Sierpniowe Panny Mlode! - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-07-26, 21:53   #511
anialobo
Raczkowanie
 
Avatar anialobo
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 107
Dot.: Panny Młode 11-08-2007...pozbajmy się:)

czesc jestem Ania.Ja tez na date slubu wybralam 11.08.2007
Jest to data moich urodzin i mam takie szczescie, ze wypada w niedziele.
Decyzja o slubie zostala podjeta 3tyg temu. Obecnie mieszkam w Londynie, ale wesele bedzie w Polsce-tam mam wszystkich znajomych, rodzine itd.Jk na razie to wszystko zalatwiam przez internet, czyli przegladam suknie , fryzury, zespoly, Ale juz za pare dni jade do domu by znalezc sale i takie tam. Mam juz wymarzona suknie nie jedna, ale na pewna ktoras z tych.Jest to angielski projektant, ktory jest tu na miejscu, bo niestety w Polsce sukni nie kupie, bo nie mam czasu-ani kasy na takie czeste wyjazdy.
dolanczam pare zdjec sukni i fryzury.co o tym sadzisz?
anialobo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-27, 06:26   #512
milly
Raczkowanie
 
Avatar milly
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 358
Smile Dot.: Panny Młode 11-08-2007...poznajmy się:)

Witaj Aniu
Cieszę się, że wybrałaś tą datę
Napisz skąd jesteś...a tak na marginesie to z tą sala to się pospiesz, bo w moim mieście to 2007r. jest już praktycznie zapchany, a szczególnie te wakacyjne miesiące.

...a suknie - bardzo oryginalne. Fryzurke znam bardzo dobrze...miałam taką w tym roku u siostry na ślubie

pozdrawiam
milly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-27, 08:26   #513
Emily1982
Przyczajenie
 
Avatar Emily1982
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 13
Dot.: Sierpniowe Panny Mlode!

My bierzemy ślub 26 sierpnia i troche jest mi przykro bo ani ode mnie ani od narzeczonego nie przyjadą chrzestni. Liczyliśmy że na naszym małym przyjęciu będzie 30 osób a tymczasem zostało 20 pewniaków! Do tego moja przyjaciółka która też miała bawić się ze mna wyjeżdża w niedzielę do Szkocji. Denerwuję się bo boję się że cos nie wyjdzie tak jak bym tego chciała.
__________________
W każdym istnieniu dziecka wpisane jest życie dwojga ludzi, nie do wymazania i na całe życie

http://tickers.TickerFactory.com/ezt.../d5ba/preg.png
Emily1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-27, 08:35   #514
milly
Raczkowanie
 
Avatar milly
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 358
Dot.: Sierpniowe Panny Mlode!

Nasz ślub jest 11 sierpnia 2007

pozdrawiam
milly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-27, 09:09   #515
kami5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 490
Dot.: Panny Młode 26 sierpnia 2006 :)

Dziewczyny teraz zostało mam już z ,,górki''. dni coraz mniej do wielkiego dnia
kami5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-27, 10:31   #516
kolanosia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 541
Dot.: Sierpniowe Panny Mlode!

