Świadkowa ładniejsza od Panny Młodej ;/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-10, 16:44   #1
Mara Jade Skywalker
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8
Unhappy

Świadkowa ładniejsza od Panny Młodej ;/


Ja ostatnio zaczęłam się przejmować, że moja świadkowa będzie wyglądać na moim ślubie lepiej ode mnie :-( Zawsze była ładniejsza, długie ciemne włosy, ciemna karnacja, ale nigdy sie tym nie przejmowałam, przyjaźnimy się od dzieciństwa i nigdy jej większa uroda nie stanowiła dla mnie problemu, aż do teraz. Za tydzień ślub, a ja się boję, że wszystkie oczy gości będą skierowane na nią, nie na mnie :-( Tym bardziej, że ja mam skromną białą suknię, a ona kupiła sobie złotą balową, w której wygląda prześlicznie. Mój narzeczony mówi, że dla niego to ja jestem najpiękniejsza i nikt inny się nie liczy, pewnie ma rację, ale ja mam niską samoocenę, więc zależy mi na tym, żeby w tym dniu mieć skupione na sobie spojrzenia gości...
Poradźcie mi coś proszę, może jest jakiś sposób, abym mogła na siebie zwrócić większą uwagę?
Mara Jade Skywalker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 18:10   #2
-agniesia-
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 083
Dot.: Świadkowa ładniejsza od Panny Młodej ;/

Kochanie, to ty będziesz Panną Młodą i to na Ciebie będą zwrócone wszystkie oczy!
Więc nie przejmuj się niepotrzebnie i nie zamartwiaj błahymi sprawami tylko ciesz się tym dniem, bo to będzie TWÓJ dzień. Słuchaj przyszłego męża, dla niego jesteś najpiękniejsza i to powinno być najważniejsze.
-agniesia- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 18:46   #3
ma_linka
Zadomowienie
 
Avatar ma_linka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 007
Dot.: Świadkowa ładniejsza od Panny Młodej ;/

Niektórzy to mają tupet... Jest taka zasada, że na ślubie nie powinno się wyglądać lepiej od panny młodej. Nie rozumiem Twojej świadkowej. Ale nie przejmuj się, na pewno i tak będziesz wyglądać lepiej i to ty będziesz tą najważniejszą osobą, pamiętaj o tym! Podkreśl swoje atuty i nie przejmuj się nią, to w końcu ty wychodzisz za mąż
__________________


ma_linka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 19:09   #4
Koffee
Raczkowanie
 
Avatar Koffee
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 385
Dot.: Świadkowa ładniejsza od Panny Młodej ;/

Cytat:
ona kupiła sobie złotą balową
to w czym ona będzie na własnym slubie?

szczerze mówiąc, to bym jej "delikatnie" wypomniała te sukienkę... w stylu: kochana, albo kupsz skromniejsza albo możesz sie nie pokazywac na MOIM slubie jeśli jest prawdziwą przyjaciółką, to zrozumie ^^

a tak serio, nie przejmuj się - goście przychodza dla Ciebie, a nie dla niej
__________________
Kjært barn har mange navn.
Koffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 19:11   #5
izazusia
Wtajemniczenie
 
Avatar izazusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasto Polskiej Piosenki
Wiadomości: 2 220
GG do izazusia
Dot.: Świadkowa ładniejsza od Panny Młodej ;/

Ona popełniła nietakt kupując taką sukienkę- powinien ktoś ją uświadomić
__________________
Kobiety rodzą się aniołami, ale kiedy życie połamie im skrzydła - pozostaje już tylko latanie na miotle
izazusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 19:12   #6
mysiakoz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 11
Dot.: Świadkowa ładniejsza od Panny Młodej ;/

