Lumpeksy, ciuchlandy- nasze łowy i zdobycze- cz. XII - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-22, 18:48   #4591
evciusia
Rozeznanie
 
Avatar evciusia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 986
GG do evciusia Send a message via Skype™ to evciusia
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy- nasze łowy i zdobycze- cz. XII

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;33082307]Ostatnio polubiłam lumpki. Moje dzisiejsze:
1. Koszulka george 2zł
2. Spódnica no name 4zł
3. Sukienka Tsega 16zł
4. Spódnica bonmarche do skrócenia przed kolano i zwężenia 4zł
5,6 Torba na laptop 7zł Idealna na przyszłe moje studia, trochę podrapana z tyłu, ale może da coś się z tym zrobić, w sumie nie widać przy noszeniu.
I wcześniejsze:
7. Spódnica w kwiaty , chyba 6 zł
8. Kamizelka Xanaka 3 albo 4 zł jak nowa
9. Mini h&m 6zł[/QUOTE]

sliczna
__________________
Bloguję http://myrosesnails.blogspot.com/

'You have to kiss a lot of frogs before you find a prince'
Miło mi, Ewa
evciusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 19:26   #4592
lannya
Raczkowanie
 
Avatar lannya
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 126
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy- nasze łowy i zdobycze- cz. XII

Cytat:
Napisane przez ashika Pokaż wiadomość
Witam
Chcę się podzielić moimi co ciekawszymi zbiorami z lumpeksów - Część 1

1. i 2. Czarne super wysokie szpilki na małej platformie Anne Michelle 32zł
3. Fioletowe szpilki 30 zł
4. i 5. Sandałki na koturnie Neu Look - 28 zł
6. Biało zielona sukienka z bawełny Gina tricot - 5 zł ( na wagę )
7. Biały t-shit Cuture 7 zł
8. Bluzeczka zapinana z tyłu na guziczki River Island 12 zł
9. Bolerko Top Shop 20 zł
10. Bokserka River Island 5 zł
Fajne szpilki, ale trochę drogo co? Chociaż w sumie porównując do cen w CH, to i tak zaoszczędzone...ja mam około 20-25() par szpilek, New Look najczęściej-(niektóre były bez śladu użytkowania), ale zakupione w granicach 5-10 zł Chętnie bym się pochwaliła, ale dostałam już ostrzeżenie za wrzucanie zakupów
lannya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 19:30   #4593
kolorove
Raczkowanie
 
Avatar kolorove
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 302
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy- nasze łowy i zdobycze- cz. XII

Cytat:
Napisane przez intermanka Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny moje nowe nabytki...udało mi się coś znaleźć dla mnie i TŻta

1. bluza dla TŻ House 12 zł
2. bluzeczka z wyszywanymi kwiatkami 6zł
3. torebka atmosphere 7zł
4. t-shirt dla TŻ 6zł
5. polo dla TŻ 7zł
6. bluzeczka - urzekł mnie kolor 6zl
7. tunika na lato-super miły materiał na gorące dni 12zł
8. torebeczka atmosphere 7zł

Czy u Was też lumpeksy podrożały? u mnie co wizyta to drożej i niektóre rzeczy są już wycenione z góry,nie na wagę więc wychodzi drożej
hmm, u mnie co do lumpeksów to zależy. ostatnio weszłam na przykład do lumpka, którego dawno0 nie odwiedzałam, a w swoim czasie go bardzo lubiłam. Niestety podwyżka cen mnie tak przeraziła, że już tam nigdy więcej nie pójdę. Koszulki po 14-18 zł! Jakby jeszcze były na prawdę w dobrym stanie to może bym się skusiła i to musiałoby mi coś wpaść w oko, ale nic ciekawego, a ceny przerażające. Ale jest też lumpik, gdzie chodzę cały czas i kobietka nie jest zachłanna, bo gdyby była to by już tam dawno było drogo, że hej ma fajny towar, a ceny mieszczą się w granicach do 20 zł, a za tą najwyższą cenę są przeważnie kurtki i to zimowe, co jest całkowicie zrozumiałe, bo są ciężkie, a wystarczy trochę poczytać o zakupie towaru itd., żeby dowiedzieć się o co mi chodzi

Cytat:
Napisane przez lannya Pokaż wiadomość
Kolejne nieudane, a fajne lumpki aż mnie skręca, że muszę takie rzeczy za grosze na allegro puścić

1. Kardigan/narzutka- w bardzo dobrym stanie-czarny ze złotymi, świecącymi paseczkami 15zł.
2. Kurtka-stan idealny, wręcz nowa, bo ja ją kupiłam z metkami, a ubrałam 2-3 razy, bardziej czekoladowa, niż na zdjęciu-40zł.
3. Spódnica-nowa(akurat z outlet'u) 20zł, firma Butik.
4.Taka sama spódnica, też 20zł. Wydaje mi się, że to jakieś pracownice wcisnęły, bo to chyba typowo polska firma...
5. Kurtka wiosenna-bardzo dobry stan-30zł.
6. Spodnie eleganckie- H&M

Oczywiście wszystko zły rozmiar i teraz będę się bawić w aukcje, bo szafy już pękają....


