essence - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-08, 23:21   #4921
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: essence

Dziewczyny a puder mineralny z essence nakładacie na podkład czy na krem sam? ostatnio nałożyłam na podkład ( ten w musie z maybeline, niecierpie go szczerze mówiąc) i efekt był okropny, twarz jak maska, plamy i wszystko się świeci, ale nie wiem czy to wina pudru czy podkładu, a kiedy nałożyłam na samą twarz, było ładnie i naturalnie tylko troszkę słabo kryje.
black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 07:42   #4922
bitter
Zadomowienie
 
Avatar bitter
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 432
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
znaczy się jaki krem?
mypa shea costam
Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
Dziewczyny a puder mineralny z essence nakładacie na podkład czy na krem sam? ostatnio nałożyłam na podkład ( ten w musie z maybeline, niecierpie go szczerze mówiąc) i efekt był okropny, twarz jak maska, plamy i wszystko się świeci, ale nie wiem czy to wina pudru czy podkładu, a kiedy nałożyłam na samą twarz, było ładnie i naturalnie tylko troszkę słabo kryje.
ja nakładam teraz pod krem - szczerze mówiąc wrażenia są podobne jak nakładanie na gołą skórę, tylko nie podkreśla skórek itp.
mówisz o mineralnym sypkim? on chyba nie służy do nakładania na podkład ;o
__________________
NIE KORZYSTAM JUŻ Z TEGO KONTA
bitter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 08:52   #4923
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: essence

a ja sypki mineralny nakladam czasem na podkład (astor mattitude, max factor miracle touch, shiseido sunprotection) albo rano albo czasem w ciągu dnia i efekt jest ok, przypruszenie matową mgłiełką, czasem też sam i za każdym razem jest super
może to kwestia podkładu?
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 08:57   #4924
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
Dziewczyny a puder mineralny z essence nakładacie na podkład czy na krem sam? ostatnio nałożyłam na podkład ( ten w musie z maybeline, niecierpie go szczerze mówiąc) i efekt był okropny, twarz jak maska, plamy i wszystko się świeci, ale nie wiem czy to wina pudru czy podkładu, a kiedy nałożyłam na samą twarz, było ładnie i naturalnie tylko troszkę słabo kryje.
Puder mineralny ma właściwości podkładu (nawet kryje ) i spokojnie można nim zastąpić tradycyjny podkład
Zawsze nakładam puder mineralny pędzlem kabuki na cieniutką warstwę kremu nawilżającego. Trzeba pamiętać, że im mniej pudru mineralnego naniesiemy na twarz tym efekt będzie lepszy.
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 09:09   #4925
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Puder mineralny ma właściwości podkładu (nawet kryje ) i spokojnie można nim zastąpić tradycyjny podkład
Zawsze nakładam puder mineralny pędzlem kabuki na cieniutką warstwę kremu nawilżającego. Trzeba pamiętać, że im mniej pudru mineralnego naniesiemy na twarz tym efekt będzie lepszy.

w rzeczy samej
im mniej tym lepiej
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 15:20   #4926
MonkaIska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ciągle w drodze :)
Wiadomości: 1 060
Dot.: essence

No dziewczyny, dopisuje się do wątku mam już całe trzy rzeczy z essence
Pędzel do minerałów, sypki podkład mineralny (wzięłam ten 02 i jest ciemny ale nawet nieźle się wtapia w skórę i nie ma wielkiej różnicy) no i taki pomarańczowy tusz pogrubiający (jeszcze niewypróbowany)

P.S. Co do plam na twarzy po minerałach czy też trudności w nakładaniu, to minerały bardzo źle rozprowadzają się na filtrach. Kremy z filtrami czy podkłady powodują niekomfortową aplikację

Chyba poświecę długi weekend na przeczytanie całego wątku Chciałam kupić lakier i cienie ale stwierdziłam, że najpierw sobie poczytam czy warto Już zaczynam żałować, że nie wzięłam skoro i tak TŻ płacił
__________________
Monika jestem

Króliczki
MonkaIska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 15:39   #4927
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: essence

MonkaIska tak w telegraficznym skrócie:
lakiery bardzo nietrwałe, chociaż zdarzają się szczęściary które chodziły po pomalowaniu kilka dni bez niespodzianek
cienie są ok, mi szczególnie przypadły do gustu te z bohemii, ale ogólnie dziewczyny są zadowolone

natomiast absolutnymi must have z essence są All Over Highlighter - rozświetlacz, z którego najpierw trzeba zdjąć warstwę brokatu by odsłonić piękną delikatną perełkę i Long lasting- kredka do oczu- jest niesamowicie trwała, a przy tym miękka
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-09, 15:49   #4928
winter76
RENTGEN RZĄDZI!
 
