Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-06, 11:42   #1561
pauleta89
Wtajemniczenie
 
Avatar pauleta89
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 985
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Anty sieją spustoszenie po odstawieniu, nie zazdroszczę . To na pewno łupież a nie przesuszona skóra głowy ? Skoro Nizoral tego nie ogarnia...

No zgadzam się, dlatego więcej nie chcę stosować anty. A jeżeli już to pod kontrolą naprawdę dobrego gina. Bo ta którą miałam to niestety, moje objawy spławiała, okazało się, że po tygodniu powinnam je odstawić, a brałam miesiąc. Aż w końcu trafiłam do innego i uratował mi włosy i cerę

Ja ze dwa lata po anty nie mogłam włosów doprowadzić do porządku. W tym czasie obcięłam dość dużo 2 razy i nic. Leciały z głowy w takich ilościach, że zaczęłam się serio bać, że w końcu ołysieje:|

Ale teraz już trochę się uregulowało i jest ok Włosy na głowie są!

Co do testów kosmetyków to w takim razie czekam na miesiąc i wtedy wystawię Albo najlepiej po przypomnieniu przez admina;D Wtedy recenzja pozostanie na pewno

Reszty testów z Dove raczej się nie boję, bo wiele razy ich używałam i nigdy nie zdarzyło mi się mieć podrażnień czy alergii Nawet teraz stosuję anty z Dove ogórkowy i bardzo sobie go chwalę W tym tygodniu testuję sobie figę i powiem szczerze, że się do niej przekonuję
__________________
Zapuszczam włosy: 40 cm-->95 cm!

Od 11 marca 2015-wege-kierowca




pauleta89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 11:49   #1562
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Przepraszam za off-topa dotyczącego testu, ale widzę, że pojawiły się jakieś wątpliwości.
1. testujcie produkt zgodnie z zaleceniem producenta;
2. testujcie go zgodnie z Kodeksem Recenzentki: https://wizaz.pl/kosmetyki/kodeks.php
3. my pilnujemy terminów, czyli zawsze jak przyjdzie czas na recenzję, wówczas dostaniecie od nas PW i link do recenzji;

W przypadku tych żeli zakładamy miesięczny okres testu. (około 1 tydz. na 1 żel) Jeśli któraś z Was uzna, że to za krótki okres, aby wystawić im recenzję, to proszę tylko o taką informację na PW. Wówczas tej osobie przedłużymy czas na wystawienie recenzji.
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 11:50   #1563
pauleta89
Wtajemniczenie
 
Avatar pauleta89
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 985
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez MessiHair Pokaż wiadomość
Nie jesteś odosobniona w tych marzeniach - moje wałki - opony tłuszczu okropnie mnie irytują zwłaszcza jak chcę założyć obcisłą bluzkę czy sukienkę. Dosyć narzekania! Od dzisiaj owsianka na śniadanie i koniec z podjadaniem po 19!
O ja też mam tą oponkę na brzuchu i jej nie cierpię:| Wczoraj byłam z TŻ na wycieczce, zdjęcia piękne Idę do domu, rzucam na kompa i co widzę??Odznacza mi się oponka:| Zdjęcia do kitu!

Także chyba też powinnam skończyć właśnie szczególnie z podjadaniem bo do tego mam ogromną słabość, a co najgorsza podjadanie paluszków z solą, chipsów lub słodyczy:|

Owsianki nie cierpię! Ale coś innego małokalorycznego się znajdzie;D

A swoją drogą kiedyś przeszłam na nabiałową dietę i faktycznie udało mi się w tydzień zrzucić 3 kg, może to nie jest coś wielkiego ale było widać to po mnie bo brzuch zmalał
__________________
Zapuszczam włosy: 40 cm-->95 cm!

Od 11 marca 2015-wege-kierowca




pauleta89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 11:51   #1564
glamorous90
Recenzentka Miesiąca - Maj 2020
 
Avatar glamorous90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mazury ;)
Wiadomości: 708
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ale jaką kwestię? Nie ma żadnej kwestii - test trwa miesiąc, recenzje według KWC można wystawiac po miesiącu, nie ma tu konfliktu.

