WODA - picie wody, gromadzenie wody w organizmie itd - zbiorczy! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-13, 10:11   #31
Justylka
Raczkowanie
 
Avatar Justylka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 104
Dot.: Woda mineralna

Ja zdecydowanie tez nie przepadalam za woda...ale z koniecznosci ze na nerkach zbieral mi sie piasek musialam nauczyc sie ja pic...czesto na treningu pije wode ale zastanawiam sie czy sa one odpowiednie i odrazu ich nie wypoce...czy na treningi powinna byc jakas specjalna woda ??
Justylka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 10:41   #32
Pancza
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 100
Dot.: Woda mineralna

Djapira miałam to samo, samo patrzenie na wodę było katorgą A teraz mmm
Justylka http://samozdrowie.interia.pl/dietet...?inf=100083892 tutaj masz odpowiednie wody
__________________
nauczyłam się, że to nie grzech mówić prawdę,
nawet jeśli
siebie przedstawia się wtedy w samych superlatywach
Pancza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 20:23   #33
smak6malin
Wtajemniczenie
 
Avatar smak6malin
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 2 566
Dot.: Woda mineralna

Hm , piszecie, że nie powinno się pić Muszynianki w dużych ilościach, ja wyczytałam w Optymalniku, że to najlepsza woda do picia Była tam degustacja wód i właśnie Muszynianka miała 9 pkt/10, nałęczowianika miała 5, arctic 6, kropla beskiedu zaledwie 2, żywiec 1. itd. Jeśli ktoś byłby zainteresowany tym artykułem. To mogę albo przepisać albo zrobić zdjęcie.
__________________





smak6malin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-23, 10:09   #34
Emocja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 910
Dot.: Woda mineralna

Co sądzicie o wodach smakowych? Jak dla mnie smakują sztucznie.. sama chemia. Ale ostatnio rodzice kupili Cisowiankę z cytryną i spróbowałam: muszę przyznać, że dobra. Warto taką pić? Na etykiecie napisano, że jest z dodatkiem naturalnej cytryny bez konserwantów i bez cukru - tylko naturalne składniki. Jedyny minus to to, że jest gazowana (może jest też wersja niegazowana? ).

Skład: naturalna woda mineralna, naturalny dwutlenek węgla, naturalny aromat cytryny.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 24205.jpg (30,0 KB, 16 załadowań)
__________________

Emocja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-18, 13:19   #35
yunann
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 39
Dot.: Woda mineralna

oj a ja uwiebilam Muszynianke i Piwniczanke i wypilam po 1,5 litra dziennie;/ czyli nie mozna pic ich tak duzo??? ja wlasnie slyszalam ze najlepiej pic wody ktore maja duzo mineralow a nie te stolowe bo one nie dostarczaja nic...
yunann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-18, 15:49   #36
ta_bletka
Raczkowanie
 
Avatar ta_bletka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 449
Dot.: Woda mineralna

witajcie

wiele osob myli pojecia nazywajac wodą mineralną wszystkie wody jakie mamy na rynku. wodą mineralną mozna jedynie nazywac te o zawartosci mineralow powyzej bodajze 500 mg/litr. zatem taki np. Zywiec Zdroj czy Primevara sa wodami zrodlanymi, a nie mineralnymi.

mineralne z kolei dzielimy na srednio i wysoko zmineralizowane. i tak np sredniozmineralizowana przychodzi mi do glowy Naleczowianka albo Cisowianka, a z wysokozmineralizowanych wymianiana juz wyzej Muszyna, Muszynianka czy Galicjanka.

wod mineralnych wysokozmineralizowanych nie mozna pic bezkarnie ile sie chce, z tego wzgledu ze mineraly odkladaja sie w nerkach jesli jest ich z duzo.
jesli chodzi o sredniozmineralizowane, to jak najbardzie pic je mozna. wg mnie jest to korzystniejsze niz picie wod zrodlanych, ktore tak naprawde nie roznia sie niczym od wody z kranu, ktora przeciez tez mineraly zawiera. w wypadku wody z butelki mamy jedynie pewnosc, ze jest czysta.

Emocja, z tym "naturalnym" skladem tej wody to az przesadzone
ja mam takie zdanie, ze lepiej wrzucic samemu listek cytryny niz kupowac smakowa.
a co to znaczy "naturalny aromat cytryny"?
ta_bletka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 18:37   #37
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: Woda mineralna

a czy ktos nie lubi pic wody?
mozna pic cos innego zamiast wody? soki?
cuciola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-09, 20:21   #38
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Aqua femin-woda precz!