Cytat:
Napisane przez ashika Pokaż wiadomość
Witam
Chcę się podzielić moimi co ciekawszymi zbiorami z lumpeksów - Część 1

1. i 2. Czarne super wysokie szpilki na małej platformie Anne Michelle 32zł
3. Fioletowe szpilki 30 zł
4. i 5. Sandałki na koturnie Neu Look - 28 zł
6. Biało zielona sukienka z bawełny Gina tricot - 5 zł ( na wagę )
7. Biały t-shit Cuture 7 zł
8. Bluzeczka zapinana z tyłu na guziczki River Island 12 zł
9. Bolerko Top Shop 20 zł
10. Bokserka River Island 5 zł


Cytat:
Napisane przez ashika Pokaż wiadomość
Część 2 moich zbiorów

1. Brązowa miniówka - 5 zł
2. Ciemno granatowe jeansowe rurki Crocker - 18 zł
3. Cienki sweterek Kookai - 14 zł
4. Czarna góra od biniki Top Shop - 6 zł
5.Czarna mini bombka Warehouse - 12 zł
6.Czarna sukienka z cienkiego materiału bombka Miss Selfridge - 20 zł
7. Czarna sukienko tunika też bombka - 15 zł
8. Granatowy biustonosz H&M - 6 zł
9. Jeansowa mini H&M - 11 zł
10. Jeansowe spodenki Neu Look - 8 zł
Cytat:
Napisane przez ashika Pokaż wiadomość
Część 3

1. Jeansy proste z niskim stanem True Religion - 18 zł
2. Kremowe Krótkie Spodenki z czerwonymi paskami Cue - 14 zł
3. Krótkie Spodenki w kwiatki z cienkiego materiału Top Shop - 15 zł
4. Sweterek 100% Kaszmirowy F&F - 15 zł
5. Szare spodenki z wyższym stanem Neu Look - 10 zł
6. Zielono Czarna sukienka Sadaf - 25 zł
sukienka cudowna

Cytat:
Napisane przez netkia Pokaż wiadomość
Podczytuję już chwile wątek, sama często zaglądam do lumpków i czasami też coś upoluje. Świetne rzeczy pokazujecie U mnie lumpków kilka, nieduże miasto i jak jest dostawa to się strasznie dużo ludzi schodzi. Niektóre babki to dla połowy rodziny wykupują. Ceny też coraz wyższe i praktycznie wszystko na wycenę, na wagę można kupić rzeczy dla dzieci albo pod koniec towaru kiedy już wszystko przebrane. W porównaniu z CH i tak się opłaca i można ciekawe rzeczy wyszukać.
Kilka z mojego ostatniego większego wypadu

1&2. Jeansy Levis 13 zł, będe skracać do długości 3/4 bo trochę za krótkie ale ładnie leżą.
3.T-shirt April Evil 7 zł.
4.Spodenki w kolano 14 zł nowe Primark.
5.Spodenki Papaya 15zł.
6. Bluzka s.Oliver 7 zł.


Cytat:
Napisane przez mcdulka Pokaż wiadomość
mój ostatni zakup. nowa sukienka formy Closet. kupowałam "na oko" i jest za duża. dałam za nią 26zł.
śliczna!

Cytat:
Napisane przez nulqaa Pokaż wiadomość
1. Bikini 1 zł
2-3 Sukienka w paski..nie wiem czy obciąc ją na taką bokserkę czy zostawic sukienkę? 2,10 zł
4. Bezrękawnik atmo 3 zł
ja bym raczej zrobiła boksereczkę

Cytat:
Napisane przez Usmiechnietazakrecona Pokaż wiadomość
Ja w tym tygodniu miałam rundkę po lumpeksach. W poniedziałek i dzisiaj udało mi się wyhaczyć parę rzeczy.

Bluzeczka z firmy Morgan,
Bluzeczka wiązana na szyję z SisterS point,
Spódniczka z firmy B Fly,
Spódniczka w kratkę - Rebecca Sheldon,
Śliczna sukienka od Jane Norman za 20 złotych (wycena)
Letnia sukienka z Divided.

Za sukienkę z Divided z bluzeczką od SisterS zapłaciłam jakieś 11 złotych z groszami, za dwie spódniczki i bluzeczkę z Morgana - 13 złotych z groszami.

Ogólnie jestem zadowolona, szkoda że nie znalazłam szortów dla siebie oraz sukienek, ale te spódniczki rekompensują zawód z powodu małej ilości sukienek w nowej dostawie w lokalnym lumpku


[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;33082307]Ostatnio polubiłam lumpki. Moje dzisiejsze:
1. Koszulka george 2zł
2. Spódnica no name 4zł
3. Sukienka Tsega 16zł
4. Spódnica bonmarche do skrócenia przed kolano i zwężenia 4zł
5,6 Torba na laptop 7zł Idealna na przyszłe moje studia, trochę podrapana z tyłu, ale może da coś się z tym zrobić, w sumie nie widać przy noszeniu.
I wcześniejsze:
7. Spódnica w kwiaty , chyba 6 zł
8. Kamizelka Xanaka 3 albo 4 zł jak nowa
9. Mini h&m 6zł[/QUOTE]

