UEK informatyka i ekonometria - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-08, 21:29   #1
Beseder
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4

UEK informatyka i ekonometria


Witam,
Od przyszłego roku zamierzam zacząć drugi kierunek na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. W związku z tym, robię mały wywiad.

1. Czy kierunek informatyka i ekonometria nadal isntieje? Niestety, inforamcje na stronie UEK-u i licznych forach nie są zbieżne. Dedukję, że IiE zamienila się na inforamtykę stosowaną. Nie wiem tylko czy wiąże się to tylko ze zmianą nazwy czy z jakiąś rzeczywistą zmianą programu.
2. Czy ten kierunek w ogóle można pogodzić z innym? Czy jest problem z przepisywaniem się między grupami? Jak wygląda plan? Ile egzaminów jest w sesji? Niestety mój plan na pierwszym kieruku nie jest zbyt elastyczny.
3. Zastanawiam sie nad ekonomią zamiast IiE. Chcę mieć dużo ekonomii ale chcę też sporo matematyki. Jak to wygląda na ekonomii?

Pozdrawiam.
Beseder jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-08, 22:16   #2
natalka2
Zakorzenienie
 
Avatar natalka2
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 514
Dot.: UEK informatyka i ekonometria

Cytat:
Napisane przez Beseder Pokaż wiadomość
Witam,
Od przyszłego roku zamierzam zacząć drugi kierunek na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. W związku z tym, robię mały wywiad.

1. Czy kierunek informatyka i ekonometria nadal isntieje? Niestety, inforamcje na stronie UEK-u i licznych forach nie są zbieżne. Dedukję, że IiE zamienila się na inforamtykę stosowaną. Nie wiem tylko czy wiąże się to tylko ze zmianą nazwy czy z jakiąś rzeczywistą zmianą programu.
2. Czy ten kierunek w ogóle można pogodzić z innym? Czy jest problem z przepisywaniem się między grupami? Jak wygląda plan? Ile egzaminów jest w sesji? Niestety mój plan na pierwszym kieruku nie jest zbyt elastyczny.
3. Zastanawiam sie nad ekonomią zamiast IiE. Chcę mieć dużo ekonomii ale chcę też sporo matematyki. Jak to wygląda na ekonomii?

Pozdrawiam.
Jest juz watek UEK, poszukaj tam, moze znajdziesz odpowiedz.
co do pogrubionego, na ekonomii jest malo matematyki, tylko 1 semestr, potem na statystyce byly potrzebne macierze i chyba na ekonomii menedzerskiej pochodne. generalnie malo matmy.
__________________

studia

natalka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-08, 23:47   #3
Beseder
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4
Dot.: UEK informatyka i ekonometria

Cytat:
Napisane przez natalka2 Pokaż wiadomość
Jest juz watek UEK, poszukaj tam, moze znajdziesz odpowiedz..
Forum, nie tylko to, przeszykałam dość skrzętnie. Brakuje mi tych informacji. Są one dla mnie bardzo ważne.
Beseder jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-09, 05:49   #4
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: UEK informatyka i ekonometria

Cytat:
Napisane przez Beseder Pokaż wiadomość
Forum, nie tylko to, przeszykałam dość skrzętnie. Brakuje mi tych informacji. Są one dla mnie bardzo ważne.
Rozumiem, ale nie wiem po co grzebiesz na forach w kontekście pyt. 1
Informacje na stronie uczelni i forach nie są zbieżne... Ja Ci na forum też mogę napisać, że IiE została połączona z florystyką.
Raczej jasne, że na stronie uczelni będzie to bardziej wiarygodne, jak nadal nie wierzysz to tam zadzwoń.
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-09, 08:37   #5
natalka2
Zakorzenienie
 
Avatar natalka2
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 514
Dot.: UEK informatyka i ekonometria

na stronie uczelni w dziale rekrutacja jest tylko Informatyka Stosowana (po polsku i angielsku), wiec chyba strona uczelni nie klamie?
__________________

studia

natalka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-09, 08:52   #6
z_blondem_mi_do_twarzy
Rozeznanie
 
Avatar z_blondem_mi_do_twarzy
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 669
Dot.: UEK informatyka i ekonometria

Na stronie uczelni często są nieaktualne informacje.
No więc tak : Nie jestem do końca pewna jak jest na magisterce, ale na licencjacie kierunek został wycofany, został podzielony na dwa : Informatyka Stosowana i Analityka Gospodarcza. Informatyka przejęła swoją część, natomiast bardziej pod Ekonometrię podchodzi Analityka.

Polecam przejrzeć plany studiów, dla tych kierunków są co roku uaktualniane. IiE być może jest na magisterce, bo jeszcze do niedawna było, ale musisz się po prostu zorientować. Najlepiej jest zadzwonić, zapytać albo poszukać informatorów rekrutacyjnych.
z_blondem_mi_do_twarzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-09 09:52:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:33.