Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty? - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-10, 20:04   #2071
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

wiekszosc mileny pushapow jest w tym rozmiarze
a halfcupy maskaradek robi takie cuda, ze nie trzeba sie pushapowac

ja mialam konrada raz, kiedys, kiedys
pamietam, ze byl tak sztywny, ze jak sie wgniotlo go reka przypadkiem, to cycek zostawal wgnieciony, a stanik trzeba bylo od srodka palcem popychac, wtdy wyskakiwal z glosnym puk, jak wieczka od frugo

Edytowane przez 201704051255
Czas edycji: 2009-02-10 o 20:05
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 20:11   #2072
chocolate_brown
Rozeznanie
 
Avatar chocolate_brown
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 568
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
wiekszosc mileny pushapow jest w tym rozmiarze
a halfcupy maskaradek robi takie cuda, ze nie trzeba sie pushapowac

ja mialam konrada raz, kiedys, kiedys
pamietam, ze byl tak sztywny, ze jak sie wgniotlo go reka przypadkiem, to cycek zostawal wgnieciony, a stanik trzeba bylo od srodka palcem popychac, wtdy wyskakiwal z glosnym puk, jak wieczka od frugo
Hehe tez mialam kiedys taki biustnosz. Jesli chodzi o Milene to wpadl mi w oko jeden, o ktorym byla juz tu mowa:
http://www.intymnie.com/milena,roman...rod_id-3431.ht
Romantica, ale na zdjeciu wydaje mi sie ze te miseczki sa (jak dla mnie) zbyt blisko siebie. Evita jest bardziej w moim stylu. Nie strasz mnie pushit W zyciu nie wydalam tyle na biustonosze co na te Konrady (bo zamawiam jeszcze inny, ktory wczesniej wypatrzylam).
__________________
Always sentimental when I think of how it was..
chocolate_brown jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 20:24   #2073
Dewjani
Zadomowienie
 
Avatar Dewjani
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Varsovia Optima Maxima
Wiadomości: 1 288
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Aska87 Pokaż wiadomość
Flamenco wez raczej miske wieksza niz wychodzi z ich kalkulatora. A romantica chyba tez jest podobnie scisliwa.
no i właśnie! jakie to jest w****iające, że ciągle trzeba się trząść czy dobry będzie rozmiar

Cytat:
Napisane przez chocolate_brown Pokaż wiadomość
Nie sadzilam ze z kupieniem biustonosza bedzie taki problem juz kilka tygodni szukam sobie odpowiedniego, a kiedy znalazlam to nie moge uzyskac informacji czy ma wyjmowane wkladki czy nie. W dodatku na moj rozmiar trzeba czekac 2 tygodnie.
masakra! ja się borykam z tym samym. żeby dobrać to cholerstwo należy się naprawdę nagimastykować

Cytat:
Napisane przez agta85 Pokaż wiadomość
właśnie, właśnie, ruch się tu zrobił jak w ulu, ale to w sumie fajnie
no wiesz...wszystkie jak widać mamy parcie na dobre staniki

Cytat:
Napisane przez *Insane Pokaż wiadomość
Ja sobie bardzo chwalę biustonosze Konrada... Mam ich 6-7
(...)
a ja właśnie muszę ponarzekać na Konrada...za duży obwód (gdzies o 10 cm, sic!), miseczka to samo...a był taki śliczny...

Cytat:
Napisane przez katia84 Pokaż wiadomość
Cruel a byłaś w Joshi? tam najlepiej poprzymierzaj sobie, a potem zamów na necie odpowiedni rozmiar, chociaż jak bylam tam z 2 tyg temu to mieli przeceny tak o 30-40zł taniej
tak patrzę i patrzę skąd ja Cię kojarzę...a tu Nasza Klasa się kłania

Cytat:
Napisane przez chocolate_brown Pokaż wiadomość
Hehe tez mialam kiedys taki biustnosz. Jesli chodzi o Milene to wpadl mi w oko jeden, o ktorym byla juz tu mowa:
http://www.intymnie.com/milena,roman...rod_id-3431.ht
Romantica, (...)
kurczę link nie działa mi... EDIT: już wiem, nie ma ostaniej literki w linku
__________________
Mój awatar jest chroniony prawem autorskim. Zabrania się go kopiować i/lub rozpowszechniać.