Bądź sobą!!! I wtedy będziesz najpiękniejsza! Tego dnia na pewno będzie od Ciebie biła taka radość i szczęście, że bez trudu przyćmisz świadkową. To jest Twój dzień. Zachowuj się jakbyś była księżniczką - głowa do góry i uśmiech - wtedy każdy zobaczy, że nią naprawdę jesteś (bo jesteś!!).
Nos i uszy do góry. Będzie pięknie!
Na pocieszenie powiem Ci, że my mamy świadka, który ma 2 metry. A ja, mój narzeczony i świadkowa - ledwo ponad 170 To dopiero będzie wyglądać
mysiakoz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 19:16   #7
LilStar
Wtajemniczenie
 
Avatar LilStar
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: zasiedmiogórogród:)
Wiadomości: 2 631
Dot.: Świadkowa ładniejsza od Panny Młodej ;/

Więcej wiary w siebie
a jak nawet słowa TŻ nie są w stanie rozwiać Twoich obaw to po prostu z Nia porozmawiaj- jesteście przyjaciółkami od dziecka. Powinnyście się rozumiec bez słów
Moja Przyjaciólka też jest śliczną Blondynką, zgrabna, nie dająca się nie lubić, a jednak nie mam takich obaw-wiem że Ten Dzień należy do mnie
jestem pewna, że jeśli nie będziesz zamartwiać się na zapas to Twój blask przyćmi wszystko-grunt to uśmiech, a wzrok Ukochanego wpatrzonego w Ciebie utwierdzi Cię w przekonaniu że dla Niego jesteś Najpiękniejsza
główka do góry
__________________
LilStar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-10, 19:16   #8
mysiakoz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 11
Dot.: Świadkowa ładniejsza od Panny Młodej ;/

swoją drogą złota balowa suknia jest dobra na... bal właśnie (rozdanie nagród, bal sylwestrowy), a nie na wesele, ale to tylko moja opinia
mysiakoz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 19:18   #9
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Świadkowa ładniejsza od Panny Młodej ;/

Cytat:
Napisane przez Mara Jade Skywalker Pokaż wiadomość
Poradźcie mi coś proszę, może jest jakiś sposób, abym mogła na siebie zwrócić większą uwagę?
Skoro piszesz o tym na forum tzn. że nie jest to dla Ciebie błahy problem. Nie ma co się łudzić - większość osób przychodzi na wesele tylko po to, by towarzyszyć Ci w tej pięknej chwili, ale też dla doznań estetyczno - towarzyskich. Wyglądać na czyimś ślubie lepiej niż panna młoda jest nietaktem, a Twoja przyjaciółka tego nie wie, albo nie chce wiedzieć.

Masz dwa wyjścia realne: porozmawiać z przyjaciółką; kupić piękniejszą, bardziej wystawną suknię, zrobić kosmiczne paznokcie, oszałamiający makijaż itp. i jedno mniej realne - zabronić przyjaciółce przyjścia na uroczystość.

To zbyt ważny dzień, żebyś miała zamartwiać się jedynie tym czy wszyscy patrzą na Ciebie czy akurat na przyjaciółkę.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 19:19   #10
00euphoria00
Raczkowanie
 
Avatar 00euphoria00
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 327
GG do 00euphoria00
Dot.: Świadkowa ładniejsza od Panny Młodej ;/

Słonko..daj jej delikatnie do zrozumienia, że to Twój dzień...a nawet jeżeli Ta pięknota się wystroi, to jest Twój dzień, podkreślam TWÓJ dzień i siłą rzeczy oczy gości będą zwrócone na Ciebie i Twojego męża..a jej pozostaną ewentualnie komentarze "ale się wystroiła" albo"ale ta świadkowa jest nietaktowna" wiem co nie co o tym
00euphoria00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 19:35   #11
201803111825
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 445
Dot.: Świadkowa ładniejsza od Panny Młodej ;/

Treść usunięta
201803111825 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-10, 19:52   #12
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Świadkowa ładniejsza od Panny Młodej ;/

Dziewczyny pamiętajcie, że ślub za tydzień i wydaje mi się, że jest już po ptokach. Pewnie świadkowa ma już dobraną biżuterię i inne dodatki i pewnie o zmianie swojego wizerunku nawet nie chciałaby słyszeć.

