Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;) - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-03-21, 07:10   #3901
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Nie wiem jeszcze. Pasuje nam najlepiej jakaś agro, żebyśmy mogły śpiewać do 3 nad ranem znalazlyśmy pod Poznaniem świetny dom z basenem ale musi być w miarę fajny dojazd
Sq mi podrzuciła noclegi w domkach, ale to chyba bardziej by się sprawdziło jakbyśmy jechały z rodzinami. A prawdopodobnie wakacyjny wyjazd z bandami nam nie wyjdzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A czy to nie z poprzedniego wakacyjnego wyjazdu z tymi matkami przywiozłaś Krzysia? czy mi się coś myli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 07:11   #3902
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Pomyślcie, jakie będą fajne imprezy jak już ten trudny czas minie będziemy się na nowo wszystkim cieszyć. Imprezami, spotkaniami w większym gronie, wyjściem do miasta. Taką myślą ja żyję w tej chwili

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja się tylko boję, że wtedy kawa na mieście będzie kosztować 15 zł zamiast 10...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 07:20   #3903
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Współczuję ogarniania teraz rzeczywistości. Na pewno nie jest Ci lekko. Trudno mi sobie wyobrazić rzeczywistość 24 na dobę z trójką!

Moje dziecko znów wstało o 5.00. Omg, mam nadzieję, że to kolejna faza, która mu minie :/ wala się między nami w łóżku, wsiada nam na głowy. Dałam mu miśka jakiegoś do zabawy to postanowił kształtować nową nabytą u dziadków umiejętność - rzuca misiem i krzyczy na cały głos "babaaach". Sobota rano. Kill me please

No muszę znowu zgodzić się z Agatą. Szkoda, że jest tu przyzwolenie na chamskie odzywki i jakieś takie podwójne standardy. Trochę się tego nie spodziewałam. Ale mam nadzieję, że cała ta kłótnia się zakończy i nie będzie już takich sytuacji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Skoro to do mnie to się odniosę. Dla mnie to nie jest pozwolenie. nie wiem jakie mają prywatne gdzieś tam relacje osoby zamieszane. A to jak Agata Agata potraktowała Ecea odniosłam prywatnie. Bo to wiem. Bo ja też jej pomagałam i mi by było przykro gdyby mnie tak potraktowała. Normalnie bym się w te dyskusje nie wciagala i nikogo nie broniła i nie bawiła w adwokatów. Nie mój cyrk nie moje małpy. Ale tu odebrałam to osobiście. I jak widać słusznie. Bo ja jej nie pomogłam. Ja tylko odpowiadałam na pytania. Good to know. Teraz przynajmniej wiem dlaczego czasami nawet nie podziękowała. Google też nikt nie dziękuję.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:20 ---------- Poprzedni post napisano o 08:14 ----------

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
No też mi się to nie podoba udzielanie komuś pomocy nie jest pozwoleniem na bycie chamskim wobec kogoś. Jeśli ktoś nie chce komuś pomagać to też ma prawo odmówić, ale takie warunkowanie pomagania przeczy jego bezinteresowności.. mam być miła i cię lubić tylko dlatego że ktoś mi kiedyś pomógł? No nie o to chodzi w pomaganiu.
Ale szkoda już to rozwlekać . Zwłaszcza, że początek był zupełnie gdzieś indziej.

Dzień dobry. Pierwszy dzień wiosny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przecież to nie o to chodzi. A o jakiś kredyt zaufania, pomyślenia "kurde fajna laska, widać że mają spięcie, poniosło je obie.. No cóż. Bywa w internecie" . Szczególnie że agataagata w żaden sposób nie została obrażona a zaczęła się bawić w adwokata.

