Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-19, 21:09   #511
unasaya
Raczkowanie
 
Avatar unasaya
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 72
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

o matko, jakie długie.. b. ładne - ja bym trochę podcięła na równą długośc i hodowała dalej

Cytat:
wiec bo sama tak mam. myje teraz barwa i eva rzepa
gdzie kupiłaś rzepę?
ja teraz umyłam radicalem włosy (fuj!) i nawet mi się nie poplątały, bo wtarłam w samą skórę głowy a potem tylko lekko potarłam włosy - za to teraz są napuszone jak nigdy, każdy włos w inna stronę znacie jakąś odżywkę, która by sobie z tym poradziła?
__________________


hej, laleczko?

(i co by freud powiedział?
że to na pewno ma wpływ na nasze życie seksualne)
unasaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-19, 21:17   #512
*sloneczko*
Zadomowienie
 
Avatar *sloneczko*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 229
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

unasaya- z centrum jezdzi 507, E-5, 117; spod muzeum narodowego 111, z ronda waszyngtona 123, 147, 509. pozdr
*sloneczko* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-19, 21:26   #513
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

pani-jesień Twoje włoski nie wyglądały na rzadkie, ja bym jak najbardziej zapuszczała na Twoim miejscu
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 05:47   #514
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Jejku, dziewczyny, dziękuję za opinie Prawdę mówiąc spodziewałam się raczej krytyki i nawet żałowałam, że wstawiłam to zdjęcie
Czyli dezyzja podjęta - zapuszczać. TŻ się ucieszy
Zastanawiam się tylko, czy nie wycieniować włosów troszkę. Obawiam się jednak, że to nienajlepszy pomysł w przypadku cienkich włosów z wywijającymi się końcówkami. Wiem, że zdania na ten temat są podzielone.
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 09:01   #515
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Wczoraj byłam u fryzjera... Innego, ale sytuacja ta sama – chciałam podciąć końcówki, a została mi jakaś połowa włosów, w porównaniu z długością jaką miałam jeszcze niecałe 24 godziny temu Jestem naprawdę wkurzona... Takich krotkich nie miałam jeszcze od wielu lat Mój chłopak zapytał, czy nie widziałam co ona mi robi, ale facetom trudno wytłumaczyć, że np. kiedy włosy są mokre to wyglądają inaczej i efekt widać dopiero po wysuszeniu i ułożeniu włosów. I marudzi mi, bo on by wolał, żebym miała długie.
Czy fryzjerki naprawdę wiedzą lepiej w jakiej fryzurze będę ładniej wyglądać?? Bo mnie się wydaje, że wręcz odwrotnie... Że kobietom – fryzjerkom nie zależy na tym czy druga kobieta będzie ładnie wyglądać czy nie, a jeśli będzie brzydsza tym lepiej... Ostatnio koleżanka powiedziała mi dokładnie to samo (i dlatego woli fryzjerów – facetów), więc być może coś w tym jest...
W taki sposób nigdy nie zapuszczę włosów nawet do ramion. Wiem, że przy cienkich włosach nie jest dobrze, jeśli są długie, ale takie do ramion byłyby w sam raz...

Może założymy watek pokrzywdzonych przez fryzjerki - sadystki, co to wszystko wiedzą lepiej od nas?
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 09:21   #516
Nika0503
Zakorzenienie
 
Avatar Nika0503
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kaczawa
Wiadomości: 4 063
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Witam, dawno mnie tu nie było... ale wracam bo coś odkryłam , hehe chodzi o szmpon z Biosilka do włosów cienkich - jest świetny, po pierwszym myciu moje włoski były całkiem inne, nie puszą się, nie plączą, ale za to wyglądają na gęstsze i grubsze, na dodatek błyszczą się ślicznie - normalnie super. Dodatkowo używam jedwabiu i odżywkę (ale do blondu) Efekt... jak dla mnie niesamowity. Stosowałam już różne odżywki, szampony i dopiero te kosmetyki mi pomogły, są godne polecenia moje drogie wizażanki. Ceny... no takie sobie, w Douglasie za szampon wołają niecałe 40 zł (za 350ml) i za odżywkę ok 45 zł (350ml) ale na allegro są tańsze bo tam jest 500ml . Pozdrawiam
Nika0503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 10:54   #517
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Finlora współczuję , co prawda włosy odrosną, ale z tymi fryzjerami to często tak jest, nie mają umiaru w cięciu...
Ja na szczęście chodzę podcinać do koleżanki fryzjerki, która "słucha" co do niej mówię, i jak chcę podciąć 2 cm, to podcina 2

