Kosmetyki APC - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-15, 12:37   #2701
jo@śka
Rozeznanie
 
Avatar jo@śka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: beskidzki groń
Wiadomości: 684
Dostałam odpowiedź z APC, że paczkę wysłali 8 sierpnia

Dostałam odpowiedź z APC, że paczkę wysłali 8 sierpnia Tą naszą Pocztę Polską to trzeba i Oni chyba nie rozumieją co to znaczy czekać na paczkę z APC

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-08-15 o 21:41 Powód: Post pod postem. Istnieje EDYCJA proszę z niej korzystać!
jo@śka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-15, 12:45   #2702
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Dot.: Kosmetyki APC

dziewczyny jeszcze jedno pytanie jeżeli złożę zamówienie na równo 50zł i wpłacę pieniążki na konto to pokrywam koszty przesyłki czy nie??
__________________
MY IDEA OF HAPPINESS

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-15, 13:07   #2703
lilly78
Zadomowienie
 
Avatar lilly78
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 400
GG do lilly78
Dot.: Kosmetyki APC

helo dziewczyny, zaczęłam wertować ten wątek... powoli czuję, że opanowuje mnie kolejna mania wizażowa po vollare i cantare
dziś dyżuruję w pracy, więc mam cały dzień na przejrzenie opinii o pudrach APC, żeby złożyć super zamówienie bo już cienie powybierałam, teraz tylko muszę okroić ich ilość
__________________

* * * * *
moja pasja
* * * * *
ja na facebooku

[B]* * * * *
azjatyckie kosmetyki oddam - wymianka
lilly78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-15, 21:47   #2704
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Question Dot.: Kosmetyki APC

Przyznaję się, że nie jestm na bieząco z asortymentem APC i w związku z tym mam pytanie. Może będziecie wiedzieć.

Chciałabym skomponować z kulek APC taki puder jak ten ze zdjęcia - Meteorites Guerlain - odcień BEIGE CHIC, no chociaż podobny. Czy jest taka możliwość? APC dysponuje takimi kolorami?

AgaBJ wiesz coś na ten temat?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg LES METEORITES.jpg (84,4 KB, 120 załadowań)
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-15, 22:37   #2705
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Przyznaję się, że nie jestm na bieząco z asortymentem APC i w związku z tym mam pytanie. Może będziecie wiedzieć.

Chciałabym skomponować z kulek APC taki puder jak ten ze zdjęcia - Meteorites Guerlain - odcień BEIGE CHIC, no chociaż podobny. Czy jest taka możliwość? APC dysponuje takimi kolorami?

AgaBJ wiesz coś na ten temat?
Pomadko ja właśnie zamierzam złożyc zamówienie w APC i robię sobie mieszankę kuleczek nowych i starych kuleczki nie mają dokładnie takich odcieni jak te Guerlain, ale mam nadzieje, że będą dawały podobny efekt złocistego ocieplenia buzki Posłużę się zdjęciem kuleczek jednej z wizażanek (mam nadzieję, że się nie obrazi), na których się wzoruję...może i Tobie spodoba się taki zestaw
__________________
MY IDEA OF HAPPINESS

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL

Edytowane przez mi.a
Czas edycji: 2007-02-28 o 17:19
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-15, 22:50   #2706
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez mi.a
Pomadko ja właśnie zamierzam złożyc zamówienie w APC i robię sobie mieszankę kuleczek nowych i starych kuleczki nie mają dokładnie takich odcieni jak te Guerlain, ale mam nadzieje, że będą dawały podobny efekt złocistego ocieplenia buzki Posłużę się zdjęciem kuleczek jednej z wizażanek (mam nadzieję, że się nie obrazi), na których się wzoruję...może i Tobie spodoba się taki zestaw
O dziękuję Mi.a.
te kule też wyglądaja nieźle, nie powiem.

