Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko... - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-16, 15:01   #3661
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

juz prawie kliknelam MoP:P, zainteresowal mnie tez ten olej http://www.naturalne-piekno.pl/index...&Itemid=100013

a retinoidow nie ma sie co obawiac ,tylko trzeba sobie odpowidnio dobrac, na poczatku moze byc podraznienie, normalne. jednak na dluzsza mete dzialaja rewelacyjnie.
co do rolki zgadzam sie z Agabil
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 15:20   #3662
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez AliMa5 Pokaż wiadomość
juz prawie kliknelam MoP:P, zainteresowal mnie tez ten olej http://www.naturalne-piekno.pl/index...&Itemid=100013

a retinoidow nie ma sie co obawiac ,tylko trzeba sobie odpowidnio dobrac, na poczatku moze byc podraznienie, normalne. jednak na dluzsza mete dzialaja rewelacyjnie.
co do rolki zgadzam sie z Agabil
Strasznie agresywny ten olej, spora lista przeciwwskazań jak na naturalny produkt... Chyba jednak wolałabym bezpieczny i sprawdzony tandem drzewo herbaciane + czarnuszka...

Dziś mnie nosiło z rana mimo próby prewencyjnego wyleżenia zaczątków przeziębieno-grypy i stworzyłam balsam do ust i krem dla mamy Tzn bardziej sie bawiłam i usiłowałam wymyśleć w co jeszcze mogę wsadzić masło kakaowe które ma termin do końca roku...

Balsam zrobiłam z masła kakaowego, masła karite, oleju ze słodkich migdałów, oleju makadamia, do tego kropla wit E (dla konserwacji) i 3 krople olejku pomarańczowego - trąba ze mnie, zapomniałam, że mam miętowy, lepiej by sie komponował zapachowo z masłem kakaowym. Wyszło mi mazidło stałe, błyskawicznie topiące się pod wplywem ciepła palucha wydobywającego produkt Ale mam swoj własny balsam. I tak sobie myślę, że przy takim składzie będę go mogła awaryjnie używać na łapki w pracy. Prawda?

A krem dla mamy zrobiłam następujący:
- 2,5 ml kremobazy Fitomed - inszej nie mam, chciałam poeksperymentować, może później kupię tę na ZSK?
- 2,5 ml masła kakaowego - wspominałam coś o próbie zużycia go do końca roku?
- 5 ml żelu hialuronowego peptydowego z BU - jako część fazy wodnej, do zużycia (mama wiecznie zapomina smarować) i w oczekiwaniu efektu przeciwzmarszczkowo-liftingującego
- 2,5 ml hydrolatu oczarowego - neutralny zapach, chyba się polubiliśmy... No i innego nie miałam na stanie
- 0,15 ml wit E - tak, konserwant i substancja aktywna
- 0,15 ml olejowej wit C
- 3 krople olejku pomaranczowego - tak, o miętowym przypomniałam sobie właśnie PO ukręceniu kremu

Nie jestem purystką, nie muszę mieć wszystkiego co do mikrona odmierzonego, krzywdy sobie tymi substancjami mama nie zrobi. Krem wyszedł ładny, zapach nieco duszący (masło kakaowe!), ale ładnie mi się wchłonął pod oczami, chociaż wcześniej nalożyłam standardową porcję mojej mieszaniny olejów.

Jak mamie krem podejdzie to jakies większe zakupy trzeba będzie zrobić. Przeglądałam ofertę liposomów - wzięłabym nawilżające dla nas obu i któryś z działaniem przeciwzmarszczkowym. Generalnie znów mam ochotę na wiele rzeczy!

