Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-13, 16:58   #4801
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez sylwiani Pokaż wiadomość
podeszłam do niego z najwyższym entuzjazmem, jako że na co dzień używam avenek, ale myślałam, że ładnie się wchłonie (no w końcu jest do cery tłustej, a ja nie mam tłustej), ale ani ładnie tak do końca się nie wchłania, to jeszcze po jakimś czasie wyłazi bielą i podkreśla pory
już wolę krem, bo on jeśli się go pracowicie wetrze, to zastyga na twarzy i nie wyłazi spod makijażu
uuuu..... to niedobrze... ja wlasnie tez niemam tlustej tylko mieszana,a z racji tego ze filtry sa dosc tresciwe wlasnie zdecydowalam sie na ten Cleanance..ale jak piszesz ze sie nie wchlania zbytnio to juz sama niewiem... mi dzis wlasnie TZ zamowil go w aptece,i niewiem...bede musiala chyba oddac...
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 07:39   #4802
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

wiesz, może na Tobie będzie się lepiej zachowywał
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 09:12   #4803
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Kurcze też chciałabym wypróbować ten filtr ale w aptekach nigdzie nie ma próbek Chyba wszystkie farmaceutki biorą je dla siebie
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 16:30   #4804
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez _magdzia_ Pokaż wiadomość
Kurcze też chciałabym wypróbować ten filtr ale w aptekach nigdzie nie ma próbek Chyba wszystkie farmaceutki biorą je dla siebie

Czasem sie to zdarza

a co do tej avenki to dam jej szanse...idzie zima to moze taki dobrze kryjacy filtr sie przyda
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 08:44   #4805
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez _magdzia_ Pokaż wiadomość
Kurcze też chciałabym wypróbować ten filtr ale w aptekach nigdzie nie ma próbek Chyba wszystkie farmaceutki biorą je dla siebie
Nie, raczej sprzedają na allegro
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 09:00   #4806
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Nie, raczej sprzedają na allegro
Jeszcze lepiej Może też założe aptekę przynajmniej próbki za free będę miała
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 09:03   #4807
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Dziwne jest to u mnie, że dostałam próbki filtrów LPR i Biodermy bez problemu a Avene szukam bezskutecznie już od jakiegoś czasu.

I wypróbowałam LPR Anthelios 50+ creme fondante: na początku bielił ale szybciutko sie wchłonął [jak wszystko na mnie] i nic nie czuję na twarzy, żadnego lepienia się, jakbym się niczym nie posmarowała. Nakładałam solo, zazwyczaj jednak coś pod filtr kładę. Myślałam że na zimę będzie ok a jednak za lekki.
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-15, 09:16   #4808
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

No ja dostałam tylko próbkę LRP anthelios a o innych to nawet nie było mowy Chyba muszę dać zarobić tym pseudo-farmaceutkom i kupić na allegro
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 09:53   #4809
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

jak tam plotkarki ?)
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-16, 08:46   #4810
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

dzisiaj wypróbowałam próbkę vichy dla skóry alergicznej http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=15087
i jestem mile zaskoczona, nieźle się wchłania, nie bieli przeraźliwie i "zastyga" na twarzy przez co nie ma jakiegoś ekstremalnego klejenia
później sprawdzę, czy nie wyłazi spod makijażu
próbki zazwyczaj dostaję z apteki w sieci, piszę po prostu czym jestem zainteresowana, bo jak ostatnio nie napisałam, to dostałam pomadkę ochronną do ust, a jak wcześniej się pomylili z dostawą, to oprócz zwrotu kosztów przesyłki dostałam całą kopertę próbek w ramach rekompensaty
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-16, 08:47   #4811
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

okey to ja czekam , bo mialam ostatnio kupic.
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-16, 09:20   #4812
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez sylwiani Pokaż wiadomość
dzisiaj wypróbowałam próbkę vichy dla skóry alergicznej http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=15087
i jestem mile zaskoczona, nieźle się wchłania, nie bieli przeraźliwie i "zastyga" na twarzy przez co nie ma jakiegoś ekstremalnego klejenia
później sprawdzę, czy nie wyłazi spod makijażu
próbki zazwyczaj dostaję z apteki w sieci, piszę po prostu czym jestem zainteresowana, bo jak ostatnio nie napisałam, to dostałam pomadkę ochronną do ust, a jak wcześniej się pomylili z dostawą, to oprócz zwrotu kosztów przesyłki dostałam całą kopertę próbek w ramach rekompensaty
A może zdradzisz co to za apteka tak chętnie próbki daje?
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-16, 09:38   #4813
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez _magdzia_ Pokaż wiadomość
A może zdradzisz co to za apteka tak chętnie próbki daje?
właśnie napisałam, że apteka w sieci
http://www.aptekawsieci.pl/
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-16, 10:13   #4814
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

