Wszystko o Oriflame część V - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-31, 13:44   #2881
Aldona12034
Rozeznanie
 
Avatar Aldona12034
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 659
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Są w Oriflame jakieś oferty promocyjne, oprócz tych w katalogu?
__________________
Dążę do minimalizacji- Projekt denko



Aldona12034 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 13:49   #2882
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez Aldona12034 Pokaż wiadomość
Są w Oriflame jakieś oferty promocyjne, oprócz tych w katalogu?
Gazetka
http://pl.oriflame.com/products/flip-flyer.jhtml

chyba że widziałaś.
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 13:58   #2883
Aldona12034
Rozeznanie
 
Avatar Aldona12034
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 659
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez Bayje Pokaż wiadomość

Nie widziałam tego. A ta gazetka jest też dla klientek czy tylko dla konsultantek?

Można gdzieś w internecie obejrzeć następny katalog?
__________________
Dążę do minimalizacji- Projekt denko




Edytowane przez Aldona12034
Czas edycji: 2010-03-31 o 14:07
Aldona12034 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 14:05   #2884
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez Aldona12034 Pokaż wiadomość
Nie widziałam tego. A ta gazetka jest też dla klientek czy tylko dla konsultantek?
Wydaje mi się że to zależy od konsultantki .. Jedne pokazują takie gazetki 'wydrukowane' informują klientki o możliwości zamówienia tego kremu dużo taniej .. Inne zaś kryją gazetki (wszystkie) jak tajemnicy zawodowej XD.

Do czasu kiedy zamawiałam u mojej BYŁEJ już konsultantki to ja od Niej żadnej takiej gazetki nie otrzymałam .

Raz miałam sytuacje u innej koleżanki (konkurencja) pokazała gazetkę innej konsultantce - chciałam zobaczyć to NIE ZAMOWI MI TEGO BO TO OFERTA TYLKO DLA KONSULTANTEK :zonk:
a chciałam tylko błyszczyk za 9 zł
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 14:31   #2885
Sumi
Zadomowienie
 
Avatar Sumi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 056
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez Aldona12034 Pokaż wiadomość
Nie widziałam tego. A ta gazetka jest też dla klientek czy tylko dla konsultantek?

Można gdzieś w internecie obejrzeć następny katalog?
dla klientek jest wersja z marżą http://pl.oriflame.com/products/cata...201005PL_pl_PL
obie ulotki są na stronie oriflame w zakładce produkty

nowy katalog http://pl.oriflame.com/products/cata...wer-next.jhtml
__________________
Come to the Dark Side - we have cookies
<3 Oriflame
Sumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 14:41   #2886
Aldona12034
Rozeznanie
 
Avatar Aldona12034
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 659
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Dziękuje sumi
__________________
Dążę do minimalizacji- Projekt denko



Aldona12034 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 14:53   #2887
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

dostałam dzisiaj paczuchę z ulotki , zamówiłam mydła i te pudełka na prezenty za 4,50 zł są całkiem fajne ale fakt troszkę drogie ;/ bardzo pozytywnie zaskoczył mnie zegarek podróżny męski , wziełam do wuja dostanie w prezencie na wielkanoc do mamy wziełam ten krem optimals za 19 zł zobaczymy czy jest fajny
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-31, 16:57   #2888
Karolinka18222
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: okolice Łodzi :)
Wiadomości: 597
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

mam pytanko może głupie ale chciałam się upewnić ;p jutro robię zwrot 2 produktów i muszę mieć kopię faktury i moje pytanie brzmi czy całej czy tylko tej jednej strony z produktami ??
z góry dzięki za odpowiedź
__________________




Karolinka18222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 17:06   #2889
kargulec2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 92
GG do kargulec2
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

robił ktoś może jakieś ulotki do katalogu 6?

