Pytanie do dziewcząt liżących susiaka. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-28, 17:35   #1
Joline
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 1 388

Pytanie do dziewcząt liżących susiaka.


Dzień dobry,

Mam takie pytanie - czy robicie to kiedy członek jest zabezpieczony prezerwatywą, lub jedziecie 'na żywca' ?

Moje pytanie podyktowane jest tym, że jakiś czas temu dowiedziałam się że przez takowe praktyki można dostać raka - Michael Douglas.
Tak wiem, że potem się wycofał z tego, ale to skłoniło mnie do dalszych poszukiwań i rzeczywiście lizanie susiaka może przyczynić się do powstania raka.

Ciekawe jest również to że jakiś czas temu w Wielkiej Brytanii odnotowano wzrost liczby zachorowań na raka języka, jamy ustnej, oraz krtani - co lekarze wiążą z rozpowszechnionymi praktykmi seksu oralnego.
Były jakiś czas temu propozycje, (nie wiem czy weszły w życie), żeby dentyści w Wielkiej Brytanii, podczas wywiadu mieli prawo zapytać pacjentki czy takie rzeczy robi czy nie, tak samo jak np. mogą pytać czy ktoś pali. - Powody do takich pytań w obu przypadkach są takie same - względy zdrowotne. Tak samo jak ginekolog pyta : 'Kiedy Pani dostala pierwszą miesiączkę?'.

Przechodząc do sedna mojego pytania:
Czy wg. was jest jakikolwiek sens, żeby takie praktyki uprawiać w prezerwatywie czy to kompletni mija się z celem ?
Czy takie facet ma jakąkolwiek z tego przyjemność / poczuje cokoliwiek jeśli partnerka, owszem może się zgodzić, ale pod warnkiem że facet się zebezpieczy ?
Joline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 17:47   #2
bosman69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 273
Dot.: Pytanie do dziewcząt liżących susiaka.

Porównaj sobie to z lizaniem lizaka przez papierek
bosman69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 17:53   #3
_stardust
Rozeznanie
 
Avatar _stardust
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 933
Dot.: Pytanie do dziewcząt liżących susiaka.

nienawidzę tego smrodu lateksu, a co dopiero jego smaku. odpada.
_stardust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 17:57   #4
Joline
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 1 388
Dot.: Pytanie do dziewcząt liżących susiaka.

Cytat:
Napisane przez bosman69 Pokaż wiadomość
Porównaj sobie to z lizaniem lizaka przez papierek
To samo można powiedzieć o seksie waginalnym, a jednak ludzie uprawiają seks (waginalny) w prezerwatywie więc pewnie się to nie mija z celem.

Poza tym, lizaka liże się żeby poczuć smak, a penisa żeby sprawić przyjemność, więc to porównanie jest akurat nietrafne.

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------

Cytat:
Napisane przez _stardust Pokaż wiadomość
nienawidzę tego smrodu lateksu, a co dopiero jego smaku. odpada.
Ale są też prezerwatywy smakowe, więc to może być rozwiązanie.
Joline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 17:59   #5
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Pytanie do dziewcząt liżących susiaka.

nie wyobrażam sobie seksu oralnego w prezerwatywie, w ogóle nie lubię gumek.

dentyście też bym się nie spowiadała z mojego życia erotycznego.
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 17:59   #6
_stardust
Rozeznanie
 
Avatar _stardust
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 933
Dot.: Pytanie do dziewcząt liżących susiaka.

Cytat:
Napisane przez Joline Pokaż wiadomość

Ale są też prezerwatywy smakowe, więc to może być rozwiązanie.
próbowałaś kiedyś jak smakują?
na pewno nie jak truskawki czy inne banany
_stardust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 18:01   #7
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Pytanie do dziewcząt liżących susiaka.

Oral w prezerwatywie? To żart, prawda?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-28, 18:02   #8
Joline
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 1 388
Dot.: Pytanie do dziewcząt liżących susiaka.

