Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-02-07, 09:16   #721
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Cytat:
Napisane przez leeloo
farbowanie oslabia włosy , sprzyja tez i ch wypadaniu
to nie dziwne ze moga rosnac wolniej
fakt niszczy wlosy na dlugosci wlosa i go oslabia.a to ze wypadaja to raczej wina tego ze sie dalo farbe na skore glowy i ona troce oslabila cebulki jednak z tym wypadaniem mi sie wydaje z to nie dokonca prawda. bo jakby sie przyjrzec wlosowi ktory "wypadl" po farbowaniu to w wiekszosci wypadkow nie ma on cebulki czyli poprostu sa wtedy spalone i nadwyrezone chemikaliami i sie rwa
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-07, 09:18   #722
malkol13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 1 945
Send a message via Skype™ to malkol13
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

niestety ni ema jednego idealnego preparatu wszytsko zalezy od organizmu, struktory włosów, diety...mojej mamie pomaga jedno, mi drugie, kumpelom co innego... trzeba zmieniac... i szukac idealnego
malkol13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-07, 10:09   #723
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Ja stosuje henna treatment wax dla blondynek i humavit, do tego capivit a + e (bo wplywa ogolnie na cere i wloski). teraz sie przyjzalam moim odrostom..no i sa.. ale bardzo nierowne !! Dalabym sobie reke ucicac ze tamte poprzednie ktore mialam :P rosly o wiele rowniej... nie wiem czemu tak sie dzieje ale i tak tych odrostow nie jest zbyt duzo dopiero 2 tygodnie po farbowaniu i 2 tygodnie kuruje wloski zobaczymy pozniej.
__________________
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-07, 11:59   #724
Agussiek
Raczkowanie
 
Avatar Agussiek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 166
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

A jesli ktos ma blond i ciemne pasemka to jakiego typu tej HENNY TREATMEN WAX powinien uzywac? do blondu?
__________________
"Nikomu nie wolno drżeć przed nieznanym, gdyż każdy jest w stanie zdobyć to, czego pragnie i to, czego mu potrzeba."
Agussiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-07, 13:33   #725
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

ja mialam ciemni szaro, brazo, rudo blond i kupilam do blondu bo takie s amoje anturalne zreszta ta ciemno szara farba sie zmyla ja chcialam eco ale nie bylo u mnie w aptece i kupilam do blondu
__________________
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-07, 15:28   #726
MALUTKASMAIL
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 19
GG do MALUTKASMAIL
Unhappy Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Hej Dziewczyny!!
Czytalam wasze wypowiedzi i z tego co udalo mi sie dowiedziec to na przyspieszenie wzrostu wlosów jest dobry Wax.
mam 16 lat...
Moja historia jest taka ...od ostatnich wakacji moim postanowieniem bylo zapuszczanie wlosów marzą mi sie wlosy do ramion czy nawet dluzsze...Jestem milosniczką Joasi Brodzik....gdy ktoregos (teraz dla mnie koszmarnego)wtedy wspnialego dnia ogladalam gazete z Joanną zobaczylam cudną fryzurke..krutka pocieniwana tak co miala ją w serialu kasia i tomek ...oczywiscie odrazu bez wachania polecialam do fryzjera i ciach.........po dlugich wloscha(moja wczesniejsza fryzura to wlosy prawie do ramion z grzywką).teraz zaluje i chcem jak najszybciej zapuscic wlosy pomocy kobity moj rodzaj wlosow to nie krecone nie proste;] ciemne!!co mam stosowac zeby przyspieszyc wzrost wlosów zwracając uwage na moj wiek i skutki uboczne jakie mogą byc nie wiem(wlosy sie spalą czy cos;])chyba ze nie ma zadnych po tych maseczkach ...



