Wesele-Głogów i okolice - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-01, 07:48   #241
gosieqodp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 21
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Czesc dziewczyny
Ja do dekoracji wynajmuje Pania . hmmm ... tylko teraz nie wiem jak ona sie nazywa ale otworzyła w pawilonach na saturna Pracownie Florystyczna. Bardzo mi sie spodobało jej podejscie, bo ja mowilam, ze cos mi sie podoba , a ona juz widziala moja wizje przystrojenie i bukiet bede miała z tulipanów.
A co do sukni, to ja szyłam pod siebie, no i wyszła rewelacyjnie
Spodobała mi sie sukienka i taka własnie uszyto dla mnie
gosieqodp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 21:20   #242
iza28121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 16
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Cytat:
Napisane przez Ewelina690 Pokaż wiadomość
Iza, ja chyba będę wypożyczać, na szycie trochę boję się zdecydować, mimo że zapewniają, że suknia niczym nie będzie się różniła od oryginalnej...jakoś nie chce mi się w to wierzyć
Oglądałaś już w ogóle jakieś sukienki w okolicach? Ja póki co tylko w iternecie...

Byłam w Panu Tadeuszu, u krawcowej na głowackiego i ostatnio zaszlam do tego salonu w Qbusie, mają tam jakaś wyprzedaż, wszystkie kieckiślubne za 700 zł ale pani nie miała czasu mnie obsłużyć bo akurat jakas dziewczyna była w trakcie przymiarek, muse tam jeszcze zajsc w najblizszym czasie, ale juz zauważyłam ze nie ma tam takiego wyboru jak w panu tadeuszu
iza28121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 20:48   #243
zabaa_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 6
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Witam po dość długim nicniepisaniu Znacie jakiś fajny salon w Glogowie, w którym w jednym miejscu można się ladnie uczesać i jednoczesnie pomalować do slubu? Na tych targach w Rodosie byly panie z salonu z Intermarche- ale nic wcześniej o nich nie słyszałam- doradzcie, poradzcie
zabaa_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 17:17   #244
djd1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Okolice Zielonej Góry
Wiadomości: 49
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Czesc dziewczyny Miala ktoras z was wesele pod Bytomiem Odrzańskim w "Trzech wieżach"? Jesli tak proszę o podzielenie się opinią Pozdrawiam
djd1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 20:55   #245
JolusiaS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

A czy może ktoś coś wie na temat zespołu Afekt ze Wschowy?
JolusiaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-22, 19:23   #246
kasioreks
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

hej Dziewczyny my z Narzeczonym planujemy wesele na 2013 r. Czy któraś z Was słyszała jakieś opinie na temat restauracji Casablanca na Mickiewicza i sali weselnej Gościniec przy Rudnowskiej? A co sądzicie o Pyramisie? Mam wielki dylemat z tymi salami będę wdzięczna za każdą opinię! pozdrawiam
kasioreks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 19:59   #247
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Cytat:
Napisane przez iza28121 Pokaż wiadomość
Ewelina, ślub mamy pod koniec kwietnia. W magic też byłam, cena zbilzona, no moze troszkę taniej.

Dzieki tosia ze dałas kontakt do tej p. Wioli, na pewno warto tam zadzwonic i spytać co ona ma do zaoferowania (i za ile )

