Moja opinia na temat pana Tuska... - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-16, 21:27   #91
Gadzinka
Przyczajenie
 
Avatar Gadzinka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 26
Dot.: Moja opinia na temat pana Tuska...

Dziewczyny! Tylko nie piszcie, że nie macie wpływu na wybory bo właśnie przez takie myślenie wygrał kaczyński!!! Ja na pewno pójdę na następne wybory. Każdy głos przeciwko kaczyńskiemu się teraz liczy!
Gadzinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 22:02   #92
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Moja opinia na temat pana Tuska...

Cytat:
Napisane przez lain
nie sadze...
wiadomo, ze media dziela sie na prawicowe, lewicowe itp.
niektore gazety przychylnie pisza o kaczkach, inne mniej,a jeszcze inne calkowicie wrogo...
na pewno nie wszystkim zalezalo na Tusku, bo to byloby zbyt piekne...

z reszta nie uogolnialabym tak...
wg sondazow teraz PIS ma wieksze poparcie - i co juz sie media nie boja?? watpie...

Moze teraz media nie muszą kłamać i podają prawdziwe sondaze, bo co teraz da im manipulacja?
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 22:08   #93
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Moja opinia na temat pana Tuska...

Cytat:
Napisane przez ona1981
Moze teraz media nie muszą kłamać i podają prawdziwe sondaze, bo co teraz da im manipulacja?
taaa wtedy musialy a teraz nie musza hahahaha...
hipotetycznie da im np to ze w kolejnych wyborach PIS nie bedzie mial jeszcze wiekszego poparcia niz w poprzednich i nie bedzie mogl rzadzic sam
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 22:09   #94
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Moja opinia na temat pana Tuska...

Cytat:
Napisane przez ciekawa_świata
Z tego co wiem to wszyscy moi znajomi (pełnoletni) głosowali na pana Tuska... i znajomi znajomych i ich znajomi... i tak dalej więc jakim cudem prezydentem został Kaczyński? Przynam się szczerze, że jakoś polityka mnie nieszczególnie interesuje, ale jeslibym miała kouś zaufać i powierzyć swoją przyszłość (jako nastolatka myśląca o studiach i o przyszłej pracy) to tym człowiekiem, którego obdarzyłabym zaufaniem byłby pan Tusk. Bo dobrze mu z oczu patrzy. ot, moja filozofia
świat nie konczy się tylko na twoich znajomych
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 22:13   #95
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Moja opinia na temat pana Tuska...

Pamiętam słowa mojej cioci, która juz dawno skończyła 60 lat i własciwie na polityce się nie zna, nie interesuje się nią. Powiedziała, że pójdzie głosować na Tuska, bo tak ładnie wygłada[/quote]


A moja kolezanka powiedziała, ze idzie na Tuska, bo ma duzo plakatow i ulotek
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 22:22   #96
Angelika
Rozeznanie
 
Avatar Angelika
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: lubuszanka
Wiadomości: 929
Dot.: Moja opinia na temat pana Tuska...

PREZYDENT nie ma być ani przystojny, ani fajnie się zachowywać w rozrywkowych programach, ani mieć fajnego syna czy córkę czy tez mieć śliczną żonę.

PREZYDENT ma byc mądry, wykształcony, z doświadczeniem. A przede wszystkim ma byc partiotą.

Nie mogę patrzeć na fałszywą minę Tuska (no i gdzie się podział jego uśmiech, o którym tak ciagle gadał w programach przedwyborczych)
Była tak pewny wygranej że o mało nie umarł z wrażenia na ogłoszeniu wyników. Fałsz i chytrość bije od niego na kilometr. Jakby chciał dobrze dla Polski to by działał a nie udawał obrażoną panienkę i skarżył się w rozrywkowych programach. Poza tym to liberał.

Z dwojga złego napewno pan Kaczyński jest lepszym kandydatem. Wykształceniem, doświadczeniem, patriotyzmem Tusk mu nie dorasta do pięt (magister historii, który nie wiedział, ze dziadek walczył z Niemcami -dobre)

Naprawdę, brak mi słów ja czytam wiekszość wypowiedzi zwolenników pana Tuska. Mam wrażenie że większość patrzy na wygląd (przystojniejszy), sposób bycia (bardziej wyluzowany), itp. A jakie ma to znaczenie dla dobra kraju? Prezydent powinien być silny, miec wiedzę, no i znać język obcy (czego brakuje panu Tuskowi). Zwolenniczki Tuska - a co wasz kandydat zrobił dla Polski w latach wczesniejszych?? Głosując, warto poczytać trochę.

