Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-11-15, 18:21   #2341
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
Oglądam, super jest!
Zostały tylko 2 odcinki i wszystko się wyjaśni
Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
Skoro już mowa o masterchefie: Madzia śniło mi się ostatnio, że byłyśmy razem w jakimś kulinarnym konkursie
ja i program kulinarny nie nadaję się do czegoś takiego, prędzej Ty u mnie bardzo słabo z kreatywnością

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;67541966]

Na razie wiem, ze mi dni i miesiace i lata leca i nic z tego nie mam, oprocz jakichs tam oszczednosci na koncie. Nawet kota miec nie moge, o ktorym marze, bo bez kota obok siebie sobie zycia nie wyobrazam. Wynajmujemy mieszkanie i zwierzat trzymac nie mozemy. I jakos tak generalnie nie moge sie wyluzowac w tej Anglii. Nie planuje z tym krajem przyszlosci, nie czuje, ze to moje miejsce i dlatego mam wrazenie, ze ciagle jakby jestem w podrózy. Nie moge tego miejsca nazwac "domem". Budze sie czasami rano i mnie jakies takie przerazenie ogarnia, ze juz kurcze prawie 32 lata i czas leci, a moje zycie tak jakos ujowo wyglada. Brakuje mi ludzi, bliskich, rodziny, przyjaciol. Nie wiem... Boje sie troche, ze wroce do Polski i mi sie bedzie ciezko zaadoptowac, ze moze i tam po czasie jakas nuda mnie ogarnie. Ale moze byc tez tak, ze bede szczesliwa. Jak nie spróbuje, to wiedziec nie bede chyba

Na razie czekam na Swieta jak na szpilkach

To fajnie Bingos, ze na silownie chodzisz A Ty masz Magda gdzies blisko silownie kolo siebie? A narty, to prawda. Chyba kupila Magda w zeszlym roku troche nowego sprzetu, to niech nie kurzeje [/QUOTE]
To tak marzysz o kotku ?? A jakiego byś chciała ? Dachowca czy jakiegoś rasowego ?
Ja to bym mogła mieć psa, ale jeżeli ciągle by tak wyglądał


Masz rację trzeba coś zmieniać w życiu póki nie za późno bo tak to ciągle tylko praca, dom, praca i człowiek sie nie obejrzy, a na emeryturze skończy z laską pod ręką

Co do siłowni to mam 5 km od domu więc nie tak daleko..mam też przy basenie na który chodzę pieszą, ale to taka mała siłownia i na dodatek droższa. Ta 5km od domu to prawdziwy wypas i karnet 50zł za cały miesiąc otwarta 24h na dobę

Wczoraj poćwiczyłam siłowo w domu.. najpierw pośladki, potem brzuch, a na końcu barki i ramiona. Wszystkie ćwiczenia z filmików Sylwii Szostak Dzisiaj czuję zakwasy Jutro może na basen pójdę żeby jakieś cardio zaliczyć Z dieta wczoraj i dzis dobrze

Bingos oglądalas mecz wczoraj ? Matko ten drugi czy tam trzeci skład to jakaś katastrofa To chyba najgorszy mecz reprezentacji w tym roku i w ogole jeden z nudniejszych jaki w ogóle oglądałam Patrzec sie na to nie dało.. dobrze, ze to tylko towarzyski
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen





Edytowane przez Madzia87
Czas edycji: 2016-11-15 o 18:24
Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-15, 20:00   #2342
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Super, Magda! Brawo za cwiczenia I fajnie, ze diete trzymasz.

Co do Rolnika, to ten odcinek, o którym piszesz ma byc podczas Swiat Bozego Narodzenia, nie za tydzien

Co do kota, to obojetnie - kazdy mnie zadowoli. W domu rodzinnym zawsze mielismy dachowce, chociaz mam kolezanke, która w Polsce prowadzi tzw. cattery. Ma mase tych kotów z rodowodami, jezdzi z nimi non-stop na wystawy, sprzedaje tez. Na pewno by mi sprzedala z jakims rabatem Ale szczerze, to mi wszystko jedno... Nawet moze chcialabym jakas taka kochana sierotke ze schroniska. Lubie buraski, ale to przez sentyment, bo kiedys w domu mielismy takiego buraska, którego bardzo lubilam (chyba przybleda to byla). Znosilam ciagle jakies przybledy do domu i z mama chowalysmy je przez pierwsze dni w szafie, zeby tata nie widzial, bo juz mial dosc tych kotów hehe No i kociczka musi byc. Uwielbiam kocice... Maja inny charakter niz kocury i siedza w domu, a nie lataja na zewnatrz jak wsciekle Kota mi brakuje naprawde bardzo! Wyobraz sobie, ze od dziecka biegalo kolo mnie od 3-5 kotów, spalam z nim w lozku, budzilam sie przy nich, bawilam sie, witalam i nagle zagranica i boom - zero kota. Ból nie odpisania Ale moze juz niebawem bede miala swoja kocisie kochana!!
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-15, 20:29   #2343
bingos
Zakorzenienie
 
Avatar bingos
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 352
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II


Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
No głównie słodycze i to mnie gubi.. teraz TŻ miał w piątek urodziny więc ciasto wpadło..w tym tort bezowy, który robiła teściowa..niebo w gębie Teraz jeszcze robiłam tarte z kurczakiem i brokułami, a tam idzie sporo masła, mąki i śmietany Bardzo niedietetyczne produkty Ostatnio jakos ciężko mi wytrwać w weekendy bez grzeszków jak się cały dzień w domu siedzi
Oo, ta tarta musiała być pyszna!
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Hej na szczęście A wczoraj mnie naszło, że moze jeszcze bym znalazła jakiegos gruopona na testy alergiczne pokarmowe ? Moze jem cos co dodatkowo utrudnia odchudzanie ? a moze juz wymyslam po prostu hehe
Wiesz co, te testy na alergie pokarmowe to fajna sprawa Ja miałam robione na niektóre pokarmy (takie skórne testy), ale w sumie nic mi nie wyszło. Całe szczęście, bo bałam się że może jajka mi szkodzą, a ja bez nich żyć nie mogę
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Tym o czym pisałam wyżej Nart się juz nie mogę doczekać!! tylko najpierw muszę jakieś kupić, na razie jeszcze nie zdecydowałam sie na konkretny model choc jeden mam upatrzony A na łyżwy też bym już poszła..w pon otworzyli w sąsiednim mieście lodowisko i chętnie bym już pojeździła, ale TŻ od dwóch tyg. na antybiotyku bo ma coś z zębem, a wcześniej ze slinianką Moze koleżanka będzie chętna, ale wątpie... No szkoda, ze nie mieszkasz bliżej!!!
Jak się wykuruje to nadrobicie
No szkoda Wyciągnij jakąś koleżankę, a jak nie to sama śmigaj Będzie mi raźniej, przynajmniej wirtualnie, bo też chodzę sama.
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Zostały tylko 2 odcinki i wszystko się wyjaśni
No, ale jak się skończy to szkoda będzie bo fajny serial
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
ja i program kulinarny nie nadaję się do czegoś takiego, prędzej Ty u mnie bardzo słabo z kreatywnością
Haha, sama się do siebie śmiałam rano. Ale całkiem dobrze nam szło
bingos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-15, 20:31   #2344
bingos
Zakorzenienie
 