A jakie są proporcje? Ile których kulek jest w pudełku? A w ogóle to do kogo nalezy ten puder? Jest włascicelka?
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-15, 22:56   #2707
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Dot.: Kosmetyki APC

Pomadko przeczytaj posty nr 2524 i 2540 na stronie 85 to się wszystkiego dowiesz (koleżanka ma tam też drugi zestaw, podobny do pastelowego 00 ja sobie planuję zamiast kilku różowych dać więcej złota/oliwki/bieli ale mój zestaw będzie prawie identyczny, jutro składam zamówienie
__________________
MY IDEA OF HAPPINESS

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-15, 23:19   #2708
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez mi.a
Pomadko przeczytaj posty nr 2524 i 2540 na stronie 85 to się wszystkiego dowiesz (koleżanka ma tam też drugi zestaw, podobny do pastelowego 00 ja sobie planuję zamiast kilku różowych dać więcej złota/oliwki/bieli ale mój zestaw będzie prawie identyczny, jutro składam zamówienie
Dzięki Mi.a, dotarłam do tego postu. Zapisałam fotki i muszę stwierdzić, że kulki oliwkowe są najbardziej ciekawe.

A ile kosztuje taki puder zrobiony na zamówienie wg. upodobań klientki? Rozumiem, że jedna kulka jest liczona i to się składa na ostateczną cene.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-15, 23:30   #2709
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Dot.: Kosmetyki APC

przyznam szczerze, że nie wiem ile g ma średnio jedna kulka, więc kierowałam się zbiorem vril dzisiaj Pan Paweł napisał mi, że zestaw zrobiony na zamówienie 18g kosztuje 26zl natomiast 9g kosztuje 13zl
posiadasz Pomadko jakieś kuleczki APC? ja od siebie polecam bardzo nr 00 z normalnych zestawów, szczególnie do jasnej chłodnej cery są swietne! przypominają meteorites 01 mythic
__________________
MY IDEA OF HAPPINESS

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-15, 23:56   #2710
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez mi.a
przyznam szczerze, że nie wiem ile g ma średnio jedna kulka, więc kierowałam się zbiorem vril dzisiaj Pan Paweł napisał mi, że zestaw zrobiony na zamówienie 18g kosztuje 26zl natomiast 9g kosztuje 13zl
posiadasz Pomadko jakieś kuleczki APC? ja od siebie polecam bardzo nr 00 z normalnych zestawów, szczególnie do jasnej chłodnej cery są swietne! przypominają meteorites 01 mythic
Otóż nie posiadam i chciałabym sobie coś takiego sprawić w jakiejś tam przyszłości.
Wlazłam nawet na stronę APC, w poszukiwaniu cen i kolorów kulek, ale coś mi nie trybi. Nie zauważyłam nigdzie oliwkowych kulek [nr 16-chyba-Vril je ma ] do komponowania w zestawy, albo ja już nic nie widzę. W ogóle na stronie apc jest pokazanych chyba 5 kolorów do komponowania, a Vril miała z 10 róznych kolorów. Nic nie rozumiem.
Cen też sie nie doszukałam za kompozycje... Nie wiem jak oni liczą te pudry, które mieszamy wg. własnych upodobań. Ważą je?

Jeśli nie uda mi się skomponować sesnownego zestawu, to chyba wezmę gotowy nr 0 i będzie spokój. Tylko nie wiem czy on za chłodny nie jest/nie będie dla mnie. Wolałabym coś cieplejszego-beżowego, najlepiej żeby to były meteoryty Chic
No nic, jeszcze jutro pokukam za tymi pudrami... Może w sklepie coś wypatrzę, potestuję gotowego.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-16, 06:47   #2711
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Otóż nie posiadam i chciałabym sobie coś takiego sprawić w jakiejś tam przyszłości.
Wlazłam nawet na stronę APC, w poszukiwaniu cen i kolorów kulek, ale coś mi nie trybi. Nie zauważyłam nigdzie oliwkowych kulek [nr 16-chyba-Vril je ma ] do komponowania w zestawy, albo ja już nic nie widzę. W ogóle na stronie apc jest pokazanych chyba 5 kolorów do komponowania, a Vril miała z 10 róznych kolorów. Nic nie rozumiem.
Cen też sie nie doszukałam za kompozycje... Nie wiem jak oni liczą te pudry, które mieszamy wg. własnych upodobań. Ważą je?
Ja się zastanawiałam nad tym samym! Z tym że ja zauważyłam 8 wymienionych zestawów, a w cenniku z kolei jest napisane, że do wyboru 10 Zupełnie tego nie rozumiem, także zdecydowałam się na złocisty (ew. oliwkowy). A cennik jest na samym dole każdej strony, czyli np. działu "pudry w kulkach", a ceny samodzielnych zestawów były chyba gdzieś w nowościach.
Jak będę zadowolona z gotowego zestawu, to może potem wykombinuję jakiś własny
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-16, 08:28   #2712
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Kosmetyki APC

