Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-19, 19:17   #4801
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Szkolnictwo jest raczej na nizszym poziomie w Anglii, ale moze to wynika z tego jak się uczą anglicy..
Tyle razy mialam do czyniena z typowymi angolami i wiekszosc wydawala mi sie takmi imbecylami, ze szkoda słów. Niektóre dziewczyny byly puste jak bęben. Pracowałam w Collegu, a kolezanki córa chodzila w tym czasie do podstawowki, to uczyli tam dodawania na jabłkach.. w 4 czy 5 klasie
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 19:20   #4802
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Agabil, jak tam remont? Wybrałaś już farby?
Próbowałam dla Ciebie obfotografować ściany w moim mieszanu, żeby Ci pokazać jakie chłodne kolory miałam na myśli, ale ono jest strasznie niedoświetlone i aparat za żadne skarby nie chce oddać kolorków - lampa je ociepla, a tryb nocny je poszarza ... i bądź tu mądra
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 19:31   #4803
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
cotko, ja bawiłam się trochę z takim rzeczami na studiach.
Studia skończyłam ładnych parę lat temu to jeszcze może coś jeszcze pamietam. O ile mnie pamięć nie myli to trochę zabawy z tymi wykresami było i trzeba było trochę pokombinować, ale dla inżyniera nie ma rzeczy niemożliwych - napisz pw to może coś wykombinujemy
do inzyniera to mi uhuhu daleko, ale musieli mi gdzies takie cuda wcisnac, wiec teraz siedze i kombinuje
napisze PW dziekuje, dziekuje
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 19:32   #4804
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Czy któraś z Was miała robiony peeling ziołowy neodermy? Czytałam wątek na ten temat na wizażu... i jakoś podjąć decyzji nie mogę. Boję się, że poźniej będzie mnie twarz strasznie boleć, boję sie łuszczenia...
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 19:52   #4805
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Selene i kciuki za szybki powrót do formy! Teraz będzie już tylko lepiej!
No i dziękuję
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 20:33   #4806
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
nie działa mi znowu wysyłanie PW znowu szwankuje ogólnie czy tylko ja mam pecha?
Mnie dzisiaj Wizaz szaleje caly dzien musialam przeniesc sie pod Opere bo nie daje rady na FireFoxie

Win kusisz zamowieniem ale poki co nie dam rady sie skusic,za bardzo poszalalam a jeszcze wpisalam sie na Blusche do Ilony a wlasnie Cotko-wiadomo cos z ich strony odnosnie zamowienia?bo zaczynam sie martwic i chyba przyjdzie sie pogodzic,ze pedzli niet...

Selene trzymam kciuki zeby wszystko poszlo zgodnie z planem i szybkiego powrotu do formy

WhiteInnocent moc pozytywnej energii zycze Ci aby pouklada sobie wszystko tak,by wyjsc na prosta z satysfakcja

Anecka fajnie znow Cie "zobaczyc" zagladaj czesciej


Bylam dzisiaj u fryzjera i w sumie zrezygnowalam z radykalnych krokow scielam wlosy tylko po dlugosci dla wyrownania,ustalilam jaki kolor farby wybrac i pod koniec m-ca lece sie farbowac na miodowy-swietlisty blond,cokolwiek to znaczy ale potrzebuje zmiany i widze,ze po samym pocieciu wlosy odzyly,lepszy maja skret
Czuje sie tez duzo lepiej i wracam niebawem do pracy wiec na pewno nie bede tak czesto juz tutaj zagladac
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 20:35   #4807
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Winly, pamiętasz jak prosiłam cię o zakup twisterów? Odwołuję! Zakupiłam na all, jakoś bardziej po drodze i bez zawracania ci głowy. Także proszę o niedokonywanie zakupów

Może któaś pamięta jak w czwartek pisałam, że zaciągnęłam koleżankę na barfitting i w efekcie złożyłyśmy dla niej zamówienie na 2 staniczki - dziś przyszły i kumpela w pełnym zachwycie, że jej dekolt wygląda teraz sexy i że chyba polubi tę część swego ciała - a ma czym oddychać... Jestem happy, że kogoś uszczęśliwiłam dobraniem stanika

