Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-10-19, 20:04   #3811
Justylka
Raczkowanie
 
Avatar Justylka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 104
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Witam Przeczytalam kilka pierwszych stron i tam jest mowa o kilku produktach (Treatment Wax, Garnier Neril, i tabletkach typu Skrzypovita) Jesli bede miala gluzsza chwilke przeczytam reszte ok 120 stron przede mna :P

Ja uzywalam olejku rycynowgo a dokladnie maseczki z jajkiem itd. wlosy pociemnialy mi a wiec olejek juz odpada ( kiedys bylam jasna blondynka prawie jak zloto a teraz robie sie brunetka moze wiecie czemu tak sie dzieje? (nie uzywam zadnych produktow a samo z siebie nic sie nie robi))

Bylabym szczesliwa gdyby wlosy urosly mi szybciej mam wlosy za ramiona a marza mi sie wlosy przed pas ( a na takie bede musiala czekac ok 2\3 lat z natura)
Wlosy mam krecone\falowane z grzywka a w lokach takiej glugosci wygladam jak w kasku a wiec wloski czasem prostuje ( gdy jestem leniwa spinam lub zostawiam lokowane) gdyby wloski w ok 6 miesiecy uroslyby mi o 10-20 cm bylabym w 7 niebie...
wtedy wloskow bym nie prostowala nakrecala na grube walki lub zostawiala naturalne (strasznie podaoba mi sie taki rodzaj fryzurki )
Skusze sie na Waxa bo ma najlepsze opinie ( przynajmniej do momentu w ktorym skonczylam) Garnier Neril podobno wloski po nim wypadaja (czytalam na innym watku) a ja sie tego boje mam duzo wlosow a jak wypadnie mi polowa bede zla...i tak mi za duzo juz ich wypada...a wiec ten srodek odpada...a nad tabletkami sie zastanowie

Uf...Dziekuje tym ktorzy przeczytaja moje wypociny...i na marginesie odpowiedza na moje pytanie ( czemu moje wloski z roku na rok ciemnieja)

ps. w wieku 2 lat mialam krecone wlosy az takie spiralki srednicy ok 2 cm z wiekiem wlosy sie prostowaly w wieku 12 lat byly tylko puszyste i podwijaly sie na koncach teraz znow sie kreca polowe wlosow mam spiralowatych a polowe tylko falowanych...o co chodzi??

Dziekuje Pozrawiam
Justylka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-19, 21:53   #3812
ManY?
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 118
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

W życiu Ci nie urosną 20cm w ciągu 6 miesięcy, 20cm to włosy rosną
zwykle w 1,5 roku ale nie w pół Jak się postarasz i masz włosy które rosną z natury ciut szybciej niż przeciętnie to osiągniesz może z 9-10cm.
Jeśli jednak włosy Ci rosną normalnie lub nawet dość wolno to w ciągu pół roku urosną z 6-8cm i nic więcej.Z dopalaczami może więcej ciutkę, ale natury nie oszukasz - uzbrój się w cierpliwość.Wszystko zależy od tego jakie kto ma włosy.Ja startowałem od 3mm czyli można przyjąć że od 0.
zacząłem zapuszczać 2kwietnia tego roku , więc minęło ok 7 miesięcy
moje włosy urosły do długości jakichś 8,5-9cm.czyli w przybliżeniu
jakieś 1,3cm na miesiąc.Ja mam włosy niby proste ale na końcu się zwijają
w loki, tak więc wydaje się że są krótsze niż gdyby były całkiem proste.
Zauważyłem też że grzywka rośnie dłużej niż włosy na czubku głowy,czy z tyłu.Jednak znam osoby którym właśnie grzywka rośnie ciut szybciej niż
reszta włosów.Ja do tego wszystkiego z natury mam bardzo wysokie i dość szerokie czoło tak więc grzywka zawsze się wydaje ciut krótsza niż reszta włosów.Jednak ogólnie ostatnio na moje włosy nie narzekam,poprawiły się i łupież w sumie niemal mi zniknął, nie wypadają jak kiedyś przy czesaniu zaraz po myciu wypadną ze 3 czy 4 a czasem nawet ani jeden.Jeszcze żeby się tak nie przetłuszczały, to by było już bardzo fajnie, no i mogłyby ruszyć wreszcie bo ostatnio stanęły coś w miejscu.
ManY? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-20, 08:40   #3813
dominikanaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2
Dot.: co robic zeby wlosky szybciej rosly?