Co powiecie na moje dzisiejsze eksperymenty?
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 15:59   #3663
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

dziekuje ze mnie odwiodlas od tego oleju sama moglabym tego nie uczynic:P

eksperymenty jak najbardziej mi sie podobaja, lubie hydrolat oczarowy i olejek pomaranczowy, mama powinna byc zadowolona, nawilzenie i antyoksydanty

jak robilam zakupy na mazidlach to skusilam sie na ekstrakt z truskawki, juz sie nie moge doczekac na paczke

a powie ktos cos na temat orzechow pioracych? przymierzam sie do nich
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 16:22   #3664
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez AliMa5 Pokaż wiadomość
juz prawie kliknelam MoP:P, zainteresowal mnie tez ten olej http://www.naturalne-piekno.pl/index...&Itemid=100013

a retinoidow nie ma sie co obawiac ,tylko trzeba sobie odpowidnio dobrac, na poczatku moze byc podraznienie, normalne. jednak na dluzsza mete dzialaja rewelacyjnie.
co do rolki zgadzam sie z Agabil
a ja właśnie do rolki wracam nie mam siły na ponownie katowanie się długimi igiełkami, więc kliknęła mi się z tych najmniejsza pomna efektów po stosowaniu najkrótszych igiełek z environa zamierzam codziennie się masować, zwłaszcza że ta nowa technologia rozmieszczenia igieł na wałku i sam ich kształt dobrze rokuje - mniej bólu, więcej efektu
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 18:36   #3665
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

ja musze rozpoczac rolkowanie ciala... zbieram sie do tego od x czasu...a rolka czeka...
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 19:27   #3666
frostis
Raczkowanie
 
Avatar frostis
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: sztokholm
Wiadomości: 394
GG do frostis
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

A ja zaryzykuje i chyba zamowie ten olej,zreszta 15ml to nieduzo.I tak mam w tym sklepie kupic MOP,skoro tak zachwalacie.

---------- Dopisano o 18:27 ---------- Poprzedni post napisano o 18:24 ----------

A rolke zachwalam jak najbardziej.Ja juz wymienilam swoja na nowa i troche zaluje,ze niewiedzialam nic o tej elektrycznej,bo wlasnie taka bym wolala.
frostis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 21:59   #3667
agnesss25
Zadomowienie
 
Avatar agnesss25
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Madryt
Wiadomości: 1 123
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

witam
dołaczylam niedawno do grona wielbicielek minerałow i pielegnacji naturalnej..oczywiscie po przeczytaniu waszych opini na temat takich kosmetykow..
Jsk narazie testuje podkłady EDM, ciekawe jakie beda efekty...
A co do kosmetykow to od dzis zaczelam uzywac:
-olejku rozanego do mycia BU
-hydrolatu oczarowego
-serum oliwkowo-azerowego
-maseczka wulkaniczna ze skrzypem
-płyn rozmarynowy do włosow, gdyz starsznie sie przedtłuszczaja, a skora glowy sie łuszcy i swedzi
zobaczymy czy beda jakies efekty..mam nadzieje ze tak
dam znac niebawem jakie efekty tej mojej naturalnej pielegnacji
pozdrawiam
agnesss25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-18, 09:52   #3668
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez agnesss25 Pokaż wiadomość
witam
dołaczylam niedawno do grona wielbicielek minerałow i pielegnacji naturalnej..oczywiscie po przeczytaniu waszych opini na temat takich kosmetykow..
Jsk narazie testuje podkłady EDM, ciekawe jakie beda efekty...
A co do kosmetykow to od dzis zaczelam uzywac:
-olejku rozanego do mycia BU
-hydrolatu oczarowego
-serum oliwkowo-azerowego
-maseczka wulkaniczna ze skrzypem
-płyn rozmarynowy do włosow, gdyz starsznie sie przedtłuszczaja, a skora glowy sie łuszcy i swedzi
zobaczymy czy beda jakies efekty..mam nadzieje ze tak
dam znac niebawem jakie efekty tej mojej naturalnej pielegnacji
pozdrawiam
na poczatku moze byc nieciekawie, ze mnie wychodzilo dlugo cale dziadostwo jak sie przerzucilam na biochemie. i uwaga na wszystko naraz(kazdego bede przestrzegac po wlasnych doswiadczeniach)
niemniej zycze powodzenia
i jestem ciekawa tego plynu rozmarynowego do wlosow