Ja postanowiłam wypróbować te tabletki Aqua Femin.Ciekawa jestem czy będą jakieś efekty.
W każdym razie właściwości przyciągnęły moją uwagę.
Spróbujemy zobaczymy.
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 06:23   #39
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Dot.: Aqua femin-woda precz!

A tak w ogole to co watek o tabletkach robi na fitnesie? :P
__________________
enjoy ur f*cking day
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 08:13   #40
Abhorsen
Raczkowanie
 
Avatar Abhorsen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 41
Dot.: Aqua femin-woda precz!

najsilniej i najskuteczniej ( odwadniajaco ) dziala dandelion root
Abhorsen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 19:52   #41
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: Aqua femin-woda precz!

Taniej i pewnie co najmniej tak samo skutecznie wychodzi zaparzyć sobie pokrzywę po prostu.
Przenoszę na dietetykę
__________________
WERSJA MIDI
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-05, 11:36   #42
miaumiau
Raczkowanie
 
Avatar miaumiau
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 389
Dot.: Aqua femin-woda precz!

nooo, ten temat bardzo mnie zainteresowal. Przy stosowaniu taletek anty zatrzymuję wode w organizmie, co powoduje lekkie opucniecie i niewielkie tycie (ok 3 kg) Jak tylko znajde chwile to musze o tym poczytac. Mam tylko nadzieje, ze mi takie cuda nie zaszkodza, bo z tego co wiem, to leki odwadniajce wydawane sa na recepte.
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
miaumiau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 11:53   #43
miaumiau
Raczkowanie
 
Avatar miaumiau
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 389
Dot.: Aqua femin-woda precz!

kupilam
niedlugo zaczne stosowac i zobaczymy czy cos to daje...
jesli macie ochote, to sprobuje potem sfocic ulotke informacyjna i wkleic w tym watku
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
miaumiau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 20:22   #44
chmurka.pl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 487
Dot.: Aqua femin-woda precz!

A jeśli:

Będzie się brać tabletki antykoncepcyjne + Aqua Femin. Nie przytyje sie?
Tabletki anty zatrzymają wodę a aqua femin spowoduje wydalenie. Więc będzie ok?
Ale chyba trzeba dużo pić wody przy takim czymś .

Chciałabym zacząć brać tabletki, ale boję się skutków ubocznych, w szczególności przyrostu wagi oraz cellulitu. Mam złe wspomnienia z okresu kiedy się odchudzałam, dlatego nie chcę przeżywać tego po raz kolejny
chmurka.pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 09:22   #45
basssiek
Raczkowanie
 
Avatar basssiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 246
Dot.: Aqua femin-woda precz!

ja nabylam ten specyfik i bede stosowac bo po odstawieniu hormonow strasznie spuchlam i stalo sie to praktycznie z dnia na dzien. Podejrzewam ze to woda bo raczej ciezko utyc 5 kilo w 3 dni :P w sumie to powolutku samo schodzi ale ja nie mam cierpliwosci wiec wyprobuje ten preparat
__________________
cold is the night, cold is my heart
basssiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 22:52   #46
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: Aqua femin-woda precz!

ja bralam,ale w sumie bez efektow, bo moje obrzeki byly patologiczne.
za to reszte tabletek dalam siostrze, ktora puchnie przy okazji upalow i mowi,ze niezle.
podobno w porzadku sa tez tabletki drain z rossmana/firma chyba royal,ale glowy nie dam/

Edytowane przez kiciakasia
Czas edycji: 2009-08-25 o 22:54
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 07:10   #47
myszkuu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 29
Dot.: Aqua femin-woda precz!