Ja kończę temat. Zawiodłam się na agataagata tak osobiście. Bez potrzeby dałam się wciągnąć w wyjaśnienia publiczne. Mogłam jej to napisać na priv


Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 07:25   #3904
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Dzień dobry.
Lilky, łączę się w bólu. Kill me too.
Olka usnęła wczoraj przed 21, więc mieliśmy cichą nadzieję że pośpi dłużej.
Nope. Wstała jak zwykle po 4.
Nie wyrabiam już. Przez to chodzimy z tż spać prawie co dzień koło 20!
Nosz curfa!
Cytat:
Napisane przez ania_mala Pokaż wiadomość
Ja nie mam silnej woli w ogóle. Ale już to mam gdzieś, najwyżej będę co roku w ciąży, żeby się nie opłacało zrzucać kilogramow

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pjona. Moja silna wola też leży i kwiczy..
Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Pomyślcie, jakie będą fajne imprezy jak już ten trudny czas minie będziemy się na nowo wszystkim cieszyć. Imprezami, spotkaniami w większym gronie, wyjściem do miasta. Taką myślą ja żyję w tej chwili

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ktoś mi podrzucił podobne słowa że niby papież Franciszek powiedział coś w tym stylu.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 07:27   #3905
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Skoro to do mnie to się odniosę. Dla mnie to nie jest pozwolenie. nie wiem jakie mają prywatne gdzieś tam relacje osoby zamieszane. A to jak Agata Agata potraktowała Ecea odniosłam prywatnie. Bo to wiem. Bo ja też jej pomagałam i mi by było przykro gdyby mnie tak potraktowała. Normalnie bym się w te dyskusje nie wciagala i nikogo nie broniła i nie bawiła w adwokatów. Nie mój cyrk nie moje małpy. Ale tu odebrałam to osobiście. I jak widać słusznie. Bo ja jej nie pomogłam. Ja tylko odpowiadałam na pytania. Good to know. Teraz przynajmniej wiem dlaczego czasami nawet nie podziękowała. Google też nikt nie dziękuję.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
Nie ma sensu o tym chyba dłużej dyskutować. Jak dla mnie Ty jesteś bardzo w porządku osobą, szczerze Cię lubię i nie chce się kłócić.

Tylko nie rozumiem tego bronienia czegoś, czego nie da się obronić. Też nie raz o coś pytałam m.in. Ciebie tylko, że ja potrafię powiedzieć "sorry, dziewczyny, nie miałam racji," i nie raz mi się to zdarzyło. Bez jakichś chamskich odzywek i sugerowania, że ja tu jestem alfa i omega i nie mam z kim dyskutować bo ktoś mi nie dorównuje poziomem. Po co???? A pisanie tak chamskich tekstów jak Ecea do Smerfetki wczoraj dla mnie jest słabe i nie ma tu czego bronić. Napisałaś, że AgataAgata jest bezczelna. No może według Ciebie jest, masz do tego prywatne powody, ale jeżeli chodzi o zachowanie na forum to mam trochę inne zdanie na temat tego, kto się zachował bezczelnie i nie wiem dlaczego na to już nie zwrócisz uwagi. Szkoda, że jest, jak jest, bo nikt nie lubi niefajnej atmosfery. Ja nie jestem ideałem i też bez potrzeby się wciągam w jakieś kłótnie na forum, ale nie ma we mnie zgody na jakieś takie odzywki, wyśmiewanie kogoś, sugerowanie mu, że jest gorszy ode mnie. Może też coś czasami nie tak napiszę, ale na pewno jestem w stanie przeprosić jeżeli ktoś mi zwroci uwagę. A niektórzy to mam wrażenie mają fun z tego, że komuś dojechali. Kurde, nikt nie jest idealny dziewczyny, ale szanujmy się...

Podsumowując, matkowe wątki to rzeczywiście hardkor. A myślałam, że na ślubnych się dużo dzieje. Oj, nie ..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.

Edytowane przez Lilly Greace
Czas edycji: 2020-03-21 o 07:29
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 07:40   #3906
Faiza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 782
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Nie ma sensu o tym chyba dłużej dyskutować. Jak dla mnie Ty jesteś bardzo w porządku osobą, szczerze Cię lubię i nie chce się kłócić.

