Wesele-Głogów i okolice - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-11, 18:12   #271
djd1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Okolice Zielonej Góry
Wiadomości: 49
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Witajcie dziewczyny,
nasz dzien to 22.06.2013.
Poleccie jakis fajny zespol? Zastanawiamy się nad zespołem Koktajl z Zielonej Góry (2400zł) albo Orange ze Śmigla (z dojazdem 3000zł).Problem polega na tym,ze zadne z nas nie bawiło się na weselu,na którym oni grali. Zaleźlismy ich w internecie.

Gdybyscie slyszeli cos o w.w. zespołach to podzielcie się informacjami

A może polecicie inny, w miare tani i fajny zespol....
djd1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 07:36   #272
jeny300
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 22
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Orange dobrze bawią, słyszałam polecić mogę,sprzętowo profesjonalnie
na 5 osób w Koktajl - pierwszy raz o nich słysze cena 2400 to nie chce strzelać w ciemno ale mizernie musi być
co do innych zespołów to były tu wymienione różne od ok 2000 zł do nawet i 6 tys więc wystarczy przejżeć wcześniejsze strony i poszukać ich stronek www,
jeny300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 08:08   #273
djd1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Okolice Zielonej Góry
Wiadomości: 49
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Cytat:
Napisane przez jeny300 Pokaż wiadomość
Orange dobrze bawią, słyszałam polecić mogę,sprzętowo profesjonalnie
na 5 osób w Koktajl - pierwszy raz o nich słysze cena 2400 to nie chce strzelać w ciemno ale mizernie musi być
co do innych zespołów to były tu wymienione różne od ok 2000 zł do nawet i 6 tys więc wystarczy przejżeć wcześniejsze strony i poszukać ich stronek www,
tzn. za 3 osobowy zespol wolaja sobie 2100zł, 4-osobowy 2400zł i 5 osobowy 2700zł. Dziewczyny spiewaja i jest tylko gitarka i klawisze. Tylko wlasnie nie wiem jak z zabawianiem gosci, ponieważ gdy spytalam ich o materialy z wesel odpowiedzieli, że takowych nie posiadają, więc trochę mnie to zdezorientowało, bo na dobrą sprawę nie wiem jak prowadzą wesele.
Spiewaja naprawde pieknie. Mozna posluchac na www.koktajl.eu

Orange zawołali z dojazdem 3000 zł. NIGDY ich nie slyszalam, ale patrząc na ich filmiki muszę przyznać, że są charyzmatyczni

Polecono nam jeszcze zespoł GAMA z Kożuchowa - niestety ich również nie znamy, ale znajoma miala ich na swoim weselu i mówiła, że są fajni.

Osiwieję przez to szukanie zespołów :P
djd1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-14, 19:53   #274
djd1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Okolice Zielonej Góry
Wiadomości: 49
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Moi drodzy proszę o pomoc...

zastanawiamy się między dwoma zespolami:

www.orangersi.pl (3000zł z dojazdem)
albo
www.caro.rox.pl (2600zł z dojazdem)

Jesli chodzi o caro to wydaje mi sie,ze wykonania sa gorsze,ale patrzac na filmiki potrafia fajnie zabawic gosci.

Same wykonania duzo bardziej podobaja mi sie u zespolu Orange

Poradźcie coś....
djd1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 18:36   #275
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

A mi z kolei, z tego co pooglądałam na ich stronach, bardziej podoba się zespół Caro.
Ale jeśli nie jesteś przekonana ani do jednego ani do drugiego, to może poszukaj jeszcze inne?
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 20:13   #276
gosieqodp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 21
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

