zdrada to już standard?! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-24, 15:14   #1
teklaem
Raczkowanie
 
Avatar teklaem
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 253

zdrada to już standard?!


Cześć Dziewczyny, poznałam na studiach świetnego faceta, nawet przez kilka krótkich chwil myślałam, że może ja też nie jestem mu obojętna.. Dowiedziałam się, że ma dziewczynę (związek na odległość), z którą niedawno się zszedł po kilkutygodniowej przerwie. Ona studiuje w innym mieście, ale są razem od liceum i podobno są bardzo szczęśliwi, najlepsi przyjaciele, itp. Tego samego dnia dowiedziałam się, że on ją zdradził kilka razy (to na pewno nie jest plotka) i właśnie tego nie jestem w stanie zrozumieć bo nie jest to pierwsza taka sytuacja, o której słyszę. Niby szczęśliwy facet a jednak zdradził (ta dziewczyna nic o tym nie wie i to nie było powodem przerwy), jak to możliwe?? Powiedzcie, że są jeszcze faceci, którym bycie szczęśliwym z jedną osobą wystarcza Nie rozumiem i byłam w szoku jak się dowiedziałam, bo wydawał mi się takim dobrym i godnym zaufania człowiekiem. Ehh Jak tu kiedyś zaufać komuś? Tak bardzo współczuję teraz tej dziewczynie
teklaem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-24, 15:17   #2
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: zdrada to już standard?!

Cytat:
Napisane przez teklaem Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny, poznałam na studiach świetnego faceta, nawet przez kilka krótkich chwil myślałam, że może ja też nie jestem mu obojętna.. Dowiedziałam się, że ma dziewczynę (związek na odległość), z którą niedawno się zszedł po kilkutygodniowej przerwie. Ona studiuje w innym mieście, ale są razem od liceum i podobno są bardzo szczęśliwi, najlepsi przyjaciele, itp. Tego samego dnia dowiedziałam się, że on ją zdradził kilka razy (to na pewno nie jest plotka) i właśnie tego nie jestem w stanie zrozumieć bo nie jest to pierwsza taka sytuacja, o której słyszę. Niby szczęśliwy facet a jednak zdradził (ta dziewczyna nic o tym nie wie i to nie było powodem przerwy), jak to możliwe?? Powiedzcie, że są jeszcze faceci, którym bycie szczęśliwym z jedną osobą wystarcza Nie rozumiem i byłam w szoku jak się dowiedziałam, bo wydawał mi się takim dobrym i godnym zaufania człowiekiem. Ehh Jak tu kiedyś zaufać komuś? Tak bardzo współczuję teraz tej dziewczynie
Cóż, znam wielu takich, którzy nie zdradzili (jeszcze). Ale za nikogo, niezależnie od płci, nie ręczyłabym na całe życie nawet palcem. A szczególnie za tych i te, którzy/które się zarzekają, że oni/one nigdy by tego nie zrobiły.

Edytowane przez kalincia
Czas edycji: 2014-10-24 o 15:18
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-24, 15:19   #3
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: zdrada to już standard?!

Cytat:
Napisane przez teklaem Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny, poznałam na studiach świetnego faceta, nawet przez kilka krótkich chwil myślałam, że może ja też nie jestem mu obojętna.. Dowiedziałam się, że ma dziewczynę (związek na odległość), z którą niedawno się zszedł po kilkutygodniowej przerwie. Ona studiuje w innym mieście, ale są razem od liceum i podobno są bardzo szczęśliwi, najlepsi przyjaciele, itp. Tego samego dnia dowiedziałam się, że on ją zdradził kilka razy (to na pewno nie jest plotka) i właśnie tego nie jestem w stanie zrozumieć bo nie jest to pierwsza taka sytuacja, o której słyszę. Niby szczęśliwy facet a jednak zdradził (ta dziewczyna nic o tym nie wie i to nie było powodem przerwy), jak to możliwe?? Powiedzcie, że są jeszcze faceci, którym bycie szczęśliwym z jedną osobą wystarcza Nie rozumiem i byłam w szoku jak się dowiedziałam, bo wydawał mi się takim dobrym i godnym zaufania człowiekiem. Ehh Jak tu kiedyś zaufać komuś? Tak bardzo współczuję teraz tej dziewczynie
Jeśli ją zdradził w trakcie tej ich przerwy to tak na prawdę nie była zdrada bo razem nie byli.
Ja jestem z TŻ od ostatniej klasy gimnazjum, dzisiaj nam mija 7 lat razem. Jest najporządniejszym facetem jakiego kiedykolwiek poznałam. Także tak, są jeszcze tacy na swiecie
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-24, 15:20   #4
Blue Jeans
Raczkowanie
 
Avatar Blue Jeans
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Zachód
Wiadomości: 114
Dot.: zdrada to już standard?!