Właśnie niejednokrotnie czytałam na wizażu o tym biosilku, czy możecie mnie wtajemniczyć dokładnie co to za produkt (Jakaś seria, szampony, odżywki)? Może macie zdjęcie? Będę wdzięczna za informacje.
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-20, 14:27   #518
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Cytat:
Napisane przez Wiolka525 Pokaż wiadomość
Virka witamy
Ostatnio moje włosy doprowadzają mnie do szału!!!!Dbam o nie, po kazdym myciu nakładam odżywke a one i tak strasznie się plączą, wręcz kołtunią Co ja mam zrobić? Przecież można powyrywać sobie wszystkie włosy rozczesując "supełki" Myślałam o waxie wersja blond ale obawiam sie, że obciąży moje cienkie kosmyki.Poradzicie cos?Pozdrawiam.
Wax tu nic nie pomoże bo on nie rozplątuje wlosow Może spróbuj przed myciem rozczesac wlosy a przy samym myciu wmasuj szamon w skore a wlosy tylko tak pociap pianą bez żadnego tarcia ani szorowania.

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
pani-jesień Twoje włoski nie wyglądały na rzadkie, ja bym jak najbardziej zapuszczała na Twoim miejscu
Ale dla mnie wygladają na troche przyklapnięte Ja bym jednak nie hodowala takich dlugich ale oczywiscie Twój wybor

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
Zastanawiam się tylko, czy nie wycieniować włosów troszkę. Obawiam się jednak, że to nienajlepszy pomysł w przypadku cienkich włosów z wywijającymi się końcówkami. Wiem, że zdania na ten temat są podzielone.
Ja też wlasnie nie wiem Chcialam je pocieniowac ale boje sie ze zamiast ladnie sie krecic i ukladac - będą powywijane

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Wczoraj byłam u fryzjera... Innego, ale sytuacja ta sama – chciałam podciąć końcówki, a została mi jakaś połowa włosów, w porównaniu z długością jaką miałam jeszcze niecałe 24 godziny temu Jestem naprawdę wkurzona... Takich krotkich nie miałam jeszcze od wielu lat Mój chłopak zapytał, czy nie widziałam co ona mi robi, ale facetom trudno wytłumaczyć, że np. kiedy włosy są mokre to wyglądają inaczej i efekt widać dopiero po wysuszeniu i ułożeniu włosów. I marudzi mi, bo on by wolał, żebym miała długie.
Czy fryzjerki naprawdę wiedzą lepiej w jakiej fryzurze będę ładniej wyglądać?? Bo mnie się wydaje, że wręcz odwrotnie... Że kobietom – fryzjerkom nie zależy na tym czy druga kobieta będzie ładnie wyglądać czy nie, a jeśli będzie brzydsza tym lepiej... Ostatnio koleżanka powiedziała mi dokładnie to samo (i dlatego woli fryzjerów – facetów), więc być może coś w tym jest...
W taki sposób nigdy nie zapuszczę włosów nawet do ramion. Wiem, że przy cienkich włosach nie jest dobrze, jeśli są długie, ale takie do ramion byłyby w sam raz...

Może założymy watek pokrzywdzonych przez fryzjerki - sadystki, co to wszystko wiedzą lepiej od nas?
Te fryzjerki to wszystkie sa dobre. Zadna sie nie nadaje do tego zawodu. Widocznie maja zbyt male umiejetnosci i wychodzi jak wychodzi A kase biora jak najbardziej. Ciekawe za co tu placic? Bo za fachową usługe to napewno nie.
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 14:30   #519
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Ale dla mnie wygladają na troche przyklapnięte Ja bym jednak nie hodowala takich dlugich ale oczywiscie Twój wybor
Ale ja porównuję włosy pani-jesieni do swoich, i na tym zdjęciu wcale nie są takie przyklapnięte, nie chciałabyś zobaczyć moich "przyklapiochów" dzisiaj
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 15:04   #520
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

No, mam troche przyklapnięte włosy. Trudno, żeby nie były przyklapnięte, jak są cienkie. A do tego kiedy są długie - padają pod własnym ciężarem. W dodatku nigdy nawet nie próbowałam nadać im puszystości - nie dla mnie zabawy z suszarką i szczotką Ale tak sobie myślę, że kupię jakąś piankę nadającą objętość i bedę ją nakładać u nasady włosów. Może coś to da

Ostatnio zwykła osiedlowa fryzjerka naprawdę podcięła mi końcówki, a nie wystrzygła połowę długości Byłam bardzo zadowolona

Kosmita77,
jakieś 2 tygodnie temu zakupiłam sobie ziołowy szampon - pokrzywowy z evy natury. Na razie bez rewelacji, ale pożyjemy zobaczymy.