wczoraj nie złożyłam zamówienia zbyt wiele braków było.. ale dzisiaj jeszcze jedną rzecz dołożyłam i stwierdziłam ze nawet 15 zł. zapłacę za przesyłkę żeby tylko doszło.. i co się okazało część produktów których wczoraj nie było dzisiaj są.. <jupi> i za przesyłke nie muszę płacić bo ponad 100 pp i wreszcie jest etui na które tyle czekałam.. niestety zapomniałam o karcie stałego klienta.. dlatego pomyślałam ze jakąś fajną ulotkę pokazać klientkom..
szkoda że nadal nie ma torby z katalogu 5 na str. 71 ale na nią to będę czekać i nie odpuszcze :P

A tak wogóle to odkąd zaczęłam zaglądać na to forum to więcej pomysłów mi przychodziło do głowy i jakoś tak teraz tym Oriflame jestem taka.. podekscytowana i nie mogę się doczekać następnego 7 katalogu.. choć jeszcze z 6 nie zamówiłam hehe.. chyba się uzależniłam :P
kargulec2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 17:36   #2890
RoOxAnKaA
Wtajemniczenie
 
Avatar RoOxAnKaA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: woj.łódzkie
Wiadomości: 2 393
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez kargulec2 Pokaż wiadomość
nie mogę się doczekać następnego 7 katalogu.. choć jeszcze z 6 nie zamówiłam hehe.. chyba się uzależniłam :P

Mam tak samo Chciałabym już zobaczyć następny katalog, chociaż jeszcze 6 się nie zaczął :P hehe

---------- Dopisano o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Karolinka18222 Pokaż wiadomość
mam pytanko może głupie ale chciałam się upewnić ;p jutro robię zwrot 2 produktów i muszę mieć kopię faktury i moje pytanie brzmi czy całej czy tylko tej jednej strony z produktami ??
z góry dzięki za odpowiedź

Hmm... Ja dzisiaj byłam w biurze, robiłam pierwszy raz w moim "istnieniu" w Oriflame zwrot 4 produktów na "gwarancję satysfakcji" i moja dyrektorka kazała mi tylko wypełnić taki druczek, wypełniłam, dałam jej kosmetyki i tyle. Nie kazała mi kopiować faktury... Więc sama już nie wiem
__________________
WYMIANA


Mój blog
RoOxAnKaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 17:43   #2891
Justyna.kociaczek
Rozeznanie
 
Avatar Justyna.kociaczek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 589
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez RoOxAnKaA Pokaż wiadomość
Mam tak samo Chciałabym już zobaczyć następny katalog, chociaż jeszcze 6 się nie zaczął :P hehe

---------- Dopisano o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------




Hmm... Ja dzisiaj byłam w biurze, robiłam pierwszy raz w moim "istnieniu" w Oriflame zwrot 4 produktów na "gwarancję satysfakcji" i moja dyrektorka kazała mi tylko wypełnić taki druczek, wypełniłam, dałam jej kosmetyki i tyle. Nie kazała mi kopiować faktury... Więc sama już nie wiem
Kopia faktury musi być przy reklamacji z uwagi na braki ilościowe w paczce ( np. zamawiamy 4 kremy, na fakturze są 4 kremy, a w paczce tylko3).
W przypadku zwrotu nie wymagana jest kopia faktury, ale samą fakturę osoba odbierająca zwrot powinna obejrzeć (przede wszystkim ze względu na granice temporalne owego zwrotu).
__________________
...When you've got nothing - you've got nothing to lose...

