Dobry Fryzjer - Wrocław - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-11-14, 12:33   #4831
beejatte
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cześć! :) Chciałabym zapytać osoby, które były u Sebastiana Grobelnego, jak to wygląda u niego cenowo. Nigdzie nie mogę znaleźć żadnego cennika/zakresu cenowego, a mam ograniczony budżet na fryzjera. Będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam :)
beejatte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-04, 22:14   #4832
glithch
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 12
Niedrogi fryzjer do krotkich wlosów? Wrocław

Hej dziewczyny, znacie moze jakies niedrogie zaklady fryzjerskie ktore moze potrafilyby obciąc mnie na krotko tak zebym nie wyglądala jak stara baba?
Cos na kieszen licealistki z plastyka haha
glithch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-06, 10:55   #4833
nat_cat
Przyczajenie
 
Avatar nat_cat
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cześć dziewczyny, szukam profesjonalisty który stworzy mi fryzurę na ślub koleżanki. Możecie kogoś polecić?
nat_cat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-06, 12:32   #4834
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez beejatte Pokaż wiadomość
Cześć! Chciałabym zapytać osoby, które były u Sebastiana Grobelnego, jak to wygląda u niego cenowo. Nigdzie nie mogę znaleźć żadnego cennika/zakresu cenowego, a mam ograniczony budżet na fryzjera. Będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam
Późna odpowiedź, ale Sebastian raczej się ceni. Za samo ścięcie płacę ok. 70 zł, nie wiem jak to wyjdzie z farbowaniem.

Mnie wąż za kieszeń złapał, poszłam do warsztatu fryzjerskiego i żałuję - za pierwszym razem było ok, ale za drugim p. Paulina zrobiła mi coś dziwnego z grzywką, miałam ją na bok przez 6 lat, a teraz nagle zaczęła rozchodzić mi się na środku i wygląda tragicznie Wracam z pokorą do Sebastiana
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-09, 09:11   #4835
ythas
grumpythas
 
Avatar ythas
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 727
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Poszukuję fryzjera męskiego, który potrafi obciąć kręcone włosy i po wizycie u którego nie będzie się wyglądało jak kolejny lumberseksual-barbershop klon i który potrafi też coś więcej niż machnąć maszynką przy skórze.
Żadnych cudów, po prostu umiejętność ścinania kręconych włosów i nie robienia z nich na siłę prostych.

Wydaje mi się, że we Wrocławiu teraz taka usługa to jak szukanie igły w stogu siana ale można któraś z was może kogoś polecić?
ythas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-15, 18:23   #4836
Kejti_25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cześć dziewczyny, szukam fryzjera, który sprawnie przeprowadzi dekoloryzację czarnych włosów. Farbuję od wielu lat, więc sprawa nie będzie prosta :p Możecie kogoś polecić?
Póki co udało mi się zaliczyć jedną konsultację i dowiedziałam się, że najlepiej byłoby trafić do salonu, który korzysta z produktów Schfarzkopfa
Kejti_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-16, 12:07   #4837
kasia_marudka
Przyczajenie
 
Avatar kasia_marudka
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 17
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Ja polecam salon JLD w Renomie - jest tam jedna babeczka (nie pamiętam imienia - niska i bardzo serdeczna, uśmiechnięta), która nie strzyże - ona czaruje
Teraz sobie można zarezerwować wizytę online na ich stronie, co - jak dla mnie - jest bardzo wygodne. Byłam u nich już kilka razy, ostatnio założyłam kartę klienta - zobaczymy jak się to przełoży na koszty
kasia_marudka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-16, 21:03   #4838
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

A cenowo jak to wygląda w JLD? Marza mi się rudości, i dobry fryzjer. Chodziłam do Kreatora, ale jakoś narazie nie mam ochoty.
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-17, 12:03   #4839
kasia_marudka
Przyczajenie
 
Avatar kasia_marudka
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 17
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez pannajoanna71 Pokaż wiadomość
A cenowo jak to wygląda w JLD? Marza mi się rudości, i dobry fryzjer. Chodziłam do Kreatora, ale jakoś narazie nie mam ochoty.
Ceny wiadomo - rzecz względna. No i u nich nie są takie, jak u osiedlowego ciachaja, ale ja wolę dopłacić i mieć pewność, że wszystko gra Mają na stronie cennik, ja mam tą kartę stałego kilenta więc mniej płacę, tu są ceny http://salony-jeanlouisdavid.pl/wroc...l-swidnicka-40 a w sumie sprawdź, czy w drugim salonie na Psiaku nie mają taniej (w końcu wiadomo, jak w renomie wszystko wywindowane)
kasia_marudka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-17, 12:05   #4840
madadziara
Raczkowanie
 
