gotycki(?) spacer po Kazimierzu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2009-05-04, 20:21   #1
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723

gotycki(?) spacer po Kazimierzu


podobno kojarzy się to z gotyckim stylem, jak sądzicie? Czarna spódnica z Allegro, buty Ecco, wisiorek Bijou Brigitte, bluzka Camaieu, pasek ze stoiska w Arkadii, torebka 'nerka' z Wylęgarni
(czarna torba i kolorowe kurtki to nie moje)

ZOBACZ KOMENTOWANY WIESZAK
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 20:30   #2
garfieldek
Zakorzenienie
 
Avatar garfieldek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: puszka po Pepsi ;>
Wiadomości: 21 373
Dot.: gotycki(?) spacer po Kazimierzu

Jakos ten pasek i ta wysokosc na ktorej go nosisz mi nie podchodzi... A tak poza tym to calkiem nie moj styl
__________________
PM2014


Wymianka
garfieldek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 20:36   #3
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: gotycki(?) spacer po Kazimierzu

99%czerni, to jak mialoby mi sie nie podobac Wygladasz b.dobrze, jedynie pasek mi nie gra: albo bym go zalozyla nizej, (bo podchodzi za bardzo pod biust i zakloca proporcje), albo zmienila na odrobine wezszy.
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 20:39   #4
pau91
Raczkowanie
 
Avatar pau91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 231
Dot.: gotycki(?) spacer po Kazimierzu

bez paska byłoby lepiej
pau91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 20:40   #5
MissHuffy
Zakorzenienie
 
Avatar MissHuffy
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 917
Dot.: gotycki(?) spacer po Kazimierzu

jak już ten pasek, to nie torebka na ramię, to mi nie gra...
MissHuffy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 20:45   #6
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: gotycki(?) spacer po Kazimierzu

Pasek niżej albo mniej ciasno wiązany na tej wysokości.
Torebka nie pasuje stylem.
Przy twojej figurze (duży biust, wydatny brzuch) nie nosiłabym naciągliwych elastycznych koszulek ale bluzki o kroju gorsetu (usztywnione w okolicy brzucha, podkreślony stanik).Jeśli lubisz gotyk to gorsetów w tym stylu znajdziesz sporo.
Masz ładny biust i to podkreślaj.
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 21:07   #7
cheshire-cat
Zadomowienie
 
Avatar cheshire-cat
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 149
Dot.: gotycki(?) spacer po Kazimierzu

bladość zupełna +czerń od stóp do głów + ciemne okulary = oj, chyba nie o to nam chodziło
kroje zupełnie nie dla Ciebie, sylwetka staje się bardzo ciężka. do tego maleńka torebka podkreśla dysproporcje.
zainwestuj w kolory, obowiązkowo jakiś dekolt (wyszczupli), obcasy
__________________

You can't help that... we're all mad here

cheshire-cat jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-04, 21:10   #8
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: gotycki(?) spacer po Kazimierzu

Pasek jest za duzy i za wysoko - ja bym w ogole odpuscila sobie.

Peeptoe i dluga spodnica - nigdy nie lubilam tego zestawienia.

Torebka ok. A i gotyk lubie.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 21:37   #9
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: gotycki(?) spacer po Kazimierzu

Cytat:
Napisane przez cheshire-cat Pokaż wiadomość
bladość zupełna +czerń od stóp do głów + ciemne okulary = oj, chyba nie o to nam chodziło
kroje zupełnie nie dla Ciebie, sylwetka staje się bardzo ciężka. do tego maleńka torebka podkreśla dysproporcje.
zainwestuj w kolory, obowiązkowo jakiś dekolt (wyszczupli), obcasy

Dla mnie zupelna bladosc+ czern to ideal urody!
(W ogole o wiele bardziej sobie cenie wlasny styl niz slepe podazanie za trendami i wtapianie sie w rzesze dziewczyn ubranych wedlug schematu aktualnie obowiazujacej mody.)
Widzialam juz troche zdjec Darii i mysle, ze ten kroj ciuchow sluzy Jej sylwetce. Nie sadze, by Ja jakos tragicznie powiekszaly
(A w jaki sposob gleboki dekolt, na tak obfitym biuscie, mialby go wyszczuplic?)
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 21:43   #10
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: gotycki(?) spacer po Kazimierzu

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość

Dla mnie zupelna bladosc+ czern to ideal urody!
(W ogole o wiele bardziej sobie cenie wlasny styl niz slepe podazanie za trendami i wtapianie sie w rzesze dziewczyn ubranych wedlug schematu aktualnie obowiazujacej mody.)
Widzialam juz troche zdjec Darii i mysle, ze ten kroj ciuchow sluzy Jej sylwetce. Nie sadze, by Ja jakos tragicznie powiekszaly
(A w jaki sposob gleboki dekolt, na tak obfitym biuscie, mialby go wyszczuplic?)