Dziewczyny moze i jestem duzo od was mlodsza ale licze na waszą pomoc
SEEEErdecznie pozdrawiam!!!!!!
__________________
zycie jest piękne, gdy się ma prawdziwych przyjaciół
MALUTKASMAIL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-07, 15:33   #727
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Ja mam 17 lat i od 2 tyg. stosuję Wax (nie widze zadnych skutków ubocznych ), kiedyś łykałam także wyciąg ze skrzypu + witaminy i mikroelementy .
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-07, 16:28   #728
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez Durga
Ja mam 17 lat i od 2 tyg. stosuję Wax (nie widze zadnych skutków ubocznych ), kiedyś łykałam także wyciąg ze skrzypu + witaminy i mikroelementy .
"Wyciąg ze skrzypu polnego + witaminy i mikroelementy" (w zielonym kartoniku) jest bardzo dobry na wypadanie włosów, bo go łykałam, gdy włosy leciały mi garściami i pomógł. Tylko że trzeba go brać 2 razy na dzień czyli starcza na 25 dni, a kosztuje ok 12 - 13 zł, więc cenowo wychodzi na to samo co Vitapil, a ten jest bardzo dobry nie tylko na wypadanie włosów, lecz także na moją drugą dolegliwość czyli rozdwajanie włosów
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-07, 17:39   #729
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

ponoc ta do ciemnych wcale nie jest do ciemnych tylko wszyscy zaczeli tak ja nazywac bo pojawila sie ta do jasnych(ktora lekko rozjasnia bo ma wyciag z rumianka)to wiec ta musiala byc nazwana "do ciemnych"tamta do ciemnych wcale ponoc nie przyciemnia wlosow( bo i tego nie pisze na opakowaniu)poprosyu jest zwykla henna bezbarwna i tym sie rozni od tej do jesnych wlosow ze nie ma wyciagu z rumianku
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-07, 18:57   #730
Jimena
Przyczajenie
 
Avatar Jimena
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

słuchajcie, a jeśli chodzi o ten olejek rycynowy - to ile go wlewacie na butelkę szamponu?? kompletnie nie wiem ile wlać tego specyfiku...
Jimena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-07, 19:47   #731
lalinkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 290
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

dziewczyny a uzywacie suszarki? bo ja ostatnie pare lat regularnie jej uzywalam a wlosy prawie ze staly w miejscu i ktos mi wreszcie powiedzial ze suszarka spowalnia porost wlosow ( w jakiejs gazecie tak ponoc pisalo), no i od paru miesiecy nie uzywam suszarki, wlosy moze nie szaleja, ale widac ze cos tam szybciej rosna.od kilku dni biore humavit ze skrzypem i pokrzywa( polecam go dziewczynom ktore maja maly budzet, bo jest niedrogi ok 10 zl za 250 tabletek a ma prawie te same skladniki co te rozne drogie tabletki). w ogole to mam pytanie, ile tego olejku rycynowego trzeba dodac do szamponu???
lalinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-07, 20:04   #732
Nogala1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 483
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez anakonda
Dziewczyny! Moja Siostra się śmieje, że używam maseczek do włosów przeznaczonych dla ludzi po chemioterapii!!!!!
naprawdę to nie jest śmieszne!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:mad :
Nogala1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-07, 20:36   #733
MALUTKASMAIL
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 19
GG do MALUTKASMAIL
Thumbs down Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

A czy ten wax ma jakaś szczegolną nazwe??a te kapsulki czy tabletki Seboradin czy jakos tak tez pomagają?? ile one koszują??
ehh jak ja bym chciala szybko miec dlugie wlosy help
__________________
zycie jest piękne, gdy się ma prawdziwych przyjaciół
MALUTKASMAIL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-07, 20:42   #734
MALUTKASMAIL
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 19
GG do MALUTKASMAIL
Exclamation Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Mam jedą bardzo waną prosbe prosze czy ktos by mogl spisac mi 3 dobre i pomagajace preparaty do wzrostu wlosow ten wax seboradin itd mogą byc 4 .....chodzi mi o pelną nazwe jesli oczywsci wiecie....z gory dziekuje: *:i Pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!1
__________________
zycie jest piękne, gdy się ma prawdziwych przyjaciół
MALUTKASMAIL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-07, 21:09   #735
Sysska
Zadomowienie
 