27.09.2014r.
Justyna.kociaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-31, 17:44   #2892
Karolinka18222
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: okolice Łodzi :)
Wiadomości: 597
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez RoOxAnKaA Pokaż wiadomość


Hmm... Ja dzisiaj byłam w biurze, robiłam pierwszy raz w moim "istnieniu" w Oriflame zwrot 4 produktów na "gwarancję satysfakcji" i moja dyrektorka kazała mi tylko wypełnić taki druczek, wypełniłam, dałam jej kosmetyki i tyle. Nie kazała mi kopiować faktury... Więc sama już nie wiem
a ja słyszałam kiedyś gdzieś że trzeba a tylko jeden druczek ?? bo na nim jest tylko 1 miejsce na jeden produkt
__________________




Karolinka18222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 17:54   #2893
hankas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 31
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez Justyna.kociaczek Pokaż wiadomość
Kopia faktury musi być przy reklamacji z uwagi na braki ilościowe w paczce ( np. zamawiamy 4 kremy, na fakturze są 4 kremy, a w paczce tylko3).
W przypadku zwrotu nie wymagana jest kopia faktury, ale samą fakturę osoba odbierająca zwrot powinna obejrzeć (przede wszystkim ze względu na granice temporalne owego zwrotu).
dokładnie
hankas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 18:11   #2894
RoOxAnKaA
Wtajemniczenie
 
Avatar RoOxAnKaA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: woj.łódzkie
Wiadomości: 2 393
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez Karolinka18222 Pokaż wiadomość
a ja słyszałam kiedyś gdzieś że trzeba a tylko jeden druczek ?? bo na nim jest tylko 1 miejsce na jeden produkt
Mi dyrektorka kazała wszystko na jednym, numerki wpisać jeden pod drugim i tyle Skoro ona tak kazała, to chyba wie lepiej, nie chciałam się wtrącać :P
__________________
WYMIANA


Mój blog
RoOxAnKaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 18:27   #2895
chromonikielnia
Wtajemniczenie
 
Avatar chromonikielnia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 337
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

a ma ktos może puder prasowany OB Matte Control? Jak duże jest lusterko, mozna w nim zobaczyć całą twarz czy tylko jedno oko? i jeszcze jedno pytanie, czy kolory są takie jak w katalogu 5 czy bardzo się różnią?
chromonikielnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 18:35   #2896
kargulec2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 92
GG do kargulec2
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

jak nikt nie pokazuje ulotki (albo nie chce pokazać albo nie ma) to może powiecie w którym najlepiej programie można taką fajną ulotke zrobić?? bo może ja bym się pokusiła o zrobienie..
kargulec2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 18:37   #2897
djd1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Okolice Zielonej Góry
Wiadomości: 49
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez chromonikielnia Pokaż wiadomość
a ma ktos może puder prasowany OB Matte Control? Jak duże jest lusterko, mozna w nim zobaczyć całą twarz czy tylko jedno oko? i jeszcze jedno pytanie, czy kolory są takie jak w katalogu 5 czy bardzo się różnią?
Ja jakis czas temu zamowilam sobie ten puder i jestem bardzo zadowolona. Puder jest bardzo wydajny, lusterko obejmuje praktycznie całą buzię (na pewno nie jest minimalnej wielkosci), a co do kolorów,to są podobne jak w katalogu. Jeśli masz ciemną karnację to bierz ten ciemniejszy. Ja mam taką średnią - zalezy od dnia Wzielam wiec sobie ten light/medium i kolor byl trafiony w dziesiątkę. Ogólnie bardzo polecam ten puder!

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

Cytat:
Napisane przez kargulec2 Pokaż wiadomość
jak nikt nie pokazuje ulotki (albo nie chce pokazać albo nie ma) to może powiecie w którym najlepiej programie można taką fajną ulotke zrobić?? bo może ja bym się pokusiła o zrobienie..
Adresy do ulotek były podane kilka stron wczesniej. Poszukaj.
djd1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 18:45   #2898
kargulec2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 92
GG do kargulec2
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

ja to forum regularnie oglądam.. jak do tej pory z tego co widziałam to 1 była.. ale i tak muszę ją trochę przerobić... chciałam zareklamować produkty które wcześniej zamówiłam w promocji a teraz ich w katalogu nie ma..
a może jakieś inne macie promocje bądź inaczej zachęcacie klientów.. (oprócz dawania próbek)

a można wiedzieć w jakim programie były robione??