jezeli chodzi o orkiestre to chyba moge polecic zespół Garfit z Lubina. Mojego wyjatkowego dnia owszem jeszcze nie bylo, ale bardzo mi sie spodobali no i ich podejscie do całosci tematu jest rewelacyjne.
Co do dekoracji to Pani z hali przy os. Kopernik nowa otwarta pracownia florystyczna, jesli ktos chce cos nowego, a nie oklepane wszystko na jedno kopyto, to jak najbardziej.
gosieqodp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 09:49   #277
kolorowaona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Cytat:
Napisane przez gosiaczek1591 Pokaż wiadomość
Orientujecie się może czy gdzieś na naszym terenie można dorwac jakąś góralską kapele, która wpadnie na wesele na jakieś 2 godzinki? szukałam w internecie i w sumie ciężko o coś takiego ;/
Witam,
ja miałam u siebie na weselu taką zaproszona kapelę i uważam, że jest to świetny pomysł. Goście mieli ubaw po pachy. Nazywają się Janicki i sa z czarnego boru. Ale dojeżdżają wszędzie bezproblemowo. To sa namiary na nich; www.kapelajanicki.cba.pl. Z mojej obsługi moge jeszcze polecić ekipę fotograf+kamerzysta. Firma z radwanic, są już długo na rynku i są pewniakami! Ja jestem bardzo, bardzo zadowolona ze współpracy. Dzięki takiej obsłudze jestem szczęśliwszą żoną, hihi To są ich strony: www.perfect-sps.pl www.perfect-foto.pl. O sali nie bede pisać, bo nie polecam pozdrawiam wszystkie panny młode

Edytowane przez kolorowaona
Czas edycji: 2012-02-16 o 10:01
kolorowaona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-17, 06:41   #278
tosia125
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

ja szczerze polecam Marcina Siwka ze Stawnej, wzielismy film z założenia, ze trzeba po prostu i bedzie pewnie nudny, obejrzy sie raz i tyle... a film jest super! Pan Marcin robi świetne teledyski, zdjecia dobierane sa do rytmu i zwraca uwagę na teksty, wszyscy sa zachwyceni! Poza tym sesja była na luzie, cały czas żartowaliśmy i sie wyluzowaliśmy (a była jeszcze przed ślubem) Zdjęcia oryginalne i niepowtarzalne! Naprawdę polecam!

Przestrzegam też przed zespołem adonis z lubina (z t.k. na czele, bo podobno są dwa) ostrzegajcie innych! tydzień przed weselem zadzwonili i powiedzieli, że nie przyjadą, a zadatku nie odzyskałam do dziś...
tosia125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 08:13   #279
djd1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Okolice Zielonej Góry
Wiadomości: 49
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Cytat:
Napisane przez alwa Pokaż wiadomość
A mi z kolei, z tego co pooglądałam na ich stronach, bardziej podoba się zespół Caro.
Ale jeśli nie jesteś przekonana ani do jednego ani do drugiego, to może poszukaj jeszcze inne?
Problem w tym, że ja tak szukam i szukam, i tak naprawdę do żadnego nie jestem do końca przekonana Myślę, że koniec końców nikomu nigdy nie się maksymalnie dogodzić A kochana, jaki Ty zespolik masz?
djd1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 17:24   #280
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

My nie robimy wesela, tylko małe przyjęcie dla najbliższych, więc kilka spraw organizacyjnych nam odpadło, np. szukanie zespołu
A może - jeśli nie zespół - to jakiś DJ Ci się spodoba?
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 22:47   #281
cynamini
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 14
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Hej dziewczyny!!!
Jestem tu nowa ale ponieważ mój przyszły mąż oświadczył mi się w sylwestra zaczynamy planować wesele.
Zacznę od tego ,że szukamy fajnej sali w głogowie -mieszkamy we Wrocławiu . któraś z Was zna może sale w Bądzowie, Kaczycach lub Pod Starym Głogiem?

Wiecie może jakie są ceny w tych salach na 2013.
Narazie wybraliśmy zespół-wstępnie mamy zarezerwowany Mohito Band z Wrocławia-fajny 3 osobowy skład, wokalistka jest boska- zespół grana żywo.
NIe zdecydowaliśmy się na żaden zespół z okolicy , ponieważ wszystkie składy (3-4 osobowe-GRAJĄ Z MIDI), a na 5 osobowy fajny nas nie stać. POlecane przez Was zespoły M.Z i tak dalej grają z midi a jako ,że jesteśmy po szkole muzycznej uważamy ,że nie będziemy płacić 3-4 tysiecy za udawanie ,że się gra-to takie nasze zdanie.
Jeśli chodzi o fotografa to to wybraliśmy wstępnie Macieja służenko-co o nim sądzicie ?
My zdjeciami jesteśmy zachwyceni a wolimy dopłacić do fotografa , ponieważ z kamerzysty całkowicie rezygnujemy-miała któraś z Was tego fotografa?