Cytat:
Napisane przez _stardust Pokaż wiadomość
próbowałaś kiedyś jak smakują?
na pewno nie jak truskawki czy inne banany
Nie, ale wiem że takowe istnieją.
Jeśli piszesz że ohydne, to ok, rozumiem.

Interesuje mnie jednak ta kwestia z męskiego puntu widzenia - czy lizanie susiaka przez prezerwtywę daję jakąkolwiek przyjemność i czy ktokoliwek tego probowal?

---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Oral w prezerwatywie? To żart, prawda?
Nie.
Joline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 18:08   #9
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Pytanie do dziewcząt liżących susiaka.

Cytat:
Napisane przez Joline Pokaż wiadomość
Interesuje mnie jednak ta kwestia z męskiego puntu widzenia - czy lizanie susiaka przez prezerwtywę daję jakąkolwiek przyjemność i czy ktokoliwek tego probowal?
tż mówi, że przyjemność z tego jest chyba nikła, ale w sumie nie wie, bo nie testował
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 18:09   #10
Vallarr
Raczkowanie
 
Avatar Vallarr
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 480
GG do Vallarr Send a message via Skype™ to Vallarr
Dot.: Pytanie do dziewcząt liżących susiaka.

Cytat:
Napisane przez Joline Pokaż wiadomość
Interesuje mnie jednak ta kwestia z męskiego puntu widzenia - czy lizanie susiaka przez prezerwtywę daję jakąkolwiek przyjemność i czy ktokoliwek tego probowal?
Nie próbowałem. Od biernej strony - jakąkolwiek daje, ale to ledwie cień tego, co bez gumki. Niemniej swego czasu miałem sporo przygód i przy jednorazówkach gumki to podstawa, a lepszy taki oral niz brak orala.
Vallarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 18:21   #11
Hibiku
Zakorzenienie
 
Avatar Hibiku
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 468
Dot.: Pytanie do dziewcząt liżących susiaka.

Cytat:
Napisane przez Vallarr Pokaż wiadomość
Nie próbowałem. Od biernej strony - jakąkolwiek daje, ale to ledwie cień tego, co bez gumki. Niemniej swego czasu miałem sporo przygód i przy jednorazówkach gumki to podstawa, a lepszy taki oral niz brak orala.
Sądząc z miny mojego facet pt "odejdź zmoro piekielna", nie wszyscy podzielają zdanie na temat tego, że lepszy oral jakikolwiek;p Jakość zawsze najważniejsza
Hibiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-28, 18:29   #12
another_way
Raczkowanie
 
Avatar another_way
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 85
Dot.: Pytanie do dziewcząt liżących susiaka.

Z ciekawości - nie znalazłaś może badań amerykańskich naukowców na temat tego, czy lizanie lateksu i lubrykantu jest "bezpieczniejsze" niż lizanie gołego siusiaka?
Nie wspominając o tym, że oral w gumce to uszczerbek na psychice.
(Ja z tych liżących siusiaka bez gumki.)
another_way jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 18:36   #13
Vallarr
Raczkowanie
 
Avatar Vallarr
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 480
GG do Vallarr Send a message via Skype™ to Vallarr
Dot.: Pytanie do dziewcząt liżących susiaka.

@Hibiku
Ależ się zgodzę, dlatego jednorazówki już mnie nie kręcą Z drugiej strony niech sobie Twój facet wyobrazi taki rok bez orala i potem się wypowiada czy zrezygnowałby z takiego w gumce Zdrowie > jakość, mimo sporej ilości przygód nigdy nic nie złapałem, nie zamieniłbym orala w gumce na STD.

Dlatego zmieniłem jednostrzałówki na stałe układy z badaniami przed każdym nowym.
Vallarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 19:02   #14
ProstoZMostu
Raczkowanie
 
Avatar ProstoZMostu
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 84
Dot.: Pytanie do dziewcząt liżących susiaka.

statystyka mowi ze kazdy kto w swoim zyciu pil herbate umrze
HERBATA JEST ZABOJCZA!
ProstoZMostu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 19:14   #15
Hibiku
Zakorzenienie
 
Avatar Hibiku
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 468
Dot.: Pytanie do dziewcząt liżących susiaka.