Szczerzę mówiąc to nie znam ani jednego wiernego faceta. Przysięgam.
Blue Jeans jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-24, 15:20   #5
teklaem
Raczkowanie
 
Avatar teklaem
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 253
Dot.: zdrada to już standard?!

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Jeśli ją zdradził w trakcie tej ich przerwy to tak na prawdę nie była zdrada bo razem nie byli.
Ja jestem z TŻ od ostatniej klasy gimnazjum, dzisiaj nam mija 7 lat razem. Jest najporządniejszym facetem jakiego kiedykolwiek poznałam. Także tak, są jeszcze tacy na swiecie
Nie, właśnie to nie było podczas przerwy byli razem jak ją zdradził :/
teklaem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-24, 15:22   #6
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: zdrada to już standard?!

Cytat:
Napisane przez teklaem Pokaż wiadomość
Nie, właśnie to nie było podczas przerwy byli razem jak ją zdradził :/
To znaczy, że to dupek i tyle. Wiesz, pozory mylą i na pierwszy rzut oka może się wydawać świetnym facetem, godnym zaufania a przy bliższym poznaniu się okazuje jak jest na prawdę.

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Blue Jeans Pokaż wiadomość
Szczerzę mówiąc to nie znam ani jednego wiernego faceta. Przysięgam.
To bardzo Ci współczuję, serio.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-24, 15:23   #7
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: zdrada to już standard?!

Cytat:
Napisane przez Blue Jeans Pokaż wiadomość
Szczerzę mówiąc to nie znam ani jednego wiernego faceta. Przysięgam.
Ja znam. I tych niewiernych też. Jest ich dużo więcej niż się wydaje. A zwłaszcza ich partnerkom.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-24, 15:25   #8
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: zdrada to już standard?!

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Ja znam. I tych niewiernych też. Jest ich dużo więcej niż się wydaje. A zwłaszcza ich partnerkom.
No wiadomo jak jest ale jest masa facetów, którzy są wierni.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-24, 15:28   #9
Blue Jeans
Raczkowanie
 
Avatar Blue Jeans
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Zachód
Wiadomości: 114
Dot.: zdrada to już standard?!

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
To znaczy, że to dupek i tyle. Wiesz, pozory mylą i na pierwszy rzut oka może się wydawać świetnym facetem, godnym zaufania a przy bliższym poznaniu się okazuje jak jest na prawdę.

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:22 ----------


To bardzo Ci współczuję, serio.
Kochana, ja sobie sama współczuję.

---------- Dopisano o 16:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Ja znam. I tych niewiernych też. Jest ich dużo więcej niż się wydaje. A zwłaszcza ich partnerkom.
Otóż to.
Blue Jeans jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-24, 15:57   #10
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: zdrada to już standard?!

Mnie tez zawsze szokuje, jak dowiaduje sie, ze ktos zdradzil. Czuje wtedy jakies takie obrzydzenie do tej osoby :/
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-24, 15:59   #11
malypeszek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 443
Dot.: zdrada to już standard?!

Taki smutny wątek. Ja znam i jednych i drugich. Faktycznie nigdy nie da się niczego przewidzieć, a czasem takie ciche wody robia jeszcze gorsze świństwa.
malypeszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-24, 16:00   #12
mamnatosposob
Przyczajenie
 
Avatar mamnatosposob
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 22
Dot.: zdrada to już standard?!

Też mam wrażenie, że te zdrady to już taka oczywistość i codzienność. W dodatku takie przygody praktykują nie tylko kobiety, ale i mężczyźni. Niektórzy nawet żyją w takich otwartych związkach, pozwalając sobie na skok w bok. Dla mnie to jest nie do przyjęcia.
__________________
<ciach_reklama>
mamnatosposob jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-24, 16:05   #13
zergeling
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 55
Dot.: zdrada to już standard?!