i jeszcze pytanie zadam ktore mnie meczy ostatnio.
czy ja sie wystarczajaco nawilzam?
* buzie myje rano i wieczorem olejkiem myjacym pomaranczowym z BU na zmine z Herbalismem Lush
* na dzien serum oil control z SN(taka mieszanka olejowa)
* filtr LaRoche-Posay antek 30 do tlustej i mineraly
* raz w tygodniu mask of magnaminty Lush
* co pare dni(roznie to bywa) locacid na noc
* co tydzien lub dwa robilam migdala 40%(w zaleznosci kiedy sie konczylo luszczenie), teraz przerwa

i pare dni temu mnie cos posypalo na polikach,broda, kolo nosa. moze czas na przerwe kwasowa? albo za malo nawilzenia? tylko pliss mi bejbe nie mowcie ze to antek i jego alkohol na 4 miejscu w skladzie bo polubilam bardzo ten filtr
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 10:56   #3669
frostis
Raczkowanie
 
Avatar frostis
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: sztokholm
Wiadomości: 394
GG do frostis
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

ALIMA na moje oko to za malo sie nawilzasz.Widze produkty oil control(raczej pomagaja w redukcji sebum),maseczke ta z lusha tez znam ,kiedys uzywalam,wiem,ze nie nawilza,lecz oczyszcza.
Po kwasie mialam jak ty wysuszenie skory i wysyp.Dlugo sie meczylam,bo liczylam,ze wkrotce przejdzie w koncu sie zalamalam i odstawilam.Za namowa innych wizazanek przeszlam na tonik z mocznikiem.Tez zluszcza,rozjasnia ,ale jednoczesnie nawilza,no a przedewszystkim nie mam wysypu,a krostki znikaja.Mam 2 rodzaje toniku z mocznikiem 1 z 5% zawartoscia mocznika(plus alantoina) na codzien i 2 chyba 8-10% punktowo na ropne krostki ,lub 1 raz w tygodniu nim przemywam cala twarz.Jak uzyje tego mocniejszego na cala twarz to moge sie minimalnie luszczyc,zwlaszcza kolo nosa i ust,ale ogolnie jest duzo mniej inwazyjny niz kwas bha ,glykolowy,mlekowy lub inne,a probowalam juz kilka.Polecam wyprobowac,zwlaszcza,ze mocznik tani jak barszcz.

wczoraj zrobilam maseczke z zoltej glinki z ZSK,cudowna.
Podpasowala mi o wiele bardziej niz ziekona.Tak samo dobrze oczyszcza,ale nie wysusza skory i zauwazylam,ze wrecz "uspokaja" skore.Na twarzy nie wysycha tak szybko jak zielona.Do zielonej dodawalam tamanu,a i tak mnie wysuszala.

Dzis zlozylam w NP zamowienie.
Zachwalalyscie tak MOp,ze w koncu kupilam,no i jeszcze wzielam pare innych rzeczy np :
popiol wulkaniczny
centella asiatica
gotu kola
mop
proszek z drzewa herbacianego i inne
w sumie sie zebralo 150 zl
Juz musze przystopowac,bo to moje 3 zamowienie w tym miesiacu.A jeszcze kilka mineralow do mnie leci .Pocieszam sie,ze na zdrowiu (a ja walcze o zdrowa cere) NIE MOZNA oszczedzac!
frostis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 11:53   #3670
martusienka
Wtajemniczenie
 
Avatar martusienka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 125
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez frostis Pokaż wiadomość
wczoraj zrobilam maseczke z zoltej glinki z ZSK,cudowna.
Podpasowala mi o wiele bardziej niz ziekona.Tak samo dobrze oczyszcza,ale nie wysusza skory i zauwazylam,ze wrecz "uspokaja" skore.Na twarzy nie wysycha tak szybko jak zielona.Do zielonej dodawalam tamanu,a i tak mnie wysuszala.
Zainteresowałaś mnie tą glinką. Mi zielona chyba też nie służy. Owszem, po zmyciu skóra od razu jest ładniutka, oczyszczona, ale kolejnego dnia już nie jest tak różowo, nie wiem dlaczego... Zwykle coś mi po niej wyskakuje, a przecież powinno być odwrotnie. Chyba się też skuszę na tę żółtą.
__________________
martusienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 17:01   #3671
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
tak, mieszałam MoP z kremem na noc