Czy ktos może podzielić się swoimi wrażeniami czy moze po prostu wie cos na temat calej serii do włosów firmy Radical ? Kupiłam tez balsam do włosów Revalid, bo Wax zajmował mi za duzo czasu, moze ktróraś z was tez uzywala. No i ostatnie pytanie, poniewaz po wszystkich skrzypovitach i belissach moja cera wygladala fatalnie kupilam Vitapil, lecz nie slyszalam wczesniej zadnych opinii.
dominikanaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-20, 10:57   #3814
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: co robic zeby wlosky szybciej rosly?

Cytat:
Napisane przez dominikanaa Pokaż wiadomość
Czy ktos może podzielić się swoimi wrażeniami czy moze po prostu wie cos na temat calej serii do włosów firmy Radical ? Kupiłam tez balsam do włosów Revalid, bo Wax zajmował mi za duzo czasu, moze ktróraś z was tez uzywala. No i ostatnie pytanie, poniewaz po wszystkich skrzypovitach i belissach moja cera wygladala fatalnie kupilam Vitapil, lecz nie slyszalam wczesniej zadnych opinii.
O Vitapilu jest napisane zarówno w tym wątku jak i w wątku o wypadaniu włosów, jak i w wątku o najlepszych witaminkach na włosy jak i w wielu innych wystarczy wpisać w wyszukiwarce
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-20, 11:24   #3815
ManY?
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 118
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Jak łykacie tony różniastych witamin i mikro/makroelementów to się później nie dziwcie że wam syfy czy jakieś inne krosty na twarzy wyskakują.Te wszystkie zestawy witamin są tak przygotowywane że zestawia się wszystkie składniki wpływające na włosy cerę i paznokcie.
Jednak najczęściej brakuje w organiźmie 2 czy 3 składników, zaś reszta
elementów zawarta w tych specyfikach powoduje lokalne hiperwitaminozy.
Sporo ze składników zawartych w takich preparatach ma to do siebie że zarówno ich niedobór jak i nadmiar jest niekorzystny. Wystarczy że choć przez chwilkę jest ich za dużo i organizm nie potrafi ich na raz objąć swoim metabolizmem stąd później różne wypryski nasilanie się trądziku , a nawet pieczenie naskórka liszaje itd...Niestety aby określić jakich dokładnie witamin czy makro/mikro elementów brakuje waszym włosom, należy zrobić szczegółowe badania, zaczynając od kiklu rodzajach badania krwi, kończąc na badaniu struktury cebulki włosa/ struktury łodygi włosa oraz analizy chemicznej samej łodygi włosa wraz z wyznaczeniem ilościowo-udziałowym składników budulcowych.

(A skąd to wszystko wiem ?? - stąd że moja stryjenka jest lekarzem dermatologiem)


Pozdrawiam
ManY? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-20, 11:37   #3816
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ManY? Pokaż wiadomość
Jak łykacie tony różniastych witamin i mikro/makroelementów to się później nie dziwcie że wam syfy czy jakieś inne krosty na twarzy wyskakują.Te wszystkie zestawy witamin są tak przygotowywane że zestawia się wszystkie składniki wpływające na włosy cerę i paznokcie.
Jednak najczęściej brakuje w organiźmie 2 czy 3 składników, zaś reszta
elementów zawarta w tych specyfikach powoduje lokalne hiperwitaminozy.
Sporo ze składników zawartych w takich preparatach ma to do siebie że zarówno ich niedobór jak i nadmiar jest niekorzystny. Wystarczy że choć przez chwilkę jest ich za dużo i organizm nie potrafi ich na raz objąć swoim metabolizmem stąd później różne wypryski nasilanie się trądziku , a nawet pieczenie naskórka liszaje itd...Niestety aby określić jakich dokładnie witamin czy makro/mikro elementów brakuje waszym włosom, należy zrobić szczegółowe badania, zaczynając od kiklu rodzajach badania krwi, kończąc na badaniu struktury cebulki włosa/ struktury łodygi włosa oraz analizy chemicznej samej łodygi włosa wraz z wyznaczeniem ilościowo-udziałowym składników budulcowych.