świetna bardzo mi się podoba!
kolorove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 19:41   #4594
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy- nasze łowy i zdobycze- cz. XII

Cytat:
Napisane przez mcdulka Pokaż wiadomość
mój ostatni zakup. nowa sukienka formy Closet. kupowałam "na oko" i jest za duża. dałam za nią 26zł.
Fajna
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 19:44   #4595
kolorove
Raczkowanie
 
Avatar kolorove
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 302
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy- nasze łowy i zdobycze- cz. XII

Cytat:
Napisane przez Sag etwas Pokaż wiadomość
marynarka super

byłaś dziś może w Centrum w ZG na dostawie ?
Cytat:
Napisane przez Elsi81 Pokaż wiadomość

Marynarka super
Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Świetna
dziękuję dziewczynki
kolorove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 20:21   #4596
netkia
Raczkowanie
 
Avatar netkia
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 105
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy- nasze łowy i zdobycze- cz. XII

Cytat:
Napisane przez intermanka Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny moje nowe nabytki...udało mi się coś znaleźć dla mnie i TŻta

1. bluza dla TŻ House 12 zł
2. bluzeczka z wyszywanymi kwiatkami 6zł
3. torebka atmosphere 7zł
4. t-shirt dla TŻ 6zł
5. polo dla TŻ 7zł
6. bluzeczka - urzekł mnie kolor 6zl
7. tunika na lato-super miły materiał na gorące dni 12zł
8. torebeczka atmosphere 7zł

Czy u Was też lumpeksy podrożały? u mnie co wizyta to drożej i niektóre rzeczy są już wycenione z góry,nie na wagę więc wychodzi drożej
Tunika super a bluzeczka świetny kolor
netkia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 20:31   #4597
rudaaa90
Zadomowienie
 
Avatar rudaaa90
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 551
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy- nasze łowy i zdobycze- cz. XII

Cytat:
Napisane przez ashika Pokaż wiadomość
Witam
Chcę się podzielić moimi co ciekawszymi zbiorami z lumpeksów - Część 1

1. i 2. Czarne super wysokie szpilki na małej platformie Anne Michelle 32zł
3. Fioletowe szpilki 30 zł
4. i 5. Sandałki na koturnie Neu Look - 28 zł
6. Biało zielona sukienka z bawełny Gina tricot - 5 zł ( na wagę )
7. Biały t-shit Cuture 7 zł
8. Bluzeczka zapinana z tyłu na guziczki River Island 12 zł
9. Bolerko Top Shop 20 zł
10. Bokserka River Island 5 zł
Cytat:
Napisane przez ashika Pokaż wiadomość
Część 3

1. Jeansy proste z niskim stanem True Religion - 18 zł
2. Kremowe Krótkie Spodenki z czerwonymi paskami Cue - 14 zł
3. Krótkie Spodenki w kwiatki z cienkiego materiału Top Shop - 15 zł
4. Sweterek 100% Kaszmirowy F&F - 15 zł
5. Szare spodenki z wyższym stanem Neu Look - 10 zł
6. Zielono Czarna sukienka Sadaf - 25 zł
świetne rzeczy
__________________
już nie ruda
rudaaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-22, 21:05   #4598
shine91
Rozeznanie
 
Avatar shine91
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 966
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy- nasze łowy i zdobycze- cz. XII

Cytat:
Napisane przez svamp Pokaż wiadomość
moje z dzisiaj:

- spódniczka, atmosphere
- koszula wiązana w kwiaty, atmosphere
- sukienka, hunter dixon (jak zobaczyłam ich ceny to mi mina zrzedła )
Super!
Cytat:
Napisane przez kruchablondynka Pokaż wiadomość
mój nowy nabytek, nowe platformy, 20 zł
Świetne!
Cytat:
Napisane przez Swarovska Pokaż wiadomość
a więc tak, moje zdobycze ostatnie

1. sweterek H&M w paseczki zapinany na guziczki za 5zł w ogóle nie zniszczony, bardzo mi się podoba.

2. dzisiejsza zdobycz chabrowy długi sweter TOP SZOP, z tyłu ma urocze guziki kosztował mnie 16 zł w stanie idealnym!

3. Bluzka na ramiączkach z suwakami, firma LIPSY LONDON jest extra! dłuższa można nosić jako sukienkę 6zł

4. Bluzka kwiecista z koronką niestety nie ma metki, jest urocza taka wiosenna niestety na mnie trochę za mała, wchodzę w nią ale jest lekko przy ciasna, sprzedaje ją na szafie, kupiona za 12 zł

Muszę się jeszcze wam pochwalić dwiema torebkami LV, ale nie mam ich tutaj foto wstawię w następnym tygodniu

No i jeszcze umknęła mi dzisiaj przepiękna kopertówka w stylu retro dziewczyna przede mną ją pierwsza wyhaczyła, szkoda akurat takiej szukałam
Śliczna bluzka !

ashika super łowy!
shine91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 10:21   #4599
Catkate
Raczkowanie
 
Avatar Catkate
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Żabia Dolina
Wiadomości: 132
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy- nasze łowy i zdobycze- cz. XII