Mam zmarchy i to spore. Bez makijażu nie są aż tak widoczne ale ponieważ oprócz zmarszczek mam tez duże cienie pod oczami które muszę ukrywać pod potężną warstwą korektorów a to niestety zmarszczki eksponuje bardzo

Też myślę coraz więcej o retinoidach. I o medycynie estetycznej.
Naprawde?Aga moim zdaniem wygladasz jakies 7 lat mlodziej niz Twoj prawdziwy wiek-no ale rozumiem-ja tez ciagle sie dopatruje czegos w lustrze



Co do retinoidow to nigdy nie stosowalam systematycznie-chociaz kusza.Ostanio czytalam recenzje i kremy Roc-a maja dobre opinie

A co do tego rollera to nigdy nie slyszalam-chyba bym sie nie zdecydowala..

Gabs-balsam zapowiada sie fajnie
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-18, 17:59   #3672
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez frostis Pokaż wiadomość
ALIMA na moje oko to za malo sie nawilzasz.Widze produkty oil control(raczej pomagaja w redukcji sebum),maseczke ta z lusha tez znam ,kiedys uzywalam,wiem,ze nie nawilza,lecz oczyszcza.
Po kwasie mialam jak ty wysuszenie skory i wysyp.Dlugo sie meczylam,bo liczylam,ze wkrotce przejdzie w koncu sie zalamalam i odstawilam.Za namowa innych wizazanek przeszlam na tonik z mocznikiem.Tez zluszcza,rozjasnia ,ale jednoczesnie nawilza,no a przedewszystkim nie mam wysypu,a krostki znikaja.Mam 2 rodzaje toniku z mocznikiem 1 z 5% zawartoscia mocznika(plus alantoina) na codzien i 2 chyba 8-10% punktowo na ropne krostki ,lub 1 raz w tygodniu nim przemywam cala twarz.Jak uzyje tego mocniejszego na cala twarz to moge sie minimalnie luszczyc,zwlaszcza kolo nosa i ust,ale ogolnie jest duzo mniej inwazyjny niz kwas bha ,glykolowy,mlekowy lub inne,a probowalam juz kilka.Polecam wyprobowac,zwlaszcza,ze mocznik tani jak barszcz.

wczoraj zrobilam maseczke z zoltej glinki z ZSK,cudowna.
Podpasowala mi o wiele bardziej niz ziekona.Tak samo dobrze oczyszcza,ale nie wysusza skory i zauwazylam,ze wrecz "uspokaja" skore.Na twarzy nie wysycha tak szybko jak zielona.Do zielonej dodawalam tamanu,a i tak mnie wysuszala.

Dzis zlozylam w NP zamowienie.
Zachwalalyscie tak MOp,ze w koncu kupilam,no i jeszcze wzielam pare innych rzeczy np :
popiol wulkaniczny
centella asiatica
gotu kola
mop
proszek z drzewa herbacianego i inne
w sumie sie zebralo 150 zl
Juz musze przystopowac,bo to moje 3 zamowienie w tym miesiacu.A jeszcze kilka mineralow do mnie leci .Pocieszam sie,ze na zdrowiu (a ja walcze o zdrowa cere) NIE MOZNA oszczedzac!
dziekuje za odp
tak myslalam ze to sprawka nawilzania i mozliwe ze zbyt ostro z tymi kwasami jechalam.teraz przerwa. tylko ze wysyp po kwasie mam lekki, potem przechodzi(oczyszczenie) i jest piekna skora.