Edytowane przez Dewjani
Czas edycji: 2009-02-10 o 20:25
Dewjani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 20:28   #2074
Anusia111
Raczkowanie
 
Avatar Anusia111
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 272
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Jeśli ktoś zainteresowany na stronie dopasowanej dostawa gorsetów Masquarade Antoinette 30 różne miseczki Już naciągnęłam chłopaka na prezent oby rozmiarowo pasował Zakochała się w tym gorsecie i staniku Zobaczymy jaki będzie na live
__________________
Pozdrowienia,
Ania

http://podroze-ani-i-tomka.blogspot.com/
Anusia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 20:30   #2075
chocolate_brown
Rozeznanie
 
Avatar chocolate_brown
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 568
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Dewjani Pokaż wiadomość

masakra! ja się borykam z tym samym. żeby dobrać to cholerstwo należy się naprawdę nagimastykować
Dokladnie. Moim marzeniem jest to zeby nie wyrzucic pieniedzy w bloto. Wiem, ze mozna teoretycznie wymienic ale zabawa z wymiana tez kosztuje (przekonalam sie kupujac e-torebke )
__________________
Always sentimental when I think of how it was..
chocolate_brown jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 20:35   #2076
Naamah6
Zadomowienie
 
Avatar Naamah6
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
GG do Naamah6
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Dziewczyny, pomożecie?

Z bra Fittera wychodzi mi 32E. Zamówiłam z LaSenzy 34E - bo to podobno ściśliwce i małomiseczkowce.

No i teraz mam pytanie: miseczka jest ok, obwód chyba w sumie też - mogę przy zapiętym staniku włożyć pod obwód palec, więc chyba nie jest zle.

Tyle że przez całe życie nosiłam za duże obwody - więc dziwnie się czuję z tak małym obwodem.

Też miałyście takie dziwne uczucie przy prawidłowym rozmiarze, czy mam po prostu za mały obwód

A jeżeli za mały, czyli muszę kupić 36, to jaką miskę dobrać, skoro to 34E pasuje jak ulał

Dużo dziwnych pytań, ale będę wdzięczna za pomoc...

Edytowane przez Naamah6
Czas edycji: 2009-02-10 o 22:04
Naamah6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 20:41   #2077
Vesuvio
Rozeznanie
 
Avatar Vesuvio
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 640
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Na poczatku jest ciasno mialam kiedys takiego scisliwca, ze kiedy w nim kichnelam myslalam, ze sobie polamalam zebra
Poza tym miedzy 32E, a 34E jest roznica w wielkosci miseczki, zajrzyj tutaj
http://docs.google.com/Doc?id=dfq559j5_1fjkt4n
32E jest na 94cm, a 34E na 99, 5cm to duzo, ale jesli miska ci pasuje, to jest OK, wez to pod uwage nastepnym razem.

Nie wiem dlaczego, ale ten stary kalkulator http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/index2.html jakos lepiej mi wyliczal, ten nowy http://www.atlastravel.nazwa.pl/mari...tent/view/1/1/ podaje mi wiekszy rozmiar.
W starym mam 30G, a w nowym 32F, a 32 to dla mnie za luzny obwod.