Dziewczyny, a jak zapatrujecie się na ceny w lumpeksach? Czytam ten wątek "od deski do deski" i widzę, że sporo fajnych rzeczy zostało kupionych za dosłownie kilka złotych, jak się pojawia coś powyżej 20 zł-to od razu są głosy, że drogo. Ja to chyba wariatka jestem: ostatnio w ciucholandzie kupiłam 2 tuniki i jeden t-shirt, dałam za to ...42zł- tuniki po 20, t-shirt 2zł. Oczywiście najbardziej cieszą mnie takie groszowe zakupy: od czasu do czasu znajduję coś na wagę w świetnym stanie, ale przecież pracownicy lumpeksów nie są ciemię bici i zazwyczaj te lepsze rzeczy są wycenione. Usprawiedliwiam się tym, że w sieciówce za fajną tunikę musiałabym dać co najmniej stówę. W moim mieście- całkiem sporym, nie ma lumpków w których byłby towar na wagę wysokiej jakości-50 czy 60 zł za kilo. Wszyscy się wycwanili: lepsze rzeczy wycenione, gorsze na wagę, ale za góra kilkanaście złotych. Czasami da się coś wygrzebać, ale trzeba na to czasu i cierpliwości, których mi ostatnio brakuje. Jesteście skłonne zapłacić więcej za rzecz, która się Wam naprawdę podoba i przyda, czy stawiacie sobie jakieś limity cenowe?
Catkate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 11:11   #4600
pistacja88
Zadomowienie
 
Avatar pistacja88
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: okolice Wadowic:)
Wiadomości: 1 463
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy- nasze łowy i zdobycze- cz. XII

ja kupuję tylko wycenione rzeczy bo u nas na wagę jak coś jest to same ,,starocie'' co do wyceny to czasami są ceny z kosmosu.. taniej coś można kupić w zwykłym sklepie.. ale jak mi się coś naprawdę podoba.. to kupuję.. zazwyczaj trafiają mi się nowe ubrania z metkami, więc w przeliczeniu ile bym musiała za to zapłacić.. to i tak się opłaca mimo, że np ta cena jest duża jak na sh ..
__________________

butoholizm nabyty


to na co teraz oszczędzamy??
pistacja88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 12:21   #4601
findsomething
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 463
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy- nasze łowy i zdobycze- cz. XII

Cytat:
Napisane przez Catkate Pokaż wiadomość
Jesteście skłonne zapłacić więcej za rzecz, która się Wam naprawdę podoba i przyda, czy stawiacie sobie jakieś limity cenowe?
Porównuję z cenami w sieciówkach - zazwyczaj kupuję gdy ciuch jest conajmniej połowę tańszy.
Jeśli cena jest wygórowana - odkładam i idę do sieciówki. Nawet jak coś z lumpeksu bardzo mi sie podoba to na drugi dzień w sieciówce coś spodoba mi się znacznie bardziej, a koszt zblliżony więc... ;p
o przecenach nie wspomnę

wychodzę z założenia, że nie dam zarobić lumpeksiarce i przeważnie nie omieszkam wyśmiać ceny jaką mi orientacyjnie podaje za coś, co na przecenie w sieciówce kupię TANIEJ )
findsomething jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-23, 13:06   #4602
intermanka
Recenzentka Miesiąca - Luty 2020
 
Avatar intermanka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 127
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy- nasze łowy i zdobycze- cz. XII

Cytat:
Napisane przez Catkate Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jak zapatrujecie się na ceny w lumpeksach? Czytam ten wątek "od deski do deski" i widzę, że sporo fajnych rzeczy zostało kupionych za dosłownie kilka złotych, jak się pojawia coś powyżej 20 zł-to od razu są głosy, że drogo. Ja to chyba wariatka jestem: ostatnio w ciucholandzie kupiłam 2 tuniki i jeden t-shirt, dałam za to ...42zł- tuniki po 20, t-shirt 2zł. Oczywiście najbardziej cieszą mnie takie groszowe zakupy: od czasu do czasu znajduję coś na wagę w świetnym stanie, ale przecież pracownicy lumpeksów nie są ciemię bici i zazwyczaj te lepsze rzeczy są wycenione. Usprawiedliwiam się tym, że w sieciówce za fajną tunikę musiałabym dać co najmniej stówę. W moim mieście- całkiem sporym, nie ma lumpków w których byłby towar na wagę wysokiej jakości-50 czy 60 zł za kilo. Wszyscy się wycwanili: lepsze rzeczy wycenione, gorsze na wagę, ale za góra kilkanaście złotych. Czasami da się coś wygrzebać, ale trzeba na to czasu i cierpliwości, których mi ostatnio brakuje. Jesteście skłonne zapłacić więcej za rzecz, która się Wam naprawdę podoba i przyda, czy stawiacie sobie jakieś limity cenowe?