Jest trochę ludzi którzy są wierni. Do 30 mam bliżej niż dalej, trochę związków już miałem a jeszcze nigdy nie zdradziłem.

Celujcie w facetów którzy sami chcą być wierni - po prostu. Dla mnie to życie w zgodzie z sobą. Tylko pozory czasem mylą. Tak na prawdę to loteria.
zergeling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-24, 16:09   #14
Blue Jeans
Raczkowanie
 
Avatar Blue Jeans
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Zachód
Wiadomości: 114
Dot.: zdrada to już standard?!

No właśnie, te ciche wody...
Znam takich co na portalach społecznościowych mają zdjęcia z żonką i dzieciakami, wakacje, wspólne rodzinne spacery, wieczory w dwoje. Koleżanki się rozpływają, że taka to ma życie, taki facet fajny.. No a facet za pleckami ładnie jej różki przyprawia.
Znam też takich co wiersze swoim kobietom piszą, kwiatki bez okazji, prezenty, kolacje a to na rocznicę poznania, chodzenia, zaręczyn, ślubu. No i tacy też sobie nie żałują, niestety..
Oświadczają się, żenią.. Po co? Nie wiem, to takie dziwne dla mnie.
Nie ma już uczciwości na tym świecie, najgorsze jest to takie życie w kłamstwie i w takim obleśnym złudzeniu, te kobiety myślą, że są szczęśliwe, że mają kogoś bliskiego na kogo mogą liczyć.
Blue Jeans jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-24, 16:15   #15
cyanide sun
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 816
Dot.: zdrada to już standard?!

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Cóż, znam wielu takich, którzy nie zdradzili (jeszcze). Ale za nikogo, niezależnie od płci, nie ręczyłabym na całe życie nawet palcem. A szczególnie za tych i te, którzy/które się zarzekają, że oni/one nigdy by tego nie zrobiły.
mysle tak samo

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Ja znam. I tych niewiernych też. Jest ich dużo więcej niż się wydaje. A zwłaszcza ich partnerkom.
i to jest wlasnie "najlepsze". jak wiele dziewczyn sie zarzeka ze "ich misio nigdy by ich nie zdradzil", a zdziwilyby sie
w moim otoczeniu zazwyczaj zdradzaja, albo typowi, ktorzy zdradzaja od zawsze i kazdy o tym wie, albo ci "siweci", spokojni albo najlepsi (w opinii innych) mezowie.

Edytowane przez cyanide sun
Czas edycji: 2014-10-24 o 16:17
cyanide sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-24, 16:21   #16
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: zdrada to już standard?!

Cytat:
Napisane przez cyanide sun Pokaż wiadomość
mysle tak samo



i to jest wlasnie "najlepsze". jak wiele dziewczyn sie zarzeka ze "ich misio nigdy by ich nie zdradzil", a zdziwilyby sie
w moim otoczeniu zazwyczaj zdradzaja, albo typowi, ktorzy zdradzaja od zawsze i kazdy o tym wie, albo ci "siweci", spokojni albo najlepsi (w opinii innych) mezowie.
Tylko widzisz, lepiej jak dziewczyna ufa facetowi niż jak na każdym kroku go sprawdza i robi awantury. Nie upilnuje się faceta. Chce zdradzić to zdradzi i czy ma się pełne zaufanie czy cały czas w głowie widok jego z inną to chyba już lepiej ufać?Przynajmniej ja tak uważam.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-24, 16:23   #17
maacieek
Zakorzenienie
 
Avatar maacieek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Obywatel Świata ;)
Wiadomości: 3 016
Dot.: zdrada to już standard?!

Preferuję monogamię i nie wyobrażam sobie być z kimkolwiek kto by mnie zdradzał.
Szacunek musi być z dwóch stron i albo się kochamy, albo "kochamy" i latamy z kim popadnie do łóżka.

No, ale to może ja mam jakieś inne podejście i wiecznie będę psuł statystyki, tudzież wliczony zostanę do błędu statystycznego
__________________
And we danced
And we cried
And we laughed
And had a really, really, really good time
Take my hand, let's have a blast
And remember this moment for the rest of our lives
maacieek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-24, 16:23   #18
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: zdrada to już standard?!

