AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną SPF50+ - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-15, 13:08   #271
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną

Cytat:
Napisane przez Kate30
Contax - jestem juz pewna, że to D-P zrobił mi kuku na polikach nie A-L.
Z tym, że A-L nie potrafił sobie poradzić z naprawieniem szkody. Avenką się podratowałam, a z A-L jest już wszystko w porządku - znów leci na całą twarz, a ja popadam w coraz większy zachwyt.
Rozumiem cię doskonale, gdy piszesz że nie masz już chęci na testowanie filtrów - ile można do diaska.
Niestety Kate u mnie niestety moje obawy się potwierdziły - winowajcą jest antek AL. Zazdroszczę Ci tak mało wymagającej cery, o ileż życie jest prostsze.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 22:16   #272
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną

ja łososia albinosa obsmarowałam na KWC - wprawdzie jakoś udało mi sie opanować jego dużo gorszą wchłanialność - po prostu muszę go pracowicie wcierać w skórę nie mogę go nałozyć i poczekać aż sam się wchłonie ...niestety

moje poszukiwania filtra idealnego rozpoczęłam od nowa
no i wybór padł na antka DP (objetość plus promocje w euroaptece )

powalona na kolana nie jestem...jeszcze mi biodermy do spróbowania zostały...a jak mi nie przypasują to wrócę do vichy
marianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 01:51   #273
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną SPF50+

Poszlam dzis do szkoly, a moja przyjaciolka (ta sama chinka) mowi : a co ci sie stalo w twarz? masz wszedzie biale mazy!! I zaczyna mi to scierac i rozsmarowywac. I pomyslec, ze tak przez pol miasta przeszlam Bo jakos przyzwyczajona do lososia w lazienkowym swietle nie zauwazylam Wkurzylam sie teraz... Albinos to jakas lipa. BEZ POROWNANIA Z LOSOSIEM... I wogole wszyscy sie pytaja co ja taka blada Eeeeech....
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 11:02   #274
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną SPF50+

Rzeczywiście Jowisiu z tym albionsem to jakaś lipa. Dzisiaj rano również go nałożyłam, a że miałam mało czasu to niezbyt dokłanie przyjrzałam się sobie w lustrze i pognałam do fryzjera. A tam siadam na fotel przed wielkim lustrem i co widzę, biała dama. Już wiem, że to krem raczej nie dla mnie.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 18:39   #275
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną SPF50+

No właśnie...łososia można było samego zostawić i się bez nadzoru wchłaniał...a albinos pozozstawiony sam sobie zostawia białe mazy....ja radzę sobie tak, że pracowicie go rozcieram na całej twarzy, nie można nakładać od razu jednej dawki tylko małymi porcjami wcierać w skórę....wtedy jakoś można wyjść do ludzi...tylko gdzie przebiega granica pomiędzy wcieraniem a ścieraniem

ale antek DP - zachowuje się tak samo - przynajmniej na mojej twarzy :/
marianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 19:47   #276
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną SPF50+

U mnie albinos nie zostawial max, wchlanial sie tak jak mleczko, ale zostawial taka jakby klejaca powloczke. Zdecydowanie wole bardziej lejace konsystencje Ale mysle, ze na jesien lub zime moze siegne po albinoska
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 21:53   #277
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną SPF50+

Cytat:
Napisane przez Contax
Rzeczywiście Jowisiu z tym albionsem to jakaś lipa. Dzisiaj rano również go nałożyłam, a że miałam mało czasu to niezbyt dokłanie przyjrzałam się sobie w lustrze i pognałam do fryzjera. A tam siadam na fotel przed wielkim lustrem i co widzę, biała dama. Już wiem, że to krem raczej nie dla mnie.

No ale co ja mam zrobic??

Ja moge tylko avenki, bo sucha, bo z naczynkami... ...

I jak mi tego lososia wycofali to co ja teraz moge....

I juz nie chodzi nawet o te mazy, jak pisze marianna, tylko o te BLADOSC, wygladam jak gejsza, jak trup, jak upior, zero kolorytu, po lososiu mialam piekna naturalna buzie, a teraz tylko ludzi strasze i wszyscy sie pytaja co ja taka blada...


A nie wiesz contax moja droga, jak bym sobie nalozyla samoopalacz (nigdy tego nie robilam..) to juz bym byla mniej blada?


DLACZEGO GO WYCOFALI.....


Przepraszam, ze wam tak biadole... nie dosc, ze sesja najciezsza w zyciu, to jeszcze nie mozna sobie spokojnie wyjsc na ulice... Schowam siew jakims kacie.
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-16, 22:14   #278
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną SPF50+

Jowiś nie biadol, tylko szoruj po próbeczki mleczka do ciała i emulsji SPF 50 + Avenek. Emulsja niby jest przeznaczona do cery normalnej i mieszanej, ale jak ją nakładamy w dużej ilości to i ona ładnie nawilża. ja wysmarowałam 2 tubki w mroźną zimę i nie zaobserwowałam przesuszenia cery.