Pozdrawiam
Marysia

Edytowane przez cynamini
Czas edycji: 2012-10-28 o 03:50
cynamini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-20, 14:54   #282
twardowscy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 21
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Polecenia typu "weź mojego fotografa, kamerzystę, zespół" bo on jest najlepszy, można w większości przypadków o kant stołu rozbić tzw. mit poleceń. Ta ekipa powinna być dobierana pod własne gusta i na podstawie tego co widzimy lub słyszymy.

Cytat:
Napisane przez cynamini Pokaż wiadomość
Mohito Band z Wrocławia-fajny 3 osobowy skład, wokalistka jest boska- zespół grana żywo.
... a jako ,że jesteśmy po szkole muzycznej uważamy ,że nie będziemy płacić 3-4 tysiecy za udawanie
..... ... ale ładnie grają
twardowscy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-20, 19:58   #283
twardowscy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 21
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Witam ...

Polecenia typu " weź mojego fotografa, kamerzystę czy zespół " bo on jest najlepszy, można o kant stołu rozbić. Ta ekipa powinna być dobierana pod własne gusta i na podstawie tego co widzimy lub słyszymy.

cynamini
:
wstępnie mamy zarezerwowany Mohito Band z Wrocławia-fajny 3 osobowy skład, - zespół grana żywo.

..... ale ładnie grają
twardowscy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 07:12   #284
jeny300
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 22
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

czy ktos wie czy w najblizszych okolicach lub w samym Głogowie jest ktoś kto nauczy nas pierwszego tanca tj. dokładnie taniec z filmu Dirty Dancing?
gdzie mozna o to pytać?
jeny300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 10:13   #285
cynamini
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 14
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Hej dziewczyny!

Bardzo proszę o informacje czy zna któraś z Was zna Sale Bankietową Golden w Radwanicach oraz studio dekoratorskie z Głogowa Flor-Decor???!!!.
Mieszkam we Wrocławiu na codzień i każda opinia będzie pomocna i ta dobra i ta zła Ja nie mam zielonego pojecia o lokalnych firmach dlatego liczę na Was

Edytowane przez cynamini
Czas edycji: 2012-10-28 o 03:48
cynamini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 12:34   #286
Ewelina690
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 147
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Sala Golden jest przepiękna
Niestety na miejscu nie mają noclegów, przez co musiałam z niej zrezynować.
Przy pierwszym spotkaniu właścicielka jest super, ale ponoć później jest z nią troche problemów Ale nie wiem na ile to prawda.

Studia Flor-Decor nie znam, najlepszymi opiniami cieszy się Andżela z Serbów i jakieś studio florystyczne na Koperniku w pawilonach.
__________________
MAKIJAŻE ŚLUBNE I OKOLICZNOŚCIOWE - Głogów i okolice!

http://www.makijaze.glogow.pl

Zapraszam do obejrzenia mojej galerii!
Ewelina Nowak
Ewelina690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 13:29   #287
jeny300
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 22
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Cytat:
Napisane przez cynamini Pokaż wiadomość
do jeny3o0 Hej. Mam koleżankę z Wrocławia która będzie nas uczyc pierwszego tanca-świetnie tanczy dostała się teraz do tancerzy na Euro 2012. Jest z Wrocławia ale myślę ,że zaden problem bedzie dla niej dojechac..a zapewniam ,ze układu Was na pewno nauczy[COLOR="Silver"]
a czy kolezanka duzo bierze? w ogole jaka to jest kasa? nigdy sie nie orientowałam....moglabys sie dowiedziec ile i napisac nawet na PW, ten taniec jest cudny i muza tez
jeny300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 08:59   #288
cynamini
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 14
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Dzięki za opdpowiedź!

Jeśłi chodzi o salę Golden to chcieliśmy się na nią zdecydować tylko ze względu na okrągłe stoliki które tam są...ale w końcu znaleźliśmy kilka opini które zaważyły na tym ,że decydujemy się na Bądzów-tam jest dużo noclegów a większość gości przyjeżdża do nas z mazur...to samo mówi za siebie.