Cytat:
Napisane przez Blue Jeans Pokaż wiadomość
Nie ma już uczciwości na tym świecie
Bzdury waćpanna gadasz. Uczciwość jest, tylko nie każdemu z nią po drodze. Trzeba uważnie obserwować potencjalnego partnera, czy zachowuje się fair jeśli chodzi o mniejsze rzeczy, jak traktuje innych ludzi - wtedy szansa, że wybierzemy sobie cynicznego lovelasa drastycznie się zmniejsza. I mówi Ci to osoba, która została bardzo paskudnie zdradzona. Mimo to, zaufałam ponownie komuś innemu, kiedy już poszłam po rozum do głowy - i bardzo jestem z tego powodu szczęśliwa.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-24, 16:26   #19
Figlak
Zadomowienie
 
Avatar Figlak
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 136
Dot.: zdrada to już standard?!

Ja znam i takich i takich, jednak przewaga tych którzy zdradzili. Tyle, że kobiety nie są lepsze. Znam mnóstwo dziewczyn, które są w związkach a nie potrafią się oprzeć innym facetom, zwłaszcza dy okazja sprzyja zdradzie.
Z racji mojej pracy widuję ciągle kobiety, które w klubie widząc przystojnych, flirtujących z nimi facetami, po alkoholu nie są w stanie się im oprzeć, już nie mówię co się dzieje na panieńskich, gdzie to nie panna młoda a jej "zajęte" koleżanki aż rzucają się na striptizerów.
Figlak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-24, 16:41   #20
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: zdrada to już standard?!

To ja mam jakiegoś pecha bo nie znam żadnego faceta, który zdradza/zdradzał, a znam ich dużo
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-24, 16:43   #21
zlotniczanka
plum plum
 
Avatar zlotniczanka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4 384
Dot.: zdrada to już standard?!

Cytat:
Napisane przez mamnatosposob Pokaż wiadomość
Też mam wrażenie, że te zdrady to już taka oczywistość i codzienność. W dodatku takie przygody praktykują nie tylko kobiety, ale i mężczyźni. Niektórzy nawet żyją w takich otwartych związkach, pozwalając sobie na skok w bok. Dla mnie to jest nie do przyjęcia.
wow, mi się wydało, że kiedyś to mężczyźni mogli wszystko, a kobiety w domu siedziały i wiernie czekały na męża.

Ciężko stwierdzić, jak to jest, statystyk dokładnych nikt nie prowadzi. Na pewno, co widać po wizażu, w wielu związkach łatwiej skoczyć w bok, niż porozmawiać o problemach. Moim zdaniem to też wina naszych czasów i trybu życia, wszystko robimy na szybko, oddalamy się do siebie itp.
__________________
May the Force be with You!

zlotniczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-24, 16:46   #22
maacieek
Zakorzenienie
 
Avatar maacieek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Obywatel Świata ;)
Wiadomości: 3 016
Dot.: zdrada to już standard?!

A jeszcze tak dodam, że mogę powiedzieć to samo o kobietach, że się puszczają, że lecą na wygląd, kasę itp. No, ale po co? Zawsze znajdzie się miliard takich co tak robią, i drugi miliard co to, sama taka myśl o tym jest nie do przyjęcia.

Nie ma reguły, jak się szuka dupka to się go znajdzie i odwrotnie.
__________________
And we danced
And we cried
And we laughed
And had a really, really, really good time
Take my hand, let's have a blast
And remember this moment for the rest of our lives
maacieek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-24, 17:29   #23
charsi
Zadomowienie
 
Avatar charsi
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 508
Dot.: zdrada to już standard?!

Oczywiście, że nie wszyscy zdradzają. W towarzystwie moich bliskich przyjaciół nie znam nikogo, kto dopuścił się zdrady.
Dużo jest dupków na świecie, ale też mnóstwo dobrych facetów z zasadami, trzeba dobrze wybierać i mieć wymagania, wtedy prawdopodobieństwo, że partner kiedyś jakiś numer wywinie jest małe.

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Jeśli ją zdradził w trakcie tej ich przerwy to tak na prawdę nie była zdrada bo razem nie byli.


tak mi się przypomniało
__________________
Cytat:
Wydawało nam się, że mamy wielkie problemy. Skąd mieliśmy wiedzieć, że jesteśmy szczęśliwi?

