujemy, że kody rabatowe można wykorzystać tylko od wartości
zamówienia powyżej 130,00 złotych.
Przepraszamy, że nie mamy możliwości dosłania Pani miniatuy serum Clinique." - pisownia oryginalna

Bon 20zł za zakupy od 130zł buhahaha! Chyba nie skumali o co mi chodzi, albo udają wariata. Ładnie traktują klientki! Dziękuję bardzo za taką uprzejmość! Dodam, że odpowiedź przyszła po dwóch mailach wysłanych w tej sprawie
To chyba jakaś kpina Nie kupie już żadnego Boxu z Douglasa I nie chodzi o głupią pomyłkę z serum Clinique, ale o podejście do klienta, co to ma być? Najpierw żadnego "przepraszam" , potem pojawił się wymuszony tekst na fb, dają śmieszny bon 20zł jak się okazuje do wykorzystania tylko w sklepie internetowym, nie działającym na boxy i jeszcze przy kwocie 130zł ! Nic, tylko korzystać

Sami sobie strzelają samobója... ale niestety, póki ludzie nie pojmą swoich praw i nie zrozumieją, że są oszukiwani, tylko twierdzą, że przecież "to nie koniec świata" nikt się nie będzie poczuwał do odpowiedzialności.
__________________
Kobieta musi mieć dwie rzeczy: klasę i bajeczny urok

Coco Chanel
kaszlak18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-02, 18:28   #2498
BigBeautifulLulu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 118
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Mi za to odpisał GB, że owszem mogę wykorzystać GlossyDots, ale dopiero przy kolejnym zamówieniu! Czyli za ten GB muszę zapłacić i dopiero następny mogę wziąć za punkty.
BigBeautifulLulu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-02, 19:12   #2499
Myrtille8
Raczkowanie
 
Avatar Myrtille8
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 216
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Mnie GB zaczyna strasznie irytować. W poprzednim miesiącu nie potrafili pobrać kasy, musiałam anulować subskrypcję i założyć nową. Obiecali że mimo wszystko dostanę pudełko w terminie jak wszyscy, ale tak oczywiście się nie stało. W tym miesiącu znowu to samo dzisiaj była druga próba pobrania środków i znowu nic. Nie mam zamiaru co miesiąc zakładać nowej subskrypcji przez ich niedociągnięcia. Więcej nerwów mnie to kosztuje niż to warte. Zaznaczam że nigdy nie miałam problemów z płatnością kartą przez internet. Coś mi się wydaje że znowu pożegnam się z glossyboxem tym razem bezpowrotnie.
__________________
Zapraszam na mojego bloga klik
Myrtille8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-02, 21:58   #2500
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Hmm... wysyłka pudełek Glossy dopiero w przyszłym tygodniu, jak wynika z wpisów na fb.
No i niestety czuję, że nie będę zachwycona - jeśli hasłem przewodnim jest SPA w domu, to tak jak pisałam - obawiam się następnych peelingów, kremów, balsamów itp. Gdyby dali np. dobrą świecę zapachową, olejek do ciała/włosów, odżywczą maske do twarzy - ok, niechby było. Ale miałam nadzieję na jakąś róznorodność produktów, a nie kolejne kosmetyki tego samego typu, różniące się tylko marką od dotychczasowych.
Jako że mam już na koncie 840pkt, zapłacę jeszcze tylko za listopadowy (chyba, ze mnie październikowa zawartość bardzo wkurzy...), grudniowy będę miała gratis, a chciałabym doczekać do tego świątecznego - z ciekawosci, czy edycja Gwiazdkowa będzie jakoś wzbogacona, jak w innych krajach.

Co do Douglasa - wstyd i żenada na maksa, wg mnie. Taka wielka firma, niby tak przyjazna klientkom i co? Traktuje je po macoszemu jak diabli, olewa i nie poczuwa się do rekompensaty za własne błędy. Chyba nie uważają, ze warto byłoby zadbać o wizerunek...
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-02, 22:43   #2501
kaszlak18
Rozeznanie
 