Powiem szczerze, że Ciebie rozumiem, ale pamiętaj, że to Wasz ślub i nie pozwól na to, aby ktoś Wam go zepsuł. Ja bym może nawet zadzwoniła/spotkała się ze świadkową i powiedziała jej, że sama będziesz w skromniejszej sukni i chciałabyś, żeby ona także ubrała kieckę stonowaną. Tyle tak jak pisałam wcześniej, może być już za późno.

Raz byłam na ślubie na którym jeden z gości, kuzynka Panny Młodej tak się wystroiła, że szok. Suknia złota balowa, solarium zbyt mocny, obwieszona złotem, fryc spryskany brokatem. Panienka wyglądała jakby pomyliła imprezy. I niektórzy po cichaczu po prostu się z niej śmiali. Panna Młoda ubrana była o wiele skromniej, w dodatku była w zaawansowanej ciąży. I wyobraź sobie, że to nią każdy był zainteresowany. Ja nawet na tę sylwestrową pannę nie chciałam patrzeć, bo jeszcze by sobie pomyślała, że jej zazdroszczę tych błyskotek czy co.

Głowa do góry i pamiętaj, że to Twój dzień!
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 20:33   #13
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Świadkowa ładniejsza od Panny Młodej ;/

Marta ma rację. To na Ciebie będą patrzeć. Cóż mi zdarzyło się kiedyś uświadomić pewną pannicę, że wystroiła się, jak stróż na Boże Ciało i, że to nie sylwester, a ślub. Była w szoku, dopiero wtedy uświadomiła sobie, ze te skrywane uśmiechy i wzrok to nie zachwyt, a rozbawienie...

Będziesz w tym dniu najpiękniejsza i najważniejsza. Ja na weselach interesuję się właśnie Panną Młodą. Uśmiechu na buzi i będzie wszystko w porządku, a świadkowej radziłabym podszepnąć, że będzie Ci przykro, jak wystroi się bardziej od Ciebie.
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 20:41   #14
pejtoon
Zakorzenienie
 
Avatar pejtoon
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Piękne Miasto - Gdańsk
Wiadomości: 3 238
Dot.: Świadkowa ładniejsza od Panny Młodej ;/

O NIE MOJA DROGA!!! TERAZ TO PRZESADZIłAS!

Jestem przekonana, że najpiękniejsza będziesz i jesteś Ty. To twój wielki dzień!! Uwierz w siebie. To Ty wychodzisz za mąż, to On wybrał Ciebie nie żadną inną, bo to Ty jesteś wyjątkowa. A szata nie zdobi człowieka, piękno tkwi w skromności

Życzę cudownego ślubu, i wielkiej miłości, aż po wieczność
__________________
Scrapbooking moim życiem
Moja galeria - Pejtoon powraca na wizaż
13.09.2011 - wysyp

KRAINA PAPIERU - zapraszam !
pejtoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 21:25   #15
Mara Jade Skywalker
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8
Dot.: Świadkowa ładniejsza od Panny Młodej ;/

Dziękuję Wam, kochane jesteście, podniosłyście mnie na duchu, może macie rację, że za bardzo się tym zamartwiam... Porozmawiam z przyjaciółką na ten temat, chociaż teraz to już jest za późno, żeby cokolwiek zmienić, drugiej sukienki ona na pewno sobie nie kupi. Delikatnie jej powiem, że skoro już tak będzie wystrojona (trudno...) to niech przynajmniej się nie obnosi na prawo i lewo ze swoim wyglądem, tylko niech się skromnie zachowuje (jeśli to w ogóle możliwe). Trochę się boję tej rozmowy, bo nie chcę jej urazić.
Jeszcze raz dziękuję!
Mara Jade Skywalker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 21:28   #16
katia0117
Zadomowienie
 
