Próbować do skutku III - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-12-18, 15:24   #4291
meszsares
Zadomowienie
 
Avatar meszsares
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 235
Dot.: Próbować do skutku III

http://wiadomosci.onet.pl/1660433,11,item.html

no wiecie co, tez mi Episkopat powiedzial co wiedzial!Juz normalnie przesadzaja...
meszsares jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-18, 15:43   #4292
anusia_82
Zadomowienie
 
Avatar anusia_82
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 1 162
GG do anusia_82
Dot.: Próbować do skutku III

Cytat:
Napisane przez meszsares Pokaż wiadomość
http://wiadomosci.onet.pl/1660433,11,item.html

no wiecie co, tez mi Episkopat powiedzial co wiedzial!Juz normalnie przesadzaja...
Znalezli sobie pore przed swietami na takie publikacje.
Kazdy ma prawo do swojego stanowiska w tej sprawie ale ja zawsze podkreslam ze "syty glodnego nie zrozumie" koniec i kropka!
Poza tym oburza mnie stwierdzenie "ludzkie życie i sposób jego przekazywania powinny mieć charakter godziwy", po prostu jak czytam cos takiego to mam lzy w oczach. Czasem mysle, ze oni serca nie maja wypowiadajac sie w taki sposob.
__________________
Powiedziałam "TAK"

Serafinek przyszedł na świat 5 sierpnia 2009

Gabriel przyszedł na świat 11 stycznia 2011
anusia_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-18, 22:37   #4293
roxi1980
Zakorzenienie
 
Avatar roxi1980
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 832
Dot.: Próbować do skutku III

Kapuściane Pole


agabi (Agnieszka, 27 lat)~~~~~ @ 11.12/ test ??? /Białystok
agabil1 (Agnieszka, 31 lat)~~~ @ 16.12 / test ??? / leczenie / Łodź
Amazonka79 (Ania, 28 lat)~~~~ @ 7.10 / test. ??? / Łódż
AMILAMIJA (Ania, 28 lat)~~~~~ @ 23.11 / leczenie TŻ / test. ??? / Warszawa
an.ka.b (Ania, 25 lat)~~~~~~~~ @ 17.12 / test. ??? / Wielkopolska
asia_stan (Asia, 35 lat)~~~~~~ @ ??.?? / test. nie będzie / lubuskie PRZERWA TECHN.
becia_leszno (Beata, 25 lat)~~ @ 4.12 / II cykl z CLO / test. ??? / Leszno
bezsenność (Basia, 24 lata)~~~ @ 17.12 / test. ??? / Bolesławiec
Dorotka@ (Dorota, 25 lat)~~~~~ @ 30.11/ test. po dłuższym opóź. @ / Włocławek
freshona (Agnieszka, 32 lata)~~ @ 17.12 / I cykl z C+E+L / test. nie będzie / Śląsk
GoniaJ (Gosia, 26 lat)~~~~~~~~ @ 1.12 / test. po opóź. @ / San Diego / Carlsbad
Grażina (Grażyna, ?? lat)~~~~~~ @ ??.??/ test. ??? / Gdańsk
hooba (Asia, 22 lata)~~~~~~~~~ @ 4.12 / test. ??? / Zakopane / Kraków
izzi (Iza, 34 lata)~~~~~~~~~~~~~ @ 4.12 / test. ??? / Warszawa
JoanC (Asia, 28 lat) ~~~~~~~~~~ @ 25.11 / test. ??? / Ciechanów
jukol (Justyna, 22 lata)~~~~~~~~ @ 12.12 / test. po opóź. @ / Ząbkowice Śl.
kachula27 (Kasia, 27 lat)~~~~~~ @ 4.12/ test. po opóź. @ / lubuskie
kamila19 (Kamila, 21 lat)~~~~~~ @ 9.12 / test. ??? / Wrocław
Kindzia1984 (Kinga, 23 lata)~~~~ @ 11.12 / test. ??? / Nowy Sącz
Kontrola (Izabella, ?? lat)~~~~~~ @ 8.11 / test. za kilka dni / Chełm
Madziwnia (Magda, 23 lata)~~~~~ @ 30.11 / test. po opóź. @ / okolice Darłowa
"Magdalena" (Magda, 23 lata)~~~ @ 29.11 / test. nie będzie / NRW
Mała75 (Monika, 32 lata)~~~~~~~ @ 21.11 / test. nie będzie / Wielkopolska
marta8117 (Marta, 26 lat)~~~~~~ @ 18.12 / test. ??? / Wrocław
moniska84 (Monika, 23 lata)~~~~ @ 30.11 / test. ??? / Warmia
munio (Iza, 25 lat)~~~~~~~~~~~ @ 15.12 / I cykl z Duphastonem / test. ??? / Rybnik
niunieczek (Żaneta, 23 lata)~~~~ @ 26.11 / test. po opóź. @ / okolice Dzierżoniowa
roxi1980 (Kasia, 27 lat)~~~~~~~~ @ 8.12 / III cykl z C + E + D / test. ??? / Sosnowiec
Seona (Ewa, 25 lat)~~~~~~~~~~ @ 5.12 / test. ??? / Rzeszów
Taurus_ek (Grażyna, 26 lat)~~~~ @ 28.11 / test. po opóź. @/ Mrągowo
UnholyOne (Ola, 28 lat)~~~~~~~ @ 24.11 / test. ??? / okolice Warszawy
żabulka21 (Beata, 22 lata)~~~~~ @ 29.11 / test. ??? / Elbląg
YochikoYankee (Aga, 22 lata)~~ @ 19.11 / test. ok. 16.12 / Lublin