Avatar madadziara
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: rijswijk
Wiadomości: 47
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

IMG_1484654720.991679.jpgtakie wlosy mnie interesuja....kto wie gdzie mi tak pofarbuja?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Naucz sie sluchac, okazja czasami puka bardzo cicho
madadziara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 09:27   #4841
kasia_marudka
Przyczajenie
 
Avatar kasia_marudka
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 17
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez madadziara Pokaż wiadomość
Załącznik 6855196takie wlosy mnie interesuja....kto wie gdzie mi tak pofarbuja?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Obłędne!!!!!! Coś rewelacyjnego! No ale do tego naprawdę czarodzieja trzeba, żeby nie spartolił...
kasia_marudka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-20, 21:44   #4842
lolabu
Mniej znaczy więcej
 
Avatar lolabu
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Wesoła Kraina
Wiadomości: 14
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Czy ktoś może mi powiedzieć coś o salonie Prestige na przestrzennej? Znalazłam tylko bardzo stare wypowiedzi.
__________________
Walczę z nawykami ...
Waga w dół!
lolabu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-21, 21:40   #4843
xslovenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 253
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

madadziara: może Andy Solecki. Spójrz na jego prace na facebooku. Wiem, że coś podobnego robił.

Edytowane przez xslovenka
Czas edycji: 2017-01-21 o 21:41
xslovenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-27, 17:45   #4844
BabetsuHipsta
Raczkowanie
 
Avatar BabetsuHipsta
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Augustów-Wrocław
Wiadomości: 51
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez xslovenka Pokaż wiadomość
madadziara: może Andy Solecki. Spójrz na jego prace na facebooku. Wiem, że coś podobnego robił.
Witaj, wiesz może coś więcej na jego temat? Prześledziłam go w sieci i niestety nie mam pojęcia, ile on sobie w ogóle liczy. Chciałabym niebieskie ombre, najlepiej zrobione z olaplexem. Z tego co wiem, to przyjmuje w pracowni Wierzbickiego, tak?

Edytowane przez BabetsuHipsta
Czas edycji: 2017-01-27 o 18:40
BabetsuHipsta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-27, 21:34   #4845
xslovenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 253
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez BabetsuHipsta Pokaż wiadomość
Witaj, wiesz może coś więcej na jego temat? Prześledziłam go w sieci i niestety nie mam pojęcia, ile on sobie w ogóle liczy. Chciałabym niebieskie ombre, najlepiej zrobione z olaplexem. Z tego co wiem, to przyjmuje w pracowni Wierzbickiego, tak?
U Wierzbickiego to już chyba z tego co wiem od jakiegoś czasu nie pracuje. On chyba tylko prywatnie przyjmuje. Musiałabyś do niego przez fb lub emaila napisać. Niestety nie miałam z nim styczności, bo raczej preferuje mniejsze szaleństwa na głowie , ale opinie widzę, że ma dobre.

I nie zrażaj się jeśli nie odpisze od razu trzeba próbować do skutku, bo wiem po sobie, że np. w przypadku słynnego Damiana kilkukrotnie pisałam zanim otrzymałam odpowiedź. Tak to już jest z tymi najpopularniejszymi fryzjerami.
xslovenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-28, 11:14   #4846
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Nie wyobrazam sobie pisać do fryzjera 5 razy, bo jest zbyt wielką gwiazdą, żeby odpisać Ale co kto lubi


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-28, 11:21   #4847
BabetsuHipsta
Raczkowanie
 
Avatar BabetsuHipsta
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Augustów-Wrocław
Wiadomości: 51
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Nie wyobrazam sobie pisać do fryzjera 5 razy, bo jest zbyt wielką gwiazdą, żeby odpisać Ale co kto lubi


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ciężko o kogoś naprawdę profesjonalnego i niektórym zależy mocno Ale to średnio fajne, żeby się prosić o wizytę
Myślałam jeszcze nad Candy Studio, ale jednak jego galeria na fb jest bardziej kusząca
BabetsuHipsta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-28, 14:28   #4848
czerwonapoziomka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 365
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

[QUOTE=madadziara;69781991]Załącznik 6855196takie wlosy mnie interesuja....kto wie gdzie mi tak pofarbuja?