Pomadko i snowqueen - na stronie APC póki co nie ma nowych kulek rozświetlających (coś a la Vollare) w numerach od 14 do 18, ale Wizażanki mają w APC chody i nie dość, że mogą je już zamawiać, to mogą jeszcze zamawiać mieszanki z nimi Kuleczki wyglądają jak na tej fotce - te duże to puder, małe to cienie, a więcej zdjęć znajdziecie w tym wątku parę stron wstecz.
A co do ilości kulek w opakowaniu, to są one ważone i na tej podstawie APC podaje ilość do mieszanki, więc lepiej zapytać. Wiem, że promocyjne, mniejsze opakowanie dla Wizażanek nowych kulek rozświetlających 13g za 18zł ma 31-32 kulki, bo powiedziano mi, że 31, a koniec końców dostałam 32. Ale ja mieszałam tylko nowe kulki, a przy mieszaniu nowych ze starymi ilość pewnie się zmieni, bo trochę różnią się rozmiarem. Także lepiej zapytajcie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kulki.jpg (114,0 KB, 120 załadowań)
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-16, 08:29   #2713
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki APC

na stronie nie ma m.in. najnowszych kulek od 14 do 18, wklejałam fotki kilka stron temu
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-16, 08:42   #2714
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Kosmetyki APC

MagJa, Aga - dziękuję, nie wiedziałam nic o tym, a czytałam cały wątek, musiało mi umknąć, podobnie jak nie zwróciłam uwagi na to, że mają cienie w kulkach
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-16, 08:59   #2715
jo@śka
Rozeznanie
 
Avatar jo@śka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: beskidzki groń
Wiadomości: 684
Dot.: Kosmetyki APC

Pomadko nie trzeba od razu krzyczeć. Odpowiedź wysłała mi się podwójnie. Próbowałam jedną z nich usunąć, ale kompletnie nie wiedziałam jak, więc ją tylko skróciłam. Przepraszam
jo@śka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-16, 14:23   #2716
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki APC

Czesc dziewczyny
Widze, ze jest zainteresowanie moimi kulkami, wiec moze rozwieje te pare watpliwosci.
Cena zestawu na zamowienie wynosi 26,00 PLN.
Waga jednej kulki "na oko" (roznia sie wielkoscia) to 0,4 g. Ja, na 18 g zestaw zamawialam bodajze po 46-48 kulek ale dostalam po kilka wiecej w kazdym zestawie (widocznie brakowalo tym moim perelkom do standardu). Niestety juz czesc pogubilam Te kulki chyba nog od pedzla dostaja
Zestaw nr 2 przypomina Meteoryty Beige Chic dosyc sensownie - wlasnie Guerlainem sie kierowalam zeby uzyskac taki efekt Trochce go jednak zmodyfikowalam do wymagan wlasnej karnacji dodajac duzo bieli. Chociaz zaluje, ze nie dolozylam wiecej brazowych nr 18 albo innych brazow.
Co do kolorow w moich zestawach to skladalam je z kulek ukazanych na stronie APC jak i tych, ktore kiedys zostaly wklejone przez AgaBJ - sa ponownie zaladowane kilka postow wyzej. Napisalam maila, zapytalam czy zgodza sie zrobic zestaw z tej calej mieszaniny i wyszlo co wyszlo