Wszystkie recenzje wystawiane po tygodniu czy po kilku dniach są do wylotu.
No już myślałam, że tylko ja taka powściągliwa, że planuję wystawic recenzję dopiero na koniec terminu wyznaczonego do testowania żeli
__________________

01.07.2014 =>
glamorous90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 11:52   #1565
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez pauleta89 Pokaż wiadomość
O ja też mam tą oponkę na brzuchu i jej nie cierpię:| Wczoraj byłam z TŻ na wycieczce, zdjęcia piękne Idę do domu, rzucam na kompa i co widzę??Odznacza mi się oponka:| Zdjęcia do kitu!

Także chyba też powinnam skończyć właśnie szczególnie z podjadaniem bo do tego mam ogromną słabość, a co najgorsza podjadanie paluszków z solą, chipsów lub słodyczy:|

Owsianki nie cierpię! Ale coś innego małokalorycznego się znajdzie;D

A swoją drogą kiedyś przeszłam na nabiałową dietę i faktycznie udało mi się w tydzień zrzucić 3 kg, może to nie jest coś wielkiego ale było widać to po mnie bo brzuch zmalał
W tydzień to tylko woda zeszła, na tłuszcz trzeba ok. trzech tygodni diety.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 11:52   #1566
pauleta89
Wtajemniczenie
 
Avatar pauleta89
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 985
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez AgaZ Pokaż wiadomość
Przepraszam za off-topa dotyczącego testu, ale widzę, że pojawiły się jakieś wątpliwości.
1. testujcie produkt zgodnie z zaleceniem producenta;
2. testujcie go zgodnie z Kodeksem Recenzentki: https://wizaz.pl/kosmetyki/kodeks.php
3. my pilnujemy terminów, czyli zawsze jak przyjdzie czas na recenzję, wówczas dostaniecie od nas PW i link do recenzji;

W przypadku tych żeli zakładamy miesięczny okres testu. (około 1 tydz. na 1 żel) Jeśli któraś z Was uzna, że to za krótki okres, aby wystawić im recenzję, to proszę tylko o taką informację na PW. Wówczas tej osobie przedłużymy czas na wystawienie recenzji.
Wątpliwości rozwiane

Ja sobie poczekam na PW Będę miała pewność co do terminu a testować będę sobie na zmianę do tej pory co kilka dni;D
__________________
Zapuszczam włosy: 40 cm-->95 cm!

Od 11 marca 2015-wege-kierowca




pauleta89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 11:53   #1567
MessiHair
Raczkowanie
 
Avatar MessiHair
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 51
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Dokładnie - piękno jest w każdej kobiecie! Chyba wszystkie znamy powiedzenie "nie ma brzydkich kobiet - są te ładne i te mniej zadbane". Lub bardziej lub mniej pewne siebie! Jestem na etapie odkrywania piękna w sobie ;-) bo z pewnością siebie u mnie jeszcze nie najlepiej -ale wydaje mi się, że jestem na dobrej drodze! Są dni kiedy podobam się sobie bardziej lub mniej.
MessiHair jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-06, 11:55   #1568
pauleta89
Wtajemniczenie
 
Avatar pauleta89
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 985
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
W tydzień to tylko woda zeszła, na tłuszcz trzeba ok. trzech tygodni diety.
No to żeś mi dopiekła, bo już miałam nadzieję, że jakiegoś grama tłuszczu się pozbyłam;D No cóż 3 tygodnie na tej diecie bym padła, przez miesiąc na widok mleka jogurtu i białego sera robiło mi się mdło;D Taka monotonia w jedzeniu okropna;d
__________________
Zapuszczam włosy: 40 cm-->95 cm!