dzisiaj przyszo moje mazidlowe zamowienie, w tym tez mocznik,alantoina, niacynamid, wiec sprobuje tak jak mowisz

wzielam tez truskawke, jestem jej bardzo ciekawa, i olej konopny, podobno dla nas rewelacja

a ten oil control naturalny jest, mieszanka olejowa dla trdzikowcow, raczej leczy
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 18:58   #3673
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Z kwasami to lepiej ostrożnie,malutkie stężenie co 3-4 dni u mnie dają radę,większe stęzenia na dłuższą metę robiły mi więcej szkody niż pożytku,no ale każda cera jest inna.
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 22:42   #3674
agnesss25
Zadomowienie
 
Avatar agnesss25
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Madryt
Wiadomości: 1 123
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

hej dziewczyny
od 3 dni zaczełam stosowac kosmetyki naturalne (opisalam kilka postow wyzej jakie)
i zauwazylam juz jakies małe krosteczki na calej skorze.czy to normalne ze cera sie przyzwyczaja i oczyszcza?w sumie nigdy nie mialam czystej cery, zawsze jakies wypryski, ale takich drobniutkich czerwonych krosteczek to raczej nie mialam.
stosowac dalej czy przerwac na chwile?co radzicie?
agnesss25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 08:07   #3675
misterybusiness
Raczkowanie
 
Avatar misterybusiness
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: boat city
Wiadomości: 280
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez agnesss25 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
od 3 dni zaczełam stosowac kosmetyki naturalne (opisalam kilka postow wyzej jakie)
i zauwazylam juz jakies małe krosteczki na calej skorze.czy to normalne ze cera sie przyzwyczaja i oczyszcza?w sumie nigdy nie mialam czystej cery, zawsze jakies wypryski, ale takich drobniutkich czerwonych krosteczek to raczej nie mialam.
stosowac dalej czy przerwac na chwile?co radzicie?
Mam podobny problem. Używam od wczoraj serum Lemon oraz na noc 3xRose (w planach). Jednak krosteczki mam od dłuższego czasu. Prawdopodobnie u mnie jest to picie pokrzywy, pewnie całe świństwo teraz mi wyłazi.
__________________
"Najpierw zdjęłam koszulę, potem trochę tańczyłam"...
misterybusiness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 13:10   #3676
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

dziewczyny, wprowadzajac nowe kosmetyki, lepiej nie robic tego na hura. testujcie po kolei kazdy kosmetyk, chociaz po kilka dni bez przerwy pojedynczo i obserwujcie co sie dzieje z wasza cera



melduje ze centella chyba zostanie ze mna na dluzej
stosuje od kilku dni rano i wieczorem w kremie. ostatni wysyp juz mi sie prawie wygoil, na razie nie widze, zeby cos sie mialo robic nowego. drobne krostki pomalu znikaja.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 16:30   #3677
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez agnesss25 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
od 3 dni zaczełam stosowac kosmetyki naturalne (opisalam kilka postow wyzej jakie)
i zauwazylam juz jakies małe krosteczki na calej skorze.czy to normalne ze cera sie przyzwyczaja i oczyszcza?w sumie nigdy nie mialam czystej cery, zawsze jakies wypryski, ale takich drobniutkich czerwonych krosteczek to raczej nie mialam.
stosowac dalej czy przerwac na chwile?co radzicie?
Cytat:
Napisane przez misterybusiness Pokaż wiadomość
Mam podobny problem. Używam od wczoraj serum Lemon oraz na noc 3xRose (w planach). Jednak krosteczki mam od dłuższego czasu. Prawdopodobnie u mnie jest to picie pokrzywy, pewnie całe świństwo teraz mi wyłazi.
Wprowadzając wszystko na raz nawet nie będziecie mogły dojsć co wam szkodzi ,zgadzam się z 86 Paula wprowadzajcie stopniowo.
Na początku zrobilam tak samo i zamiast pięknej cery miałam masakrę
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 17:48   #3678
agneiw
Raczkowanie
 