Cytat:
Napisane przez miaumiau Pokaż wiadomość
kupilam
niedlugo zaczne stosowac i zobaczymy czy cos to daje...
jesli macie ochote, to sprobuje potem sfocic ulotke informacyjna i wkleic w tym watku
I jak tam, jakieś efekty ???? Ja mam go od wczoraj...
myszkuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 12:33   #48
Marinaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 62
Rola wody w zdrowej diecie

Moje drogie, chciałabym poruszyć istotny, a często niedoceniany problem roli wody w zdrowej diecie. Jest to kwestia równie ważna co skomplikowana. Może wspólnymi siłami uda nam się stworzyć swoiste kompendium wiedzy o wodzie w diecie.
Może zaczną od spostrzeżenia, że wypijanie odpowiedniej ilości wody jest podstawą właściwej pracy organzimu w ogóle, także przemiany materii, na której nam wszystkim zależy
Marinaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 13:32   #49
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Rola wody w zdrowej diecie

Cytat:
Napisane przez Marinaaa Pokaż wiadomość
Moje drogie, chciałabym poruszyć istotny, a często niedoceniany problem roli wody w zdrowej diecie. Jest to kwestia równie ważna co skomplikowana. Może wspólnymi siłami uda nam się stworzyć swoiste kompendium wiedzy o wodzie w diecie.
Może zaczną od spostrzeżenia, że wypijanie odpowiedniej ilości wody jest podstawą właściwej pracy organzimu w ogóle, także przemiany materii, na której nam wszystkim zależy
Cos mi swita, to taki temat juz jest.

Nie, to nie jest kwestia nie wiadomo jak wazna, ani tym bardziej skomplikowana. Jest prosta jak bzykanie wrecz - chce Ci sie pic, pijesz, dostarczasz ogranizmowi tyle plynow ile Ci potrzeba. Na wizazu jest jakas moda dorabiania wielkiej ideologii i robienia z tego panaceum na dietetyczne problemy, jakby to byla kluczowa sprawa w diecie
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-12, 18:25   #50
Marinaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 62
Dot.: Rola wody w zdrowej diecie

Właśnie chodzi o to, że picie powinno być nawykiem. Powinno się pić zanim poczujesz pragnienie, tak samo jak powinno się jeść zanim ci zacznie burczeć w brzuchu, bo to oznacza, że już zaistniał deficyt w organizmie. Ja mam filtr od jakiegoś czasu i jestem zadowolona, nie musze latać ze zgrzewkami wody...
Marinaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 11:28   #51
Marinaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 62
Dot.: Rola wody w zdrowej diecie

Ja akurat mam filtr Dafi i jestem jak najbardziej zadowolona, woda jest czysta, nie ma zapachu jak zwykle z kranu a w smaku prawie jak mineralna...
Marinaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 12:47   #52
madamoiselle
Raczkowanie
 
Avatar madamoiselle
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 114
Dot.: Rola wody w zdrowej diecie

a co sądzicie na temat szklanki wody przed posiłkiem ?? bo mi jakoś tak to weszło w krew, a nie wiem czy to dobrze??

bo piję też tak z pół godziny po posiłku... też jest prawdą że nie należy pić od razu po posiłku...??
__________________
...nic nie zabierze magii, niech John Lenon zaśpiewa Nam Imagine..



56.

madamoiselle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 16:28   #53
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Rola wody w zdrowej diecie

Cytat:
Napisane przez Marinaaa Pokaż wiadomość
Właśnie chodzi o to, że picie powinno być nawykiem. Powinno się pić zanim poczujesz pragnienie, tak samo jak powinno się jeść zanim ci zacznie burczeć w brzuchu, bo to oznacza, że już zaistniał deficyt w organizmie. Ja mam filtr od jakiegoś czasu i jestem zadowolona, nie musze latać ze zgrzewkami wody...
Bzdura. Nic na sile. Picie aby pic nie daje nic dobrego, tylko nerki sobie obciazasz
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 21:27   #54
truskavka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 41
Dot.: Rola wody w zdrowej diecie

madamoiselle: tak, podobno należy pić wodę 30 minut po posiłku a to dlatego żeby nie rozrzedzać kwasów trawiennych - im więcej wody przyjmiesz po jedzeniu tym dłużej zalega ono w żołądku.