Avatar kaszlak18
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 729
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Make_up_Mouse Pokaż wiadomość
Hmm... wysyłka pudełek Glossy dopiero w przyszłym tygodniu, jak wynika z wpisów na fb.
No i niestety czuję, że nie będę zachwycona - jeśli hasłem przewodnim jest SPA w domu, to tak jak pisałam - obawiam się następnych peelingów, kremów, balsamów itp. Gdyby dali np. dobrą świecę zapachową, olejek do ciała/włosów, odżywczą maske do twarzy - ok, niechby było. Ale miałam nadzieję na jakąś róznorodność produktów, a nie kolejne kosmetyki tego samego typu, różniące się tylko marką od dotychczasowych.
Jako że mam już na koncie 840pkt, zapłacę jeszcze tylko za listopadowy (chyba, ze mnie październikowa zawartość bardzo wkurzy...), grudniowy będę miała gratis, a chciałabym doczekać do tego świątecznego - z ciekawosci, czy edycja Gwiazdkowa będzie jakoś wzbogacona, jak w innych krajach.

Co do Douglasa - wstyd i żenada na maksa, wg mnie. Taka wielka firma, niby tak przyjazna klientkom i co? Traktuje je po macoszemu jak diabli, olewa i nie poczuwa się do rekompensaty za własne błędy. Chyba nie uważają, ze warto byłoby zadbać o wizerunek...
Ja zrezygnowałam z GB właśnie z powodu braku różnorodności, ciągle kremy, odżywki, żele pod prysznic... no bez przesady przestała mnie kręcić taka "niespodzianka" , może jak poziom się poprawi do GB wrócę, na razie zostaje mi podglądanie Waszych pudełek

a Douglas? wiele stracił w moich oczach, myślałam, że w dzisiejszych czasach liczy się każdy klient, bo konkurencja nie śpi... no ale cóż to już nie mój problem
__________________
Kobieta musi mieć dwie rzeczy: klasę i bajeczny urok

Coco Chanel
kaszlak18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-03, 09:03   #2502
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Mojej przygody z Douglasem ciąg dalszy Tragikomedia!

Wielka międzynarodowa firma, a komunikacja z klientem leży Nie trzeba być specjalistą od marketingu, aby wiedzieć że takie akcje jakie D. odwala to cios w kolano dla firmy.
Nie zależy mi wcale na tej miniaturze, D. nie o to chodzi D. nie może zrozumieć, że bez względu na szerokość geograficzną klientkom należy się szacunek Nie mogłam się powstrzymać, miałam już dać spokój, ale no nie mogłam Napisałam, że to jakaś kpina z tym bonem, nadużyli mojego zaufania itp. Dziś rano dostałam dziwnego maila po niemiecku, od razu translate google Okazało się, że osoba która przeczytała maila zamiast wysłać wiadomość do swojego "szefa" wysłała go do mnie pełen profesjonalizm! Chcą mi wysłać w zamian za serum jakąś inną miniaturę, osoba czytająca maila, pytała się mailowo szefa czy może mi coś wysłać Mydlenie oczu?! Oczywiście zorientowali się, że pomylili adresy i chwilę później zadzwoniła do mnie "przemiła pani" - jak zwykle nie przedstawiła się, jaką firmę reprezentuje- zakomunikowała mi, że wszystkie bony obowiązują od 30e No jak ja mogłam tego nie wiedzieć??? Oczywista oczywistość! Nie dała mi dojść do głosu, zakrzyczała mnie. Mogłam zapytać czy ma rozdwojenie jaźni, tydzień temu dzwoniła do mnie mówiąc że bon jest bezterminowy i bez kwoty minimalnej!
Gdybym wiedziała, że dostanę telefon przed 8 rano, powstrzymałabym się przed wysyłaniem tego maila Brak słów! Śmieszy mnie ta cała sytuacja, powinni przeprosić oficjalnie klientki i wysłać te miniatury Clinique i byłoby po sprawie. Rozpętała się burza, nie warta całego zachodu. Nie kupię nigdy nic więcej w D. online, jestem skutecznie zniechęcona
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014

Edytowane przez rybkaa90
Czas edycji: 2012-10-03 o 09:06
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 07:28   #2503
zaslonka
Raczkowanie
 
Avatar zaslonka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 199
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
Mojej przygody z Douglasem ciąg dalszy Tragikomedia!