Avatar winter76
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Niu Jork, Niu Jork!
Wiadomości: 28 418
GG do winter76
Dot.: essence

Potwierdzam,kredka jest super trwała,jestem w szoku,że jest lepsza niż Loreala którą uzywałam do tej pory
__________________
Jestę hejterę, snobę, trollę i wizażystkom

Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można....
Bądź uprzejmy, zachowuj się profesjonalnie, ale zawsze miej w głowie plan zabójstwa każdej napotkanej osoby
winter76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 15:54   #4929
MonkaIska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ciągle w drodze :)
Wiadomości: 1 060
Dot.: essence

rozwielitka dzieki wielkie za podpowiedzi, patrzyłam na ten rozświetlacz ale wydawało mi się, że to sam brokat. A tu psikus i to tylko wierzchnia warstwa. Wpisuje na listę zakupów i jeszcze paletkę do brwi :-P Jeżeli kredki są również w odcieniu grafitowym to się zaopatrzę.
Czy essence mają tylko Natury w Polsce?
__________________
Monika jestem

Króliczki
MonkaIska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 16:00   #4930
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez MonkaIska Pokaż wiadomość
rozwielitka dzieki wielkie za podpowiedzi, patrzyłam na ten rozświetlacz ale wydawało mi się, że to sam brokat. A tu psikus i to tylko wierzchnia warstwa. Wpisuje na listę zakupów i jeszcze paletkę do brwi :-P Jeżeli kredki są również w odcieniu grafitowym to się zaopatrzę.
Czy essence mają tylko Natury w Polsce?
paletka do brwi jest cuuudna!
tylko nie zraź się mało fajnym opakowaniem, w srodku jest plastikowa tacka ale same cienie i pędzelek świetne.

tutaj możesz obejrzeć kolory kredeczki:
http://www.essence.eu/en/products/ey...ye-pencil.html

a essence jest dostępne w europie, na pewno w niemczech (tam jest fajnie, bo mają dostawy przed nami i więcej limitowanek... nas niektóre omijają) i ktoś kiedyś pisał o hiszpanii? o ile dobrze pamiętam.


owocnych zakupów!
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 16:09   #4931
Kreskaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kreskaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 076
Dot.: essence

u mnie nie ma paletek do brwi- w ogóle niewiele jest, jakieś nikłe resztki Bohemii a tak to pustki ;(
Kreskaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 16:09   #4932
MonkaIska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ciągle w drodze :)
Wiadomości: 1 060
Dot.: essence

No to pieknie Chyba nie wytrzymam do soboty, będę męczyć mojego kochanego i szofera jednoczesnie, żeby pojechać może nawet jutro do Natury
Kredki: czarna, szara i niebieska muszą być moje!
I jaki człowiek głupi właśnie z powodu opakowania nie wzięłam paletki bo wydawało mi się, że to będzie "byle co" echhh
Kredeczki, rozświetlacz i paletka na goracej liście.
Zreszta pokazałam TŻ wątek "nasze zbiory kosmetyczne" i już sie nie czepia o moją ilość kosmetyków Szczególnie, że essence mają fajne, przystępne ceny.
Rozwielitka dzięki

Wizaż to złooooooo
__________________
Monika jestem

Króliczki
MonkaIska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 18:28   #4933
CzarnaLandrynka
Rozeznanie
 
Avatar CzarnaLandrynka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 779
Dot.: essence

Do listy dodałabym jeszcze kredkę hot chololate (long lasting). Piekna czekolada (bez drobinek .
Nie moge się doczekac nowej gazetki natury ^^
__________________
zdrowe odżywianie → ładna cera → nauka, nauka - LO czeka!

Ograniczamy kupowanie mazideł do ust i zużywamy stare!
kupionych - 1
zużytych - 1


House Addict.
Poniedziałek, wtorek, środa, House, piątek, sobota, niedziela.
CzarnaLandrynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 20:34   #4934
nANcY:*
Zadomowienie
 
Avatar nANcY:*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 606
Dot.: essence

Dzisiaj kupiłam puder mineralny (01) i odrazu wypróbowałam. Pierwsze wrażenie; fajniejszy niż mineralny Loreala który też nabyłam ostatnio. A cena.. suuuper
__________________



Be happy. It drives people crazy.
nANcY:* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 20:58   #4935
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: essence

MonkaIska, mogę monologować o kosmetykach godzinami
btw. pisałas o filtrach, jakich filtrów używasz?