P.S.
Mi.a nie mam sie o co gniewac
Pomadko, do kompozycji a'la Beige Chic proponuje skladanke kulek bezowych nr7, zlotych nr 5, oliwkowych nr 16 i brazowych nr 18. ja mam w swoim duzo bialych i dodanych przez APC wiecej rozowych, wiec troche to zaburzylo proporcje a'la bezowe meteoryty. Moj zestaw na bardzo jasnej skorze nadaje tylko cieplejszy odcien ale nie przyciemnia - zapewne za sprawa wielu bialych kulek. Ale o to mi w koncu chodzilo
Aha, nowe kolory kulek sa bardziej polyskujace i blyszczace od starych, wiec tworzenie zestawu tylko z nowych perelek da efekt "extra glow", meteoryty sa przy tym bardziej stonowane - mowie o bezowych.
Pozdrawiam

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2006-08-16 o 14:48
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-16, 14:36   #2717
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Kosmetyki APC

Dziewczyny przestańcie, bo mam juz chrapkę na następne kuleczki
na razie mam 0, 13 i 15
a wczoraj oblukałam puder w kulkach w the boby shop i wyglądają jak te nowe z APC ale mieli tylko 2 kolorki
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-16, 14:42   #2718
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Dot.: Kosmetyki APC

vril ja wzorując się na Twoim cieplejszym zestawie, złożyłam taki oto :
biale nr 10 - 14 sztuk
złote nr 5 - 10 sztuk
bezowe nr 7 - 7 sztuk
różowe nr 14 - 5 sztuk
różowe nr 15 - 4 sztuki
oliwkowe nr 16 - 4 sztuki
brązowe nr 18 - 3 sztuki

mam nadzieję, że gramaturowo będzie się mniej więcej zgadzało dzisiaj zamierzam złożyć zamówienie


dziewczyny mam jeszcze pytanie co do kuleczek nr 13, oglądałam różne ich zdjęcia i doprawdy nie mogę sobie ich wyobrazić?? one są złote? czy różowe??
znalazłam je na jednym zdjęciu agabil (pozwól, że wkleję) i wyglądają dla mnie jak meteoryty fresh pink, słowo daję wkleję dla porównania zdjęcie
może któraś z posiadaczek mogłaby zrobić zdjęcie tym kuleczkom nr 13 z bliska w dobrym świetle, żeby jakieś wyobrażenie powstało w mojej główce??
a i jeszcze jedno pytanie: czy w mieszance nr 13 zostały użyte jakieś inne odcienie kuleczek niż we wszystkich dotychczasowych mieszankach lub te nowe odcienie (14-18)???
__________________
MY IDEA OF HAPPINESS

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL

Edytowane przez mi.a
Czas edycji: 2007-02-28 o 17:19
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-16, 14:51   #2719
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez mi.a
vril ja wzorując się na Twoim cieplejszym zestawie, złożyłam taki oto :
biale nr 10 - 14 sztuk
złote nr 5 - 10 sztuk
bezowe nr 7 - 7 sztuk
różowe nr 14 - 5 sztuk
różowe nr 15 - 4 sztuki
oliwkowe nr 16 - 4 sztuki
brązowe nr 18 - 3 sztuki

mam nadzieję, że gramaturowo będzie się mniej więcej zgadzało dzisiaj zamierzam złożyć zamówienie


dziewczyny mam jeszcze pytanie co do kuleczek nr 13, oglądałam różne ich zdjęcia i doprawdy nie mogę sobie ich wyobrazić?? one są złote? czy różowe??
znalazłam je na jednym zdjęciu agabil (pozwól, że wkleję) i wyglądają dla mnie jak meteoryty fresh pink, słowo daję wkleję dla porównania zdjęcie
może któraś z posiadaczek mogłaby zrobić zdjęcie tym kuleczkom nr 13 z bliska w dobrym świetle, żeby jakieś wyobrażenie powstało w mojej główce??
a i jeszcze jedno pytanie: czy w mieszance nr 13 zostały użyte jakieś inne odcienie kuleczek niż we wszystkich dotychczasowych mieszankach lub te nowe odcienie (14-18)???
m.ia
13 to taka ciepła brzoskwinia gdzieś w watku rozebrałam ją na kolory i wszystko jest na fotkach i w mojej wypowiedzi wyliczone czarno na białym. Jest to mieszanina starych kuleczek
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-16, 14:52   #2720
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez agabil1
m.ia
13 to taka ciepła brzoskwinia gdzieś w watku rozebrałam ją na kolory i wszystko jest na fotkach i w mojej wypowiedzi wyliczone czarno na białym. Jest to mieszanina starych kuleczek
idę więc szukać
__________________
MY IDEA OF HAPPINESS

