Nastolatka i ciąża? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-12, 08:14   #1
evil_pumpkin_0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3

Nastolatka i ciąża?


Dwa miesiące temu "bawiłam" się ze swoim chłopakiem. Był to dzień przed planowaną miesiączką. Nie doszło do stosunku, ale przytulaliśmy się nago i myślę, że jego penis mógł otrzeć się o moją pochwę. Miał wytrysk, ale nie we mnie.

2 tygodnie spóźniał mi się okres, wczoraj dostałam brązowego plamienia, dzisiaj go już nie ma.

Wiem, że to absurdalne, ale tyle się już naczytałam, że panikuję. Czy mogę być w ciąży? Dzień przed okresem są dni niepłodne, ale jeśli mam jakiś mega super śluz i np. usiadłam na jego nasieniu i ono dostało się w głąb pochwy?

Nie mam żadnych ciążowych objawów, normalny apetyt, brak nudności.
Jeśli nie ciąża, to co to może być? Dodam, że brałam ostatnio przez 10 dni antybiotyki i miałam dużo stresu.

Czy da się wykluczyć ciążę na 100%?
evil_pumpkin_0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 08:26   #2
exoexo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 289
Dot.: Nastolatka i ciąża?

Cytat:
Napisane przez evil_pumpkin_0 Pokaż wiadomość
Wiem, że to absurdalne, ale tyle się już naczytałam, że panikuję. Czy mogę być w ciąży? Dzień przed okresem są dni niepłodne, ale jeśli mam jakiś mega super śluz i np. usiadłam na jego nasieniu i ono dostało się w głąb pochwy?
heheheheheh xD dobrze, ze wiesz chociaz, ze to absurdalne
Cytat:
Napisane przez evil_pumpkin_0 Pokaż wiadomość
Jeśli nie ciąża, to co to może być? Dodam, że brałam ostatnio przez 10 dni antybiotyki i miałam dużo stresu.
exoexo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 09:38   #3
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Nastolatka i ciąża?

Cytat:
Napisane przez evil_pumpkin_0 Pokaż wiadomość
Dwa miesiące temu "bawiłam" się ze swoim chłopakiem. Był to dzień przed planowaną miesiączką. Nie doszło do stosunku, ale przytulaliśmy się nago i myślę, że jego penis mógł otrzeć się o moją pochwę. Miał wytrysk, ale nie we mnie.

2 tygodnie spóźniał mi się okres, wczoraj dostałam brązowego plamienia, dzisiaj go już nie ma.

Wiem, że to absurdalne, ale tyle się już naczytałam, że panikuję. Czy mogę być w ciąży? Dzień przed okresem są dni niepłodne, ale jeśli mam jakiś mega super śluz i np. usiadłam na jego nasieniu i ono dostało się w głąb pochwy?

Nie mam żadnych ciążowych objawów, normalny apetyt, brak nudności.
Jeśli nie ciąża, to co to może być? Dodam, że brałam ostatnio przez 10 dni antybiotyki i miałam dużo stresu.

Czy da się wykluczyć ciążę na 100%?
U góry jest wątek zbiorczy, dlaczego do niego się nie dopisałaś?

I co przez 2 miesiące nie miałaś okresu?
Usiądź i jeszcze raz przeczytaj to co napisałaś. Co byś sama sobie odpowiedziała?
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 10:06   #4
evil_pumpkin_0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3
Dot.: Nastolatka i ciąża?

Miałam miesiąc temu, dzień po tym zajściu, teraz nie mam. Powiedziałabym sobie, że to niemożliwe i świruję, ale mam zrobioną lekką wodę z mózgu po przeszukaniu internetu... Po prostu potrzebuję takiego potwierdzenia od kogoś, dla spokoju ducha, że ciąża to to nie może być.

Czyli stres i antybiotyki spowodowały opóźnienie okresu i plamienie? To jest normalne?
evil_pumpkin_0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 10:21   #5
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Nastolatka i ciąża?

Cytat:
Napisane przez evil_pumpkin_0 Pokaż wiadomość
Miałam miesiąc temu, dzień po tym zajściu, teraz nie mam. Powiedziałabym sobie, że to niemożliwe i świruję, ale mam zrobioną lekką wodę z mózgu po przeszukaniu internetu... Po prostu potrzebuję takiego potwierdzenia od kogoś, dla spokoju ducha, że ciąża to to nie może być.

Czyli stres i antybiotyki spowodowały opóźnienie okresu i plamienie? To jest normalne?
Wiesz jak to jest z internetem, każdy może byle bzdurę napisać. Więc się nie nakręcaj niepotrzebnie...