Wielka międzynarodowa firma, a komunikacja z klientem leży Nie trzeba być specjalistą od marketingu, aby wiedzieć że takie akcje jakie D. odwala to cios w kolano dla firmy.
Nie zależy mi wcale na tej miniaturze, D. nie o to chodzi D. nie może zrozumieć, że bez względu na szerokość geograficzną klientkom należy się szacunek Nie mogłam się powstrzymać, miałam już dać spokój, ale no nie mogłam Napisałam, że to jakaś kpina z tym bonem, nadużyli mojego zaufania itp. Dziś rano dostałam dziwnego maila po niemiecku, od razu translate google Okazało się, że osoba która przeczytała maila zamiast wysłać wiadomość do swojego "szefa" wysłała go do mnie pełen profesjonalizm! Chcą mi wysłać w zamian za serum jakąś inną miniaturę, osoba czytająca maila, pytała się mailowo szefa czy może mi coś wysłać Mydlenie oczu?! Oczywiście zorientowali się, że pomylili adresy i chwilę później zadzwoniła do mnie "przemiła pani" - jak zwykle nie przedstawiła się, jaką firmę reprezentuje- zakomunikowała mi, że wszystkie bony obowiązują od 30e No jak ja mogłam tego nie wiedzieć??? Oczywista oczywistość! Nie dała mi dojść do głosu, zakrzyczała mnie. Mogłam zapytać czy ma rozdwojenie jaźni, tydzień temu dzwoniła do mnie mówiąc że bon jest bezterminowy i bez kwoty minimalnej!
Gdybym wiedziała, że dostanę telefon przed 8 rano, powstrzymałabym się przed wysyłaniem tego maila Brak słów! Śmieszy mnie ta cała sytuacja, powinni przeprosić oficjalnie klientki i wysłać te miniatury Clinique i byłoby po sprawie. Rozpętała się burza, nie warta całego zachodu. Nie kupię nigdy nic więcej w D. online, jestem skutecznie zniechęcona
Czysty profesjonalizm i troska o klienta...
__________________
atqabeauty na FB
zaslonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 09:02   #2504
Myrtille8
Raczkowanie
 
Avatar Myrtille8
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 216
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Ja wczoraj zrezygnowałam z GB, nie tylko z powodu ich niedociągnięć w systemie ale dlatego że ta cała zabawa z niespodzianką przestała być dla mnie frajdą. Wiadomo że w kolejnym pudełku będzie jakiś peeling,balsam, krem itp. A u mnie zalega już pełne pudełko tych próbek bo nie jestem w stanie tego zużyć w takiej ilości.
Dzisiaj zrobiłam mały rachunek sumienia i podliczyłam że na boxy w sumie wydałam 400zł. Moim zdaniem miniatury i parę pełnowymiarowych kosmetyków nie były warte takiej kwoty.
Za taką kasę można kupić naprawdę sporo dobrych jakościowo kosmetyków a co najważniejsze takich których potrzebujemy i wiemy że będziemy używać.
Dlatego teraz pukam się po głowie że ogarnęła mnie mania kupowania boxów i nie mogłam się opamiętać.
Jednak po tym rachunku sumienia czuję się wyleczona z boxów i wątpię, że kiedyś jeszcze się skuszę, i wiecie co? Od razu jakoś mi lżej na duszy
__________________
Zapraszam na mojego bloga klik
Myrtille8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 12:47   #2505
Marudna
Raczkowanie
 
Avatar Marudna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 67
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Ja zrezygnowałam z GB w ciemno, będę zamawiać tylko wtedy jeśli będzie tego wart. Wiem że to nierealne i nie ma wtedy niespodzianki ale gdyby większość dziewczyn zaczęłaby tak robić nie mieliby wyboru: albo się poprawią albo pójdą z torbami ( i pudełkami )

No ja w każdym razie będę portfelem głosować w tym wypadku.
Marudna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 13:41   #2506
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Marudna Pokaż wiadomość
Ja zrezygnowałam z GB w ciemno, będę zamawiać tylko wtedy jeśli będzie tego wart. Wiem że to nierealne i nie ma wtedy niespodzianki ale gdyby większość dziewczyn zaczęłaby tak robić nie mieliby wyboru: albo się poprawią albo pójdą z torbami ( i pudełkami )

No ja w każdym razie będę portfelem głosować w tym wypadku.
Mam taki sam plan. Już z ostatniego zrezygnowałam uznając że jak mi się spodoba to zamówię. No cóż, nie spodobał mi się.
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 19:00   #2507
Marudna
Raczkowanie
 
Avatar Marudna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 67
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

A widziałyście to?

http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=1&theater


Coś mi sie wydaje ze po wrzesniowym sporo osób sie na nich wypięło.