Avatar katia0117
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 611
Dot.: Świadkowa ładniejsza od Panny Młodej ;/

Hm no fakt,ze może świadkowa przesadziła z tą suknią balową,ale ja próbuje też postawić się w jej sytuacji,bo skoro jak piszesz jestescie przyjaciółkami to ona pewnie chciała w ten sposób pokazać,ze chce Ci zrobić przyjemnośc swoim wygladem,zebyś nie pomyslała,ze olała sprawę i ubrała się w byle co.ja osobiscię wolałabym usłyszeć miła opinię,ze moja swiadkowa ładnie wygladała niż to,że wyglada jak zwykły gość...Moim zdaniem posada swiadkowej zobowiązuje do inwestycji w elegancka kiecę,może nie balowa,ale jednak zaraz po Pannie młodej najladniejszej...tak czy siak wierz mi,ze tego dnia tylko Ty bedziesz w centrum uwagi
__________________
katia0117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 21:44   #17
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Świadkowa ładniejsza od Panny Młodej ;/

Cytat:
Napisane przez Mara Jade Skywalker Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam, kochane jesteście, podniosłyście mnie na duchu, może macie rację, że za bardzo się tym zamartwiam... Porozmawiam z przyjaciółką na ten temat, chociaż teraz to już jest za późno, żeby cokolwiek zmienić, drugiej sukienki ona na pewno sobie nie kupi. Delikatnie jej powiem, że skoro już tak będzie wystrojona (trudno...) to niech przynajmniej się nie obnosi na prawo i lewo ze swoim wyglądem, tylko niech się skromnie zachowuje (jeśli to w ogóle możliwe). Trochę się boję tej rozmowy, bo nie chcę jej urazić.
Jeszcze raz dziękuję!
A znasz ją dobrze? Jaka jest z charakteru? Lubi być w centrum uwagi?
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 21:52   #18
Mara Jade Skywalker
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8
Dot.: Świadkowa ładniejsza od Panny Młodej ;/

Oczywiście że ją znam dobrze - przyjaźnimy się od podstawówki. Jeśli chodzi o wybór sukni to nie było mnie przy tym ponieważ ona mieszka 200 km ode mnie,a wcześniej nie wspominałam jej nic w stylu "nie możesz wyglądać ładniej ode mnie".
Jeśli chodzi o jej charakter, to jest dość "głośna" (tak to określę), szczera do bólu, bardzo łatwo nawiązująca kontakty no i niestety lubi być w centrum uwagi.
Mara Jade Skywalker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 21:55   #19
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Świadkowa ładniejsza od Panny Młodej ;/

Ja Tobie życzę udanej zabawy i uśmiechu przez calusieńki dzień. Oby świadkowa umiała się zachować taktownie, a Wy cieszcie się swoim świętem. .
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-10, 21:58   #20
Mara Jade Skywalker
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8
Dot.: Świadkowa ładniejsza od Panny Młodej ;/

dziękuję obiecuję, że będę promieniała uśmiechem
Mara Jade Skywalker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-11, 01:06   #21
Beatka10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 303
Dot.: Świadkowa ładniejsza od Panny Młodej ;/

Swoją świadkową głowy sobie nie zawracaj-to TY i Twój mąż będziecie gwiazdami wieczoru, bez względu na to, co tamta osoba na siebie nałoży.Goście weselni zawsze skupiają swoja uwage na Młodych....
__________________
13.o6.2009...
http://s3.suwaczek.com/20090613640114.png
Beatka10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-11, 07:04   #22
izazusia
Wtajemniczenie
 
Avatar izazusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasto Polskiej Piosenki
Wiadomości: 2 220
GG do izazusia
Dot.: Świadkowa ładniejsza od Panny Młodej ;/

To prawda. A im bardziej wystawnie będzie ona wyglądałą tym gorzej dla niej. U mojej znajomej jej świadkowa miała spódniczkę wąską do kolanka na to elegancka bluzeczka i żakiecik. Wygladała bajecznie a jednocześnie skromnie. Była tłem Panny Młodej- pieknym ale ciągle tłem.