Ty piszesz serio???
czerwonapoziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-31, 07:43   #4849
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Nie wyobrazam sobie pisać do fryzjera 5 razy, bo jest zbyt wielką gwiazdą, żeby odpisać Ale co kto lubi


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Też sobie tego nie wyobrażam
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-03, 00:27   #4850
kurkawodnaa
Zadomowienie
 
Avatar kurkawodnaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 201
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez xslovenka Pokaż wiadomość
madadziara: może Andy Solecki. Spójrz na jego prace na facebooku. Wiem, że coś podobnego robił.
Podbijam temat, ktos wie cos wiecej o tym fryzierze? Gdzie przyjmuje i jakie ma ceny?

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
kurkawodnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-06, 11:00   #4851
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Andyego kocham - super chłopak, genialny kolorysta, owszem uwielbia szalone koloryzacje, ale nie ma problemu z klasyką. Andy ma duże obłożenie, więc dziewczyny po prostu się przypominajcie. Nie nakręcajcie się tutaj negatywnie, bo Andy nie odrzuca klientek, dlatego, że mu w portfolio nie będą ładnie wyglądały, po prostu rzadko mu się zdarza nie pracować od rana do wieczora.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-06, 22:16   #4852
kurkawodnaa
Zadomowienie
 
Avatar kurkawodnaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 201
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Andyego kocham - super chłopak, genialny kolorysta, owszem uwielbia szalone koloryzacje, ale nie ma problemu z klasyką. Andy ma duże obłożenie, więc dziewczyny po prostu się przypominajcie. Nie nakręcajcie się tutaj negatywnie, bo Andy nie odrzuca klientek, dlatego, że mu w portfolio nie będą ładnie wyglądały, po prostu rzadko mu się zdarza nie pracować od rana do wieczora.
a jak wygląda kwestia ceny? na jakie koszty trzeba się nastawić?
kurkawodnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-07, 09:23   #4853
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez kurkawodnaa Pokaż wiadomość
a jak wygląda kwestia ceny? na jakie koszty trzeba się nastawić?
Andy nie należy do najtańszych, ale też nie do najdroższych. W zeszłym roku za rozjaśnienie i kolor z olaplexem na średniej długości włosach zapłaciłam 300zł. Ja może nie mam długich włosów, ale mam bardzo gęste i zeszło mu sporo materiału, więc sama musisz sobie odpowiedzieć na pytanie, czy to dużo, czy niekoniecznie
Jedno jest pewne - na koloryzacji i korekcie koloru Andy zna się bardzo dobrze
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-08, 08:40   #4854
madadziara
Raczkowanie
 
Avatar madadziara
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: rijswijk
Wiadomości: 47
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Dziewczyny xslovenka
Na kwiecien mam wizyte u Andiego Dzieki za pomoc to jest Wlasnie to czego szukalam!!
Umowilam sie przez fb .....fakt ze z duzym wyprzedzeniem, w tym czasie mam wakacje. No i sluchajcie bardzo mily czlowiek odrazu zapytal co chcemy( jade z corka) jaka jest historia wlosow! Odrazu odradzil mlodej wybarwianie czarnych wlosow.
Ja zrobie chyba jasny fiolet, A Andy sie ucieszyl bo on chyba bardzo lubi udziwnienia .
Wysle wam fote przed i po !!!
3 majcie kciuki


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Naucz sie sluchac, okazja czasami puka bardzo cicho
madadziara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-08, 11:45   #4855
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez madadziara Pokaż wiadomość
Dziewczyny xslovenka
Na kwiecien mam wizyte u Andiego Dzieki za pomoc to jest Wlasnie to czego szukalam!!
Umowilam sie przez fb .....fakt ze z duzym wyprzedzeniem, w tym czasie mam wakacje. No i sluchajcie bardzo mily czlowiek odrazu zapytal co chcemy( jade z corka) jaka jest historia wlosow! Odrazu odradzil mlodej wybarwianie czarnych wlosow.
Ja zrobie chyba jasny fiolet, A Andy sie ucieszyl bo on chyba bardzo lubi udziwnienia .
Wysle wam fote przed i po !!!
3 majcie kciuki