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-16, 15:00   #2721
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki APC

Mi.a podoba mi sie zestaw Podobny do mojego ale przy zwiekszonej ilosci brazu i oliwki, czyli tak jak powinnam sama zrobic. Widze duzo bialych kulek, porownujac do mojego to zaznaczam, ze to kompozycja dla bardzo jasnej karnacji - srednia lub ciemna moze pobielac. Rozowe kulki nr 14 i 15 roznia sie minimalnie - wrecz trudno je od siebie odroznic w pudeleczku.
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-16, 15:06   #2722
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki APC

14 jest trochę jaśniejsza i chłodniejsza od 15
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-16, 15:33   #2723
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez vril
Mi.a podoba mi sie zestaw Podobny do mojego ale przy zwiekszonej ilosci brazu i oliwki, czyli tak jak powinnam sama zrobic. Widze duzo bialych kulek, porownujac do mojego to zaznaczam, ze to kompozycja dla bardzo jasnej karnacji - srednia lub ciemna moze pobielac. Rozowe kulki nr 14 i 15 roznia sie minimalnie - wrecz trudno je od siebie odroznic w pudeleczku.
vril na początku byłam zakochana w Twoim zestawie i jestem nadal, ale postanowiłam go troszkę zmienić, bo bardzo spodobały mi się kuleczki oliwkowe na zdjęciu Twoich:P natomiast odcień beżowy wydał mi się dziwny tak więc wyszło...a ponieważ jestem najbledsza z bladziutkich mam też sporo kuleczek białych to taka podstawa mam nadzieję, że zestaw będzie udany
__________________
MY IDEA OF HAPPINESS

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-16, 17:13   #2724
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez anita_w
Tak jak mówiłam dziewczynkom na Warszawskim spotkaniu - mam tez Meteoryty Guerlain i jestem nimi zawiedziona. Efekt, jaki dają, nie jest nawet w połowie tak zachwycający jak efekt kulek APC.
Zgadzam sie, meteoryty wcale nie jest taki genialy, w sumie zaluje ze go kupilam
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-16, 17:47   #2725
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Kosmetyki APC

Dziewczyny dziękuję Wam serdecznie!

JUż mniej więcej pojarzyłam o co biega z tymi kulkami. Muszę porządnie przeczytać ten wątek, bo jakiś czas temu straciłam z nim kontakt i zupełnie nie mogę się połapać.

Cytat:
Napisane przez Vril
Pomadko, do kompozycji a'la Beige Chic proponuje skladanke kulek bezowych nr7, zlotych nr 5, oliwkowych nr 16 i brazowych nr 18. ja mam w swoim duzo bialych i dodanych przez APC wiecej rozowych, wiec troche to zaburzylo proporcje a'la bezowe meteoryty. Moj zestaw na bardzo jasnej skorze nadaje tylko cieplejszy odcien ale nie przyciemnia - zapewne za sprawa wielu bialych kulek. Ale o to mi w koncu chodzilo
Aha, nowe kolory kulek sa bardziej polyskujace i blyszczace od starych, wiec tworzenie zestawu tylko z nowych perelek da efekt "extra glow", meteoryty sa przy tym bardziej stonowane - mowie o bezowych.
Vril, dzięki CI. Właśnie najbardziej mnie rajcuję taki zestaw beżowy. Białych kulek raczej nie chcę, wolę coś cieplejszego.
Hmm trochę mnie zasmuciłaś tym efektem extra glow, bo akurat nie szukam takiej iluminacji na twarzy. Zależałoby mi na czymś subtelnym, ciepłym lekko połyskująco-rozświetlającym, ale nie mega błyszczącym, czy brokatowym []. Szukam subtelnego, ciepłego rozświetlenia.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-16, 19:07   #2726
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez Pomadka