spoko spoko, tu jest tresowanie pod własne wieszaki ))


Mi się w sumie podoba ale - torebka out, pasek ciut mniejszy i spódnica bardziej gładka
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 21:45   #11
pelllagiia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6
Dot.: gotycki(?) spacer po Kazimierzu

Ze spódnicy zrób sukienkę. Na nią załóż czarną kamizelkę. nic więcej nie potrzebujesz. Torebkę potraktuj raczej jako portmonetkę lub kosmetyczkę. Dla Ciebie dobra jest bardzo duża torba.
pelllagiia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-04, 21:48   #12
sandrina
Zadomowienie
 
Avatar sandrina
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 700
Dot.: gotycki(?) spacer po Kazimierzu

bez paska byłoby ok
__________________

sandrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 22:45   #13
Modrogonczyk Wedrowiec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 54
Dot.: gotycki(?) spacer po Kazimierzu

Pasek nie do tej spódnicy (musiałby być gładki ołówek) - no i większa torba. Skoro lubisz czerwone dodatki to zaszalej z apaszką, wielką bransoletą, albo dużą torbą czy butkami Masz ładną, kobiecą figurkę
Modrogonczyk Wedrowiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 22:48   #14
SlodkoOstra
Rozeznanie
 
Avatar SlodkoOstra
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 923
Dot.: gotycki(?) spacer po Kazimierzu

Przezroczyste rajstopy do peep-toe to tragedia jak dla mnie... :/
Ale ogólnie ubiorem pozytywnie wyróżniasz się na ulicy. Tylko jeszcze większa torba jak mówią dziewczyny
__________________
start: 65, teraz: 64, cel I - 59,9 cel II - 58, cel III - 55, cel IV - 53

było: talia68(-6)brzuch82(-7)biodra95(-5)udo54(-5)łydka35(-1)


Edytowane przez SlodkoOstra
Czas edycji: 2009-05-04 o 22:50
SlodkoOstra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 00:08   #15
MidnightGothique
Zadomowienie
 
Avatar MidnightGothique
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 837
Dot.: gotycki(?) spacer po Kazimierzu

świetny styl, kocham czern i dlugie spodnice jednak ten pasek mi wszystko psuje..
__________________
[perfectaA]414165[/perfectaA]
[perfectaB]414165[/perfectaB]
[perfectaC]414165[/perfectaC]
MidnightGothique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 13:07   #16
tenebris
Zakorzenienie
 
Avatar tenebris
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 526
GG do tenebris
Dot.: gotycki(?) spacer po Kazimierzu

Ja wolę bardziej udziwnione gotyckie kreacje :P

Paseczek niestety nie pasuje ;/
__________________
PUSTA MISKA - nakarm psiaka!

tenebris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 13:28   #17
elsi
Zakorzenienie
 
Avatar elsi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 187
Dot.: gotycki(?) spacer po Kazimierzu

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Dla mnie zupelna bladosc+ czern to ideal urody!
Dla mnie także
Uwielbiam połączenie czerni z czerwienią. Przez dobrych kilka lat byłam znana z takiej właśnie kolorystyki ubrań, jednak za bardzo kocham mocne barwy, by w końcu nie zdradzić tamtego połączenia. Jednak sentyment pozostał do dziś.
Zgadzam się z zarzutami co do paska i torebki. Pasek faktycznie za wysoko i sprawia wrażenie jakbyś chciała podkreślić swoje przyszłe macierzyństwo
Torebka w takim kształcie u Ciebie tylko i wyłącznie do ręki. Wiesz, w roli takiej kopertówki na mniejsze lub większe wyjście. Lepiej wyglądasz tą nie-swoją torbą.
Biust to Twój atut, wisiorek super.
Czekam na następne Twoje wieszaki. Cieszę się, że bawi to nie tylko małolaty

Edytowane przez elsi
Czas edycji: 2009-05-05 o 13:31
elsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 15:46   #18
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: gotycki(?) spacer po Kazimierzu

Cytat:
Napisane przez SlodkoOstra Pokaż wiadomość
Przezroczyste rajstopy do peep-toe to tragedia jak dla mnie... :/
z tym tez sie zgodze... tym samym jakies inne buty, a te zostawic na inne okazje.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 09:35   #19
cheshire-cat
Zadomowienie
 
Avatar cheshire-cat
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 149
Dot.: gotycki(?) spacer po Kazimierzu

