Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-19, 23:55   #361
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszys

madziarra, neonka28, Dolly - bo chyba Wy wszystkie macie ten nowy rozświetlający podwójny puderek w kremie Sun - powiedzcie czy on aby nie zatyka porów? Nie powoduje wysypu jakichś podejrzanych krostek? Bo podoba mi się baaaardzo ale przed jego zakupem mam jednak takie właśnie obawy uzasadnione obecnością isopropyl myristate w składzie
Cytat:
Napisane przez neonka28
A czy jest ktoś kto testował ten puder spodek sephory ten brązujący ze słoneczkiem. w tych ich światłach to nie widzialam blasku tego pudru ale był jasny taki kameralny odcień
Ja testowałam tylko na dłoni i tylko u nich, ale też mi się wydał aż za delikatny, jak na brązujący
Kobietki, wiem, że to nie ten wątek, ale powiedzcie, te, które kupiły, czy te nowe błyszczyki Sun mają tak wyraźne kolorki jak na to wyglądają? Bo pani w Sephorze tak mówiła, ale jej nie do końca wierzę po tym, jak neonka w wątku sephorowym napisała, że pomarańczowy jest transparentny
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 08:16   #362
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszys

a mam ten podwójny puderek

nie maziałam się jeszcze nim więc nie powiem czy zatyka pory itp.
dla mnie to on nie ma zastosowania na całą twarz... przynajmniej ja nie będe go tak stosować
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 08:16   #363
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszys

Cytat:
Napisane przez MagJa
madziarra, neonka28, Dolly - bo chyba Wy wszystkie macie ten nowy rozświetlający podwójny puderek w kremie Sun - powiedzcie czy on aby nie zatyka porów? Nie powoduje wysypu jakichś podejrzanych krostek? Bo podoba mi się baaaardzo ale przed jego zakupem mam jednak takie właśnie obawy uzasadnione obecnością isopropyl myristate w składzie

Ja testowałam tylko na dłoni i tylko u nich, ale też mi się wydał aż za delikatny, jak na brązujący
Kobietki, wiem, że to nie ten wątek, ale powiedzcie, te, które kupiły, czy te nowe błyszczyki Sun mają tak wyraźne kolorki jak na to wyglądają? Bo pani w Sephorze tak mówiła, ale jej nie do końca wierzę po tym, jak neonka w wątku sephorowym napisała, że pomarańczowy jest transparentny
Mi nie zapycha, ale nie mogę powiedzieć, że nie będzie zapychał też Tobie
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 08:29   #364
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd

Cytat:
Napisane przez Dolly
a mam ten podwójny puderek

nie maziałam się jeszcze nim więc nie powiem czy zatyka pory itp.
dla mnie to on nie ma zastosowania na całą twarz... przynajmniej ja nie będe go tak stosować
Też nie zamierzam stosować go na całą twarz, a raczej na poliki czy skronia, ale martwię się o te poliki, bo tam często mnie wysyfiają zapychacze
Cytat:
Napisane przez madziarra
Mi nie zapycha, ale nie mogę powiedzieć, że nie będzie zapychał też Tobie
Wiem, wiem, ale niemniej jednak dziękuję za odpowiedź. Sama kiedyś miałam róż z jakimś mirystynianem i krzywdy też mi w sumie nie robił, ale obawa zawsze jest.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 08:44   #365
angel23
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: To tu to tam ;-)
Wiadomości: 534
GG do angel23
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nada

Cytat:
Napisane przez neoiinka
Madziarro kochana moglabys pokazac jeszcze jak wyglada roz z sephory ten w fluidzie?, ja wiem ze to troche nie w temacie, ale jestem strasznie ciekawa
Jak nie pokazać to chociaż opisać- kolor, efekt i czy warto go mieć?
angel23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 12:12   #366
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Dziewczyny zapraszam do pokrewnego tematycznie wątku na BK.

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=118199
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 13:00   #367
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

No i stałam się posiadaczką podwójnego pudru sephorowskiego Siostrę namówiłam na drugi i wczoraj je kupiła Pierwszy kosmetyk, który kupiłam zupełnie w ciemno i jestem baaaaardzo zadowolona, bo jest r e w e l a c y j n y
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-20, 14:07   #368
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Kupiłam dzisiaj w Sephorze ten puder brązujący z serii Sun, ten wielki jak spodek Dla mnie kolor jest rewelacyjny! Śliczny subtelny jasny brąz, bardzo naturalnie wyglądający na twarzy.
Kupowałam w tej promocji: 2 w cenie 1. jako drugi puder wzięłam ten "tradycyjny" spodek, nr 01 Soleil Cuivre. Rzecz w tym, że one oba nazywają się dokładnie tak samo: nr 01 Soleil Cuivre. Kobieta w Sephorze powiedziała mi najpierw, że to dodatkowy nowy odcień. On rzeczywiście jest minimalnie inny, ale minimalnie. Ale nazwę i numer ma ten sam. Na razie wypróbowałam ten z serii Sun.
Czy któraś z was używała ich obu? Bo wydaje mi się, że efekt będzie naprawdę taki sam po użyciu.

