Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-09, 08:10   #571
angel23
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: To tu to tam ;-)
Wiadomości: 534
GG do angel23
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Ja już kończę z bronzerami w tym roku!( chyba, że coś na wyjeździe zagranicznym mną zawładnie). Na stronie Estee lauder jest juz new kolekcja letnia Azuree, bronzer w płynie i w pudrze między innymi. W Gdańsku i Bydgoszczy nie dostałam już terracoty dla blondynek( wiem, wiem- limitowanka), ale na allegro ją dzis zakupiłam i już nie mogę się jej doczekać.
angel23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-09, 08:21   #572
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Niepotrzebnie trafilam na ten watek
poczulam sie rozgrzeszona z checi zakupu kolejnego brazujacego cudenka, skoro niektore dziewczyny maja tego tyle to i mi kolejny nabytek nie zaszkodzi.
Terracote dla blondynek kupilam juz dawno,ale teraz nabylam brazujacy puderek Diora i roz tej serii do kompletu
teraz zastanawiam sie nad pianka brazujaca.. chyba z Guerlain'a.. nie wiem bo jeszcze jej nie dopadlam do testowania a widzialam tylko w TVN Style.
Beliczku- powiedz mi jak dokladnie nazywa sie ten samoopalacz Shiseido? bo widzialam taki z drobinkami ale to byl do ciala..
evee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-09, 12:53   #573
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Cytat:
Napisane przez moniczkaw
ja jestem posiadaczka tego cudenka:
http://www.sephora.com/browse/produc...categoryId=B70


ten puderek jest po prostu niesamowity,a kto

lubi matowe:

http://www.sephora.com/browse/produc...categoryId=B70
czaderskie, ale u nas tej firmy nie ma
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-09, 13:22   #574
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez evee
Niepotrzebnie trafilam na ten watek
poczulam sie rozgrzeszona z checi zakupu kolejnego brazujacego cudenka, skoro niektore dziewczyny maja tego tyle to i mi kolejny nabytek nie zaszkodzi.
Terracote dla blondynek kupilam juz dawno,ale teraz nabylam brazujacy puderek Diora i roz tej serii do kompletu
teraz zastanawiam sie nad pianka brazujaca.. chyba z Guerlain'a.. nie wiem bo jeszcze jej nie dopadlam do testowania a widzialam tylko w TVN Style.
Beliczku- powiedz mi jak dokladnie nazywa sie ten samoopalacz Shiseido? bo widzialam taki z drobinkami ale to byl do ciala..
Proszę oto link do strony shiseido:
http://www.shiseido.co.jp/e/suncare/...anning_pro.htm
Mój samoopalacz to ten pierwszy z lewej.
Jest naprawdę fajny i kosztuje 125zł, co jest niską ceną w relacji do jego jakości i wydajności.
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-09, 14:25   #575
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

dziekuje , ogladalam ten obok tego Twojego, tez byl z pieknym zlotym pylem
oblookam ten mam nadzieje ze mnie nie zachwyci
evee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-09, 19:32   #576
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

pojawiły się już również (ale oczywiscie jeszcze nie w Polsce) brązery Maybelline w musie-Dream Mousse Bronzer,mozna sobie je obejrzeć na stronach zagranicznych www.maybelline.com ,dziwne jest to,ze co kraj-to inny odcien,np inne odcienie w Nowym Jorku,a inne w Niemczech..tak samo z różami...zobaczymy czy sie pojawia te bronzery w Polsce bo na róż w musie trzeba bylo sporo poczekac i na dodatek pojawil sie jeden odcien!
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-09, 19:41   #577
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

ech, ja juz na nie choruję dość długo, ciekawa jestem, jak efekt dają? Jak to nakładać, na całą twarz, czy tylko na pewne partie? Czy będzie naturalnie wyglądał? Czy one sa już w Anglii?
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-10, 11:59   #578
angel23
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: To tu to tam ;-)
Wiadomości: 534
GG do angel23
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Myślę, że je sie nakłada na wybrane partie twarzy, aby uzyskać efekt glow. W Niemczech na pewno są, a w Anglii to nie wiem. Niedawno na allegro sprzedawca senigal miał je- około 20 zł
angel23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 12:15   #579
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

A znalazłam jeszcze coś takiego na Allegro:
http://photos.allegro.pl/photos/oryg...4304/107943043

transparentny żel tonujący Maybelline

ktos tego uzywał? chyba u nas jeszcze tego nie ma..?
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 14:14   #580
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Cytat:
Napisane przez Beekeeper
A znalazłam jeszcze coś takiego na Allegro:
http://photos.allegro.pl/photos/oryg...4304/107943043

transparentny żel tonujący Maybelline

ktos tego uzywał? chyba u nas jeszcze tego nie ma..?