Czy ktoras z was ma tez wymiary 75/97? Jakie staniki w jakich rozmiarach nosicie?
Vesuvio jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-10, 20:47   #2078
Naamah6
Zadomowienie
 
Avatar Naamah6
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
GG do Naamah6
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Ja pod biustem mam 77 - więc jeśli piszesz, że 32 jest dla Ciebie za luzny, to na pewno nie wezmę 36 nawet pomimo ściśliwości LaSenzy...

mam 77/95 i kupiłam 34E i jest super... Muszę sie tylko przyzwyczaić do tego mniejszego obwodu
Naamah6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 22:09   #2079
niut0
Zakorzenienie
 
Avatar niut0
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: TG
Wiadomości: 11 270
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Vesuvio Pokaż wiadomość
Na poczatku jest ciasno mialam kiedys takiego scisliwca, ze kiedy w nim kichnelam myslalam, ze sobie polamalam zebra

[cut]
Właściwie jestem nowicjuszką w kupowaniu dobrze dobranych biustonoszy ale dzięki temu wątkowi zmieniłam (na początek) 75A na 70B (przy wymiarach 72/84), i nareszcie mogę ubrać bluzke z dekoltem bo mi stanik nie odstaje

Zastanawiam się tylko czy jeżeli te biustonosze są takie ciasne jak np Vesuvio pisała to czy one nie wpijają się w plecy tworząc bułki
__________________
co się dzieje z Twoim zamówieniem?- sprawdź!- KLIK

Edytowane przez niut0
Czas edycji: 2009-02-10 o 22:10
niut0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 23:43   #2080
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez niut0 Pokaż wiadomość
Właściwie jestem nowicjuszką w kupowaniu dobrze dobranych biustonoszy ale dzięki temu wątkowi zmieniłam (na początek) 75A na 70B (przy wymiarach 72/84), i nareszcie mogę ubrać bluzke z dekoltem bo mi stanik nie odstaje

Zastanawiam się tylko czy jeżeli te biustonosze są takie ciasne jak np Vesuvio pisała to czy one nie wpijają się w plecy tworząc bułki

ale niektore wpijaja sie bardzo delikatnie
dlatego gdzie napisalam, ze zmianie biustonosza powinien towarzyszyc trening plecow

siedze sobie, kombinuje, ogladam stare cyckonosze i serca nie mam sie ich pozbyc ...

dumam nad migracja, ktorej u siebie nie zauwazylam ... migracja idzie z tego, co za plytka miska i za waskie fiszbiny wypchnely pod pache nie?
a ja jestem taka wąziutka, ze w wiekszosci stanikow mialam fiszbiny celujace w polowe pachy, albo przed pache, tuz przed - tak jak waskofiszbinowce

wiec chyba nie mam co na migracje liczyc
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 07:10   #2081
ninaad
Wtajemniczenie
 
Avatar ninaad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 745
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
z tego co wiem, to milena sie nie spieszy ze zwrotami, dopasowana chyba w miare sprawnie,
na stronie dopasowanej jest chyba napisane, że pieniądze zwracają w ciągu 7 dni roboczych. Ja dostałam zwrot pieniędzy na konto po 2 czy 3 dniach odkąd otrzymali ode mnie paczkę. Nie wiem czy to standard, bo to moje pierwsze zamówienie/i zwrot, ale byłam miło zaskoczona

Kurcze- moja Emilka (kupiona jakieś 1,5 tygodnia temu) już się rozciągnęła w obwodzie i podjeżdża do góry- bez problemu mogę ją teraz zapiąć na 2-gą haftkę, a jak się uprę, to i na ostatnią. Mam nadzieję, że już się dużo nie rozciągnie
ninaad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 07:35   #2082
katia84
Zakorzenienie
 
Avatar katia84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 6 792
GG do katia84
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Dewjani Pokaż wiadomość
tak patrzę i patrzę skąd ja Cię kojarzę...a tu Nasza Klasa się kłania
pozwoliłam sobie popodglądać parę wizażanek mam nadzieję że nie masz mi za złe

Cytat:
Napisane przez Naamah6 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomożecie?

Z bra Fittera wychodzi mi 32E. Zamówiłam z LaSenzy 34E - bo to podobno ściśliwce i małomiseczkowce.

No i teraz mam pytanie: miseczka jest ok, obwód chyba w sumie też - mogę przy zapiętym staniku włożyć pod obwód palec, więc chyba nie jest zle.

Tyle że przez całe życie nosiłam za duże obwody - więc dziwnie się czuję z tak małym obwodem.