Edytowane przez charsi
Czas edycji: 2014-10-24 o 17:31
charsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-24, 17:43   #24
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: zdrada to już standard?!

To co obserwuję wśród bliższych i dalszych znajomych jak również zdarzają się "brudy" publiczne na fb to stwierdziłem, że więcej kobiet/dziewczyn zdradza niż faceci nie wiem z czego to wynika, ale trend o zdradzającym facecie (tylko i wyłącznie) chyba mija....
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-24, 18:05   #25
teklaem
Raczkowanie
 
Avatar teklaem
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 253
Dot.: zdrada to już standard?!

Cytat:
Napisane przez charsi Pokaż wiadomość
Oczywiście, że nie wszyscy zdradzają. W towarzystwie moich bliskich przyjaciół nie znam nikogo, kto dopuścił się zdrady.
Dużo jest dupków na świecie, ale też mnóstwo dobrych facetów z zasadami, trzeba dobrze wybierać i mieć wymagania, wtedy prawdopodobieństwo, że partner kiedyś jakiś numer wywinie jest małe.





tak mi się przypomniało
Nie zdradził jej w trakcie przerwy, tylko jeszcze zanim się rozstali i nie rozstali się z tego powodu bo ona do dziś nic o tym nie wie.
teklaem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-24, 18:07   #26
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: zdrada to już standard?!

Cytat:
Napisane przez charsi Pokaż wiadomość
Oczywiście, że nie wszyscy zdradzają. W towarzystwie moich bliskich przyjaciół nie znam nikogo, kto dopuścił się zdrady.
Dużo jest dupków na świecie, ale też mnóstwo dobrych facetów z zasadami, trzeba dobrze wybierać i mieć wymagania, wtedy prawdopodobieństwo, że partner kiedyś jakiś numer wywinie jest małe.





tak mi się przypomniało
Nie trawię tego serialu więc nie nawiążę do tej scenki

---------- Dopisano o 19:07 ---------- Poprzedni post napisano o 19:06 ----------

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
To co obserwuję wśród bliższych i dalszych znajomych jak również zdarzają się "brudy" publiczne na fb to stwierdziłem, że więcej kobiet/dziewczyn zdradza niż faceci nie wiem z czego to wynika, ale trend o zdradzającym facecie (tylko i wyłącznie) chyba mija....
Może i tak. Tylko zauważ, że dziewczyna jest od razu wyzywana od puszczalskiej a facet to zdobywca
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-24, 18:12   #27
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: zdrada to już standard?!

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Może i tak. Tylko zauważ, że dziewczyna jest od razu wyzywana od puszczalskiej a facet to zdobywca
Jak facet jest w związku np. 2 lata i zdradzi swoją kobietę to jest zdobywcą?

Jak dla mnie zdrada występuje kiedy ludzie WZAJEMNIE coś do siebie czują i wychodzi z tego zobowiązanie...

A taki zdobywca/zdobywczyni podchodzi do takich "relacji" czysto seksualnie i niezobowiązująco więc i o zdradzie nie ma mowy, skoro na początku mówią, że nic nie obiecują i nie chcą związku

Także jak jest związek i dochodzi do zdrady to jest równo - puszczalska, puszczalski, a nie żaden zdobywca
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-24, 18:14   #28
teklaem
Raczkowanie
 
Avatar teklaem
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 253
Dot.: zdrada to już standard?!