oo to napisze tam
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-16, 14:29   #4815
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez sylwiani Pokaż wiadomość
właśnie napisałam, że apteka w sieci
http://www.aptekawsieci.pl/
A ja zrozumiałam że apteka w sieci czyli taka on-line
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-16, 20:29   #4816
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez sylwiani Pokaż wiadomość
dzisiaj wypróbowałam próbkę vichy dla skóry alergicznej http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=15087
i jestem mile zaskoczona, nieźle się wchłania, nie bieli przeraźliwie i "zastyga" na twarzy przez co nie ma jakiegoś ekstremalnego klejenia
później sprawdzę, czy nie wyłazi spod makijażu

Też kiedyś testowałam ten filtr. Na pierwszy rzut oka zupełnie przyzwoity, tylko ten denat w składzie mnie dobija. Ostatnio omijam kosmetyki z alkoholem, bo fatalnie wpływają mi na skórę (a kiedyś mi to zupełnie nie przeszkadzało)

Przez ostatni tydzień przechodzę zwątpienie a raczej załamanie filtrowe. Żaden mi nie pasuje, wszystkie mają po kilka wad. Jak juz dobrze wyglądają na skórze, nie zapychają, to znów przenikają i tak ciągle coś nie tak.
Filtry LRP sa świetne, gdyby nie alkohol występujący u większości ich filtrów. Te bezalkoholowe (creme fondante i lait veloute) zaczynają mnie zapychać po codziennym uzywaniu przez tydzień czy dwa. Chyba za wysoko w składzie titanum dioxide

Chyba nie zrezygnuję po prawie dwuletnim używaniu filtrów
anah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-16, 21:58   #4817
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Anah, daj łapkę, ja też wątpię O mojej guli nawet założyłam osobny wątek... Moje zwątpienie wynika obecnie z braku pudru - skończył mi się translucide, sam hauschka lub skrobia wygląda jednak zbyt biało (hauschka dodatkowo potwornie wysusza), czekam na przesyłkę z nu skin. Tymczasowo ratuję się odrobiną karobu dodanego do białego pudru - ale po pierwsze on okropnie śmierdzi, po drugie kolor nie ten (po zmieszaniu z białym wychodzi szary), po trzecie widać że nie jest to drobno zmielony puder, tylko ma jakieś takie grube kropy... Próbowałam pudrowac się clinique sypkim (pies trącał parsol!) ale jakoś żółkł na twarzy pofiltrowanej (a mam najjaśniejszy, transparentny odcień). Może go jeszcze rozbielę skrobią.
Jeśli ten nu skin okaże się niewypałem to chyba się powieszę.

Ale z rzeczy wesołych: dziś widziałam mojego urodzonego 2 dni temu bratanka Fajny słodziak
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-17, 10:10   #4818
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

dziewczyny mam problem,mam nadzieje ze pomozecie...

otoz zastanawiam sie jakiej pomadki na zime powinnam uzywac?
czy typowo zimowa,ktora chroni przed wysuszaniem i pekaniem czy raczej typowo letnią z filtrem UV?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg po,adka1.jpg (3,2 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg szminka2.jpg (4,0 KB, 3 załadowań)
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-17, 10:24   #4819
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
dziewczyny mam problem,mam nadzieje ze pomozecie...

otoz zastanawiam sie jakiej pomadki na zime powinnam uzywac?
czy typowo zimowa,ktora chroni przed wysuszaniem i pekaniem czy raczej typowo letnią z filtrem UV?

Widze ze te Avenki maja pewne ograniczenia... bo zimowa nie ma filtrow a powinna miec wiec rozumiem ze sie zastanawiasz czy wybrac ochrone przed zimnem czy ochrone przez sloncem...
ja radze zrezygnowac z Avenek i postawic na Iwostin-ja takowy posiadam i ma on filtry spf30 ( UVA: IPD 25/PPD 12 ) ,olej macadamia,maslo shea i rewelacyjnie zmiekcza usteczka,no i co najwazniejsze posiada filtry, a cena tego balsamu do ust to ok.14zl...
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-17, 10:28   #4820
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

A ja używam nivea tej niebieskiej i jestem bardzo zadowolona Na noc nawet kładę jej grubą warstwę na usta i rano są one mięciutkie
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-17, 19:57   #4821
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez schaetzchen Pokaż wiadomość
[B]A
Jeśli ten nu skin okaże się niewypałem to chyba się powieszę.
Ani mi się waż!