Nie wiem jaka będzie Polska za Lecha Kaczyńskiego, oczywiscie mam nadzieję, że będzie dobrze. Sytuacja w Parlamencie napewno sie ustatkuje, partie się dotrą i będą rozmawiać. Przeciez nie minął nawet miesiąc od objęcia prezydentury.
__________________
Blondes do it better...
Angelika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 22:25   #97
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Moja opinia na temat pana Tuska...

Cytat:
Napisane przez paula78
tak bogaci w wiedze,rozum i obiektywne spojrzenia na historie .
a to ,ze chcemy sie jeszcze bardziej wzbogacic to chyba nic złego ,w uczciwy sposob tym bardziej

A mnie się wydaje, ze nie bogaci w wiedze, tylko raczej cierpiący na pamiec krotkotrwałą...
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-16, 22:26   #98
mloda71
Zadomowienie
 
Avatar mloda71
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Aachen (DE)
Wiadomości: 1 477
GG do mloda71
Dot.: Moja opinia na temat pana Tuska...

Cytat:
Napisane przez Angelika
PREZYDENT nie ma być ani przystojny, ani fajnie się zachowywać w rozrywkowych programach, ani mieć fajnego syna czy córkę czy tez mieć śliczną żonę.

PREZYDENT ma byc mądry, wykształcony, z doświadczeniem. A przede wszystkim ma byc partiotą.

Nie mogę patrzeć na fałszywą minę Tuska (no i gdzie się podział jego uśmiech, o którym tak ciagle gadał w programach przedwyborczych)
Była tak pewny wygranej że o mało nie umarł z wrażenia na ogłoszeniu wyników. Fałsz i chytrość bije od niego na kilometr. Jakby chciał dobrze dla Polski to by działał a nie udawał obrażoną panienkę i skarżył się w rozrywkowych programach. Poza tym to liberał.

Z dwojga złego napewno pan Kaczyński jest lepszym kandydatem. Wykształceniem, doświadczeniem, patriotyzmem Tusk mu nie dorasta do pięt (magister historii, który nie wiedział, ze dziadek walczył z Niemcami -dobre)

Naprawdę, brak mi słów ja czytam wiekszość wypowiedzi zwolenników pana Tuska. Mam wrażenie że większość patrzy na wygląd (przystojniejszy), sposób bycia (bardziej wyluzowany), itp. A jakie ma to znaczenie dla dobra kraju? Prezydent powinien być silny, miec wiedzę, no i znać język obcy (czego brakuje panu Tuskowi). Zwolenniczki Tuska - a co wasz kandydat zrobił dla Polski w latach wczesniejszych?? Głosując, warto poczytać trochę.

Nie wiem jaka będzie Polska za Lecha Kaczyńskiego, oczywiscie mam nadzieję, że będzie dobrze. Sytuacja w Parlamencie napewno sie ustatkuje, partie się dotrą i będą rozmawiać. Przeciez nie minął nawet miesiąc od objęcia prezydentury.
Nic dodac nic ujac, o to wlasnie chodzi.
__________________
" Pojawiam sie... i znikam i znikam i znikam..."




mloda71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 22:35   #99
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Moja opinia na temat pana Tuska...

Cytat:
Napisane przez Angelika
PREZYDENT nie ma być ani przystojny, ani fajnie się zachowywać w rozrywkowych programach, ani mieć fajnego syna czy córkę czy tez mieć śliczną żonę.

PREZYDENT ma byc mądry, wykształcony, z doświadczeniem. A przede wszystkim ma byc partiotą.

Nie mogę patrzeć na fałszywą minę Tuska (no i gdzie się podział jego uśmiech, o którym tak ciagle gadał w programach przedwyborczych)
Była tak pewny wygranej że o mało nie umarł z wrażenia na ogłoszeniu wyników. Fałsz i chytrość bije od niego na kilometr. Jakby chciał dobrze dla Polski to by działał a nie udawał obrażoną panienkę i skarżył się w rozrywkowych programach. Poza tym to liberał.

