pierscionek z oczkami - pomoc pilnie potrzebna!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-04, 20:41   #1
Masza_20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 408

pierscionek z oczkami - pomoc pilnie potrzebna!!!


Dziewczyny zastanawiam sie i zastanawiam i w koncu wole sie was poradzic, moze ktoras byla w takiej sytacji. Widzialam sliczny puerscionek zareczynowy. Chodzi mi o to ze jest o 1 rozmiar za duzy. Ma mnustwo kamyczkow, podobny do tego na zdjeciu. Chodzilismy z TŻ po wielu jubilerach i w jednym pani powiedziala mi ze takich pierscionkow nie mozna zmieniac, bo kamyczki sie obluzuja i moga wypadac. Jednak tam gdzie chcemy kupic ten pierscionek twierdza ze moga bez problemu go zmniejszyc. Sami juz nie wiemy co robic, bo szkoda by bylo gdyby cos sie z tym pierscionkiem dzialo za jakis czas. W koncu powinna byc pamiatka na cale zycie.

Ktoras z was ma moze podobny pierscionek i tez zmieniany byl jego rozmiar. Pomozcie szybciutko, bo jutro idziemy kupowac!!! Nie wiem juz w koncu co robic???

Podoba sie wam wogole taki pierscionek? Ten w rzeczywistosci o wiele bardziej sie blyszczy na palcu. BLAGAM O POMOC!
Masza_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 21:32   #2
KARINCIA
Raczkowanie
 
Avatar KARINCIA
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Warszawka
Wiadomości: 335
GG do KARINCIA
Dot.: pierscionek z oczkami - pomoc pilnie potrzebna!!!

Masza_20 myślę że nie powinno być problemu ze zmniejszeniem tego pierścionka, (gorzej gdyby kamienie były na całej obręczy a nie tylko na górze), zresztą gdyby miało się cos dziać to i tak będziesz miała gwarancję
Jeśli jednak masz obiekcje to po prostu zamówcie ten model pierścionka w odpowiednim dla Ciebie rozmiarze
KARINCIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 21:37   #3
Frecia_28
Zadomowienie
 
Avatar Frecia_28
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łęczna/Warszawa
Wiadomości: 1 397
GG do Frecia_28
Dot.: pierscionek z oczkami - pomoc pilnie potrzebna!!!

Ja mam taki pierscionek jest pzrepiekny Ja go zmiejszalam o 3 numery i nie stracil na wizerunku nica nic
Frecia_28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 21:42   #4
Masza_20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 408
Dot.: pierscionek z oczkami - pomoc pilnie potrzebna!!!

Dzieki dziewczyny, troszke mnie podnioslyscie na duchu. Czekam nadal na opinie. Tez nie wydaje mi sie zeby cos sie moglo strasznego dziac, ale lepiej dmuchac na zimne Niby gwarancja pewnie bedzie, ale lepiej zeby nic sie nie dzialo i nie byla naprawde potrzebna. Co myslicie o tym pierscionku? To nie jest moj wyśniony pierscien, ale z tych ktore widzialam to jeszcze najladniejszy.

Jak sie nie ma co sie lubi, to ie lubi co sie ma Choc teraz coraz bardziej mi sie podoba im wiecej o tym mysle Zobaczymy jutro.
Masza_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 21:56   #5
Frecia_28
Zadomowienie
 
Avatar Frecia_28
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łęczna/Warszawa
Wiadomości: 1 397
GG do Frecia_28
Dot.: pierscionek z oczkami - pomoc pilnie potrzebna!!!

Masza - mam taki sam pierscionek. Jest sliczny. Pieknie sie mieni w sloncu. Bardzo ladnie wyglada na palcu. Jest bogaty ale jednoczesnie suptelny. Gdybym miala wybierac jeszcze raz pierscionek zareczynowy - wybralabym ten sam
Frecia_28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 06:16   #6
Jota
Raczkowanie
 
Avatar Jota
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 449
Dot.: pierscionek z oczkami - pomoc pilnie potrzebna!!!

A ja niestety powiem, że mi się nie podoba, bo jest oklepany i był modny parę lat temu. Nie chcę nikogo urazić, każdy ma swój gust przecież . Przyznam jednak, że jest okazały i widoczny.
Wybierz taki, by Tobie się podobał i byś nosiła go z dumą. Zresztą czuję, że już wybrałaś
Pozdr.serdecznie
__________________
O nadziejo przedziwna...
Jota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 07:25   #7
Masza_20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 408
Dot.: pierscionek z oczkami - pomoc pilnie potrzebna!!!

Moda to akurat ostatnia rzecz ktora biore pod uwage Poprostu musi m isie podobac, bo moda i tak przeminie a pierscionek zostanie. Zreszta nie podobaja mi sie "modne" pierscionki, ktorych pelno teraz w jubilerach czyli takie w slylu obraczki albo takie z maciupkim oczkiem.

Dzieki za opinie, a szczegolnie Freci, bo w koncu taki masz wiec wiesz jak sprawa wyglada.
Masza_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-05, 09:36   #8
nejka
Raczkowanie
 
Avatar nejka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 275
GG do nejka
Dot.: pierscionek z oczkami - pomoc pilnie potrzebna!!!

ja mam cos podobanego jak na zdjeciu. u mnmie nie bylo problemu z pomniejszeniem. Wszystko mozna z pierscionkiem zrobic.
nejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 11:35   #9
Frecia_28
Zadomowienie
 
Avatar Frecia_28
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łęczna/Warszawa
Wiadomości: 1 397
GG do Frecia_28
Dot.: pierscionek z oczkami - pomoc pilnie potrzebna!!!