Mnie też zaczynają brać już nerwy i no pojawiły się też pierwsze koszmary senne. Czuję że jesteśmy jeszcze trochę w lesie, ale w porównaniu do ostatniego postu to i tak duuuuuuużo załatwiliśmy. Zrobiliśmy kurs w poradni, ja w końcu mam bieliznę i nawet zdecydowałam się na udziwnienia w postaci pasa do pończoch . TŻ już jest prawie ubrany i ku mojemu zdziwieniu wybrał koszulę na spinki - tak eleganckiego go jeszcze nie widziałam. Zostało mi usadzenie gości, zrobienie winieteki zawieszek na butelki i wszystkie sprawy związane z dekoracjami sali i siebie (makijaż + fryzura). Co prawda mam już zamówioną wizytę w salonie ale jeszcze nie wiem co chcę by mi na głowie zrobili. Jak to usłyszała moja przyszła teściowa to tylko pokręciła nosem: "jak można nie wiedzieć czego się chce na własny ślub 3 tygodnie przed wielkim dniem". Troszkę mnie to zdenerwowało jak każda jej uwaga dotycząca naszego ślubu. A tak na zakończenie dobrych wiadomości to i u nas ksiadz "zapomniał" powiedzieć o remoncie kościoła i jeśli sytuacja się nie zmienia w cuda nie wierzę to nasz ślubik odbędzie się pod gołym niebem wśród "pięknych" drewniano-blaszanych rusztowań. Super! Acha jeszcze jedno- na przymiarce utopiłam się w sukni, albo tyle schudłam albo panie przesadziły z zapasem. Koszmar, jutro następna przymiarka, już ostatnia. Mam nadzieję że tym razem będzie lepiej! Pozdrawiam wszystkie sierpnióweczki!
__________________
Nasz ślub - 12.08.2006r
Lenka - 08.12.2009r magia liczb???
kolanosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-27, 11:38   #517
an.ka.b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 261
GG do an.ka.b
Dot.: Panny Młode 26 sierpnia 2006 :)

Zazdroszczę Wam Panny Młode 26 sierpnia 2006 , za mięsiąc już będziecie po waszym wielkim dniu, ja muszę czekać aż do pażdziernika żeby być żonką!! ale 26 sierpnia też bawię się na weselu u szwagra, więc jest Was więcej niż na tym forum !! Powodzenia!!
an.ka.b jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-27, 11:45   #518
j_j
Przyczajenie
 
Avatar j_j
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 21
Dot.: Sierpniowe Panny Mlode!

Dziewczyny z 26 sierpnia, czy wy już poddajecie się tej świadomości, że to już tylko 31 dni Bo ja niestety tak
j_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-27, 13:26   #519
bezsenność
Zadomowienie
 
Avatar bezsenność
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 470
Dot.: Sierpniowe Panny Mlode!

wiecie co!! Jak dla mnie załamka

Przeczytałam sobie pogodę... i nie wiem -- może slub odwoać?

"(26.07.2006) - Po upalnym i suchym lipcu, sierpień prawdopodobnie przyniesie nam zupełnie odmienną pogodę. Sytuacja będzie podobna do tej z roku 1979, kiedy to po srogiej zimie, nazywanej "zimą stulecia" nadeszła niezbyt ciepła i deszczowa wiosna, a po niej czerwiec, który okazał się być najcieplejszym czerwcem w historii polskiej meteorologii. Właśnie wtedy do Polski przybył Jan Paweł II i powiedział pamiętne słowa. Lipiec następujący po rekordowo upalnym i suchym czerwcu, był zupełnie skrajny pogodowo. Okazał się być jednym z najzimniejszych lipców w całej historii. W tym roku sytuacja z 1979 może się powtórzyć, a nawet już się powtarza. Po srogiej zimie, kiedy to notowaliśmy nawet minus 32 stopnie, nadeszła chłodna i powodziowa wiosna. Do Polski przybył Benedykt XVI. Lato rozpoczęło się mocnym akcentem, upałami i pogłębiającą się suszą, a teraz mamy najcieplejszy lipiec w historii pomiarów. Nie trudno się domyślić jaki według porównania może być sierpień, a prognozy na dodatek to potwierdzają. Wyże znad środkowej Europy ustąpią i przesuną się na południe, dzięki czemu deszczowe niże atlantyckie pierwszy raz tego lata będą mogły kroczyć w głąb Europy na wschód, przynosząc nam wielodniowe, silne opady deszczu i co za tym idzie wilgotne i znacząco chłodniejsze powietrze. W sierpniu najczęściej zobaczymy na termometrach 22-25 stopni w ciągu dnia i 12-15 stopni nocami. Będą jednak miejsca, gdzie podczas opadów temperatura będzie spadać w dzień nawet do poziomu zaledwie 15 stopni. Obfite, nawet zbyt intensywne, opady mogą na południu Polski, głównie w Małopolsce i na Podkarpaciu, doprowadzać do lokalnych podtopień, podobnie jak miało to miejsce wiosną. Z pewnością nie będzie już tak długotrwałych upałów jak mamy to obecnie, liczba dni słonecznych zmniejszy się grubo ponad połowę. Co najważniejsze zażegnamy dramatyczną suszę, chociaż w wielu miejscach minie wiele dni zanim spękana ziemia dojdzie do siebie i zacznie wreszcie pochłaniać wodę, normalizując tym samym sytuację. Nie ma się jednak co obawiać braku gorących dni, one będą się pojawiać, ale będzie ich znacznie mniej niż w lipcu. Mimo, że w sierpniu więcej będzie opadów i chłodów, to jednak wciąż nie oznacza to zmiany tendencji do suszy i temperatur powyżej normy, które po przerwie powrócą do Polski."

