Scent Bar IX - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-15, 21:03   #3181
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Scent Bar IX

Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
Dzieki Niestety tylko na 3 dni jade, ale i tak sie ciesze . Dluzszy urlopik w pazdzierniku dopiero, a moze nawet na poczatku listopada.
Burze sa super... Tylko tak, jak piszes z-kiedy siee je obserwuje z cieplego, suchego, bezpiecznego miejsca
To ja Ci i tych trzech dni zazdroszczę,ja nigdzie,abso-kurde-lutnie nigdzie,nawet na jeden dzień
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 21:08   #3182
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bar IX

mi tez sie tak ułożyło ze z planowanej od roku Chorwacji
więc wybierał sie chociaz na weekend na Słowację
może się wybierzemy kolejką na Łomnicę...chociaz dziś jak sprawdziłam ceny to mnie trochę zmroziło...przyjemnośc zawiezienia naszych 3 tyłków na Łomnicę i spowrotem kosztowałaby bagatelka 90 euro

Edytowane przez Polly_
Czas edycji: 2009-07-15 o 21:13
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 21:10   #3183
winter76
RENTGEN RZĄDZI!
 
Avatar winter76
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Niu Jork, Niu Jork!
Wiadomości: 28 418
GG do winter76
Dot.: Scent Bar IX

Madzik-w sobotę wracam do pracy,więc za bardzo nie odczuję,że dziecka nie ma Ale niech chociaż on ma wakacje
__________________
Jestę hejterę, snobę, trollę i wizażystkom

Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można....
Bądź uprzejmy, zachowuj się profesjonalnie, ale zawsze miej w głowie plan zabójstwa każdej napotkanej osoby
winter76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 21:12   #3184
Madzikon85
Zakorzenienie
 
Avatar Madzikon85
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 284
Dot.: Scent Bar IX

A duża ta Twoja mała pociecha ?
Madzikon85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 21:15   #3185
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bar IX

Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
Burze sa super... Tylko tak, jak piszes z-kiedy siee je obserwuje z cieplego, suchego, bezpiecznego miejsca
Balkon się jeszcze - w moim mniemaniu do takowych miejsc zalicza ale ja to mam nieco pokićkane
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 21:24   #3186
winter76
RENTGEN RZĄDZI!
 
Avatar winter76
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Niu Jork, Niu Jork!
Wiadomości: 28 418
GG do winter76
Dot.: Scent Bar IX

Cytat:
Napisane przez Madzikon85 Pokaż wiadomość
A duża ta Twoja mała pociecha ?
W listopadzie stuknie mu 5 lat
__________________
Jestę hejterę, snobę, trollę i wizażystkom

Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można....
Bądź uprzejmy, zachowuj się profesjonalnie, ale zawsze miej w głowie plan zabójstwa każdej napotkanej osoby
winter76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 21:30   #3187
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar IX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Balkon się jeszcze - w moim mniemaniu do takowych miejsc zalicza ale ja to mam nieco pokićkane
Balkon jak najbardziej taras też

jak jest burza otwieram okna co by było lepiej słychać
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-15, 21:47   #3188
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar IX

Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
... Wychowalamm sie nad jeziorem, wiec mam taki nawyk, ze ide sie wykapac i wracam do domu, a jak mi sie chce przeplynac znowu, to ide drugi raz
Ja też wychowałem się (praktycznie) nad jeziorem (no, zalew to jest, ale różnica żadna ), ale jakoś mnie nie ciągnie, a tym bardziej w sezonie Z resztą... sam się wybiorę?

A burze uwielbiam, po prostu kocham
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 22:03   #3189
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bar IX

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Balkon jak najbardziej taras też

jak jest burza otwieram okna co by było lepiej słychać
Otóż mamy większość okien szeroko otwartych Burza wisi dalej nad nami i ani na moment nie przerywa- efekty świetlne jak i dzwiękowe w pełnej krasie
Właśnie solidnie gruchnęło i błysnęło, aż mi się oczy zaświeciły z zachwytu
Mam widowisko "światło- dźwięk" za free

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------

O christ!! taki piorun rąbnął przed chwilą kilka kilometrów zaldwie, ze widziałam jak w coś uderzylł bo aż iskry poszły
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 22:05   #3190
Madzikon85
Zakorzenienie
 
Avatar Madzikon85
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 284
Dot.: Scent Bar IX

Cytat:
Napisane przez winter76 Pokaż wiadomość
W listopadzie stuknie mu 5 lat
O to maluszek jeszcze

Pamiętam, że jak byłam mała to takie wakacje u babci (śp.) to była mega frajda

Ja się żegnam, piłam dziś tylko herbatkę, a jutro wybieram się na poszukiwanie sukienki na wesele
Madzikon85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 22:08   #3191
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar IX

Luuudzieee! Nieee spaaać!