Z dwojga złego napewno pan Kaczyński jest lepszym kandydatem. Wykształceniem, doświadczeniem, patriotyzmem Tusk mu nie dorasta do pięt (magister historii, który nie wiedział, ze dziadek walczył z Niemcami -dobre)

Naprawdę, brak mi słów ja czytam wiekszość wypowiedzi zwolenników pana Tuska. Mam wrażenie że większość patrzy na wygląd (przystojniejszy), sposób bycia (bardziej wyluzowany), itp. A jakie ma to znaczenie dla dobra kraju? Prezydent powinien być silny, miec wiedzę, no i znać język obcy (czego brakuje panu Tuskowi). Zwolenniczki Tuska - a co wasz kandydat zrobił dla Polski w latach wczesniejszych?? Głosując, warto poczytać trochę.

Nie wiem jaka będzie Polska za Lecha Kaczyńskiego, oczywiscie mam nadzieję, że będzie dobrze. Sytuacja w Parlamencie napewno sie ustatkuje, partie się dotrą i będą rozmawiać. Przeciez nie minął nawet miesiąc od objęcia prezydentury.


Tusk miły i sympatyczny hahaaha. Jeszcze te jego rozbiegany, falszywy wzroczek. Tryskał jadem, chory na władze, wygrac za wszelką cenę- to wlasnie jego cel. By go osiagnąć kłamał prosto w oczy oglupione spoleczentwo. afera z dziadkiem, to tylko jeden przykład. Drugim przykladem moze być zalegalizowanie zwiazku panstwa Tuskow- zaraz przed samymi wyborami. Wszystko pod publike. A program, to brak programu... przeciez spoleczenstwo polskie i tak nie wierzy w obietnice.
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 22:38   #100
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Moja opinia na temat pana Tuska...

Tusk miły i sympatyczny hahaaha. Jeszcze te jego rozbiegany, falszywy wzroczek. Tryskał jadem, chory na władze, wygrac za wszelką cenę- to wlasnie jego cel. By go osiagnąć kłamał prosto w oczy oglupione spoleczentwo. afera z dziadkiem, to tylko jeden przykład. Drugim przykladem moze być zalegalizowanie zwiazku panstwa Tuskow- zaraz przed samymi wyborami. Wszystko pod publike. A program, to brak programu... przeciez spoleczenstwo polskie i tak nie wierzy w obietnice.
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 06:53   #101
Nusi@
Raczkowanie
 
Avatar Nusi@
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 219
Dot.: Moja opinia na temat pana Tuska...

uuf juz myslalam ze wszyscy tu slepu widza w Tusku tego Jedynego Nie nawidze obłudy i stronnictwa a wlasnie takie mam wrazenie po słuchaniu Tuska w tv. Przykro mi ale tak jest i w wielu sytuacjach to udowodnila platforma. Wszyscy tylko oceniaja go po wygladzie ze lepiej wyglada od Kaczynskiego ale wyglad to nie wszystko - trzeba sluchac i analizowac wypowiedzi.
Nusi@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-17, 08:57   #102
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Moja opinia na temat pana Tuska...

Cytat:
Napisane przez Nusi@
uuf juz myslalam ze wszyscy tu slepu widza w Tusku tego Jedynego Nie nawidze obłudy i stronnictwa a wlasnie takie mam wrazenie po słuchaniu Tuska w tv. Przykro mi ale tak jest i w wielu sytuacjach to udowodnila platforma. Wszyscy tylko oceniaja go po wygladzie ze lepiej wyglada od Kaczynskiego ale wyglad to nie wszystko - trzeba sluchac i analizowac wypowiedzi.
Nie wszyscy się łapią na ten falszywy uśmiech. A co do wyglądu, to moze troche lepiej wygląda od kaczki, ale tylko troche...
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 09:06   #103
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Moja opinia na temat pana Tuska...

Cytat:
Napisane przez ona1981
Nie wszyscy się łapią na ten falszywy uśmiech.
tiiaaa juz wkrotce zobaczymy na co wy sie zlapalyscie...
swoja droga slyszalyscie wypowiedz Kaczki o potrzebie wprowadzenia 'cenzury moralnej' (wypowiedz z jego ulubionej TV Trwam)??
zaczyna sie...
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 09:20   #104
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Moja opinia na temat pana Tuska...