Tylko nie rozumiem tego bronienia czegoś, czego nie da się obronić. Też nie raz o coś pytałam m.in. Ciebie tylko, że ja potrafię powiedzieć "sorry, dziewczyny, nie miałam racji," i nie raz mi się to zdarzyło. Bez jakichś chamskich odzywek i sugerowania, że ja tu jestem alfa i omega i nie mam z kim dyskutować bo ktoś mi nie dorównuje poziomem. Po co???? A pisanie tak chamskich tekstów jak Ecea do Smerfetki wczoraj dla mnie jest słabe i nie ma tu czego bronić. Napisałaś, że AgataAgata jest bezczelna. No może według Ciebie jest, masz do tego prywatne powody, ale jeżeli chodzi o zachowanie na forum to mam trochę inne zdanie na temat tego, kto się zachował bezczelnie i nie wiem dlaczego na to już nie zwrócisz uwagi. Szkoda, że jest, jak jest, bo nikt nie lubi niefajnej atmosfery. Ja nie jestem ideałem i też bez potrzeby się wciągam w jakieś kłótnie na forum, ale nie ma we mnie zgody na jakieś takie odzywki, wyśmiewanie kogoś, sugerowanie mu, że jest gorszy ode mnie. Może też coś czasami nie tak napiszę, ale na pewno jestem w stanie przeprosić jeżeli ktoś mi zwroci uwagę. A niektórzy to mam wrażenie mają fun z tego, że komuś dojechali. Kurde, nikt nie jest idealny dziewczyny, ale szanujmy się...

Podsumowując, matkowe wątki to rzeczywiście hardkor. A myślałam, że na ślubnych się dużo dzieje. Oj, nie ..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zgadzam się

Umyłam wczoraj okno to dziś się rozpadało

Mamy od teściowej album na roczek, muszę zacząć go wypełniać bo się nie wyrobię i wywołać w końcu jakieś zdjęcia.

Lily jak tobie idzie z albumami? Kojarzę że robiłaś miesiąc po miesiącu? To same zdjęcia czy dodajesz też jakieś wpisy?



Wysłane z mojego Redmi 6A przy użyciu Tapatalka
Faiza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 07:43   #3907
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez Faiza Pokaż wiadomość
Zgadzam się

Umyłam wczoraj okno to dziś się rozpadało

Mamy od teściowej album na roczek, muszę zacząć go wypełniać bo się nie wyrobię i wywołać w końcu jakieś zdjęcia.

Lily jak tobie idzie z albumami? Kojarzę że robiłaś miesiąc po miesiącu? To same zdjęcia czy dodajesz też jakieś wpisy?



Wysłane z mojego Redmi 6A przy użyciu Tapatalka
Tak, robię fotoksiazki miesiąc po miesiącu do roku mam taki plan zrobionych mam 7 plus w koszyku na uwolnij kolory dwa kolejne czekają na realizację jedno jest pewne,już nigdy się na to nie zdecyduję xD ale skoro zrobiłam kilka to już doprowadzę do końca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-03-21, 07:48   #3908
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Dziwnie tu dziś na wątku. Nie będę dolewać oliwy do ognia.

Wróciliśmy do domu na weekend, żeby rodzice od nas odpoczęli, żebym mogła popracować spokojnie. Wykupiłam rodzicom leki na 3 miesiące, mogą nie ruszać się z lasu. Trochę się jeszcze jutro zatowarujemy i w niedzielę znów w las.

Niby czułam, że przedłużą to zamknięcie szkół, ale normalnie aż się poryczałam. Nie jest łatwo ogarnąć mi dzień teraz. Tyle mam roboty przy starszych, że mam wrażenie że Adzie zaspokajam jedynie podstawowe potrzeby. Kończy się ten nasz wspólny czas, te nasze kilka godzin, które miałyśmy tylko dla siebie. Poprosiłam tżta, żeby spróbował przenieść urlop z maja na kwiecień, bo i tak już nigdzie nie polecimy, a chociaż pomoże przy nauce. No ale spoko, dziś usłyszałam, że nie mam najgorzej. Bo przynajmniej mam czym dzieci zająć albo zajmą się sobą wzajemnie. Nie to co matka przedszkolaka, który tylko jęczy mamo i mamo i d. zawraca. Także tak, dziewczyny...
U nas teoretycznie do końca przyszłego tygodnia nie ma szkoły, ale nie czarujmy sie - też na pewno przedłużą. Eh. Współczuję Ci tego ogarniania lekcji....a jednocześnie zazdroszczę lasu!
Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Pomyślcie, jakie będą fajne imprezy jak już ten trudny czas minie będziemy się na nowo wszystkim cieszyć. Imprezami, spotkaniami w większym gronie, wyjściem do miasta. Taką myślą ja żyję w tej chwili