Jeśłi chodzi o Studia Andżela to dla nas trochę kiczowate są te dekoracja( balony, mnóstwo ozdób ) chodzi nam raczej o coś eleganckiego. Boimy się ,że jeśłi ktoś wszystkie zdjęcia na stronie ma włąśnie takich dekoracji to nie będzie potrafił zrobic czegoś gustownego.
Ale dzięki za odpowiedź!!!
cynamini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 17:13   #289
gosiaczek1591
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 54
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Wesele już za rok! Duża sala Bądzów, jeśli chodzi o zespół zdecydowaliśmy się na Albatrosy Tak się składa, że przez 3 lata byłam kelnerką na tej sali i trochę siedzę w tym "biznesie"
Jeśli chodzi o zespół, to jest taki typowy weselny, nie da się przy nich wysiedziec, a byłam już na 4 weselach na których grali i na kilku imprezach na których grał sam pan Olek (bo własnie myślimy, żeby grał sam na poprawinach).
Jeśli chodzi o dekoracje polecam Magic z Serbów.
Torty i ciasta mają przepyszne w miejskiej górce (Joker) coś a la meryk tyle, że dużo taniej no i co najważniejsze dowóz gratis.
Pozdrawiam przyszłe Panny Młode
gosiaczek1591 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-29, 16:29   #290
kasioonya
Rozeznanie
 
Avatar kasioonya
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 665
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Cytat:
Napisane przez gosiaczek1591 Pokaż wiadomość
Wesele już za rok! Duża sala Bądzów, jeśli chodzi o zespół zdecydowaliśmy się na Albatrosy Tak się składa, że przez 3 lata byłam kelnerką na tej sali i trochę siedzę w tym "biznesie"
Jeśli chodzi o zespół, to jest taki typowy weselny, nie da się przy nich wysiedziec, a byłam już na 4 weselach na których grali i na kilku imprezach na których grał sam pan Olek (bo własnie myślimy, żeby grał sam na poprawinach).
Jeśli chodzi o dekoracje polecam Magic z Serbów.
Torty i ciasta mają przepyszne w miejskiej górce (Joker) coś a la meryk tyle, że dużo taniej no i co najważniejsze dowóz gratis.
Pozdrawiam przyszłe Panny Młode
Dobrze czytać opinie kogoś, kto "siedział w tym biznesie", bo domyślam się, że miałaś nieco więcej okazji do poznania ofert usługodawców ślubno-weselnych, niż my - "jednorazowe" PMki
My i nasi goście również będziemy bawić się w dużej sali w Bądzowie. Skoro zdecydowałaś się na nią, to przypuszczam, że masz o niej dobre zdanie, ale nie ukrywam, że chętnie poczytałabym Twoje opinie o tym, na co warto zwrócić uwagę, żeby wszystko było "tip-top" W jaki sposób będziesz dekorować salę? Jako łasuch nie mogę nie zapytać co jest najpyszniejsze z oferowanego tam menu, a z czego można bez żalu zrezygnować? No i jeszcze jedna sprawa - nie możemy sobie przypomnieć z TŻtem czy sala jest klimatyzowana? Będę wdzięczna za wszelkie odpowiedzi
Pozdrawiam i życzę udanych przygotowań
__________________
Zapracowany Paidos Agogos

ex-Damonowa Aparatka
17.12.2010 - 28.05.2012

Znalazłam Męża: 05.08.2004 r.
Ślubowaliśmy: 07.06.2012 r.

Et si tu n'existais pas
J'essaierais d'inventer l'amour...
kasioonya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 15:24   #291
Ewelina690
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 147
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Hej dziewczyny,

czy któraś z Was szyła suknię w Panu Tadeuszu na podstawie własnego projektu lub zdjęcia sukni z innej firmy?
Moja wymarzona sukienka jest w Warszawie, więc bardzo daleko, dlatego chętnie bym ją uszyła, ale nie jestem pewna czy wyjdzie choć w 80% podobna...

I jeszcze mam pytanie odnośnie tortu i ciast - lepsze wypieki ma Szarlotka czy Joker?
__________________
MAKIJAŻE ŚLUBNE I OKOLICZNOŚCIOWE - Głogów i okolice!

http://www.makijaze.glogow.pl

Zapraszam do obejrzenia mojej galerii!
Ewelina Nowak
Ewelina690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 18:09   #292
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Cytat:
Napisane przez Ewelina690 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,

czy któraś z Was szyła suknię w Panu Tadeuszu na podstawie własnego projektu lub zdjęcia sukni z innej firmy?
Moja wymarzona sukienka jest w Warszawie, więc bardzo daleko, dlatego chętnie bym ją uszyła, ale nie jestem pewna czy wyjdzie choć w 80% podobna...