Tak stres, antybiotyki, choroba, podróż, itd... może opoźnić okres.
Jeśli ciebie to uspokoi to nie jesteś w ciąży na milion procent
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 10:41   #6
evil_pumpkin_0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3
Dot.: Nastolatka i ciąża?

Cytat:
Napisane przez Diablica z Tasmanii Pokaż wiadomość
Wiesz jak to jest z internetem, każdy może byle bzdurę napisać. Więc się nie nakręcaj niepotrzebnie...
No wiem, wiem, ktoś tam gdzieś pisał, że można zajść w ciążę bez stosunku, kiedy np. kobieta siądzie na spermie, albo w jakiś inny sposób dostanie się ona do pochwy... ale litości, przecież te plemniki to nie są takie terminatory, żeby same sobie wejść! Dobrze mówię?
evil_pumpkin_0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 10:52   #7
agnieszka k
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka k
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wypłoszewo
Wiadomości: 3 576
Send a message via Skype™ to agnieszka k
Dot.: Nastolatka i ciąża?

zrób test i sie dowiesz...
__________________



Essence mania trwa


agnieszka k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-12, 12:02   #8
himym
Zadomowienie
 
Avatar himym
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nastolatka i ciąża?

Cytat:
Napisane przez evil_pumpkin_0 Pokaż wiadomość
Dwa miesiące temu "bawiłam" się ze swoim chłopakiem. Był to dzień przed planowaną miesiączką. Nie doszło do stosunku, ale przytulaliśmy się nago i myślę, że jego penis mógł otrzeć się o moją pochwę. Miał wytrysk, ale nie we mnie.

2 tygodnie spóźniał mi się okres, wczoraj dostałam brązowego plamienia, dzisiaj go już nie ma.

Wiem, że to absurdalne, ale tyle się już naczytałam, że panikuję. Czy mogę być w ciąży? Dzień przed okresem są dni niepłodne, ale jeśli mam jakiś mega super śluz i np. usiadłam na jego nasieniu i ono dostało się w głąb pochwy?

Nie mam żadnych ciążowych objawów, normalny apetyt, brak nudności.
Jeśli nie ciąża, to co to może być? Dodam, że brałam ostatnio przez 10 dni antybiotyki i miałam dużo stresu.

Czy da się wykluczyć ciążę na 100%?


Błaga, najpierw przeczytaj jak dochodzi do zapłodnienia,a potem bierz się za cokolwiek związanego z seksem
__________________
The only way to get rid of a temptation is to yield to it
Problem niektórych kobiet polega na tym,że ekscytują się byle czym,a potem biorą z tym ślub.



Nie subskrybuję wątków.
himym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 12:52   #9
Marika_1987
Rozeznanie
 
Avatar Marika_1987
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: w swoim świecie
Wiadomości: 879
Dot.: Nastolatka i ciąża?

Uwaga plemniki terminatory na małych nóżnack atakują

Najpierw się myśli, a później "bawi"
__________________
Tylko człowiek mądry, nigdy nie przestaje się dziwić. Dla ludzi głupich jest to zbyt trudne, przyzwyczajeni do szarości dnia nie zauważają kolorów, jakie daje świat

Moje maluchy

większy maluch
Dawid ur. 28.09.2008 g. 7:58, 56/3030

mniejszy maluch
Liliana ur. 06.10.2012 g. 01:25, 48/2560

Marika_1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 18:37   #10
Bananova1410
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 12
Dot.: Nastolatka i ciąża?

Z tego co wiem,to plemniki umierają na "powietrzu",czyli jeśli wytrysnal na zewnatrz to chyba nie ma szans na zapłodnienie,a na przyszłość prezerwatywa lub pigułki i wtedy bez stresu
__________________

31.08.2013
Alicja 01.07.2015
Bananova1410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 19:11   #11
an-gi
Raczkowanie
 
Avatar an-gi
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 193
Dot.: Nastolatka i ciąża?

Cytat:
Napisane przez Bananova1410 Pokaż wiadomość
Z tego co wiem,to plemniki umierają na "powietrzu",czyli jeśli wytrysnal na zewnatrz to chyba nie ma szans na zapłodnienie,a na przyszłość prezerwatywa lub pigułki i wtedy bez stresu


plemniku umierają na powietrzu???????????????? ?????????????????????:hah aha:

następna artystka!! PLEMNIKI MOGĄ ŻYĆ DO 72H!!

chciałam być wyrozumiała ale ludzie!! najpierw poczytajcie popytajcie zanim zaczniecie współżyć!!