Też miałyście takie dziwne uczucie przy prawidłowym rozmiarze, czy mam po prostu za mały obwód

A jeżeli za mały, czyli muszę kupić 36, to jaką miskę dobrać, skoro to 34E pasuje jak ulał

Dużo dziwnych pytań, ale będę wdzięczna za pomoc...
Cytat:
Napisane przez Naamah6 Pokaż wiadomość
Ja pod biustem mam 77 - więc jeśli piszesz, że 32 jest dla Ciebie za luzny, to na pewno nie wezmę 36 nawet pomimo ściśliwości LaSenzy...

mam 77/95 i kupiłam 34E i jest super... Muszę sie tylko przyzwyczaić do tego mniejszego obwodu
mi z bra-fittera też wyszło 70E i zamówiłam z la senzy 32E, jestem zszokowana że kupiłaś 34 i jeszcze zastanawiasz się nad 36 ja mam pod biustem więcej niż Ty a 32 jest idealny, nie bierz większego obwodu!
katia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 07:59   #2083
Naamah6
Zadomowienie
 
Avatar Naamah6
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
GG do Naamah6
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez katia84 Pokaż wiadomość
mi z bra-fittera też wyszło 70E i zamówiłam z la senzy 32E, jestem zszokowana że kupiłaś 34 i jeszcze zastanawiasz się nad 36 ja mam pod biustem więcej niż Ty a 32 jest idealny, nie bierz większego obwodu!
No widzisz, ale ja grzesznik przyzwyczajony do obwodów 75-80 po prostu dziwnie sie w tym ściśnięciu czułam...

Ale muszę przyznać, że jest wygodniej, stabilniej i biust cały czas w tym samtm miejscu

Tylko to ściśnięcie...ale się przyzwyczają, to mój drugi dzień w dobrym biustonoszu...
Naamah6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 08:02   #2084
Aska87
Raczkowanie
 
Avatar Aska87
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 302
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez *Insane Pokaż wiadomość
Ja sobie bardzo chwalę biustonosze Konrada... Mam ich 6-7
Chociaż w moim "starym" rozmiarze... 80B/C

W sumie to jestem przerażona... Jak tak sobie myślę, żeby znaczną część bielizny wymienić na tą "właściwą"... Kurcze, a ja bieliznomaniaczka, muszę mieć w każdym kolorze, na każdą okazję...
Wolę nie myśleć ile jeszcze w tym roku wydam na wymianę bielizny

no na pocztku nie szalej za bardzo bo co bedzie jak migracja zacznie szaleć

ja narazie trzymam swoja stanikową manie na wodzy i oszczedzam moje studenckie grosiki na wycieczke do intimo na wiosne
__________________
65/84 = 28(60)E
w końcu mam dobrze dobrany stanik https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=294725
Aska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 08:27   #2085
katia84
Zakorzenienie
 
Avatar katia84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 6 792
GG do katia84
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Naamah6 Pokaż wiadomość
No widzisz, ale ja grzesznik przyzwyczajony do obwodów 75-80 po prostu dziwnie sie w tym ściśnięciu czułam...

Ale muszę przyznać, że jest wygodniej, stabilniej i biust cały czas w tym samtm miejscu

Tylko to ściśnięcie...ale się przyzwyczają, to mój drugi dzień w dobrym biustonoszu...
ja tam samo - a o zgrozo również 85, ale przyzwyczaisz się szybciutko i będziesz kupować 32
katia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 08:42   #2086
Vesuvio
Rozeznanie
 
Avatar Vesuvio
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 640
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez niut0 Pokaż wiadomość
Właściwie jestem nowicjuszką w kupowaniu dobrze dobranych biustonoszy ale dzięki temu wątkowi zmieniłam (na początek) 75A na 70B (przy wymiarach 72/84), i nareszcie mogę ubrać bluzke z dekoltem bo mi stanik nie odstaje