A co robicie z suknią slubną? Kupujecie? Szyjcie? wypożyczacie?
Ja zastanawiam sie nad uszyciem, ale się trochę boję, to jednak trochę ryzykowne Jak sie na tydzień przed slubem okazałoby ze wymarzona sukenka nie wyszła wcale taka wymarzona to bym sie chyba poplakała...
Ja właśnie szyję u krawcowej, bo to zawsze po 1. suknia jest lepiej dopasowana po 2. wychodzi taniej no i dzięki temu mogłam wybrać górę
z jednej sukienki a dół z innej. wcześniej szyłam u niej sukienkę koktajlową na wesele i jestem z niej bardzo zadowolona
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-17, 15:03   #248
dimond83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 7
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Cytat:
Napisane przez alwa Pokaż wiadomość
Ja właśnie szyję u krawcowej, bo to zawsze po 1. suknia jest lepiej dopasowana po 2. wychodzi taniej no i dzięki temu mogłam wybrać górę
z jednej sukienki a dół z innej. wcześniej szyłam u niej sukienkę koktajlową na wesele i jestem z niej bardzo zadowolona
hej dziewczyny
Powiem tak... z szyciem sukni różnie bywa...wiem co mówie... Niestety mam zle doświadczenia. Nie chce robić kryptoreklamy ale szyłam w Głogowie suknie i niestety musiałam z niej zrezygnować i na dwa miesiące przed ślubem szukać nowej sukni. Więc uważajcie, no chyba że nie jestetście zbyt wymagające i dacie sobie wmówić że coś fajnie wygląda i tak będzie lepiej- a w gruncie rzeczy chodzi o to, że tak po prostu pani jest łatwiej uszyć i przekonuje Cie żebyś przystała na jej propozycje.
Mam do sprzedania "princeskę" z salonu Agora we wrocławiu za 1400zł (kosztowała 3500) Chętnym zdjęcia wyślę na private (dwuczęściowa,roz 36-38, można regulować, wzrost 172 +5cm obcas można obciąc dół
dimond83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 19:09   #249
Vanilla_Cloud
Przyczajenie
 
Avatar Vanilla_Cloud
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Witam wszystkie przyszłe Panny Młode
Ja brałam ślub prawie 4lata temu (sala w Bądzowie, zespół Magic Dance - oba polecam). Chcę natomiast napisać głównie o makijażu. Robiłam na Starym Mieście w polecanym salonie. Do dziś żałuję, że nie malowałam się sama, chciałam jednak poczuć się inaczej w cudzych rękach, bo nikt nigdy mnie nie malował. Kiedy po powrocie do domu zobaczyłam się w lustrze, prawie nie zemdlałam - podkład na włosach, smugi, posklejane rzęsy. Nie zauważyłam tego w salonie. Podczas wesela wszystko mi spłynęło (kosmetyczka nie zapytała o rodzaj mojej cery - wtedy z tendencją do błyszczenia). Nie wspominam już o kiepskim wykonaniu. Ale było - minęło, ślub był piękny i to było najważniejsze. Ale do rzeczy - dla Pań, dla których wizerunek w TEN dzień jest tak ważny, chciałabym polecić swoje usługi. Zajmuję się wizażem, to moja jedna z wielu pasji, prowadzę również szkolenia z wizażu we Wrocławiu. Jeśli któraś z Pań pragnie mieć piękny i TRWAŁY makijaż, który przetrwa całą noc, zapraszam do prywatnego kontaktu. Ja kosmetyczkom udającym wizażystki mówię już stanowcze NIE.
Vanilla_Cloud jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 11:52   #250
jeny300
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 22
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

fajna sprawa jezeli chodzi o zespoly z niedalekiej okolicy jest na
http://panorama.media.pl/content/blogcategory/274/310/
polecam do zapoznania sie z zespolami i obserwowania wyników głosowania a może i zagłosować też by ktoś chciał
pozdrawiam
jeny300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 23:09   #251
Ewelina690
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 147
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Cytat:
Napisane przez Vanilla_Cloud Pokaż wiadomość
Witam wszystkie przyszłe Panny Młode
Ja brałam ślub prawie 4lata temu (sala w Bądzowie, zespół Magic Dance - oba polecam). Chcę natomiast napisać głównie o makijażu. Robiłam na Starym Mieście w polecanym salonie. Do dziś żałuję, że nie malowałam się sama, chciałam jednak poczuć się inaczej w cudzych rękach, bo nikt nigdy mnie nie malował. Kiedy po powrocie do domu zobaczyłam się w lustrze, prawie nie zemdlałam - podkład na włosach, smugi, posklejane rzęsy. Nie zauważyłam tego w salonie. Podczas wesela wszystko mi spłynęło (kosmetyczka nie zapytała o rodzaj mojej cery - wtedy z tendencją do błyszczenia). Nie wspominam już o kiepskim wykonaniu. Ale było - minęło, ślub był piękny i to było najważniejsze. Ale do rzeczy - dla Pań, dla których wizerunek w TEN dzień jest tak ważny, chciałabym polecić swoje usługi. Zajmuję się wizażem, to moja jedna z wielu pasji, prowadzę również szkolenia z wizażu we Wrocławiu. Jeśli któraś z Pań pragnie mieć piękny i TRWAŁY makijaż, który przetrwa całą noc, zapraszam do prywatnego kontaktu. Ja kosmetyczkom udającym wizażystki mówię już stanowcze NIE.
Vanilla, ja ukończyłamj zarówno kosmetykę, jak i wizaż. I muszę przyznać Ci rację - na kosmetyce miałam tylko jedne zajęcia poświęcone make-up'owi, a na wizażu setki godzin... Kosmetyczka jest od pielęgnacji skóry, wizażystka wyłącznie od profesjonalnego makijażu.
Ja na szczeście nie mam tego problemu, do ślubu maluję się sama Choć pewnie kupię sobie jakieś nowe kosmetyki kolorowe, żeby poczuć się inaczej niż na co dzień...