Masza - nie ma za co dziekowac. Napisz jak poszly zakupy Pierscionek ma w tylko jedna wade trzeba go raz w miesiacu czyscic zeby cyrkonie(diamenty) lub inne oczka lsnily jak nowe Ale ja o tym zapominam :P i tak ladnie lsnia
Frecia_28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 13:51   #10
Masza_20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 408
Dot.: pierscionek z oczkami - pomoc pilnie potrzebna!!!

Niestety zdaje sobie sprawe ze sie bardzo brudzi, bo moja przyjaciolka juz mezatka mnie w tym uswaiadomila. Niewazne Zobaczymy jak sie udadza zakupy. Pozdrawiam. Buzka
Masza_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 19:27   #11
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: pierscionek z oczkami - pomoc pilnie potrzebna!!!

Możesz spokojnie go zmniejszyć bez strat na jakości. I tak zmniejsza się na okręgu, więc kamienie nie wypadną.
Naprawdę trzeba czyścić cyrkonie? A nie wycierają się same podczas noszenia? Ja noszę i złoto i srebro i kamienie szlachetne na rękach, ale nic nigdy nie czyściłam, wypolerowały się same podczas noszenia i mycia rąk, bo zapominam zdjąć biżuterię. I świecą się dość ładnie.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-05, 22:23   #12
Frecia_28
Zadomowienie
 
Avatar Frecia_28
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łęczna/Warszawa
Wiadomości: 1 397
GG do Frecia_28
Dot.: pierscionek z oczkami - pomoc pilnie potrzebna!!!

Ja je czyszcze gdyz ten pierscionek ma sporo zakamarlow do ktorych trzeba dotrzec gdyz osadza sie osad z mydla. Wystarczy tylko szczoteczka do zebow - dosc miekka - wyczyscic i juz
Frecia_28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-06, 11:42   #13
haallka
Wtajemniczenie
 
Avatar haallka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: piła
Wiadomości: 2 478
Dot.: pierscionek z oczkami - pomoc pilnie potrzebna!!!

mam podobny tyle ze na środku jest jeden rubin... z czyszczeniem nie ma problemu, sam sie ze mna kąpie a nie mozesz po prostu zamowic mniejszego rozmiaru... wszystkie firmy jubilerskie maja taka opcje, zrobia ci taki sam tyle ze mniejszy, bez niepotrzebnej ingerencji w jego strukture...
haallka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-06, 12:06   #14
Masza_20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 408
Dot.: pierscionek z oczkami - pomoc pilnie potrzebna!!!

No i kupiony!!! Dzis popoludniu idziemy odebrac, bo jednak byl zmniejszany. Mam nadzieje ze bedzie dobry Teraz licze ze zbyt dlugo nie bede musiala czekac by go zalozyc, bo szkoda zeby lezal w szufladzie zamiast cieszyc oko Troche sie jednak obawiam czy bedzie dobrze zrobione, zobacze za 3 h
Masza_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-06, 12:53   #15
nejka
Raczkowanie
 
Avatar nejka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 275
GG do nejka
Dot.: pierscionek z oczkami - pomoc pilnie potrzebna!!!

ja ma taki pierscionek ale chce cos w nim zmienic. Chcialabym na srodku ten najwiekszy zmienic na rubin i po dwa z kazdej strony na obreczy. Bedzie pasowalo??? Tak w ogole to okazalo sie ze moja szwagierka ma taki sam jak ja. Dla mnie to nie problem ale widze ze dla szwagra tak:/ a poza tym zawsze chcialam miec z rubinem tylko czy to sie bedzie oplacalo?? wiek ktoras ile to moze kosztowac?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pierscionek 004.jpg (64,2 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pierscionek 005.jpg (56,4 KB, 20 załadowań)
nejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-06, 16:02   #16
Masza_20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 408
Dot.: pierscionek z oczkami - pomoc pilnie potrzebna!!!

Mysle ze to bedzie pasowalo z tym rubinem i chyba nie powinno sprawic problemu, ale nie wiem jak z tymi kamykami po bokach. Musisz spytac jubilera. Mysle ze potrafia przerobic tak jak bedziesz chciala lub poprostu zrobia ci drugi wg twojego wzoru.
Masza_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-06, 17:20   #17
Frecia_28
Zadomowienie
 
Avatar Frecia_28
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łęczna/Warszawa
Wiadomości: 1 397
GG do Frecia_28
Dot.: pierscionek z oczkami - pomoc pilnie potrzebna!!!

A ja bym w ogole nie przerabiala...chociazby ze wzgledu na Swojego TZ. Chociaz nie wiem czy wybieralas z nim czy sam wybral, jezeli wybral sam to pewnie bedzie mu przykro ze chcesz cos zmienic.
Frecia_28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-06, 19:31   #18
nejka
Raczkowanie
 
Avatar nejka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 275
GG do nejka
Dot.: pierscionek z oczkami - pomoc pilnie potrzebna!!!

Cytat:
Napisane przez Frecia_28
A ja bym w ogole nie przerabiala...chociazby ze wzgledu na Swojego TZ. Chociaz nie wiem czy wybieralas z nim czy sam wybral, jezeli wybral sam to pewnie bedzie mu przykro ze chcesz cos zmienic.
razem wybieralismy sam zaproponowal zmiane
nejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:03.