Ja z premedytacja uzywam pudru transparentnego Inglota i mam gdzies parsol.

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
dziewczyny mam problem,mam nadzieje ze pomozecie...

otoz zastanawiam sie jakiej pomadki na zime powinnam uzywac?
czy typowo zimowa,ktora chroni przed wysuszaniem i pekaniem czy raczej typowo letnią z filtrem UV?
Wybralabym te zimowa, dlatego ze zafiltrowac usta mozesz tym samym kosmetykiem co twarz, a dodatkowa ochrona przed zimnem sieprzyda.
No chyba ze wybierasz sie na narty, w gory - wtedy potrzebny taki profesjonalny kosmetyk do ust.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-17, 20:08   #4822
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez schaetzchen Pokaż wiadomość
Anah, daj łapkę, ja też wątpię O mojej guli nawet założyłam osobny wątek... Moje zwątpienie wynika obecnie z braku pudru - skończył mi się translucide, sam hauschka lub skrobia wygląda jednak zbyt biało (hauschka dodatkowo potwornie wysusza), czekam na przesyłkę z nu skin. Tymczasowo ratuję się odrobiną karobu dodanego do białego pudru - ale po pierwsze on okropnie śmierdzi, po drugie kolor nie ten (po zmieszaniu z białym wychodzi szary), po trzecie widać że nie jest to drobno zmielony puder, tylko ma jakieś takie grube kropy... Próbowałam pudrowac się clinique sypkim (pies trącał parsol!) ale jakoś żółkł na twarzy pofiltrowanej (a mam najjaśniejszy, transparentny odcień). Może go jeszcze rozbielę skrobią.
Jeśli ten nu skin okaże się niewypałem to chyba się powieszę.

Ale z rzeczy wesołych: dziś widziałam mojego urodzonego 2 dni temu bratanka Fajny słodziak

Skrobia to jedna wielka porażka Nawet wzbogacona jedwabiem jest fatalna (choć dawniej tak zupełnie nie uważalam)
Ostatnio używam Klorane, więc nie przejmuję się parsolem i odkryłam sypki Rimmel(choć nie znoszę tej firmy, ale tusz i ten puder mają udany). Jak na razie rewelacja. Wcześniej używałam Lumene i też byłam bardzo zadowolona.
Stwierdziłam, że jak będę smarować się LRP, to nie zrezygnuję z beztalkowców, bo w niczym tak dobrze nie wyglądam jak w dyskretnie matującym pudrze. Żadna skrobia czy inne udziwnienia tego nie zrobią.
Potrzebuję "normalnego" pudru i już

L_V też dojrzewam do takiego podejścia jak Twoje

schaetzchen gratuluję bratanka
anah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-17, 20:32   #4823
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Ani mi się waż!

Ja z premedytacja uzywam pudru transparentnego Inglota i mam gdzies parsol.
Powoli dojrzewam do takiej decyzji. Mam porobione zapasy filtrów na zimę - antek LV i CF, ale może jeszcze spróbuję gdzieś kupić klorane...

Cytat:
Napisane przez anah Pokaż wiadomość
Skrobia to jedna wielka porażka Nawet wzbogacona jedwabiem jest fatalna (choć dawniej tak zupełnie nie uważalam)

schaetzchen gratuluję bratanka
Ja nie przepadam szczerze mówiąc ani za skrobią ani za hauschką (a kiedyś je lubiłam!!!) - mają wyczuwalną w palcach strukturę, takie chropowate coś - co niestety na twarzy dobrze nie wygląda... Dosypywane w niewielkich ilościach do normalnego pudru było OK, jako podstawa z lekką domieszką koloru - porażka. Modlę się żeby ten nu skin wymagał tylko lekkiego rozjasnienia, wtedy powinno być dobrze.