Cytat:
Napisane przez Vallarr Pokaż wiadomość
@Hibiku
Ależ się zgodzę, dlatego jednorazówki już mnie nie kręcą Z drugiej strony niech sobie Twój facet wyobrazi taki rok bez orala i potem się wypowiada czy zrezygnowałby z takiego w gumce
Nie każę mu wspominać jego byłej;p Jestem jego pierwszą partnerką, która pasjami lgnie do seksu oralnego, więc raczej ma wyobrażenie sytuacji.
I nie da się ukryć że najlepszą formą unikania syfów jest unikanie sytuacji ryzykownych - dlatego z tego co wiem, w przygodnych relacjach seks oralny się u niego w ogóle nie przewijał, bo nie warto.
Hibiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 20:20   #16
Poa alpina
Zadomowienie
 
Avatar Poa alpina
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 290
Dot.: Pytanie do dziewcząt liżących susiaka.

Cytat:
Napisane przez Joline Pokaż wiadomość

Poza tym, lizaka liże się żeby poczuć smak, a penisa żeby sprawić przyjemność, więc to porównanie jest akurat nietrafne.

Ja sprawiając w ten sposób przyjemność chcę czuć smak. Fellatio ma być przyjemne nie tylko dla Partnera, ale i dla mnie, więc lizanie prezerwatywy odpada. Choćby nie wiem co. Mnie nie brzydzi smak penisa, wręcz przeciwnie.

Seks taki czy inny, zawsze będzie wiązał się z ryzykiem. Dlatego też seks jest dla ludzi dorosłych, którzy są w stanie wziąć odpowiedzialność za podejmowanie sytuacji ryzykownych.
__________________
od 10.7.2005 - TŻ
od 3.03.2014 praca
od 11.07.2014 MGR INŻ



Poa alpina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 20:27   #17
Catjusza
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 490
Dot.: Pytanie do dziewcząt liżących susiaka.

Uwaga mam komunikat: można też dostać raka od lizania pusi
I co teraz ? Nakładać gumę na język ? A może na pusię ?
Catjusza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 20:31   #18
Joline
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 1 388
Dot.: Pytanie do dziewcząt liżących susiaka.

Cytat:
Napisane przez Catjusza Pokaż wiadomość
Uwaga mam komunikat: można też dostać raka od lizania pusi
I co teraz ? Nakładać gumę na język ? A może na pusię ?
Tak, analogicznie można również dostać z tego raka.
Akurat w tym wypadku pozostaje nie lizać.

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Poa alpina Pokaż wiadomość
Ja sprawiając w ten sposób przyjemność chcę czuć smak. Fellatio ma być przyjemne nie tylko dla Partnera, ale i dla mnie, więc lizanie prezerwatywy odpada. Choćby nie wiem co. Mnie nie brzydzi smak penisa, wręcz przeciwnie.

Seks taki czy inny, zawsze będzie wiązał się z ryzykiem. Dlatego też seks jest dla ludzi dorosłych, którzy są w stanie wziąć odpowiedzialność za podejmowanie sytuacji ryzykownych.
Ok. Ale brak smaku nie oznacza że ta czynność nie może być przyjemna dla obu partnerów.

Szanuję Twoją odpowiedź i pogląd na tę sprawę i masz rację ludzie powinni brać odpowiedzialność za podejmowanie sytuacji ryzykownych.
Problem tylko w tym, że nie każdy wie że od tego można dostać raka i zjechać.
Joline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 20:31   #19
Catjusza
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 490
Dot.: Pytanie do dziewcząt liżących susiaka.

Cytat:
Napisane przez Joline Pokaż wiadomość
Tak, analogicznie można również dostać z tego raka.
Akurat w tym wypadku pozostaje nie lizać.
Sugerujesz, że ona ma lizać siusiaka uzbrojonego w gumę, a jej już się nic nie należy ?
A wiesz iloma chorobami można się zarazić przez pocałunek w buziulkę ? Nie chcesz wiedzieć.