co do pudrów mineralnych, l'oreal nie ma NIC dla bladolicej, a 01 i 02 essence od biedy się dopasują do bladej buźki.
a long lasting hot chocolate to mój absolutny codzienny niezbędnik!
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 21:25   #4936
beso
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 150
Dot.: essence

witam
pierwszy raz udzielam się w tym wątku, ale kosmetyki Essence znam dość dobrze, używałam już wieelu i jestem zachwycona, są takie tanie a jakość bardzo dobra. podobają mi się kolory, opakowania.

coś czuję, że niedługo pójdę na jakieś Essencowe łowy.
beso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 22:12   #4937
MonkaIska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ciągle w drodze :)
Wiadomości: 1 060
Dot.: essence

[quote=rozwielitka;9653129]MonkaIska, mogę monologować o kosmetykach godzinami
btw. pisałas o filtrach, jakich filtrów używasz?

Emulsja Avene, ale żeby położyć na nią mineralny puder to trzeba mieć czas na makijaż. Wklepać, poczekać aż się wchłonie, potem odcisnąć chusteczka echh. Ale tylko ta mnie nie zapycha.

Na co dzień (gdy nie przebywam dużo na powietrzu) pod minerały kładę krem z melisą

Kurcze patrze teraz w sztucznym świetle na swoją buzię z tym podkładem mineralnym 02 i wyglądam jakbym wróciła z wakacji, jakaś taka wypoczęta

Dopisałam brązowa kredeczkę. Chyba pojedziemy jutro bo boję się ile jeszcze mogłabym dopisywać do przyszłej soboty

Dziewczyny dzięki za ten wątek gdyby nie Wy nie wiedziałabym o tych cudeńkach
__________________
Monika jestem

Króliczki
MonkaIska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 05:49   #4938
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: essence

[QUOTE=MonkaIska;9654214]
Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
MonkaIska, mogę monologować o kosmetykach godzinami
btw. pisałas o filtrach, jakich filtrów używasz?

Emulsja Avene, ale żeby położyć na nią mineralny puder to trzeba mieć czas na makijaż. Wklepać, poczekać aż się wchłonie, potem odcisnąć chusteczka echh. Ale tylko ta mnie nie zapycha.

Na co dzień (gdy nie przebywam dużo na powietrzu) pod minerały kładę krem z melisą

Kurcze patrze teraz w sztucznym świetle na swoją buzię z tym podkładem mineralnym 02 i wyglądam jakbym wróciła z wakacji, jakaś taka wypoczęta

Dopisałam brązowa kredeczkę. Chyba pojedziemy jutro bo boję się ile jeszcze mogłabym dopisywać do przyszłej soboty

Dziewczyny dzięki za ten wątek gdyby nie Wy nie wiedziałabym o tych cudeńkach
ja juz od dawna uzywam puderkow essence, wczesniej mialam TM L`Oreala wiec mam z nim porownanie ogolnie ja jestem za tym zeby wlasnie nakladac mineraly na baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ardzo dobrze wlchloniety krem/filtr ale jak wiadomo na to trzeba czasu bo robia sie okropne placki i w tym ukladzie jesli nie ide nigdzie na dluzej niz 'wyskok do biedronki' <haha> wole nalozyc go na 'sucha' skore dokladnie duzym pedzlem tylko omiesc buzke co skutkuje wyrownaniem kolorytu i nie straszeniem wszystkich wkolo... choc krycie takie jak przy zalecanym nakladaniu...
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 08:56   #4939
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
Są i fotki
Oniemiałam! Diamond na co nakładasz? Na twarz? Na kości policzkowe? Na ciało? Na co? Ja go chcę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

Cytat:
Napisane przez bitter Pokaż wiadomość
kupiłam pędzel kabuki. jutro będę testować w moim rodzinnym mieście bohemia prawie nie ruszona

