Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-01, 16:26   #541
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez króliczek
Bee, byłam dzisiaj w sklepiku z Eveline
mają puderki bezdrobinkowe, które wyglądają całkiem nieźle, tzn. nie maziają na pomarańczowo, tylko na neutralny brązik, całkiem niezłe. Cena też jest zachęcająca.
oooo, ale to są typowo brązujace? Z której to serii, jak się nazywają, były na ich stronie internetowej?
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 16:36   #542
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez Kate30
Ale w jakim sensie? Ja miziam całą buzię i wygląda świetnie. Mam jednakowoż pewne podejrzenia co do jego niespodziankogenności . Wcale mi się to nie podoba, bo puder jest naprawdę świetny.
Kate, właśnie w sensie miziania buzi Np. rozświetlającego brązowego używam na cały pyszczek, a różowego latem tylko na skronie i policzki. A ze spodkiem cały czas nie mam koncepcji. Mam kolor 01 i brzoskwiniową cerę, może stąd to moje niezdecydowanie. Troszkę mnie przeraziłaś z tymi niespodziankami, brrrr...

Cytat:
Napisane przez Beekeeper
oooo, ale to są typowo brązujace? Z której to serii, jak się nazywają, były na ich stronie internetowej?
Nie, na mój gust to nie są typowo brązujące puderki, ale kolor o ton ciemniejszy od karnacji doskonale się sprawdzi w tej roli, a pani w sklepiku nie była zbyt zorientowana. Jest to linia Beauty Line - prasowane z jedwabiem. Beauty Line Shiny mają drobnki i to one raczej się typowymi brązerami.
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 16:40   #543
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez Kate30
Ale w jakim sensie? Ja miziam całą buzię i wygląda świetnie. Mam jednakowoż pewne podejrzenia co do jego niespodziankogenności . Wcale mi się to nie podoba, bo puder jest naprawdę świetny.
maziasz się takim wydrobinkowanym po całej buzi?
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 16:41   #544
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez Beekeeper
maziasz się takim wydrobinkowanym po całej buzi?
drobinki w spodku nie są mocno widoczne
ja maziam całą buzię wydrobinkowanym rozświetlającym najchętniej na wydrobinkowany Recover albo Revlonek
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 16:43   #545
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez króliczek
Nie, na mój gust to nie są typowo brązujące puderki, ale kolor o ton ciemniejszy od karnacji doskonale się sprawdzi w tej roli, a pani w sklepiku nie była zbyt zorientowana. Jest to linia Beauty Line - prasowane z jedwabiem. Beauty Line Shiny mają drobnki i to one raczej się typowymi brązerami.
hmmm...no to zaraz, więc czym sie różni zwykły ciemny puder od pudru typowo brązujacego? Zawsze myślałam, że jednak odcieniem - brązujacy lepiej imituje opalenznę, a w takim ciemnym wyglądałybyśmy jak z po prostu źle dobranym pudrem... Hmm
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 16:48   #546
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez Beekeeper
hmmm...no to zaraz, więc czym sie różni zwykły ciemny puder od pudru typowo brązujacego? Zawsze myślałam, że jednak odcieniem - brązujacy lepiej imituje opalenznę, a w takim ciemnym wyglądałybyśmy jak z po prostu źle dobranym pudrem... Hmm
Powiem tak - wymaziałam się dzisiaj dosyć ciemnym odcieniem, ale nie przesadzałam z jego ilością i wyglądał całkiem dobrze. Myślę, że nie byłoby problemu sztuczności, ale trzeba to sprawdzić na własnej skórze.
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 16:49   #547
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odc

Cytat:
Napisane przez Beekeeper
maziasz się takim wydrobinkowanym po całej buzi?
Nie odpuścisz tym drobinkom Bee -
uroczyście oświadczam, że wszystkie drobinki w spodku zostają w puderniczce, a na paszczę nie mają ochoty się przenieść - lenie.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-01, 18:03   #548
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odc

Cytat:
Napisane przez Kate30
Nie odpuścisz tym drobinkom Bee -
uroczyście oświadczam, że wszystkie drobinki w spodku zostają w puderniczce, a na paszczę nie mają ochoty się przenieść - lenie.
no dobrze, dobrze, wierzę

A powiedzcie, komu pasuja takie kolory, jak np nr 2 Sephorowego spodka? Takie lekko pomarańczowawe..?
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 18:06   #549
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odc

Cytat:
Napisane przez Beekeeper
no dobrze, dobrze, wierzę

A powiedzcie, komu pasuja takie kolory, jak np nr 2 Sephorowego spodka? Takie lekko pomarańczowawe..?
mnie nie, używam 01
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 18:11   #550
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odc

Cytat:
Napisane przez króliczek
mnie nie, używam 01
ale mi chodzi ogólnie jakiej cerze, może typowi (lato, wiosna), włosom??
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 18:31   #551
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez króliczek
drobinki w spodku nie są mocno widoczne
ja maziam całą buzię wydrobinkowanym rozświetlającym najchętniej na wydrobinkowany Recover albo Revlonek
to tak jak ja nie umiem obejść się bez sypkiego rozświetlającego na całej twarzy uwielbiam drobinki
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-01, 18:31   #552
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odc