To fakt co mówia dziewczynki- na slubie i tak wszyscy patrzą na Państwa Młodych. Owszem taka głośna osoba przydaje się- choćby do roli wodzireja... Skoro znacie się dobrze myślę ze bedzie miala na tyle taktu ze twoj slub będzie jak z bajki .W oczach mężczyzny Twojego życia i tak jesteś najpiękniejsza. A widok jego rozdziawionej na Twój widok buźki sprawi że zapomnisz o teraźniejszych obawach!!!
__________________
Kobiety rodzą się aniołami, ale kiedy życie połamie im skrzydła - pozostaje już tylko latanie na miotle
izazusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-11, 07:36   #23
kasiaher
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiaher
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 874
Thumbs up Dot.: Świadkowa ładniejsza od Panny Młodej ;/

Nie przejmuj sie tak takimi pierdołami. To jest TWóJ DZIEń. Nawet jeśli świetnie będzie wyglądać ta twoja świadkowa to wierz mi i tak wszystkie oczy będą skierowane na was (wiem to z doświadczenia) Byłam miesiąc temu na weselu i świadkowa nie dość że była śliczna opalona czarno- krucze włosy i miała złotą długą suknie to i tak zachwyt był minutowy i tylko wtedy jak ktoś spojrzał na nią bo wszystkie oczy były skierowane na młodych. Powiem szczerze że dziewczyna była troszkę zaskoczona że jednak nie jest w centrum uwagi i jakoś przycichła. Także życzę udanego wesela i będziesz najpiękniejsza UWIERZ MI. Pozdrawiam
kasiaher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-11, 07:54   #24
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Dot.: Świadkowa ładniejsza od Panny Młodej ;/

Cytat:
Napisane przez kasiaher Pokaż wiadomość
Nie przejmuj sie tak takimi pierdołami. To jest TWóJ DZIEń. Nawet jeśli świetnie będzie wyglądać ta twoja świadkowa to wierz mi i tak wszystkie oczy będą skierowane na was (wiem to z doświadczenia) Byłam miesiąc temu na weselu i świadkowa nie dość że była śliczna opalona czarno- krucze włosy i miała złotą długą suknie to i tak zachwyt był minutowy i tylko wtedy jak ktoś spojrzał na nią bo wszystkie oczy były skierowane na młodych. Powiem szczerze że dziewczyna była troszkę zaskoczona że jednak nie jest w centrum uwagi i jakoś przycichła. Także życzę udanego wesela i będziesz najpiękniejsza UWIERZ MI. Pozdrawiam
Popieram w 100% masz racje. Oczy na Mlodych sa skierowane przez cały czas a ona najwyżej będzie lśnić 5 min. Twoim najwększym atutem będzie szczęście w oczach i usmiech na twarzy. Takze glowa do gory i pamiętaj, że jest to Wasz jedyny dzień w życiu
daget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-11, 13:20   #25
Agata R
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 899
GG do Agata R
Dot.: Świadkowa ładniejsza od Panny Młodej ;/