byl u nas juz dawno jego sprzedaz juz sie konczy no mozna jeszcze czasem dostac byl przed ta kolekcja co byl te swtetlisty puder,to byla taka kolekcja chyba na lato albo wiosne zeszlego roku jakas tak byly tam dwa cienie dla dwoch typow mulatka i adriana lima (cienie brazowe i rozowe bodajze) i do tego wlasnie ten zel brazujacy byl cena jakos gora 20zl chcialam go kupic ale jakos tak zrezygnowalam
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 15:03   #581
BERRY21
Zadomowienie
 
Avatar BERRY21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 091
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Ja zawsze przyciemniam twarz, a raczej podkreslam ciemna karnacje. Uzywam na zmiane: pudru prasowanego Wibo ze zlotymi drobinkami, kulek brazujacych z Avonu, brazujacego rozswietlacza Oriflame z serii Giordani Gold, kremu rozswietlajaco-brazujacego z drobinkami Soraya, a dzisiaj kupilam fajny puderek w pedzlu firmy Essence: swietnie rozswietla, daje zloty polysk.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC03264.JPG (44,6 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03270.JPG (45,8 KB, 31 załadowań)
__________________
Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.
Mark Twain


BERRY21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-10, 15:08   #582
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Cytat:
Napisane przez BERRY21
Ja zawsze przyciemniam twarz, a raczej podkreslam ciemna karnacje. Uzywam na zmiane: pudru prasowanego Wibo ze zlotymi drobinkami, kulek brazujacych z Avonu, brazujacego rozswietlacza Oriflame z serii Giordani Gold, kremu rozswietlajaco-brazujacego z drobinkami Soraya, a dzisiaj kupilam fajny puderek w pedzlu firmy Essence: swietnie rozswietla, daje zloty polysk.
ile kosztował ten puder w pędzlu?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 15:18   #583
BERRY21
Zadomowienie
 
Avatar BERRY21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 091
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Cytat:
Napisane przez emememsik
ile kosztował ten puder w pędzlu?
Na szczescie nie fortune: 15,99
__________________
Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.
Mark Twain


BERRY21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 15:23   #584
BERRY21
Zadomowienie
 
Avatar BERRY21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 091
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Wklejam jeszcze link do podobnego pudru RR (jesli juz sie pojawil, to przepraszam):

http://www.allegro.pl/item107238383_ruby_rose_s ypki_puder_brazujacy_w_pe dzlu_nowosc.html
__________________
Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.
Mark Twain


BERRY21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 16:02   #585
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

z tymi bronzerami Maybelline cos kiepsko na allegro...jakies pojedyncze sztuki...trzeba chyba czekac a ciekawe czemu sa takie roznice w odcieniach w roznych krajach?u nas znajac zycie pojawi sie jeden odcien,o ile w ogole,bo w pozostalych krajach sa po 2 odcienie.Obawiam sie tylko,ze beda mialy za duzo drobinek takiego brokatu...
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 16:10   #586
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

aha! ostatnio w "Salonie Pieknosci" na Tvn Style była Ko-lekcja o produktach brązujących właśnie pani Ania prezentowała m.in jak nakładac,gdzie puder brązujący oraz pokazywała nowości-była własnie jakas pianka brązująca do nóg,pokazała efekt i był naprawde fajny
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 16:19   #587
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Cytat:
Napisane przez BERRY21
Wklejam jeszcze link do podobnego pudru RR (jesli juz sie pojawil, to przepraszam):

http://www.allegro.pl/item107238383_ruby_rose_s ypki_puder_brazujacy_w_pe dzlu_nowosc.html
uuu, jest nawet matowy!
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 16:56   #588
agniecha17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 352
Smile Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

A moze ktos uzywal brazerow Clinique z serii lato 2006 ??? Sa matowe i dosyc ladne kolorki, tylko ciekawa jestem jak wygladaja na buzi... Tak czy siak po przeczytaniu calego watku nie moge sie juz powstrzymac i lece do Sephory...
agniecha17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 21:00   #589
bieta
Zadomowienie
 
Avatar bieta
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 061
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Dziewczyny, używała któraś już tego nowego pudru z IsaDory? Jak on wygląda na twarzy? Szukam wprawdzie bezdrobinkowego (Beekeeper dziękuję jeszcze raz za pomoc ), ale wczoraj weszłam do Douglasa, jako że miałam chwilę do autobusu i się właśnie tym pudrom dokładniej przyjrzałam Ta faktura jest piękna Pofalowany brąz ze złotem nie wiem, czy dam radę się oprzeć Tylko nie chciałabym wyglądać jak bombka
A tak offtopicowo jeszcze w temacie drobinek - jeszcze się trzymam z nowymi zakupami, bo próbuję zebrać fundusze na Meteoryty - i też wczoraj maznęłam po nimi ręce - jakoś strasznie mi w pierwszej chwili ta skóra błyszczała, zwłaszcza w sztucznym świetle jak to z tym pudrem jest?
bieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-10, 21:01   #590
bieta
Zadomowienie
 