.......... .......... .......... .......... .......... .......... .......... ..........

Są dwie kreski II... obecnie: 18!!!

Fiona_80 (Julita, 27 lat) -t.p. 04.12.2007
jolineczka (Jola, 25 lat) -t.p. 05.01.2008 Alicja lub Tomasz
KasikB (Kasia, 32 lata) - t.p. 13.01.2008 Aleksandra
Ramila (Milena, 26 lat) - t.p. 30.01.2008 Pola
mała_majeczka (Agnieszka, 30 lat) - t.p. 22.02.2008
joasiunial (Asia, 25 lat) -t.p. 28.02.2008 Marek
majula (Gosia, 25 lat) - t.p. ok. 15.03.2008 Ania
adatka (Agata, 24 lata) - t.p. 19.03.2008 Sabinka
Ray (Justyna, 22 lata) - t.p. 25.03.2008 Alicja
Myszka_ (Agata, ?? lat) - t.p. /11.04.2008
fredziunia (Fredzia, 31 lat) - t.p. 12.04.2008
NIUNCIO (Jola, 30 lat) - t.p. 12.04.2008 Zosia lub Tomuś
Eenax (Ela, 29 lat) - t.p. 18.04.2008
83monia (Monika, 24 lata) - t.p. 6/16.05.2008 Kinga lub Artur
gothika (Arleta, 26 lat) - t.p. 10.06.2008
Funieczka (Ewa, 28 lat) - t.p. 17.06.2008
Anisia25 (Ania, 30 lat) - t.p. 07.07.2008
Kasiulka22 (Kasia, 25 lat) - t.p. 23.07.2008




Nasze Kapuściane Bobasy

kasia_mw (Kasia, 27 lat) - Krzyś - ur. 20.06.2007
celka2000 (Celina, 26 lat) - Adaś - ur. 26.10.2007
bb-m (Bożena, 26 lat) - Asia i Jaś - ur. 07.11.2007
*misia* (Monika, 23 lat) - Mateuszek - ur. 13.11.2007
Yoolia (Julia, 28 lat) - Małgosia - ur. 29.11.2007
martka83 (Marta, 24 lata) - Marcelek - ur. 01.12.2007


* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *


AKCJA GRUDNIOWA :
MIKOŁAJOWE WORKI PEŁNE TYCICH PREZENÓW
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg na wizaż.jpg (33,9 KB, 4 załadowań)
__________________


Edytowane przez roxi1980
Czas edycji: 2007-12-22 o 17:10
roxi1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-19, 11:14   #4294
JoanC
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: woj. mazowieckie
Wiadomości: 379
Dot.: Próbować do skutku III