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Bzdury waćpanna gadasz. Uczciwość jest, tylko nie każdemu z nią po drodze. Trzeba uważnie obserwować potencjalnego partnera, czy zachowuje się fair jeśli chodzi o mniejsze rzeczy, jak traktuje innych ludzi - wtedy szansa, że wybierzemy sobie cynicznego lovelasa drastycznie się zmniejsza. I mówi Ci to osoba, która została bardzo paskudnie zdradzona. Mimo to, zaufałam ponownie komuś innemu, kiedy już poszłam po rozum do głowy - i bardzo jestem z tego powodu szczęśliwa.
Salix, ale ten facet jest akurat bardzo porządny, ja bym w życiu się nie spodziewała czegoś takiego po nim. W dodatku wierzę, że kocha tą swoją dziewczynę i dlatego tym bardziej nie potrafię zrozumieć jak mógł to zrobić. W dodatku nie raz (ale przynajmniej z tą samą osobą, która swoją drogą o istnieniu jego dziewczyny doskonale wiedziała i sama też była wówczas w związku). I ten facet też nie jest cichą wodą, tylko jest po prostu normalnym, otwartym (ale też nie nadmiernie) facetem. Wydaje się być autentycznie dobrym człowiekiem, który nigdy by nikogo nie skrzywdził, a tym bardziej dziewczyny, którą podobno kocha! Więc nie wiem, czy w takim przypadku obserwacja jego zachowania by coś dała, bo mi dała jedynie fałszywy obraz jego osoby Przerażające to jest. Po prostu ludzie są nieobliczalni i niczyich czynów nie jesteśmy w stanie przewidzieć niestety, niezależnie od tego ile lat tę osobę znamy i w ilu sytuacjach widzieliśmy jej reakcje. Możemy jedynie zakładać, że ktoś zachowa się w dany sposób, ale prawda jest taka, że pewnym nie można być nigdy. Mnie po prostu tak już zniechęcają tego typu historie, a w tym przypadku szczególnie bo mówię Wam- facet wręcz ideał pod każdym względem, a jako ojciec czy mąż każdy kto go zna (niezależnie od płci) uważa że byłby doskonały

Edytowane przez teklaem
Czas edycji: 2014-10-24 o 18:16
teklaem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-24, 18:29   #29
Blue Jeans
Raczkowanie
 
Avatar Blue Jeans
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Zachód
Wiadomości: 114
Dot.: zdrada to już standard?!

Cytat:
Napisane przez teklaem Pokaż wiadomość
Salix, ale ten facet jest akurat bardzo porządny, ja bym w życiu się nie spodziewała czegoś takiego po nim. W dodatku wierzę, że kocha tą swoją dziewczynę i dlatego tym bardziej nie potrafię zrozumieć jak mógł to zrobić. W dodatku nie raz (ale przynajmniej z tą samą osobą, która swoją drogą o istnieniu jego dziewczyny doskonale wiedziała i sama też była wówczas w związku). I ten facet też nie jest cichą wodą, tylko jest po prostu normalnym, otwartym (ale też nie nadmiernie) facetem. Wydaje się być autentycznie dobrym człowiekiem, który nigdy by nikogo nie skrzywdził, a tym bardziej dziewczyny, którą podobno kocha! Więc nie wiem, czy w takim przypadku obserwacja jego zachowania by coś dała, bo mi dała jedynie fałszywy obraz jego osoby Przerażające to jest. Po prostu ludzie są nieobliczalni i niczyich czynów nie jesteśmy w stanie przewidzieć niestety, niezależnie od tego ile lat tę osobę znamy i w ilu sytuacjach widzieliśmy jej reakcje. Możemy jedynie zakładać, że ktoś zachowa się w dany sposób, ale prawda jest taka, że pewnym nie można być nigdy. Mnie po prostu tak już zniechęcają tego typu historie, a w tym przypadku szczególnie bo mówię Wam- facet wręcz ideał pod każdym względem, a jako ojciec czy mąż każdy kto go zna (niezależnie od płci) uważa że byłby doskonały
Zgadzam się w 100 %.
Blue Jeans jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-24, 18:46   #30
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: zdrada to już standard?!

Cytat:
Napisane przez teklaem Pokaż wiadomość
Po prostu ludzie są nieobliczalni i niczyich czynów nie jesteśmy w stanie przewidzieć niestety, niezależnie od tego ile lat tę osobę znamy i w ilu sytuacjach widzieliśmy jej reakcje. Możemy jedynie zakładać, że ktoś zachowa się w dany sposób, ale prawda jest taka, że pewnym nie można być nigdy.
No ale ja się z tym zgadzam. 100% pewności nie masz nigdy - takie jest życie, ZAWSZE podejmuje się jakieś ryzyko, gdy chce się coś zyskać. Można je mocno zminimalizować, nigdy całkowicie wykluczyć. Tak czy siak, moim zdaniem warto. Bo co to za życie, widzieć w mężczyznach samo zło, nikomu nie ufać?
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-27 00:02:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:04.