ehhh dobrze że mam inne sprawy na głowie, może nie będę o tym mysleć
__________________
20.01.09 Matuszek 28.05.2011 Tutu
Będę znów żoną
bezsenność jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-27, 16:16   #520
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: Sierpniowe Panny Mlode!

A w niemczech mowia calkiem inaczej, ze sierpien bedzie rownie cieply jak i lipiec.. Z drugiej strony, 22-25 stopni to idealna temperatura dla par mlodych-co by sie w strojach odswietnych nie zagotowaly . Jedynie nie pozadane moglyby byc silne opady deszczu... ale, co bedzie to bedzie. Ja juz wole te 25 jak 35 stopni...
__________________
Two hearts are beating together
I'm in love....
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-27, 20:11   #521
Jolinek
Rozeznanie
 
Avatar Jolinek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 868
GG do Jolinek
Dot.: Panny Młode 11-08-2007...poznajmy się:)

No to jeszcze jedna do waszego grona. Ja równiez ślubuję 11.08.2007 r. Nawet w tej samej godzinie co Milly. Nasza szczęśliwa godzina to 17.00
Bardzo się cieszę że jest nas więcej i możemy na bieżąco śledzić nasze przygotowania oraz dzielić się swoimi przeżyciami i wymieniać doświadczeniami.
Pozdrawiam
__________________

Michasia... nasz wigilijny cud
Jolinek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-27, 20:19   #522
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Sierpniowe Panny Mlode!

Byłam dziś na pierwszej przymiarce suknia, nadal mi się nie odwidziała i nadal jestem nią zachwycona i sobą w niej Niestety kilka spraw stanęło u nas w miejscu co troszkę mnie martwi, ale trudno jakoś damy radę. Za bielizną jeździałm dwa dni zlatalam mnóstwo sklepów, moje wnioski po 1. nie ma nic ładnego i godnego uwagi w Łodzi, po 2. ceny w miarę przystępne dla sprzedawcy to takie około 300 łz po 3. na moim niezbyt obfitym biuście większosć staników wygląda tragicznie, a po 4. nie ma wszsytkim rozmiarów tzn takiego jak ja bym chciała Co do pogody to mi by wystaczyło to 22-25 stopni byle by nie padało.
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-27, 20:21   #523
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Panny Młode 26 sierpnia 2006 :)

A dziś TŻ kupił garnitur i buty, jest bardzo zadowolony, podobnie jak narzeczona Garnitur grafitowy w delikatne prążki z Vistuli za 390 zł i buty z CCC za 79.99 Udały nam sie te zakupy
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-27, 20:50   #524
maryna03
Przyczajenie
 
Avatar maryna03
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: tymczasowo Legnica
Wiadomości: 14
Dot.: Sierpniowe Panny Mlode!

