Tonik - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-08-05, 16:30   #1
cherry
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 34

Tonik


[img]icons/icon40.gif[/img] [img]icons/icon40.gif[/img]Chciałabym aby moja skóra miała lekko opalony kolor, dlatego chce się was zapytać, czy używając serii Effaclar, La Roche Posay [img]icons/icon20.gif[/img] [img]icons/icon20.gif[/img] , mogę stosować tonik orzechowy [img]icons/icon37.gif[/img] [img]icons/icon37.gif[/img] firmy Bielenda (jest to tonik bezalkoholowy który nadaje złocisty odcień naturalnej opalenizny)?

PS. Byłabym bardzo wdzięczna za opinię pani Beaty K.

Bardzo dziękuję za porady. [img]icons/icon29.gif[/img] [img]icons/icon29.gif[/img]
Cherry
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif tonik.gif (15,1 KB, 1 załadowań)
cherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-14, 12:20   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Tonik

Witam. Czy mogłabyś mi powiedzieć ile kosztuje ten tonik i czy wiesz że naprawde koloryzuje skóre?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-15, 16:46   #3
cherry
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 34
Re: Tonik

[img]icons/icon40.gif[/img] [img]icons/icon40.gif[/img] Wiem napewno, że ten tonik kupisz w sklepie Rossmann. Cena toniku wynosi [img]icons/icon20.gif[/img] [img]icons/icon37.gif[/img] [img]icons/icon20.gif[/img]poniżej 10 zł, a co do jego koloryzacji to nie wiem czy napewno [img]icons/icon25.gif[/img] daje złocisty kolor. Jeśli chcesz to możesz więcej poczytać na stronie: http://www.bielenda.com.pl
Jednak moim zdaniem powinien działać [img]icons/icon28.gif[/img] ponieważ zawiera ekstrakt z orzecha włoskiego. Z [img]icons/icon23.gif[/img] [img]icons/icon32.gif[/img] tej serii jest także balsam do ciała i krem do twarzy z ekstraktem z orzecha włoskiego.

Życzę miłego używania!!! [img]icons/icon29.gif[/img] [img]icons/icon29.gif[/img]
cherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-19, 08:07   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Tonik

Dziękuję.Poszperam trochę i już jestem gotowa go wyprubować.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-19, 08:25   #5
Mgiełka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 782
GG do Mgiełka
Re: Tonik

Używałam tego toniku parę lat temu (jakieś 5). Nie wiem, czy od tego czasu zmieniła się receptura (butelka na pewno), ale wtedy nie zmienił zabarwienia mojej skóry (co prawda nie używałam go jakoś bardzo systematycznie, może dlatego). Za to dosyć przyjemnie się go używało, więc chyba warto spróbować. Może zadziała.
Mgiełka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-19, 20:31   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Tonik

Muszę przyznać że używałam i kremu orzechowego i mleczka z tonikiem też z wyciągiem z orzecha, ale opalenizny (sic!) nigdy nie zobaczyłam. Bardzo dużą zaletą jest fakt iż nie uczula /a moja skórę uczula wszystko! [img]icons/icon22.gif[/img] /
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-19, 20:43   #7
*AgneS*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 110
Re: Tonik

Dziewczyny, ja aktualnie używam mleczka z tonikiem Bielendy, wlaśnie z tej serii z orzechem włoskim-mającej andać kolor opalenizny i....NIC! używam go systematycznie, 2x dziennie, buteleczka jest w połowie wyczerpana, a rezultatów nie widać. Ale mogę podać naprawdę dobry balsam do ciała, który nadaje fajny kolorek skórze. Jest to balsam "Sopot" nie wiem jakiej firmy, opakowanie-pomarańczowo brązowe, a cena poniżej 10 złotych. Efekty widać już po pierwszym porządnym smarowaniu! buziaczki!
*AgneS* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:46.