Również jestem zainteresowana filtrami do wody, nie wiem do końca czy warto w coś takiego inwestować więc chętnie zapoznam się z waszymi opiniami.
truskavka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 11:12   #55
Marinaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 62
Dot.: Rola wody w zdrowej diecie

Posłużę się przykładami z życia wziętymi, nieraz słyszę od swoich znajomych wypowiedzi w stylu: Mi pół litra wody dziennie zupełnie wystarcza, nie czuję potrzeby żeby pić więcej. I niech mi ktoś teraz powie, że pół litra dziennie to wystarczająca ilość! To prowadzi do wniosku, że należy pić kiedy nie odczuwamy jeszcze pragnienia. Oczywiście nie mówię, żeby wlewać w siebie całe baniaki, ale 1,5-2l to norma, jeśli ktoś nie ma zbyt wiele wysiłku fizycznego. Co więcej woda nie obciąża nerek tylko im pomaga, za mała ilość wody prowadzi m.in. do kamieni nerkowych właśnie. Co do filtra to ja polecam Dafi, miałam też inne wcześniej, ale się psuły momentalnie. A z tej firmy jst też taki dzbanek filtrujący- też wygodne.
Marinaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 11:56   #56
Caramea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 38
Dot.: Rola wody w zdrowej diecie

spoko moze i wystarcza im pol litra wody, ale zeby oceniac czy jest to sluszna ilosc muszisz wiedziec co jedza w ciagu dnia. Jezeli oprocz tej wody jedza zupy, pija maslanki, kefiry itd. do moga dostarczac do organizmu nawet o 3 l
__________________
"Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały Wszechświat działa potajemnie, by udało ci się to osiągnąć."

"Marzenia to niczym nie zmącona rozkosz, a oczekiwanie aż się spełnią to prawdziwe życie."
Caramea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 13:51   #57
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Rola wody w zdrowej diecie

Cytat:
Napisane przez Marinaaa Pokaż wiadomość
Posłużę się przykładami z życia wziętymi, nieraz słyszę od swoich znajomych wypowiedzi w stylu: Mi pół litra wody dziennie zupełnie wystarcza, nie czuję potrzeby żeby pić więcej. I niech mi ktoś teraz powie, że pół litra dziennie to wystarczająca ilość! To prowadzi do wniosku, że należy pić kiedy nie odczuwamy jeszcze pragnienia. Oczywiście nie mówię, żeby wlewać w siebie całe baniaki, ale 1,5-2l to norma, jeśli ktoś nie ma zbyt wiele wysiłku fizycznego. Co więcej woda nie obciąża nerek tylko im pomaga, za mała ilość wody prowadzi m.in. do kamieni nerkowych właśnie. Co do filtra to ja polecam Dafi, miałam też inne wcześniej, ale się psuły momentalnie. A z tej firmy jst też taki dzbanek filtrujący- też wygodne.
Bzdura - to, ze ktos pije niewystarczajce ilosci plynow, nie znaczy, ze masz pic aby pic kiedy nie czujesz pragnienia

Oczywiscie, ze zbytnia ilosc wody obciaza nerki.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 17:53   #58
agjen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 3
Dot.: Rola wody w zdrowej diecie

Nie wiedziałam, że kwestia wody może wzbudzać takie emocje. Moim zdaniem zapotrzebowanie na wodę jest zależne od tego jaki styl życia prowadzimy, od indywidualnych cech naszego organizmu, jeżeli można to tak ująć. W skrócie - jeden potrzebuje mniej, drugi więcej. Najważniejsze by pić wodę zdrową, nie prosto z kranu (raczej filtrowaną), albo źródlaną. Ja na co dzień nie jestem w stanie wypić całej butelki wody, ale kiedy np. jadę w góry, na dzień potrafię wypić prawie 3 litry wody (to w dni kiedy idę na siłownię).
agjen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 02:22   #59
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: Rola wody w zdrowej diecie

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Bzdura. Nic na sile. Picie aby pic nie daje nic dobrego, tylko nerki sobie obciazasz
Uf, bo już myślałam, że nigdy nie schudnę...

Nie daje rady wcisnąć w siebie więcej wody niz litr dziennie w lato, w zimie pije jeszcze mniej oczywiście..

Najchętniej bym piła pół szklanki wody po każdym posiłku, a jem ich 4, czyli to razem 0,5 litra wody...

Większą ilośc juz pije na chama, 'bo zdrowo'...

A jak wcisne więcej niz 0,7 dziennie to nie dość, że mam brzuch jak balon to jeszcze mi nie dobrze z przepicia
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!

Edytowane przez wsiowy_gupek
Czas edycji: 2009-12-16 o 02:23
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 10:29   #60
agjen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 3
Dot.: Rola wody w zdrowej diecie

Nie wyobrażam sobie treningu bez kropli wody. Po pół godziny jestem wysuszona na wiórek . Skoro nasz organizm domaga się wody, to czemu jej nie dostarczać?
agjen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:33.