Kupiłam jeszcze błyszczyki: te powiększające usta, ślicznie wyglądają na ustach. Tylko czemu one muszą tak piec!?
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 16:39   #369
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Margaretko, pieką bo właśnie mają powiekszać usta, dzieki jakis tam czynnikom (pobudzają kollagen w ustach czy cuś, naprawde nie wiem). Jak dla mnie za duża męka, niecierpię ich!
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 17:04   #370
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszys

Cytat:
Napisane przez MagJa
madziarra, neonka28, Dolly - bo chyba Wy wszystkie macie ten nowy rozświetlający podwójny puderek w kremie Sun - powiedzcie czy on aby nie zatyka porów? Nie powoduje wysypu jakichś podejrzanych krostek? Bo podoba mi się baaaardzo ale przed jego zakupem mam jednak takie właśnie obawy uzasadnione obecnością isopropyl myristate w składzie

Ja testowałam tylko na dłoni i tylko u nich, ale też mi się wydał aż za delikatny, jak na brązujący
Kobietki, wiem, że to nie ten wątek, ale powiedzcie, te, które kupiły, czy te nowe błyszczyki Sun mają tak wyraźne kolorki jak na to wyglądają? Bo pani w Sephorze tak mówiła, ale jej nie do końca wierzę po tym, jak neonka w wątku sephorowym napisała, że pomarańczowy jest transparentny
Stosuje Sun podwójny brazer na policzki. Najpierw nakładam jasny odcień aż do skroni a potem ten ciemny. Robiłam to najpierw pedzlem a teraz wklepuje palcami. Narazie nie wysypuje. UŻywam 1 tydzień.

Co do błyszczyków mam pomarańczowy z drobinkami złotymi. Jest lekko transparentny tzn. barwi mi usta ale przeżroczyście i nie nachalnie koloryzuje no chyba że z 3 warstwy połoze. Drobinki są błyszczace brokaciki maluśkie, nie takie mocne grube i tandetne.
Jedno jest pewne trzyma swietnie i napewno wygląda bombowo na opalonej buzi ...myśle że jak troszke sloneczko chwyci moją twarzyczke będzie jeszcze lepiej
Aha on nie jest perłowy półprzeżroczysty , owocowy i mocno poziomkowy
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 17:12   #371
mania19
Zadomowienie
 
Avatar mania19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 002
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

A ja właśnie wróciłam z Sephory Kupiliśmy z teżetem perfumy na Dzień Matki - dla mojej mamy - Gucci II, a dla mamy teżeta Armani Manię ... Początkowo miały to być coś z kolorówki, ale TŻ nie chciał
Więc biedak musiał za to płacić bo ja jestem spłukana po mojej dzisiejszej akcji No w końcu to on się uparł na perfumy więc niech płaci ( on tak ma- jest maniakiem perfumowym, i niewyobraża sobie innego prezentu )

Hehehe oczywiście skorzystałam z tej kuszącej promocji Sephory 1+ 1 gratis i zakupiłam :

puder słoneczny w różowym kompakcie z serii Piiink - razy 2
bronzerek 2- kolorowy z serii Sun - razy 2
błyszczyki z serii Sun - różowy i pomarańczowo- czerwony
puder / highlighter w odcieniu złotawym, oraz różowym

Kupiłam jeszcze korektor rozświetlający Loreala oraz bazę pogrubiającą Cils Booster Lancome

Nawet niewiecie jak mi to humor poprawiło a zwłaszcza mina mojego tż, jak mi rąk brakowało do trzymania tego wszystkiego

Fajne miny robiły też te konsultantki sephorowe gdy tż niosił za mną te kryki ( kule ), a ja z tym gipsem na nodze szalałam po sephorze, utykając nieco
mania19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-20, 17:22   #372
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Cytat:
Napisane przez mania19
A ja właśnie wróciłam z Sephory Kupiliśmy z teżetem perfumy na Dzień Matki - dla mojej mamy - Gucci II, a dla mamy teżeta Armani Manię ... Początkowo miały to być coś z kolorówki, ale TŻ nie chciał
Więc biedak musiał za to płacić bo ja jestem spłukana po mojej dzisiejszej akcji No w końcu to on się uparł na perfumy więc niech płaci ( on tak ma- jest maniakiem perfumowym, i niewyobraża sobie innego prezentu )