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O to to. Ja dokładnie tak samo. Jeszce będzie pięknie, trzeba tylko przetrwać to co teraz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 07:52   #3909
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Tak, robię fotoksiazki miesiąc po miesiącu do roku mam taki plan zrobionych mam 7 plus w koszyku na uwolnij kolory dwa kolejne czekają na realizację jedno jest pewne,już nigdy się na to nie zdecyduję xD ale skoro zrobiłam kilka to już doprowadzę do końca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Podziwiam! Ja zrobiłam 2 fotoksiążki na Dzień Babci i Dziadka, dodatkowo jedną dla nas z pierwszych 6 m-cy Ali i tyle czasu mi na to zeszło, że kolejnej chyba nie będzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 07:54   #3910
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Wiecie co, ja już nie wiem jak się do tego odnieść...bo tak jak mówię czasami się napotyka na taką ścianę, że żadna dyskusja nie wchodzi w grę i ręce opadają.

SQ napisała wszystko w punkt. Jak trzeba być interesownym(?) by wiedzieć, że ktoś Cię nie lubi (skoro tak ta osoba uważa), a mimo to pisać średnio raz w tygodniu wiadomości prywatne i pytać dosłownie o wszystko. Trzeba nauczyć się podejmować własne decyzje. Dziecka nikt za nas nie wychowa. sQ nie raz pisała, że AgataAgata nawet dziękuję nie powie. Serio, AgataAgata na równi stawiasz "pytanie doświadczonych" i szukanie informacji w internecie? A w jaki sposób wyrabiasz sobie poglądy na różne tematy? Jakiś światopogląd? Też pytasz doświadczonych? Cóż za ignorancja albo bógwieco. Mówisz,że każdy coś od siebie wnosi do grupy. Yhyyyyym. To ciekawa jestem co Ty wnosisz np.? Bo w moim odczuciu tylko pytasz i pytasz i pytasz i pytasz. Owszem pytaj, ale okaż minimum wdzięczności. Serio, bo ludzie naprawdę chcą pomóc. Już nie raz mówiłam sobię, że nie będę odp na Twoje kolejne pytania, ale jednak odp bo chciałam pomoc/rozwiać wątpliwości/nakierować.
A gadanie, że nie chcesz to nie odpowiadaj, albo pytam bo po to jest grupa jest rąk słabe, że nawet nie chce mi się o tym rozpisywać.

I nie przypisuj sobie, że coś wnosisz. Owszem, wnosisz - pytania.


I owszem lepiej zapytać doświadczonych, ale na litość boską, doświadczenie trzeba też zdobywać samemu. Mimo, że nie potrzebowałam by ktoś tu się za mną wstawiał to bardzo mi miło, że SQ napisała co napisała. Z drugiej strony przykro, że w ogóle był powód. No ale jak widać, kilka zdań nie tak (według niektórych) i już się szambo wylewa i wychodzą charaktery.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 07:56   #3911
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Ja nie mam wywołanego ani jednego zdjęcia Olki
Nie wiem kiedy do tego siądę.
Dziadkom w ub.roku zrobiłam foto książkę z chrztu ich pierwszej wnuczki w Pixbook, ale jakiś tak rozczarowałam się. Nie podobał mi się ten papier w tej fotoksiążce. I muszę poszukać czegoś innego niż Pixbook.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-21, 08:06   #3912
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
Ja nie mam wywołanego ani jednego zdjęcia Olki
Nie wiem kiedy do tego siądę.
Dziadkom w ub.roku zrobiłam foto książkę z chrztu ich pierwszej wnuczki w Pixbook, ale jakiś tak rozczarowałam się. Nie podobał mi się ten papier w tej fotoksiążce. I muszę poszukać czegoś innego niż Pixbook.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Uwolnij kolory ma dobre oferty. Ja na tel stworzyłam niedawno folder do którego na bieżąco wrzucam zdjęcia do druku, bo bym utonęło w tych zdjęciach