Avatar bingos
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 352
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Ja to bym mogła mieć psa, ale jeżeli ciągle by tak wyglądał
Jaki misio, tylko na półkę postawić Żeby te zwierzątka niektóre mogły być cały czas malutkie to bym sama kilka przygarnęła
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Co do siłowni to mam 5 km od domu więc nie tak daleko..mam też przy basenie na który chodzę pieszą, ale to taka mała siłownia i na dodatek droższa. Ta 5km od domu to prawdziwy wypas i karnet 50zł za cały miesiąc otwarta 24h na dobę
Co ja bym dała za taką siłkę...
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Wczoraj poćwiczyłam siłowo w domu.. najpierw pośladki, potem brzuch, a na końcu barki i ramiona. Wszystkie ćwiczenia z filmików Sylwii Szostak Dzisiaj czuję zakwasy Jutro może na basen pójdę żeby jakieś cardio zaliczyć Z dieta wczoraj i dzis dobrze

Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Bingos oglądalas mecz wczoraj ? Matko ten drugi czy tam trzeci skład to jakaś katastrofa To chyba najgorszy mecz reprezentacji w tym roku i w ogole jeden z nudniejszych jaki w ogóle oglądałam Patrzec sie na to nie dało.. dobrze, ze to tylko towarzyski
A weź mi nawet nie przypominaj Szkoda było oglądać.

U mnie dziś zaliczona siłownia i ładne jedzonko

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;67580381]
Co do kota, to obojetnie - kazdy mnie zadowoli. W domu rodzinnym zawsze mielismy dachowce, chociaz mam kolezanke, która w Polsce prowadzi tzw. cattery. Ma mase tych kotów z rodowodami, jezdzi z nimi non-stop na wystawy, sprzedaje tez. Na pewno by mi sprzedala z jakims rabatem Ale szczerze, to mi wszystko jedno... Nawet moze chcialabym jakas taka kochana sierotke ze schroniska. Lubie buraski, ale to przez sentyment, bo kiedys w domu mielismy takiego buraska, którego bardzo lubilam (chyba przybleda to byla). Znosilam ciagle jakies przybledy do domu i z mama chowalysmy je przez pierwsze dni w szafie, zeby tata nie widzial, bo juz mial dosc tych kotów hehe No i kociczka musi byc. Uwielbiam kocice... Maja inny charakter niz kocury i siedza w domu, a nie lataja na zewnatrz jak wsciekle Kota mi brakuje naprawde bardzo! Wyobraz sobie, ze od dziecka biegalo kolo mnie od 3-5 kotów, spalam z nim w lozku, budzilam sie przy nich, bawilam sie, witalam i nagle zagranica i boom - zero kota. Ból nie odpisania Ale moze juz niebawem bede miala swoja kocisie kochana!! [/QUOTE]
Ja bez kota też sobie nie wyobrażam, kocham ogromnie wszystkie sierściuchy
bingos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-16, 16:38   #2345
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;67580381]

Co do Rolnika, to ten odcinek, o którym piszesz ma byc podczas Swiat Bozego Narodzenia, nie za tydzien [/QUOTE]

Aha...

No to nieźle szalałaś z tymi kotami ja też mogłabym mieć jakiegoś milutkiego kotka, ale boje się, ze bedzie podobny do kota z mojego rodzinnego domu, który po nocach skakał po oknach i miauczał Teraz na starość trochę się uspokoił, ale jak go głaszczę to da się przez chwilę, a potem rzuca się na moją rękę i gryzie... Chyba mnie nie lubi




Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość


Oo, ta tarta musiała być pyszna!
No smaczna była Musiałabym poszukać przepisu na jakąś inną ciekawą, ale tym razem bez brokułów
Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
Wiesz co, te testy na alergie pokarmowe to fajna sprawa Ja miałam robione na niektóre pokarmy (takie skórne testy), ale w sumie nic mi nie wyszło. Całe szczęście, bo bałam się że może jajka mi szkodzą, a ja bez nich żyć nie mogę
Gorzej jak mi by wyszło, ze jaj nie mogę U mnie jajeczka to tez podstawa Dzis rano przed pracą jadłam jajecznicę


Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
No, ale jak się skończy to szkoda będzie bo fajny serial
Wczoraj czytałam, ze ma powstać 2 sezon...

Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
Haha, sama się do siebie śmiałam rano. Ale całkiem dobrze nam szło


Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość


U mnie dziś zaliczona siłownia i ładne jedzonko





Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
Ja bez kota też sobie nie wyobrażam, kocham ogromnie wszystkie sierściuchy
To Ty też masz jakiegoś siersciucha w domu ? Nie pamiętam żebyś miała

U mnie dzis dieta ok, ale za to z basenu nici bo kolezanka nie moze, a my same nie chodzimy Tak myslalam, ze moze w zamian poszłabym na spacer, ale jak mysle, ze na dworze tak zimno i wietrznie to jakos mi sie nie chce wychodzic z ciepłego domku
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-16, 18:53   #2346
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Mnie od prawie 3 tyg. Nie bylo na silowni jakos mega oslabiona jestem, jak mam dzien wolny, to spie do 13, mam problemy ze snem, nie umiem spac do 4-5, przez co totalnie nie mam sily na cwiczenia. Z dietka nie najgorzej, jem 2000-2100kcal, w weekendy troche wiecej, waga oscyluje w granicach 60-61kg, z wygladu jestem w miare zadowolona, jakos na wiosne planuje jeszcze troche zredukowac 😊
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-16, 20:10   #2347
bingos
Zakorzenienie
 
Avatar bingos
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 352
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II


Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
No smaczna była Musiałabym poszukać przepisu na jakąś inną ciekawą, ale tym razem bez brokułów
Ja też muszę zrobić któregoś dnia, bo już baaardzo dawno nie robiłam. A lubię bardzo
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Gorzej jak mi by wyszło, ze jaj nie mogę U mnie jajeczka to tez podstawa Dzis rano przed pracą jadłam jajecznicę
Jajecznicę to ja jem codziennie
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Wczoraj czytałam, ze ma powstać 2 sezon...
Gdzieś mi się obiło o uszy Fajnie
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
To Ty też masz jakiegoś siersciucha w domu ? Nie pamiętam żebyś miała
U rodziców jest, już wiele lat
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
U mnie dzis dieta ok, ale za to z basenu nici bo kolezanka nie moze, a my same nie chodzimy Tak myslalam, ze moze w zamian poszłabym na spacer, ale jak mysle, ze na dworze tak zimno i wietrznie to jakos mi sie nie chce wychodzic z ciepłego domku
To za dietę Pogoda fatalna, u mnie ciapie i pada od rana, najchętniej przeleżałabym cały dzień w łóżku Ale jeszcze dwa dni
Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Mnie od prawie 3 tyg. Nie bylo na silowni jakos mega oslabiona jestem, jak mam dzien wolny, to spie do 13, mam problemy ze snem, nie umiem spac do 4-5, przez co totalnie nie mam sily na cwiczenia. Z dietka nie najgorzej, jem 2000-2100kcal, w weekendy troche wiecej, waga oscyluje w granicach 60-61kg, z wygladu jestem w miare zadowolona, jakos na wiosne planuje jeszcze troche zredukowac 😊
Może do lekarza powinnaś się wybrać, sprawdzić czy wszystko w porządku?