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość

Dla mnie zupelna bladosc+ czern to ideal urody!
(W ogole o wiele bardziej sobie cenie wlasny styl niz slepe podazanie za trendami i wtapianie sie w rzesze dziewczyn ubranych wedlug schematu aktualnie obowiazujacej mody.)
jeśli chodzi o bladość to co kto woli, wg mnie to wygląda niezdrowo. choć sama nie jestem zwolenniczką zbyt dużej opalenizny

"ślepe podążanie za trendami" to takie puste i modne hasełko powtarzane na usprawiedliwienie. bo oczywiście między własnym stylem* a 'ślepym' naśladownictwem nie ma już żadnych stopni pośrednich? nie można wypracować własnego stylu współgrającego z sylwetką?

*na zasadzie ubiorę coś w czym źle wyglądam, wrzucę na publiczny portal do oceny i "to jest mój styl, nic Ci do tego"
Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Widzialam juz troche zdjec Darii i mysle, ze ten kroj ciuchow sluzy Jej sylwetce. Nie sadze, by Ja jakos tragicznie powiekszaly
(A w jaki sposob gleboki dekolt, na tak obfitym biuscie, mialby go wyszczuplic?)
nie powiększają 'tragicznie' ale powiększają.
a co do dekoltu nie napisałam, że musi być bardzo głęboki. po prostu mały okrągły dekolcik przy obfitym biuście nie wygląda dobrze. bluzka okrywa szczelnie wszystko nad biustem tworząc złudzenie pancerza i ciężkości. dodatkowo od dołu 'pompuje' go pasek. odrobinę szerszy, trójkątny, głębszy dekolt jest wskazany. jeśli nadal wydaje Ci się, że taka sztuczka nie pomoże, mogę zademonstrować na zdjęciu.

rozumiem, że bronisz koleżanki ale Twoje argumenty są bez sensu. i chciej tu dobrze człowieku.
__________________

You can't help that... we're all mad here

cheshire-cat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-06, 11:32   #20
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: gotycki(?) spacer po Kazimierzu

Cytat:
Napisane przez cheshire-cat Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o bladość to co kto woli, wg mnie to wygląda niezdrowo. choć sama nie jestem zwolenniczką zbyt dużej opalenizny

"ślepe podążanie za trendami" to takie puste i modne hasełko powtarzane na usprawiedliwienie. bo oczywiście między własnym stylem* a 'ślepym' naśladownictwem nie ma już żadnych stopni pośrednich? nie można wypracować własnego stylu współgrającego z sylwetką?

*na zasadzie ubiorę coś w czym źle wyglądam, wrzucę na publiczny portal do oceny i "to jest mój styl, nic Ci do tego"


nie powiększają 'tragicznie' ale powiększają.
a co do dekoltu nie napisałam, że musi być bardzo głęboki. po prostu mały okrągły dekolcik przy obfitym biuście nie wygląda dobrze. bluzka okrywa szczelnie wszystko nad biustem tworząc złudzenie pancerza i ciężkości. dodatkowo od dołu 'pompuje' go pasek. odrobinę szerszy, trójkątny, głębszy dekolt jest wskazany. jeśli nadal wydaje Ci się, że taka sztuczka nie pomoże, mogę zademonstrować na zdjęciu.

rozumiem, że bronisz koleżanki ale Twoje argumenty są bez sensu. i chciej tu dobrze człowieku.
Uuuu! Wyczuwam jakas niechec....
Nie sadze, by moje argumenty byly "bez sensu".
Po pierwsze odnioslam sie do twojej opinii/werdyktu , ktore sugeruja, ze w tym stroju Adrijah wyglada zle i dopiero skorzystanie z twoich rad sprawi, ze bedzie wygladala dobrze.
Tylko jak skorzystac z rady: "zainwestuj w kolory, obowiązkowo jakiś dekolt (wyszczupli), obcasy"? Co z konkretami? Bo jakos nie potrafie sie oprzec wrazeniu, ze gdyby Autorka miala dekolt czy obcasy i tak dowiedzialaby sie, ze jest zle.
(I co to w ogole za opinia: "bladość zupełna +czerń od stóp do głów + ciemne okulary = oj, chyba nie o to nam chodziło"?)
Cytat:
"ślepe podążanie za trendami" to takie puste i modne hasełko powtarzane na usprawiedliwienie. bo oczywiście między własnym stylem* a 'ślepym' naśladownictwem nie ma już żadnych stopni pośrednich? nie można wypracować własnego stylu współgrającego z sylwetką?