A mi przyszedł Sznghaj, który noszę i wielbię obecnie, aczkolwiek po wyjęciu z paczki byłam pełna zwątpienia, czy aby na pewno nie będzie za duży - wygląda na sporo większy, ale FF pasuje jak należy Matka się ze mnie śmieje, ale staram się już w ogóle nie słuchać jej komentarzy i nie wdawać się w dyskusję - mam w nosie to, czy jej się podoba czy nie. Mnie się podoba.
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-19, 20:45   #4808
julian2102
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Witam
pierwszy raz zabieram głos w sprawie minerałów, ale mam parę pytań i zastanawiam się, czy bardziej doświadczone osoby mogą mi pomóc. Uwielbiam cienie sypkie wszelkiego rodzaju, a minaralne w szczególności , ale z Wami nie mam sie co porownywnac....))))
nigdzie nie spotaklam Waszych opinii na temat cieni mineralnych Rhea (www.rhea. com. pl ) i zastanawiam się czy są tak beznadziejne, ze nie zawracacie sobie nimi głowy, czy nie... Jeżeli jednakowoż je znacie to jak one wypadają na tle innych minerłów, tych amerykańskich? bo moim zdaniem kolory są cudowne, gorzej z trwałością....
a drugie pytanie mam takie: jeżeli na kolorówce zamówię sobie składniki wszelkie i pigmenty i miki i wypełniacze, to czy można zrobić sobie fajny cień do oczu samemu?????? i czy trzeba go robić w masce? (bo mają maskę w sprzedaży)
i czy jest dużo babraniny z tym? i czy babranina jest warta efektu?
może ktorejś z Was będzie się chciało odpowiedzieć, z gory dziekuję i pozdrawiam)
julian2102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 20:47   #4809
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

do mnie jutro też stanik przyjdzie

dziewczyny czy któraś miała może taką sytuację, albo wie co poradzić :
otóż przyszło rozliczenie za wodę, za okres półroczny, no i naliczyło podejrzaną dla administracji ilość zimnej wody, tzn podejrzanie niską, w związku z czym wysłali do nas gościa który zmienił liczniki. Rachunek zapłacony... a ostatnio przyszła dopłata 800 zł i nie ma nic wyjaśnienia, dlaczego ponownie naliczyli, skoro niby liczniki były niesprawne, no bo chyba tak dla kaprysu pracownika nie przysłali...
mam jakąś szansę się odwołać? Kurcze bez przesady, w sumie wyjdzie 2.000 za wodę a gwarantuję że tyle nie zużywamy...
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 20:57   #4810
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez KawaMarcepanowa Pokaż wiadomość
do mnie jutro też stanik przyjdzie

dziewczyny czy któraś miała może taką sytuację, albo wie co poradzić :
otóż przyszło rozliczenie za wodę, za okres półroczny, no i naliczyło podejrzaną dla administracji ilość zimnej wody, tzn podejrzanie niską, w związku z czym wysłali do nas gościa który zmienił liczniki. Rachunek zapłacony... a ostatnio przyszła dopłata 800 zł i nie ma nic wyjaśnienia, dlaczego ponownie naliczyli, skoro niby liczniki były niesprawne, no bo chyba tak dla kaprysu pracownika nie przysłali...
mam jakąś szansę się odwołać? Kurcze bez przesady, w sumie wyjdzie 2.000 za wodę a gwarantuję że tyle nie zużywamy...
ja bym przede wszystkim napisała/poszła do administracji i dowiedziała na jakiej podstawie naliczyli te 800 zł. Jak będziesz miała wyjaśnienia łatwiej Ci się będzie "kłócić" o swoje...
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 21:03   #4811
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

No pójść to na 100% pójdę, choć liczę się z tym że zaraz dostanę gotowe wymówki jak to zwykle w administracji hmm
no nic, zobaczę co da się zrobić.
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-19, 21:08   #4812
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Wi, śnieżynko

a to ja z innej beczki.... robiłyście może tę korę orzechową, co Agulka podawała? jak smakuje? mam gościuf w niedzielę, a nie chce mi się na próbę bawić w tygodniu, wiecie coś o niej, a może jakie inne urodzinowe wytworne przepyszne i w miarę szybkie coś polecicie, Ilona

Julian, witaj, niestety nie pomogę, nie używałam nigdy rhei

Selenka, ty to teraz jak muzułmanka, albo indyjska księżniczka prędzej, co każdy marzy, by pięknośc zobaczyć. No jeszcze trochę i szkoda,że od poniedziałku będziesz tu rzadziej zaglądać, jak cię TŻ dopadnie...