Zastanawiam się tylko czy jeżeli te biustonosze są takie ciasne jak np Vesuvio pisała to czy one nie wpijają się w plecy tworząc bułki
Vesuvio sie klania i wyjasnia kwestie lamania zeber.
Sytuacja ta miala miejsce w staniku, ktory okreslany jest jako "straszny scisliwiec". Dopiero po zakupie wyczytalam, ze dobrze jest brac obwod o oczko wiekszy (i do tego odpowiednio przeliczona miske oczywiscie), mialam wtedy jakis 72-73 pod biustem a stanik byl rozmiarze 65, ma 58cm w stanie spoczynku i jakies 65-67 na maxy naciagniety (wlasnie zmierzylam).
Owszem byl ciasny, ale czulam sie w nim swietnie, mial wysokie boczki i, choc trudno w to uwierzyc, nie robil bulek, opinal cialo, to prawda, ale jakos wszytko ladnie zgarnial i trzymal do kupy.
Vesuvio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 08:43   #2087
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Mam wielką prośbę do dziewczyn, które ze sklepów stacjonarnych robią sobie tylko przymierzalnie. Błagam, nie informujcie ekspedientki, że zamierzacie kupić taniej w internecie, nie proście o karteczkę, aby spisać sobie pasujące modele i rozmiary. Pomijam fakt, że pójście do sklepu jeśli z góry zakładacie, że nie kupicie tam stanika, a jedynie przymierzycie jest, moim zdaniem, nie fair. Jeśli jest to w zgodzie z Waszym sumieniem to róbcie to chociaż w taki sposób, żeby nie szkodzić innym i sobie zarazem. Bo może się okazać, że w następnym sezonie w tym sklepie już staników w Waszym rozmiarze nie będzie.
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 08:48   #2088
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Aska87 Pokaż wiadomość
no na pocztku nie szalej za bardzo bo co bedzie jak migracja zacznie szaleć

ja narazie trzymam swoja stanikową manie na wodzy i oszczedzam moje studenckie grosiki na wycieczke do intimo na wiosne
Migracja? Szaleć ?
Chyba mam braki w doedukowywaniu się... Bo o migracji nie doczytałam
Cóż to?
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 09:08   #2089
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez *Insane Pokaż wiadomość
Migracja? Szaleć ?
Chyba mam braki w doedukowywaniu się... Bo o migracji nie doczytałam
Cóż to?
Jak rozwałkowany biust na plecy i pod pachy zacznie wracać na swoje miejsce. Ja u siebie tego nie zauważyłam, ale dodatkowo nigdy nie plaszczyłam się za małymi stanikami. Niektóre dziewczyny pisały że np staniki robią się za małe po 2 tygodniach, miesiącu... więc najlepiej nie wydawać masy pieniędzy na początku bo wszystko może się zmienić

Edytowane przez CruelOrchid
Czas edycji: 2009-02-11 o 09:09
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 09:19   #2090
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

dziewczyny, zauważyłam że wiele z Was przymierza się do zakupów z mileny

tu jest stronka internetowa: http://www.novomodna.pl/szukaj-o_s_0_1.html
jest dość dużo modeli i rozmiarów, może znajdziecie swój, a staniki wychodzą trochę taniej
szkoda, że dopiero teraz znalazłam
__________________

aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 09:29   #2091
Dewjani
Zadomowienie
 
Avatar Dewjani
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Varsovia Optima Maxima
Wiadomości: 1 288
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez katia84 Pokaż wiadomość
pozwoliłam sobie popodglądać parę wizażanek mam nadzieję że nie masz mi za złe
mi z bra-fittera też wyszło 70E i zamówiłam z la senzy 32E, jestem zszokowana że kupiłaś 34 i jeszcze zastanawiasz się nad 36 ja mam pod biustem więcej niż Ty a 32 jest idealny, nie bierz większego obwodu!
nie, no coś Ty! mam nadzieję, że wyniosłaś pozytywne wrażenia

Cytat:
Napisane przez Naamah6 Pokaż wiadomość
No widzisz, ale ja grzesznik przyzwyczajony do obwodów 75-80 po prostu dziwnie sie w tym ściśnięciu czułam...