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 08:11   #3913
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
A czy to nie z poprzedniego wakacyjnego wyjazdu z tymi matkami przywiozłaś Krzysia? czy mi się coś myli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, dokładnie z 2018. Na 2019 nie pojechalismy
Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
Ja nie mam wywołanego ani jednego zdjęcia Olki
Nie wiem kiedy do tego siądę.
Dziadkom w ub.roku zrobiłam foto książkę z chrztu ich pierwszej wnuczki w Pixbook, ale jakiś tak rozczarowałam się. Nie podobał mi się ten papier w tej fotoksiążce. I muszę poszukać czegoś innego niż Pixbook.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też nie mam, luz. A nie, przepraszam. Z sesji świątecznej mi foto wysłała już wydrukowane 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 08:11   #3914
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Ja to mam świra na punkcie zdjęć, nie ukrywam...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 08:14   #3915
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Tak, dokładnie z 2018. Na 2019 nie pojechalismy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hahah Na następnym uważaj



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 08:18   #3916
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Hahah Na następnym uważaj



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale to nie wpadka przywiezione zupełnie świadomie. Zresztą, kiedy wracaliśmy to już wiedziałam, że zaskoczyło choć wszyscy mnie przekonywali, że sobie wmawiam. Intuicja mnie nie zawiodła i tym razem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:18 ---------- Poprzedni post napisano o 09:16 ----------

Ale jak pojedziemy same baby to nie ma strachu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 08:21   #3917
AgataAgata9090
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1 867
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Wiecie co, ja już nie wiem jak się do tego odnieść...bo tak jak mówię czasami się napotyka na taką ścianę, że żadna dyskusja nie wchodzi w grę i ręce opadają.

SQ napisała wszystko w punkt. Jak trzeba być interesownym(?) by wiedzieć, że ktoś Cię nie lubi (skoro tak ta osoba uważa), a mimo to pisać średnio raz w tygodniu wiadomości prywatne i pytać dosłownie o wszystko. Trzeba nauczyć się podejmować własne decyzje. Dziecka nikt za nas nie wychowa. sQ nie raz pisała, że AgataAgata nawet dziękuję nie powie. Serio, AgataAgata na równi stawiasz "pytanie doświadczonych" i szukanie informacji w internecie? A w jaki sposób wyrabiasz sobie poglądy na różne tematy? Jakiś światopogląd? Też pytasz doświadczonych? Cóż za ignorancja albo bógwieco. Mówisz,że każdy coś od siebie wnosi do grupy. Yhyyyyym. To ciekawa jestem co Ty wnosisz np.? Bo w moim odczuciu tylko pytasz i pytasz i pytasz i pytasz. Owszem pytaj, ale okaż minimum wdzięczności. Serio, bo ludzie naprawdę chcą pomóc. Już nie raz mówiłam sobię, że nie będę odp na Twoje kolejne pytania, ale jednak odp bo chciałam pomoc/rozwiać wątpliwości/nakierować.
A gadanie, że nie chcesz to nie odpowiadaj, albo pytam bo po to jest grupa jest rąk słabe, że nawet nie chce mi się o tym rozpisywać.

I nie przypisuj sobie, że coś wnosisz. Owszem, wnosisz - pytania.