Hehehe oczywiście skorzystałam z tej kuszącej promocji Sephory 1+ 1 gratis i zakupiłam :

puder słoneczny w różowym kompakcie z serii Piiink - razy 2
bronzerek 2- kolorowy z serii Sun - razy 2
błyszczyki z serii Sun - różowy i pomarańczowo- czerwony
puder / highlighter w odcieniu złotawym, oraz różowym

Kupiłam jeszcze korektor rozświetlający Loreala oraz bazę pogrubiającą Cils Booster Lancome

Nawet niewiecie jak mi to humor poprawiło a zwłaszcza mina mojego tż, jak mi rąk brakowało do trzymania tego wszystkiego

Fajne miny robiły też te konsultantki sephorowe gdy tż niosił za mną te kryki ( kule ), a ja z tym gipsem na nodze szalałam po sephorze, utykając nieco
Ale miałas fajnie.. nie ma jak miny konsultantek
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 17:41   #373
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Cytat:
Napisane przez mania19
A ja właśnie wróciłam z Sephory Kupiliśmy z teżetem perfumy na Dzień Matki - dla mojej mamy - Gucci II, a dla mamy teżeta Armani Manię ... Początkowo miały to być coś z kolorówki, ale TŻ nie chciał
Więc biedak musiał za to płacić bo ja jestem spłukana po mojej dzisiejszej akcji No w końcu to on się uparł na perfumy więc niech płaci ( on tak ma- jest maniakiem perfumowym, i niewyobraża sobie innego prezentu )

Hehehe oczywiście skorzystałam z tej kuszącej promocji Sephory 1+ 1 gratis i zakupiłam :

puder słoneczny w różowym kompakcie z serii Piiink - razy 2
bronzerek 2- kolorowy z serii Sun - razy 2
błyszczyki z serii Sun - różowy i pomarańczowo- czerwony
puder / highlighter w odcieniu złotawym, oraz różowym

Kupiłam jeszcze korektor rozświetlający Loreala oraz bazę pogrubiającą Cils Booster Lancome

Nawet niewiecie jak mi to humor poprawiło a zwłaszcza mina mojego tż, jak mi rąk brakowało do trzymania tego wszystkiego

Fajne miny robiły też te konsultantki sephorowe gdy tż niosił za mną te kryki ( kule ), a ja z tym gipsem na nodze szalałam po sephorze, utykając nieco
Gratuluje zakupu!
Ja zaraz zmykam na imprezkę i jestem "opalona" tą pianką z Sephory - wyglądam jak po tygodniu na Kanarach i nic mi nie spływa (mimo, że gorąco jakoś u mnie w domu.
Opisz kochana koniecznie swoje wrażenia jak już wszystkiego popróbujesz i się wymaziasz
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 17:41   #374
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez Beekeeper
Margaretko, pieką bo właśnie mają powiekszać usta, dzieki jakis tam czynnikom (pobudzają kollagen w ustach czy cuś, naprawde nie wiem). Jak dla mnie za duża męka, niecierpię ich!

Ja kupiłam 2, a po pierwszym dniu już ich nienawidzę, nie wiem, jak ludzie moga tego używać przez dłuższy czas.

Aha: u mnie w Sephorze panie nie wiedziały, że można wybrać 2 różne odcienie tego samego pudru, błyszczyka itd. Musiałam się upierać przy swoim, prosząc o regulamin itd.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 17:54   #375
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez margaretka02
Ja kupiłam 2, a po pierwszym dniu już ich nienawidzę, nie wiem, jak ludzie moga tego używać przez dłuższy czas.