(A skąd to wszystko wiem ?? - stąd że moja stryjenka jest lekarzem dermatologiem)


Pozdrawiam
Powiem szczerze, że ja również nie jestem już tak bardzo przekonana do tych wszystkich Skrzypovit, Beliss, Vitapilów i innych.
Sama łykam Skrzypovitę od kilku dobrych miesięcy i ok - włosy przestały wypadać, ale gdy ją na dobre odstawiłam, miałam taki wysp na twarzy, jakiego dawno nie było. Aż nie mogłam uwierzyć, że to to było przyczyną, ale po ponownym łykaniu cera wróciła do normy. Wcześniej buzia była ładna i bez tego. Teraz - bez Skrzypovity ani rusz.
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-20, 16:43   #3817
nusia2605
Rozeznanie
 
Avatar nusia2605
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 797
Wink Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Ja od poniedziałku żelazo będę wcinała bo mam niedobory.Poza tym skończę 3 buteleczkę Merz Spezial.i odstawiam na jakiś czas te witaminy.A mojej mamie rosną włosy 2 cm na miesiąc ale to podobno dobra ręka mojego taty który ją obcina
nusia2605 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-21, 17:32   #3818
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez nusia2605 Pokaż wiadomość
Ja od poniedziałku żelazo będę wcinała bo mam niedobory.Poza tym skończę 3 buteleczkę Merz Spezial.i odstawiam na jakiś czas te witaminy.A mojej mamie rosną włosy 2 cm na miesiąc ale to podobno dobra ręka mojego taty który ją obcina
to powiedz tacie zeby "Cie obcial"

mojej mamie marnie wlosy rosna no i jak widac ja to po niej odziedziczylam...
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-21, 20:51   #3819
flow((hey oh))
Przyczajenie
 
Avatar flow((hey oh))
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań :)
Wiadomości: 18
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Hej, przeczytałam 3/4 z tych 126 stron i czuję się mondra Przypuszczalnie jutro bięgnę kupić Garnier Neril, Wax i Seboradin, może w połączeniu z odżywką i maską Fekkai da to jakieś efekty i uda mi się uratować to siano, które zostało mi na głowie. W zasadzie od jutra zaczynam zmasowany atak na siebie-swoją figurę, włosy i skórę (ach, ten paskudny celullitis!) Trzymać za mnie kciuki i jak tylko zobaczę jakieś eekty to napiszę
__________________
"The Devil Code prevents me from declining the rock-off chalange"

Kosmetyki:
flow((hey oh)) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-22, 08:18   #3820
nusia2605
Rozeznanie
 
Avatar nusia2605
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 797
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez truskaffka Pokaż wiadomość
to powiedz tacie zeby "Cie obcial"

mojej mamie marnie wlosy rosna no i jak widac ja to po niej odziedziczylam...
Tylko u mnie nie miałby czego ciąć,z 2 cm.włosów raczej nie da się nic zrobić.
nusia2605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-22, 08:44   #3821
brzoooza88
Raczkowanie
 
Avatar brzoooza88
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 470
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

dziewczyny stan skóry troszke sie poprawil
belisse łykam wciąz
wiec kryzys był krótkotrwały
__________________
Tak! Tak! Cały czas zapuszczam włosy!



Atif Aslam - Tere Bin
Atif Aslam - Pehli Nazar Mein


brzoooza88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-22, 09:38   #3822
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Słuchajcie

Zeby włosy rosły szybko nie trzeba uzywac wszystkiego na wzrost włosow zadnych "cudownych" odzywek itp.
Sama sie przekonałam,ze wystarczy tylko o nie dbac ale bardzo dobrze.
Ja napoczatku kupowalam te waxy itp. ale mi sie znudziło chodzenie z recznikiem na głowie Wiec zaczełam o mnie dbac kupowałam kosmetyki do rodzaju moich wlosow odzywki maseczki probowałam domowe sposoby (Mam pełno tych kosmetykow-nazbierało sie)

I zauwazyłam ze od wakacji sporo mi urosły W dodatku w tym czasie je jeszcze podciełam Dodam ze prawie codziennie je prostowalam (jakies 5 razy w tygodniu)
Jestem w szoku jak ogladam zdjecia Moge sie teraz pochwalic pieknymi wlosami ale jeszcze je pozapuszczam

Jesli macie jakies pytania o kosmetyki to pytajcie Przetestowałam ich duzo szcegolnie na suche i tłuste