Od 11 marca 2015-wege-kierowca




pauleta89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 12:00   #1569
nursii
Zadomowienie
 
Avatar nursii
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 253
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez glamorous90 Pokaż wiadomość
No już myślałam, że tylko ja taka powściągliwa, że planuję wystawic recenzję dopiero na koniec terminu wyznaczonego do testowania żeli
Ja też mam zamiar wystawić je pod koniec, czyli z tego, co zrozumiałam 26.05... chociaż dwa z tych żeli już miałam,więc mogłabym właściwie zrobić to już...
Mam do Was pytanie odnośnie tych żeli, a dokładnie o "klasyczną"wersję, w biało- granatowym opakowaniu.
Miałam ten żel już kilka razy, ostatnio jakiś nie cały rok temu, i wydaje mi się, że wtedy owa wersja klasyczna była znacznie gęstsza!Czy Wy też coś takiego zaobserwowałyście?
Wydaje mi się, że kiedyś ten żel był znacznie gęsty, bardziej kremowy( bo teraz mi przypomina takie"mleczko"), no i zapach też się trochę zmienił moim zdaniem- niby "klasyczny" zapach Dove, ale coś w nim jest zmienione...
nursii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 12:01   #1570
pauleta89
Wtajemniczenie
 
Avatar pauleta89
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 985
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez MessiHair Pokaż wiadomość
Dokładnie - piękno jest w każdej kobiecie! Chyba wszystkie znamy powiedzenie "nie ma brzydkich kobiet - są te ładne i te mniej zadbane". Lub bardziej lub mniej pewne siebie! Jestem na etapie odkrywania piękna w sobie ;-) bo z pewnością siebie u mnie jeszcze nie najlepiej -ale wydaje mi się, że jestem na dobrej drodze! Są dni kiedy podobam się sobie bardziej lub mniej.
Ja też powoli uczyłam się akceptacji siebie, fizycznie jak i siebie tej duchowej Uczę się nadal w sumie Ale powoli zaczynam dostrzegać w sobie piękno Oponka jest, mogłaby zniknąć ok Ale nie jest to jak kiedyś, że po trupach do celu czyli głodówka, męka itd do płaskiego brzucha:|

Dziś mogę schudnąć, ciężko mi sobie odmówić słodyczy- no to trudno nie schudnę Tony nie ważę, więc jest ok;D Skoro jeszcze się mieszcze na łóźku obok TŻ i w futrynie do domu- to nie jest źle

Pewność siebie wpajam sobie dalej Z nią dużo ciężej Ale jeżeli mogę podpowiedzieć coś, to na pewność siebie dużo może pomóc terapia ze specjalistą Psycholog z prawdziwego zdarzenia umie Cię nauczyć pewności siebie , samoakceptacji i miłości do siebie samej
__________________
Zapuszczam włosy: 40 cm-->95 cm!

Od 11 marca 2015-wege-kierowca




pauleta89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 12:01   #1571
stokrotkaxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar stokrotkaxxx
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 897
Odp: Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez AgaZ Pokaż wiadomość
Przepraszam za off-topa dotyczącego testu, ale widzę, że pojawiły się jakieś wątpliwości.
1. testujcie produkt zgodnie z zaleceniem producenta;
2. testujcie go zgodnie z Kodeksem Recenzentki: https://wizaz.pl/kosmetyki/kodeks.php
3. my pilnujemy terminów, czyli zawsze jak przyjdzie czas na recenzję, wówczas dostaniecie od nas PW i link do recenzji;

W przypadku tych żeli zakładamy miesięczny okres testu. (około 1 tydz. na 1 żel) Jeśli któraś z Was uzna, że to za krótki okres, aby wystawić im recenzję, to proszę tylko o taką informację na PW. Wówczas tej osobie przedłużymy czas na wystawienie recenzji.



Super nareszcie konkrety

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
1.01.2008






stokrotkaxxx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-06, 12:02   #1572
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez pauleta89 Pokaż wiadomość
O ja też mam tą oponkę na brzuchu i jej nie cierpię:| Wczoraj byłam z TŻ na wycieczce, zdjęcia piękne Idę do domu, rzucam na kompa i co widzę??Odznacza mi się oponka:| Zdjęcia do kitu!