Edytowane przez kargulec2
Czas edycji: 2010-03-31 o 18:46
kargulec2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 18:47   #2899
chromonikielnia
Wtajemniczenie
 
Avatar chromonikielnia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 337
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez djd1987 Pokaż wiadomość
Ja jakis czas temu zamowilam sobie ten puder i jestem bardzo zadowolona. Puder jest bardzo wydajny, lusterko obejmuje praktycznie całą buzię (na pewno nie jest minimalnej wielkosci), a co do kolorów,to są podobne jak w katalogu. Jeśli masz ciemną karnację to bierz ten ciemniejszy. Ja mam taką średnią - zalezy od dnia Wzielam wiec sobie ten light/medium i kolor byl trafiony w dziesiątkę. Ogólnie bardzo polecam ten puder!
A myslisz, że będzie się nadawał do cery bardziej dojrzałej? puder ma być dla mamy.
Btw, widze, że jesteś z moich okolic
chromonikielnia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-31, 18:48   #2900
bojowwwnik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 162
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

jak myslicie bedzie jeszcze dostepny ten kremik ze str.70 z oferty wyprzedarzowej? i ta torba bo kolezanka dopiero teraz sie na nia skusila.. ?
bojowwwnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 18:49   #2901
chromonikielnia
Wtajemniczenie
 
Avatar chromonikielnia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 337
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez kargulec2 Pokaż wiadomość
ja to forum regularnie oglądam.. jak do tej pory z tego co widziałam to 1 była.. ale i tak muszę ją trochę przerobić... chciałam zareklamować produkty które wcześniej zamówiłam w promocji a teraz ich w katalogu nie ma..
a może jakieś inne macie promocje bądź inaczej zachęcacie klientów.. (oprócz dawania próbek)

a można wiedzieć w jakim programie były robione??
gratisowe kremiki do rąk, mydełka, tanie pomadki i rózne inne drobiazgi kosztujące pare groszy
chromonikielnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 18:58   #2902
djd1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Okolice Zielonej Góry
Wiadomości: 49
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez chromonikielnia Pokaż wiadomość
A myslisz, że będzie się nadawał do cery bardziej dojrzałej? puder ma być dla mamy.
Btw, widze, że jesteś z moich okolic
Wiesz co, myślę, że będzie się nadawał. Owszem spełnia on funkcję matującą, ale nie wysusza skóry, co dla mnie było bardzo ważne, ponieważ moja ma do tego tendencję. Myślę, że dla cery dojrzałej również się nadaje
No proszę, a skąd koleżanka konkretnie pochodzi I gratuluję mieszkania w tak pieknej okolicy
djd1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 19:57   #2903
chromonikielnia
Wtajemniczenie
 
Avatar chromonikielnia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 337
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez djd1987 Pokaż wiadomość
Wiesz co, myślę, że będzie się nadawał. Owszem spełnia on funkcję matującą, ale nie wysusza skóry, co dla mnie było bardzo ważne, ponieważ moja ma do tego tendencję. Myślę, że dla cery dojrzałej również się nadaje
No proszę, a skąd koleżanka konkretnie pochodzi I gratuluję mieszkania w tak pieknej okolicy
no ja trochę dalej od Zg, z okolic Żar bardziej
a co do pudru, mama ma sie jeszcze zastanowic nad kolorem
chromonikielnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 20:44   #2904
chococabana
Rozeznanie
 
Avatar chococabana
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 764
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Czy będę miała paczke szybciej jeśli zamówienie złoże dzisiaj o 22 niż gdybym zamówiła jutro o 9? Czy nie ma różnicy?
__________________
Każdy błysk w jego błękitnych oczach wywoływał u niej gęsią skórkę. Jego spojrzenie hipnotyzowało, a ton jego głosu był niczym ulubiona piosenka, którą chciała nagrać na płytę i odtwarzać bez końca...
____ Piotruś! <3 ____
chococabana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 21:08   #2905
Patrycja183
Zadomowienie
 