U mnie też już coraz więcej rzeczy wycenionych ale czasem na wagę uda się znaleść jakąś perełkę. Czasem trafi mi się bluzka czy tunika wyceniona na 25-30 zł, raz zapytałam dlaczego taka cena ,a Pani mi wytłumaczyła,że to nic,że używana ale oryginalna. Czasem np używana bluzeczka H&M jest w tej samej cenie co podobna nowa ale nie markowa.
__________________
Zapraszam:

https://www.instagram.com/dankakosmetycznie/
intermanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 13:32   #4603
Catkate
Raczkowanie
 
Avatar Catkate
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Żabia Dolina
Wiadomości: 132
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy- nasze łowy i zdobycze- cz. XII

Cytat:
Napisane przez intermanka Pokaż wiadomość
U mnie też już coraz więcej rzeczy wycenionych ale czasem na wagę uda się znaleść jakąś perełkę. Czasem trafi mi się bluzka czy tunika wyceniona na 25-30 zł, raz zapytałam dlaczego taka cena ,a Pani mi wytłumaczyła,że to nic,że używana ale oryginalna. Czasem np używana bluzeczka H&M jest w tej samej cenie co podobna nowa ale nie markowa.
hehe, ja ostatnio na manekinie widziałam kurtkę: granatowy ortalion na szarym polarze z wielkim srebrnym napisem "Versace" i chcieli stówę "bo oryginalne". Znam też jeden lump z odzieżą skandynawską- prawie wzystkie ciuchy znoszone, sprane, porozciągane i chca np 40!!! zł za zmechacony sweter. Do tego mają ciekawa politykę sprzedaży: po kolei obniżają cenę za ciuchy: -25%, potem -50% i czasami nawet -75% nie zmieniaja metek, tylko upust się oblicza przy kasie. Po nowej dostawie dokładają towar, a ceny z metek na ciuchach które się nie sprzedały z poprzedniej dostawy znowu obowiązują w 100 procentach
Catkate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 14:02   #4604
netkia
Raczkowanie
 
Avatar netkia
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 105
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy- nasze łowy i zdobycze- cz. XII

Przesada zupełna jak za zniszczony sweterek z metką jakiejś firmy chcą prawie tyle samo co za nowy, niestety coraz drożej jest w lumpach, mam wrażenie, że teraz ludzi coraz więcej przychodzi do takich sklepów, bo na zakupy wszystkiego w CH ciężko jest wyrobić finansowo. Jak są wyprzedaże to wolę zajrzeć do CH bo ceny często są zbliżone do tych w lumpie. Najlepsze rzeczy zawsze udaje mi się wyszukać na sezon wiosenno-letni, tuniki, spódnice, spodenki, zawsze coś można znaleźć. Nigdy nie udało mi się kupić butów, ani fajnej torebki.
netkia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 14:15   #4605
kolorove
Raczkowanie
 
Avatar kolorove
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 302
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy- nasze łowy i zdobycze- cz. XII

Ja omijam szerokim łukiem te drogie lumpeksy. Mam tylko jeden, do którego zajdę od czasu do czasu i jeżeli znajdę coś na prawdę fajnego to kupię nawet za te 20 złotych np. kupiłam panterkową koszulę, która jest w moich wcześniejszych postach za 18 zł bodajże, ale następnego razu wypatrzyłam śliczną koszulkę z F&F, ale kosztowała 16 zł i się nie pokusiłam. Tak samo ostatnio znalazłam w lumpku, którego kiedyś bardzo lubiłam tunikę koronkową, ale jak zobaczyłam cenę 14 zł, to ją odłożyłam, chociaż choruje na koronki już dłuższy czas
kolorove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 14:19   #4606
Inessia
Zadomowienie
 
Avatar Inessia
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 792
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy- nasze łowy i zdobycze- cz. XII

Cytat:
Napisane przez Catkate Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jak zapatrujecie się na ceny w lumpeksach? Czytam ten wątek "od deski do deski" i widzę, że sporo fajnych rzeczy zostało kupionych za dosłownie kilka złotych, jak się pojawia coś powyżej 20 zł-to od razu są głosy, że drogo. Ja to chyba wariatka jestem: ostatnio w ciucholandzie kupiłam 2 tuniki i jeden t-shirt, dałam za to ...42zł- tuniki po 20, t-shirt 2zł. Oczywiście najbardziej cieszą mnie takie groszowe zakupy: od czasu do czasu znajduję coś na wagę w świetnym stanie, ale przecież pracownicy lumpeksów nie są ciemię bici i zazwyczaj te lepsze rzeczy są wycenione. Usprawiedliwiam się tym, że w sieciówce za fajną tunikę musiałabym dać co najmniej stówę. W moim mieście- całkiem sporym, nie ma lumpków w których byłby towar na wagę wysokiej jakości-50 czy 60 zł za kilo. Wszyscy się wycwanili: lepsze rzeczy wycenione, gorsze na wagę, ale za góra kilkanaście złotych. Czasami da się coś wygrzebać, ale trzeba na to czasu i cierpliwości, których mi ostatnio brakuje. Jesteście skłonne zapłacić więcej za rzecz, która się Wam naprawdę podoba i przyda, czy stawiacie sobie jakieś limity cenowe?
Chyba zacznę doceniać lumpeksy u mnie
Pierwszy dzień: 42 zł/kg lub 49 zł/kg
W większości rzeczy z metkami też zwyczajnie na wagę

W kilku cennik typu:
spódniczki 12 zł
marynarki 15zł etc.

Można znaleźć ciekawe rzeczy, choć trafiają się też poplamione szmaty.