Cytat:
Napisane przez Beekeeper
ale mi chodzi ogólnie jakiej cerze, może typowi (lato, wiosna), włosom??
to się popisałam
a tak poważnie to nie mam pojęcia jakim typem jestem, każdy mi mówi co inszego
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 18:54   #553
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odc

Bee no tak ja mam puder Arabian Glow Avonu,teoretycznie odcien miał byc złoto-jasne a jest ciemnejszy(nie shimmering zaden) i matowy totalnie
__________________


Edytowane przez Mirianka
Czas edycji: 2006-06-01 o 19:19
Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 18:55   #554
mania19
Zadomowienie
 
Avatar mania19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 002
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Ja jestem mieszanką wiosenno- jesienną i mi 02 nie pasiła. Nie było tak żle, ale to nie był do końca mój kolor. Prezentował się jakoś tak ... dziwnie
__________________
S ystem
E liminacji
S tudentów
J est
A ktywny

mania19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 19:42   #555
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Ja jestem latem i nawet nawet na mnie wygląda . Aha - blondynam.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 20:49   #556
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Miałam dziś okazję pomiziać się brązerkami Pupy z nowej kolekcji i powiem wam - toż to same drobinki prawie. Kolory dwa - raczej ciemne, ale nabłyszczenie brokatowe mega.
Nie podobały mi się . No, opakowania mają fajne.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 22:49   #557
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

W końcu zdecydowałam się na terracottę dla blondynek.
Cudna jest
Niestety nie mogłąm kupić jej w sephorze z rabatem, bo już jej nie mieli. Pojechałam więc do Douglasa w CH Alfa. A tam przykra niespodzianka. Panna z miną łaskawcy podarowała mi próbkę szamponu do włosów marki douglas. Zapytałam dlaczego TAKA próbka, "czy mogę dosta cosinnego?". "Innych próbek nie ma" - wycedziła przez zęby. Skoro nie ma to nie ma. W koncu to tylko jeden klient mniej dla tej perfumerii na przyszłość. Pani była bezczelna, opryskliwa i strasznie mnie zdenerwowała, nie tym, że nie dała mi tych próbek ale stosunkiem do mnie. Szczerze mówiąc to nigdy nikt mnie tak nie potraktował przy zakupach. Żałuję, że nie zawołałam kierownika.
Dla poprawienia humoru pojechałam do mojej ulubionej sephory, kupiłam nową "piątkę" cieni do powiek diora. Od dawna chodziłam koło niej. Wspaniałe jasne pastele, rozświetlone kolory, świetne na lato. Od jutra biegam w nowym makijażu.
Wiem jedno: gdyby nie ten wątek nie kupiłabym tej terracotty. Śmiem twierdzić, że to jedna z bardziej udanych limitowanek guerlaina. Może nie taki efektowny gadżet jak "Secret of gold" z 2003 roku ale efekt na skórze daje sto razy lepszy. To będzie mój brązer do całorocznego stosowania!
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 07:37   #558
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Beliczku , gratuluje zakupu !
A Paniami z drogerii nie warto się przejmować Choć mnie też czasem doprowadzają do szału, kiedy wydając u nich sporą sumkę traktują mnie jak protencjalnego złodzieja i jeszcze robią łaskę, że mnie obsłużą. Pewnie powinnam im jeszcze dziękować za tą dobroduszność Doprawdy do dziś nie mogę zrozumieć polityki niektórych Sprzedawców...

madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 09:04   #559
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Cytat:
Napisane przez madziarra
Beliczku , gratuluje zakupu !
A Paniami z drogerii nie warto się przejmować Choć mnie też czasem doprowadzają do szału, kiedy wydając u nich sporą sumkę traktują mnie jak protencjalnego złodzieja i jeszcze robią łaskę, że mnie obsłużą. Pewnie powinnam im jeszcze dziękować za tą dobroduszność Doprawdy do dziś nie mogę zrozumieć polityki niektórych Sprzedawców...

Po raz kolejny muszę Ci Madziarro podziękować za ten wątek. Gdyby nie on nie byłabym szczęśliwą właścicielką terracotty.
A wracając do perfumeriii: nie przejmuję się tym. Poprostu nie odwiedzę już Douglasa w CH Alfa. Cieszę się, że w mojej ulubionej sephorze jest inaczej i zawsze jest się miło obsłużonym, bez względu na kwotę jaką się wydaje.
Poza tym nauczyłąm się, że lilimitowanki trzeba kupować od razu jak tylko się pojawią, uniknie się wtedy biegania po mieście i poszukiwania. Ni w sephorze zawsze jest kuponik z 10% zniżką
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-07, 20:48   #560
Violka33
Raczkowanie
 
Avatar Violka33
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 308
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Na swoją zgubę trafiłam na ten wątek... Nie opalam się ani na słońcu ani w solarium a lubię być opalona. Używam więc namiętnie samoopalaczy i pudrów brązujących. I kupiłam terracotę dla blondynek. Zakochałam się w niej... Jutro test.
Violka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 20:53   #561
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

ale jaka??guerlain?
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 21:32   #562
Violka33
Raczkowanie
 