Pozdrawiam
__________________
MAKIJAŻE ŚLUBNE I OKOLICZNOŚCIOWE - Głogów i okolice!

http://www.makijaze.glogow.pl

Zapraszam do obejrzenia mojej galerii!
Ewelina Nowak
Ewelina690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-23, 08:12   #252
Vanilla_Cloud
Przyczajenie
 
Avatar Vanilla_Cloud
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Cytat:
Napisane przez Ewelina690 Pokaż wiadomość
Vanilla, ja ukończyłamj zarówno kosmetykę, jak i wizaż. I muszę przyznać Ci rację - na kosmetyce miałam tylko jedne zajęcia poświęcone make-up'owi, a na wizażu setki godzin... Kosmetyczka jest od pielęgnacji skóry, wizażystka wyłącznie od profesjonalnego makijażu.
Ja na szczeście nie mam tego problemu, do ślubu maluję się sama Choć pewnie kupię sobie jakieś nowe kosmetyki kolorowe, żeby poczuć się inaczej niż na co dzień...

Pozdrawiam
Dokładnie o to mi chodziło A Tobie życzę zarówno pięknego makijażu, jak i pięknego ślubu Pozdrawiam serdecznie
Vanilla_Cloud jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 22:32   #253
Aniela_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 18
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Witajcie,czy może mi ktoś polecić jakiegoś dobrego i sprawdzonego fotografa nie takiego z "łapanki" ? Oczywiście w rozsądnej cenie Teraz można dużo znaleźć pseudo fotografów, którzy nawet nie obrabiają zdjęć tylko zrzucają porostu z karty pamięci.

Edytowane przez Aniela_
Czas edycji: 2012-01-23 o 22:36
Aniela_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 16:11   #254
karoola_m
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Witajcie,czy może mi ktoś polecić jakiegoś dobrego i sprawdzonego fotografa nie takiego z "łapanki" ? Oczywiście w rozsądnej cenie Teraz można dużo znaleźć pseudo fotografów, którzy nawet nie obrabiają zdjęć tylko zrzucają porostu z karty pamięci.


Polecam Ci zdecydowanie firmę DAR-MEDIA. Robią super zdjęcia i dodatkowo także filmy - sama zamówiłam ich na swój ślub. Dodatkowo niewygórowane ceny.
karoola_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 18:33   #255
Ewelina690
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 147
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Cytat:
Napisane przez karoola_m Pokaż wiadomość

Polecam Ci zdecydowanie firmę DAR-MEDIA. Robią super zdjęcia i dodatkowo także filmy - sama zamówiłam ich na swój ślub. Dodatkowo niewygórowane ceny.