Cytat:
Napisane przez lain
tiiaaa juz wkrotce zobaczymy na co wy sie zlapalyscie...
swoja droga slyszalyscie wypowiedz Kaczki o potrzebie wprowadzenia 'cenzury moralnej' (wypowiedz z jego ulubionej TV Trwam)??
zaczyna sie...

Moja droga, ja niestety na Kaczke nie głosowałam. Bylam tylko na 1 turze wyborow, na drugiej juz nie, gdyż nie bylam w stanie zdecydować, ktory z kandydatów jest mniej tragiczny.
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 09:30   #105
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Moja opinia na temat pana Tuska...

Cytat:
Napisane przez ona1981
Moja droga, ja niestety na Kaczke nie głosowałam. Bylam tylko na 1 turze wyborow, na drugiej juz nie, gdyż nie bylam w stanie zdecydować, ktory z kandydatów jest mniej tragiczny.
no to nie ma sie czym chwalic.
a na pierwszej na kogo glosowalas? (jesli mozna zpytac oczywiscie )
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 09:44   #106
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Moja opinia na temat pana Tuska...

Cytat:
Napisane przez lain
no to nie ma sie czym chwalic.
a na pierwszej na kogo glosowalas? (jesli mozna zpytac oczywiscie )

Nie, nie na Leppera- jesli o to ci chodzi
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 09:51   #107
Nusi@
Raczkowanie
 
Avatar Nusi@
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 219
Dot.: Moja opinia na temat pana Tuska...

Qrcze teraz to nie ma znaczenia kto na kogo. Ja na pierwszej tez glosowalam na kogos innego a na drugiej to juz bylo mi wszystko jedno kto wygra bo w sumie to do kazdego mozna sie przyczepic ale nie zgodze sie z osobami ktore tak uparcie i wiernie bronia Tuska bo wcale nie jest taki HO
Koncze juz mam nadzieje na ten temat bo to bez sensu
Nusi@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 09:57   #108
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Moja opinia na temat pana Tuska...

Cytat:
Napisane przez ona1981
Nie, nie na Leppera- jesli o to ci chodzi
nawet mi to nie przyszlo do glowy, zapytalam tak poprostu

a co do Tuska to tez nie byl moim wymarzonym kandydatem, bo moje poglady sa bardziej jakby to powiedziec liberalne, wiec i tak jest dla mnie troche zbyt prawicowy, ale tylko on mial szanse wygrac z Kaczorem, ktory jest dla mnie zlem ostatecznym (dlatego z niepokojem patrze na to co sie dzieje na polskiej scenie politycznej...)
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 10:19   #109
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Moja opinia na temat pana Tuska...

Cytat:
Napisane przez lain
nawet mi to nie przyszlo do glowy, zapytalam tak poprostu

a co do Tuska to tez nie byl moim wymarzonym kandydatem, bo moje poglady sa bardziej jakby to powiedziec liberalne, wiec i tak jest dla mnie troche zbyt prawicowy, ale tylko on mial szanse wygrac z Kaczorem, ktory jest dla mnie zlem ostatecznym (dlatego z niepokojem patrze na to co sie dzieje na polskiej scenie politycznej...)
Ok To może w 1 turze gosowałysmy na tego samego pana Co do Tuska, to w 2 turze glosowali na niego moi rodzice, chyba z tego samego powodu co ty. Musieli wybać, wybrali Donalda, nie ganie ich za to. Tylko, ze oni nie popadają w zachwyt nad tym panem, jak wiekszosc tutaj zwolenniczek Tuska
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-18, 00:49   #110
Sieczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 822
Dot.: Moja opinia na temat pana Tuska...