I owszem lepiej zapytać doświadczonych, ale na litość boską, doświadczenie trzeba też zdobywać samemu. Mimo, że nie potrzebowałam by ktoś tu się za mną wstawiał to bardzo mi miło, że SQ napisała co napisała. Z drugiej strony przykro, że w ogóle był powód. No ale jak widać, kilka zdań nie tak (według niektórych) i już się szambo wylewa i wychodzą charaktery.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
O matko dziewczyno naginasz tak fakty, że aż mi się słabo robi. Ile razy Ci podziękowałam w wiadomości prywatnej? Ile razy sQ podziękowałam? Tego już nie napiszesz? Piszesz na temat błędów innej osoby tylko po to by wybielić swoje błędy?
Jakoś do sprawy na temat danych o które poprosiły dziewczyny (temat koronawirusa) nie potrafiłaś odpowiedzieć a na temat mojej osoby piszesz elaborat? xD
Mi wypominasz, że nie podziękowałam, że nic nie wnoszę do grupy, że jestem fejkiem itd a może warto zastanowić się nad swoją osobą? Nigdy nie byłam tu do nikogo tak chamska jak Ty. I to że komuś, czyli w tym przypadku mnie, pomogłaś nie usprawiedliwia Twojego chamstwa i poczucia wyższości. NIGDZIE nie napisałam, że Cię nie lubię.

Dziewczyny naprawdę zacznijcie czytać ze zrozumieniem albo bierzcie tabletki na uspokojenie. Nic złego o Tobie nie napisałam. Tylko poprosiłam Cię o "spuszczenie" z tonu bo teksty które piszesz np do smerfetki mnie osobiście się nie podobają. Jesteśmy grupą i nie ma tutaj, że ktoś jest lepszy a ktoś gorszy. Że jednego możesz traktować jak śmiecia a innego jak Boga.

Zastanów się serio. I faktycznie mój błąd, że o wszystko pytam. Chyba nie właściwe osoby, które uważają, że za ich odpowiedź mam być dozgonnie wdzięczna. Jestem, jestem bardzo i nie raz Ci podziękowałam za różne wskazówki ale nie będę tolerować twojej wyższości i chamstwa.

Dalej nie zmieniam zdania o Tobie, że jesteś fajną osobą tylko masz dziwne przebłyski czasami..


I tyle.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:21 ---------- Poprzedni post napisano o 08:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Ja to mam świra na punkcie zdjęć, nie ukrywam...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja również. Uwielbiam oglądać. W końcu muszę zainwestować w porządną kartę pamięci a najbardziej marzy mi się jakiś dobry aparat ale poki co fundusze nie pozwalają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AgataAgata9090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 08:47   #3918
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez AgataAgata9090 Pokaż wiadomość
O matko Piszesz na temat błędów innej osoby tylko po to by wybielić swoje błędy?
Jakoś do sprawy na temat danych o które poprosiły dziewczyny (temat koronawirusa) nie potrafiłaś odpowiedzieć a na temat mojej osoby piszesz elaborat? xD"



aplikacji Forum Wizaz
Screenshot_2020-03-21-09-42-35-172_com.quoord.tapatalkpro.activity.jpg

Yyy nie traktuje tego w kategoriach błędu to raz, a dwa przecież odpisalam.


"NIGDZIE nie napisałam, że Cię nie lubię." NIGDZIE nie napisałam, że chodzi o mnie. Czytaj że zrozumieniem, skoro tak bardzo o to apelujesz.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Eceea
Czas edycji: 2020-03-21 o 09:00
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 08:50   #3919
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez AgataAgata9090 Pokaż wiadomość
O

"Dziewczyny naprawdę zacznijcie czytać ze zrozumieniem albo bierzcie tabletki na uspokojenie. Nic złego o Tobie nie napisałam. Tylko poprosiłam Cię o "spuszczenie" z tonu bo teksty które piszesz np do smerfetki mnie osobiście się nie podobają. Jesteśmy grupą i nie ma tutaj, że ktoś jest lepszy a ktoś gorszy. Że jednego możesz traktować jak śmiecia a innego jak Boga."






z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:21 ---------- Poprzedni post napisano o 08:19 ----------