I jeszcze mam pytanie odnośnie tortu i ciast - lepsze wypieki ma Szarlotka czy Joker?
słyszałam że w Panu Tadeuszu raczej nastawili się na wypożyczanie gotowych sukni, niż szycie na podstawie własnego projektu
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 12:45   #293
reda5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 8
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

W tamtym roku na ślubowanie we wrześniu szyła dziewczyna z naszego forum suknie z fotografi i była zadowolona . poszukaj na poprzednich - stronach nawet było zdięcie tej sukni i cena .W Panu Tadeuszu to głównie szyją suknie z projektów bo mają 2 krawcowe i szwalnie u siebie na zapleczu,wiem bo kuzynka tam wypożyczała, wprawdzie gotową ale mają ze 200 sukienek i kupowała buty ,które zamawiała bez obcasa,balerinki.
reda5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 18:05   #294
tosia125
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

ja juz po weselu, wiec moge doradzac..
stanowczo odradzam szycie sukienki wg projektu bez przymiarki takiej samej lub podobnej...
zastanówcie sie dziewczyny, ale kazda z Was jest inna, ma inna sylwetke, a suknia musi byc dobrana na perfekt, ma ukrywac wasze wade i eksponowac atuty..
ja jak poszlam mierzyc suknie wydawalo mi sie, ze bede miala klasyczna lekka i waska, a jak zalozylam nienaturalnie wydłuzyła mi moje długie nogi i wygladałam jakbym była "chora" i miała nieproporcjonalne kształty, musiałam wybrac bajeczna suknie rozkloszowaną z czymś co optycznie podzieli mi nogi na pół..
wiele jest dziewczyn, ktore chca dekolt a wybieraja lodkę, albo odcinany gorset a biorą ramiaczka pozniej...
dlatego mierzyć mierzyc i jeszcze raz mierzyc!
a jak juz zmierzycie podobna chociaz to mozna szyc...
Pana Tadeusza bardzo polecam babki sa super, pozwalaja mierzyc po 10 sukienek nawet i nie sprzedaja na sile tylko dobieraja do sylwetki co najwazniejsze! jak inne w salonach, wiec sluchac ich sluchac i jeszcze raz sluchac! tylko uwaznie, bo opowiadaly, ze jak sie dziewczyna czasem uprze na swoja wymarzona to choc nie wyglada super i tak ja bierze.. a one podpowiadaja subtelnie zeby zmierzyc inny krój...
polecam Pan Tadeusz jest naprawde super
dobieraja sukienkę pod Was i pieknie ja dopasowują,
nie musiałam sie o nic martwic, czy spadnie czy sie cos odepnie... spokojna głowa przez ca łe wesele i udana zabawa....
ja akurat miałam wypozyczana ale swieżo uszytą i przede mną nikt jej jeszcze nie miał bolerko mi spoecjalnie szyły pode mnie do sukienki z takimi samymi koronkami gratis i welon obszywały kamykami chyba nawet gratis do ceny welonu katalogowego...
polecam te babki
jakby ktoś chciał męską kamizelkę, musznik i chusteczkę, komplet z delikatnymi gałązkami (pasuje i do białej sukienki i do ivory, bo miałam ivory) to zdjęcie mogę przesłać na maila, ale chcę za nią 100 zł, bo kupowaliśmy w markowym sklepie i jest super jakościowo, inaczej zostawię na pamiątkę jak coś podajcvie maile w Głogowie i tak taniej niż 200 zł takich kompletów nie ma...
buty też mam 39-40 dwie pary, jedne białe na sesję do zajechania miałam, ale zniszczone nie są, drugie ivory z delikatną brązową koronką na bucie juz slubne
tosia125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 18:15   #295
lagen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: spod granicy czeskiej :)
Wiadomości: 7
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

tosia to mi podchodzi pod niepłaconą reklamę
lagen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 18:30   #296
Ewelina690
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 147
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Dzięki za odpowiedzi!

W sumie racja, że nie powinno się szyć sukienki z projektu, bez wcześniejszego przymierzenia...
Z resztą panie z Pana Tadeusza i tak już odmówiły mi uszycia tej sukni, bo jest zbyt pracochłonna, a terminy je gonią... Ale za to będą próbowały ściągnąć mi sukienkę z innej firmy z możliwością wypożyczenia
Więc też uważam, że są bardzo w porządku.