Także chyba też powinnam skończyć właśnie szczególnie z podjadaniem bo do tego mam ogromną słabość, a co najgorsza podjadanie paluszków z solą, chipsów lub słodyczy:|

Owsianki nie cierpię! Ale coś innego małokalorycznego się znajdzie;D

A swoją drogą kiedyś przeszłam na nabiałową dietę i faktycznie udało mi się w tydzień zrzucić 3 kg, może to nie jest coś wielkiego ale było widać to po mnie bo brzuch zmalał
ja to uwielbiam podjadac,wlsnie wieczorami i wiem ze jest to zgubne ,ale nie moge oprzec sie pokusie kiedys bylam na Dukanie-wytrzymalam 10 dni,zeszla jedynie ze mnie woda ok 1,8..nie dalam rady z ta dieta i po przerwaniu przytylam ok 3kg...dlatego dla mnie takie diety sa do kitu .
__________________
wymianka 2020 : love:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276479
magsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 12:09   #1573
tinkerbell91
Raczkowanie
 
Avatar tinkerbell91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 179
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez Aasikk Pokaż wiadomość
NO i zapomniałam o odpowiedzi na pytanie główne
JESTEM PIĘKNA czuję się w swoim ciele jak ryba w wodzie życzę wszystkim kobietom aby odnalazły piękno w swoich ciałach a nie w okładkach kolorowych magazynów.
Alee Ci zazdroszczę! Ja staram się tak o sobie myśleć, ale ciężko idzie Wszystkie swoje wady znam na pamięć i przynajmniej jedną dziennie sie zadręczam A zalet nie potrafię wymienić bez dłuższego zastanowienia się...
tinkerbell91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 12:22   #1574
Aasikk
Zadomowienie
 
Avatar Aasikk
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 217
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez tinkerbell91 Pokaż wiadomość
Alee Ci zazdroszczę! Ja staram się tak o sobie myśleć, ale ciężko idzie Wszystkie swoje wady znam na pamięć i przynajmniej jedną dziennie sie zadręczam A zalet nie potrafię wymienić bez dłuższego zastanowienia się...
ale to nie jest tak, że jestem idealna, po prostu akceptuję siebie. kilka moich wad na szybko: nos z delikatnym garbem, nie zawsze doskonała skóra twarzy, może 1,2 kg mniej. Marzę o tym żeby przez całe życie mieć takie problemy i zmartwienia lubię siebie taka jaka jestem, raczej nic w sobie nie zmienię zabiegami chirurgicznymi (mówię "raczej" bo wyznaję zasadę "nigdy nie mów nigdy") bo nie jestem plastikiem tylko żywą istotą która nie jest w 100% doskonała. Patrze na doskonałe dziewczyny ostatnio stylizowane często na lalki barbie i co? przecież to jest okropne!!!! wszystkie jesteście piękne jestem o tym przekonana.
Aasikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 12:24   #1575
MessiHair
Raczkowanie
 
Avatar MessiHair
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 51
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez pauleta89 Pokaż wiadomość
Ja też powoli uczyłam się akceptacji siebie, fizycznie jak i siebie tej duchowej Uczę się nadal w sumie Ale powoli zaczynam dostrzegać w sobie piękno Oponka jest, mogłaby zniknąć ok Ale nie jest to jak kiedyś, że po trupach do celu czyli głodówka, męka itd do płaskiego brzucha:|

Dziś mogę schudnąć, ciężko mi sobie odmówić słodyczy- no to trudno nie schudnę Tony nie ważę, więc jest ok;D Skoro jeszcze się mieszcze na łóźku obok TŻ i w futrynie do domu- to nie jest źle

Pewność siebie wpajam sobie dalej Z nią dużo ciężej Ale jeżeli mogę podpowiedzieć coś, to na pewność siebie dużo może pomóc terapia ze specjalistą Psycholog z prawdziwego zdarzenia umie Cię nauczyć pewności siebie , samoakceptacji i miłości do siebie samej