Anah, dziękuję za gratulacje (chociaż to bardziej należy się bratowej ) - Piotruś jest śliczny i cudownie pachnie.
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-17, 22:21   #4824
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez anah Pokaż wiadomość
Skrobia to jedna wielka porażka Nawet wzbogacona jedwabiem jest fatalna (choć dawniej tak zupełnie nie uważalam)
Ostatnio używam Klorane, więc nie przejmuję się parsolem i odkryłam sypki Rimmel(choć nie znoszę tej firmy, ale tusz i ten puder mają udany). Jak na razie rewelacja. Wcześniej używałam Lumene i też byłam bardzo zadowolona.
Stwierdziłam, że jak będę smarować się LRP, to nie zrezygnuję z beztalkowców, bo w niczym tak dobrze nie wyglądam jak w dyskretnie matującym pudrze. Żadna skrobia czy inne udziwnienia tego nie zrobią.
Potrzebuję "normalnego" pudru i już

L_V też dojrzewam do takiego podejścia jak Twoje

schaetzchen gratuluję bratanka
Gratuluję podejścia, też to przerabiałam i wielokrotnie pisałam, że żadne udziwnienia, jedwabie itp itd nie zrobią ze skrobi pudru. Ja jakiś czas temu ostentacyjnie wyrzuciłam cały pojemnik skrobi z jedwabiem. Używam pudrów sypkich i w kamieniu, nie przejmując się parsolami od dawna, choć moim ulubieńcem jest ostatnio Klorane.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-18, 07:15   #4825
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Smoku, gdzie Ty się podziewałaś? Nie było Cię od stu lat... a szkoda
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-18, 15:41   #4826
mrs.doubtfire
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 566
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
Gratuluję podejścia, też to przerabiałam i wielokrotnie pisałam, że żadne udziwnienia, jedwabie itp itd nie zrobią ze skrobi pudru. Ja jakiś czas temu ostentacyjnie wyrzuciłam cały pojemnik skrobi z jedwabiem. Używam pudrów sypkich i w kamieniu, nie przejmując się parsolami od dawna, choć moim ulubieńcem jest ostatnio Klorane.
A ja skrobię lubię nadal, tylko, że ja ją zawsze mieszałam z pudrami sypkimi takimi normalnymi dla dodaniu koloru. Nie miałam jedwabiu z mazideł, ale mam z innego źródła i ta próbka jest drobniutka.
Ja się nigdy nie przejmowałam pudrami, starałam się tylko smarować filtrem ile mogłam i już.
mrs.doubtfire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-18, 16:53   #4827
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez niezamienna_juz_na_nic Pokaż wiadomość
Smoku, gdzie Ty się podziewałaś? Nie było Cię od stu lat... a szkoda
Bywam tu codziennie lub co drugi dzień, z reguły czytam subskrypcje, ale rzadko mam coś do powiedzenia, bo tematy jakieś nie dla mnie.

mrs.doubtfire - ja skrobi tez nie używałam samej, ale z innymi pudrami. Skrobia jednak psuje każdy , nawet najlepszy puder, zarówno solo pod pudrem, jak i zmieszana z pudrem itd. Efekt jest tragiczny - ciasto, rozszerzone pory i rozwarstwianie się makijażu, zmęczony wyraz twarzy, brak wygładzenia optycznego itd. Już nigdy więcej. Żałuję, że się na to w ogóle skusiłam (wypróbowałam dry-flo i jedwabnika Hauschki). Najbardziej to ja lubię się malować
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-18, 18:32   #4828
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Dobry wieczór
Fajnie Smoku że dzisiaj nie tylko czytałaś forum, ale też i się udzielałaś. Lubię czytać Twoje wypowiedzi i widzieć Twojego avka.

Potwierdzam - u mnie skrobia też się nie sprawdza. Twarz po niej jest płaska , ciacho na twarzy mam po każdym filtrze itd.

Czytam więc wątek "Filtry UV a makijaż" i próbuję znaleźć jakiś puderek dla siebie, choć w tym względzie moje doświadczenie i wiedza są niemal zerowe. No i pewnie będzie problem, by coś dobrać.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-18, 18:40   #4829
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Joasiu - Ty zawsze napiszesz mi coś miłego

życzę udanego polowania na puder idealny, ja przetestowałam ich wiele.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-18, 19:15   #4830
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
Ja jakiś czas temu ostentacyjnie wyrzuciłam cały pojemnik skrobi z jedwabiem.
Też ostatnio wyrzuciłam Tylko zbierał kurz

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
Skrobia jednak psuje każdy , nawet najlepszy puder, zarówno solo pod pudrem, jak i zmieszana z pudrem itd. Efekt jest tragiczny - ciasto, rozszerzone pory i rozwarstwianie się makijażu, zmęczony wyraz twarzy, brak wygładzenia optycznego itd. Już nigdy więcej.
Oj tak.

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Potwierdzam - u mnie skrobia też się nie sprawdza. Twarz po niej jest płaska , ciacho na twarzy mam po każdym filtrze itd.
Następna przeciwniczka skrobi

Nie tylko Smok sie nie odzywała, Ty Asiu też.
anah jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:08.