Witam w ten pochmurny dzionek, coś cichutko tu dzisiaj, święta się zbliżają wielkimi krokami, a ja w lesie ze sprzątaniem i jeszcze wszystkich prezentów nie mam
Ale przedświąteczną gorączkę widać na ulicach i tą serdeczność ludzi, a zwłaszcza tych starszych, wczoraj byliśmy z tż-em na zakupach i w dwóch różnych miejscach w ciągu godziny o mało co nie potrąciłyby nas dwa samochody, przechodziliśmy przez pasy, ale to chyba nie dla wszystkich kierowców jest zrozumiałe, że trzeba zwolnić, zwłaszcza jak się widzi z daleka, że ktoś jest na pasach, na szczęście w ostatnim momencie zdążyli wyhamować, ale serce mi do gardła podeszło, gdyby było ślisko to nie wiem, co by się stało. Głupota ludzka i brak wyobraźni nie zna granic, no ale wszyscy wpadli w szał świątecznych zakupów, w tym niedzielni kierowcy, którzy samochodem to tylko do kościoła jeżdżą wszyscy się spieszą, tylko gdzie Mam nadzieję,że nikogo nie obraziłam, ale to co się dzieje teraz na drogach to ludzkie pojęcie przechodzi.
Cytat:
Napisane przez kindzia1984 Pokaż wiadomość
A nie orientujesz się ile kosztuje to badanie? Ja mam nadzieję, że go uniknę ale jeśli bedzie trzeba go zrobić to trudno, wytrzymam to jakoś
Kinguś, sprawdzałam kiedyś w internecie ceny, i tak w Łodzi w Salve hsg ze znieczuleniem kosztuje 400 zł, bez zn. 200 zł, a w Novum w W-wie koszt to 800 zł bodajże, jeśli dobrze pamiętam, więc różnica jest, trzeba dobrze poszukać, bo ceny są różne, a po co przepłacać.
Cytat:
Napisane przez Yoolia Pokaż wiadomość
JoanC trzymam kciuki za ten jajowód
Dzięki Julia

Cytat:
Napisane przez izzi Pokaż wiadomość
JoanC - bardzo jestem wdzięczna za dokładny opis tych egzorcyzmów na hsg... brzmi przerażająco ale ja lubię wiedzieć co mnie czeka, dzięki Tobie wiem że na pewno nie będę ,,państwowo" przeprowadzać tego zabiegu, trudno, będę musiała wydać kasę na prywatny zabieg ze znieczuleniem bo nie wytrzymałabym na bank takiego maltretowania ... Tak czuję że u mnie nie byłby to bezbolesny zabieg... Podziwiam Cię naprawdę za to co przeszłaś... jesteś dla mnie prawdziwą bohaterką!
Proszę bardzo Izzi, czasami warto mieć jasny obraz sytuacji. Taką bohaterką to znów nie jestem, ale dziękuję Ci.

Kasiu Roxi, bardzo spóźnione, ale naprawdę płynące z głębi serca najserdeczniejsze życzenia spełnienia Twoich najskrytszych marzeń, niezmiennie uśmiechu, dobroci i ciepła jakim nas obdarzasz tutaj na wąteczku, a także miłości nie tylko mężulka, ale mam nadzieję, że kruszynki, która będzie rosła pod Twoim serduszkiem w przyszły roku. Jeszcze raz wszystkiego naj naj.
JoanC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-19, 15:37   #4295
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Próbować do skutku III

Witam- chciałam się do Was dołaczyc, Co prawda starac sie zaczne za kilka miesiecy i domyślam sie,że moge miec problemy, dlatego chciałam się z Wami wczesniej zaprzyjaźnić.

Zycze wsyztskim wycezkującym 2 kresek i cudownych dzieciaczkow:
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-19, 20:29   #4296
izzi
Zadomowienie
 
Avatar izzi
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 370
GG do izzi
Cool Dot.: Próbować do skutku III

Cytat:
Napisane przez meszsares Pokaż wiadomość
http://wiadomosci.onet.pl/1660433,11,item.html

no wiecie co, tez mi Episkopat powiedzial co wiedzial!Juz normalnie przesadzaja...