Aha: u mnie w Sephorze panie nie wiedziały, że można wybrać 2 różne odcienie tego samego pudru, błyszczyka itd. Musiałam się upierać przy swoim, prosząc o regulamin itd.
a mnie się bardzo te błyszczyki podobają i absolutnie nie przeszkadza mi pieczenie, nazwałabym je raczej fajnym chłodzeniem.

jutro mam zamiar zakupić 2 pudry rozświetlające, będę miała całą kolekcję chyba że mnie na wschód w poszukiwaniu pani Walewskiej wywieje
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 17:56   #376
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez margaretka02
Aha: u mnie w Sephorze panie nie wiedziały, że można wybrać 2 różne odcienie tego samego pudru, błyszczyka itd. Musiałam się upierać przy swoim, prosząc o regulamin itd.
a w której? W Galerii Dominik.?
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 18:09   #377
mania19
Zadomowienie
 
Avatar mania19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 002
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Cytat:
Napisane przez madziarra
Gratuluje zakupu!
Ja zaraz zmykam na imprezkę i jestem "opalona" tą pianką z Sephory - wyglądam jak po tygodniu na Kanarach i nic mi nie spływa (mimo, że gorąco jakoś u mnie w domu.
Opisz kochana koniecznie swoje wrażenia jak już wszystkiego popróbujesz i się wymaziasz
No to udanej imprezki Do mnie dziś przychodzi tż z bratem i jego dziewczyną, oraz moja kumpela z tż więc będzie kameralny wieczór par Ale do tego to jeszcze dużo czasu, bo spodziewamy się ich o 20 30 - 21, więc zdążę się pomaziać moimi nowościami
mania19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 19:11   #378
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

wątek jest straszny!!! można zwariować od tych piękności
gdyby nie to że jestem chora to juz bym w Sephorze siedziała..., ale wysłałam TŻ z kolegą i z instrukcją co ma mi kupića ma kupić na razie podwójny puderek z kolekcji Sun, mam nadzieje że będzie bo go do domu nie wpuszcze


dzwonił TŻ że ostatnia sztuka została, kazałam brać mimo tego że chciałam upolować 2 sztuki w tej promocji..

Edytowane przez Gabi2
Czas edycji: 2006-05-20 o 19:53
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 19:58   #379
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Dziewczyny, a macie może fotki na ręku albo na ustach tych nowych błyszczyków z kolekcji SUN? NIe mam możliwoście być narazie w Sephorze i zakup zleciłabym siostrze ale tak w ciemno to trochę się boję (choć zakup w ciemno podwójnego pudru był strzałem w dziesiątkę )
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-20, 20:00   #380
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Szalejecie dziewczyny, szalejecie.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 21:17   #381
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez króliczek
a mnie się bardzo te błyszczyki podobają i absolutnie nie przeszkadza mi pieczenie, nazwałabym je raczej fajnym chłodzeniem.

jutro mam zamiar zakupić 2 pudry rozświetlające, będę miała całą kolekcję chyba że mnie na wschód w poszukiwaniu pani Walewskiej wywieje

Chłodzeniem? Ciekawe określenie, ja akurat mam wręcz odwrotne skojarzenie: że pali, a nie chłodzi


Cytat:
Napisane przez Beekeeper
a w której? W Galerii Dominik.?
Tak, na 4 panie z którymi rozmawiałam, 3 były święcie przekonanane, że tylko te same produkty i dopiero z 4 się dogadałam.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 21:20   #382
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez Kate30
Szalejecie dziewczyny, szalejecie.

Kate, chyba gdzies w jednym z twoich postów mignęła mi informacja, że wystawiłaś puder brązujący Hauschki na targowisku... coś z nim jednak jest nie tak? Wydawało mi się, że bardzo go chwaliłaś. Planuję go kupic w przyszłym miesiącu.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 21:56   #383
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd w

Cytat:
Napisane przez neonka28
Stosuje Sun podwójny brazer na policzki. Najpierw nakładam jasny odcień aż do skroni a potem ten ciemny. Robiłam to najpierw pedzlem a teraz wklepuje palcami. Narazie nie wysypuje. UŻywam 1 tydzień.

Co do błyszczyków mam pomarańczowy z drobinkami złotymi. Jest lekko transparentny tzn. barwi mi usta ale przeżroczyście i nie nachalnie koloryzuje no chyba że z 3 warstwy połoze. Drobinki są błyszczace brokaciki maluśkie, nie takie mocne grube i tandetne.
Jedno jest pewne trzyma swietnie i napewno wygląda bombowo na opalonej buzi ...myśle że jak troszke sloneczko chwyci moją twarzyczke będzie jeszcze lepiej
Aha on nie jest perłowy półprzeżroczysty , owocowy i mocno poziomkowy
Dziękuję za odpowiedź. W końcu kupiłam i ten puder i błyszczyk, bo w obu się zakochałam I jeszcze paletkę do brwi i balsam do ust z serii profesjonalnej. Innymi słowy obkupiłam się jak nigdy I jeszcze prawie wszystko za pół ceny, bo z rzyrafką i gołabkiem zrobiłyśmy zbiorowy szturm na Sephorę
Cytat:
Napisane przez aga79
Dziewczyny, a macie może fotki na ręku albo na ustach tych nowych błyszczyków z kolekcji SUN? NIe mam możliwoście być narazie w Sephorze i zakup zleciłabym siostrze ale tak w ciemno to trochę się boję (choć zakup w ciemno podwójnego pudru był strzałem w dziesiątkę )
Jak mi się uda jutro i jak mnie nikt nie wyprzedzi to cyknę fotki. Ale powiem tak: jak lubisz migoczący deliaktny blask i naturalnie podkreślone usta, to bierz Ten błyszczyk praktycznie nie barwi, a ten mały brokacik sprawia, że usta się mienią tysiącem drobinek. Co prawda błyszczyk jest ciut gęsty i klejący, ale za to trwały i do tego pięknie pachnie tymi poziomkami
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 22:00   #384
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd w