Dobry wieczór.Ja, jak zwykle, dorzucę swoje 3 grosze ,miłe panie.Dziś przedślubnych niespodzianek ciag dalszy.Cukiernik ma urlop!!!A już myślałam naiwnie,że chociaż tę sprawę będę mieć załatwioną sprawnie i bezproblemowo.Wiec jutro w 40-stopniowym upale ruszamy z rodzicami na poszukiwanie cukierni,która upiecze nam ciasta i torty. .Kolejnym szokiem jest dla mnie fakt,że w całym,ponad 100-tysięcznym mieście nie mogę dostać ani jednego pasa do pończoch w kolorze ecru (o szampańskim już nawet nie śmiem marzyć,choc właściwie w tym kolorze mam bieliznę).Więc przed moim przyszłym małżonkiem wystąpię w niezwykle gustownym zestawie:szampński stanik,majstaski,biały pas i białe pończochy!!!!!!Hahahahaha hah .Dobrze,że chłopak ma poczucie humoru.Już nie mam siły się denerwować,chyba dziś jest ten dzień,od którego zaczynam sie z tego wszystkiego śmiać.Bo nic innego mi nie zostaje.Panie Boże,niech ten sierpień nie będzie taki upalny!!!Dzięki dziewczyny,że jesteście...
maryna03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-27, 21:30   #525
anialobo
Raczkowanie
 
Avatar anialobo
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 107
Dot.: Panny Młode 11-08-2007...pozbajmy się:)

czesc
to znowu ja. masz racje z ta sala-tez sie boje, czy beda miejsca. jakos tak mi sie wydaje, ze sierpien to najpopularniejszy miesiac na wesela.
znalazlam zespol ktory bardzo mi sie podoba, ale niestety ma caly sierpien zajety.jeszcze jak okaze sie ze nie ma sali w tym dniu to chyba sie potne zartuje
a tak pozatym to jestem z zar-woj lubuskie
anialobo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-28, 05:55   #526
milly
Raczkowanie
 
Avatar milly
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 358
Smile Dot.: Panny Młode 11-08-2007...pozbajmy się:)

Cytat:
Napisane przez anialobo
...a tak pozatym to jestem z zar-woj lubuskie
Cześć Aniu.
Jeśli będziesz miała jakieś pytania dot. czy zespołu, czy fotografa, sali itd. to daj znać...pomożemy Ci
Jolinek - witaj kochana

pozdrawiam
milly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-28, 07:57   #527
złotowłosa
Raczkowanie
 
Avatar złotowłosa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 170
Dot.: Panny Młode 11-08-2007...pozbajmy się:)

To ja tez dołączam sie na 11.08.2007 r Mamy zarezerwowane miejsce na przyjęcie, w kościele jeszcze za wczesnie na zapisy, zespół prawie prawie wybrany Jak myślę o tych wszystkich przygotowaniach to najzwyczajniej w świecie wolałabym gdziej daleko wyjechać w ten dzień. Za dużo zamieszania, bieganiny itp Do TEGO dnia mam podejście normalne, nie wywołuje we mnie jakiś niesamowitych ekscytacji, uniesień. Chciałabym mieć już ten dzień za soba bo bardzo nie lubię wszelkiego rodzaju sztucznego zamieszania a przed i w trakcie tego dnia jest ono niemałe
złotowłosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-28, 08:13   #528
milly
Raczkowanie
 
Avatar milly
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 358
Dot.: Panny Młode 11-08-2007...pozbajmy się:)

Witaj na forum
milly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-28, 08:17   #529
złotowłosa
Raczkowanie
 
Avatar złotowłosa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 170
Dot.: Panny Młode 11-08-2007...pozbajmy się:)

Dziękuję
złotowłosa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-28, 08:42   #530
bezsenność
Zadomowienie
 
Avatar bezsenność
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 470
Dot.: Sierpniowe Panny Mlode!