No ja już normalnie nie mogę... tego nawet się nie da skomentować.
Nie jestem w stanie pojąć dlaczego na temat invitro wypowiadają sięludzie, którzy nie są chyba nawet w stanie sobie wyobrazić tego co przechodzimy tu wszystkie, tego jak bardzo pragniemy dziecka, jak wiele jesteśmy w stanie zrobić i poświęcić, jak dużo bólu jesteśmy gotowe znieść by cieszyć się darem macierzyństwa... Jak wogóle STARZY, BEZDZIETNI MĘŻCZYŹNI mogą wypowiadać się na ten temat?????? Przepraszam, że ton mej wypowiedzi jest taki a nie inny ale doprawdy nie wiem czy żyję w normalnym kraju.... :/
izzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-19, 21:23   #4297
anusia_82
Zadomowienie
 
Avatar anusia_82
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 1 162
GG do anusia_82
Dot.: Próbować do skutku III

A mnie dziwi bardzo postawa nowego premiera, bo najpierw zapewnial o poparciu dla in vitro oto link:

http://www.tvn24.pl/-1,1530107,wiadomosc.html

A teraz nagle stanowisko w tej sprawie ulega radykalnej zmianie kolejny link:
http://www.tvn24.pl/-1,1532867,wiadomosc.html

Szczerze mowiac jestem tym oburzona i przestaje wierzyc w jakiekolwiek obietnice wyborcze PO. Poza tym to jest zabawa ludzkimi uczuciami i nadzieja, poniewaz najpierw sie ja daje a potem odbiera. Nie mam slow zeby to opisac.
__________________
Powiedziałam "TAK"

Serafinek przyszedł na świat 5 sierpnia 2009

Gabriel przyszedł na świat 11 stycznia 2011
anusia_82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-19, 22:04   #4298
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Próbować do skutku III

wg mnie tym in vitro to cięko rządowi cokolwiek przepchnąć - nie mają kasy na lekarzy, górników, NFZ, wiec i na to będzie problem by znaleźć... a szkoda... takie dzialanie przydałoby się by było dotowane. może się uda - w końcu jak nie teraz to może za rok... oby wogóle!

jedno mnie nurtuje: w wypowiedzi był tekst w stylu "kazde dziecko ma prawo zostac poczęte a akcie małżeńskim" (chyba jakos tak było) pominę akty przedmałżeńskie, ale PRAWO to nie OBOWIAZEK. więc co oni mogą tam sobie mówić skoro to nieobowiązkowe?
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-19, 22:13   #4299
anusia_82
Zadomowienie
 
Avatar anusia_82
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 1 162
GG do anusia_82
Dot.: Próbować do skutku III

Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
wg mnie tym in vitro to cięko rządowi cokolwiek przepchnąć - nie mają kasy na lekarzy, górników, NFZ, wiec i na to będzie problem by znaleźć... a szkoda... takie dzialanie przydałoby się by było dotowane. może się uda - w końcu jak nie teraz to może za rok... oby wogóle!

jedno mnie nurtuje: w wypowiedzi był tekst w stylu "kazde dziecko ma prawo zostac poczęte a akcie małżeńskim" (chyba jakos tak było) pominę akty przedmałżeńskie, ale PRAWO to nie OBOWIAZEK. więc co oni mogą tam sobie mówić skoro to nieobowiązkowe?
Oczywiscie ze rzad nie ma funduszy na in vitro, ale w taki razie po co ta cala akcja i dawanie ludziom nadzieji?...jak zwykle kielbasa wyborcza!!
A co do postawy kosciola to bawi mnie to powoli i juz chyba oburza coraz mniej, co oni moga wiedziec o tym wszystkim?
Poza tym dziecko nie bierze sie z aktu malzenskiego, obowiazku, prawa czy nauk kosciola dziecko jest z Milosci! I nie wazne jest jak zostalo splodzone liczy sie tylko Milosc jaka obdarzaja je rodzice.
__________________
Powiedziałam "TAK"

Serafinek przyszedł na świat 5 sierpnia 2009

Gabriel przyszedł na świat 11 stycznia 2011
anusia_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-19, 22:50   #4300
izzi
Zadomowienie
 
Avatar izzi
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 370
GG do izzi
Dot.: Próbować do skutku III