Żebym kupiłam pakiet na 6 miesiecy musieliby zejśc z ceny do 29 PLN (mam nadzieję że podczytuja ten wątek )
Marudna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 21:39   #2508
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Tak, widziałam to - no to zostałam tym ich VIP-em i czekam na vipowską ofertę, skoro tak... Ciekawe, czy w październikowym pudełku będzie już ta "niespodzianka" dla VIP-ów.
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-05, 09:54   #2509
kaszlak18
Rozeznanie
 
Avatar kaszlak18
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 729
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
Mojej przygody z Douglasem ciąg dalszy Tragikomedia!

Wielka międzynarodowa firma, a komunikacja z klientem leży Nie trzeba być specjalistą od marketingu, aby wiedzieć że takie akcje jakie D. odwala to cios w kolano dla firmy.
Nie zależy mi wcale na tej miniaturze, D. nie o to chodzi D. nie może zrozumieć, że bez względu na szerokość geograficzną klientkom należy się szacunek Nie mogłam się powstrzymać, miałam już dać spokój, ale no nie mogłam Napisałam, że to jakaś kpina z tym bonem, nadużyli mojego zaufania itp. Dziś rano dostałam dziwnego maila po niemiecku, od razu translate google Okazało się, że osoba która przeczytała maila zamiast wysłać wiadomość do swojego "szefa" wysłała go do mnie pełen profesjonalizm! Chcą mi wysłać w zamian za serum jakąś inną miniaturę, osoba czytająca maila, pytała się mailowo szefa czy może mi coś wysłać Mydlenie oczu?! Oczywiście zorientowali się, że pomylili adresy i chwilę później zadzwoniła do mnie "przemiła pani" - jak zwykle nie przedstawiła się, jaką firmę reprezentuje- zakomunikowała mi, że wszystkie bony obowiązują od 30e No jak ja mogłam tego nie wiedzieć??? Oczywista oczywistość! Nie dała mi dojść do głosu, zakrzyczała mnie. Mogłam zapytać czy ma rozdwojenie jaźni, tydzień temu dzwoniła do mnie mówiąc że bon jest bezterminowy i bez kwoty minimalnej!
Gdybym wiedziała, że dostanę telefon przed 8 rano, powstrzymałabym się przed wysyłaniem tego maila Brak słów! Śmieszy mnie ta cała sytuacja, powinni przeprosić oficjalnie klientki i wysłać te miniatury Clinique i byłoby po sprawie. Rozpętała się burza, nie warta całego zachodu. Nie kupię nigdy nic więcej w D. online, jestem skutecznie zniechęcona
to brzmi jak parodia
__________________
Kobieta musi mieć dwie rzeczy: klasę i bajeczny urok

Coco Chanel
kaszlak18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-05, 14:55   #2510
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Trandy91 Pokaż wiadomość
Ostatnio znalazłam bardzo fajną stronę ze zniżkami www.cuponation.pl, i tam jest promocja na 3 pudełka glossybox za 100 zł! dla mnie super, poza tym wiem jaka jest ich zawartość. są bardzo dobre marki np. clinique albo l'occitane, które wiem że wykorzystam, albo z chęcią dam komuś w prezencie. super opcja
Sory ale wygląda mi to na reklamę .
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-05, 15:19   #2511
Myrtille8
Raczkowanie
 
Avatar Myrtille8
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 216
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Sory ale wygląda mi to na reklamę .
Heh, o tym samym pomyślałam. Może GB jest zdesperowane i stosuje tanie chwyty, tak jak z tymi sponsorowanymi recenzjami na blogach
__________________
Zapraszam na mojego bloga klik
Myrtille8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-05, 17:02   #2512
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

reklama to jedno, drugie to, że pakiet obejmuje lipiec/sierpień i wrzesień. pozbywają się zalegających pudełek.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-05, 23:20   #2513
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Ja też należę do osób, które wypisały się z tej zabawy. Wydaje mi się, że grono niezadowolonych jest spore - kolejne konkursy i akcje promocyjne na ich profilu na FB tylko utwierdzają mnie w przekonaniu, że odpływ klientów po ostatnich akcjach musiał być znaczny. Przekazanie klientkom przeterminowanych/zepsutych kosmetyków to skrajny brak profesjonalizmu. Dodatkowo ta monotematyczność: mydło, balsam, szampon, żel pod prysznic, balsam, odżywka... I określanie luksusowymi średniopółkowych/drogeryjnych produktów - szkoda gadać.