Ale muszę przyznać, że jest wygodniej, stabilniej i biust cały czas w tym samtm miejscu

Tylko to ściśnięcie...ale się przyzwyczają, to mój drugi dzień w dobrym biustonoszu...
dokładnie tak jest na początku, że wydaje Ci się za mały, czujesz się bardzo mocno ograniczona w tym miejscu. Ale potem okazuje się, że stanik w ogóle się nie przesuwa, piersi pozostają na miejscu, nie trzęsą się jak galarety, nie robią im się dodatkowe fałdy/ górki nad biustonoszem, no w ogóle cud miód i orzeszki
swoje trzeba przecierpieć

Cytat:
Napisane przez Aska87 Pokaż wiadomość
no na pocztku nie szalej za bardzo bo co bedzie jak migracja zacznie szaleć

ja narazie trzymam swoja stanikową manie na wodzy i oszczedzam moje studenckie grosiki na wycieczke do intimo na wiosne
no właśnie, ja też się narazie wstrzymuje z zakupem nowości (chociaż także obawiam się że nie trafię kupując przez net...znowu), już widzę po moich piersiach, że stały się dużo bardziej krągłe i większe


Cytat:
Napisane przez Vesuvio Pokaż wiadomość
Vesuvio sie klania i wyjasnia kwestie lamania zeber.
Sytuacja ta miala miejsce w staniku, ktory okreslany jest jako "straszny scisliwiec". Dopiero po zakupie wyczytalam, ze dobrze jest brac obwod o oczko wiekszy (i do tego odpowiednio przeliczona miske oczywiscie), mialam wtedy jakis 72-73 pod biustem a stanik byl rozmiarze 65, ma 58cm w stanie spoczynku i jakies 65-67 na maxy naciagniety (wlasnie zmierzylam).
Owszem byl ciasny, ale czulam sie w nim swietnie, mial wysokie boczki i, choc trudno w to uwierzyc, nie robil bulek, opinal cialo, to prawda, ale jakos wszytko ladnie zgarnial i trzymal do kupy.
matko! ten efekt złamanych żeber musi być straszny

Cytat:
Napisane przez agta85 Pokaż wiadomość
Mam wielką prośbę do dziewczyn, które ze sklepów stacjonarnych robią sobie tylko przymierzalnie. Błagam, nie informujcie ekspedientki, że zamierzacie kupić taniej w internecie, nie proście o karteczkę, aby spisać sobie pasujące modele i rozmiary. Pomijam fakt, że pójście do sklepu jeśli z góry zakładacie, że nie kupicie tam stanika, a jedynie przymierzycie jest, moim zdaniem, nie fair. Jeśli jest to w zgodzie z Waszym sumieniem to róbcie to chociaż w taki sposób, żeby nie szkodzić innym i sobie zarazem. Bo może się okazać, że w następnym sezonie w tym sklepie już staników w Waszym rozmiarze nie będzie.
masz zdecydowanie rację! Jeśli chodzi o mnie osobiście: zdecydowana jestem z przyjaciółką przejść się do La Senzy i przymierzać po to, aby TAM coś zakupić.
Ale np. (niedawno się dowiedziałam), że przez dopasowaną.pl można zamówić, a potem pójść i przymierzyć na miejscu! Uważam, że jest to najkorzystniejsze rozwiązanie
__________________
Mój awatar jest chroniony prawem autorskim. Zabrania się go kopiować i/lub rozpowszechniać.