kawunia, a to nie wodociągi naliczają, bo to chyba liczniki ich urządzenia są???nie wiem jak z blokami, ale musza mieć przecież odczyty z pomiarów i prosta matematyka tu zsumować tam odjąć. protokoły z wymiany licznika to na pewno musiałaś podpisać, i tam był stan poprzedniego, a ichnie gdybania i doliczania jeżeli tobie wychodzi innaczej to raczej moga się cmoknąć, jak nie mają tego na piśmie, ich strata za nieprzypilnowanie, mogą tylko obarczać cię winą za niedopilnowanie lub utajenie faktu nieprawidłowego działania urządzeń pomiarowych i niezgłoszenia im. tak mi się wydaje

Edytowane przez atoja
Czas edycji: 2009-10-19 o 21:16
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 21:10   #4813
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
No i gratuluje sukcesu córki

---------- Dopisano o 19:25 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

No właśnie...duża ta Twoja córa
Ma 10 lat.

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Szkolnictwo jest raczej na nizszym poziomie w Anglii, ale moze to wynika z tego jak się uczą anglicy..
Tyle razy mialam do czyniena z typowymi angolami i wiekszosc wydawala mi sie takmi imbecylami, ze szkoda słów. Niektóre dziewczyny byly puste jak bęben. Pracowałam w Collegu, a kolezanki córa chodzila w tym czasie do podstawowki, to uczyli tam dodawania na jabłkach.. w 4 czy 5 klasie
Na bardzo niskim w porównaniu z Pl.
No ale te egzaminy były na bardzo wysokim poziomie jeśli chodzi o matme (taki jak w Pl- 4 klasa podstawówki) bo angielskiego w ogóle nie kumałam.Dlatego nie wszyscy przystępuja do tego egzaminu.Tylko dzieci, które chcą isć do lepszej szkoły.
Moja córka poszła pierwszy raz do szkoły w uk mając 7 lat (miesiąc w pierwszej klasie w Pl miała zaliczony).Nudziła się bo wszystko miała już w Pl i to w przedszkolu. A dodam,że dzieci do pierwszej klasy idą w wieku 5 lat.
Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 21:13   #4814
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Jesli jestes Kawko cierpliwa to idz , ale z pismem tresci mniej wiecej :
blednie naliczono oplate za zuzycie wody poniewaz dotychczas miesiecznie zuzywano u mnie w mieszkaniu iles tam m3 wody ( z poprzednich rach wez) zas norma przyjeta przez ministra infrastruktury wynosi 4m3/osobe/miesiac
a tu masz tabelke i rozporzadzenie
http://www.halat.pl/wodanormy.html

spoldzielnie przyjmuja przewazie 6m3/os/msc coby nadplate miec

pozniej klikne do reszty
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 21:20   #4815
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

dzięki atojka a co do niezgłoszenia nieprawidłowego działania licznika to ja w życiu o tym nie wiedziałam! tylko oni stwierdzili chyba że za mały rachunek i nagle kogoś przysłali nie komentuję
kurcze użerać się z nimi to

pastereczko jesteś wielka, zaraz im napiszę podanie
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 21:23   #4816
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

atoja, no ja akurat wykwintnych rzeczy nie robię, bo cenie sobie prostotę ale ...
może Tiramisu lub wariacja na jego temat

jeszcze pogłówkuję

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

pastereczko, czy Aromaleigh wysyła już pędzle do PL?
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 21:24   #4817
spot
Rozeznanie
 
Avatar spot
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 855
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

ANECKA!
a już podejrzewałyśmy, że trwale zniknęłaś
brakiem minerałów się nie martw, przy tylu kusicielkach szybko nadrobisz

WI można Ci jakoś pomóc poza trzymaniem kciuków?

cotka, ja parę wykresów tego typu zrobiłam, musiałabym sięgnąć do czeluści pamięci, ale możesz pisać na pw
tylko nie denerwuj się, że ja wyrywko mam dostęp do sieci, przecież i tak zawsze tu wracam

padam na nos po 10 godzinach szkolenia
tym bardziej, że wyjeżdżałam z domu o 6.40 żeby na 9 zdążyć, przy tej pogodzie ledwo mi się udało
__________________
IQ tłumu jest zawsze znacznie niższe niż IQ najgłupszego przedstawiciela
spot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 21:25   #4818
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez spot Pokaż wiadomość
ANECKA!
a już podejrzewałyśmy, że trwale zniknęłaś
brakiem minerałów się nie martw, przy tylu kusicielkach szybko nadrobisz