Cytat:
Napisane przez anusia_82 Pokaż wiadomość
Oczywiscie ze rzad nie ma funduszy na in vitro, ale w taki razie po co ta cala akcja i dawanie ludziom nadzieji?...jak zwykle kielbasa wyborcza!!
A co do postawy kosciola to bawi mnie to powoli i juz chyba oburza coraz mniej, co oni moga wiedziec o tym wszystkim?
Poza tym dziecko nie bierze sie z aktu malzenskiego, obowiazku, prawa czy nauk kosciola dziecko jest z Milosci! I nie wazne jest jak zostalo splodzone liczy sie tylko Milosc jaka obdarzaja je rodzice.

Anusia, podpisuję się pod tym co napisałaś wszystkimi moim kończynami!!! 100% racji!
Ale co Ci biedni ludzie mogą o tym wiedzieć.. czy oni w ogóle wiedzą co to jest MIŁOŚĆ, taka ogromna bezwarunkowa miłość do dziecka? Nie, bo nie było im to dane ... i czy w takim razie odmówią n.p. chrztu, komunii czy ślubu człowiekowi poczętemu dzięki zabiegowi in vitro bo powstał niezgodnie z Bożą wolą? To może jeszcze się doczekamy wytycznych co do pozycji w jakich można począć nowe życie? Może nie wszystkie są ,,godne"?
Jestem osobą i wierzącą i praktykującą ale ogromnie mnie wkurza takie traktowanie ludzi. Nie wchodzę w skład prywatnego folwarku żeby każde ,,widzimisię" duchownych (bo doprawdy nie znam przykazania mówiącego o zabiegu in vitro) było dla mnie drogowskazem.

No ale to dyskusja chyba nie na ten wątek... toteż przepraszam za mój przydługi wywód

Cytat:
Napisane przez lemoorka Pokaż wiadomość
Witam- chciałam się do Was dołaczyc, Co prawda starac sie zaczne za kilka miesiecy i domyślam sie,że moge miec problemy, dlatego chciałam się z Wami wczesniej zaprzyjaźnić.

Zycze wsyztskim wycezkującym 2 kresek i cudownych dzieciaczkow:

Cześć!

Witamy, witamy i zapraszamy do naszego grona ...mam nadzieję że nie na długo
Może jednak uda się za 1 podejściem! Myśl pozytywnie!
izzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-19, 22:54   #4301
izzi
Zadomowienie
 
Avatar izzi
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 370
GG do izzi
Dot.: Próbować do skutku III

sorry dubel
izzi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-19, 23:09   #4302
asia_stan
Raczkowanie
 
Avatar asia_stan
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: woj.lubuskie
Wiadomości: 339
Smile Dot.: Próbować do skutku III

Cześć dziewczyny. Oczywiście zgadzam się z Wami w 100% w sprawie in vitro. Wkurza mnie jeszcze dodatkowo to, że osoby, które zostały narkomanami czy alkoholikami (najczęściej na własne życzenie) mają dzięku naszemu państwu zapewnione bezpłatne leczenie. A osoby pragnące kochać maleńką isotkę i stać się rodzicem muszą za każdy zabieg in vitro płacić ogromne pieniądze. Gdzie jest sprawiedliwość? AHA. Jak to mówią: Temida jest sprawiedliwa ale niestety "ślepa".
Pozdrawiam wszystkie staraczki, oby porządki przed świętami dobiegały już do końca, a pod choinką znalazły się najlepsze tzn. te wymarzone prezenty! Pozdrawiam.
__________________
Jestem najszczęśliwszą mamą pod słońcem.
asia_stan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-19, 23:51   #4303
izzi
Zadomowienie
 
Avatar izzi
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 370
GG do izzi
Wink Dot.: Próbować do skutku III