Avatar Patrycja183
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Londyn [UK]/ Lublin
Wiadomości: 1 457
Cool Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez chococabana Pokaż wiadomość
Czy będę miała paczke szybciej jeśli zamówienie złoże dzisiaj o 22 niż gdybym zamówiła jutro o 9? Czy nie ma różnicy?
Nie nie ma różnicy
__________________
Through eyes of love all things will take on a new meaning......
Patrycja183 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 21:25   #2906
ola_gie
Zakorzenienie
 
Avatar ola_gie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 218
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość
Oriflame wysyłało maile do konsultantek chyba w określonym progu wiekowym z ankietą, która była po angielsku. Po wypełnieniu po jakimś czasie osoby, które się zakwalifikowały dostawały zwrotnego maila z adresem strony, danymi do rejestracji, etc.

Cały program skupia konsultantki Oriflame z całego świata, czyni nas to taką społecznością. Program ma na celu ulepszenie katalogów, stworzenie odpowiednich działów dla klientów w wieku 15-24 lat. Pod ocenę zostają nam oddane projekty stron, nowych działów, nowe produkty, które mają być wprowadzane. Dodatkowo dyskutujemy o modzie, urodzie, akcesoriach, itp.
Co tydzień dostajemy powiadomienie o ankiecie, na różne tematy, tym razem była to ankieta na temat wprowadzanej nowej sekcji do katalogu i nowej strony Dare to Be.

Czterokrotny udział w dyskusjach w ciągu miesiąca uprawnia nas do zdobycia upominku, który dołączany jest do naszego zamówienia z danego katalogu.

Niestety "kampania rekrutacyjna" do programu chyba już się skończyła i póki co, nie prowadzą nowej...
a ja mam prawie 19 lat i nic takiego nie dostałam
__________________


Tak właśnie.
ola_gie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 21:32   #2907
chococabana
Rozeznanie
 
Avatar chococabana
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 764
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

A paczka na dom jak szybko przychodzi? I co jeśli nie będzie mnie w domu kiedy kurier przyjedzie?
__________________
Każdy błysk w jego błękitnych oczach wywoływał u niej gęsią skórkę. Jego spojrzenie hipnotyzowało, a ton jego głosu był niczym ulubiona piosenka, którą chciała nagrać na płytę i odtwarzać bez końca...
____ Piotruś! <3 ____
chococabana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 21:45   #2908
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez ola_gie Pokaż wiadomość
a ja mam prawie 19 lat i nic takiego nie dostałam

Hm, a jak długo jesteś konsultantką?


Cytat:
Napisane przez chococabana
A paczka na dom jak szybko przychodzi? I co jeśli nie będzie mnie w domu kiedy kurier przyjedzie?

Standardowo 2-3 dni, jeśli nie ma Cię w domu, może zostawić sąsiadowi. Ja miałam przez kilka miesięcy beznadziejnego kuriera, który paczki zostawiał w starej firmie mojego taty, w której on już nie pracuje (bo go znał), na szczęście dzwonili wtedy do taty i on je odbierał. Teraz już wożą na adres domowy, inaczej mieliby problemy Czasami jeśli nie ma mnie w domu, przyklejam do drzwi karteczkę, żeby zostawił paczkę u sąsiada.
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.

Edytowane przez trustmyself
Czas edycji: 2010-03-31 o 21:46
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 21:49   #2909
djd1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Okolice Zielonej Góry
Wiadomości: 49
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez chromonikielnia Pokaż wiadomość
no ja trochę dalej od Zg, z okolic Żar bardziej
a co do pudru, mama ma sie jeszcze zastanowic nad kolorem
W okolicach Żar też często bywam - mój boy pochodzi wlasnie z tamtych terenów
djd1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 22:23   #2910
ola_gie
Zakorzenienie
 
Avatar ola_gie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 218
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość

Hm, a jak długo jesteś konsultantką?

od początku września.
__________________


Tak właśnie.
ola_gie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:28.