Virka, o ile się nie mylę, Ty masz bardzo długie włosy, prawda? Może jakaś fotka?
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 15:17   #521
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
No, mam troche przyklapnięte włosy.
Trudno, żeby nie były przyklapnięte, jak są cienkie. A do tego kiedy są długie - padają pod własnym ciężarem. W dodatku nigdy nawet nie próbowałam nadać im puszystości - nie dla mnie zabawy z suszarką i szczotką Ale tak sobie myślę, że kupię jakąś piankę nadającą objętość i bedę ją nakładać u nasady włosów. Może coś to da
Ale po uzyciu pianki wlosy i tak trzeba troche podsuszuyc bo te pianki są na ogół termoaktywne.
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-20, 15:24   #522
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
Virka, o ile się nie mylę, Ty masz bardzo długie włosy, prawda? Może jakaś fotka?
To prawda, mam długie włosy (jeszcze ). Kiedyś wkleję...
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 15:41   #523
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Finlora tak sobie jeszcze pomyslalam ze faceci fryzjerzy wybieraja ten zawod dlatego ze chca, to ich pasja itp. wiec przykladaja do tego wieksze starania, a wiele kobiet wybrało taki zawód bo wydawał sie im prosty i łatwo było sie dostac do szkoly - wiele moich koleżanek idzie do technikum fryzjerskiego, kosmetycznego bo wiedza ze gdzie indziej za bardzo sie nie nadaja a nie dla tego że np. wlosy to ich wielka pasja.
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 17:11   #524
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Finlora współczuję , co prawda włosy odrosną, ale z tymi fryzjerami to często tak jest, nie mają umiaru w cięciu...
Ja na szczęście chodzę podcinać do koleżanki fryzjerki, która "słucha" co do niej mówię, i jak chcę podciąć 2 cm, to podcina 2

Właśnie niejednokrotnie czytałam na wizażu o tym biosilku, czy możecie mnie wtajemniczyć dokładnie co to za produkt (Jakaś seria, szampony, odżywki)? Może macie zdjęcie? Będę wdzięczna za informacje.
Tutaj znajdziesz recenzje słynnego jedwabiu Biosilk: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=3644

Ja osobiście raczej nie polecam. Fakt, włosy są po nim gładkie, śliskie, błyszczące, a do tego ślicznie pachną, ale ja nie lubię efektu smętnego przylizańca, a taki właśni efekt mam po tym jedwabiu. Poza tym to same silikony. Ale i tak używam, bo włosy się dzięki niemu świetnie rozczesują, a rozczesywanie to mój wielki problem
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 19:03   #525
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
Tutaj znajdziesz recenzje słynnego jedwabiu Biosilk: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=3644

Ja osobiście raczej nie polecam. Fakt, włosy są po nim gładkie, śliskie, błyszczące, a do tego ślicznie pachną, ale ja nie lubię efektu smętnego przylizańca, a taki właśni efekt mam po tym jedwabiu. Poza tym to same silikony. Ale i tak używam, bo włosy się dzięki niemu świetnie rozczesują, a rozczesywanie to mój wielki problem
i w dodatku wysusza przy dluzszym stosowaniu, bo alkohol w skladzie... robi wlosy w straki, co przy moich cienkich wlosach wyglada zle.
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-21, 12:32   #526
Nika0503
Zakorzenienie
 
Avatar Nika0503
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kaczawa
Wiadomości: 4 063
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

http://www.allegro.pl/item285115232_...y_1000_ml.html

To link do szamponu, który ja mam Aha... a po jedwabiu nie mam przyklapniętych włosów, bo używam głównie na końcówki - na resztę włosów są to minimalne ilości , a mam cienkie włosy, nawet bardzo
Nika0503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-21, 15:05   #527
suonko
Rozeznanie
 