W Douglasie nigdy nie lubiłam robić zakupów ze względu na impertynenckie pracownice i konieczność upadlającego dopraszania się o każdą próbkę. Po tym, co opowiadacie na temat ostatniego DB, aż włos się jeży na głowie.

Przykre to o tyle, że obie firmy są niemieckie, więc wydawałoby się, że z racji niewielkiego dystansu geograficznego powinny szanować klientki zza swojej wschodniej granicy. Na razie jednak dały ewidentny dowód na to, że uważają nas za podklientki... W wyrazie swojego sprzeciwu dla takiej polityki, już nigdy nie zamówię ani pudełka GB, ani nie kupię niczego w D. Nawet jeżeli miałabym na coś ochotę, wolę obejść się smakiem. Bo normalnie krew mnie zalała, kiedy czytam wasze posty i aż ciekawa jestem czy nie dałoby się chociaż Douglasa dojechać za to wszystko z pomocą rzecznika praw konsumenta.

Edytowane przez Anahstasia
Czas edycji: 2012-10-05 o 23:23 Powód: zdublowany post
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-07, 16:18   #2514
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Dziewczyny ja miałam pakiet 3-miesięczny i byłam zadowolona, akurat GB przypadł mi do gustu, jednak chciałabym coś co nie powtarza się co pudełko. Czy znacie inne pudełka, które możecie polecić?
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 08:29   #2515
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Mam wykupione GB do listopada włącznie, więc będzie, co będzie. Fakt, że chyba trochę inaczej wyobrażałam sobie "luksusowość", ale też i nie uważam, żeby było jakoś mocno źle. Jednak po namyśle stwierdzam, że opcja kupowania kota w worku ma nieco wad - np. z ostatniego boxa podpasował mi tylko Nuxe, a i to cześciowo (bo zapach jest zbyt duszący); prawdopodobnie dam sobie spokój z zamawianiem "przed".

A co do DouglasBoxa - firma mi podpada coraz bardziej.
2 tygodnie temu byłam na darmowej konsultacji/makijażu i to był ostatni raz, kiedy wyszłam z pozytywnymi wrażeniami (i torbą próbek bez łaski od fajnej konsultantki).
Zachowanie w związku z boxem - poniżej krytyki, PR rodem z Koziej Wólki (nie obrażając wiosek ani kóz); a ostatnie zakupy to juz totalny pokaz mocy: niemiła i niezorientowana pani niechętnie wrzuciła mi 1 ml perfum, a moje pytanie o próbkę korektora YSL (przy poprzedniej wizycie dostałam dwie i chciałam sprawdzić inny odcień przed zakupem) zbyła chłodno, na zasadzie: "nie ma, nie było i nie będzie, my bardzo rzadko dostajemy próbki YSL". Aha o.O Chciałam też kupić cielistą kredkę jumbo z NYX, a pani pierwsze słyszy o takiej firmie. Ale, że... ke? W Douglasie nie ma NYX? No ok...

Nie zrozumcie mnie źle: ja nie jestem z gatunku żebrzących o próbki czy gardłujących "bo mi się należy"! Ale nie znoszę zadęcia, tak u firm, jak u osób. A już zwłaszcza, kiedy ktoś się sadzi, a podstawy ma ku temu tylko takie, że mu nad głową wisi logo dobrej marki. Sorry, ale żadna zasługa. To nie powinno przeszkadzać w byciu kompetentną i życzliwą pomocą. Tak po prawdzie, niektórych wizażanek też to dotyczy^^

Po makijażu, pod wpływem sympatycznej dziewczyny wyszłam z Chubbystixem Clinique, błyszczykiem EL i bazą Artdeco, chociaż nie planowałam. Ale kobietka mnie zachęciła swoim sposobem bycia i sympatycznym podejściem.

Tak powinno wyglądać traktowanie klienta - przez wielką firmę Douglas i mniejszą Glossy.
A, jak widzimy, potrafi wyglądać różnie. A to oni są dla nas, nie my dla nich przecież.

Zachęcona traktowaniem poprzednio, poszłam na zakupy jeszcze raz. Zmroziła mnie patrząca na mnie z góry pani. Może myślała, że mnie na te wszystkie rzeczy średnio stać? A, to ups, źle myślała. I skorzysta na tym inny sklep.