Avatar Sysska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 781
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez Sysska
Siemaneczko laseczki dziś rano przeczytałam ten post o poroście włosów i myślalam, że z miejsca sie rzuce do apteki po to cudo ale że z kasa ostatnio krucho to poszłam kupic olejek rycynowy :P stoję sobie grzecznie w kolejce w aptece i nagle moją uwagę przykuło niewielkie opakowanie "jakiejś odżywki". Wydało mi się znajome, wiec podeszłam bliżej a tutaj prosze bardzo Henna Treatment Wax Opakowanie wydawało mi się znajome...pomyślalam chwilkę....PRZECIEŻ JA MAM TO W DOMU! Kisi się w szafce już chyba z pół roku nieużywane moja siostra kiedyś to kupiła i schowała do szafki. ZApomniała o tym kompletnie a ja teraz korzystam hihiih jestem happy Dam znać jak już bedą widoczne efekty mojej kuracji (czyli za jakiś miesiąc, tak mi się przynajmniej wydaje ) Pozdrawiam serdecznie
ahhh włosy mi urosły 3,5 cm
__________________
I chihuahua
Sysska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-07, 23:10   #736
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez MALUTKASMAIL
A czy ten wax ma jakaś szczegolną nazwe??a te kapsulki czy tabletki Seboradin czy jakos tak tez pomagają?? ile one koszują??
ehh jak ja bym chciala szybko miec dlugie wlosy help
Seboradin to nie są tabletki, to są kosmetyki do pielęgnacji włosów (do stosowania tylko zewnętrznie). A Wax, a dokładnie HENNA TREATMENT WAX ma jedną nazwę, tylko występuje w trzech wariantach (brązowy - do włosów ciemnych, pomarańczowy - do blond, zielony - uniwersalny).
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-07, 23:16   #737
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez MALUTKASMAIL
Mam jedą bardzo waną prosbe prosze czy ktos by mogl spisac mi 3 dobre i pomagajace preparaty do wzrostu wlosow ten wax seboradin itd mogą byc 4 .....chodzi mi o pelną nazwe jesli oczywsci wiecie....z gory dziekuje: *:i Pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!1
Idź do zielarskiego sklepu i zapytaj o serię Seboradin (najlepiej szampon+balsam+lotion), mogą być też na początek ampułki.Wax też jest dobry (zobacz wyżej), no i oczywiście coś do łykania od wewnątrz, polecam jak zwykle Vitapil. I to wystarczy.
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-08, 15:39   #738
MALUTKASMAIL
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 19
GG do MALUTKASMAIL
Smile Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez Puniax
Idź do zielarskiego sklepu i zapytaj o serię Seboradin (najlepiej szampon+balsam+lotion), mogą być też na początek ampułki.Wax też jest dobry (zobacz wyżej), no i oczywiście coś do łykania od wewnątrz, polecam jak zwykle Vitapil. I to wystarczy.
PUNIAX Dziekuje CIe bardzo serdecznie dzis lece do apteki zakupic Wax i cos z tych dwoch zeczy jakie jeszcze wypisalaś nie wiem na ile mi kasiurki starczy...poniewaz inwestuje ze swoich kieszonkowych
A czy szampon z czarnej rzepy przyspiesza wzrost wloskow?? ?
Od jutra zaczynam kuracje
__________________
zycie jest piękne, gdy się ma prawdziwych przyjaciół
MALUTKASMAIL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-08, 18:46   #739
anakonda
Zadomowienie
 
Avatar anakonda
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 075
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Ja za Seboradin i WAX zapłaciłma coś koło 11 zł. Przymierzałam się do kupna Skrzypovity a farmaceutka zaśpiewała mi 17 zł!!! Wy też tyle za to płaciłyście???Gdzieś słyszałam, że kosztuje 12 zł. Oczywiście nie kupiłam, pewnie na skuszę sie na Vitapil który tak gorąco poleca Puniax.