Ile bym dała, żeby mieć temat sukni z głowy...cały wrocław już zeszłam i nic
__________________
MAKIJAŻE ŚLUBNE I OKOLICZNOŚCIOWE - Głogów i okolice!

http://www.makijaze.glogow.pl

Zapraszam do obejrzenia mojej galerii!
Ewelina Nowak
Ewelina690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 14:00   #297
dimond83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 7
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Cytat:
Napisane przez Ewelina690 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedzi!

W sumie racja, że nie powinno się szyć sukienki z projektu, bez wcześniejszego przymierzenia...
Z resztą panie z Pana Tadeusza i tak już odmówiły mi uszycia tej sukni, bo jest zbyt pracochłonna, a terminy je gonią... Ale za to będą próbowały ściągnąć mi sukienkę z innej firmy z możliwością wypożyczenia
Więc też uważam, że są bardzo w porządku.

Ile bym dała, żeby mieć temat sukni z głowy...cały wrocław już zeszłam i nic
Moze kogoś zainteresuje
pozdrawiam
http://allegro.pl/suknia-slubna-prin...192936122.html
dimond83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 14:31   #298
joaska1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Cytat:
Napisane przez alwa Pokaż wiadomość
Ja właśnie szyję u krawcowej, bo to zawsze po 1. suknia jest lepiej dopasowana po 2. wychodzi taniej no i dzięki temu mogłam wybrać górę z jednej sukienki a dół z innej. wcześniej szyłam u niej sukienkę koktajlową na wesele i jestem z niej bardzo zadowolona
alwa

Podaj mi namiary na Twoją krawcową. Byłam w tym tygodniu u krawcowej na Głowackiego i nikogo tam nie zastałam a w tym Panu Tadeuszu powiem wam że potraktowali mnie jakbym im w czymś przeszkodziła. Nie zrobili na mnie dobrego wrażenie. Gdzie jeszcze w Głogowie można uszyć suknię?
joaska1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 09:09   #299
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Cytat:
Napisane przez joaska1989 Pokaż wiadomość
alwa

Podaj mi namiary na Twoją krawcową. Byłam w tym tygodniu u krawcowej na Głowackiego i nikogo tam nie zastałam a w tym Panu Tadeuszu powiem wam że potraktowali mnie jakbym im w czymś przeszkodziła. Nie zrobili na mnie dobrego wrażenie. Gdzie jeszcze w Głogowie można uszyć suknię?
ja szyłam swoją suknię (jest już gotowa ) w salonie Gorsecik na Morcinka naprzeciwko Mogadoru. bardzo miła obsługa

Cytat:
Napisane przez reda5 Pokaż wiadomość
W tamtym roku na ślubowanie we wrześniu szyła dziewczyna z naszego forum suknie z fotografi i była zadowolona . poszukaj na poprzednich - stronach nawet było zdięcie tej sukni i cena .W Panu Tadeuszu to głównie szyją suknie z projektów bo mają 2 krawcowe i szwalnie u siebie na zapleczu,wiem bo kuzynka tam wypożyczała, wprawdzie gotową ale mają ze 200 sukienek i kupowała buty ,które zamawiała bez obcasa,balerinki.
napisałaś na forum dwa posty, oba chwalące Pana Tadeusza, trochę to podejrzane

Cytat:
Napisane przez Ewelina690 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedzi!

W sumie racja, że nie powinno się szyć sukienki z projektu, bez wcześniejszego przymierzenia...
Z resztą panie z Pana Tadeusza i tak już odmówiły mi uszycia tej sukni, bo jest zbyt pracochłonna, a terminy je gonią... Ale za to będą próbowały ściągnąć mi sukienkę z innej firmy z możliwością wypożyczenia
Więc też uważam, że są bardzo w porządku.

Ile bym dała, żeby mieć temat sukni z głowy...cały wrocław już zeszłam i nic
no nie wiem, jak suknia jest pracochłonna, to powinny policzyć drożej za jej szycie a nie całkowicie odmawiać. a we Wrocławiu chodziłaś po salonach, gdzie tylko sprzedają/wypożyczają gotowe, czy też pytałaś o możliwość szycia?
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 19:20   #300
tosia125
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Cytat:
Napisane przez lagen Pokaż wiadomość
tosia to mi podchodzi pod niepłaconą reklamę

masz całkowitą rację!
bo zadowolony klient jest najlepszą reklamą!
nic nowego nie odkryłeś /-aś
jeśli skuteczna, to bardzo się cieszę bo naprawdę warto!
obyście były tak zadowolone z sukni jak ja
tosia125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-08 22:25:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:54.