Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-07, 13:08   #4771
Hedonistka
Zakorzenienie
 
Avatar Hedonistka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 814
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Evelyn Make-up, znacie? Wpadłam na ten kanał kilka dni temu https://www.youtube.com/watch?v=TH2hxTVT0Qs
__________________
Mój Instagram
Hedonistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 13:09   #4772
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
dobrze, że nie bajlando
A pamietacie to "Sajlent! I kil ju" i śmiech a la Pawlak z "samych swoich"
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 13:10   #4773
Jamaika88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 186
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez apiaQ Pokaż wiadomość
Proponuje doczytać od czego wzięło się podanie linku do tego instagrama. Bo na pewno nie w celu jak piszesz "śmieszkowania" z koleżanki z wizażu.
Skomentowałam post konkretnej osoby, jak się spojrzy na wcześniejsze posty tej osoby, to reakcja na rzęsy wizażanki trochę dziwi . Nie bierz mojego posta do siebie, bo nie był do Ciebie skierowany.
Jamaika88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 13:10   #4774
apiaQ
Rozeznanie
 
Avatar apiaQ
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 650
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;58569656]A pamietacie to "Sajlent! I kil ju" i śmiech a la Pawlak z "samych swoich" [/QUOTE]
Pamiętacie
apiaQ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 13:11   #4775
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

dziewczyny, stosujecie suplementy na włosy i paznokcie? Szukam czegoś, bo ostatnio paznokcie mi zastrajkowały i są w tragicznym stanie . Dodam, że o dietę dbam, jem dużo warzyw i owoców.
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 13:12   #4776
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
dziewczyny, stosujecie suplementy na włosy i paznokcie? Szukam czegoś, bo ostatnio paznokcie mi zastrajkowały i są w tragicznym stanie . Dodam, że o dietę dbam, jem dużo warzyw i owoców.
u mnie jedynie co działało to Vitapil lub biotyna cała reszta
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 13:13   #4777
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
zgadzam sie. A ciagniecie tego przez kilka dni i powracanie tez jest slabe.
Jak tak kogos boli, ze ojeju nie dostal linka to niech sobie to z rozia wyjasni na priw i tam pisze z pretensjami. Ilez mozna. Az sie wchodzic tu odechciewa.
dokładnie.
widać zresztą, że Róża tu rzadziej wchodzi. i się nie dziwie też bym miała niesmak.

o co chodzi z tucholskim, czocherku?


---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
dziewczyny, stosujecie suplementy na włosy i paznokcie? Szukam czegoś, bo ostatnio paznokcie mi zastrajkowały i są w tragicznym stanie . Dodam, że o dietę dbam, jem dużo warzyw i owoców.
tak, olej z wiesiołka
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-07, 13:14   #4778
apiaQ
Rozeznanie
 
Avatar apiaQ
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 650
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

.
apiaQ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 13:15   #4779
Hedonistka
Zakorzenienie
 
Avatar Hedonistka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 814
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
dziewczyny, stosujecie suplementy na włosy i paznokcie? Szukam czegoś, bo ostatnio paznokcie mi zastrajkowały i są w tragicznym stanie . Dodam, że o dietę dbam, jem dużo warzyw i owoców.
u mnie sprawdzał się jedynie Priorin Extra, ale kosztuje wg mnie dużo za dużo
__________________
Mój Instagram
Hedonistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 13:15   #4780
fableux
Zadomowienie
 
Avatar fableux
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 591
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
dziewczyny, stosujecie suplementy na włosy i paznokcie? Szukam czegoś, bo ostatnio paznokcie mi zastrajkowały i są w tragicznym stanie . Dodam, że o dietę dbam, jem dużo warzyw i owoców.


[color="silver]Stosowałam chyba wszystkie dostępne na rynku suple, dopiero biotebal zadziałał [/color]
__________________
insta
fableux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 13:16   #4781
Domcia2605
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 5 952
GG do Domcia2605
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Oglądałam stary filmik Szavki z Inez82 i zatęskniłam, bardzo fajnie miała filmy, lubiłam ją. Szkoda, że usuneła wszystkie filmy
Szavke też chętnie oglądam, jej vlogi traktuje na zasadzie "co słychać u koleżanki"
Domcia2605 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-07, 13:17   #4782
polewka
Raczkowanie
 
Avatar polewka
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 177
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez kaludia91 Pokaż wiadomość

ja też pilnowałam ale nieskutecznie, ukradziono mi telefon ale 2 godz później do hotelu zadzwoniła policja, że mają
Nowy York zakochanie od pierwszego dnia. Spędziłam tam sama trzy dni i w tym roku lecę jeszcze <3
Marzę o NYC Zazdro miliard

Raport ze stanu świata:

1. byłam na siłowni i było mega dobrze! Po pierwsze było mało ludzi , po drugie capnął mnie fajuny trener i wszystko pokazał i pomoc zaoferował i był ładny :brzyda l:

2. kupiłam Mostly buty i czuję się w nich bosko

Nie lubię Opydo i całej zgrajki blogerów okołokominowej Nie dziwi mnie nic a nic co tam wychodzi spod ich klawiatur. Jedną z osób znam osobiście i rzeczywistość a blog są jednak nieco rozbieżne. Nie żeby nie mogło tak być, ale prawdy głoszone na blogu są kreowane na jedyne, niepodważalne i najlepsze...
polewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 13:20   #4783
natuso
Wtajemniczenie
 
Avatar natuso
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 296
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Hedonistka Pokaż wiadomość
O, wizażanka Pamiętam, że na jakimś wątku kiedyś aktywnie się udzielała. No nie powiem, żeby te jej kolejne poprawki urody wpisywały się w mój gust, ale ja się nie znam
Tak, to wizażanka Moim zdaniem jej poprawki poszły ciut za daleko, ale skoro jej pasuje to ok
__________________
68/2018
36/2017
29/2016
25/2015

natuso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 13:24   #4784
szatanica1989
Zakorzenienie
 
Avatar szatanica1989
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 184
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez fableux Pokaż wiadomość
Dziewczyny, lecę z offtopem podkładowym skierowanym do używających Revlona CS. Jak radzicie sobie z jego "pudrowością"? Kurczę, z 10 lat planowałam jego zakup I się naprawdę rozczarowałam, faktem jest że obecnie moja cera nie jest w najlepszej kondycji i dlatego go kupiłam, ale dla mnie ten podkład daje bardzo przeciętny efekt, żeby nie powiedzieć brzydki i ciastkowaty :P Może to kwestia pudru, albo nakładania ale też próbowałam już różnych konfiguracji
Jestem zaskoczona, chyba że masz na myśli wersję do cery suchej, bo ta do tłustej zostawia taki dewy look na twarzy i bez pudru ani rusz, totalnie zero pudrowości sam w sobie. Ja nakładam gąbeczką mokrą i wykańczam pudrem, na to fixer Inglot i cały dzień można śmigać. Może fixer rozwiąże problem?

Jarania się odcinkiem Girls dzień 2, przemiana Charliego - kto widział go wcześniej, ten wie. Ja go nie rozpoznałam



---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

Cytat:
Napisane przez grzonska Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy wam CS ciemnieje na twarzy? Używałam go wcześniej i było wszystko ok, teraz znowu wróciłam do tego samego koloru i widać, że odcina mi się twarz a szyja... Używam do cery tłustej jakby co
Pytałam o to samo jakiś czas temu i ktoś mi pisał - wybaczcie, nie pamiętam kto - że on ciemnieje w butelce z czasem, i coś w tym jest. Aktualnie muszę mieszać 180 z 150, upierdliwe ale co zrobić, nie chcę chodzić z pomarańczą. Pewnego dnia po prostu nałożyłam jak zawsze samą 180 i zdziwiłam się widząc ten piękny oranż na twarzy
__________________
Don't the sun look lonesome, oh lord lord lord, on the graveyard fence?
Don't my baby look lonesome when her head is bent?

Piszę.
szatanica1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 13:25   #4785
natuso
Wtajemniczenie
 
Avatar natuso
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 296
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Zuzia leci do Cannes
https://www.instagram.com/p/BD5JruKr...lamakeupebella
__________________
68/2018
36/2017
29/2016
25/2015

natuso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 13:26   #4786
azalyn
Raczkowanie
 
Avatar azalyn
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: zza granicy :-)
Wiadomości: 179
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Przykro i z posmakiem zażenowania czytać te - dogorywajàce co prawda - jady o Rózi. Dziewczynie dostało się, mimo że sama w offtopie nie uczestniczyła - jeżeli ktokolwiek jest "winny" upublicznieniu informacji o istnieniu róziowego yt-konta, powinnam to być ja albo inne, które o tym napisały w zachwytach. To, że później pojawiły się dziesiàtki proszę-o-link wpisów, które powinny jako wiadomości prywatne zostać wysyłane - to też nie Różyczki wina. Z fajnej rzeczy, brzydka kupa.
Amen, siostro! nie chciało mi się tutaj pisać co myślę o tej cipodramie bo nie umiałam znaleźć dobrych słów. W 100% zgadzam się z Mostly. Szkoda, że dziewczyny potrafią się o wszystko pokłócić, wyciągać sobie posty z przeszłości, prowadzić zacięte dyskusje na 100 stron, o tym co powinno było być na szaro a co nie, i roztrząsać tego typu głupoty jakby były co najmniej zagrożeniem dla ich życia. Rózia chciała tylko nam poprawić humor i oberwało jej się, moim zdaniem, bardzo niesprawiedliwie.
__________________
Podejrzyj mnie na insta
azalyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 13:26   #4787
Hedonistka
Zakorzenienie
 