Dziewczyny, a wiecie coś o sieci Scandia (czy jakoś tak) z używaną odzieżą? Na wagę czy wycena? Cos ciekawego można znaleźć?
Inessia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 14:19   #4607
MrsStatham
Rozeznanie
 
Avatar MrsStatham
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 704
GG do MrsStatham
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy- nasze łowy i zdobycze- cz. XII

Sprzedawcy koszmarnie się wycwanili! U mnie kiedyś był taki motyw w dzień dostawy, że zamiast nowej dostawy wyciągnęli stare rzeczy z zaplecza (poznałam parę rzeczy) i cena obowiązywała jak w dzień dostawy - 50 zl/kg. Tylko, że dostawa była z zaplecza
MrsStatham jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 14:56   #4608
nulqaa
Raczkowanie
 
Avatar nulqaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 207
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy- nasze łowy i zdobycze- cz. XII

u mnie tak robią,że pisze całkowita wymiana towaru, przychodzisz w poniedzialek a do starych rzeczy tylko nowe dorzucone
__________________
_________________________ ___
07.07.07 <3 KOCHAM PANA PANIE PAWLE
06.09.2014 nasz ślub
http://www.photoblog.pl/nuulqaa
nulqaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 14:58   #4609
sohee
Rozeznanie
 
Avatar sohee
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 575
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy- nasze łowy i zdobycze- cz. XII

Cytat:
Napisane przez Catkate Pokaż wiadomość
Jesteście skłonne zapłacić więcej za rzecz, która się Wam naprawdę podoba i przyda, czy stawiacie sobie jakieś limity cenowe?
Jak coś mi się bardzo spodoba to kupię nawet za 20zł albo więcej ale zazwyczaj w takiej cenie kupuję płaszcze albo buty w sh. Mam takie szczęście, że tam gdzie się zaopatruję to ceny są w miarę przystępne chociaż rozmawiałam dzisiaj ze znajomą handlarką i ona bardzo narzeka na podwyżkę cen (nie da nie wiadomo jakiej marży bo nikt jej tego nie kupi).


A wracając do tematu wątku to moje dzisiejsze zdobycze rurki dżinsowe z wysokim stanem Top Shop Moto, 10zł za niebieskie i 12zł za czarne.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg moto-kristen-high-waist-jeans-i40338.jpg (12,9 KB, 192 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tall-moto-kristen-black-high-waisted--jeans-i49207.jpg (10,6 KB, 180 załadowań)
__________________

sohee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-23, 15:49   #4610
netkia
Raczkowanie
 
Avatar netkia
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 105
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy- nasze łowy i zdobycze- cz. XII

Cytat:
Napisane przez sohee Pokaż wiadomość
Jak coś mi się bardzo spodoba to kupię nawet za 20zł albo więcej ale zazwyczaj w takiej cenie kupuję płaszcze albo buty w sh. Mam takie szczęście, że tam gdzie się zaopatruję to ceny są w miarę przystępne chociaż rozmawiałam dzisiaj ze znajomą handlarką i ona bardzo narzeka na podwyżkę cen (nie da nie wiadomo jakiej marży bo nikt jej tego nie kupi).


A wracając do tematu wątku to moje dzisiejsze zdobycze rurki dżinsowe z wysokim stanem Top Shop Moto, 10zł za niebieskie i 12zł za czarne.
Poluję na taki model
netkia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 15:59   #4611
Becia012
Raczkowanie
 
Avatar Becia012
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 169
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy- nasze łowy i zdobycze- cz. XII

50 zł za kg? U mnie jest 7 zł za kg w dzień dostawy, ale ciężko coś znaleźć.. Zaś w 2 moim ulubionym mają wyceny, ale ceny nie są większe niż 15 zł. Szkoda, ze lumpeksy są coraz droższe.. ; )
__________________
Mój blog. ZDJĘCIA Zapraszam!c
Becia012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 16:27   #4612
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy- nasze łowy i zdobycze- cz. XII

U mnie w miejscowosci jest drogo bo np swetry, bluzki 10 zł/szt, spodnie tez 10-15zł i kurtki , marynarki 15-20zł/szt
A w innym sa wycenione rzeczy ale ciezko cos znalesc a jesli juz cos ladniejszego to drogie.

Tam gdzie najczesciej kupuje jak tam jestem to jest 18/kg i na wycene ale rzeczy zadbane, ladne ale tez z cena czasem ostro przesadzą.

Potem sporadycznie do innych wchodze.
Ostatnio bylam to bylo 50% zniżki na wszystko tylko nie na tzn odziez ekskluzywną
A innym razem znow w tym samym byly "szczesliwe godziny" czyli dzwonil telefon i od tego momentu przez pol godziny bylo wszystko -50% i akurat trafilam ale nic nie wyszperałam wtedy bo i tak tam dosc drogo.