Cytat:
Napisane przez asia_stan Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Oczywiście zgadzam się z Wami w 100% w sprawie in vitro. Wkurza mnie jeszcze dodatkowo to, że osoby, które zostały narkomanami czy alkoholikami (najczęściej na własne życzenie) mają dzięku naszemu państwu zapewnione bezpłatne leczenie. A osoby pragnące kochać maleńką isotkę i stać się rodzicem muszą za każdy zabieg in vitro płacić ogromne pieniądze. Gdzie jest sprawiedliwość? AHA. Jak to mówią: Temida jest sprawiedliwa ale niestety "ślepa".
Pozdrawiam wszystkie staraczki, oby porządki przed świętami dobiegały już do końca, a pod choinką znalazły się najlepsze tzn. te wymarzone prezenty! Pozdrawiam.
Asiu ja już mieszkanie mam opanowane ,,porządkowo" ufff ... ale widzę że dziewczyny ostro walczą z kurzem bo coś nas mało na wąteczku hi,hi... Noooo chyba że to jakieś harce mikołajowe pochłonęły je tak bez reszty
Buziaki i życzę Wam wszystkim pogody ducha w tym tak zabieganym okresie przedświątecznym!
izzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-20, 09:37   #4304
an.ka.b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 261
GG do an.ka.b
Dot.: Próbować do skutku III

Ale zamieszanie przedświąteczne w pracy same wigilie klasowe, ale pani z biblioteki nikt nie zaprasza, więc jakoś przeżyję bez sztucznego uśmiechu, bo smutno mi jakoś, przyszła do mnie @, za wcześnie jeszcze na nią nie czekałam. zapisałam się na styczeń do gin., bo nie może być tak że organizm aż takie dziwactwa odstawia.
an.ka.b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-20, 10:05   #4305
munio
Raczkowanie
 
Avatar munio
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 490
Dot.: Próbować do skutku III

Cześć dziewczyny!!!
Do wczoraj byłam przekonana, że tylko ja wsród moich znajomych mam problemy że tylko ja jestem chora tylko ja jestem przez to nieszcześliwa. Zazwyczaj tak jest jak widze mame z dzieckiem jestem przekonana, że ona nawet nie wie co trzeba przeżyć jak sie juz kolejny raz nie udaje pewnie tak sobie myśle przez zazdrość a może to jednak tak nie jest, pewnie mnóstwo kobiet mialo problemy i teraz sa przeszczesliwymi mamami
wczoraj w pracy zupełnie przypadkiem dowiedziałam sie, że koleżanka jest chora na PCO i miala "przejscia" podobne jak ja a teraz jest mama 2 dzieciaków!!! w zyciu nie pomyslalabym.... to mnie podbudowało!!! pomślałam ze wam o tym napisze!!! moze warto czasami otworzyc sie przed kims i spotka nas niespodzianka i tak jak ja dowiemy sie o doswiadczeniach innych i ich przezyciach!!! całuski dla Was!!!
__________________
...Oby sie nigdy nie skończyło to co od Ciebie mam...
munio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-20, 11:17   #4306
izzi
Zadomowienie
 
Avatar izzi
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 370
GG do izzi
Dot.: Próbować do skutku III

Munio jak widzisz nie ma rzeczy niemożliwych Ja też mam koleżankę której wszyscy lekarze odebrali nadzieję na posiadanie potomstwa i co? I ma teraz śliczną córeczkę Owszem jest w tym pewna zagwozdka bo zaszła w ciążę z drugim mężem ... ale jednak!

An.ka.b - mój mąż też pracuje w szkole i wyobraź sobie że w tym roku z premedytacją nie poszedł na wigilię szkolną bo ... właśnie nie mógł już dłużej znieść tej sztucznej atmosfery Zresztą na pewno wiesz jakie sa klimaty w kadrze nauczycielskiej... z opowieści mojego Piotrka wiem że to specyficzne środowisko...
A do lekarza to koniecznie się wybierz!