Psycholog może faktycznie pomóc! Ale, żeby w Polsce udać się do psychologa trzeba sporo zapłacić! Niestety nie każdego na to stać!
Wystarczą małe sztuczki - można na początku stanąć przed lustrem powiedzieć sobie - jesteś piękna - uśmiechać się do siebie! Robić to do skutku aż się w końcu samemu w to uwierzy! Mi to pomaga! Jak mam chandrę - kupno czerwonej szminki też jest świetnym rozwiązaniem.
MessiHair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 12:26   #1576
kreconowlosa
Raczkowanie
 
Avatar kreconowlosa
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 420
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

witam serdecznie w tym wątku, jestem tu nowa

co do tematu głównego, to racja, kobiety często się krytykują, widzą tylko wady w swoim ciele. sama kiedyś nie potrafiłam znaleźć w sobie ani jednej zalety, a teraz jest coraz lepiej
kreconowlosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 12:28   #1577
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez MessiHair Pokaż wiadomość
Psycholog może faktycznie pomóc! Ale, żeby w Polsce udać się do psychologa trzeba sporo zapłacić! Niestety nie każdego na to stać!
Wystarczą małe sztuczki - można na początku stanąć przed lustrem powiedzieć sobie - jesteś piękna - uśmiechać się do siebie! Robić to do skutku aż się w końcu samemu w to uwierzy! Mi to pomaga! Jak mam chandrę - kupno czerwonej szminki też jest świetnym rozwiązaniem.
a nie mozna iść na NFZ?głowy uciąć nie dam, ale tak mi się wydaje,że mozna państwowo, jeśli się mylę poprawcie mnie.
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 12:29   #1578
parnaska
Raczkowanie
 
Avatar parnaska
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z choinki
Wiadomości: 145
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez Aasikk Pokaż wiadomość
kilka moich wad na szybko: nos z delikatnym garbem, nie zawsze doskonała skóra twarzy, może 1,2 kg mniej.
Zalety poprosimy, zalety

Cytat:
Napisane przez MessiHair Pokaż wiadomość
Psycholog może faktycznie pomóc! Ale, żeby w Polsce udać się do psychologa trzeba sporo zapłacić! Niestety nie każdego na to stać!
Zawsze mi się wydawało, że psycholog to już od "grubszych" spraw. No chyba, że brak pewności siebie prowadzi do depresji i tym podobnych zaburzeń, to wtedy wcale nie trzeba płacić wystarczy dostać skierowanie od rodzinnego...

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
a nie mozna iść na NFZ?głowy uciąć nie dam, ale tak mi się wydaje,że mozna państwowo, jeśli się mylę poprawcie mnie.
Nie mylisz się. Można iść na NFZ, trochę jest z tym zachodu, ale się da! Mówię z autopsji

Edytowane przez parnaska
Czas edycji: 2013-05-06 o 12:31
parnaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 12:31   #1579
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez parnaska Pokaż wiadomość
Zalety poprosimy, zalety



Zawsze mi się wydawało, że psycholog to już od "grubszych" spraw. No chyba, że brak pewności siebie prowadzi do depresji i tym podobnych zaburzeń, to wtedy wcale nie trzeba płacić wystarczy dostać skierowanie od rodzinnego...
Z depresją to już do psychiatry, psychoterapeuty, a psycholog to właśnie "mniejsze" sprawy.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-06, 12:33   #1580
parnaska
Raczkowanie
 
Avatar parnaska
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z choinki
Wiadomości: 145
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Z depresją to już do psychiatry, psychoterapeuty, a psycholog to właśnie "mniejsze" sprawy.
Niestety się nie zgodzę. Psychiatra jest tylko od przepisania leków, a nie od wysłuchiwania. Psycholog jest od tego, żeby pomóc w tym, z czym nie zawsze leki sobie radzą.
A od "mniejszych" spraw, to powiedziałabym, że są przyjaciele
parnaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 12:39   #1581
MessiHair
Raczkowanie
 
Avatar MessiHair
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 51
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