Emulez- pozwolę sobie z Tobą nie zgodzić.
My mamy wesele na wolnym powietrzu!! Jak bedzie zbyt zimno- bedzie źle i jak bedzie padao to jeszcze gorzej. a na miejsce dobrniemy dopiero ok 18 wiec już upał nie bedzie taki wielki.
ehhh
Martyna- nie łam sie cukiernikiem- na pewno znajdziecie jakąś cukiernię- bo to raczej mniejszy problem. A jeśli chodzi o bieliznę to jak przyciemnisz światełko- to młody nie zauważy różnicy kolorów- a założę się że akuratnie to, bedzie mało istotne

My jutro wyruszamy po obrączki a wieczorkiem- wieczorki nasze panienisko-kawalerskie- znając życie w niedzielę będę "poza zasięgiem "
__________________
20.01.09 Matuszek 28.05.2011 Tutu
Będę znów żoną
bezsenność jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-28, 08:59   #531
Beatka20
Raczkowanie
 
Avatar Beatka20
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Łódź/Zgierz
Wiadomości: 50
GG do Beatka20
Smile Dot.: Sierpniowe Panny Mlode!

Witam wszystkie sierpniowe Panny Młode.
Ja za mąż wychodzę za 15 dni i szczerze powiedziawszy z moimi nerwami jest lepiej niż było wcześniej. Teraz pozostaje mi tylko myslenie że wszystko się uda. Już prawie wszystko zapięte na ostatni guzik, jeszcze tylko musimy iść do spowiedzi dwa razy, spisać akt ślubu i to tyle.
Na przymiarce byłam 25.07 i muszę powiedzieć że sukienka wypadała lepiej niż sobie to wyobrażałam. Nawet moja siostra która na początku nie była zachwycona tą sukienką to na przymiarcę powiedziała że wyglądam przepięknie i że nawet nie myśała że to tak ładnie bedzie wyglądać.
Odrazu dobrałam welon, rękawiczki i stoik na głowe więc już wogóle jest cudnie. 5.08 idę na ostateczną przymiarkę i wtedy już bedę mogła sukienkę zabrać do domku. Już nie mogę się doczekać.
Co do gości weselnych to musze powiedzieć ze rozczarowała mnie moja rodzina bo dużo osób na które liczylam nie przyjdzie z różnych blachych powodów, albo poprostu się poobrażali. Co mnie mile zaskoczyło to rodzina mojego narzeczonego ponieważ oni stawili sie w komplecie.
A co do urody to mówie wam jak super będe umalowana i uczesana. Zanalazłam super wizażystkę właśnie z portalu, a fryzjerka to taka znajoma.
Jezeli chodzi o makijaż to naprawdę polecam, bo dziewczyna wie co robi, sama dobiera, sama doradza Ciebie to nie interesuje. Proacuje na bardzo dobrych kosmetykach i makijaże są bardzotrwałe.Jaby ktoś z łodzi byłby zainteresowany to napiszę kto to taki. Ale to proszę o kontakt.

PS: troszkę sie rozpisałam ale to chyba nic nie szkodzi.

Pozdrawiam i zyczę słoneczka ale nie super upału w ten wyjatkowy dla nas wszystkich dzień.
Beatka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-28, 09:22   #532
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: Sierpniowe Panny Mlode!

Bezsennosci-bez obaw co do pogody-emocje towarzysza zwykle na weselu a i woda rozmowna sie przelewa, wiec z pewnoscia nikt nie zmarznie jak temperatury troche sie obniza.
Wazne aby nie padalo.. Mysle, ze zawsze lepiej troche chlodniej-mozna zarzucic cos dodatkowego na siebie niz za goraco, no chyba, ze stipteas w programie Tak poza tym u nas nawet o 21:00 temp. wynosi 29C-normalnie spac sie nie da.... nie wspomne o oddychaniu bo powietrza tez brakuje..
__________________
Two hearts are beating together
I'm in love....
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-28, 10:21   #533
Ginger1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 291
Dot.: Sierpniowe Panny Mlode!

Hej babeczki.
Mój ślub równo za tydzień!!!!!!!!!W piątek 4 sierpnia!!!!!!!!!!!!!
Dzisiaj idę zamawiać kwiaty z narzeczonym,wczoraj kupiłam ze starszą wstążki i zamówiłam żywe kwiaty w hurtowni na samochody.
Aha no i dzisiaj oprócz kwiatków dla mnie i dla starszych kupimy buty dla Pana Młodego.
A na dniach kupimy szampana i piwko w butelkach 0,33l.

