essence - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-24, 21:16   #4741
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez ejaj Pokaż wiadomość
To ja juz niewiem jakie cienie sobie sprawic , aby sie trzymaly<mysli>
kup bazę i szalej z dowolnymi cieniami
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-25, 08:43   #4742
ejaj
Zadomowienie
 
Avatar ejaj
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 096
GG do ejaj
Dot.: essence

wiesz, ja mam dopiero 15 lat wiec mysle, ze jeszcze nie musze uzywac baz pod cienie i pod podklad xd
Zalezy mi jedynie na tych naturalnych odcieniach (bezowe, na jakies inne wyjscia; ew. czarne), tylko chce po prostu, zeby sie trzymaly;p niewiem jak u innych to jest, ale moje powieki bez cieni strasznie sie swiecadlatego chociazby bezowym cieniem chcialabym je zmatowic
a takie bazy pod cienie to drogie sa?
__________________
Rebel inside. ^^

•.¸♥¸.•


[vichy]366899[/vichy]
prosze o jedno kliknięcie
ejaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-25, 08:48   #4743
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez ejaj Pokaż wiadomość
wiesz, ja mam dopiero 15 lat wiec mysle, ze jeszcze nie musze uzywac baz pod cienie i pod podklad xd
Zalezy mi jedynie na tych naturalnych odcieniach (bezowe, na jakies inne wyjscia; ew. czarne), tylko chce po prostu, zeby sie trzymaly;p niewiem jak u innych to jest, ale moje powieki bez cieni strasznie sie swiecadlatego chociazby bezowym cieniem chcialabym je zmatowic
a takie bazy pod cienie to drogie sa?
artdeco 30-35zł
nie wiem jaką role odgrywa tu wiek, jak chcesz trwałe cienie- albo inwestujesz w porządne (bourjois są bardzo trwałe, wysokopółkowce pewnie też) albo w bazę.
świecenie się powiek to nie grzech, przecież jest wiele błyszczyków czy cieni rozświetlających do oczu myślę, że nie ma potrzeby ich matowić.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-25, 08:54   #4744
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
artdeco 30-35zł
nie wiem jaką role odgrywa tu wiek, jak chcesz trwałe cienie- albo inwestujesz w porządne (bourjois są bardzo trwałe, wysokopółkowce pewnie też) albo w bazę.
świecenie się powiek to nie grzech, przecież jest wiele błyszczyków czy cieni rozświetlających do oczu myślę, że nie ma potrzeby ich matowić.
eee niee z lancomem jest jak na loterii i z ich cieniami, jednie pieknie sie trzymaja calutki dzien bez najmniejszego waleczka i bez utraty intensywnosci kolorku a inne lubia sie zwalkowac, takze to tez trzeba sprawdzac z tymi cieniami, ogolnie uwazam ze essence sa calkiem niezle, ale tez inglot ma super cienie, wiec moze najlepiej zrobic tak ze kupi sie jasny bez, taki cielisty cien z inglota i bedzie sie go nakladalo jako baze pod inne cienie?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-25, 09:05   #4745
pasywno-agresywna
Zakorzenienie
 
Avatar pasywno-agresywna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 525
GG do pasywno-agresywna
Dot.: essence

Wypróbowałam wczoraj podkład mineralny na krem matujący Oriflame (z zielonej serii). Musze powiedzieć, że efekt mnie zaskoczył. Twarz zaraz po nałożeniu wygląda rewelacyjnie. Jest ujednolicona, puder kryje w sporym stopniu nawet moje piegi! Zaraz po nałożeniu skóra jest zmatowiona, niestety ten mat nie trwa długo. Mam wrażenie jakby puder potęgował i przyspieszał świecenie. Jednak przyłożenie chusteczki wystarczyło, by przywrócić niezły wygląd. Gdy nałożyłam na podkład mineralny odrobine mojego ulubionego pudru matującego z Rimmela efekt matu utrzymywał się nieco dłużej. Z koloru jestem zadowolona. Nie jest idealny, ale stapia się bardzo dobrze. Ociepla i nadaje kolorku mojej bladej facjacie Trzeba nakłdać go bardzo oszczędnie, bo można zrobić maskę. Ja pierwszą porcję pudru musiałam zmyć.