Avatar suonko
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 950
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

ten wątek jest jak balsam dla duszy przeczytałam go wczoraj i aż serce rośnie bo dzięki wam mam jeszcze troszkę siły żeby powalczyć z włosami i zrobić sobie kolejną cudowną kurację hehe mam cienkie włoski i straszny problem z przetłuszczaniem i wypadaniem są proste i bardzo mi się podobają, nie farbowałam i zapuściłam je do takiej długości poniżej ramion , do łopatek
właściwie nie wiem jak znimi postępować :/ żeby odbić włosy żeby nie były takie smętne i przyklapnięte trzeba nałożyć pianki u nasady i tu est problem bozaczynają się szybciej przetłuszczać z odżywkami też niebardzo bo mogą obciążyć włosy
ale mam wplanach teraz jakąś wypasioną kuracyjkę do włosków
szamponiki ziołowe (jest w czym wybierać)
wykończyć wax (wystarczy mi na kilka maseczek)
płukanki z herbaek ziołowych
i zakup wałków tych wielkich rzepowych planuje

słyszałam że do cienkich włosków najlepsze są >>suche<< lakiery nie wiecie może które to?? (firma i nazwa)
pozdrawiam wszystkie cienkowłose
__________________
mój kramik z książkami https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=145937
suonko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-21, 16:56   #528
*sloneczko*
Zadomowienie
 
Avatar *sloneczko*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 229
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Cytat:
Napisane przez suonko Pokaż wiadomość
ten wątek jest jak balsam dla duszy przeczytałam go wczoraj i aż serce rośnie bo dzięki wam mam jeszcze troszkę siły żeby powalczyć z włosami i zrobić sobie kolejną cudowną kurację hehe mam cienkie włoski i straszny problem z przetłuszczaniem i wypadaniem są proste i bardzo mi się podobają, nie farbowałam i zapuściłam je do takiej długości poniżej ramion , do łopatek
właściwie nie wiem jak znimi postępować :/ żeby odbić włosy żeby nie były takie smętne i przyklapnięte trzeba nałożyć pianki u nasady i tu est problem bozaczynają się szybciej przetłuszczać z odżywkami też niebardzo bo mogą obciążyć włosy
ale mam wplanach teraz jakąś wypasioną kuracyjkę do włosków
szamponiki ziołowe (jest w czym wybierać)
wykończyć wax (wystarczy mi na kilka maseczek)
płukanki z herbaek ziołowych
i zakup wałków tych wielkich rzepowych planuje

słyszałam że do cienkich włosków najlepsze są >>suche<< lakiery nie wiecie może które to?? (firma i nazwa)
pozdrawiam wszystkie cienkowłose
ciesz sie ze jest nas tak duzo zakladajac ten watek nie sadzilam ze bedzie nas tak duzo.. musimy sie wspierac i tyle buziaki dla wszystkich
*sloneczko* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-21, 21:27   #529
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
Tutaj znajdziesz recenzje słynnego jedwabiu Biosilk: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=3644

Ja osobiście raczej nie polecam. Fakt, włosy są po nim gładkie, śliskie, błyszczące, a do tego ślicznie pachną, ale ja nie lubię efektu smętnego przylizańca, a taki właśni efekt mam po tym jedwabiu. Poza tym to same silikony. Ale i tak używam, bo włosy się dzięki niemu świetnie rozczesują, a rozczesywanie to mój wielki problem
Cytat:
Napisane przez kosmita77 Pokaż wiadomość
i w dodatku wysusza przy dluzszym stosowaniu, bo alkohol w skladzie... robi wlosy w straki, co przy moich cienkich wlosach wyglada zle.
Dziękuję bardzo za odpowiedzi
Czyli wniosek jest taki, że raz na czas na końcówki można dać

Cytat:
Napisane przez Nika0503 Pokaż wiadomość
http://www.allegro.pl/item285115232_...y_1000_ml.html

To link do szamponu, który ja mam Aha... a po jedwabiu nie mam przyklapniętych włosów, bo używam głównie na końcówki - na resztę włosów są to minimalne ilości , a mam cienkie włosy, nawet bardzo
A z tego szamponu jesteś zadowolona? Jakie masz włosy (przetłuszczające?) i jaki efekt daje na nich ten szampon?


suonko również Cię witam (chociaż ja tu też nowa )
Ale wypasione kuracyjki ziołowe polecam gorąco , z autopsji
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-22, 10:15   #530
Nika0503
Zakorzenienie
 