Edytowane przez Dewjani
Czas edycji: 2009-02-11 o 09:31
Dewjani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 09:39   #2092
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Dewjani Pokaż wiadomość
zdecydowana jestem z przyjaciółką przejść się do La Senzy i przymierzać po to, aby TAM coś zakupić.
Ale np. (niedawno się dowiedziałam), że przez dopasowaną.pl można zamówić, a potem pójść i przymierzyć na miejscu! Uważam, że jest to najkorzystniejsze rozwiązanie
nie wiem jaki masz rozmiar, ale w polskich sklepach La Senzy jest mały wybór, tzn. obwody od 70 a miski do D, czasami DD lub E, więc najlepiej zadzwonić do określonego sklepu i dopytać jaki oni mają wybór
__________________

aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 09:48   #2093
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez CruelOrchid Pokaż wiadomość
Jak rozwałkowany biust na plecy i pod pachy zacznie wracać na swoje miejsce. Ja u siebie tego nie zauważyłam, ale dodatkowo nigdy nie plaszczyłam się za małymi stanikami. Niektóre dziewczyny pisały że np staniki robią się za małe po 2 tygodniach, miesiącu... więc najlepiej nie wydawać masy pieniędzy na początku bo wszystko może się zmienić
Dziękuję
Hmm, czyli najlepiej na dobry początek kupić jeden, dwa biustonosze... a resztę "kolekcji" ewentualnie kompletować po minimum miesiącu ?
Jeej... cały m-c w dwóch stanikach... Dawno tego nie przeżyłam
rozpuszczona chyba jestem pod względem bielizny....

Cytat:
Napisane przez Dewjani Pokaż wiadomość
no właśnie, ja też się narazie wstrzymuje z zakupem nowości (chociaż także obawiam się że nie trafię kupując przez net...znowu), już widzę po moich piersiach, że stały się dużo bardziej krągłe i większe
Więc wychodzi na to, że dobry stanik działa lepiej, niż najlepszy krem ujędrniający
Wcale bym się nie obraziła, jakby moje piersi stały się bardziej krągłe i większe

Kurcze, ja chyba sobie zablokuję Wizaż... Tyle wydatków ostatnio
Wymiana bielizny wyniesie mnie krocie, skusiłam się na paletkę, kusi mnie perfum, edukuję się w kwestii filtrów...
A tu trza na wyjazd oszczędzać i na nowe tattoo zbierać... Jejciu jej
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 09:57   #2094
Vesuvio
Rozeznanie
 
Avatar Vesuvio
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 640
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez *Insane Pokaż wiadomość
Dziękuję
Hmm, czyli najlepiej na dobry początek kupić jeden, dwa biustonosze... a resztę "kolekcji" ewentualnie kompletować po minimum miesiącu ?
Jeej... cały m-c w dwóch stanikach... Dawno tego nie przeżyłam
rozpuszczona chyba jestem pod względem bielizny....


Więc wychodzi na to, że dobry stanik działa lepiej, niż najlepszy krem ujędrniający
Wcale bym się nie obraziła, jakby moje piersi stały się bardziej krągłe i większe

Kurcze, ja chyba sobie zablokuję Wizaż... Tyle wydatków ostatnio
Wymiana bielizny wyniesie mnie krocie, skusiłam się na paletkę, kusi mnie perfum, edukuję się w kwestii filtrów...
A tu trza na wyjazd oszczędzać i na nowe tattoo zbierać... Jejciu jej
Wizaz? Powinni tego zabronic!
Vesuvio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 09:57   #2095
dudkaaa
Raczkowanie
 
Avatar dudkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Witam,
kochane, mam nadzieję, że będziecie mi mogły pomóc wybrać któregoś Gossarda, nie mam pojęcia jak się rozmiarówka kształtuje, bo sprzedający nie precyzują nazwy modeli a ja na gwałt potrzebuję stanika do dekoltu! Jakkolwiek to brzmi
Mam 70/93-94 mniej więcej (Tango plunge 60G nieco przymałe, CK powinnam nosić 28 G/GG).
Znalazłam takie aukcje:
1. http://www.allegro.pl/item547416186_..._nowy_65g.html