Pędzlem jestem zachwycona i żałuję, ze dopiero teraz go kupiłam. Świetnie nakłada brązer, mimo, że jest twardy, nie drapie pudru i nie nabiera go zbyt duzo.

ejaj, zgadzam się z rozwielitką, jeśli chodzi o bazę to nie ma odpowiedniego wieku, a jest to kosmetyk niewiarygodnie skuteczny. Ja za swoją Artdeco w Douglasie płacę 36zł i jest to moim zdaniem najlepiej zainwestowane 36zł w mojej kosmetyczce, na dodatek raz na rok, bo baza jest bardzo wydajna (maluję się codziennie). Baza przedłuża trwałość każego cienia. Kiedyś nie trzymałs ię mnie dobrze żaden cień, nawet droższy, teraz używam nawet tych za kilka zł ze świetnym efektem. W wieku 15 lat też juz używalam bazy, tyle tylko, że Lumene. Jeśli chodzi o wybór cieni, to z tych Essence ja byłam średnio zadowolona (ale to może dlatego, że używałam tylko limitowanek).
pasywno-agresywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-25, 12:12   #4746
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez bitter Pokaż wiadomość
melduję że paletka do brwii, pomijając plastik w środku jest świetna! tania a dobra, polecam
Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
no opakowanie pelatki jest tragiczne....ale zawartość super, zgadzam się!
bitter, super avatar!
Właśnie byłam w Naturze i po tej wizycie miałam pytać w wątku o te paletki, ale już mam odpowiedź i pewnie się na nie skuszę
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-25, 13:19   #4747
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ale nie jest powiedziane ze komus nie pasuje trzeba najlepiej jakos sprawdzic bo ja mam zielone oczy i niebieski mi nie powinien pasowac ani turkus a calkiem niezle sie to prezentuje
tez mam walsnie zielone oczy i w niebieskiej oprawie ladnie wygladaja, sa ladnie podreslone.. a zielen wlasnie srednio mi sie komponuje..
lele jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-27, 17:50   #4748
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: essence

Dziewczyny a ja mam takie pytanie, czy ten zwykly prasowany puder zostal wycofany? bo ten mineralny to mi raczej nie podchodzi

Dziekuje za odpowiedzi dotyczace brokatowego eyelinera teraz to juz sie musze skusic

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Zależy jaką kto lubi kreskę Ja lubię grubą.

Pamiętam, jak kiedyś chciałam kupić brazową kredkę do oczu - konkretnej firmy, bo miałam ją wcześniej a już się skończyła. Niestety nie było tej kredki i pani próbowała mi wcisnąć inną argumentujac że robi cieniutką kreskę. Była bardzo zaskoczona jak odpowiedziałam, że ja własnie chcę tamtą kredkę bo robi grube kreski a cienkich nie lubię
No tylko ze wiesz, tym co maluje cienka kreske bez problemu namalujesz tez gruba, a tym co tylko gruba cienkiej raczej nie da rady a ja lubie roznie, raz cienka, raz gruba tak tak wiem, nie ma to jak odpowiadac po tygodniu
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-27, 18:45   #4749
anuanusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 077
Dot.: essence

możecie mi polecić jakiś puder brązujący lekko nabłyszczający(tylko bez brokatu) czy essence ma coś takiego??
anuanusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-27, 19:44   #4750
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja mam takie pytanie, czy ten zwykly prasowany puder zostal wycofany? bo ten mineralny to mi raczej nie podchodzi
nic mi nie wiadomo o tym że miałby zostać wycofany, kupiłam go nie dalej jak 2 tygodnie temu w naturze przy metrze centrum w wawie i był normalny zapas
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 12:51   #4751
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
nic mi nie wiadomo o tym że miałby zostać wycofany, kupiłam go nie dalej jak 2 tygodnie temu w naturze przy metrze centrum w wawie i był normalny zapas
U mnie go nie bylo i to tak wygladalo jakby w ogole na niego nie bylo miejsca, a testery tylko z tego mineralnego byly ewentualnie mozaika. No nic, przejde sie w przyszlym tygodniu, moze uzupelnili szafe bo mam dylemat czy sie szarpnac na Max Factora, ale ten Essence ma takie dobre opinie...
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 14:54   #4752
nowka1
Raczkowanie
 
Avatar nowka1
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 405
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
U mnie go nie bylo i to tak wygladalo jakby w ogole na niego nie bylo miejsca, a testery tylko z tego mineralnego byly ewentualnie mozaika. No nic, przejde sie w przyszlym tygodniu, moze uzupelnili szafe bo mam dylemat czy sie szarpnac na Max Factora, ale ten Essence ma takie dobre opinie...
u mnie jest ten zwykły puder ale za to mozaiki nie ma .

Ale tak na marginesie nie wiem czy ktoś zauważył ale w KWC kredka longlasting
w kategorii kredek jest na pierwszym miejscu .
__________________
Don't stop me now
I'm having such a good time...

nowka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 15:03   #4753
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez nowka1 Pokaż wiadomość
u mnie jest ten zwykły puder ale za to mozaiki nie ma .