dziewczyny, lepiej kupić telescopica czy masterpiece/max? pomocyyy

a i mam uwagę do kajali - okropnie się rozmazują! są miękkie jak diabli. na górną powiekę teddy bear jest w miarę ok, ale do dolnej znowu muszę kupić czekoladowe longlasting !
Wg mnie oba tusze godne uwagi. Telescoic super wydłuża czego z pewnością u mnie nie zrobił Max. Za to Max pięknie je zaznaczył....
__________________
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 09:23   #4940
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez DianaM Pokaż wiadomość
Oniemiałam! Diamond na co nakładasz? Na twarz? Na kości policzkowe? Na ciało? Na co? Ja go chcę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!
Nakładałam na powieki tylko jak na razie, ale będzie świetny dla rozświetlenia oka po bokach, w dolnej części skroni czy nie wiem jak to nazwać na twarz to raczej wariant imprezowo-sylwestrowy musiałby być, ale wtedy sprawdzi się idealnie moja Mama jak to zobaczyła to zachciała sobie kupić własny też lubi błyskotki
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 09:46   #4941
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
Nakładałam na powieki tylko jak na razie, ale będzie świetny dla rozświetlenia oka po bokach, w dolnej części skroni czy nie wiem jak to nazwać na twarz to raczej wariant imprezowo-sylwestrowy musiałby być, ale wtedy sprawdzi się idealnie moja Mama jak to zobaczyła to zachciała sobie kupić własny też lubi błyskotki
Rozumiem, czyli mocno błyszczy. Muuuusi być mój
__________________
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 10:21   #4942
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: essence

Ja ostatnio widzialam ta baze na cienie - top coat. Nie wiem jak beda wygladac te nowe, ale stare to po prostu sam brokat i do tego sa w takim malutkim opakowaniu :/. Myslalam,z e to bedzie cos fajniejszego.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 10:39   #4943
erzebet
Rozeznanie
 
Avatar erzebet
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 852
GG do erzebet
Dot.: essence

Zapowiedź arctic lights pojawiła się na stronie essence.
U mnie jeszcze nie otwierają się poszczególne kosmetyki z tej kolekcji, liczę, że będą ciekawsze niż dwie ostatnie limitowanki, które w ogóle mnie nie zainteresowały, wobec czego wogóle się nie wybierałam do Natury.
erzebet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 10:57   #4944
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: essence

Ale dali ciała z tą Arctic Lights ;/ cały grudzień bez limitowanki! Umrę
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 11:01   #4945
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
Ale dali ciała z tą Arctic Lights ;/ cały grudzień bez limitowanki! Umrę
A jak to można sprawdzić? I czy ktoś ma już dostęp do następnej gazetki Natury?
__________________
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 11:12   #4946
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio widzialam ta baze na cienie - top coat. Nie wiem jak beda wygladac te nowe, ale stare to po prostu sam brokat i do tego sa w takim malutkim opakowaniu :/. Myslalam,z e to bedzie cos fajniejszego.
Będzie tylko 1 nowy odcień top coat - nr 04 różowy. Był jeszcze 1 kolor - nr 03 niebieski, ale nie ma go już na stronie essence

Czyli co? - mam już spisać swoje wymarzone kuleczki P'sL na straty = nigdy ich nie kupię, bo tej limitowanki już u nas nie będzie?
__________________



Edytowane przez cypressangel
Czas edycji: 2008-11-10 o 11:13
cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 12:38   #4947
iguanaiguana
Zadomowienie
 
Avatar iguanaiguana
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 890
GG do iguanaiguana
Dot.: essence

Wszystkie kosmetyki z Arctic lights się otwierają tylko trzeba przejść na stronę np.niemiecką bo na polskiej rzeczywiście się nie otwierają.Dla mnie całkiem całkiem.
Niestety byłam w sobotę w naturze ale jak zwykle nic nowego.Tracę już nadzieję :-(
iguanaiguana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 12:44   #4948
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez iguanaiguana Pokaż wiadomość
Wszystkie kosmetyki z Arctic lights się otwierają tylko trzeba przejść na stronę np.niemiecką bo na polskiej rzeczywiście się nie otwierają.Dla mnie całkiem całkiem.
Niestety byłam w sobotę w naturze ale jak zwykle nic nowego.Tracę już nadzieję :-(
Pewnie nie ma jeszcze polskiej wersji opisów do kosmetyków arctic lights, dlatego nie otwierają się na polskiej stronie essence Dalej podtrzymuję swoje zdanie, że z tej limitowanki tylko róż mi się podoba
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 13:46   #4949
erzebet
Rozeznanie
 
Avatar erzebet
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 852
GG do erzebet
Dot.: essence

Mi też podpasował na razie jedynie róż, ale tak samo najpierw napaliłam się na kuleczki PL potem na róż sweet temptation, a teraz ten...
Do trzech razy sztuka..???
Cały czas czekam, że w jakiejś limitowance dadzą sztyft rozświetlający, taki cielisty mi się marzy, ten brązowy z IL zupełnie mi nie podszedł..leży i się kurzy

Edytowane przez erzebet
Czas edycji: 2008-11-10 o 15:05 Powód: literówka
erzebet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 13:53   #4950
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez erzebet Pokaż wiadomość
Mi też podpasował na razie jedynie róż
Mi też
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:10.