Zaliczyłam dziś siłkę, ale samo cardio - 40 min
bingos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-17, 19:40   #2348
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Mnie od prawie 3 tyg. Nie bylo na silowni jakos mega oslabiona jestem, jak mam dzien wolny, to spie do 13, mam problemy ze snem, nie umiem spac do 4-5, przez co totalnie nie mam sily na cwiczenia. Z dietka nie najgorzej, jem 2000-2100kcal, w weekendy troche wiecej, waga oscyluje w granicach 60-61kg, z wygladu jestem w miare zadowolona, jakos na wiosne planuje jeszcze troche zredukowac 😊
a moze to wszystko przez zmianę czasu ? moze Cie jakies przesilenie dopadło, łykaj witaminki i chodź na spacerki Ja ostatnio zakupiłam sobie witaminę d i zamierzam zażywać całą zimę

Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość

Jajecznicę to ja jem codziennie
To ja częściej jem omlety A pieczywo rano jesz jakieś do tych jajek czy nie ? Ja muszę mieć do jajecznicy choćby małą kromkę chleba
I oczywiście pokrojonego obok pomidora
A tak btw brakuje mi Twoich jadłospisów


Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
To za dietę Pogoda fatalna, u mnie ciapie i pada od rana, najchętniej przeleżałabym cały dzień w łóżku Ale jeszcze dwa dni
Jeszcze jeden dzień !!! Jutro już piątunio


Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
Zaliczyłam dziś siłkę, ale samo cardio - 40 min
To bieżnia czy jakiś orbitrek ?

Ja dziś tylko ręce i barki ćwiczyłam Musze się jutro zmobilizować do jakiegos cardio.. obowiązkowo

Oglądałam prognozy i we wtorek ma być 14 stopni... Ja chcę mróz i śnieg, a nie przedwiośnie
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-17, 19:54   #2349
bingos
Zakorzenienie
 
Avatar bingos
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 352
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
To ja częściej jem omlety A pieczywo rano jesz jakieś do tych jajek czy nie ? Ja muszę mieć do jajecznicy choćby małą kromkę chleba
I oczywiście pokrojonego obok pomidora
Bez pieczywa Muszę mieć jakieś warzywo, świeże bądź marynowane, cokolwiek. A jak jem jajecznicę z pomidorami (czyli jaja w pomidorach) to już nic nie potrzebuję
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
A tak btw brakuje mi Twoich jadłospisów
Ok, wrzucę coś czasem Nie pisałam, bo wy też nie piszecie.
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Jeszcze jeden dzień !!! Jutro już piątunio
Cieszę się jak dziecko
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
To bieżnia czy jakiś orbitrek ?
Głównie bieżnia (na niej się zajechałam, bo biegałam ciągiem przez 25 min ), trochę też orbi i rower, ale już sił było mało. I głowa mnie coś bolała, więc było krócej niż planowałam.
Dziś za to nic, bo mam straszne zakwasy z przedwczorajszego treningu i powoli wyłażą w nogach po wczorajszym biegu
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Ja dziś tylko ręce i barki ćwiczyłam Musze się jutro zmobilizować do jakiegos cardio.. obowiązkowo

Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Oglądałam prognozy i we wtorek ma być 14 stopni... Ja chcę mróz i śnieg, a nie przedwiośnie
A daj spokój, jak tu się dobrze czuć, jak są takie huśtawki pogodowe
bingos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-18, 17:35   #2350
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
Bez pieczywa Muszę mieć jakieś warzywo, świeże bądź marynowane, cokolwiek. A jak jem jajecznicę z pomidorami (czyli jaja w pomidorach) to już nic nie potrzebuję

Ok, wrzucę coś czasem Nie pisałam, bo wy też nie piszecie.
No ja to tylko jem jajecznicę z pomidorem bo jakoś z innym warzywem nie jestem nauczona Moze pora się przekonać do innych połączeń A Ty co jeszcze wcinasz na zagrychę jajecznicy ?
Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
Cieszę się jak dziecko
I nastał weekend
Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość

Głównie bieżnia (na niej się zajechałam, bo biegałam ciągiem przez 25 min ), trochę też orbi i rower, ale już sił było mało. I głowa mnie coś bolała, więc było krócej niż planowałam.
Dziś za to nic, bo mam straszne zakwasy z przedwczorajszego treningu i powoli wyłażą w nogach po wczorajszym biegu
No to ładnie poćwiczyłas

Ja musiałabym sie zaraz wziąc za jakies cardio z neta, ale czuję, ze po 5 min padnę bo moja kondycja ostatnio nie najlepsza

U mnie dzis :
Ś: jajecznica z dwóch jaj z kawałkiem kiełbaski, 40 g pieczywa z masłem, kiwi...
II: kasza gryczana z twarogiem półtłustym, suszonymi pomidorami, prażonym słonecznikiem i bazylią
P: banan, mandarynka, michałek
O: makaron razowy penne z tuńczykiem i sosem pomidorowym,

Po ćwiczeniach moze jeszcze cos zjem, ale nie zostało mi dużo bo 50 kcal ale jak pocwicze to w sumie bedzie mi sie należało trochę więcej
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen





Edytowane przez Madzia87
Czas edycji: 2016-11-18 o 17:36
Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-19, 09:51   #2351
bingos
Zakorzenienie
 
Avatar bingos
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 352
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
No ja to tylko jem jajecznicę z pomidorem bo jakoś z innym warzywem nie jestem nauczona Moze pora się przekonać do innych połączeń A Ty co jeszcze wcinasz na zagrychę jajecznicy ?
Zazwyczaj jem jaja w pomidorach, więc wtedy nic. Jeśli zdarzy mi się zwykła jajecznica to wtedy najczęściej jakieś marynowane/kiszone warzywa, typu ogórki, cukinia, surówka wielowarzywna. Ze świeżych to ewentualnie papryka, czasem coś z sałaty świeżej, w sezonie to też ogórki świeże.
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
I nastał weekend
Wreszcie! Taka byłam wczoraj śpiąca, że padłam ok. 22 i wstałam dziś przed 10...
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
No to ładnie poćwiczyłas
Wczoraj za to nic, dziś na siłkę też się nie wyrobię, bo krócej czynna, a mam trochę roboty w domu, więc może wieczorem jakieś ćwiczenia porobię
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
U mnie dzis :
Ś: jajecznica z dwóch jaj z kawałkiem kiełbaski, 40 g pieczywa z masłem, kiwi...
II: kasza gryczana z twarogiem półtłustym, suszonymi pomidorami, prażonym słonecznikiem i bazylią
P: banan, mandarynka, michałek
O: makaron razowy penne z tuńczykiem i sosem pomidorowym