Ale tak na marginesie nie wiem czy ktoś zauważył ale w KWC kredka longlasting
w kategorii kredek jest na pierwszym miejscu .

ha, i chyba coś w tym jest, bo chociaż porównuję do średniej półki jak na razie dla mnie longlasting jest najlepsza!

btw. chcę nową zapowiedź limitowanki, bo ani RG ani OnS mi się nie podobają i nie mam na co czekać...
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 19:33   #4754
Eurydyke
Raczkowanie
 
Avatar Eurydyke
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 256
Dot.: essence

Krakowianki, może któraś wie, czy w naszej jedynej Naturze są zwykłe (nie mineralne, nie brązujące) pudry essence? Chciałabym siostrze kupić.
I jeszcze mam pytanie do posiadaczek cery mieszanej i tego pudru, czy nie roluje się Wam na buziach? Bo siostra ma z tym problem, a na sobie nie sprawdzę, bo mam z kolei suchą skórę. Na KWC nic o tym nie ma, więc podchodzę pozytywnie
Eurydyke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 07:24   #4755
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: essence

Dziewczynki, w nowej gazetce z Natury nie ma nic o nowej limitowance... Może będzie z nową gazetką... Czekam na GR jak na zbawienie... Żeby tylko nie było tak, że całą pensję przeputam na inne rzeczy i na GR mi nie starczy i wszystko mi wykupią...
Koszmar...
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 11:20   #4756
malinki
Przyczajenie
 
Avatar malinki
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1
Dot.: essence

ja mialam tusz do rzes i bylam bardzo zadowolona
malinki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 18:35   #4757
sheerx
Raczkowanie
 
Avatar sheerx
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 153
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Dziewczynki, w nowej gazetce z Natury nie ma nic o nowej limitowance... Może będzie z nową gazetką... Czekam na GR jak na zbawienie... Żeby tylko nie było tak, że całą pensję przeputam na inne rzeczy i na GR mi nie starczy i wszystko mi wykupią...
Koszmar...
Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
ha, i chyba coś w tym jest, bo chociaż porównuję do średniej półki jak na razie dla mnie longlasting jest najlepsza!

btw. chcę nową zapowiedź limitowanki, bo ani RG ani OnS mi się nie podobają i nie mam na co czekać...
a gdzie mozna zobaczyc zdjecia najnowszej limitowanki ktora dopiero wejdzie? na stronie essence jej nie widze
__________________
Może pewnego dnia sprawisz, że Twoja magia zadziała na mnie?
___________________
Cel:
ładna buzia - prawie osiagniety ;]
paznokcie - 0,5cm


sheerx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 19:18   #4758
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: essence

TU! można zobaczyć limitowanki, które mają się pojawić. Gdy klikniesz, na którąś z nich zobaczysz, jakie kosmetyki wchodzą w jej skład.
__________________



Edytowane przez cypressangel
Czas edycji: 2008-10-29 o 19:19
cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 19:21   #4759
sheerx
Raczkowanie
 
Avatar sheerx
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 153
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
TU! można zobaczyć limitowanki, które mają się pojawić. Gdy klikniesz, na którąś z nich zobaczysz, jakie kosmetyki wchodzą w jej skład.
dziekuje
__________________
Może pewnego dnia sprawisz, że Twoja magia zadziała na mnie?
___________________
Cel:
ładna buzia - prawie osiagniety ;]
paznokcie - 0,5cm


sheerx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 19:42   #4760
anuanusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 077
Dot.: essence

kojarzy ktoś do której otwarta jest natura w metro centrum wawa??
anuanusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-30, 08:31   #4761
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: essence

jaki aktywny watek

ja od dosc dawna lubie sie z essence i sporo ich kosmetykow mam w swojej kolekcji i do tej pory wszystki sobie chwale bardzo oprocz kosertora 'w pisaku' stay natural czy jakos tak...

tez czekam z niecierpliwoscia na nowosci
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-30, 09:37   #4762
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: essence

U mnie nadal Bohemia króluje w Naturze I przyznam, że nieźle przebrane są kosmetyki z tej serii - z cieni zostały tylko 2 czy 3 szt. najciemniejszych - 'stary fiolet'. Mogliby dać coś nowego = nowe kosmetyki i nową limitowankę.
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-30, 13:44   #4763
Mia694
Zadomowienie
 
Avatar Mia694
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 267
Dot.: essence

Drogie Wizażanki

Mam dylemat, między wyborem Pudru Mineralnego sypkiego i tego AOH( nie pamiętam, czy tak się to pisze)...
Mam szarawą, lekko opaloną skórę. Troszkę grudek i cerę mieszaną.
Zależy mi głownie na tym, żeby zakamuflować te wszystki niedoskonałości i ,,odszarzyć;; tą cerę...żeby wyglądała na wypoczętą i...ładną
Ciekawe, czy to możliwe hehe wszystko na raz