WI można Ci jakoś pomóc poza trzymaniem kciuków?

cotka, ja parę wykresów tego typu zrobiłam, musiałabym sięgnąć do czeluści pamięci, ale możesz pisać na pw
tylko nie denerwuj się, że ja wyrywko mam dostęp do sieci, przecież i tak zawsze tu wracam

padam na nos po 10 godzinach szkolenia
tym bardziej, że wyjeżdżałam z domu o 6.40 żeby na 9 zdążyć, przy tej pogodzie ledwo mi się udało
no bo Ty teraz w Krakowie jesteś, tak?
__________________
Black is the new black.
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 21:27   #4819
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Nie mieli w sumie wyboru..wyglądam jak wyglądam , więc każdemu by serce pekło Przecież mnie z domu nie wygonia, TŻ pojechał a ja juz jak córka dla nich
Super

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Musze się pochwalic, ze moja córcia zdała egzamin do gimnazjum.


Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
Idę czytać wątek o sposobach Japonek na piękną cerę
Podzielisz się notatkami?

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
co do palenia to w grudniu ma byc glosowanie nad ta ustawa o paleniu w miejscach publicznych (i to mi wystarczy, w domu to niech sobie robia co chca )
Mnie nie jest wszystko jedno, czy ktoś pali w domu, czy nie, bo z rana mam w łazience aromaty, niestety Pewnie ten pijaczyna z dołu kopci

Wydałam sobie w aptece 230 zeta. Do wypłaty szlaban zakupowy, Kenzunio będzie mój przy okazji innej promocji... Ale za to doleciały do mnie książki za ciężkie 70 EUR W sumie chyba dobrze, że TV nie działa...
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-19, 21:44   #4820
spot
Rozeznanie
 
Avatar spot
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 855
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
no bo Ty teraz w Krakowie jesteś, tak?
potwierdzam

---------- Dopisano o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
Super




Podzielisz się notatkami?

Mnie nie jest wszystko jedno, czy ktoś pali w domu, czy nie, bo z rana mam w łazience aromaty, niestety Pewnie ten pijaczyna z dołu kopci
Wydałam sobie w aptece 230 zeta. Do wypłaty szlaban zakupowy, Kenzunio będzie mój przy okazji innej promocji... Ale za to doleciały do mnie książki za ciężkie 70 EUR W sumie chyba dobrze, że TV nie działa...
ale te 230 zeta to nie na duomox wydałaś, bo on poniżej 20pln kosztuje
chyba nawet bliżej 10

i choć zapisywanie antybiotyków na wyrost jest dość powszechne, to nie zgodziłabym się z poglądem, ze zawsze są złe
a homeopatia nie jest uznawana przez medycynę, więc trudno o lekarza "leczącego" homeopatią, jeśli ktoś tak robi to dlatego, że jest hobbystą
a ziołolecznictwo to jeszcze coś innego
__________________
IQ tłumu jest zawsze znacznie niższe niż IQ najgłupszego przedstawiciela
spot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 21:50   #4821
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
atoja, no ja akurat wykwintnych rzeczy nie robię, bo cenie sobie prostotę ale ...
może Tiramisu lub wariacja na jego temat

jeszcze pogłówkuję
dziękuję, dziękuję Tiramisu uwielbiam (nigdzie nie trafiłam na 2 takie same) to sama wciągnę im nie dam, a jak tak to pewnie będę musiała z 4 takie placki, to bez przesady ja też wykwintnych nie robię! ale coś tak na szybcika leniucha, coby zarzyć ich i by poczestować czymś czego nie jedli, może jakieś z bitej śmietany i truskawek mrozonych na tarcie lub biszkopcie z kajmakiem... coś pomyślę. aaaa na weselu jadłam takie fajne puszyste piankowe ciacha ale nie o tym, mieli taki super chrupiącą o.5cm warstwe. główkowałam i odkryłam pod koniec,że to płatki kukurydziane właśnie w jakimś karmelu czy coś, jak to zrobić, hmm....

ja i córka ostro odporne jesteśmy na homeopatię, każde podejście kończy się klęską i pogorszeniem stanu. TŻ nie sprawdzony. A z mieszaniem ziół z lekami to tez trzeba uważać