Ja wole Kaczyńskiego ponieważ Tusk zalegalizowałby małżeństwa gejów i (olaboga!) przyznałby im prawo do adopcji dzieci. Pozatym jest to komuch mason i lewicowiec. Po porażce w wyborach juz mu wszystko jedno było wiec poszedł do tego dennego programu prowadzonego przez Wojewódzkiego (bo i tak przegrał wiec co mu zależy).
A teraz jeszcze bezczelnie krytykuje każdy pomysł PiSu i jeszcze ma czelność się sprzeciwiać - po przegranej powinien wyjechać sobie na 5 letnie wakacje do innego państwa a nie jeszce zamęt w kraju robic i awantury.
Sieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 00:55   #111
jaszmurka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jaszmurkolandia
Wiadomości: 7 919
Dot.: Moja opinia na temat pana Tuska...

Cytat:
Napisane przez Sieczka
Ja wole Kaczyńskiego ponieważ Tusk zalegalizowałby małżeństwa gejów i (olaboga!) przyznałby im prawo do adopcji dzieci. Pozatym jest to komuch mason i lewicowiec. Po porażce w wyborach juz mu wszystko jedno było wiec poszedł do tego dennego programu prowadzonego przez Wojewódzkiego (bo i tak przegrał wiec co mu zależy).
A teraz jeszcze bezczelnie krytykuje każdy pomysł PiSu i jeszcze ma czelność się sprzeciwiać - po przegranej powinien wyjechać sobie na 5 letnie wakacje do innego państwa a nie jeszce zamęt w kraju robic i awantury.

To już wiem kto na tego srakuna głosował ja się cieszę że się sprzeciwia... chociaż to i tak nic nie daje

alleluja kościół i ojeciec Rydzyk

(nie miałam zamiaru nikogo urazić )
__________________
Everything I'm not, made me everything I am.


wyloguj
jaszmurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 05:41   #112
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Moja opinia na temat pana Tuska...

A jakby wygrał sławny Endrjiu to też reszta powinna wyjechać na 5-letnie wakacje?

Tusk przyznałby prawo adopcji??????
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 05:42   #113
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Moja opinia na temat pana Tuska...

Cytat:
Napisane przez Sieczka
Pozatym jest to komuch mason i lewicowiec. Po porażce w wyborach juz mu wszystko jedno było wiec poszedł do tego dennego programu prowadzonego przez Wojewódzkiego (bo i tak przegrał wiec co mu zależy).
A teraz jeszcze bezczelnie krytykuje każdy pomysł PiSu i jeszcze ma czelność się sprzeciwiać - po przegranej powinien wyjechać sobie na 5 letnie wakacje do innego państwa a nie jeszce zamęt w kraju robic i awantury.

ales mi poprawila humor ta wypowiedzia...

nie sadzilam, ze ktos mlody moze miec takie poglady...
po pierwszym przeczytanie Twojego posta myslalam ze sobie jaja robisz, ale chyba nie
zupelnie sie nie zgadzam, ale przynajmniej zaczne nowy dzien z usmiechem na ustach
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 06:31   #114
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Moja opinia na temat pana Tuska...

Cytat:
Napisane przez lain

ales mi poprawila humor ta wypowiedzia...

nie sadzilam, ze ktos mlody moze miec takie poglady...
po pierwszym przeczytanie Twojego posta myslalam ze sobie jaja robisz, ale chyba nie
zupelnie sie nie zgadzam, ale przynajmniej zaczne nowy dzien z usmiechem na ustach
A ja zaluje ze tu weszlam przed pojsciem do szkoly. To nie na moje nerwy
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 09:58   #115
Kamikitten
Zadomowienie
 
Avatar Kamikitten
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 855
Dot.: Moja opinia na temat pana Tuska...

Ja do tej pory nie moge patrzeć na naszego prezydenta...
A mogliśmy miec taką fajną, wyluzowaną i z poczuciem humoru Głowę Państwa...!!!
__________________
If it's worth doing, it's worth overdoing.
Kamikitten jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 13:51   #116
Sieczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 822
Dot.: Moja opinia na temat pana Tuska...