1,5 roku temu zerwałam z chłopakiem - chciałam wybrać się do psychologa z NFZ - w W-wie - średni czas oczekiwania ok. 5 m-cy. Wtedy właśnie skorzystałam z usług prywatnego psychologa -wizyta 120 zł - 1 raz w tygodniu przez ok. 2 m-ce! Psycholog to normalna sprawa. W Polsce to ciągle jeszcze coś wstydliwego. Uważam, że to lekarz jak każdy inny - jeżeli ma to pomóc komuś w podbudowaniu siebie to jak najbardziej polecam wybór dobrego specjalisty!
MessiHair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 12:43   #1582
Aasikk
Zadomowienie
 
Avatar Aasikk
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 217
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez parnaska Pokaż wiadomość
Zalety poprosimy, zalety
sama tego chciałaś hehe
szczupła/drobna, dość duży biust, zdrowe włosy, dość duże oczy, szczuplutkie nóżki, małe stopy, długie rzęsy, zgrabne dłonie, chudziutkie paluszki, kształtna pupa, ciekawy naturalny kolor włosów, zdrowa skóra, stosunkowo rzadkie i jasne owłosienie ciała, pełne usta. no dobra chyba wystarczy. każdy znajdzie coś w sobie, jestem przekonana.
Aasikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 12:49   #1583
MessiHair
Raczkowanie
 
Avatar MessiHair
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 51
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Brawo

Edytowane przez MessiHair
Czas edycji: 2013-05-06 o 12:58
MessiHair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 12:54   #1584
tinkerbell91
Raczkowanie
 
Avatar tinkerbell91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 179
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez Aasikk Pokaż wiadomość
ale to nie jest tak, że jestem idealna, po prostu akceptuję siebie. kilka moich wad na szybko: nos z delikatnym garbem, nie zawsze doskonała skóra twarzy, może 1,2 kg mniej. Marzę o tym żeby przez całe życie mieć takie problemy i zmartwienia lubię siebie taka jaka jestem, raczej nic w sobie nie zmienię zabiegami chirurgicznymi (mówię "raczej" bo wyznaję zasadę "nigdy nie mów nigdy") bo nie jestem plastikiem tylko żywą istotą która nie jest w 100% doskonała. Patrze na doskonałe dziewczyny ostatnio stylizowane często na lalki barbie i co? przecież to jest okropne!!!! wszystkie jesteście piękne jestem o tym przekonana.
U mnie właśnie największy problem jest z akceptacja siebie Chyba nikt nie jest idealny, przynajmniej jesli chodzi o normalnych ludzi a nie kobietki na okładkach gazet czy w reklamach Podobno samoocena bardzo poprawia się kiedy ma się kochającego mężczyznę - może właśnie tu jest mój problem, nie miałam jeszcze chłopaka i trochę czuję się niedoceniana przez płeć brzydszą Żeby nie było, że tylko narzekam - bardzo lubię swoje szczupłe dłonie i paznokcie Lubię też swoja figurę (jestem drobniutka) ale nie w momentach których ktoś mi mówi, żebym coś zjadła, bo jestem chudsza od swojej 5-letniej kuzynki
tinkerbell91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 12:59   #1585
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez MessiHair Pokaż wiadomość
1,5 roku temu zerwałam z chłopakiem - chciałam wybrać się do psychologa z NFZ - w W-wie - średni czas oczekiwania ok. 5 m-cy. Wtedy właśnie skorzystałam z usług prywatnego psychologa -wizyta 120 zł - 1 raz w tygodniu przez ok. 2 m-ce! Psycholog to normalna sprawa. W Polsce to ciągle jeszcze coś wstydliwego. Uważam, że to lekarz jak każdy inny - jeżeli ma to pomóc komuś w podbudowaniu siebie to jak najbardziej polecam wybór dobrego specjalisty!


do alergologa czekam 4 miesiące Troszkę cię to wyszło finansowo, a czy faktycznie były tego jakieś efekty?Ciężko żeby czekać 5 miesięcy z depresją czy inną chorobą.