Hmm trochę mnie zasmuciłaś tym efektem extra glow, bo akurat nie szukam takiej iluminacji na twarzy. Zależałoby mi na czymś subtelnym, ciepłym lekko połyskująco-rozświetlającym, ale nie mega błyszczącym, czy brokatowym []. Szukam subtelnego, ciepłego rozświetlenia.
i efekt powienien być stonowany, tylko te nowe kulki czyli w tym zestawie 16 i 18 dają mocniejszy błysk. Reszta to subtelne rozświetlenie
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-16, 19:28   #2727
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Kosmetyki APC

EEEE skusiliście mnie znowu tymi kulkami, chyba czas na kolejne zakupy w APC. Zastanawiam się czy te kulki mocno kryją, czy mocno modelują twarz czy raczej mają służyć rozświetleniu, ew.zbrązowieniu twarzy. Jakby tak je porównać do rozświetlających z avonu? Ma ktoś porównanie?
Aha i te nowe zestawy to chyba tylko są w tym wątku, bo na stronie nie ma? :
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-16, 19:32   #2728
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez anciaahk
EEEE skusiliście mnie znowu tymi kulkami, chyba czas na kolejne zakupy w APC. Zastanawiam się czy te kulki mocno kryją, czy mocno modelują twarz czy raczej mają służyć rozświetleniu, ew.zbrązowieniu twarzy. Jakby tak je porównać do rozświetlających z avonu? Ma ktoś porównanie?
Aha i te nowe zestawy to chyba tylko są w tym wątku, bo na stronie nie ma? :
raczej służą rozświetleniu i to mocnemu. Można je porównać do mocno błyszczących Vollare, z Avonem raczej nie mają wiele wspólnego
Zdjęcia kulek od 14 do 18 są tylko tutaj
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-16, 19:48   #2729
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Kosmetyki APC

To dobrze, bo na avonowskich trochę się zawiodłam. Dziękuję za wyjaśnienie .
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-16, 20:50   #2730
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Dziewczyny dziękuję Wam serdecznie!

JUż mniej więcej pojarzyłam o co biega z tymi kulkami. Muszę porządnie przeczytać ten wątek, bo jakiś czas temu straciłam z nim kontakt i zupełnie nie mogę się połapać.

Vril, dzięki CI. Właśnie najbardziej mnie rajcuję taki zestaw beżowy. Białych kulek raczej nie chcę, wolę coś cieplejszego.
Hmm trochę mnie zasmuciłaś tym efektem extra glow, bo akurat nie szukam takiej iluminacji na twarzy. Zależałoby mi na czymś subtelnym, ciepłym lekko połyskująco-rozświetlającym, ale nie mega błyszczącym, czy brokatowym []. Szukam subtelnego, ciepłego rozświetlenia.
Prosze bardzo
Co do "extra glow" to chodzi tylko o nowe kulki. Jak w zestawie zastosujesz przewage stonowanych bezowych i zlotych kulek ze starszej wersji to efekt powinien byc subtelny. APC nie wala brokatem po oczach. Dopiero pod lupa w ostrym swietle dostrzegam tam drobinki.

Siedza mi w glowie te kolorki z Beige Chic i dochodze do wniosku, ze najlepsze polaczenie uzyskaloby sie z bezowych, zlotych, oliwkowych i brazowych APC + szampan, losos, zloto i braz Vollare Tyle, ze przy zakupie pojedynczych kolorow wyjdzie cena meteorytow
Chociaz gdyby sie zebrac... powstaloby pare kompletow z tego Trzeba tylko wywazyc matowe z blyszczacymi zeby uniknac efektu "caloroczna smigajaca choinka"

P.S. Dla zainteresowanych wklejam zdjecie ze skladem - nie krzyczec jak juz bylo.
Dobra, schodze z tematu, bo to zakrawa na jakis wirus
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PUDELKO - SKLAD.jpg (102,1 KB, 74 załadowań)
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-01 19:31:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:44.