Ja chyba zacznę chodzić cała okutana w taką wielką prezerwatywę. Toż to strach się bać. Seks to zuuuooo.....
Catjusza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-28, 20:34   #20
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Pytanie do dziewcząt liżących susiaka.

ja bym chciała linka do tych statystyk. Poza tym, raz się żyje i na coś trzeba umrzeć.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 20:46   #21
Joline
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 1 388
Dot.: Pytanie do dziewcząt liżących susiaka.

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
ja bym chciała linka do tych statystyk. Poza tym, raz się żyje i na coś trzeba umrzeć.
Zakonna - zgadzam się z Tobą. Na coś trzeba umrzeć, ale są osoby - np. ja które nie chcą umierać na coś czego mogą się uchronić.
Jasne, na raka tego typu można zachorować przez wiele różnych czynników.

Palenie papierosów może wywołać raka płuc - a przynajmniej bardzo się do tego przyczynia. Tak samo jak lizanie susiaka może się do tego bardzo przyczynić. Nie są to czynności które są niezbędne, które trzeba wykonywać, więc można z nich spokojnie zrezygnować lub się zabezpieczyć.
Joline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 20:47   #22
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Pytanie do dziewcząt liżących susiaka.

raka można dostać z powodu 2763723183263 czynników. ale nie, wszyscy umrzemy przez robienie loda

Autorko, Ty tak na serio?
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 20:52   #23
propolka
Raczkowanie
 
Avatar propolka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 307
Dot.: Pytanie do dziewcząt liżących susiaka.

Cytat:
Napisane przez Joline Pokaż wiadomość
Zakonna - zgadzam się z Tobą. Na coś trzeba umrzeć, ale są osoby - np. ja które nie chcą umierać na coś czego mogą się uchronić.
Jasne, na raka tego typu można zachorować przez wiele różnych czynników.

Palenie papierosów może wywołać raka płuc - a przynajmniej bardzo się do tego przyczynia. Tak samo jak lizanie susiaka może się do tego bardzo przyczynić. Nie są to czynności które są niezbędne, które trzeba wykonywać, więc można z nich spokojnie zrezygnować lub się zabezpieczyć.
Skoro nie chcesz umrzeć na raka od robienia facetowi dobrze ustami, to tego nie rób.

Każdy sam ponosi odpowiedzialność za swoje czyny.

Poza tym weź pod uwagę, że Pan którego wymieniłaś jest aktorem i w jego życiu pewnie była nie jedna kobieta, fajni i inne używki.
__________________
"Nie umiem Cię pocieszyć kiedy patrzysz w przeszłość, ale mogę wziąć dobre wino i pójść tańczyć w deszczu z Tobą...
Wiesz już, ta, jesteś dla mnie chociaż jestem złodziejem, twe najlepsze chwile kradnę..."
propolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 20:54   #24
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Pytanie do dziewcząt liżących susiaka.

przecież nie musisz lizać siusiaków (swoją drogą, rozwala mnie to hasło). Możesz podać źródło tych rewelacji?
Dla mnie to jest czynność NIEZBĘDNA
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 20:57   #25
Joline
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 1 388
Dot.: Pytanie do dziewcząt liżących susiaka.

Cytat:
Napisane przez loloo Pokaż wiadomość
raka można dostać z powodu 2763723183263 czynników. ale nie, wszyscy umrzemy przez robienie loda

Autorko, Ty tak na serio?
Tak ja tak na serio.
Stąd pytanie było skierowane do mężczyzn - czy jeśli kobieta się tego podejmie tylko i wyłącznie jeśli mężczyzna jest zabezpieczony to czy on cokolwiek odczuwa.
Ktoś napisał że tak, więc widzę że takie 'zabawy' nie są całkowicie pozbawione sensu.