Widział kto Vesenkę? Mam pytanie z gatunku "kulinaria&wypieki"
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-15, 22:25   #3192
Murszafka
To ja :)
 
Avatar Murszafka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9 787
Dot.: Scent Bar IX

A co z tymi wypiekami?? Moze nam sie uda Vesenke zastapic??
Kurcze, dawajcie te burze tutaj! Ja sie wlasnie wykapalam i wcale ulgi nie czuje, nadal tu lepko i paskudnie...
__________________
- Chciałem powiedzieć [...], że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
-KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

Terry Pratchett, Czarodzicielstwo
Murszafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 22:38   #3193
escritora
Zadomowienie
 
Avatar escritora
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wielkie Jabłko
Wiadomości: 1 145
Dot.: Scent Bar IX

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Luuudzieee! Nieee spaaać!
Ja nie śpię, dopiero skończyłam oglądać kolejnego Obcego, no mam ciung I tak najbardziej "boję się" (no oczywiście, że się nie boje ) na jedynce - ta mroczna, klaustrofobiczna atmosfera dużo lepiej mi robi niż biegające wszędzie ksenomorfy w ilościach hurtowych. Ech, lubię całą kwadrylogię
__________________
silva rerum
escritora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 22:49   #3194
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar IX

Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
A co z tymi wypiekami?? Moze nam sie uda Vesenke zastapic??
Chodzi mi o Vesenkowy przepis na szarlotkę - czy ciasto z połowy składników można upiec w zwykłej tortownicy? Siostra ma imieniny w sobotę, a ja będę kochanym bratem

Cytat:
Napisane przez escritora Pokaż wiadomość
Ja nie śpię...
To się chwali

W kwestii filmów - uwielbiam horrory, ale takie strrraszne, a nie obrzydliwe (czytaj: flaki i wiadra krwi) I filmy z gatunku noir, "Bulwar zachodzącego słońca" i te sprawy
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 22:52   #3195
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Scent Bar IX

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Chodzi mi o Vesenkowy przepis na szarlotkę - czy ciasto z połowy składników można upiec w zwykłej tortownicy? Siostra ma imieniny w sobotę, a ja będę kochanym bratem
jakbyś był dobrym bratem, to byś nie piekł z połowy składników, tylko z podwójnej ilości
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 22:53   #3196
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar IX

Cytat:
Napisane przez escritora Pokaż wiadomość
I tak najbardziej "boję się" (no oczywiście, że się nie boje ) na jedynce - ta mroczna, klaustrofobiczna atmosfera dużo lepiej mi robi niż biegające wszędzie ksenomorfy w ilościach hurtowych.
Na mnie też tak działa Najbardziej rusza mnie scena pod koniec filmu, w której Ripley po cichu ubiera się w kombinezon i przygotowuje się do ostatecznego starcia z Obcym. Jest zdenerwowana i przerażona i zaczyna sobie śpiewać jakąś piosenkę na uspokojenie.

Ale trzecią część też lubię za mhhhroczny klimat.

Gryksiu
- ty też wielbisz Bulwar Zachodzącego Słońca? Hał najs:)


U mnie burza za burzą, chciałam posiedzieć w Barze i nic z tego. Teraz się w miarę uspokoiło, tylko, że mnie się już patrzałki kleją
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI

Edytowane przez madziczka
Czas edycji: 2009-07-15 o 22:55
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 22:55   #3197
Murszafka
To ja :)
 
Avatar Murszafka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9 787
Dot.: Scent Bar IX

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Chodzi mi o Vesenkowy przepis na szarlotkę - czy ciasto z połowy składników można upiec w zwykłej tortownicy? Siostra ma imieniny w sobotę, a ja będę kochanym bratem