Pan Tusk (młody wówczas, czasy PRL) brał udział w obaleniu rządu Olszewskiego - który chciał porozliczać i ujawnić wszystkich komuchów, ubeków i tych co szkodzili naszemu Krajowi i odsunąc ich od stanowiska. Tak wiec Wałęsa który wówczas był prezydentem, razem z TUSKIEM i innymi komuchami odsuneli Olszewskiego od jego stanowiska, ponieważ bali się że ujawni on wszystkie ich papiery który idealnie "białe" nie były. A co za tym idzie straciliby swe ciepłe posadki. W zamian za Olszewskiego dali Pawlaka (który nie dopuścił do ujawnienia ich antypolskich czynów).
To były chore czasy PRL które naszczęscie już minęły i mamy teraz rządy Kaczyńskich którzy chcą cokolwiek naprawić w tym kraju. A Tusk wraz z komuchami z SLD i PO jeszcze im w tym przeszkadza (nie moze sie pogodzic z przegraną bo czuł się już prawie prezydentem i strach mówić nawet ile wydał na swoją kampanię wyborczą, a teraz z tego wszystkiego ma papier toaletowy ). Tak więc zrozumiałe jest dlaczego wygrał Kaczyński - film "Nocna Zmiana" który obrazował wstretny przekręt Tuska, Wałęsy i innych komuchów został ujawniony tuż przed wyborami.

Nic z tego że Pan Tusk byłby "fajną, wyluzowaną i z poczuciem humoru Głową Państwa" skoro to jest tylko ubrana maska. Nerwicy dostaję jak widzę Tuska w telewizji wrednie krytykującego ustawy PiSu
I jeżeli myślicie kochane że żartuję sobie to jesteście w bardzo dużym błędzie.
Sieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 14:05   #117
Sieczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 822
Dot.: Moja opinia na temat pana Tuska...

"Polacy oczekują innych znaków, emocji i drogowskazów, niż te, które wylewają się z ciągłych politycznych konfliktów, utarczek i wojen" - powiedział szef Platformy.

a te wojny i polityczne konflikty robi nikt inny jak Tusk! :/

"Ludzie Platformy Obywatelskiej muszą wygrać w wyborach samorządowych, bo dziś Polsce potrzeba gospodarzy, którzy potrafią rozwiązywać codzienne ludzkie problemy, budować międzyludzką solidarność i zaufanie obywateli do władzy" - przekonywał Tusk.

Boze co za obrzydliwa żądza władzy jak nie wygrał prezydenckich to chociaż samorządowe musi mieć :/:/:/ a wszystko to ubrane w piekne słowka o których Tusk zapomni jak już sie dobierze to urzędowania

http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.ht...8&ticaid=1144f
Sieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 14:22   #118
jaszmurka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jaszmurkolandia
Wiadomości: 7 919
Dot.: Moja opinia na temat pana Tuska...

Cytat:
Napisane przez Sieczka
i mamy teraz rządy Kaczyńskich którzy chcą cokolwiek naprawić w tym kraju.

naprawić?????? O ludzie aż mnie zagięłaś nie wierzę w to że młodzi ludzie mają tak poprzewracane w głowach przeraża mnie to

Naprawić to on najpierw musi siebie i swoje poglądy a potem "nawracać" naród. Jest mi za niego wstyd, wolałabym chyba żeby wrócił Wałęsa niż na jego mordę patrzeć i słuchać jak się zapowietrza bo nic innego mu nie wychodzi. Oby mu na psychice coś siadło i nagle go wywieźli do Azerbejdżanu
__________________
Everything I'm not, made me everything I am.


wyloguj
jaszmurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 14:27   #119
Sieczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 822
Dot.: Moja opinia na temat pana Tuska...

Cytat:
Napisane przez jaszmurka
naprawić?????? O ludzie aż mnie zagięłaś nie wierzę w to że młodzi ludzie mają tak poprzewracane w głowach przeraża mnie to
zbastuj troszeczkę ok??


Cytat:
Napisane przez jaszmurka
Naprawić to on najpierw musi siebie i swoje poglądy a potem "nawracać" naród. Jest mi za niego wstyd, wolałabym chyba żeby wrócił Wałęsa niż na jego mordę patrzeć i słuchać jak się zapowietrza bo nic innego mu nie wychodzi. Oby mu na psychice coś siadło i nagle go wywieźli do Azerbejdżanu
bez komentarza.
Sieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 14:42   #120
jaszmurka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jaszmurkolandia
Wiadomości: 7 919
Dot.: Moja opinia na temat pana Tuska...

Cytat:
Napisane przez Sieczka
zbastuj troszeczkę ok??




bez komentarza.
Bastuję
__________________
Everything I'm not, made me everything I am.


wyloguj
jaszmurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:31.