Avatar Nika0503
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kaczawa
Wiadomości: 4 063
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

virka mam cienkie włosy, przetłuszczające się . Z szamponu jestem bardzo zadowolona po nim włoski są mocniejsze , tak jakby sama ta cała struktura włosa była grubsza . A jak nie chcę mieć przyklapniętych włosów to muszę przestrzegać - NIE KŁAŚĆ SIĘ SPAĆ Z MOKRYMI WŁOSAMI , mi to wystarcza
pozdrawiam
Nika0503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-22, 13:35   #531
asica-łobuzica
Zadomowienie
 
Avatar asica-łobuzica
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: dom :)
Wiadomości: 1 241
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

a ja nie jestem w stanie ułożyć fryzury przy takiej pogodzie, wilgotne powietrze powoduje ze w 5 minut moje włosy są przychlapanięte i przylizane. Układam na szczotkę, stosuje pianke i lakier - nic nie dają, fryz sie nie trzymaszału można dostać. Zawsze wracam do domu z przylizem i grzywką przyklejoną do czoła,szlak mnie trafi. Trzy włosy na krzyż i do tego jeszcze oklapnięte.
asica-łobuzica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-22, 19:45   #532
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Cytat:
Napisane przez Nika0503 Pokaż wiadomość
virka mam cienkie włosy, przetłuszczające się . Z szamponu jestem bardzo zadowolona po nim włoski są mocniejsze , tak jakby sama ta cała struktura włosa była grubsza . A jak nie chcę mieć przyklapniętych włosów to muszę przestrzegać - NIE KŁAŚĆ SIĘ SPAĆ Z MOKRYMI WŁOSAMI , mi to wystarcza
pozdrawiam
Dziękuję za odpowiedź
A ja mam dokładnie odwrotnie, żeby mieć nie przyklapnięte choć przez chwilę, muszę iść spać z mokrymi włosami Wtedy jest super rano, burza włosów, szkoda, że tak krótko to trwa, ale lepszy rydz niż nic
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-23, 14:38   #533
*sloneczko*
Zadomowienie
 
Avatar *sloneczko*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 229
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Cytat:
Napisane przez asica-łobuzica Pokaż wiadomość
a ja nie jestem w stanie ułożyć fryzury przy takiej pogodzie, wilgotne powietrze powoduje ze w 5 minut moje włosy są przychlapanięte i przylizane. Układam na szczotkę, stosuje pianke i lakier - nic nie dają, fryz sie nie trzymaszału można dostać. Zawsze wracam do domu z przylizem i grzywką przyklejoną do czoła,szlak mnie trafi. Trzy włosy na krzyż i do tego jeszcze oklapnięte.
znam ten bol
*sloneczko* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-23, 14:49   #534
asica-łobuzica
Zadomowienie
 
Avatar asica-łobuzica
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: dom :)
Wiadomości: 1 241
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

beznadzieja zawsze miałam długie włosy ale ostatnio obcięłam łudząc sie ze to coś da - ale tak naprawde to miałam zawsze długie i przylizane a teraz mam krótkie i przylizane, szkoda kasy na fryzjerów i te wszystkie środki,nie cierpie swoich włosów,patrze z zadrością na dziewczyny z długimi, gęstymi włosami i szlak mnie trafia.
asica-łobuzica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-23, 14:52   #535
suonko
Rozeznanie
 
Avatar suonko
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 950
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

asica ta zazdrość o długie gęste śniące włosy nie jest mi obca
solidarność musi być
__________________
mój kramik z książkami https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=145937
suonko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-23, 15:01   #536
agnique
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: daleko daleko
Wiadomości: 807
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

no to i jak sie przyłączę.
Mam włosy do łopatek,rozjaśnione pasemkowo,problemem są rozdwająjące się końcówki, które jeszcze sobie czasem wyszarpuje, pociągając za nie palcami,masakra, ale mam taką manie,
Ilekroć podetnę wpłosy, rozdwojone końcówki zawsze wracają.
Włosy się łamią i kruszą, tragedii nie ma ale nie jest dobrze.
Myję włosy co drugi dzień, żeby ich nie osłabiać codziennym myciem.
agnique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-23, 15:26   #537
Wiolka525
Rozeznanie
 
Avatar Wiolka525
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 753
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Wax tu nic nie pomoże bo on nie rozplątuje wlosow Może spróbuj przed myciem rozczesac wlosy a przy samym myciu wmasuj szamon w skore a wlosy tylko tak pociap pianą bez żadnego tarcia ani szorowania.
Dzięki za odpowiedź. Po umyciu sprawę rozwiązuje odżywka. Chodziło mi raczej o to, że moje cienkie strąki strasznie plączą się podczas dnia. Kilkakrotnie muszę rozczesywać nieznośne kołtunki, wyrywajac przy tym włosy...No beznadzieja. Dlaczego one tak sie plączą????