*na zasadzie ubiorę coś w czym źle wyglądam, wrzucę na publiczny portal do oceny i "to jest mój styl, nic Ci do tego"
Przyznaje, ze nie wiem, co mam odpowidziec na te teksty.
W swoim poscie odnioslam sie do tego, co zauwazylam. Od pewnego czasu obserwuje Szafe i widze, ze indywidualizm jest tu tlamszony. Powiela sie gotowe schematy: proporcji sylwetki, zestawien kolorystycznych, fasonow- wlasnie bez uwzglednienia indywidualnych cech sylwetki osoby prezentujacej ubranie.
Nadal uwazam, ze na warunki fizyczne, jakimi dysponuje Autorka tego wieszaka, wyglada dobrze. (A gdy dokona kilku poprawek, bedzie wygladala bardzo dobrze).

Tak w ogole Daria nie jest moja kolezanka, tylko Wizazanka znana mi z jednego watku. A nawet gdyby byla, potrafiilabym obiektywnie napisac, (co tez zrobilam-odnosnie paska), ze popelnila jakies bledy w doborze garderoby.
Tylko, ze nie oczekuje, ze "dla mnie" zacznie sie opalac czy przyciemniac, albo nosic kolory, skoro tego nie lubi.
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 13:38   #21
cheshire-cat
Zadomowienie
 
Avatar cheshire-cat
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 149
Dot.: gotycki(?) spacer po Kazimierzu

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Uuuu! Wyczuwam jakas niechec....
Nie sadze, by moje argumenty byly "bez sensu".
Po pierwsze odnioslam sie do twojej opinii/werdyktu , ktore sugeruja, ze w tym stroju Adrijah wyglada zle i dopiero skorzystanie z twoich rad sprawi, ze bedzie wygladala dobrze.
Tylko jak skorzystac z rady: "zainwestuj w kolory, obowiązkowo jakiś dekolt (wyszczupli), obcasy"? Co z konkretami? Bo jakos nie potrafie sie oprzec wrazeniu, ze gdyby Autorka miala dekolt czy obcasy i tak dowiedzialaby sie, ze jest zle.
to tylko luźne wskazówki, skorzystanie z tych rad sprawi, że w mojej opinii (i raczej nie jestem odosobniona) będzie wyglądała lepiej niż na powyższym zdjęciu. a chyba o to nam chodzi.
Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
(I co to w ogole za opinia: "bladość zupełna +czerń od stóp do głów + ciemne okulary = oj, chyba nie o to nam chodziło"?) Przyznaje, ze nie wiem, co mam odpowidziec na te teksty.
jeśli autorce podoba się taki styl, niech będzie. ale spytaj dowolnego hmm nie wiem stylistę? a powie Ci, że to nie wygląda dobrze. i nie chcę tu być złośliwa.
Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
W swoim poscie odnioslam sie do tego, co zauwazylam. Od pewnego czasu obserwuje Szafe i widze, ze indywidualizm jest tu tlamszony. Powiela sie gotowe schematy: proporcji sylwetki, zestawien kolorystycznych, fasonow- wlasnie bez uwzglednienia indywidualnych cech sylwetki osoby prezentujacej ubranie.
Nadal uwazam, ze na warunki fizyczne, jakimi dysponuje Autorka tego wieszaka, wyglada dobrze. (A gdy dokona kilku poprawek, bedzie wygladala bardzo dobrze).
Z opinią o szafie się zgodzę.
wg mnie wygląda słabo. szczerze mówiąc warunki ma całkiem dobre, ale ten ubiór bardzo jej nie służy. usiłowałam zasugerować jej poprawki, ale zostałam zbesztana może sama Autorka się wypowie?
Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Tak w ogole Daria nie jest moja kolezanka, tylko Wizazanka znana mi z jednego watku. A nawet gdyby byla, potrafiilabym obiektywnie napisac, (co tez zrobilam-odnosnie paska), ze popelnila jakies bledy w doborze garderoby.
Tylko, ze nie oczekuje, ze "dla mnie" zacznie sie opalac czy przyciemniac, albo nosic kolory, skoro tego nie lubi.
więc koleżanka Wizażanka a ja niby oczekuję? chyba mocno wszystko nadinterpetujesz.