Avatar Hedonistka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 814
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez natuso Pokaż wiadomość
Tak, to wizażanka Moim zdaniem jej poprawki poszły ciut za daleko, ale skoro jej pasuje to ok
W którymś filmiku Olfaktoria mówiła, że z poprawkami można łatwo przegiąć. Krótko po wypełnianiu ust sama stwierdziła, że efekt jest dla niej mało widoczny(przyzwyczaiła się już do "nowej siebie") i chciała przy następnej wizycie wstrzyknąć więcej ml(co też uczyniła), a teraz znów jej mało Myślę, że coś w tym może być
__________________
Mój Instagram

Edytowane przez Hedonistka
Czas edycji: 2016-04-07 o 13:27
Hedonistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 13:27   #4788
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez polewka Pokaż wiadomość
kupiłam Mostly buty i czuję się w nich bosko
no wiesz Ty co? kupiłaś Mostly buty a sama w nich chodzisz? przepraszam ale tak to zrozumiałam po pierwszym przeczytaniu i nie mogłam się powstrzymać
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 13:30   #4789
Silene1310
Raczkowanie
 
Avatar Silene1310
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 112
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez natuso Pokaż wiadomość
Jak ślicznie Laura wygląda na tym zdjęciu
Silene1310 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-07, 13:34   #4790
Hedonistka
Zakorzenienie
 
Avatar Hedonistka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 814
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Silene1310 Pokaż wiadomość
Jak ślicznie Laura wygląda na tym zdjęciu
Ostatnio Laura mnie zachwyca tak mniej więcej co trzeci filmik W pozostałych wygląda niekorzystnie, włosy oklapnięte, makijaż nie bardzo
__________________
Mój Instagram
Hedonistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 13:37   #4791
natuso
Wtajemniczenie
 
Avatar natuso
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 296
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Hedonistka Pokaż wiadomość
W którymś filmiku Olfaktoria mówiła, że z poprawkami można łatwo przegiąć. Krótko po wypełnianiu ust sama stwierdziła, że efekt jest dla niej mało widoczny(przyzwyczaiła się już do "nowej siebie") i chciała przy następnej wizycie wstrzyknąć więcej ml(co też uczyniła), a teraz znów jej mało Myślę, że coś w tym może być
I pewnie tak jest, człowiek przyzwyczaja się do nowej siebie i już nie pamięta jak było przedtem i znowu coś poprawia. Ja bym sobie z chęcią wypełniła usta, ale boję się
__________________
68/2018
36/2017
29/2016
25/2015

natuso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 13:38   #4792
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Mi się również Laura ostatnio bardziej pdooba, fajnie w tych nowych włosach i super wygląda w boyfriendowych jeansach. Sama bym takie chciała, ale trochę się boję. :-D
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 13:38   #4793
fableux
Zadomowienie
 
Avatar fableux
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 591
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość
Jestem zaskoczona, chyba że masz na myśli wersję do cery suchej, bo ta do tłustej zostawia taki dewy look na twarzy i bez pudru ani rusz, totalnie zero pudrowości sam w sobie. Ja nakładam gąbeczką mokrą i wykańczam pudrem, na to fixer Inglot i cały dzień można śmigać. Może fixer rozwiąże problem?





Jarania się odcinkiem Girls dzień 2, przemiana Charliego - kto widział go wcześniej, ten wie. Ja go nie rozpoznałam







---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------







Pytałam o to samo jakiś czas temu i ktoś mi pisał - wybaczcie, nie pamiętam kto - że on ciemnieje w butelce z czasem, i coś w tym jest. Aktualnie muszę mieszać 180 z 150, upierdliwe ale co zrobić, nie chcę chodzić z pomarańczą. Pewnego dnia po prostu nałożyłam jak zawsze samą 180 i zdziwiłam się widząc ten piękny oranż na twarzy


Czekałam na Twoją odpowiedź bo pamiętałam że używasz Pisałam gdzieś wyżej, mam wersję do tłustej. No nic, pokombinuję, może kupię ten fixer. Jakiego pudru używasz? A no i mnie też on ciemnieje of kors
__________________
insta
fableux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 13:40   #4794
baletki
Raczkowanie
 
Avatar baletki
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 77
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Hedonistka Pokaż wiadomość
Te wachlarze rzęs nadają oku taaakiej ciężkości i dają wrażenie opadającego, smutnego kącika, dramat(ic) look dosłownie

Sama ostatnio zastanawiam się nad zagęszczeniem rzęs, ale 1:1 u mnie wyglądało bez szału, a nie wiem, czy te 2:1, 3:1... nie będą znowu zbyt widoczne
U Goniaronii efekt jest podobny, jakby miała lekko zapuchniete lub przymknięte oczy. To raczej nie 1:1? Jak Wam się wydaje?