Ja również. Uwielbiam oglądać. W końcu muszę zainwestować w porządną kartę pamięci a najbardziej marzy mi się jakiś dobry aparat ale poki co fundusze nie pozwalają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No wybacz, ale z tego co sama o sobie napisałaś uważasz, że nie radzisz sobie z emocjami i masz choleryczny charakter więc może faktycznie tabletki na uspokojenie to dobry pomysł. A z tym śmieciem poleciałaś koleżanko. Odważnie, nie powiem.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Eceea
Czas edycji: 2020-03-21 o 08:59
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-21, 08:58   #3920
ania_mala
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 461
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Ja to się naprawdę cieszę, że już mamy wypracowane, że to ojciec zabiera rano młodych wpuszcza ich do sypialni na 3 minuty przed tym jak wychodzi z domu do pracy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas identycznie. I jeszcze kawka czeka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania_mala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 09:03   #3921
ania_mala
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 461
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Nie ma sensu o tym chyba dłużej dyskutować. Jak dla mnie Ty jesteś bardzo w porządku osobą, szczerze Cię lubię i nie chce się kłócić.

Tylko nie rozumiem tego bronienia czegoś, czego nie da się obronić. Też nie raz o coś pytałam m.in. Ciebie tylko, że ja potrafię powiedzieć "sorry, dziewczyny, nie miałam racji," i nie raz mi się to zdarzyło. Bez jakichś chamskich odzywek i sugerowania, że ja tu jestem alfa i omega i nie mam z kim dyskutować bo ktoś mi nie dorównuje poziomem. Po co???? A pisanie tak chamskich tekstów jak Ecea do Smerfetki wczoraj dla mnie jest słabe i nie ma tu czego bronić. Napisałaś, że AgataAgata jest bezczelna. No może według Ciebie jest, masz do tego prywatne powody, ale jeżeli chodzi o zachowanie na forum to mam trochę inne zdanie na temat tego, kto się zachował bezczelnie i nie wiem dlaczego na to już nie zwrócisz uwagi. Szkoda, że jest, jak jest, bo nikt nie lubi niefajnej atmosfery. Ja nie jestem ideałem i też bez potrzeby się wciągam w jakieś kłótnie na forum, ale nie ma we mnie zgody na jakieś takie odzywki, wyśmiewanie kogoś, sugerowanie mu, że jest gorszy ode mnie. Może też coś czasami nie tak napiszę, ale na pewno jestem w stanie przeprosić jeżeli ktoś mi zwroci uwagę. A niektórzy to mam wrażenie mają fun z tego, że komuś dojechali. Kurde, nikt nie jest idealny dziewczyny, ale szanujmy się...

Podsumowując, matkowe wątki to rzeczywiście hardkor. A myślałam, że na ślubnych się dużo dzieje. Oj, nie ..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też się zgadzam w 100%

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania_mala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 09:15   #3922
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
A moja waga zeszła poniżej 70 i jestem z siebie dumna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 09:15   #3923
AgataAgata9090
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1 867
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
No wybacz, ale z tego co sama o sobie napisałaś uważasz, że nie radzisz sobie z emocjami i masz choleryczny charakter więc może faktycznie tabletki na uspokojenie to dobry pomysł. A z tym śmieciem poleciałaś koleżanko. Odważnie, nie powiem.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
A jak się ma do tej sytuacji mój "choleryczny" charakter? Ja jestem teraz nad wyraz spokojna ale mam wpojone pewne wartości których będę się trzymać.
Jak to napisałaś: nic nie wnoszę do grupy, tylko pytam pytam pytam i jeszcze raz pytam, więc proszę następnym razem pomiń moje PYTANIA i nie odpowiadaj na nie.
Nigdy do nikogo nie waliłabym tekstów typu: "to co tu jeszcze robisz" itp.
Żyj dalej w swoim idealnym świecie człowieku bez skazy. Szkoda tylko, że nie widzisz swoich błędów, ale to już nie mój problem bo ja na szczęście nie mam doczynienia z Tobą na codzień.