---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------

Cytat:
Napisane przez propolka Pokaż wiadomość
Skoro nie chcesz umrzeć na raka od robienia facetowi dobrze ustami, to tego nie rób.

Każdy sam ponosi odpowiedzialność za swoje czyny.

Poza tym weź pod uwagę, że Pan którego wymieniłaś jest aktorem i w jego życiu pewnie była nie jedna kobieta, fajni i inne używki.
Masz rację że jest aktorem, ale powiedział że lekarz który go badał stwierdził że raka wywołały właśnie te komórki przenoszone drogą płciową, więc na 100% było to spowodowane seksem oralnym.
Joline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 21:01   #26
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Pytanie do dziewcząt liżących susiaka.

Cytat:
Napisane przez Joline Pokaż wiadomość
Tak ja tak na serio.
Stąd pytanie było skierowane do mężczyzn - czy jeśli kobieta się tego podejmie tylko i wyłącznie jeśli mężczyzna jest zabezpieczony to czy on cokolwiek odczuwa.
Ktoś napisał że tak, więc widzę że takie 'zabawy' nie są całkowicie pozbawione sensu.
zdanie mojego tżta masz kilka postów wyżej, jakiegoś innego mężczyzny też. nie sądzę, żebyś znalazła entuzjastę oralu w gumkach, wg mnie to się po prostu moja z celem.
no i dla mnie to jest czynność niezbędna, nie wydaje mi się żeby ktoś z tego zrezygnował tylko ze względu na odkrycia amerykańskich naukowców.

równie dobrze można nie wychodzić z domu - pośliźniesz się na chodniku, uderzysz głową i po Tobie.
na dobrą sprawę można umrzeć od wszystkiego
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 21:06   #27
Joline
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 1 388
Dot.: Pytanie do dziewcząt liżących susiaka.

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
przecież nie musisz lizać siusiaków (swoją drogą, rozwala mnie to hasło). Możesz podać źródło tych rewelacji?
Dla mnie to jest czynność NIEZBĘDNA
Zakonna, tutaj masz link do artykułu: http://www.dailymail.co.uk/health/ar...at-cancer.html
Chociaż jestem pewna że jak wyguglujesz to znajdziesz więcej informacji na ten temat.
"And they claim oral sex is an even bigger killer than smoking or drinking."

I tutaj wspomniany już artykuł o dentystach:

http://www.dailymail.co.uk/news/arti...al-cancer.html

"
By 2030 it is predicted that 9,200 cases of the disease will be diagnosed each year in the UK, compared with 6,240 in 2009 and 3,030 in 1984.

Death rates are also expected to rise by around 22 per cent over the next two decades. "

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Cytat:
Napisane przez loloo Pokaż wiadomość
zdanie mojego tżta masz kilka postów wyżej, jakiegoś innego mężczyzny też. nie sądzę, żebyś znalazła entuzjastę oralu w gumkach, wg mnie to się po prostu moja z celem.
no i dla mnie to jest czynność niezbędna, nie wydaje mi się żeby ktoś z tego zrezygnował tylko ze względu na odkrycia amerykańskich naukowców.

równie dobrze można nie wychodzić z domu - pośliźniesz się na chodniku, uderzysz głową i po Tobie.
na dobrą sprawę można umrzeć od wszystkiego
Dzięki dobrze wiedzieć. Właśnie mi o te opinie chodziło.
To jest jasne że każdy normalny facet woli bez gumki czy to seks czy lizanie susiaka, bo doznania są lepsze. Przecież tego nie neguję.
Chodziło mi o to czy poczuje cokolwiek - i ktoś napisał że lepsze to niż nic. - To jest dla mnie, osobiście argument za.

To nie jest odkrycie Amerykańskich naukowców. Ja rozumiem że Tobie się te badania nie podobają, ale nie musisz ich w ten sposób dyskredytować - bo to są fakty.
Dla Ciebie lizanie susiaka jest niezbędne i ok, Twoja sprawa. Tak samo jak dla niektorych nieodzowne jest wypicie codzinnie kieliszka wódki, czy zapalenie papierosa. Twoje życie, Twoje wybory i adekwatne do tego konsekwencje.
Joline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 21:07   #28
Pastela92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 278
Dot.: Pytanie do dziewcząt liżących susiaka.