Najdrozsze co kupilam w lumpie to te sandaly z New Looka nie dawno za 28 zł na wycenie.
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 16:32   #4613
yours0destiny
Wtajemniczenie
 
Avatar yours0destiny
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 217
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy- nasze łowy i zdobycze- cz. XII

Hej laski nigdy wczęsniej nie dodawałym żadnych zdjęć, ponieważ bardziej fascynowało mnie oglądanie Waszych zdybyczy. Dziś postanowiłam zrobić wyjątek i pokazać Wam co wygrzebałam na pierwszych wiosennych zakupach Chinoooski. h&m- 14 zł
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg granatc.jpg (16,8 KB, 163 załadowań)
yours0destiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 17:43   #4614
ivyalice18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy- nasze łowy i zdobycze- cz. XII

Czasem to oni przesadzają z cenami. U mnie ostatnio widziałam żakiet z vero mody biały za 59zl jak na ciuchland to za drogo..wygląda ja nowy ale jednak jest to używana rzecz bez metki.. Też często spodnie wyglądają jak jakaś szmata starta a koszt kolo 30zł albo i drożej. Oczywiście mają też kosze wszystko po 2zł ale w nich tylko czasem coś się upoluje. Chociaż raz dorwałam w takim koszu koszulkę z pumy i sweter, a ostatnio torebkę prawie jak nową czarną dużą tylko rączka trochę urwana. Ale szewc mi ją fajnie przyszył i jest jak nowa) w koszu była za 2zł a koszt u szewca to 2zł...z takiego zakupu jestem mega zadowolona. Jutro zdjęcie wrzucę. Mam jeden ciuchland, jak tam coś nie schodzi a tam jest drogo to wysyłają rzeczy do 2go sklepu ulicę dalej i tam spodnie, bluzy, są po 6zl koszulki od 4-6zl, kurtki do 14zł góra.. także są plusy każdego CH ale też i minusy.. Zawsze coś można fajnego upolować
ivyalice18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 17:51   #4615
lollipop.ania
Zadomowienie
 
Avatar lollipop.ania
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 1 126
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy- nasze łowy i zdobycze- cz. XII

Cytat:
Napisane przez sohee Pokaż wiadomość

A wracając do tematu wątku to moje dzisiejsze zdobycze rurki dżinsowe z wysokim stanem Top Shop Moto, 10zł za niebieskie i 12zł za czarne.
jeeeee co ja bym dała za takie i jeszcze tak tanio

Cytat:
Napisane przez yours0destiny Pokaż wiadomość
Hej laski nigdy wczęsniej nie dodawałym żadnych zdjęć, ponieważ bardziej fascynowało mnie oglądanie Waszych zdybyczy. Dziś postanowiłam zrobić wyjątek i pokazać Wam co wygrzebałam na pierwszych wiosennych zakupach Chinoooski. h&m- 14 zł



u mnie ostatnio w lumpie tak drogo, że mało kto kupuje ;p i robią przeceny zaczynając od 10% , na drugi tydzień jest 15% i tak podnoszą co 5% aż dojdzie do 50% ;/ kiedyś to od razu było 25%,50% i 75% ech...
__________________
moja szafa
lollipop.ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 18:13   #4616
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy- nasze łowy i zdobycze- cz. XII

Cytat:
Napisane przez sohee Pokaż wiadomość
A wracając do tematu wątku to moje dzisiejsze zdobycze rurki dżinsowe z wysokim stanem Top Shop Moto, 10zł za niebieskie i 12zł za czarne.
Cytat:
Napisane przez yours0destiny Pokaż wiadomość
Hej laski nigdy wczęsniej nie dodawałym żadnych zdjęć, ponieważ bardziej fascynowało mnie oglądanie Waszych zdybyczy. Dziś postanowiłam zrobić wyjątek i pokazać Wam co wygrzebałam na pierwszych wiosennych zakupach Chinoooski. h&m- 14 zł
Fajne portki dziewczyny
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 19:07   #4617
Elsi81
Zakorzenienie
 
Avatar Elsi81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 3 352
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy- nasze łowy i zdobycze- cz. XII

Cytat:
Napisane przez ashika Pokaż wiadomość
Część 3

1. Jeansy proste z niskim stanem True Religion - 18 zł
2. Kremowe Krótkie Spodenki z czerwonymi paskami Cue - 14 zł
3. Krótkie Spodenki w kwiatki z cienkiego materiału Top Shop - 15 zł
4. Sweterek 100% Kaszmirowy F&F - 15 zł
5. Szare spodenki z wyższym stanem Neu Look - 10 zł
6. Zielono Czarna sukienka Sadaf - 25 zł
Sukienka cudna

Cytat:
Napisane przez netkia Pokaż wiadomość
Podczytuję już chwile wątek, sama często zaglądam do lumpków i czasami też coś upoluje. Świetne rzeczy pokazujecie U mnie lumpków kilka, nieduże miasto i jak jest dostawa to się strasznie dużo ludzi schodzi. Niektóre babki to dla połowy rodziny wykupują. Ceny też coraz wyższe i praktycznie wszystko na wycenę, na wagę można kupić rzeczy dla dzieci albo pod koniec towaru kiedy już wszystko przebrane. W porównaniu z CH i tak się opłaca i można ciekawe rzeczy wyszukać.
Kilka z mojego ostatniego większego wypadu