Mam nadzieję, że szybko pomożecie, bo mam chandrę i muszę iść na zakupy, a Naturę mam prawie pod nosem Mam nadzieję, że pozostałe Poznanianki mi nie wszystkiegp nie wykupią

I poradzcie jaki tusz będzie najlepszy dla moich długich, ale cienkich rzes
Najlpiej full pogrubiający

Pozdrawiam

Edytowane przez Mia694
Czas edycji: 2008-10-30 o 13:48
Mia694 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-30, 14:18   #4764
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez Mia694 Pokaż wiadomość
Drogie Wizażanki

Mam dylemat, między wyborem Pudru Mineralnego sypkiego i tego AOH( nie pamiętam, czy tak się to pisze)...
Mam szarawą, lekko opaloną skórę. Troszkę grudek i cerę mieszaną.
Zależy mi głownie na tym, żeby zakamuflować te wszystki niedoskonałości i ,,odszarzyć;; tą cerę...żeby wyglądała na wypoczętą i...ładną
Ciekawe, czy to możliwe hehe wszystko na raz

Mam nadzieję, że szybko pomożecie, bo mam chandrę i muszę iść na zakupy, a Naturę mam prawie pod nosem Mam nadzieję, że pozostałe Poznanianki mi nie wszystkiegp nie wykupią

I poradzcie jaki tusz będzie najlepszy dla moich długich, ale cienkich rzes
Najlpiej full pogrubiający

Pozdrawiam
kochana ale AOH jest rozswietlaczem, uzywa sie go tylko w sumie na policzki bo na cala twarz to chyba za duzo
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-30, 14:21   #4765
Mia694
Zadomowienie
 
Avatar Mia694
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 267
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
kochana ale AOH jest rozswietlaczem, uzywa sie go tylko w sumie na policzki bo na cala twarz to chyba za duzo
Dzięki za pomoc, to się ubieram i lecę do pestki
A z tuszami jak jest? Mam ten pomarańczowy Maximum definition, ale ,,szału ni ma''
Nie pogrubia..
Mia694 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-30, 15:02   #4766
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez Mia694 Pokaż wiadomość
Dzięki za pomoc, to się ubieram i lecę do pestki
A z tuszami jak jest? Mam ten pomarańczowy Maximum definition, ale ,,szału ni ma''
Nie pogrubia..
tuszy nie uzywam z essence mam swoje juz ukochane i nie kombinuje
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-30, 15:39   #4767
Nillette Flow
Raczkowanie
 
Avatar Nillette Flow
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 377
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez Eurydyke Pokaż wiadomość
Krakowianki, może któraś wie, czy w naszej jedynej Naturze są zwykłe (nie mineralne, nie brązujące) pudry essence? Chciałabym siostrze kupić.
I jeszcze mam pytanie do posiadaczek cery mieszanej i tego pudru, czy nie roluje się Wam na buziach? Bo siostra ma z tym problem, a na sobie nie sprawdzę, bo mam z kolei suchą skórę. Na KWC nic o tym nie ma, więc podchodzę pozytywnie
U mnie zwykły puder bardzo ładnie się bronił. Może efekt nalezalo porawić po 4 czy 5 godzinach, ale nie ma mowy o jakimś ważeniu sie czy rolowaniu. Nie powstaje też efekt maski.
Nillette Flow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-30, 16:41   #4768
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez Nillette Flow Pokaż wiadomość
U mnie zwykły puder bardzo ładnie się bronił. Może efekt nalezalo porawić po 4 czy 5 godzinach, ale nie ma mowy o jakimś ważeniu sie czy rolowaniu. Nie powstaje też efekt maski.
zgadzam się absolutnie, bardzo fajny delikatny puderek, na pewno nie da matu absolutnego, nadaje się do "przypudrowania noska" jak to ładnie na ameryskańskich filmach się mówi
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-30, 16:57   #4769
nataqua92
Przyczajenie
 
Avatar nataqua92
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 14
Dot.: essence

cześć kochane..mam pytanie
Wiem, że ten wątek nie dotyczy tłumaczenia na j. angielski ale prosze was o pomoc. Mogłybyście mi przetłumaczyć to:

[zadanie domowe - treść usunięta przez Moderatora]

Edytowane przez Anahstasia
Czas edycji: 2008-10-31 o 10:50
nataqua92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-30, 18:10   #4770
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: essence

ja ciagle nie moge trafic na kredki long lasting, do pestki mam daleko, jezdze raz na jakis czas i nigdy czarnej nie ma!

pedzel kabuki? w jakiej cenie. W Poznaniu w naturze nie widzialam, moze przeoczylam, poszukuje pedzla do brazera. Mam brazer essence no i roz obydwa kosmetyki sa siwetne ale moje pedzle nie radza sobie z nakladaniem.
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:17.