STRES I ADRENALINA,ŻE HO HO,ALE TO TYLKO JAK POMYŚLĘ,ŻE GODZINA ZERO JUŻ BLISKO
Ginger1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-28, 13:11   #534
izulla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 272
Dot.: Sierpniowe Panny Mlode!

Hej Dziewczyny, nas tez już stres dopada, ale głównie dlatego, ze tyle jeszcze jest do zrobienia... K. nie ma jeszcze garnituru, koszuli, butów, tzn. nic nie ma, a bylismy niedawno w 3 wielkich centrah handlowych, odwiedziliśmy chyba ze 20 sklepów i on nic nie wybrał!! slowo daje, ja szybciej się zdecydowałam na sukienke...
czekają nas jeszcze ostateczne spotkania z fotografem, DJ, organistką w kosciele, ojej ile tego jeszcze...
ale i tak najbardziej boje się rzeczy których sie nie da przewodziec... braku wody lub ulewy, gradu, braku prądu... Ale nie bede Was straszyc, trzymajcie sie cieplo!
izulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-28, 20:59   #535
adatka
Zakorzenienie
 
Avatar adatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: za górami za lasami za dolinami... :)
Wiadomości: 4 641
Dot.: Sierpniowe Panny Mlode!

JESZCZE TYLKO TYDZIEŃ !!!!!!!! ZAPIEPRZ NA MAKSA
__________________
moje skarby
adatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-29, 09:37   #536
m_onik_a
Przyczajenie
 
Avatar m_onik_a
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: olsztyn
Wiadomości: 2
Dot.: Sierpniowe Panny Mlode!

witam ja rowniez jestem sierpniowa panna mloda

moj dzien to 5 sierpien !!!!

Cytat:
Napisane przez adatka
JESZCZE TYLKO TYDZIEŃ !!!!!!!! ZAPIEPRZ NA MAKSA
m_onik_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-29, 12:02   #537
tusia300
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Świdwin
Wiadomości: 13
Dot.: Sierpniowe Panny Mlode!

Chciałabym na ślubie wyglądać jak księżniczka (jak każda panna młoda). Niestety natura nie dała mi olśniewającej urody, chociaż nie jest tak źle. Wymarzyłam sobie fryzurę i makijaż. Jednakże pochodzę z małego miasta tzw. dziury ozonowej i tak naprawdę nie ma tu światowej sławy fachowców. Będę musiała się zadowolić tym co jest i strasznie się tego boję. Do ślubu zostały trzy tygodnie i tak naprawdę dopiero teraz zaczyna się gorący okres. Mam pytanko: Czy trzeba kupić świadkowej kopie bukietu panny młodej?
tusia300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-29, 21:49   #538
Niki83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 21
Dot.: Sierpniowe Panny Mlode!

Za tydzień o tej porze będę bawiła się na swoim weselu!!!

MÓJ WIELKI DZIEŃ - 5.08

Dziewczyny damy radę!!! Pozdrawiam Sierpnióweczki
__________________
Amor Vincit Omnia
Niki83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-30, 06:08   #539
Ginger1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 291
Dot.: Sierpniowe Panny Mlode!

Zamówiliśmy kwiaty...ale zapomnieliśmy o tych dla rodziców,babć itp.Więc to jeszcze przed nami.
Piwko kupimy w poniedziałek i szampaniki.
Dzisiaj będę miała pasemka na głowie i fryzurę próbną.
To już za 5 dni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
4 sierpnia!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ginger1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-30, 13:01   #540
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: Sierpniowe Panny Mlode!

Wklej zdjecia fryzury probnej!!! Ja mam w czwartek fryzure.. Zabiore aparat i postaram sie foty wkleic...
__________________
Two hearts are beating together
I'm in love....
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:55.