Hmm, masz 3 posty na koncie, z czego w dwóch bardzo polecasz firmę dar-media, a w jednym piszesz, że sama jesteś fotografem

Ja polecam Wowerów (www.wower.pl) - współpracuję z nimi jako wizażystka, więc znam ich od "kuchni". Robią zdjęcia bezfleshowe, boska obróbka, piękne kadry i dobry sprzęt.
Ale od razu mówię, że 25.08.2012 mają już zajety, bo wynajęłam ich na swoje wesele

A z innej beczki - 12 lutego są targi Wybieracie się?
I jeszcze jedno - byłyście może u jubilera w galerii dworcowej? Jest tam coś ciekawego?
__________________
MAKIJAŻE ŚLUBNE I OKOLICZNOŚCIOWE - Głogów i okolice!

http://www.makijaze.glogow.pl

Zapraszam do obejrzenia mojej galerii!
Ewelina Nowak

Edytowane przez Ewelina690
Czas edycji: 2012-01-24 o 18:34
Ewelina690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 20:46   #256
karoola_m
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Ewelina690:
Tak, pracuję u nich i sami będą fotografować i filmować na moim ślubie, dlatego ich polecam
A ty jak widać zwalczasz konkurencję
Ale nie o to chodzi na tym forum, żeby się licytować...
karoola_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 22:25   #257
Aniela_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 18
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Cytat:
Napisane przez JolusiaS Pokaż wiadomość
A czy może ktoś coś wie na temat zespołu Afekt ze Wschowy?
Spotkałam się kilka krotnie zespołem "Afekt" bardzo fajnie grają Polecam też zespół "Factory" bardzo fajnie grają i bawią gości
Aniela_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 23:38   #258
Ewelina690
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 147
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Cytat:
Napisane przez karoola_m Pokaż wiadomość
Ewelina690:
Tak, pracuję u nich i sami będą fotografować i filmować na moim ślubie, dlatego ich polecam
A ty jak widać zwalczasz konkurencję
Ale nie o to chodzi na tym forum, żeby się licytować...
Hehe, ja z robieniem zdjęć nie mam niestety nic wspólnego Padło pytanie o dobrego fotografa w okolicy, więc z ręka na sercu polecam Wowerów. Z wieloma fotografami współpracowałam, często z wrocławskimi, którzy poziomem mocno odstawali od nich.

A kiedy masz ślub i gdzie?
__________________
MAKIJAŻE ŚLUBNE I OKOLICZNOŚCIOWE - Głogów i okolice!

http://www.makijaze.glogow.pl

Zapraszam do obejrzenia mojej galerii!
Ewelina Nowak
Ewelina690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 09:40   #259
Miss_Devil
Raczkowanie
 
Avatar Miss_Devil
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Głogów- Karlsruhe
Wiadomości: 431
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

witam wszystkie ja dopiero planuję, na chwile obecną zastanawiam się nad salą. czy znacie jakąś ładną tak na max 50 osób? i w jakich granicach oscylują ceny za osobę?
__________________
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie.





Miss_Devil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-25, 10:37   #260
jeny300
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 22
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

OK PARK Głogów (restauracja), Rodos mała sala, Ratuszowa w Głogowie, Dziupla (choć troche ciemno tam), Gospoda Głogowska (restauracja), jest tego duzo duzo, łatwiej na 50 osób niż na 150
z Legnicy a wesele w Głogowie??

Cytat:
Napisane przez Aniela_ Pokaż wiadomość
Spotkałam się kilka krotnie zespołem "Afekt" bardzo fajnie grają Polecam też zespół "Factory" bardzo fajnie grają i bawią gości
Afekt grał dobrze (słszałam z 3-4lata temu) tylko nie wiem czy teraz jest ten sam skład ?? Factory też słyszałam i miło zaskoczona byłam wokal damski jest the best

Edytowane przez jeny300
Czas edycji: 2012-01-25 o 10:42
jeny300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 11:19   #261
Miss_Devil
Raczkowanie
 
Avatar Miss_Devil
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Głogów- Karlsruhe
Wiadomości: 431
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

jestem z Głogowa i tu mieszkam, ale często w Legnicy przebywam stąd ten dopisek A jak to cenowo wygląda bo nawet nie wiem jakiej sumy się spodziewać. Znajomi 2 lata temu 110 za osobę na mogadorze płacili a jak jest teraz, np w tych salach które wy wynajmujecie?
__________________
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie.