To się chwali

W kwestii filmów - uwielbiam horrory, ale takie strrraszne, a nie obrzydliwe (czytaj: flaki i wiadra krwi) I filmy z gatunku noir, "Bulwar zachodzącego słońca" i te sprawy
Sie tak nie da jednoznacznie powiedziec, zalezy jaka duza tortownica i jak zazwyczaj wysoko ciasto z calej porcji wyrastalo... A to Ci pomoglam, co??
__________________
- Chciałem powiedzieć [...], że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
-KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

Terry Pratchett, Czarodzicielstwo
Murszafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 22:59   #3198
escritora
Zadomowienie
 
Avatar escritora
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wielkie Jabłko
Wiadomości: 1 145
Dot.: Scent Bar IX

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
W kwestii filmów - uwielbiam horrory, ale takie strrraszne, a nie obrzydliwe (czytaj: flaki i wiadra krwi) I filmy z gatunku noir, "Bulwar zachodzącego słońca" i te sprawy
Też właśnie wole takie... bo te, gdzie leje się mnóstwo keczu... znaczy krwi, raczej mnie śmieszą niż straszą. Np. Langoliery (Pożeracze czasu) na podstawie Kinga albo To, tego samego, są zdecydowanie bardziej przerażające niż Koszmar z ulicy Wiązów (a w ogóle to horrory lubię też czytać - rany, gdyby to parę lat temu wiedziała moja promotorka, to chyba bym nie była teraz mgr )

Madziczka, wczoraj zapodałam sobie jedyneczkę I owszem, ta scena jest mocno napięciogenna
__________________
silva rerum

Edytowane przez escritora
Czas edycji: 2009-07-15 o 23:08
escritora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 23:01   #3199
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar IX

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
jakbyś był dobrym bratem, to byś nie piekł z połowy składników, tylko z podwójnej ilości
Baaardzo śmieszne

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Gryksiu - ty też wielbisz Bulwar Zachodzącego Słońca? Hał najs:)
Niesamowity film Ale... ja filmów "z zasady" nie oglądam i na kinematografii mizernie się znam

Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
Sie tak nie da jednoznacznie powiedziec, zalezy jaka duza tortownica i jak zazwyczaj wysoko ciasto z calej porcji wyrastalo... A to Ci pomoglam, co??
Jak cholera
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-15, 23:17   #3200
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Scent Bar IX

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Baaardzo śmieszne
wieeeeeem
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 23:33   #3201
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar IX

Cytat:
Napisane przez escritora Pokaż wiadomość
Też właśnie wole takie... bo te, gdzie leje się mnóstwo keczu... znaczy krwi, raczej mnie śmieszą niż straszą. Np. Langoliery (Pożeracze czasu) na podstawie Kinga albo To, tego samego, są zdecydowanie bardziej przerażające niż Koszmar z ulicy Wiązów (a w ogóle to horrory lubię też czytać - rany, gdyby to parę lat temu wiedziała moja promotorka, to chyba bym nie była teraz mgr )
Wieki całe nie oglądałem "It", a pamiętam, że film strasznie mnie sponiewierał jako iluśtamletnie dziecko (a szczególnie ten clown, który przypominał mi się za każdym razem, gdy tylko schodziłem do piwnicy) Obejrzałbym z chęcią raz jeszcze
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 01:42   #3202
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: Scent Bar IX

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Wieki całe nie oglądałem "It", a pamiętam, że film strasznie mnie sponiewierał jako iluśtamletnie dziecko (a szczególnie ten clown, który przypominał mi się za każdym razem, gdy tylko schodziłem do piwnicy) Obejrzałbym z chęcią raz jeszcze

przez ten film mam uraz do klaunow do konca zycia, do cyrku tez
to samo mam z Twin Peaksem, (chociaz jestem uzalezniona i ogladalam ten serial ze 4 razy w calosci) Bob, karzel,wielkolud i Leo na wozku to moja najwieksza trauma z dziecinstwa
__________________

sure. fine. whatever.


LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 05:28   #3203
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Scent Bar IX

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
mi tez sie tak ułożyło ze z planowanej od roku Chorwacji
więc wybierał sie chociaz na weekend na Słowację
może się wybierzemy kolejką na Łomnicę...chociaz dziś jak sprawdziłam ceny to mnie trochę zmroziło...przyjemnośc zawiezienia naszych 3 tyłków na Łomnicę i spowrotem kosztowałaby bagatelka 90 euro
to może by tak na nóżkach do i z Skalnatego Plesa, a wiszącą kolejką tylko na szczyt? Zawsze to jakieś 30 euro mniej Za to widoki po drodze warte o wiele więcej

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Luuudzieee! Nieee spaaać!

Widział kto Vesenkę? Mam pytanie z gatunku "kulinaria&wypieki"
jestem jestem

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Chodzi mi o Vesenkowy przepis na szarlotkę - czy ciasto z połowy składników można upiec w zwykłej tortownicy? Siostra ma imieniny w sobotę, a ja będę kochanym bratem
jak masz tortownicę ok. 26 cm średnicy to wyjdzie. Tylko,że wtedy będzie mniej ciasta na górze (podziel je sobie tak,że na spód pójdzie jakieś 3/5 ciasta, a na górę jakieś 2/5).

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
jakbyś był dobrym bratem, to byś nie piekł z połowy składników, tylko z podwójnej ilości


Miłego dnia wszystkim
vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 07:55   #3204
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 039
Dot.: Scent Bar IX

Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
Po sernik na zimno w koncu nie poszlam, zamiast tego wyssalam sosik z salatki pomidorowej
To nawet zdrowiej

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
jedyne co naprawdę lubię robic to ...chodzenie (jak tak czytam co pisze to czuje ze coś ze mną nie tak ) ze wszystkiego co mozna robic we wakacje najbardziej lubie piesze wycieczki...to mnie najbardziej relaksuje...rowera tez nie lubię kajaków,rowerków wodnych, łódek-boję sie okropnie parolotnie i spadochrony tez nie dla mnie ale pod ziemie mogę zejsc bez obaw-lubie jaskinie jakis taki ze mnie lądowy stwór
Ja też najbardziej lubię chodzenie
Do roweru się zraziłam za dzieciaka, miałam długą przerwę, więc nigdy się dobrze nie nauczyłam jeździć. Jedyne co wchodzi w grę to tandem, oczywiście ja z tyłu i tylko pedałuję Mamy taki sprzęt od chyba 5 juz lat i świetnie się spisuje
Z ustrojstw wodnych: do kajaka za Chiny Ludowe, na rower wodny , nawet mam obawy jak przez most przechodzę. No ale ja pływakiem nie jestem, więc jakby co to (chociaż raz mnie żartowniś wrzucił do głębokiego basenu na pustej hali basenowej i se poszedł; do dziś nie wiem jak się znalazłam na brzegu).
Samolotem nie leciałam, jedynie helikopterem, ale było fajnie.
W jaskini chyba tylko raz byłam, za to zaliczyłam kopalnie (zabytkową kilka razy, a raz normalna kopalnię węgla kamiennego, z prawdziwymi górnikami przy pracy) i wiele razy tarnogórskie sztolnie. I lubię
To my chyba Polly mamy wspólne geny

A nawałnica rzeczywiście była niezła. Ja sama w domu, z panikującą babcią , nerwowym dziadkiem , sąsiadką z dołu w histerii nieomal
Kiedyś lubiłam burze, jako dziecko przesiadywałam wtedy na schodach, dzieciaki sąsiadów na swoich schodach i się podniecaliśmy. Teraz też burze lubię, najbardziej gdy nie jestem sama w domu i mąż (elektryk) pouspokaja resztę domowników, coby nie wariowali. Bo mi nie wierzą, że nic się złego nie stanie Po ostatnim razie, jak kilka sprzętów nam się spaliło (dowiedzieliśmy się, że oberwał transformator, poszkodowanych było kilka ulic) jestem jednak bardziej ostrożna.
Niestety, wczoraj nie dało rady pootwierać okien. Strasznie wiało i ulewa zacinała akurat z tej strony. Nie mogłam zasnąć, bo momentami wydawało mi się, że zaraz okno mi na łebek wyleci. Nie wiem jak przespałam noc w takiej nieziemskiej duchocie, z pozamykanymi wszystkimi oknami
Dziś o 5 rano było 20 stopni, więc ulga żadna, pewno cos jeszcze będzie

---------- Dopisano o 08:55 ---------- Poprzedni post napisano o 08:53 ----------