Avatar Violka33
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 308
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Tak, Guerlain. To będzie róż, puder brązujący i rozświetlacz w jednym. Delikatnie, ale daje efekt połyskujących policzków. Duży wydatek, ale starczy zapewne na rok lub dłużej.
Violka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 23:40   #563
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Ja dziś użyłam najnowszego samoopalacza Shseido w odcieniu do jasnej karnacji. Dziewczyny, rewelacja!!! Zero plam, zacieków. Nawet nie potrzeba podkąłdu tylko odrobina terracotty dla blondynek i wygląda się jak po pwrocie z tropików.
Dostałam wczoraj wielką próbkę tego cuda w Douglasie (kupowałąm rewelacyjne cienie do powiek collistar, ale to temat na inny wątek), jak tylko mi się skończy biegnę kupić pełnowymiarową tubeczkę.
Takiego samoopalacza jeszcze nie widziałam. Efekt daje od razu, bo jest lekko kolorowany. Ma drobinki ale nie tworzą one na twarzy bombki, tylko taki złoty GLOW
Opalenizna wychodzi po około godzinie.
Zainteresujcie się tym produktem, bo jest rewelacyjny.
...
Swoją drogą to tak się miło zaczął dzisiejszy dzień: przyszła przesyłka z National Geographic, potem użyłam tego genialnego samoopalacza, poszłam po truskawki a ....potem ten mail o odrzuceniu mojej oferty w rekrutacji w pewnej instytucji.
I tak kończę dzień w objęciach ginu z tonikiem z nowymi nabytkami kosmetycznymi w ramach terapii oddołowującej.
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-08, 07:33   #564
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

ech no i ja sie skusiłam na tą terracottę dla blondynek (tzn jestem "zimnawą"szatynką i mi druga wersja kompletnie nie podpasowała ) i juz sie jej nie moge doczekac
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-08, 08:26   #565
roxi_hart
Raczkowanie
 
Avatar roxi_hart
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 50
GG do roxi_hart
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

A co sadzicie o nowym pudrze brazujacym Diora? Napiszcie prosze jak sie sprawuje.
roxi_hart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-08, 09:43   #566
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcie

Cytat:
Napisane przez beliczek
Ja dziś użyłam najnowszego samoopalacza Shseido w odcieniu do jasnej karnacji. Dziewczyny, rewelacja!!! Zero plam, zacieków. Nawet nie potrzeba podkąłdu tylko odrobina terracotty dla blondynek i wygląda się jak po pwrocie z tropików.
Dostałam wczoraj wielką próbkę tego cuda w Douglasie (kupowałąm rewelacyjne cienie do powiek collistar, ale to temat na inny wątek), jak tylko mi się skończy biegnę kupić pełnowymiarową tubeczkę.
Takiego samoopalacza jeszcze nie widziałam. Efekt daje od razu, bo jest lekko kolorowany. Ma drobinki ale nie tworzą one na twarzy bombki, tylko taki złoty GLOW
Opalenizna wychodzi po około godzinie.
Zainteresujcie się tym produktem, bo jest rewelacyjny.
ja się zainteresowałam
będe mieć przypływ gotówki to sobie go chyba sprawie jak tak go chwalisz

__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-08, 10:54   #567
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcie

Cytat:
Napisane przez Dolly
ja się zainteresowałam
będe mieć przypływ gotówki to sobie go chyba sprawie jak tak go chwalisz

Jest świetny. Ale dla Ciebie Dolly to chyba bardziej pasowałby ten do ciemniejszej karnacji. MAsz taką piękną śniadą skórę
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-08, 21:33   #568
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam

Jako, że Smashbox niedługo wchodzi do polskich drogerii a ja dojrzałam tam ten oto boski puder brązujący http://www.smashbox.com/index.cfm/fu...-1e9378210522/ mam pytanie, czy któraś z Was cos o nim może wie? Opis ze strony jest baaaaaaaardzo kuszący...

Fusion Soft Lights

Two gorgeous new shades in either a matte or shimmer finish that give a multi-hued, bronzing effect to get skin glowing. These flattering shades work on every skin tone and can be mixed or used alone. A good swirl of Dusk creates a bronze/peach shimmer, while a good swirl of Dawn creates a pale peach matte sheen that can be applied to cheeks or eyes. Get a sun-kissed bronze glow all year long with these luxurious silk powders.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Smashbox_Fusion Soft Lights.jpg (9,9 KB, 17 załadowań)
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-09, 05:19   #569
moniczkaw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Australia-Sydney
Wiadomości: 83
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

ja jestem posiadaczka tego cudenka:
http://www.sephora.com/browse/produc...categoryId=B70


ten puderek jest po prostu niesamowity,a kto

lubi matowe:

http://www.sephora.com/browse/produc...categoryId=B70
moniczkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-09, 07:42   #570
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

A czy ktoraś z Was oglądała/macała nową ,brązującą kolekcję Lancome`a?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lancome puder.jpg (36,3 KB, 8 załadowań)
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:39.