Załóżmy, że kontakt z siusiakiem () wywołuje raka. Jeśli seks oralny = rak krtani, gardła, to seks waginalny bez prezerwatywy = rak macicy?
Pastela92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 21:09   #29
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Pytanie do dziewcząt liżących susiaka.

Cytat:
Napisane przez Joline Pokaż wiadomość
Zakonna, tutaj masz link do artykułu: http://www.dailymail.co.uk/health/ar...at-cancer.html
Chociaż jestem pewna że jak wyguglujesz to znajdziesz więcej informacji na ten temat.
"And they claim oral sex is an even bigger killer than smoking or drinking."

I tutaj wspomniany już artykuł o dentystach:

http://www.dailymail.co.uk/news/arti...al-cancer.html

"
By 2030 it is predicted that 9,200 cases of the disease will be diagnosed each year in the UK, compared with 6,240 in 2009 and 3,030 in 1984.

Death rates are also expected to rise by around 22 per cent over the next two decades. "

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------



Dzięki dobrze wiedzieć. Właśnie mi o te opinie chodziło.
To jest jasne że każdy normalny facet woli bez gumki czy to seks czy lizanie susiaka, bo doznania są lepsze. Przecież tego nie neguję.
Chodziło mi o to czy poczuje cokolwiek - i ktoś napisał że lepsze to niż nic. - To jest dla mnie, osobiście argument za.

To nie jest odkrycie Amerykańskich naukowców. Ja rozumiem że Tobie się te badania nie podobają, ale nie musisz ich w ten sposób dyskredytować - bo to są fakty.
Dla Ciebie lizanie susiaka jest niezbędne i ok, Twoja sprawa. Tak samo jak dla niektorych nieodzowne jest wypicie codzinnie kieliszka wódki, czy zapalenie papierosa. Twoje życie, Twoje wybory i adekwatne do tego konsekwencje.

szkoda, że tego już nie zacytowałaś "People should be reassured that oropharyngeal cancer is relatively uncommon, and the overwhelming majority of people with an oral HPV infection probably will not get throat cancer."
I zapomniałaś napisać, że nie sam seks oralny tylko zarażenie konkretnym wirusem poprzez seks MOŻE powodować raka. No i ten wirus jest przenoszony także w inny sposób. Wg mnie demonizujesz.
A sam artykuł znalazłaś w tabloidzie brytyjskim.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.

Edytowane przez zakonna
Czas edycji: 2014-01-28 o 21:11
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 21:12   #30
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Pytanie do dziewcząt liżących susiaka.

Cytat:
Napisane przez Joline Pokaż wiadomość
Dzięki dobrze wiedzieć. Właśnie mi o te opinie chodziło.
To jest jasne że każdy normalny facet woli bez gumki czy to seks czy lizanie susiaka, bo doznania są lepsze. Przecież tego nie neguję.
Chodziło mi o to czy poczuje cokolwiek - i ktoś napisał że lepsze to niż nic. - To jest dla mnie, osobiście argument za.

To nie jest odkrycie Amerykańskich naukowców. Ja rozumiem że Tobie się te badania nie podobają, ale nie musisz ich w ten sposób dyskredytować - bo to są fakty.
Dla Ciebie lizanie susiaka jest niezbędne i ok, Twoja sprawa. Tak samo jak dla niektorych nieodzowne jest wypicie codzinnie kieliszka wódki, czy zapalenie papierosa. Twoje życie, Twoje wybory i adekwatne do tego konsekwencje.
wiesz, jak facet przez iks lat nie miał do czynienia z seksem, to potem lepszy oral w gumce niż nic.
ale na dłuższą metę, w stałym związku, to chyba lepiej wcale niż takie pseudo coś.
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-11 16:46:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:33.