Po ćwiczeniach moze jeszcze cos zjem, ale nie zostało mi dużo bo 50 kcal ale jak pocwicze to w sumie bedzie mi sie należało trochę więcej
Ładnie Ale kolacja koniecznie, tym bardziej jak ćwiczenia były

U mnie wczoraj:
I: jajecznica z pomidorem
II: pasta rybna (wędzona makrela, jajka, ogórki chili, jogurt grecki+odrobina majonezu)
III: brokuł z fetą, suszonymi pomidorami i prażonym słonecznikiem
IV: owsianka z bananem i żurawiną
V: brokuł z fetą, suszonymi pomidorami i prażonym słonecznikiem (miała być inna kolacja ale późno wróciłam do domu i nie chciało mi się już nic robić). A do menu doliczam jeszcze dwa piwa bezalkoholowe, bo byłam z koleżankami w knajpie.
Dziś w planach porządki, gotowanie i parę książek czeka na przeczytanie, nie mam kiedy ostatnio

Edytowane przez bingos
Czas edycji: 2016-11-19 o 10:01
bingos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-19, 14:04   #2352
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
Zazwyczaj jem jaja w pomidorach, więc wtedy nic. Jeśli zdarzy mi się zwykła jajecznica to wtedy najczęściej jakieś marynowane/kiszone warzywa, typu ogórki, cukinia, surówka wielowarzywna. Ze świeżych to ewentualnie papryka, czasem coś z sałaty świeżej, w sezonie to też ogórki świeże.
A jaja w pomidorach to najpierw smażysz pomidory, a potem jajka wbijasz ?
Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
Wreszcie! Taka byłam wczoraj śpiąca, że padłam ok. 22 i wstałam dziś przed 10...
To ładnie pospałaś Ja zasnęłam ok. 23, a wstałam, o 8 Byliśmy w outlecie i kupiłam sobie spodnie narciarskie z szelkami bo miałam stare bez szelek
Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość

U mnie wczoraj:
I: jajecznica z pomidorem
II: pasta rybna (wędzona makrela, jajka, ogórki chili, jogurt grecki+odrobina majonezu)
III: brokuł z fetą, suszonymi pomidorami i prażonym słonecznikiem
IV: owsianka z bananem i żurawiną
V: brokuł z fetą, suszonymi pomidorami i prażonym słonecznikiem (miała być inna kolacja ale późno wróciłam do domu i nie chciało mi się już nic robić). A do menu doliczam jeszcze dwa piwa bezalkoholowe, bo byłam z koleżankami w knajpie.
Dziś w planach porządki, gotowanie i parę książek czeka na przeczytanie, nie mam kiedy ostatnio
Pięknie
Zainspirowałaś mnie tym brokułem z fetą Pewnie na raz to jesz tak 1/3 brokuła, ale przygotowujesz sałatkę od razu z całego ? A jakiej fety używasz ?
Pamiętam, ze Ty bardzo malo węgli jesz.. ja niestety muszę dziennie na obiad zjeść makaron, ryż lub ziemniaki nie wyobrażam sobie obiadu bez węgli

Ja własnie przyrządzam szynkę z biedronki do pieczenia..trochę mi się zjarała Do tego ziemniaczki puree i buraczki zasmażane
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-19, 15:03   #2353
bingos
Zakorzenienie
 
Avatar bingos
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 352
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
A jaja w pomidorach to najpierw smażysz pomidory, a potem jajka wbijasz ?
Dokładnie tak Jem to prawie codziennie już nie wiem od kiedy, z dwa miesiące to na pewno
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
To ładnie pospałaś Ja zasnęłam ok. 23, a wstałam, o 8 Byliśmy w outlecie i kupiłam sobie spodnie narciarskie z szelkami bo miałam stare bez szelek
No
Czyli teraz tylko czekać na śnieg
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Pięknie
Zainspirowałaś mnie tym brokułem z fetą Pewnie na raz to jesz tak 1/3 brokuła, ale przygotowujesz sałatkę od razu z całego ? A jakiej fety używasz ?
Pamiętam, ze Ty bardzo malo węgli jesz.. ja niestety muszę dziennie na obiad zjeść makaron, ryż lub ziemniaki nie wyobrażam sobie obiadu bez węgli

Ugotowałam cały brokuł od razu, ok. pół słoika suszonych pomidorów dałam, z pół opakowania sera (to ten taki sałatkowo-kanapkowy typu feta, w żółtym opakowaniu albo sałatkowy z lida w pudełeczku) i pestki prażone. Takie coś na dwa razy zjadłam.
Oj, ja z tym jedzeniem to dziwna jestem, wiem Ale ostatnio coraz większe problemy z żołądkiem mam, boję się że skończy się to wreszcie gastroskopią, już codziennie siemię lniane piję, alkoholu zero, nic smażonego..
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Ja własnie przyrządzam szynkę z biedronki do pieczenia..trochę mi się zjarała Do tego ziemniaczki puree i buraczki zasmażane
Buraczki Jadłam w tym tygodniu też, uwielbiam
bingos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-19, 15:36   #2354
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
Dokładnie tak Jem to prawie codziennie już nie wiem od kiedy, z dwa miesiące to na pewno
Musze tez sprobowac wkroje ze dwa pomidory i gitara
Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
Czyli teraz tylko czekać na śnieg
co by był szybciej niz w zeszłym roku kiedy to dopiero w okolicach Sylwestra popadało No, ale w gorach to w sumie sami naśnieżają tylko musi być temperatura niska, a nie +15 jak będzie w środę
Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
Ugotowałam cały brokuł od razu, ok. pół słoika suszonych pomidorów dałam, z pół opakowania sera (to ten taki sałatkowo-kanapkowy typu feta, w żółtym opakowaniu albo sałatkowy z lida w pudełeczku) i pestki prażone. Takie coś na dwa razy zjadłam.
Oj, ja z tym jedzeniem to dziwna jestem, wiem Ale ostatnio coraz większe problemy z żołądkiem mam, boję się że skończy się to wreszcie gastroskopią, już codziennie siemię lniane piję, alkoholu zero, nic smażonego..

Buraczki Jadłam w tym tygodniu też, uwielbiam
A wlasnie ja mialam suszone w Lidlu kupic bo drugi słoik jest 50% taniej Ten ser z Lidla też czasem kupuję A pestki prażone to uwielbiam
W Lidlu od dziś jakies piżamy..musiałabym obejrzeć bo mi się ostatnio dziury w gaciach z piżamy porobiły i nadają się do kosza

Kurde moze Ty masz helicobacter jak masz problemy z żołądkiem.. moje dwie koleżanki bolał brzuch i miały robione gastroskopie i im wyszło, ze maja ta bakterie..biorą jakieś tabletki i własnie jedna tez nie je smażonego i alkoholu nie pije..
Ja mam w lodowce dwa browary od lata.. napiłabym się