Edytowane przez atoja
Czas edycji: 2009-10-19 o 21:52
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 21:54   #4822
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez KawaMarcepanowa Pokaż wiadomość
dzięki atojka a co do niezgłoszenia nieprawidłowego działania licznika to ja w życiu o tym nie wiedziałam! tylko oni stwierdzili chyba że za mały rachunek i nagle kogoś przysłali nie komentuję
kurcze użerać się z nimi to

pastereczko jesteś wielka, zaraz im napiszę podanie
a jak sie beda czepiac wczesniejszych niskich rachunkow topowiedz ze rzadko w domu byliscie i ze licznik na bank byl dobry

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
atoja, no ja akurat wykwintnych rzeczy nie robię, bo cenie sobie prostotę ale ...
może Tiramisu lub wariacja na jego temat

jeszcze pogłówkuję

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

pastereczko, czy Aromaleigh wysyła już pędzle do PL?
Cytat:
Napisane przez spot Pokaż wiadomość
potwierdzam
Atoja ja tez na przyjecia robie pyszna szarlotkę i nikt nie chce wariacji ęą-ambrozjowych

Aromagleh wysyla, sama zakupilam jeden, miekkie, sprezyste wlosie, nie odksztalca sie , ja taki okragly maly kupilam za 5,5dolca
Il jutro Ci powysylam ad spodni bo dlugie są- ale mam taki mlyn ze hej

Spot gdzie na to szkoleniae mamy przyjsc

Selene- gratuluję operacji udanej!

Darianno Twoja mala urocza i bystra-gratuluje

Ja winko liczi i sliwkowe lubię, ale glowe do alku mam ekonomiczną- ja na jednym drinku/lampce poprzestaję

Palenie wiem co to za okropny nalog bo sama dlugo palilam- i sporo i ciesze sie ze juz to za mną

Anecka, no juz dobrze ze jestes, w smutnych chwilach nie odcinaj sie od nas

AgaBil1 jak remont? ja mam tak brzydko musze tez cos z tym zrobic

Antybiotykom mowie nie - zreszta jestem na jedne ytylko nie uczulona, ja znam lekarzy medycyny ktorzy rowniez sa lekarzami homeopatii
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-10-19 o 21:56
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 21:57   #4823
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

ten może?
__________________

Edytowane przez IlonaP
Czas edycji: 2009-10-19 o 21:58
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 22:05   #4824
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

tak, bardzo przyjemny

Ferguusson normalnie znalazlam Twojego klona
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 22:11   #4825
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Hexx, napisalam do nich w sobote bodaj, ale nie odpisali. jak nie odpowiedza to bede ich dalej meczyc, bez obaw.
mi tez zalezy... ehh

spot, sie tak nie wychylaj, bo ja to cienka z tego jestem i jeszcze was bede zameczac

antybiotykow tez z reguly nie stosuje, ale dopuszczam wyjatki.. czyli wlasciwie te krople, ktorymi zakraplam teraz..
chyba ze macie jakie salternatywne sposoby na jeczmien, ktory jest oporny, na zloto i rumianek.. (na antybiotyk chyba tez )

co do palenia, to jak to czuc w innym domu to wspolczuje
ja mam sasiadow, rzez ktorych musialam wstawac i zamykac okna, bo czulam jak palili w ogrodku
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 22:15   #4826
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

cotka, co z zamówieniem z SN? nie wiem, co się z tym dzieje, a nigdy nie widziałam tu jakiejś ostatecznej wersji. czekać? nie czekać?
__________________
Black is the new black.
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 22:20   #4827
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

dziewczyny czytałyście komentarze na konkursie mineralnego makijażu, niektóre bardzo profesjonalne, która widziała,
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 22:21   #4828
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
dziewczyny czytałyście komentarze na konkursie mineralnego makijażu, niektóre bardzo profesjonalne, która widziała,
ja tylko rzuciłam okiem- raz lewym, raz prawym. jakie komentarze masz na myśli?
__________________
Black is the new black.
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 22:22   #4829
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
ja tylko rzuciłam okiem- raz lewym, raz prawym. jakie komentarze masz na myśli?
no pisze profesjonalne, dzisiejsze
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 22:22   #4830
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

WI mam nadzieję, ze wszystko co niedobre okaze się w perspektywie inne
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:30.