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Andy kocha kolorowe włosy - pochwal się efektami
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-08, 14:34   #4856
xslovenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 253
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Andy kocha kolorowe włosy - pochwal się efektami

Dokładnie może kiedyś się na niego skuszę.
xslovenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-08, 18:12   #4857
Kareczka11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 14
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

albo Pani Magdalena ze Studia Essenza?
Kareczka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-19, 17:58   #4858
vinyl
Raczkowanie
 
Avatar vinyl
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 56
Send a message via Skype™ to vinyl
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cześć dziewczyny

Skuszona opiniami na forum wybrałam się do renomowanego salonu Kuleszy - otóż nie polecam.

Robiłam ombre na włosach, które już ombre posiadały, nie powinna więc być to super skomplikowana sprawa. Kolor kładziony był przez Pawła. Wyszłam z włosami jakie widzicie na zdjęciu.

Z powodu ogromnego szoku i chęci ucieczki do domu, aby się wypłakać na poprawkę stawiłam się dwa dni później. Przeproszono mnie, ale poprawki również nie robił Krzysztof, a jakaś młodziutka dziewczyna. Efekt finalny daleki był od zadowalającego. Zapłaciłam za pierwszą wizytę 250zł, poprawka była za darmo, osobiście uważam, że powinnam dostać zwrot kosztów za spalenie włosów.

Jak została mi wytłumaczona cała sytuacja? Kolor kładł nowy pracownik, a Krzysztof n i e w i e d z i a ł, że nie potrafi on robić ombre. Każdemu zdarzają się potknięcia, ale do stu beczek zjełczałego tranu, żebym z salonu, który uważa się za renomowany wyszła z tym czymś na głowie, a uboższa o 250zł, tego nie rozumiem.

Zdjęcia po I wizycie oraz po poprawce.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 13522514_910352035758355_890536325_n.jpg (91,5 KB, 195 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 13510509_910336619093230_1940551026_n.jpg (138,3 KB, 186 załadowań)
__________________
only vinyl is real.
vinyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-19, 18:02   #4859
martii90
Zakorzenienie
 
Avatar martii90
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 622
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez vinyl Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Skuszona opiniami na forum wybrałam się do renomowanego salonu Kuleszy - otóż nie polecam.

Robiłam ombre na włosach, które już ombre posiadały, nie powinna więc być to super skomplikowana sprawa. Kolor kładziony był przez Pawła. Wyszłam z włosami jakie widzicie na zdjęciu.

Z powodu ogromnego szoku i chęci ucieczki do domu, aby się wypłakać na poprawkę stawiłam się dwa dni później. Przeproszono mnie, ale poprawki również nie robił Krzysztof, a jakaś młodziutka dziewczyna. Efekt finalny daleki był od zadowalającego. Zapłaciłam za pierwszą wizytę 250zł, poprawka była za darmo, osobiście uważam, że powinnam dostać zwrot kosztów za spalenie włosów.

Jak została mi wytłumaczona cała sytuacja? Kolor kładł nowy pracownik, a Krzysztof n i e w i e d z i a ł, że nie potrafi on robić ombre. Każdemu zdarzają się potknięcia, ale do stu beczek zjełczałego tranu, żebym z salonu, który uważa się za renomowany wyszła z tym czymś na głowie, a uboższa o 250zł, tego nie rozumiem.

Zdjęcia po I wizycie oraz po poprawce.
O matko i córko Współczuję... Mnie akurat u Kuleszy bezboleśnie pomogli pozbyć się niechcianego ciemnego koloru, ale z kolei cięciem suma sumarum nie byłam szczególnie zachwycona, więc na razie się nie wybieram.
__________________
- the best is yet to come


Instagram
martii90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-20, 01:10   #4860
czotozanick
Raczkowanie
 
Avatar czotozanick
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 97
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Ja z Kuleszy byłam zadwolona połowicznie, poszłam na odrost, chciałam go wyrównać pasemkami, przód ok, a tył w ogóle nietknięty :/ Ktoś był w studiu Fedoryszyn?
czotozanick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-26 13:27:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:13.