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

Cytat:
Napisane przez tinkerbell91 Pokaż wiadomość
Podobno samoocena bardzo poprawia się kiedy ma się kochającego mężczyznę - może właśnie tu jest mój problem, nie miałam jeszcze chłopaka i trochę czuję się niedoceniana przez płeć brzydszą
Niekoniecznie.Moj narzeczony mówi mi ciągle że jestem piękna super git i takie tam bzdety, nigdy nie krytykuje mojego wygladu ,ale to jakoś do mnie nie trafia.Taka jestem w tym uparta
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 13:05   #1586
MessiHair
Raczkowanie
 
Avatar MessiHair
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 51
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Na pewno nie zaszkodziło! Ktoś napisał, że przyjaciele też mogą pomóc! To prawda ale trzeba wiedzieć jak pomagać! Przyjaciele są nieocenieni każdy ich potrzebuje! Ale nawet ci najwspanialsi to nie to samo co dobry specjalista! Psycholog pomógł mi spojrzeć na wszystko zupełnie z innego punktu widzenia.
MessiHair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 13:09   #1587
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez nursii Pokaż wiadomość
Ja też mam zamiar wystawić je pod koniec, czyli z tego, co zrozumiałam 26.05... chociaż dwa z tych żeli już miałam,więc mogłabym właściwie zrobić to już...
Mam do Was pytanie odnośnie tych żeli, a dokładnie o "klasyczną"wersję, w biało- granatowym opakowaniu.
Miałam ten żel już kilka razy, ostatnio jakiś nie cały rok temu, i wydaje mi się, że wtedy owa wersja klasyczna była znacznie gęstsza!Czy Wy też coś takiego zaobserwowałyście?
Wydaje mi się, że kiedyś ten żel był znacznie gęsty, bardziej kremowy( bo teraz mi przypomina takie"mleczko"), no i zapach też się trochę zmienił moim zdaniem- niby "klasyczny" zapach Dove, ale coś w nim jest zmienione...
Też właśnie wydaje mi się, że był gęstszy i zapach inny, pewnie coś zmienili w recepturze.
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 13:13   #1588
MessiHair
Raczkowanie
 
Avatar MessiHair
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 51
Cool Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez claire91 Pokaż wiadomość


Do alergologa czekam 4 miesiące troszkę cię to wyszło finansowo, a czy faktycznie były tego jakieś efekty?ciężko żeby czekać 5 miesięcy z depresją czy inną chorobą.

---------- dopisano o 13:59 ---------- poprzedni post napisano o 13:56 ----------



niekoniecznie.moj narzeczony mówi mi ciągle że jestem piękna super git i takie tam bzdety, nigdy nie krytykuje mojego wygladu ,ale to jakoś do mnie nie trafia.taka jestem w tym uparta
bo łatwiej nam uwierzyć w te gorsze rzeczy niestety!
MessiHair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 13:39   #1589
tinkerbell91
Raczkowanie
 
Avatar tinkerbell91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 179
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość

Niekoniecznie.Moj narzeczony mówi mi ciągle że jestem piękna super git i takie tam bzdety, nigdy nie krytykuje mojego wygladu ,ale to jakoś do mnie nie trafia.Taka jestem w tym uparta
Może faktycznie nie do końca tak jest, ale ja chyba się bardzo mocno skupiłam na tym "nieposiadaniu chłopaka" i obwiniam o to mój wygląd. Dlatego ciężko mi skończyć z ciągłym myśleniem o swoich wadach
tinkerbell91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 13:43   #1590
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez tinkerbell91 Pokaż wiadomość
Może faktycznie nie do końca tak jest, ale ja chyba się bardzo mocno skupiłam na tym "nieposiadaniu chłopaka" i obwiniam o to mój wygląd. Dlatego ciężko mi skończyć z ciągłym myśleniem o swoich wadach
ja też kiedyś tak myślałam, ale posiadanie chłopaka wcale nic nie zmienia, przynajmniej w moim przypadku, mimo tego że jest dla mnie bardzo dobry i nam się układa.przyczyna tkwi raczej w środku nas i nikt nam łopatą do głowy nie wrzuci ze mamy siebie akceptowac
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:39.