W przyszły piątek mam wolne i chyba z rana pojade zrobic badania tarczycy bo jest u mnie w laboratorium promocyjna cena 29zł do końca listopada.. Pewnie mi nic nie wyjdzie, ale lepiej skontrolować
Z tymi badaniami na nietolerancje pokarmowe się też napaliłam, ale wiarygodny dobry test nazywa się food detective i kosztuje 330zł.. samemu w domu można go wykonać muszę wygrać na zakładach bukmacherskich to wtedy sobie kupię
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-20, 15:05   #2355
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Magda, mialas racje! Jest dzisiaj Rolnik! Mama dzwonila do mnie i mówila, ze jest. Nie wiem co mi sie ubzduralo...
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-20, 16:11   #2356
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;67734016]Magda, mialas racje! Jest dzisiaj Rolnik! Mama dzwonila do mnie i mówila, ze jest. Nie wiem co mi sie ubzduralo... [/QUOTE]
No wiem bo wczoraj sprawdzałam specjalnie, miałam juz tu pisac, ale wiedziałam, ze dotrze do Ciebie ta informacja
Tylko ja nie wiem czy dzis obejrze bo TŻ cos gadał, ze chce na żywo Belfra obejrzeć wiec zobaczymy kto będzie górą

Bingos robię na jutro do pracy tą sałatkę z brokułem, fetą, suszonymi pomidorami i słonecznikiem Nie dodajesz tam już żadnego jogurtu ani oliwy ?
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen





Edytowane przez Madzia87
Czas edycji: 2016-11-20 o 16:55
Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-20, 17:53   #2357
bingos
Zakorzenienie
 
Avatar bingos
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 352
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II


Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Musze tez sprobowac wkroje ze dwa pomidory i gitara
Spróbuj i daj znać jak wrażenia
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
co by był szybciej niz w zeszłym roku kiedy to dopiero w okolicach Sylwestra popadało No, ale w gorach to w sumie sami naśnieżają tylko musi być temperatura niska, a nie +15 jak będzie w środę
No właśnie, nie wiadomo jak się ubierać
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
A wlasnie ja mialam suszone w Lidlu kupic bo drugi słoik jest 50% taniej Ten ser z Lidla też czasem kupuję A pestki prażone to uwielbiam
W Lidlu od dziś jakies piżamy..musiałabym obejrzeć bo mi się ostatnio dziury w gaciach z piżamy porobiły i nadają się do kosza
Miałam kupić te pomidory, ale w sumie mam jeszcze 1 i pół słoika, a w biedrze też są często w promocji
A te piżamki widziałam, w zeszłym roku kupiłam tego typu, lubię ją bardzo
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Kurde moze Ty masz helicobacter jak masz problemy z żołądkiem.. moje dwie koleżanki bolał brzuch i miały robione gastroskopie i im wyszło, ze maja ta bakterie..biorą jakieś tabletki i własnie jedna tez nie je smażonego i alkoholu nie pije..
Ja mam w lodowce dwa browary od lata.. napiłabym się
Nie mam helicobactera, robiłam test. Sama nie wiem, co mi jest. Ale oprócz tych dolegliwości bólowych od czasu do czasu nic więcej mi nie dokucza, ani biegunki, ani zaparcia, ani wymioty, nie schudłam ostatnio, także mam nadzieję, że nic poważnego
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
W przyszły piątek mam wolne i chyba z rana pojade zrobic badania tarczycy bo jest u mnie w laboratorium promocyjna cena 29zł do końca listopada.. Pewnie mi nic nie wyjdzie, ale lepiej skontrolować
Z tymi badaniami na nietolerancje pokarmowe się też napaliłam, ale wiarygodny dobry test nazywa się food detective i kosztuje 330zł.. samemu w domu można go wykonać muszę wygrać na zakładach bukmacherskich to wtedy sobie kupię
Pewnie, że zrób, skoro promocja. Lepiej się skontrolować i mieć spokój Ja też niedługo będę musiała zrobić badania, morfologię w sumie niedawno robiłam, ale może koło początku przyszłego roku powtórzę, cholesterol i trójglicerydy może też bym sprawdziła
Jakbym miała kasę to też bym sobie zafundowała tego food detectiva

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Bingos robię na jutro do pracy tą sałatkę z brokułem, fetą, suszonymi pomidorami i słonecznikiem Nie dodajesz tam już żadnego jogurtu ani oliwy ?
Nic nie dodawałam, pomidory z oleju były więc trochę mokre Jak to wszystko wymieszasz to wyjdzie Ci taka "papka" więc nic tam nie trzeba.
bingos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-20, 18:08   #2358
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość


Spróbuj i daj znać jak wrażenia
ale skórki z pomidorow nie obierasz, nie ?
Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość

Miałam kupić te pomidory, ale w sumie mam jeszcze 1 i pół słoika, a w biedrze też są często w promocji
A te piżamki widziałam, w zeszłym roku kupiłam tego typu, lubię ją bardzo
Ja tez miałam i jakos nie obróciłam się do Lidla w weekend wiec jutro to pewnie o piżamie i pomidorach mogę pomarzyć
Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
Nie mam helicobactera, robiłam test. Sama nie wiem, co mi jest. Ale oprócz tych dolegliwości bólowych od czasu do czasu nic więcej mi nie dokucza, ani biegunki, ani zaparcia, ani wymioty, nie schudłam ostatnio, także mam nadzieję, że nic poważnego
Aha..no to ciekawe co to za ból.. jak będzie Cię dalej męczył to lepiej idź do lekarza..
Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
Pewnie, że zrób, skoro promocja. Lepiej się skontrolować i mieć spokój Ja też niedługo będę musiała zrobić badania, morfologię w sumie niedawno robiłam, ale może koło początku przyszłego roku powtórzę, cholesterol i trójglicerydy może też bym sprawdziła
Jakbym miała kasę to też bym sobie zafundowała tego food detectiva
Tarczycę zrobię Co do food detective to poczytałam trochę w necie i pisało, ze nie warto tego robić wiec chyba na razie odpuszczę marzenia o food detective

"Powszechnie dostępne na rynku tzw. testy nietolerancji pokarmowych nie są jednak najlepszą metodą wykrycia pokarmów, które mogą nam szkodzić. W większości badań u pacjentów, u których stwierdzono wysokie miano przeciwciał przeciwko pewnym antygenom pokarmowym w surowicy krwi (co oznaczało, że pokarmy te na wynikach testu znalazły się w kolumnie czerwonej), fluktuacje w aktywności tych przeciwciał nie odzwierciedlały pozytywnych zmian w parametrach klinicznych osiągniętych przez zmianę diety. Naukowcy sugerują, że aby trafnie ocenić, które pokarmy wywołują nadmierną i niepożądaną reakcję układu immunologicznego, należałoby pobrać nie krew, ale wydzielinę z naszego jelita. Ponieważ jest to jednak badanie niepraktyczne, najefektywniej jest stosować dietę eliminacyjną pod kontrolą specjalisty. W przypadku moich pacjentów stosuję przez pierwszy miesiąc m.in. eliminację najbardziej podstawowych antygenów (gluten, nabiał, kukurydza) i jeżeli taka dieta nie przynosi zadowalających efektów (co się zdarza stosunkowo rzadko), wprowadzamy dalsze eliminacje na wizycie kontrolnej. "

Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
Nic nie dodawałam, pomidory z oleju były więc trochę mokre Jak to wszystko wymieszasz to wyjdzie Ci taka "papka" więc nic tam nie trzeba.
Sałatka juz czeka w pojemniczku Brokuła ugotowałam al dente bo nie lubię takiego rozgotowanego
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-20, 18:42   #2359
bingos
Zakorzenienie
 
Avatar bingos
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 352
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
ale skórki z pomidorow nie obierasz, nie ?
Obieram Tzn ja właściwie zawsze sparzam pomidora, nawet jak jem nie w jajecznicy.
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Ja tez miałam i jakos nie obróciłam się do Lidla w weekend wiec jutro to pewnie o piżamie i pomidorach mogę pomarzyć
U mnie dziś było sporo i piżam i pomidorów
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Aha..no to ciekawe co to za ból.. jak będzie Cię dalej męczył to lepiej idź do lekarza..
Póki co nie idę, bo pewnie zaleci gastroskopię No chyba że już będzie naprawdę niedobrze, to pójdę
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Tarczycę zrobię Co do food detective to poczytałam trochę w necie i pisało, ze nie warto tego robić wiec chyba na razie odpuszczę marzenia o food detective

"Powszechnie dostępne na rynku tzw. testy nietolerancji pokarmowych nie są jednak najlepszą metodą wykrycia pokarmów, które mogą nam szkodzić. W większości badań u pacjentów, u których stwierdzono wysokie miano przeciwciał przeciwko pewnym antygenom pokarmowym w surowicy krwi (co oznaczało, że pokarmy te na wynikach testu znalazły się w kolumnie czerwonej), fluktuacje w aktywności tych przeciwciał nie odzwierciedlały pozytywnych zmian w parametrach klinicznych osiągniętych przez zmianę diety. Naukowcy sugerują, że aby trafnie ocenić, które pokarmy wywołują nadmierną i niepożądaną reakcję układu immunologicznego, należałoby pobrać nie krew, ale wydzielinę z naszego jelita. Ponieważ jest to jednak badanie niepraktyczne, najefektywniej jest stosować dietę eliminacyjną pod kontrolą specjalisty. W przypadku moich pacjentów stosuję przez pierwszy miesiąc m.in. eliminację najbardziej podstawowych antygenów (gluten, nabiał, kukurydza) i jeżeli taka dieta nie przynosi zadowalających efektów (co się zdarza stosunkowo rzadko), wprowadzamy dalsze eliminacje na wizycie kontrolnej. "
O widzisz, czyli nie ma co kasy wywalać.
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Sałatka juz czeka w pojemniczku Brokuła ugotowałam al dente bo nie lubię takiego rozgotowanego
Jak pięknie wygląda Pyszna ona jest, ja swoją wymieszałam i brokuł mi się trochę za bardzo ugotował dlatego mi wyszła taka trochę papkowata, ale w smaku idealna
bingos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-20, 19:03   #2360
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
Obieram Tzn ja właściwie zawsze sparzam pomidora, nawet jak jem nie w jajecznicy.
Ja za to zawsze jem pomidory ze skórką, może do tej jajecznicy chociaż sparzę
Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
U mnie dziś było sporo i piżam i pomidorów
Tylko ciekawe czy w poniedziałek ta zniżka na pomidory będzie obowiązywała a pomyśleć, ze jeszcze rok temu nie wiedziałam jak smakują pomidory suszone
Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
Póki co nie idę, bo pewnie zaleci gastroskopię No chyba że już będzie naprawdę niedobrze, to pójdę
Lepiej niech to przejdzie

Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
Jak pięknie wygląda Pyszna ona jest, ja swoją wymieszałam i brokuł mi się trochę za bardzo ugotował dlatego mi wyszła taka trochę papkowata, ale w smaku idealna
Mysle,ze mi tez będzie smakowała Widzisz musisz częściej wpisywać jadłospisy to może znowu się zainspiruję !

Zaparzam czystek i spadam oglądać MasterChefa
Buźka
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen





Edytowane przez Madzia87
Czas edycji: 2016-11-20 o 19:07
Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-23, 13:58   #2361
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Dziewczyny, tak krótko chcialam napisac, ze w koncu zlozylam dzisiaj wypowiedzenie w pracy 100kg zeszlo ze mnie Ciesze sie bardzo. Oczywiscie mam pewne obawy z tym jak sie wszystko potoczy, ale to chyba normalne. Wierze jednak w siebie i jestem bardzo dobrej mysli Napisz pozniej wiecej.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-23, 20:07   #2362
bingos
Zakorzenienie
 
Avatar bingos
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 352
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cinderella gratuluję decyzji! Skoro ubyło Ci 100 kg to znaczy, że był to bardzo dobry pomysł Nie martw się, wszystko się jakoś poukłada, a póki co odpoczywaj i ciesz się wolnością I pisz częściej

Madzia sałatka smakowała?

Ale dziś śpiąca jestem, zaraz idę do łóżka Siłka zaliczona, mimo zakwasów. Ale mam dziś dzień paszteta
bingos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-24, 19:09   #2363
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;67855406]Dziewczyny, tak krótko chcialam napisac, ze w koncu zlozylam dzisiaj wypowiedzenie w pracy 100kg zeszlo ze mnie Ciesze sie bardzo. Oczywiscie mam pewne obawy z tym jak sie wszystko potoczy, ale to chyba normalne. Wierze jednak w siebie i jestem bardzo dobrej mysli Napisz pozniej wiecej.[/QUOTE]
No to brawo Jak to znajomi i szefostwo przyjęło ? To ile czasu jeszcze musisz chodzic do pracy ?
Będzie dobrze

Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
I pisz częściej
Ooo tak

Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
Madzia sałatka smakowała?
Powiem Ci, ze rewelka !!! Dzieki Tobie mam kolejny pomysł na zdrowe jedzonko Pisz co tam jadłas w tym tyg.

Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
Ale dziś śpiąca jestem, zaraz idę do łóżka Siłka zaliczona, mimo zakwasów. Ale mam dziś dzień paszteta
No to ładnie z tą siłką Dzień paszteta ? tzn. ?

Ja juz mam weekend bo jutro wolne Jade z mama do siostry i siostrzeńca A z rana na badania tarczycy..
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-24, 19:38   #2364
bingos
Zakorzenienie
 