Avatar agneiw
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 265
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Paula, a jak uzywasz centelli? w jakiej formulacji?
agneiw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 18:39   #3679
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Agniew tak szczerze mowiac to na oko (ze 2%) dosypałam do zwykłego kremu, i tak sie smaruje
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-21, 19:04   #3680
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Naprawde?Aga moim zdaniem wygladasz jakies 7 lat mlodziej niz Twoj prawdziwy wiek-no ale rozumiem-ja tez ciagle sie dopatruje czegos w lustrze



Co do retinoidow to nigdy nie stosowalam systematycznie-chociaz kusza.Ostanio czytalam recenzje i kremy Roc-a maja dobre opinie

A co do tego rollera to nigdy nie slyszalam-chyba bym sie nie zdecydowala..

Gabs-balsam zapowiada sie fajnie
Edytko

zauważyłam już kurze łapki przy oczach, mam tez pogłebione bruzdy nosowo-wargowe...

Też słyszałam o Roc-u, zastanawiam się właśnie jaki produkt z retinoidami będzie najbardziej skuteczny i cenowo mnie nie zabije.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 19:32   #3681
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Edytko

zauważyłam już kurze łapki przy oczach, mam tez pogłebione bruzdy nosowo-wargowe...

Też słyszałam o Roc-u, zastanawiam się właśnie jaki produkt z retinoidami będzie najbardziej skuteczny i cenowo mnie nie zabije.
Ogladam Cie na You Tube i jakos wielkich zmian nie widze-wygladasz tak samo jak 7 lat temu

Tutaj jest porownanie 10 najlepszych produktow z retinolem:
http://hubpages.com/hub/Top-Ten-Best-Retinol-Products

Ja sie zastanawiam pomiedzy tym:
http://www.amazon.com/Alpha-Hydrox-O...685377&sr=1-12
a tym:
http://www.amazon.com/RoC-Retinol-Co...7685705&sr=1-1

Niestety niektore kremy z retinolem sa drogie np te z La Roche Posay-ale one maja chyba wyzsze stezenie
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 19:42   #3682
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Ogladam Cie na You Tube i jakos wielkich zmian nie widze-wygladasz tak samo jak 7 lat temu

Tutaj jest porownanie 10 najlepszych produktow z retinolem:
http://hubpages.com/hub/Top-Ten-Best-Retinol-Products

Ja sie zastanawiam pomiedzy tym:
http://www.amazon.com/Alpha-Hydrox-O...685377&sr=1-12
a tym:
http://www.amazon.com/RoC-Retinol-Co...7685705&sr=1-1

Niestety niektore kremy z retinolem sa drogie np te z La Roche Posay-ale one maja chyba wyzsze stezenie
czyli ten Roc wypada najlepiej
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 19:46   #3683
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
czyli ten Roc wypada najlepiej
W sumie tak-no i Alpha HydroxJa chyba wybiore Alpha Hydrox-mialam kilka produktow z tej firmy i dawaly efekty
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 19:51   #3684
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
W sumie tak-no i Alpha HydroxJa chyba wybiore Alpha Hydrox-mialam kilka produktow z tej firmy i dawaly efekty
tylko czemu to tyle kosztuje napadam na bank, przyłączysz się?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 19:55   #3685
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
tylko czemu to tyle kosztuje napadam na bank, przyłączysz się?
Chetnie
Tez cierpie na brak kasy obecnie-tak planuje planuje a wyjdzie w koncu ze nic nie kupie

W sumie nic nie potrzebuje tak na gwalt-musze najpierw wykonczyc serum z vit C wiec retinol moze poczekac
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 20:06   #3686
misterybusiness
Raczkowanie
 
Avatar misterybusiness
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: boat city
Wiadomości: 280
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Wprowadzając wszystko na raz nawet nie będziecie mogły dojsć co wam szkodzi ,zgadzam się z 86 Paula wprowadzajcie stopniowo.
Na początku zrobilam tak samo i zamiast pięknej cery miałam masakrę
Kurczę, tylko ja już się w biochemii babram jakiś czas . Serum 3xRose nie powinno mi zaszkodzić, bardziej już serum Lemon. To moje 2 podejście do niego, tyle, że nie dodałam silikonów (wtedy mogły mnie zapchać).