1&2. Jeansy Levis 13 zł, będe skracać do długości 3/4 bo trochę za krótkie ale ładnie leżą.
3.T-shirt April Evil 7 zł.
4.Spodenki w kolano 14 zł nowe Primark.
5.Spodenki Papaya 15zł.
6. Bluzka s.Oliver 7 zł.
Fajne łowy

Cytat:
Napisane przez nulqaa Pokaż wiadomość
1. Bikini 1 zł
2-3 Sukienka w paski..nie wiem czy obciąc ją na taką bokserkę czy zostawic sukienkę? 2,10 zł
4. Bezrękawnik atmo 3 zł
Bikini super a sukienkę jeśli źle w falbankach wyglądasz to obetnij na bokserkę

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;33082307]Ostatnio polubiłam lumpki. Moje dzisiejsze:
1. Koszulka george 2zł
2. Spódnica no name 4zł
3. Sukienka Tsega 16zł
4. Spódnica bonmarche do skrócenia przed kolano i zwężenia 4zł
5,6 Torba na laptop 7zł Idealna na przyszłe moje studia, trochę podrapana z tyłu, ale może da coś się z tym zrobić, w sumie nie widać przy noszeniu.
I wcześniejsze:
7. Spódnica w kwiaty , chyba 6 zł
8. Kamizelka Xanaka 3 albo 4 zł jak nowa
9. Mini h&m 6zł[/QUOTE]

Spódniczka w kwiaty super

Cytat:
Napisane przez sohee Pokaż wiadomość
Jak coś mi się bardzo spodoba to kupię nawet za 20zł albo więcej ale zazwyczaj w takiej cenie kupuję płaszcze albo buty w sh. Mam takie szczęście, że tam gdzie się zaopatruję to ceny są w miarę przystępne chociaż rozmawiałam dzisiaj ze znajomą handlarką i ona bardzo narzeka na podwyżkę cen (nie da nie wiadomo jakiej marży bo nikt jej tego nie kupi).


A wracając do tematu wątku to moje dzisiejsze zdobycze rurki dżinsowe z wysokim stanem Top Shop Moto, 10zł za niebieskie i 12zł za czarne.

Ekstra W naszej sieci to wyszperałaś? Bo u siebie jeszcze takich nie widziałam.

Cytat:
Napisane przez yours0destiny Pokaż wiadomość
Hej laski nigdy wczęsniej nie dodawałym żadnych zdjęć, ponieważ bardziej fascynowało mnie oglądanie Waszych zdybyczy. Dziś postanowiłam zrobić wyjątek i pokazać Wam co wygrzebałam na pierwszych wiosennych zakupach Chinoooski. h&m- 14 zł
Boskie
__________________


...Po każdym dniu postaw kropkę, odwróć kartkę i zacznij na nowo...
Elsi81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 20:05   #4618
southgirl88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 31
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy- nasze łowy i zdobycze- cz. XII

Mój zakup ze środy,nówki z metkami ,ale lecą w świat:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg buty1.jpg (46,0 KB, 158 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg buty2.jpg (45,8 KB, 149 załadowań)
southgirl88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 21:38   #4619
sohee
Rozeznanie
 
Avatar sohee
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 575
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy- nasze łowy i zdobycze- cz. XII

Cytat:
Napisane przez yours0destiny Pokaż wiadomość
Chinoooski. h&m- 14 zł
Świetne te spodnie udało ci się upolować!

Cytat:
Napisane przez Elsi81 Pokaż wiadomość
Ekstra W naszej sieci to wyszperałaś? Bo u siebie jeszcze takich nie widziałam.
Dzięki. W naszej na dostawie. Nawet się zdziwiłam, że nikt ich nie wziął, leżały na samym środku. To chyba dzięki temu, że są dobre na "rozbudowane pupy". A poza tym dostawa beznadziejna, szarpałam te wieszaki ale może ze dwie bluzki mi się podobały natomiast buty to była kompletna porażka - same maszkarki.
__________________

sohee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 21:52   #4620
Elsi81
Zakorzenienie
 
Avatar Elsi81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 3 352
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy- nasze łowy i zdobycze- cz. XII

Cytat:
Napisane przez sohee Pokaż wiadomość
Świetne te spodnie udało ci się upolować!


Dzięki. W naszej na dostawie. Nawet się zdziwiłam, że nikt ich nie wziął, leżały na samym środku. To chyba dzięki temu, że są dobre na "rozbudowane pupy". A poza tym dostawa beznadziejna, szarpałam te wieszaki ale może ze dwie bluzki mi się podobały natomiast buty to była kompletna porażka - same maszkarki.
Ja dziś nie byłam więc nie wiem czy mnie coś ominęło czy nie Choć kobitki narzekają na ten większy lumpeks (u mnie w mieście są dwa z tej sieci) że tam nic nie ma a dostawa we wtorki a dziś w piątki dostawa była w tym mniejszym do którego ja chodze i nie wychodzę z pustymi rękoma. dlatego go lubię.
Wymyślili u Was wyrzucanie butów zza lady tych ładnych wybranych egzemplarzy? Bo u Nas na dostawie o godzinie 13 robią taką akcję można się pozabijać przy tym.
__________________


...Po każdym dniu postaw kropkę, odwróć kartkę i zacznij na nowo...
Elsi81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:47.