Avatar bingos
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 352
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Powiem Ci, ze rewelka !!! Dzieki Tobie mam kolejny pomysł na zdrowe jedzonko Pisz co tam jadłas w tym tyg.
A widzisz! Na jutro sobie taką zrobiłam, pyszna jest
Ostatnio jem dość monotonnie, naleśniki ze szpinakiem ze dwa dni jadłam, kolejne dwa dni kurczaka curry z mleczkiem kokosowym (wreszcie wypróbowałam) z soczewicą, pastę z awokado, tuńczyka i jaj ze trzy dni, poza tym standardowo jajka (ostatnio się na omlety przerzuciłam), dziś leczo, jutro sałatka będzie i rybka z parowara. Muszę też coś z piersi kurczaka zrobić, bo leży w lodówce.
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
No to ładnie z tą siłką Dzień paszteta ? tzn. ?
No dzień paszteta, tzn że czuję się jak jeden wielki pasztet - gruba, brzydka i w ogóle wszystko na nie, ale @ się zbliża więc nic dziwnego Ale dziś też siłka zaliczona
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Ja juz mam weekend bo jutro wolne Jade z mama do siostry i siostrzeńca A z rana na badania tarczycy..
Ale Ci fajnie Ja też mam dłuższy weekend, bo pon wolny, więc jeszcze tylko jutro i luz
bingos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-27, 16:12   #2365
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
A widzisz! Na jutro sobie taką zrobiłam, pyszna jest
Szkoda, ze brokuły drożeją.. ale te 4-5zł to można jeszcze dać w sumie na dwa razy starcza
Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
Ostatnio jem dość monotonnie, naleśniki ze szpinakiem ze dwa dni jadłam, kolejne dwa dni kurczaka curry z mleczkiem kokosowym (wreszcie wypróbowałam) z soczewicą, pastę z awokado, tuńczyka i jaj ze trzy dni, poza tym standardowo jajka (ostatnio się na omlety przerzuciłam), dziś leczo, jutro sałatka będzie i rybka z parowara. Muszę też coś z piersi kurczaka zrobić, bo leży w lodówce.
A te naleśniki to robisz ze zwykłej mąki ? Ja musiałabym znowu zrobic z gryczanej bo dawno nie robiłam i jak mleczko kokosowe smakowało ?
Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
No dzień paszteta, tzn że czuję się jak jeden wielki pasztet - gruba, brzydka i w ogóle wszystko na nie, ale @ się zbliża więc nic dziwnego Ale dziś też siłka zaliczona
Ja to się czuję gruba codziennie..zresztą nie tylko sie czuje, ale i wyglądam tarczyce zrobiłam i wszystko w normie także juz nie wiem co moze mi utrudniac odchudzanie widocznie te moje hormony i pcos..
jeszcze babsko tak mi krew pobrało, ze mnie ręka do dzis boli i mam siniaka zero delikatności

Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
Ale Ci fajnie Ja też mam dłuższy weekend, bo pon wolny, więc jeszcze tylko jutro i luz
No to masz suuuper Ja piątek sie byczyłam u siostry Fajnie było
Jeszcze mam 11 dni wolnego także będzie trzeba jeszcze jakieś dni powybierać
Śnieg zaczyna padać w górach to może na narty gdzies się skoczy za tydzień lub dwa

A dzisiaj finał Masterchefa i Belfra.. fajnie, ale szkoda ze wszystko sie konczy i nie bedzie czego oglądać
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-29, 18:20   #2366
bingos
Zakorzenienie
 
Avatar bingos
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 352
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II


Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
A te naleśniki to robisz ze zwykłej mąki ? Ja musiałabym znowu zrobic z gryczanej bo dawno nie robiłam i jak mleczko kokosowe smakowało ?
Z orkiszowej pełnoziarnistej, najlepsza jak dla mnie A mleczko kokosowe fajne, ale nie było go za bardzo czuć bo dowaliłam pasty curry i było ostrrro Ale potem doszły pieczarki i cukinia, więc ostatecznie wyszło bardzo fajne jedzonko Pół mleka zamroziłam, kiedyś wykorzystam
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Ja to się czuję gruba codziennie..zresztą nie tylko sie czuje, ale i wyglądam tarczyce zrobiłam i wszystko w normie także juz nie wiem co moze mi utrudniac odchudzanie widocznie te moje hormony i pcos..
jeszcze babsko tak mi krew pobrało, ze mnie ręka do dzis boli i mam siniaka zero delikatności
Może faktycznie hormony
Niektóre tak pobierają
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
No to masz suuuper Ja piątek sie byczyłam u siostry Fajnie było
Jeszcze mam 11 dni wolnego także będzie trzeba jeszcze jakieś dni powybierać
Śnieg zaczyna padać w górach to może na narty gdzies się skoczy za tydzień lub dwa
Łoo, to sporo dni jeszcze masz W sam raz na narty Szkoda, że te dni tak szybko lecą
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
A dzisiaj finał Masterchefa i Belfra.. fajnie, ale szkoda ze wszystko sie konczy i nie bedzie czego oglądać
Finał masterchefa dopiero za tydzień A belfra koniec na razie

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:17 ----------

Aaa, ktoś tu miał się częściej odzywać...
bingos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-29, 21:46   #2367
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
No to brawo Jak to znajomi i szefostwo przyjęło ? To ile czasu jeszcze musisz chodzic do pracy ?
Będzie dobrze
Dziekuje Prace koncze 20 grudnia, a samolot do Polski mam 21 grudnia. Po swietach nie wracam od razu, a posiedze w domu przez pierwsze 2/3 tygodnie stycznia i odpoczne. Szefostwo sie chyba spodziewalo... Zreszta, mowilam kolegom z pracy, ze mysle o tym i chyba sypneli. Oczywiscie zadawali mi standardowe pytania, typu: czy jest cos co moga zrobic, zebym zostala, no ale, ze koniec koncow chca, zebym byla szczesliwa, itd. Kolegom smutno, ale chyba rozumieja moja decyzje, bo w tej firmie taki bajzel jest czasami, ze glowa mala. Nadal pracuje, oszczednosci mam, ale kurcze, boje sie troche nadchodzacych zmian i tego jak to wszystko bedzie. Ale to chyba normalne? Kompletnie nie wiem jak to wszystko sie potoczy, ale przynajmniej jednego jestem pewna: w Anglii zostac nie chce. Koniec kropka Plan jest taki, ze TZ-et bedzie szukal gdzies pracy zagranica i jezeli trafi sie jakas dobra oferta w miare fajnym miejscu, to pojedziemy, a ja juz tam na miejscu bede cos ogarniac z praca. Wszystko to ryzykowne, ale ja od zycia duzo nie chce, a moze chce?! Chcialabym mieszkac gdzies gdzie przynajmniej maja konkretne, upalne lato, miec balkon (w Anglii nie ma balkonów) i kota No i oczywiscie prace, ktora nie bedzie mi zabierac calego zycia i doprowadzac do zalamania nerwowego Tutaj w UK naprawde ludzie duzo pracuja, robota jest dla nich priorytetem, czesto kosztem dzieci/rodziny. Mi sie to nie podoba Nie wiem, jezeli TZ-et pracy nie ogarnie, to chyba wroce do Rzeszowa wtedy, albo God knows co bedzie. Eh, co ma byc, to bedzie! Grunt to taki, zeby nie przeciagac sytuacji, bo Bron Boze nie chce sie splukac z oszczednosci, bo daja mi komfort psychiczny.

Mysle, ze spadne na 4 lapy, jak kot

A poza tym, to przytylam 1kg! Mniej chodze teraz, bo kurcze jest mega zimno i nie zawsze mi sie w taka zimna pogode chce gonic na lunch. No i zima nadchodzi, bardziej tresciwie jem, a o wodzie, to juz zapomnialam... no ale pije duzo herbaty z cytryna codziennie - z litr pewnie + jakis sok. Chcialabym zaczac cwiczenia od poczatku roku, kiedy bede miala wiecej czasu.