Pozdrovki!
izzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-20, 11:33   #4307
meszsares
Zadomowienie
 
Avatar meszsares
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 235
Dot.: Próbować do skutku III

a ja spotkalam wczoraj dlugoniewidzianych dawnych znajomych z podstawowkowej klasy - nasze jedyne klasowe malzenstwo i dowiedzialam sie, ze nie moga miec dzieci od wielu lat juz sie staraja i nic. Nie wiem jakie maja plany na przyszlosc, ale bylo to dla mnie bardzo bardzo smutne spotkanie, bo to niesamowicie porzadni ludzie i wiem, ze byliby najlepszymi rodzicami i wszyscy nasi znajomi mysleli, ze wlasnie oni beda otoczeni gromadka dzieci, a tu masz - taki straszny pech! wydalo mi sie trywialne, ze ja martwie sie po siedmiu miesiacach nieudanych prob. moje rozczarowania sa poprostu tycie w porownaniu z ich nieszczesciem...
meszsares jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-20, 17:30   #4308
kindzia1984
Wtajemniczenie
 
Avatar kindzia1984
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: blisko gór
Wiadomości: 2 017
Dot.: Próbować do skutku III

Cytat:
Napisane przez JoanC Pokaż wiadomość

Kinguś, sprawdzałam kiedyś w internecie ceny, i tak w Łodzi w Salve hsg ze znieczuleniem kosztuje 400 zł, bez zn. 200 zł, a w Novum w W-wie koszt to 800 zł bodajże, jeśli dobrze pamiętam, więc różnica jest, trzeba dobrze poszukać, bo ceny są różne, a po co przepłacać.
Dziękuję, ale ja zbyt dużego wyboru nie mam u mnie w mieście bo moze ten zabieg wykonuje 2 albo 3 szpitale czy "kliniki" a za miasto nie opłca mi się jechać bo z paliwem i wszystkim by na to samo wyszło. Mam jednak nadzieję, że mnie to ominie
__________________



Nowosądeczanki
Nasze pragnienia zawsze się modlą,
choćby wargi milczały.

[Augustyn z Hippony]
kindzia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 13:37   #4309
niunieczek
Rozeznanie
 
Avatar niunieczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 628
Dot.: Próbować do skutku III

Słoneczka pewnie juz tu nie zaglądne do świąt więc składam wam życzenia cudownych i radosnych (mimo wszystko) swiąt, spędzonych w gronie najblizszychko osób, pięknych prezentów od gwiazdora i pachnącej lasem choinki.

Kasieńko dla ciebie specjalne
__________________

Natalia, moje szczęście 10 luty 2009
---------------------------------------------------
Kocham Cię
www.suwaczek.pl/cache/73f8097926.png
niunieczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-21, 20:06   #4310
bezsenność
Zadomowienie
 
Avatar bezsenność
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 470
Dot.: Próbować do skutku III

Pełna Wiary że w 2008 bedzie lepiej, życze Wam zafasolkowania oraz:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zyczenia3.jpg (37,1 KB, 16 załadowań)
__________________
20.01.09 Matuszek 28.05.2011 Tutu
Będę znów żoną
bezsenność jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 21:06   #4311
meszsares
Zadomowienie
 
Avatar meszsares
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 235
Dot.: Próbować do skutku III

Dziewczynki, ja tez zegnam sie na kilka dni zyczac Wam z calego serducha pogodnych spokojnych, wyciszonych, moze nawet troszke leniwych po tym calym zabieganiu, Swiat, wielu milych chwil w gronie rodzinnym i prezentow pod choinka oraz spelnienia najskrytszych marzen - tych, o ktorych wiemy my .. i jeszcze innych, o ktorych wiecie juz tylko Wy same.
meszsares jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 21:09   #4312
Kontrola
Raczkowanie
 
Avatar Kontrola
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 159
GG do Kontrola
Dot.: Próbować do skutku III

czy po 2 tygodniowym stosowaniu plastrow i po ich odstawieniu dojdzie do zapłodnienia moze miec to wpływ na płód? uszkodzić go czy cos z tych rzeczy?
Kontrola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 22:54   #4313
izzi
Zadomowienie
 
Avatar izzi
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 370
GG do izzi
Dot.: Próbować do skutku III

Cytat:
Napisane przez Kontrola Pokaż wiadomość
czy po 2 tygodniowym stosowaniu plastrow i po ich odstawieniu dojdzie do zapłodnienia moze miec to wpływ na płód? uszkodzić go czy cos z tych rzeczy?
Hmmm ... nie jestem ekspertem ale z tego co wiem środki antykoncepcyjne tego rodzaju jak np. tabletki, plastry itp. nie mają jakiegoś negatywnego wpływu w takim przypadku na dziecko ale może zapytaj jakieś ekspertki z forum lub po prostu lekarza

Pozdrawiam!