Bez sensu marketing.
__________________
Kuleczkowy program naprawczy "Tak! dla Czerwieni!"

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- olejowanie+maska (+laminowanie)
- wcierki
- częstotliwość 4 toner+maska : 1 farba

Edytowane przez sonea8
Czas edycji: 2012-10-08 o 08:37
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 15:37   #2516
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Też mam takie doświadczenia z Douglasa (we Wrocławiu w Dominikańskiej) - najbardziej wymalowane babsko było chamskie, złośliwe i patrzyło na mnie jak na g... za przeproszeniem.
Kilka razy mnie babsko obsługiwało i za każdym czułam się jak śmieć. Nawet patrzyła na mnie krzywo. Noszę sportowe ciuchy, które często są droższe niż te wszystkie eleganckie - ale widać babsztyl słabo się znał.
Ostatnio spotkałam ją w Super Pharmie - ojej, zdegradowana Już się tam tak nie puszyła, ciekawe czemu.
A ja miałam ubaw.

Zresztą - nie wiem co to za powód do dumy pracować w Douglasie. Sklep jak sklep, co za różnica czy Rossmann czy Douglas. W każdym sprzedawcy powinni być uprzejmi, bo to świadczy o firmie.


Edit:
Dostałam info, że moje październikowe (pierwsze) pudełko Glossybox zostało wysłane

Edytowane przez Fenris
Czas edycji: 2012-10-08 o 16:23
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 16:55   #2517
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Też mam takie doświadczenia z Douglasa (we Wrocławiu w Dominikańskiej) - najbardziej wymalowane babsko było chamskie, złośliwe i patrzyło na mnie jak na g... za przeproszeniem.
Kilka razy mnie babsko obsługiwało i za każdym czułam się jak śmieć. Nawet patrzyła na mnie krzywo. Noszę sportowe ciuchy, które często są droższe niż te wszystkie eleganckie - ale widać babsztyl słabo się znał.
Ostatnio spotkałam ją w Super Pharmie - ojej, zdegradowana Już się tam tak nie puszyła, ciekawe czemu.
A ja miałam ubaw.

Zresztą - nie wiem co to za powód do dumy pracować w Douglasie. Sklep jak sklep, co za różnica czy Rossmann czy Douglas. W każdym sprzedawcy powinni być uprzejmi, bo to świadczy o firmie.


Edit:
Dostałam info, że moje październikowe (pierwsze) pudełko Glossybox zostało wysłane
Moje też wysłane. Ciekawe, czy w tym miesiącu znów się będę ganiać z kurierem. Stanowczo - GLS ma najgorszą obsługę w moim regionie spośród wszystkich firm kurierskich, poprzednio musiałam za nim po mieście jeździć, bo chyba miał owsiki... co się umówił w danym miejscu, to po 5 minutach już był gdzie indziej. Nie polubiliśmy się ;p

A mój Douglas to olsztyński - jedyny w okolicy, Sephory brak, więc i sadzenie się odpowiednio duże.

Ale co tam, nic to, Baśka - i tak jestem ciekawa, co w październiku zapakowali Typowy ze mnie Kot ;p
__________________
Kuleczkowy program naprawczy "Tak! dla Czerwieni!"

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- olejowanie+maska (+laminowanie)
- wcierki
- częstotliwość 4 toner+maska : 1 farba
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 18:21   #2518
Myrtille8
Raczkowanie
 
Avatar Myrtille8
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 216
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
Moje też wysłane. Ciekawe, czy w tym miesiącu znów się będę ganiać z kurierem. Stanowczo - GLS ma najgorszą obsługę w moim regionie spośród wszystkich firm kurierskich, poprzednio musiałam za nim po mieście jeździć, bo chyba miał owsiki... co się umówił w danym miejscu, to po 5 minutach już był gdzie indziej. Nie polubiliśmy się ;p
Tylko że ich kurierem jest DPD a nie GLS
__________________
Zapraszam na mojego bloga klik
Myrtille8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 18:35   #2519
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Myrtille8 Pokaż wiadomość
Tylko że ich kurierem jest DPD a nie GLS
dokładnie

Ja już dostałam info od Glossy, że wysłane i od kuriera, że jutro będzie
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 18:35   #2520
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Myrtille8 Pokaż wiadomość
Tylko że ich kurierem jest DPD a nie GLS
Potwierdzam, dostałam e-mail od DPD
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-20 16:44:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:02.