Rolnik sie skonczyl... W ogole ciezko ogladalo sie ostatni odcinek. Co do masterchief, to ten sezon mi sie srednio podoba, tj. nie wzbudza we mnie tylu emocji ile 4 sezon. Belfra nie ogladalam, ale nadrobie jak bede w Polsce.

Buziaki, bede odzywac sie czesciej Grunt, ze ciagle o was pamietam !!!!!!!!! nawet jak nie pisze...
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-30, 18:12   #2368
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość


Z orkiszowej pełnoziarnistej, najlepsza jak dla mnie A mleczko kokosowe fajne, ale nie było go za bardzo czuć bo dowaliłam pasty curry i było ostrrro Ale potem doszły pieczarki i cukinia, więc ostatecznie wyszło bardzo fajne jedzonko Pół mleka zamroziłam, kiedyś wykorzystam
o widzisz, orkiszowej jeszcze nie jadłam Pasty curry też nie
Nad tym mleczkiem też muszę pomyśleć

Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
Łoo, to sporo dni jeszcze masz W sam raz na narty Szkoda, że te dni tak szybko lecą
Noo dziś zamówiłam narty U nas śnieg wali ostro, w górach też i do tego armatki pracują pełną parą Może w przyszłym tyg. wybiorę się na narty
Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
Finał masterchefa dopiero za tydzień A belfra koniec na razie
No szkoda, ze koniec.. Masterchefa wygra wg mnie Ania a po Masterchefie rusza na TVN jakis nowy serial Kaprys losu Moze bedzie fajny


[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;68087471]Dziekuje Prace koncze 20 grudnia, a samolot do Polski mam 21 grudnia. Po swietach nie wracam od razu, a posiedze w domu przez pierwsze 2/3 tygodnie stycznia i odpoczne. Szefostwo sie chyba spodziewalo... Zreszta, mowilam kolegom z pracy, ze mysle o tym i chyba sypneli. Oczywiscie zadawali mi standardowe pytania, typu: czy jest cos co moga zrobic, zebym zostala, no ale, ze koniec koncow chca, zebym byla szczesliwa, itd.[/QUOTE]

Oooo no to jeszcze 3 tyg. i będziesz wolna jak ptak Fajnie, ze się odważyłaś Masz rację nie ma co siedziec pół życia w tej deszczowej Anglii
Jestem ciekawa czy wylądujecie z TŻ-tem w jakims kraju śródziemnomorskim czy w Polsce

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;68087471]
Rolnik sie skonczyl... W ogole ciezko ogladalo sie ostatni odcinek. Co do masterchief, to ten sezon mi sie srednio podoba, tj. nie wzbudza we mnie tylu emocji ile 4 sezon. Belfra nie ogladalam, ale nadrobie jak bede w Polsce.

Buziaki, bede odzywac sie czesciej Grunt, ze ciagle o was pamietam !!!!!!!!! nawet jak nie pisze... [/QUOTE]
Ten sezon Rolnika wg mnie był najgorszy... Masterchef za to wg mnie jest podobny jakościowo do poprzednich sezonów

Odzywaj się odzywaj!!

Ja w niedzielę robiłam kopytka bo nie jadłam chyba z rok.. zrobiłam z 1,5 kg ziemniaków Wyszło mi tyle, ze jadłam je na obiad przez 3 dni Ale kopytka uwielbiam, zwłaszcza odsmażane
Dzisiaj na obiad risotto z kurczakiem, pieczarkami, papryka i koperkiem
Bingos jadłas pesto pomidorowe z Lidla ?

Dobrze, ze jutro juz czwartek..
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-30, 19:19   #2369
bingos
Zakorzenienie
 
Avatar bingos
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 352
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

:Hej
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
o widzisz, orkiszowej jeszcze nie jadłam Pasty curry też nie
Nad tym mleczkiem też muszę pomyśleć
Ja ją lubię, bo wszystko zawsze z niej wychodzi, i naleśniki, i pizza i inne mączne wynalazki
Mleczko kupiłam małe na próbę, w kartoniku, z dobrym składem (bez żadnych syfnych dodatków). Nie jest to tanie ale raz na jakiś czas można zaszaleć
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Noo dziś zamówiłam narty U nas śnieg wali ostro, w górach też i do tego armatki pracują pełną parą Może w przyszłym tyg. wybiorę się na narty
Wow, super! To będziesz śmigać niedługo U mnie też trochę pada, chciałabym żeby biało było Tylko nie tak ślisko jak ostatnio
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
No szkoda, ze koniec.. Masterchefa wygra wg mnie Ania a po Masterchefie rusza na TVN jakis nowy serial Kaprys losu Moze bedzie fajny
Też mi się wydaje, że Ania A o tym serialu nie słyszałam, obejrzę pewnie żeby zobaczyć co to takiego.
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Ja w niedzielę robiłam kopytka bo nie jadłam chyba z rok.. zrobiłam z 1,5 kg ziemniaków Wyszło mi tyle, ze jadłam je na obiad przez 3 dni Ale kopytka uwielbiam, zwłaszcza odsmażane
Dzisiaj na obiad risotto z kurczakiem, pieczarkami, papryka i koperkiem
Bingos jadłas pesto pomidorowe z Lidla ?
Przyszalałaś z kopytkami
Nie jadłam tego pesto
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Dobrze, ze jutro juz czwartek..
Też się cieszę

Cinderella nie martwiłabym się na Twoim miejscu Wszystko się poukłada, daj sobie trochę czasu, odpocznij, przemyśl na spokojnie, może Tż coś znajdzie i sytuacja sama się rozwiąże Najważniejsze, że nie będziesz już robić czegoś, co Cię męczy, denerwuje i w sumie nie daje żadnej satysfakcji. Do odważnych świat należy! Ja też zaryzykowałam w tamtym roku - odeszłam z pracy, oszczędności zero, ale stwierdziłam, że jakoś to będzie. I uważam, że to była najlepsza decyzja w moim życiu, tam bym się wykończyła psychicznie, a teraz mam super pracę, z fajnymi ludźmi, nikt mnie nie poniża, lubię to co robię i z chęcią do pracy chodzę Także u Ciebie też będzie dobrze
bingos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-01, 11:59   #2370
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Dzieki, dziewczyny Kochane jestescie i takie 'rozumiejace' Tego tez mi tutaj m.in. brakuje. W Polsce zawsze mialam duzo kolezanek, a tutaj nie wiem czemu te wszystkie znajomosci sa dosc powierzchowne.

To 3 tygodnie zostaly

A w ogole, to musze zacisnac pasa, bo kurcze zima przyszla i czuje po sobie, ze obrastam tluszczem na nowo. Ciekawe, ze nawet 1 kilogram robi duza roznice przy wagach w normie. Czuje jak mnie stanik obciska i, ze znowu mi sie zrobil lekki drugi podbródek

Kurcze, urlopu nie mialam od lipca i czuje sie mega zmeczona! Jeszcze teraz koncówka roku jest tak napieta, ze wszystkie soki ze mnie zostaly wycisniete. Potrzebuje urlopu jak nigdy

Ciesze sie na Swieta, a Wy? Dzisiaj 1 grudnia w radiu tylko koledy leca
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-21 20:00:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:52.