A jako że ja też wyjeżdżam już jutro i nie będę miała dostępu do netu to chciałabym życzyć Wam spełnienia wszystkich marzeń nawet najśmielszych i nierealnych , życzę Wam cudownych Świąt, wspaniałych prezentów od Mikołaja (hehehe...) no i super Sylwestra a w Nowym Roku sukcesów w działaniach na wiadomym polu !

Edytowane przez izzi
Czas edycji: 2007-12-21 o 23:03 Powód: życzenia :)
izzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 23:01   #4314
Kontrola
Raczkowanie
 
Avatar Kontrola
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 159
GG do Kontrola
Dot.: Próbować do skutku III

czytałam gdzieś, że jesli kobieta jest w ciazy i nie wiedzac o tym bierze tabletki moze to uszkodzic płod, ale jak jest po antykoncepcji to tez nie wiem.
Kontrola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 06:45   #4315
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Próbować do skutku III

Życzę WAM nadziei,
własnego skrawka nieba,
zadumy nad płomieniem świecy,
filiżanki dobrej, pachnącej kawy,
piękna poezji, muzyki,
pogodnych świąt zimowych,
odpoczynku, zwolnienia oddechu,
nabrania dystansu do tego co wokół,
chwil roziskrzonych kolędą,
śmiechem i wspomnieniami.
Wesołych Świąt!

wprawdzie życzenia skopiowane z jakiejś strony, ale gorące i płynące z serca!!
Dodatkowo - żeby forum się skonczyło a wszystkie laseczki były na wspólnym forum mamusiowm! tego najbardziej WAM życzę (nie wiem czemu aż się popłakałam pisząc to...)
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 09:10   #4316
marta8117
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 175
Dot.: Próbować do skutku III

Niech sie spełniaja świąteczne zyczenia,te łatwe i trudne do spełnienia.Niech sie spełniajate duze i te małe,te mowione głosno lub wcale.Niech sie spełniają te wszystkie krok po kroku w nadchodzącym Nowym Roku.
marta8117 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 11:26   #4317
AMILAMIJA
Zadomowienie
 
Avatar AMILAMIJA
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 156
GG do AMILAMIJA Send a message via Skype™ to AMILAMIJA
Dot.: Próbować do skutku III

A ja Wam życzę tego, by spełniły się najskrytsze marzenia każdej z Was...może takie?
WESOŁYCH ŚWIĄT!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dzieciaczek---mikołajek1.jpg (7,9 KB, 133 załadowań)
__________________
MATYLDA 03.02.2009
MATYLDOWE ZĄBKI
AMILAMIJA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 13:26   #4318
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Próbować do skutku III

Witajcie kochane, nie pamiętam kiedy ostatnio pisałam w tym wątku, ale za każdym razem jak tu zaglądam to odrazu wraca nadzieja, chciałam wam złozyć najserdeczniejsze życzenia z okzji Świąt Bożego Narodzenia aby sie spełniło wasze najskrytsze marzenie , następnym razem pewnie zajrzę tu przed Wielkanocą i mam nadzieje że lista oczekujacych zmaleje.
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 14:28   #4319
kindzia1984
Wtajemniczenie
 
Avatar kindzia1984
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: blisko gór
Wiadomości: 2 017
Dot.: Próbować do skutku III

JA też szybko tutaj nie zaglądnęwięckochane:

Najserdeczniejsze życzenia:
Cudownych Świąt Bożego Narodzenia
Rodzinnego ciepła i wielkiej radości,
Pod żywą choinką zaś dużo prezentów,
A w Waszych pięknych duszach wiele sentymentów.
Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija.
Wam i mężusiom życzą


Kinga z mężem
__________________



Nowosądeczanki
Nasze pragnienia zawsze się modlą,
choćby wargi milczały.

[Augustyn z Hippony]
kindzia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 16:34   #4320
an.ka.b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 261
GG do an.ka.b
Dot.: Próbować do skutku III

Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniesie Wam spokój i radość.
Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem, a Nowy Rok obdaruje Was szczęściem i pomyślnością,
Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia
życzy
Ania
an.ka.b jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:56.