Cytat:
Napisane przez Mara Jade Skywalker Pokaż wiadomość
Ja ostatnio zaczęłam się przejmować, że moja świadkowa będzie wyglądać na moim ślubie lepiej ode mnie :-( Zawsze była ładniejsza, długie ciemne włosy, ciemna karnacja, ale nigdy sie tym nie przejmowałam, przyjaźnimy się od dzieciństwa i nigdy jej większa uroda nie stanowiła dla mnie problemu, aż do teraz. Za tydzień ślub, a ja się boję, że wszystkie oczy gości będą skierowane na nią, nie na mnie :-( Tym bardziej, że ja mam skromną białą suknię, a ona kupiła sobie złotą balową, w której wygląda prześlicznie. Mój narzeczony mówi, że dla niego to ja jestem najpiękniejsza i nikt inny się nie liczy, pewnie ma rację, ale ja mam niską samoocenę, więc zależy mi na tym, żeby w tym dniu mieć skupione na sobie spojrzenia gości...
Poradźcie mi coś proszę, może jest jakiś sposób, abym mogła na siebie zwrócić większą uwagę?
Co Ty opowiadasz?? Zawsze wszyscy patrza na Panne Mloda a potem sie rozgladaja po innych gosciach. I zobaczysz ze to Ty bedziesz w centrum zainteresowania bo to Wasz slub a nie jej... A w takich dniach liczy sie tylko Para Mloda
To ze suknia skromna nie znaczy ze ladniejsza od swiadkowej. Czesto jest tak ze te skromniejsze wygladaja sliczniej niz te zdobione i "bogate"
Az mnie ciekawosc rozpiera zeby zobaczyc ta Twoja suknie i zlac dupsko do czerwonosci bo na pewno wygladasz pieknie w niej
a swiadkowa niech robi zeza ciagle
Agata R jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-11, 13:30   #26
olenqua
Raczkowanie
 
Avatar olenqua
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 211
Dot.: Świadkowa ładniejsza od Panny Młodej ;/

Myślę, że Twoi goście podzielą opinię Wizażanek. Sama będąc na weselu i widząc taką śmiesznie "odwaloną" świadkową pomyślałabym po prostu, że nie ma w sobie krztyny kultury ubierając się zbyt strojnie i odważnie. Zresztą dziewczyny mają rację - to Ty będziesz królową nocy, w końcu to Twoja noc Kobieta w sukni ślubnej zawsze wygląda pięknie. A do tego, gdy promienieje z niej szczęście i miłość, żadna złota suknia jej nie przyćmi Życzę Ci wspaniałego ślubu, pamiętnego wesela i duużo szczęścia
__________________
Zawsze trzymaj za rękę dziecko, którym kiedyś byłeś - Miguel de Cervantes

Porzucam Mel B!
Tiffany Rothe Workouts - start: 19.08.2013
olenqua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-11, 14:40   #27
maugosia
Raczkowanie
 
Avatar maugosia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 261
Dot.: Świadkowa ładniejsza od Panny Młodej ;/

W ogóle nie masz się czym przejmować, choc rozumiem, że na dzień dzisiejszy jest to dla Ciebe może trudne. W 100% przychylam się do zdania poprzedniczek na temat tego, że to Wasz dzień i że nawet jeśli Ona będzie wyglądała bajecznie, to przecież nie dla niej, tylko dla Was, dla Ciebie i Twojego Kochanego wszyscy przyjdą na ślub.
Rozmowa może być dość trudna pomino tego, że sie dobrze i długo znacie, ale jeśli jest choć odrobinę taktowna to się nie pogniewa. Na peno już jest nietaktem jej wybór sukni, bo na przykład w moim przypadku - moja świadkowa prosiła bym jej pokazała moją suknię i pytała w co ma się sama ubrać - uważam, że to było bardzo miłe z Jej strony. Mozesz jej też zasugerować żeby np. biżuterii nie zakładała, niech se zrobi skromną fryzurę, delikatny makijaż.
powodzenia !!!
maugosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-12, 10:57   #28
tass822
Zadomowienie
 
Avatar tass822
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 280
Dot.: Świadkowa ładniejsza od Panny Młodej ;/

Mara Jade Skywalker,
moim zdaniem, nie masz się czym przejmować. Oczy każdego gościa zawsze są skupione na parze młodej, a jeszcze bardziej na pannie młodej. Nawet jeśli Twoja świadkowa rzeczywiście będzie pięknie wyglądać to nic nie zmienia faktu, że to Ty będziesz miała białą suknię, Ty będziesz miała welon, Ty będziesz przysięgać przed ołtarzem, wszystko będzie kręciło się i tak wokół Ciebie a nie świadkowej
Życzę bardzo dużo wiary w siebie, pewności siebie jako panna młoda i niezapomnianego ślubu i wesela
pozdrawiam
tass822 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-12, 12:13   #29
jupik
Rozeznanie
 