Pozdrawiam
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-22, 10:08   #3823
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
Słuchajcie

Zeby włosy rosły szybko nie trzeba uzywac wszystkiego na wzrost włosow zadnych "cudownych" odzywek itp.
Sama sie przekonałam,ze wystarczy tylko o nie dbac ale bardzo dobrze.
Ja napoczatku kupowalam te waxy itp. ale mi sie znudziło chodzenie z recznikiem na głowie Wiec zaczełam o mnie dbac kupowałam kosmetyki do rodzaju moich wlosow odzywki maseczki probowałam domowe sposoby (Mam pełno tych kosmetykow-nazbierało sie)

I zauwazyłam ze od wakacji sporo mi urosły W dodatku w tym czasie je jeszcze podciełam Dodam ze prawie codziennie je prostowalam (jakies 5 razy w tygodniu)
Jestem w szoku jak ogladam zdjecia Moge sie teraz pochwalic pieknymi wlosami ale jeszcze je pozapuszczam

Jesli macie jakies pytania o kosmetyki to pytajcie Przetestowałam ich duzo szcegolnie na suche i tłuste

Pozdrawiam

No to pr4osze wymien kilka dobrych kosmetykow,ktore przetestowalas Ja jakos nie moge sobie znalezc dobrego szmponu i odzywki Mialam juz rozne i byly ok,ale jakos mi sie wydaje,ze moge znalezc jeszcze lepsze

Moj chlopak myje wlosy mydlem.Nawet nie szarym,tylko jakims mydlem,tore nawinie mu sie pod reke.Wloski mu niesamowicie szybko rosna,sa mieciutkie,a jednoczesnie sztywne.Tzn,ze ma bardzo miekkie wlosy,ale kiedy np przeczesze je palcami do gory,to stoja jak przy uzyciu lakieru I lupiez mu sie skonczyl odkad myje wloski mydlem.Tylko jakies takie bez polysku sa
moren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-22, 10:13   #3824
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

a jakie masz włosy ?

Do wlosow roznego rodzaju polecam schauma kiwi połysk (zielone opakowanie) Ozdywka rewelacja
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-22, 10:59   #3825
bryczek18
Raczkowanie
 
Avatar bryczek18
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 234
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
a jakie masz włosy ?

Do wlosow roznego rodzaju polecam schauma kiwi połysk (zielone opakowanie) Ozdywka rewelacja
jamam włosy przetłuszczajace sie i jednoczesnie podniszczone od prostownicy, ktorej uzywam codziennie. czy mozesz mi polecici jakies kosmetyki i jak powinnam dbac o swoje wlosy zebymtez mogla sie cieszyc ich zdrowym wygladem
bryczek18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-22, 11:14   #3826
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Bryczek ja tez mam tłuste a od połowy zniszczone od prostowania uzywam
roznych kosmetykow np.

Szampon do wlosow przetluszczajacych sie (kup taki najtanszy za 4 zl)
ozdywka schauma (pisałam o niej powyzej)
Do prostowania uzywaj sunsilk ozdywka do prostowania.Oprocz tego co kilka dni uzywaj jeszcze odzywki ziaja od-nowa wlosow i od czasu do czasu zołtko jajka
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-22, 11:46   #3827
bryczek18
Raczkowanie
 
Avatar bryczek18
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 234
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
Bryczek ja tez mam tłuste a od połowy zniszczone od prostowania uzywam
roznych kosmetykow np.

Szampon do wlosow przetluszczajacych sie (kup taki najtanszy za 4 zl)
ozdywka schauma (pisałam o niej powyzej)
Do prostowania uzywaj sunsilk ozdywka do prostowania.Oprocz tego co kilka dni uzywaj jeszcze odzywki ziaja od-nowa wlosow i od czasu do czasu zołtko jajka
wielkie dzieki
bryczek18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-22, 13:09   #3828
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