Zauważyłam, że im dłużej trzymam na włosach Seboradin(szampon), tym włosy sa ładniejsze. Wy też tak macie???
__________________

anakonda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-09, 15:22   #740
*agniesia*
Raczkowanie
 
Avatar *agniesia*
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: dom?
Wiadomości: 367
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

ja biorę gdzieś w stosunku 1:8 dla szamponu ofkors
*agniesia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-09, 16:46   #741
Ulka17
Raczkowanie
 
Avatar Ulka17
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 279
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

No nie wiem... ja poprostu zawsze wmasowuje szampon z olejkiem do uzyskania piany i spłukuje. Nigdy nie trzymam długo, bo czytałam ze długie trzymanie szamponu na głowie nie jest zdrowe dla włosów i skóry głowy. Ale kto to wie... ;]
Ulka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-09, 16:52   #742
Motylek7
Rozeznanie
 
Avatar Motylek7
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 881
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Dziewczyny nie rozumiem jednej rzeczy dlaczego jak dolewam olejek rycynowy do szamponu to pozniej mi się tak włosy plączą że nie sposób ich rozczesać... czy któraś z was tak miała kiedyś?? po olejku włosy mi faktycznie urosły ale co z tego jeśli nie mogę ich później rozczesać?!
__________________

Motylek7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-09, 17:03   #743
złosnica22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 21
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

hej wax stosuje sie na umyte mokre włosy
złosnica22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-09, 17:19   #744
Ulka17
Raczkowanie
 
Avatar Ulka17
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 279
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Motylku mi tez po umyciu włosów seboradinem z olejkiem placzą sie włosy.. ale rozczesuje je grzebykiem i nigdy nie widze na grzebieniu wyrwanych włosów.

Mam do Ciebie pytanie. Wspomniałas ze po olejku bardzo Ci urosły włoski. Nakładasz go jakos oddzielnie na włoski? Napisz co i jak ;] z gory thx
Ulka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-09, 17:41   #745
Motylek7
Rozeznanie
 
Avatar Motylek7
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 881
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez Ulka17
Motylku mi tez po umyciu włosów seboradinem z olejkiem placzą sie włosy.. ale rozczesuje je grzebykiem i nigdy nie widze na grzebieniu wyrwanych włosów.

Mam do Ciebie pytanie. Wspomniałas ze po olejku bardzo Ci urosły włoski. Nakładasz go jakos oddzielnie na włoski? Napisz co i jak ;] z gory thx
Dodawałam zawsze do szamponu, kilka razy dodawałam do nafty kosmetycznej i stosowałam przed myciem. ale generalnie do każdego mycia włosów mieszałam z szamponem i naprawdę urosły wczesniej mi strasznie wolno rosły. a długie masz włosy? bo ja poxniej zeby rozczesac to min. pol godziny a mam wlosy do lopatek pozdrawiam
__________________

Motylek7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-09, 17:45   #746
Motylek7
Rozeznanie
 
Avatar Motylek7
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 881
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

ostatnio jak bylam u fryzjera i zaczela czesac wlosy to myslalam ze zacznie mięsem rzucać bo mam takie uparte włosy nie dość ze z natury uparte to jeszcze olejek się przyczynil
__________________

Motylek7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-09, 17:47   #747
złosnica22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 21
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

hej!!!!!!!!!!!! Ja po zazyciu tabletki vitapilu po 15 min zwracałam ja!!!!!!!!!!!NIESTETY
złosnica22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-09, 17:51   #748
Motylek7
Rozeznanie
 
Avatar Motylek7
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 881
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez złosnica22
hej!!!!!!!!!!!! Ja po zazyciu tabletki vitapilu po 15 min zwracałam ja!!!!!!!!!!!NIESTETY
a przy innych tego typu tez tak masz czy tylko te? ehhh
__________________

Motylek7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-09, 17:51   #749
_wanilka_
Raczkowanie
 
Avatar _wanilka_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 405
GG do _wanilka_ Wyślij wiadomość przez MSN do _wanilka_
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

hej, ja słyszałam, że olejek rycynowy dodawany do szaponu w ilości kilku kropelek bardzo pomaga. i faktycznie przyspiesza porost wlosow
_wanilka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-09, 17:57   #750
złosnica22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 21
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Zazywam teraz tabletki silica i nic mi nie jest to chyba zalezy od organizmu
złosnica22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:56.