Avatar jupik
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: moje Miasto, w Centrum Świata:)
Wiadomości: 817
Dot.: Świadkowa ładniejsza od Panny Młodej ;/

Mara Jade, rozumiem, że się martwisz, szczególnie skoro ta dziewczyna jak piszesz lubi skupiać uwagę wokół siebie. Według mnie nie masz się w ogóle czym martwić nawet jeśli ona założy tą swoją suknię, bo i tak nikt nie będzie sobie nią zawracał głowy, ale jedno Ci powiem- przyjaciółką to ona jest fatalną! i to nie chodzi o to, że chce ładnie wyglądać, ale w końcu wszystko ma swoje granice! Powiedz jej, żeby sobie wybrała inną sukienkę, bo zwyczajnie nie wypada, żeby świadkowa zakładała balową kieckę i to jeszcze złotą! jasne kolory są zarezerwowane dla panny młodej i tyle, a świadkowa ma być ładnie ale skromnie ubrana. Jej się chyba coś pomyliło,jest albo bezczelna albo ma kompleksy i chce Ci przykrość zrobić, bo nie wierzę że jest aż taka głupia. Powiedz jej żeby znalazła inną suknię, dyskretniejszą i nie jasną, jak jest Twoją prawdziwą przyjaciółką to zrozumie, jak nie to poproś koleżankę, kuzynkę, brata albo kogokolwiek innego na świadka. To tyle ode mnie, zrobisz jak chcesz ale na pewno to będzie Twój dzień i będziesz błyszczała!
__________________
już 25 kwietnia 2009r. nasz ślub

Seks- maksimum radości bez jednego uśmiechu...
http://www.suwaczek.pl/cache/36d1015f53.png
jupik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-12, 14:32   #30
tass822
Zadomowienie
 
Avatar tass822
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 280
Dot.: Świadkowa ładniejsza od Panny Młodej ;/

Cytat:
Napisane przez jupik Pokaż wiadomość
Mara Jade, rozumiem, że się martwisz, szczególnie skoro ta dziewczyna jak piszesz lubi skupiać uwagę wokół siebie. Według mnie nie masz się w ogóle czym martwić nawet jeśli ona założy tą swoją suknię, bo i tak nikt nie będzie sobie nią zawracał głowy, ale jedno Ci powiem- przyjaciółką to ona jest fatalną! i to nie chodzi o to, że chce ładnie wyglądać, ale w końcu wszystko ma swoje granice! Powiedz jej, żeby sobie wybrała inną sukienkę, bo zwyczajnie nie wypada, żeby świadkowa zakładała balową kieckę i to jeszcze złotą! jasne kolory są zarezerwowane dla panny młodej i tyle, a świadkowa ma być ładnie ale skromnie ubrana. Jej się chyba coś pomyliło,jest albo bezczelna albo ma kompleksy i chce Ci przykrość zrobić, bo nie wierzę że jest aż taka głupia. Powiedz jej żeby znalazła inną suknię, dyskretniejszą i nie jasną, jak jest Twoją prawdziwą przyjaciółką to zrozumie, jak nie to poproś koleżankę, kuzynkę, brata albo kogokolwiek innego na świadka. To tyle ode mnie, zrobisz jak chcesz ale na pewno to będzie Twój dzień i będziesz błyszczała!
chyba na takie zmiany to już za późno... Mara pisała 10.07, że ślub za tydzień. A dziś mamy 12.07....
w tydzień czasu nie da się zmienić całej kreacji, dodatków itd.


Edytowane przez tass822
Czas edycji: 2008-07-12 o 14:33 Powód: dopis
tass822 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:44.