łee.. na moje wloski i tak nic nie dziala tak jak WAX zawsze o nie dbalam, odpuscilam prostowanie, dobieralam komsetyki jak nalezy a i tak nie rosly...
ale teraz ruszyly z miejsca cos drgnelo
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-22, 14:37   #3829
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

moim marzeniem jest miec wlosy za lopatki,wiec od 3 miesiecy bawie sie z kosmetykami "na szybki porost wlosow" i faktycznie,wlosy szybciej mi rosna (narazie sa ciut za ramiona)... ale kobietki,czy korci Was,aby sciac sie na krotko? ja nie wiem,ale od kilku dni chodzi mi taka mysl . zdecydowanie duzo lepiej wygladam z dluzszymi wlosami,ale kurde,boje sie przechodzic kolo fryzjera,bo strasznie kusi
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-22, 14:54   #3830
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

mnie nigdy nie kusilo...nie wyobrazam sobie siebie w krotkich wlosach ale jak bede starsza...kto wie moze sie skusze na jakis fajny fryzik....

ale narazie jestem zdania ze mlode dziewczyny najladniej wygladaja w dlugich wlosach
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-22, 14:57   #3831
bryczek18
Raczkowanie
 
Avatar bryczek18
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 234
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
moim marzeniem jest miec wlosy za lopatki,wiec od 3 miesiecy bawie sie z kosmetykami "na szybki porost wlosow" i faktycznie,wlosy szybciej mi rosna (narazie sa ciut za ramiona)... ale kobietki,czy korci Was,aby sciac sie na krotko? ja nie wiem,ale od kilku dni chodzi mi taka mysl . zdecydowanie duzo lepiej wygladam z dluzszymi wlosami,ale kurde,boje sie przechodzic kolo fryzjera,bo strasznie kusi
NIE OBCINAJ!!!!! ja od 5 lat mialam dosc dlugie wlosy i miesiac temu scielam je bardzo mocno ( ok 20 cm) i nawet nie wiesz jak mi sie lzy w oczach kreca jak ogladam stare zdjecia. ucz sie na moich bledach!!!! ja teraz z utesknieniem poczekam ze 2 lata az mi odrosna
bryczek18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-22, 15:02   #3832
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Tak a to wszystko przez to ze nie podobasz sie sobie w tej fryzurze czekasz na długie zetniesz i bedziesz zalowala xD

Zapasz 2 torebki herbaty Regulavit
Przepłucz tym włosy i na to.Rozprowadz na włosy pianke.POzostaw na godzine.Wlosy zaczna sie inaczej ukladac Zmieni to troche twoje podejscie ;DD

Zaraz napisze wam super mixture xDD
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-22, 15:09   #3833
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Po tym wlosy rosna szybciej i sa miekkie

nalewasz do miski wody garacej czekasz az bedzie letnia i dolewasz wody brzozowej.


Jk ktos zrobi podzielic sie wrazeniami :d

Mm duzo takich sposobow jct to pytac
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-22, 15:24   #3834
brzoooza88
Raczkowanie
 
Avatar brzoooza88
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 470
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Nie obcinaj!
ja tez sie wzięłam na to
zawsze miałam włsoy gdzies tak od łopatek do połowy pleców.
rok temu zdecydowałam sie na krótkie.
tyle, ze fryzjerka scieła az za krótko
wygladałam fatalnie, a jeszcze gorzej sie czułam...

teraz zapuszczam.
przez rok nie duzo zapuscilam(bo regularnie podcinam koncowki).
ekko opadaja mi na ramiona.
ale wierze,z e beda duuugie!
nie chce słyszec o zadnym ścinaniu.
__________________
Tak! Tak! Cały czas zapuszczam włosy!



Atif Aslam - Tere Bin
Atif Aslam - Pehli Nazar Mein


brzoooza88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-22, 15:32   #3835
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

o kurde,ale dalyscie mi "kopa" no to wywalam mysl o scieciu, ZADNEGO FRYZJERA!!!! chyba,ze na podciecie koncowek,ale to i tak rzadko ja obliczylam sobie,ze za poltora roku bede miec mniej wiecej wlosy takiej dlugosci jaka sobie wymarzylam bede cierpliwa
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-22, 15:34   #3836
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Dagna, a dałabyś rade wrzucić fotę swoich włosów na wątek "pochwalmy się swoimi włosami"? Powiemy Ci czy w ogóle jest sens obcinać, bo jesli masz z natury ładne włosy, to na pewno to od nas usłyszysz.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-22, 15:58   #3837
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