2. http://www.allegro.pl/item550647185_...65ff_30ff.html

3. http://www.allegro.pl/item551228257_...nge_65_ff.html

Szukam wśród 65, bo sprzedający twierdzą że się rozciągają nie za dużo, ale może powinnam w takim razie pomyśleć o 70? Czy któraś z was wie jakie są miseczki? duże, małe, standardowe? Nigdy nie kupowałam stanika przez net, a nie umiem wystawiać sama aukcji, więc w razie porażki kasa stracona
Dzięki za pomoc!
dudkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 09:58   #2096
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Vesuvio Pokaż wiadomość
Wizaz? Powinni tego zabronic!
Właśnie właśnie...
Choć sama nie wiem, co gorsze... Całe życie być nieuświadomioną, czy pójść z torbami...
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 10:28   #2097
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez dudkaaa Pokaż wiadomość
Witam,
kochane, mam nadzieję, że będziecie mi mogły pomóc wybrać któregoś Gossarda, nie mam pojęcia jak się rozmiarówka kształtuje, bo sprzedający nie precyzują nazwy modeli a ja na gwałt potrzebuję stanika do dekoltu! Jakkolwiek to brzmi
Mam 70/93-94 mniej więcej (Tango plunge 60G nieco przymałe, CK powinnam nosić 28 G/GG).
Znalazłam takie aukcje:
1. http://www.allegro.pl/item547416186_..._nowy_65g.html

2. http://www.allegro.pl/item550647185_...65ff_30ff.html

3. http://www.allegro.pl/item551228257_...nge_65_ff.html

Szukam wśród 65, bo sprzedający twierdzą że się rozciągają nie za dużo, ale może powinnam w takim razie pomyśleć o 70? Czy któraś z was wie jakie są miseczki? duże, małe, standardowe? Nigdy nie kupowałam stanika przez net, a nie umiem wystawiać sama aukcji, więc w razie porażki kasa stracona
Dzięki za pomoc!
Mialam pierwszy i drugi i miseczki oceniam na literke mniejsze
W pierwszym rozciagliosc obwodu zalezy od koloru, niebieskim chyba nie jest zbyt scisly.

Nosze normalnie 30G a to 32G
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg GossardSuperbustLace32GMoonlight.jpg (31,8 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg GossardSuperbustLace32GMoonlightPrzod.jpg (34,0 KB, 81 załadowań)
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 10:33   #2098
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Mialam pierwszy i drugi i miseczki oceniam na literke mniejsze
W pierwszym rozciagliosc obwodu zalezy od koloru, niebieskim chyba nie jest zbyt scisly.

Nosze normalnie 30G a to 32G
Ja miałam drugi i trzeci - drugi to rzeczywiście miske ma mniejszą, conajmniej literkę, a ostatni, też miałam czarny i był dość ściśliwy - tak jak inne gossardy 65 były ok, to tamten 65 na najliźniejszej haftce zapinałam na wdechu i nie mogłam nosić tak ściskał

P.S.
Rzabbo, na zdjęciu fantastyczny kolor stanika masz!
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 10:39   #2099
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Ja miałam drugi i trzeci - drugi to rzeczywiście miske ma mniejszą, conajmniej literkę, a ostatni, też miałam czarny i był dość ściśliwy - tak jak inne gossardy 65 były ok, to tamten 65 na najliźniejszej haftce zapinałam na wdechu i nie mogłam nosić tak ściskał

P.S.
Rzabbo, na zdjęciu fantastyczny kolor stanika masz!
Troche przeklamany przez cieple sciany ale na pewno nie jest taki jak na linku z aukcji. Kolor jest stalowoniebieski

z tych co mialam to czarny jest najbardziej scisly, potem bialy i niebieski chyba porownywalnie a kameo pink to rozciagliwiec
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 10:42   #2100
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Troche przeklamany przez cieple sciany ale na pewno nie jest taki jak na linku z aukcji. Kolor jest stalowoniebieski

z tych co mialam to czarny jest najbardziej scisly, potem bialy i niebieski chyba porownywalnie a kameo pink to rozciagliwiec
No własnie taki stalowo-niebieski, piekny kolorek, ale w ten rozmiar bym się nie wcisneła w moim 65G i jak znam życie, to miałby za szerokie fiszbiny... bo z gossadrów to tylko bnalkonetkę ostatnio toleruję
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:03.