Pozdrawiam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AgataAgata9090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 09:17   #3924
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Lilly, ale to jest nie fair, żeby schudnąć 2 kg to się trzeba przez miesiąc pilnować, a w drugą stronę to kilka deserów i już

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie, to takie niesprawiedliwe, powinno być na odwrót

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 09:19   #3925
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

U nas Maja dalej charczy i kaszle. Pewnie w poniedziałek dostaniemy antybiotyk.. oby tylko jej przeszło. Maja mimo tej choroby niezłe spała. Trzy pobudki zasnęła z nami w łóżku po 1 transport do łóżeczka, po 3 pobudka i 6-50 wstała. Mam od dziś w planie wydłużać przerwy w kp, może chętniej będzie jadla posiłki stałe. Chciałabym karmic chociaż co 3 godz A nie 1,5..
U nas w pierwszy dzień wiosny spadł śnieg i ogólnie idzie ochłodzenie Ale może to i lepiej bo ludzie naprawdę zostaną w domach.

Oglądacie Ślub od pierwszego wejrzenia??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 09:21   #3926
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Kurczaki, ale dużo, nie nadążę chyba
Sq Dzięki za odpowiedź dot. pierwszych butów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 09:49   #3927
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Eceea być może po prostu nie widzisz, że twoje odpowiedzi do Smerfetki były niezbyt uprzejme. Ok, taki masz styl. Może dla Ciebie jest to normalny dialog, może to jest twój sposób na komunikowanie się z ludźmi. Ale jak widzisz, po wypowiedziach innych dziewczyn, raczej większości też się to nie spodobało, ewentualnie się nie odniosły. We mnie też nie ma zgody na takie zachowanie. W mojej ocenie to było po prostu chamskie.

I nie wnikam ile pomogłyście Agacie na priv. Nie ma to dla mnie znaczenia, bo ona oceniła twoje zachowanie, które mogłyśmy wszystkie zobaczyć i jak dla mnie miała rację. I chociażbyś pomogła jej ogromnie, to nie zmienia faktu, że Smerfetke potraktowałaś chamsko.

A tekst, że Agata nic nie wnosi do naszego wątku, już jest poniżej pasa. Wolę czytać jej sto pytań tygodniowo niż twoje chamskie odzywki. W sumie to ja też niewiele wnoszę, bo zwyczajnie nie mam czasu by tu regularnie zajrzeć i napisać coś mądrego i wartościowego, a jedynie z doskoku machnę kilka słów.
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 10:12   #3928
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

[1=e60e5454b131baabfef11f4 156e093bc04f95d5e_5ebdcd7 25ac57;87679041]No właśnie, to takie niesprawiedliwe, powinno być na odwrót

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Otóż to Już byłam tak blisko wagi sprzed ciąży, a po kwarantannie będą mnie od niej dzielić lata świetlne. Ale dzisiaj sfolguję z tym jedzeniem bo coś mnie tak dziwnie na żołądku kręci od rana Nie wiem czy się przejadłam, czy to wirus czy stan umysłu czy jeszcze co innego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 10:30   #3929
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez AgataAgata9090 Pokaż wiadomość


Nigdy do nikogo nie waliłabym tekstów typu: "to co tu jeszcze robisz" itp.(...) Szkoda tylko, że nie widzisz swoich błędów, ale to już nie mój problem bo ja na szczęście nie mam doczynienia z Tobą na codzień.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przecież ja tak nie napisałam. Smerfetka owszem, dopowiadajac sobie conieco przy okazji.


No skoro już nie będziesz do mnie pisać prywatnych wiadomości to tak, masz rację nie będziesz miała już że mną do czynienia na co dzień. Screenshot_2020-03-21-11-25-47-320_com.quoord.tapatalkpro.activity.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 10:33   #3930
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

[1=e60e5454b131baabfef11f4 156e093bc04f95d5e_5ebdcd7 25ac57;87679051]Kurczaki, ale dużo, nie nadążę chyba
Sq Dzięki za odpowiedź dot. pierwszych butów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Tu jest też przystępnie opisane. I filmik jak mierzyć https://mamafizjoterapeuta.pl/2018/0...i-dla-dziecka/

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-21 11:11:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:06.