co to za paletka do brwi??? MÓwcie babki bo ja sephore mam daleko ale jeśli to jakies cudo to oszaleje!!!!
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 22:22   #385
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegl

Cytat:
Napisane przez neonka28
co to za paletka do brwi??? MÓwcie babki bo ja sephore mam daleko ale jeśli to jakies cudo to oszaleje!!!!
A takie cudo http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=11945
Tyle babek chwaliło, że nie mogłam nie kupić

Hehe coś nam się temat wątku zmienia
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 03:31   #386
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

margaretka - brązer H jest świetny, nic nie jest z nim nie tak, poprostu brązerów mam tyle, że głowa boli, śmiało kupuj.

Jak wątek sephorowy to sephorowy kto nie ma paletki do brwi niech jak najszybciej to nadrobi, to zdecydownie sephorowy kosmetyk nr 1!!!!
Uwielbiam ją - jako, że mój 'makijaż' jest raczej minimalistyczny, to ona właśnie odwala u mnie gros makijażowej roboty - brwi pociągnięte tą paletką nadają twarzy kształtu - bez dwóch zdań.
Do wtorku promocja - więc radzę się od razu zaopatrzyć w 2 sztuki.
Ja mam tę jaśniejszą (blondynka) i wielbię ją najbardziej ze wszytkich moich kuferkowych cudeniek .
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 05:50   #387
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez Kate30
margaretka - brązer H jest świetny, nic nie jest z nim nie tak, poprostu brązerów mam tyle, że głowa boli, śmiało kupuj.

Jak wątek sephorowy to sephorowy kto nie ma paletki do brwi niech jak najszybciej to nadrobi, to zdecydownie sephorowy kosmetyk nr 1!!!!
Uwielbiam ją - jako, że mój 'makijaż' jest raczej minimalistyczny, to ona właśnie odwala u mnie gros makijażowej roboty - brwi pociągnięte tą paletką nadają twarzy kształtu - bez dwóch zdań.
Do wtorku promocja - więc radzę się od razu zaopatrzyć w 2 sztuki.
Ja mam tę jaśniejszą (blondynka) i wielbię ją najbardziej ze wszytkich moich kuferkowych cudeniek .
A tak, zgadzam sie w 100%. Gdyby nie opinie na KWC nie kupilabym tej paletki (mam te dla blondynek) bo kolorki wydawaly mi sie troche dziwne, dopiero po nalozeniu ich na brwi widac, ze sa trafione i daja naprawde swietny efekt. Wczesniej raz w miesiacu robilam lekka henne, czyli minutka i zmywanie, teraz nie musze

Acha, musze jeszcze dodac, ze zadna kredka do brwi nie daje tak fajnego naturalnego efektu.
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 07:46   #388
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Hmm... ale komuś, kto ma mocno zarysowane brwi, to taka paletka się chyba nie przyda? Bo tak kusicie, że jeszcze bym się na nią zdecydowała
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 08:24   #389
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam o

Cytat:
Napisane przez Beekeeper
Hmm... ale komuś, kto ma mocno zarysowane brwi, to taka paletka się chyba nie przyda? Bo tak kusicie, że jeszcze bym się na nią zdecydowała
No chyba się nie przyda.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 08:27   #390
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje n

Hmm... tylko, że ja zwykle/nigdy prawie ich nie maluję... Może wkleję fotkę? Czy tam jest wersja dla brunetek?

edit: ups, sorry, przeczytałam, że "sie przyda", więc moja odpowiedź jest trochę mało logiczna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PICT0022_new.jpg (36,7 KB, 89 załadowań)
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:24.