POZA TYM DNI NIEPŁODNE ZACZYNAJĄ SIĘ MNIEJ WIĘCEJ 7 DNI PRZED OKRESEM!!!!!!!!!!!!!
mniej więcej bo u każdej kobiety różnie to występuje



więc sama widzisz , że nie możesz być w ciąży , a jak już nie możesz wytrzymać zrób test i będzie spokój
an-gi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-13, 03:42   #12
alli78
Raczkowanie
 
Avatar alli78
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: 100lica/PTB/Cz-wa
Wiadomości: 182
Dot.: Nastolatka i ciąża?

Cytat:
Napisane przez Bananova1410 Pokaż wiadomość
Z tego co wiem,to plemniki umierają na "powietrzu",czyli jeśli wytrysnal na zewnatrz to chyba nie ma szans na zapłodnienie,a na przyszłość prezerwatywa lub pigułki i wtedy bez stresu
Wytrysnął to Twój mózg na podłoge i umarł na powietrzu!!haha. paranoja jakaś.
alli78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 07:59   #13
an-gi
Raczkowanie
 
Avatar an-gi
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 193
Dot.: Nastolatka i ciąża?

dobra już nie śmiejmy się , nie każdy jak widać jest poinformowany ,dobrze , że pyta szkoda tylko , że po fakcie. mnie tam rodzice za bardzo nie informowali w tych kwestiach , niestety ale w dawnych czasach to był raczej temat tabu dzięki Bogu są koleżanki i pojawił się internet!! myślałam , że teraz czasy się zmieniły. skoro masz dostęp do internetu poczytaj ,przeglądaj różne fora , zadawaj pytania to żaden wstyd , wstydzić to się powinni rodzice , że nie poinformowali dziecka jak to się "je" . historię zawsze można usunąć więc nikt się nie dowie, że szukałaś takich info , albo pytaj tutaj fakt , śmiałam się na początku ale w sumie mogę Cię zrozumieć , tutaj jesteś anonimowa więc nie ma czego się wstydzić , a lepiej się doinformować przed niż po fakcie
an-gi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 18:38   #14
Skierka001
Rozeznanie
 
Avatar Skierka001
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 686
Dot.: Nastolatka i ciąża?

Nie śmiejcie się dziewczyny. To z boku wydaje się absurdalne, ale kiedy się nie ma okresu, naprawdę się panikuje. Ja miałam wiele podobnych schiz i chyba każda dziewczyna w takiej sytuacji jak autorka miała chwile zwątpienia.
Dwa miesiące temu miałam taką schizę, że aż wymiotowałam ze strachu. TŻ siłą zawiózł mnie do apteki po test i okazał się oczywiście negatywny Zrób test, to malutki wydatek, a poczujesz się po nim błogo i spokojnie, bo w ciąży na pewno nie jesteś
Skierka001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-14, 16:29   #15
Klaudyna_17
Przyczajenie
 
Avatar Klaudyna_17
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13
Dot.: Nastolatka i ciąża?

Witam Was
Otóż też mam mały problem.
Niedawno z chłopakiem przeżyliśmy pierwszy raz. Oczywiście użyliśmy prezerwatywy bez tego ani rusz. Chłopak w ogóle nie doszedł gdyż stosunek był bardzo bolesny. To miało miejsce 27 stycznia. Okres mój nie jest regularny, dopiero się stabilizuje, lecz z moich obliczeń wynika że 29 stycznia powinnam dostać miesiączki. Do dziś jej nie mam. Za to 1 lutego trafiłam do szpitala miałam antybiotyki i leki przeciwbólowe dostawane dożylnie, potem doustnie. Wszystko trwało tydzień, no ale jednak martwię się, okres spóźnia się 16 dni. Naczytałam się w internecie głupot i wodę z mozgu mi to zrobiło.
Również chcę spróbować czarnej malwy, podobno przyspiesza okres jeśli cykl został rozregulowany.
Czekam na szybka odpowiedź. Buziaki
Klaudyna_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-14, 21:47   #16
19Patrycja85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 23
Dot.: Nastolatka i ciąża?

Klaudyna, piszesz, ze czekasz na odpowiedź, ale nie za bardzo wiadomo, o co pytasz... O powód braku miesiączki? masz obawy co do ewentualnej ciąży (bezzasadne zresztą, jeżeli było, jak piszesz), o czarną malwę...?
19Patrycja85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:43.