Zresztą kolejnym powodem na pojawienie się tych krosteczek może być to, że śpię tylko na prawym boku (są one właśnie na prawym policzku).

A czy witamina C sama w sobie potrafi zapchać pory?
__________________
"Najpierw zdjęłam koszulę, potem trochę tańczyłam"...
misterybusiness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 07:25   #3687
martusienka
Wtajemniczenie
 
Avatar martusienka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 125
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez misterybusiness Pokaż wiadomość
Zresztą kolejnym powodem na pojawienie się tych krosteczek może być to, że śpię tylko na prawym boku (są one właśnie na prawym policzku).
Kiedyś pytałam o to dermatologa i uważa, że to nie ma nic do rzeczy jak się śpi. Poza tym tak naprawdę nie wiesz ile razy w nocy się przekręcasz (ja też uważałam, że leżę nieruchomo, a jak mi chłopak powiedział, że mi się przyglądał i że spałam na plecach, o czym bym nigdy nie pomyślała to też zmieniłam zdanie)... No chyba, że masz długo nie zmienianą poszewkę na poduszkę (bez obrazy oczywiście ).
__________________
martusienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 08:07   #3688
frostis
Raczkowanie
 
Avatar frostis
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: sztokholm
Wiadomości: 394
GG do frostis
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Moge od siebie polecic kremy Roca z retinolem.Uzywalam kilku z nich.W niebieskiej tubie:z retinolem,wit C :Swietny moj faworyt! Pozniej kupilam ten z aha i retinolem,jak ktos lubi kwasy to bedzie bardzo zadowolony,takie 2 w 1.
Mialam jeszcze serum Roc z retinolem i DMAE ,kocham je i nie moge odzalowac,ze wycofali Roca calkowicie ze Szwecji i wprowadzili inna marke tego samego dystrybutora.Serum wchlania sie blyskawicznie,mega nawilza,nadaje jedwabistosci.Wiadomo,ze retinol trzeba uzywac dluzej,aby zauwazyc dzialanie anti aging,ale efekty super nawilzenia ,jedwabistosci cery jest juz po kilku uzyciach.

Bylam z Roca o niebo bardziej zadowolona niz np Avene Eluage.Mialam w 3 wersjach ,dla cery mlodej( z kwasami) i dla dojrzalej z kwasem hialuronowym.Ten w dwoch wersjach tresciwy krem (slabo sie wchlanial,ale ok nie bede sie czepiac uzywalam w koncu na noc) i drugi w nazwie gel(nie nawilzal,albo raczej bardzo slabo).
Roc uzywalam z przyjemnoscia,jeszcze w skladzie mial duzo mineralow np cynk,miedz itp.
frostis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 08:12   #3689
frostis
Raczkowanie
 
Avatar frostis
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: sztokholm
Wiadomości: 394
GG do frostis
Wink Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Zastanawiam sie nad retinolem roslinnym z ZSK?

Ciekawe czy mozna uzyskac chocby "zblizone" efekty jak po normalnym retinolu?
frostis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 09:17   #3690
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

dziewczyny a dlaczego nie chcecie retinoidow na recepte(kosztuja kolo 40 zl), a sa najskuteczniejsze. przeciez mozecie smarowac tylko bruzdy, zmarszczki nie wiem co dokladnie macie i obserwowac. na efekty trzeba poczekac,ale przynajmniej jest pewnoc aktywnosci skladnikow.

Frostis dodalam do oczaru niacynamid,mocznik i alantoine(w buteleczce z atomizerem) i psikalam twarz pare dni rano i na noc. Rewelacja! wszystko wygojone, mniej sie swiece, mineraly leza pieknie. do tego mam okres, a wiadomo co sie dzieje wtedy z cera.. odstawilam tez kwasy i teraz mam po tych kuracjach gladziutka buzke. Tak wiec dziekuje pieknie za rady
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:34.