Avatar bieta
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 061
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

podwójny post, przepraszam
bieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 21:05   #591
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Cytat:
Napisane przez bieta
Dziewczyny, używała któraś już tego nowego pudru z IsaDory? Jak on wygląda na twarzy? Szukam wprawdzie bezdrobinkowego (Beekeeper dziękuję jeszcze raz za pomoc ), ale wczoraj weszłam do Douglasa, jako że miałam chwilę do autobusu i się właśnie tym pudrom dokładniej przyjrzałam Ta faktura jest piękna Pofalowany brąz ze złotem nie wiem, czy dam radę się oprzeć Tylko nie chciałabym wyglądać jak bombka
A tak offtopicowo jeszcze w temacie drobinek - jeszcze się trzymam z nowymi zakupami, bo próbuję zebrać fundusze na Meteoryty - i też wczoraj maznęłam po nimi ręce - jakoś strasznie mi w pierwszej chwili ta skóra błyszczała, zwłaszcza w sztucznym świetle jak to z tym pudrem jest?
Z Meteorytami to jest sprawa dyskusyjna, wręcz kontrowersyjna. Reklamy obiecują niewiadomo jak spektakularny efekt, tymczasem Winter Radiance w ogóle się nie nadaje dla mnie na dzień. Lubię drobinki, ale bez przesady. Poza tym Meteorytki mają skłonność do powodowania podrażnień i uczuleń.
No, namarudziłam, namarudziłam, ale muszę przyznać, że lubię Pink Fresh w codziennym makijażu, aczkolwiek spodziewałam się po nich więcej
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 21:29   #592
bieta
Zadomowienie
 
Avatar bieta
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 061
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Eh, no to mnie teraz wystraszyłaś z kulkami APC mam złe doświadczenia, puder z Sephory też mnie chyba podrażnia, a na Meteoryty się napaliłam po pochlebnych opiniach No ale na razie jeszcze fundusze mobilizuję, może mi się zachce bardziej co innego
bieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 21:30   #593
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Cytat:
Napisane przez bieta
Eh, no to mnie teraz wystraszyłaś z kulkami APC mam złe doświadczenia, puder z Sephory też mnie chyba podrażnia, a na Meteoryty się napaliłam po pochlebnych opiniach No ale na razie jeszcze fundusze mobilizuję, może mi się zachce bardziej co innego
Może spróbuj pudru sypkiego z serii Revlon Skinlights? Albo kuleczek Giordani Gold Oriflame? Oba produkty bardzo sobie chwalę.
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 21:37   #594
bieta
Zadomowienie
 
Avatar bieta
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 061
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

hm, Revlon daje podobny efekt do Meteorytów? Czytałam, że z nim trzeba bardzo ostrożnie, bo łatwo przesadzić
bieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 21:45   #595
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Cytat:
Napisane przez bieta
hm, Revlon daje podobny efekt do Meteorytów? Czytałam, że z nim trzeba bardzo ostrożnie, bo łatwo przesadzić
nigdy nie rozpatrywałam podobieństwa efektów, ale buzia wygląda naprawdę świeżo.
Myślę, że emulsja natural light dałaby podobny efekt, ale to jednak emulsja, a nie puder
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 21:55   #596
bieta
Zadomowienie
 
Avatar bieta
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 061
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Dzięki chyba więc wypróbuję najpierw skinlightsy zawsze to nieco tańsza opcja, szczególnie, jesli się okaże, że efekt mi nie odpowiada
bieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 02:50   #597
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Dziewczyny nowe brązujące cudeńko Clarinsa .
Niestety nie widziałam jeszcze w naszych perfumeriach.

bieta - meteorki możesz sobie z czystym sumieniem darować.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg clarins bronz.jpg (14,3 KB, 21 załadowań)
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 07:24   #598
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez Kate30
Dziewczyny nowe brązujące cudeńko Clarinsa .
Niestety nie widziałam jeszcze w naszych perfumeriach.

bieta - meteorki możesz sobie z czystym sumieniem darować.
Kate Ja ten puderek widziałam już rok temu
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 08:19   #599
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcie

Cytat:
Napisane przez madziarra
Kate Ja ten puderek widziałam już rok temu
O kurka
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 16:41   #600
bieta
Zadomowienie
 
Avatar bieta
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 061
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

No i zaszalałam Ta IsaDora jest moja Na razie siedzę i napawam się widokiem ślicznego opakowania, Wam się też pochwalę
Kate, no to faktycznie sobie te Meteorki daruję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ID puder.jpg (81,2 KB, 55 załadowań)
bieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:52.