Cytat:
Napisane przez asica-łobuzica Pokaż wiadomość
a ja nie jestem w stanie ułożyć fryzury przy takiej pogodzie, wilgotne powietrze powoduje ze w 5 minut moje włosy są przychlapanięte i przylizane. Układam na szczotkę, stosuje pianke i lakier - nic nie dają, fryz sie nie trzymaszału można dostać. Zawsze wracam do domu z przylizem i grzywką przyklejoną do czoła,szlak mnie trafi. Trzy włosy na krzyż i do tego jeszcze oklapnięte.
Do niedawna miałam podobny problem, codzienne układanie włosów a pogoda i tak niweczyła efekty. Nadal to robi (niestety cienkowłose maja gorzej) ale w mniejszym stopniu, odkąd wypróbowałam profesjonalny lakier loreal infinium. Naprawdę polecam.
Wiolka525 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-23, 15:48   #538
asica-łobuzica
Zadomowienie
 
Avatar asica-łobuzica
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: dom :)
Wiadomości: 1 241
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Cytat:
Napisane przez suonko Pokaż wiadomość
asica ta zazdrość o długie gęste śniące włosy nie jest mi obca
solidarność musi być
hahahaah to jesteśmy już dwie od razu mi lepiej ze nie jestem samanajgorsze że nie mam już pomysłu na siebie, chodze do p.Maryli do Akademii Perfect Hair bo naczytałam sie super opinii innych wizażanek o niej ale nawet p.Maryla nic nie poradziła-włosy wiszą bez życia.Znowu mam zmieniać fryzjera?Zaczynam dochodzić do wniosku ze nic nie warto robić i tak zawsze jest okropnie
asica-łobuzica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-23, 16:39   #539
wadera alpha
Przyczajenie
 
Avatar wadera alpha
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 26
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Jestem właśnie po desperackiej próbie zrobienia z moimi włosami czegokolwiek, by wyglądać na sylwka może nie szałowo, ale inaczej niż na co dzień (cienki warkoczyk + grzywka). Grzywkę mieć muszę, bo mam wysokie czoło i ją lubię, ale z resztą włosów już sobie nie radzę. Miałam prawie łzy w oczach z zepsuty humor na cały dzień, gdy kolejna próba wyczarowania czegoś na głowie się nie powiodła....czy dla cienkowłosych nie ma ratunku ???
Chyba będę zmuszona do zrobienia jakiegoś prostego zawijasa i po prostu przyozdobienia go dekoracyjnymi spinkami....life.....
__________________
Dlaczego Superman nie ma dzieci? Bo może wcale nie jest taki super...
wadera alpha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-23, 17:07   #540
*sloneczko*
Zadomowienie
 
Avatar *sloneczko*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 229
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Cytat:
Napisane przez wadera alpha Pokaż wiadomość
Jestem właśnie po desperackiej próbie zrobienia z moimi włosami czegokolwiek, by wyglądać na sylwka może nie szałowo, ale inaczej niż na co dzień (cienki warkoczyk + grzywka). Grzywkę mieć muszę, bo mam wysokie czoło i ją lubię, ale z resztą włosów już sobie nie radzę. Miałam prawie łzy w oczach z zepsuty humor na cały dzień, gdy kolejna próba wyczarowania czegoś na głowie się nie powiodła....czy dla cienkowłosych nie ma ratunku ???
Chyba będę zmuszona do zrobienia jakiegoś prostego zawijasa i po prostu przyozdobienia go dekoracyjnymi spinkami....life.....
sluchaj, a moze po prostu poszlabys do fryzjera i zafundowala zmiane wizerunku? z doswiadczenia (czyt. z zycia) wiem, ze z dlugimi i cienkimi wlosami niewiele da sie zrobic dlatego obcielam wloski na dlugosc za ucho od razu zrobilo sie ich optycznie wiecej i latwiej bylo ukladac fryzjerka polecila mi zrobic z tylu glowy "pufke"- takie jakby uniesienie piorek zeby nie lezaly przy skorze.. no i pomoglo a ostatnio chodzilam we fryzurce na victorie beckham i bylam zadowolona nie lam sie jestem z toba
*sloneczko* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-16 23:02:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:04.