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

w ramach unikania robienia rzeczy koniecznych i męczących stworzyłam w photoshopie wizję z dekoltem i kolorem. Adrijah - mogę wrzucić jeśli jesteś zainteresowana
__________________

You can't help that... we're all mad here


Edytowane przez cheshire-cat
Czas edycji: 2009-05-06 o 12:37
cheshire-cat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 17:52   #22
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: gotycki(?) spacer po Kazimierzu

Kattarina ma racje - wazne zeby bylo a+b w szafie i wtedy jest super, a potem mamy atak klonów:|
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-11, 01:35   #23
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: gotycki(?) spacer po Kazimierzu

o kurczę, nie sądziłam, że wywołam taką burzę

ten gotyk to tylko tak napisałam, bo w jednym wątku komuś się to tak skojarzyło i byłam ciekawa czy faktycznie tak to wygląda. nie miałam zamiaru się specjalnie w tym stylu ubrać

co do paska - fakt, powinien być niżej, ale się złośliwie przesuwa w górę i przyznaję się bez bicia, że generalnie nie chce mi się go ciągle poprawiać
poza tym Gok w Jak dobrze wyglądać nago prawie wszystkim większym babeczkom zakładał tak wysoko pasek właśnie to sobie przypomniałam. Zawsze jak to widziałam, zastanawiałam się po jaką cholerę ten pasek jest tak wysoko? Dlaczego on go nie przesunie na talię? I teraz się okazuje, że sama tak noszę...

co do peep toe i niekryjących rajstop - dla mnie wyglądają dużo lepiej niż z kryjącymi, sorry

co do bluzki - All_that_jazz wybacz, ale wyobrażasz sobie codzienne chodzenie w usztywnianym gorsecie?
a dekolt jest nieduży wyjątkowo, bo generalnie noszę spore dekolty, głównie w serek i często słyszę zarzuty, że za bardzo biust pokazuję, powinnam go bardziej zakryć

co do bladości.. nie lubię u siebie opalenizny i mam uczulenie, więc bez filtra mogę się przywitać z poparzeniami i wysypką, a i tak się nie opalę, więc zaakceptowałam i polubiłam swój kolor skóry

do kolorów jeszcze nie dojrzałam, wybaczcie
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-23, 22:12   #24
watashi
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 158
Dot.: gotycki(?) spacer po Kazimierzu

Jak dla mnie dekolt jest w porządku bo to czerwony pasek przykuwa uwagę, faktycznie Gok zawsze tak pasek zakłada, mówi że podkreśla tym najwęższe miejsce w talii. Ubrania w jednolitym kolorze wydłużają sylwetkę. Podoba mi się torebka Ogólnie mnie się tylko nie podoba pasek - miejsce założenia dobre, kolor dobry ja bym dała tylko jakiś prostszy, nie aż taki gruby. Co do rajstop nie wiem, musiałabym zobaczyć i tak i tak ale wiem że całkiem kryjące są grubsze a w długiej spódnicy i grubszych rajstopach trochę gorąco mogło by być Ale ja uważam że całość bardzo ok
watashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 19:31   #25
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: gotycki(?) spacer po Kazimierzu

co jak co ale z tym tłamszeniem stylu na szafie trzeba sie zgodzić. niestety, ale cokolwiek by sie nie dzialo wizażanki lubią zobaczyć legginsy, kolorowe ubranka, szpilki (zawsze sie zastanawiam czy chodzi o szpilki czy zwykly obcas) albo tuniki. średnio widziane są tu kobiece kształty, rozmiar 34/38 górą! (absolutnie nie mówię, że te rozmiary są złe ale nie każdy ma takie wymiary, nie każdy chce do nich dążyć). opalenizna? uwielbiam, ale nie każdy dobrze się czuje opalony, nie traktujmy tego jako obowiązek społeczny.


bardzo fajnie wyglądasz. też jestem fanką Goka (dobrze napisałam? ) i dobrze, że stosujesz jego porady. ten pasek super zbudował ci talię. jestem na tak. pielęgnuj własne poczucie smaku i stylu.
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 20:17   #26
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: gotycki(?) spacer po Kazimierzu

pasek nie pasuję do tego zestawu
poza tym OK

ale ja mówię zdecydowane nie rajstopom do sandałów oraz butów bez palcy lub pięty

Jesli chodzi i opaleniznę to też nie jestem jej zwolenniczką,
jestem ciekawa kto dłużej będzie się ciszył gładką cerą, ty czy osoby, które krytykują cię za brak opalenizny

I zaryzykuju i pobaw się kolorami

Pasek umieszczony wyżej, robi Ci talię, podkreśla fajny biust.
Jednak czerwny na czarnym tle to przesada, tak wg mnie.
__________________

Edytowane przez iizabelaa
Czas edycji: 2010-07-07 o 20:21
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 03:37   #27
vanilla_sky.
Raczkowanie
 
Avatar vanilla_sky.
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 50
Dot.: gotycki(?) spacer po Kazimierzu

Spódnica bardzo fajna, aż mi się włączyły poszukiwania podobnej
vanilla_sky. jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:42.