"pochwalmy sie swoimi wlosami"?? to nie dla mnie watek z czarnego koloru w ciagu dwoch tygodni SAMA przeszlam na blond,wiec wiadomo jak wlosy moga wygladac..aczkolwiek nie mam zadnego siana i nie sa znow takie najgorsze (nie wypadaja,sa grube,nie lamia sie),no ale jednak daleka droga,abym mogla sie nimi pochwalic/pokazac (musza blyszczec!) moze pokaze kiedys jak bede z nich w pelni zadowolona,a daze do tego - wax,seboradin + lotion, ten szampon evy natura i maseczka regenerujaca schwarzkopfa
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-22, 16:06   #3838
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez bryczek18 Pokaż wiadomość
jamam włosy przetłuszczajace sie i jednoczesnie podniszczone od prostownicy, ktorej uzywam codziennie. czy mozesz mi polecici jakies kosmetyki i jak powinnam dbac o swoje wlosy zebymtez mogla sie cieszyc ich zdrowym wygladem
Tez mam takie wloski.Shaumy osobiscie jakos nie lubie.Teraz pielegnacja moich wloskow kreci sie wokol Wax'a
moren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-22, 23:06   #3839
ManY?
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 118
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Z tym że są Kobiety którym jest naprawdę uroczo w krótkich włoskach.
Daj jakieś zdjęcie to doradzę .Ale są takie którym nie pasuje.Np.moja narzeczona ma krótkie włosy i o niebo lepiej jej w krótkich niż w długich.
Szczególnie ładnie jest w krótkich włosach niewysokim drobnym kobietkom .Pasuje to przede wszystkim do drobnej smukłej buzi , bo buzia "pyzata" nie wygląda w krótkich zbyt dobrze.Ale to zależy wszystko od tego co komu pasuje.Facetom też nie wszystkim pasują krótkie /długie włosy.Ja np. w bardzo krótkich włosach wyglądam źle - jakby mnie wypuścili z domu poprawczego zresztą źle sie czuje w takich bardzo krótkich.Za to gdy
mam włosy choć 5-7cm to od razu wyglądam lepiej.Mam nadzieję że tfu tfu... odpukać nie wyłysieję ale nie powinno być źle bo Mój Tata ma za rok 60 lat i ma jeszcze nawet sporo włosów z tym że ma zakola -ale nie aż tak drastyczne także nie powinno być źle ze mną.

Mam za sobą równe 7 miesięcy zapuszczania od przysłowiowego zera (od 3 czy 5mm) i wyglądam tak:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...a95d85280.html

wiem że wydaję się tu gruby i mam minę jak ćpun ale i tak mnie tu nikt nie zna sory za jakość zdjęcia
ManY? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 01:04   #3840
ZAZA81
Raczkowanie
 
Avatar ZAZA81
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 286
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ManY? Pokaż wiadomość
Z tym że są Kobiety którym jest naprawdę uroczo w krótkich włoskach.
Daj jakieś zdjęcie to doradzę .Ale są takie którym nie pasuje.Np.moja narzeczona ma krótkie włosy i o niebo lepiej jej w krótkich niż w długich.
Szczególnie ładnie jest w krótkich włosach niewysokim drobnym kobietkom .Pasuje to przede wszystkim do drobnej smukłej buzi , bo buzia "pyzata" nie wygląda w krótkich zbyt dobrze.Ale to zależy wszystko od tego co komu pasuje.Facetom też nie wszystkim pasują krótkie /długie włosy.Ja np. w bardzo krótkich włosach wyglądam źle - jakby mnie wypuścili z domu poprawczego zresztą źle sie czuje w takich bardzo krótkich.Za to gdy
mam włosy choć 5-7cm to od razu wyglądam lepiej.Mam nadzieję że tfu tfu... odpukać nie wyłysieję ale nie powinno być źle bo Mój Tata ma za rok 60 lat i ma jeszcze nawet sporo włosów z tym że ma zakola -ale nie aż tak drastyczne także nie powinno być źle ze mną.

Mam za sobą równe 7 miesięcy zapuszczania od przysłowiowego zera (od 3 czy 5mm) i wyglądam tak:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...a95d85280.html

wiem że wydaję się tu gruby i mam minę jak ćpun ale i tak mnie tu nikt nie zna sory za jakość zdjęcia

a mi sie właśnie wydaje że lepiej było by ci w krótszych włoskach postawionych do góry-ale to tylko moje zdanie
__________________
iść swoją drogą nie dać satysfakcji wrogom

moje ciuszki na wymiane

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...10#post5911110
ZAZA81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:08.