Wysłane z mojego HUAWEI
baletki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 13:41   #4795
Hedonistka
Zakorzenienie
 
Avatar Hedonistka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 814
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez natuso Pokaż wiadomość
I pewnie tak jest, człowiek przyzwyczaja się do nowej siebie i już nie pamięta jak było przedtem i znowu coś poprawia. Ja bym sobie z chęcią wypełniła usta, ale boję się
Też bym chciała, ale mam fobię na punkcie igieł
Ostatnio moja przyjaciółka delikatnie powiększyła sobie górną wargę dla wyrównania z dołem i wygląda cudownie.
__________________
Mój Instagram
Hedonistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 13:42   #4796
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Szabik Pokaż wiadomość
Odpisałam na PW, bo ultra to już totalny offtop.

Si, si, dziękuje za pw, przeczytałam, odpisałam (nic sensownego, głownie, ze zazdrościmy oboje) .

Mostly, sprawdź pw w wolnej chwili
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 13:43   #4797
night prowler
Zadomowienie
 
Avatar night prowler
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez natuso Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez Hedonistka Pokaż wiadomość
O, wizażanka Pamiętam, że na jakimś wątku kiedyś aktywnie się udzielała. No nie powiem, żeby te jej kolejne poprawki urody wpisywały się w mój gust, ale ja się nie znam
Też miałam prosić o linka, w celach czysto edukacyjnych, bo się na tym nie znam zupełnie. Rozróżniam przedłużki w kategoriach: śliczne- trochę sztuczne- gąsienice A teraz wiem, że to 5:1 . Hmm, Kamilę podglądam od czasu do czasu, podąża za dość specyficzną estetyką, ale jakoś tak budzi we mnie sympatię.

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość

Prosze cie, ten typ sie jaral tym gniotem, ktory wypuscil Tucholski, wtedy stracil jakakolwiek wiarygodnosc i sympatie w moich oczach
U mnie podobnie, choć bardziej przecierałam oczy czytając jego recenzję ( czy recenzja gatunkowo może być pisana z pozycji klęcznej, czy to się jeszcze kwalifikuje? ) gniota kominka. Chłopak robi dobre pierwsze wrażenie, fajnie się nabija z taniej pisaniny, ale im bliżej się podchodzi, tym gorzej.
__________________
I'm feelin' posh so address me with an accent.
night prowler jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 13:44   #4798
Hedonistka
Zakorzenienie
 
Avatar Hedonistka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 814
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez baletki Pokaż wiadomość
U Goniaronii efekt jest podobny, jakby miała lekko zapuchniete lub przymknięte oczy. To raczej nie 1:1? Jak Wam się wydaje?

Wysłane z mojego HUAWEI
Zerknęłam na kilka zdjęć z Insta, ale nie sądzę, że to 1:1

---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------

Cytat:
Napisane przez night prowler Pokaż wiadomość
Też miałam prosić o linka, w celach czysto edukacyjnych, bo się na tym nie znam zupełnie. Rozróżniam przedłużki w kategoriach: śliczne- trochę sztuczne- gąsienice A teraz wiem, że to 5:1 . Hmm, Kamilę podglądam od czasu do czasu, podąża za dość specyficzną estetyką, ale jakoś tak budzi we mnie sympatię.


.
czasem zerkam do niej pod kątem modowym
__________________
Mój Instagram
Hedonistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 13:46   #4799
baletki
Raczkowanie
 
Avatar baletki
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 77
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
Mi się również Laura ostatnio bardziej pdooba, fajnie w tych nowych włosach i super wygląda w boyfriendowych jeansach. Sama bym takie chciała, ale trochę się boję. :-D
True, Laura ostatnio zachwyca. Fryzura służy, wygląda lekko, promiennie. Potrafi dobrać ubrania do sylwetki. Bardzo na plus

Wysłane z mojego HUAWEI
baletki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 13:47   #4800
iamdanifromcalifornia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 310
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość


Jarania się odcinkiem Girls dzień 2, przemiana Charliego - kto widział go wcześniej, ten wie. Ja go nie rozpoznałam

O ja ale on teraz wygląda
w ogóle to uwielbiam jego i Marnie.
__________________
Tumblr
Instagram
iamdanifromcalifornia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-08 11:08:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:21.