Miss_Devil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 20:34   #262
Ewelina690
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 147
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Ja w Radzyniu w Wiktorii płacę 145zł za osobę, ale wydaje mi się, że jest mało jedzenia, więc będę domawiać i wyjdzie koło 160zł/os. Poprawiny to osobny koszt, koło 40zł. Z tego co się dowiadywałam to ceny są wszędzie podobne.
Teraz wesele to niestety strasznie droga impreza..
__________________
MAKIJAŻE ŚLUBNE I OKOLICZNOŚCIOWE - Głogów i okolice!

http://www.makijaze.glogow.pl

Zapraszam do obejrzenia mojej galerii!
Ewelina Nowak
Ewelina690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 09:06   #263
Miss_Devil
Raczkowanie
 
Avatar Miss_Devil
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Głogów- Karlsruhe
Wiadomości: 431
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

no ja właśnie wiem o tym i próbuje stworzyć jakich orientacyjny kosztorys, żeby wiedzieć ile jeszcze mam zarobić bo kredytu na ślub brać nie zamierzam.
__________________
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie.





Miss_Devil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 10:04   #264
Ewelina690
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 147
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Cytat:
Napisane przez Miss_Devil Pokaż wiadomość
no ja właśnie wiem o tym i próbuje stworzyć jakich orientacyjny kosztorys, żeby wiedzieć ile jeszcze mam zarobić bo kredytu na ślub brać nie zamierzam.
Ja ledwo się zmieszczę (lub i nie) w 40 tys. zł.
Ale bedę mieć koło 80-100 gości, więc Tobie aż tyle nie wyjdzie przy 50 osobach
__________________
MAKIJAŻE ŚLUBNE I OKOLICZNOŚCIOWE - Głogów i okolice!

http://www.makijaze.glogow.pl

Zapraszam do obejrzenia mojej galerii!
Ewelina Nowak
Ewelina690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 12:20   #265
Miss_Devil
Raczkowanie
 
Avatar Miss_Devil
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Głogów- Karlsruhe
Wiadomości: 431
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

50 to i tak lekko zawyzona ilosc gości ale lepiej liczyc wiecej niż mniej
__________________
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie.





Miss_Devil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 07:40   #266
jeny300
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 22
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

czy posiada ktoś karte rabatowa do Apartu ?
gdzie kupujecie obrączki ? jubiler? sieciówka? zlotnik?
jeny300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 10:45   #267
Ewelina690
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 147
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Cytat:
Napisane przez jeny300 Pokaż wiadomość
czy posiada ktoś karte rabatowa do Apartu ?
gdzie kupujecie obrączki ? jubiler? sieciówka? zlotnik?

Jeżeli macie swoje złoto, to nie opłaca się kupować u jubilera!
Mi spodobały się obrączki w Yes za 3 tys.zł, ale mieliśmy wlasne złoto i złotnik robi nam identyczne za 600zł To jest cena robocizny we Wrocławiu, nie wiem ile biorą w Głogowie, możliwe, że mniej.
__________________
MAKIJAŻE ŚLUBNE I OKOLICZNOŚCIOWE - Głogów i okolice!

http://www.makijaze.glogow.pl

Zapraszam do obejrzenia mojej galerii!
Ewelina Nowak
Ewelina690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 16:55   #268
MaryAnn2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 160
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Cytat:
Napisane przez kasioreks Pokaż wiadomość
hej A co sądzicie o Pyramisie?
Byłam tam gościem w zeszłym roku. Bardzo kiepściutko. Nie polecam.
MaryAnn2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 20:26   #269
gosiaczek1591
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 54
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Orientujecie się może czy gdzieś na naszym terenie można dorwac jakąś góralską kapele, która wpadnie na wesele na jakieś 2 godzinki? szukałam w internecie i w sumie ciężko o coś takiego ;/
gosiaczek1591 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 08:43   #270
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Jedyna kapela z dolnego śląska jaką znam jest pod Wałbrzychem w Czarnym Borze. Niestety nie znam nazwy. Bardzo fajnie grają kolędy
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-08 22:25:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:10.