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
jak masz tortownicę ok. 26 cm średnicy to wyjdzie. Tylko,że wtedy będzie mniej ciasta na górze (podziel je sobie tak,że na spód pójdzie jakieś 3/5 ciasta, a na górę jakieś 2/5).
Vesenko, aleś mu dowaliła! Przeca to humanista
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 10:10   #3205
Murszafka
To ja :)
 
Avatar Murszafka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9 787
Dot.: Scent Bar IX

Dzizas, zasnac sie udalo dopiero jakos o 14 w nocy, a od switu telefony z pracy sie zaczely...
No ale moze trzecia kawka zadziala -warto sprobowac...
__________________
- Chciałem powiedzieć [...], że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
-KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

Terry Pratchett, Czarodzicielstwo
Murszafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 11:38   #3206
Madzikon85
Zakorzenienie
 
Avatar Madzikon85
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 284
Dot.: Scent Bar IX

Kupiłam sukienkę DDD zieloną sliczną i dośc tanio - jeszcze tylko buty i torebka

A i dziś byłam postrachem szos Brat dał mi swoje cacuszko na zakupy )) I siedziałam dziś za kierownicą - pierwszy raz po 4 miesiącach przerwy nikogo nie zabiłam A le niestety drogi mamy koszmarne nawet rozpędzić siędobrze nie można

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Z ustrojstw wodnych: do kajaka za Chiny Ludowe, na rower wodny , nawet mam obawy jak przez most przechodzę. No ale ja pływakiem nie jestem, więc jakby co to (
A ja pływać nie umiem (JESZCZE -bo w planie mam nauke) za to kajaki UWIELBIAM - tak blisko wody, po Odrze się bardzo fajnie pływa

Edytowane przez Madzikon85
Czas edycji: 2009-07-16 o 11:31
Madzikon85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 11:39   #3207
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar IX

Cytat:
Napisane przez LouLou25 Pokaż wiadomość
przez ten film mam uraz do klaunow do konca zycia, do cyrku tez
Ja też clownów nie znoszę, ale u nas to chyba rodzinne, bo nawet dzieci mojej siostry ich nie lubią

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
jak masz tortownicę ok. 26 cm średnicy to wyjdzie. Tylko,że wtedy będzie mniej ciasta na górze (podziel je sobie tak,że na spód pójdzie jakieś 3/5 ciasta, a na górę jakieś 2/5).
No... tak na oko to ma te 26 cm średnicy Ale dlaczego nie może być tyle samo ciasta na dole, co na górze?

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Vesenko, aleś mu dowaliła! Przeca to humanista


---

Przez tę duszną pogodę jestem zupełnie nie do życia

Macham więc do Was cherlawo znad kubka kawy
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 11:44   #3208
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bar IX

Cytat:
Napisane przez Madzikon85 Pokaż wiadomość
Kupiłam sukienkę DDD zieloną sliczną i dośc tanio - jeszcze tylko buty i torebka
Madzikon, zdjątka jakieś dołącz, popodziwiamy Twój nabytek
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 12:13   #3209
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Scent Bar IX

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość


Vesenko, aleś mu dowaliła! Przeca to humanista
se podzieli na 5 części i da radę

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
No... tak na oko to ma te 26 cm średnicy Ale dlaczego nie może być tyle samo ciasta na dole, co na górze?
bo cała porcja ciasta jest na dużą blachę. Tortownica to więcej niż pół takiej blachy. Jak podzielisz ciasto na dwie równe części to na dole może być go zbyt mało i w efekcie może się rozpadać. Jak będzie za mało na górze, to w niczym nie zaszkodzi. Pewności nie mam, jak chcesz to próbuj i daj znać jak się udało.
vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 12:18   #3210
Murszafka
To ja :)
 
Avatar Murszafka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9 787
Dot.: Scent Bar IX

No i w tym calym zamieszaniu mi sedno sprawy umknelo -Gryx!! Ty ciasto pieczesz!! Szacun!! Ze wszystkich facetow w mojej rodzinie, tylko moj Brat piecze I to wylacznie chleb w automacie -sama go tym zarazilam
__________________
- Chciałem powiedzieć [...], że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
-KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

Terry Pratchett, Czarodzicielstwo
Murszafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:35.