A co do samoopalacza to poeksperymentuj. Ja nie lubię nimi smarować twarzy, bo wszystkie bez wyjątku śmierdzą mniej lub bardziej, począwszy od
avene a na garnierach skończywszy. Choć te ostatnie najmniej.
Fajny jest samoopalacz do twarzy w mleczku Clarinsa, jest bardzo jasny i zabarwia twarz na ładny złoty odcień. Ja go używam do dekoltu, szyji i rąk.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 22:31   #279
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną SPF50+

Cytat:
Napisane przez Contax
Jowiś nie biadol, tylko szoruj po próbeczki mleczka do ciała i emulsji SPF 50 + Avenek. Emulsja niby jest przeznaczona do cery normalnej i mieszanej, ale jak ją nakładamy w dużej ilości to i ona ładnie nawilża. ja wysmarowałam 2 tubki w mroźną zimę i nie zaobserwowałam przesuszenia cery.

A co do samoopalacza to poeksperymentuj. Ja nie lubię nimi smarować twarzy, bo wszystkie bez wyjątku śmierdzą mniej lub bardziej, począwszy od
avene a na garnierach skończywszy. Choć te ostatnie najmniej.
Fajny jest samoopalacz do twarzy w mleczku Clarinsa, jest bardzo jasny i zabarwia twarz na ładny złoty odcień. Ja go używam do dekoltu, szyji i rąk.
Dzieki contus
Narazie do konca wojny sesyjnej przemecze sie z albinosem

Nastepny moj plan to pomysl Pauli zeby zakupic krem brazujacy z Avenki i mieszac je ze soba wtedy podno wychodzi LOSOS :

Albinos + Krem Tonujacy = LOSOS.

Probek nie ma We Francji sa testery i mozesz sobe "wyprobowac" na lapce.. to wszystko (choc i tak jak wiele! wiesz co kupujesz i to za darmo i bez proszenia sie o probki...)

Jezeli ten eksperyment sie nie powiedzie, zakupie na pewno emulsje i zobacze jak sie sprawdza. Dziekuje

Samoopalacz juz zakupilam i jeszcze nie uzylam. Kiedys znalazlam wreszcie wolna chwile zeby sie wyrwac z pracy i pobieglam po filtr, przy okazji zakupilam wczesniej zaplanowany samoopalacz zachwalany i zapewniany "Kate30Guarantee" Chodzi o Avenke. Zakupialm. Jeszcze nie mialam okazji wyeksperymentowac, to moj pierwszy samoopalacz w zyciu i nie mialam czasu sie zabrac, wypeelingowac i te pe. Ale sie zbiore podkoniec miesiaca.
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 22:44   #280
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną SPF50+

Cytat:
Napisane przez jowisia
Dzieki contus
Narazie do konca wojny sesyjnej przemecze sie z albinosem

Albinos + Krem Tonujacy = LOSOS.
no nie koniecznie, posmarowany hojną ręką może dać nieoczekiwany efekt, tzw. maski, ale nałożony w takiej ilości jak zwykły fluid daje b.ładny efekt.

Cytat:
Napisane przez jowisia
Probek nie ma We Francji sa testery i mozesz sobe "wyprobowac" na lapce.. to wszystko (choc i tak jak wiele! wiesz co kupujesz i to za darmo i bez proszenia sie o probki...)

Jezeli ten eksperyment sie nie powiedzie, zakupie na pewno emulsje i zobacze jak sie sprawdza. Dziekuje
A nie można pomaszerować z własnym pojemniczkiem i samemu zrobić sobie próbkę? Przecież krem inaczej zachowuje się na skórze dłoni, a inaczej na skórze twarzy.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 22:53   #281
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną SPF50+

Cytat:
Napisane przez Contax
no nie koniecznie, posmarowany hojną ręką może dać nieoczekiwany efekt, tzw. maski, ale nałożony w takiej ilości jak zwykły fluid daje b.ładny efekt.
Naprawde?? No to jestem uratowana...?

Cytat:
Napisane przez Contax
A nie można pomaszerować z własnym pojemniczkiem i samemu zrobić sobie próbkę? Przecież krem inaczej zachowuje się na skórze dłoni, a inaczej na skórze twarzy.
Wiesz,ze do jasnej cholerci nigdy o tym nie pomsyalam...
Znaja mnie juz dobrze, mysle, ze gdybym jednorazowo probki filtra brala( a nie im zapasy zabierac) to by sie zgodzily.... ....

Contus, ale ty jestes GENIALNA!!!

!!!
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-16, 22:55   #282
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną

Ostatnio zaczeliśmy się lubić z łososiem albinosem Jeśli chodzi o wchłanianie, połysk i tłustość jest dla mnie idealny, tylko ten wiadomy kolor
Na wierzch daję cieniutko podkład - Fresh matte, Maybelline - minimalna ilość skrobii i mogę lecieć.
Połączenie mleczko Biodermy+tonująca Bioderma musiałam obsypywać skrobią naprawdę obficie, Avene łapie jej naprawdę malutko, a mat jest.
Polecam wybróbować albinosa z podkładem
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 23:00   #283
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną

Cytat:
Napisane przez beoneself
Jeśli chodzi o wchłanianie, połysk i tłustość jest dla mnie idealny, tylko ten wiadomy kolor


Cytat:
Napisane przez beonself
Polecam wybróbować albinosa z podkładem
Wyprobuje najpierw z tonujacym (to zawsze filtr, a podkladu nie umiem "wklepywac" wiec oczywiste ze scieram sobei filtry).

ALe dzieki dziewczyny, myslalam, ze to moj koniec Ale widze jeszcze swiatelko w tunelu...
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 23:11   #284
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną

Ja też nie umiem wklepywać, no to ścieram Kiedyś się może nauczę stemplować - tak to ktoś określił, sposób nakładania bez rozcierania

Z tonującą także próbowałam albinosa, skrobii też mi malutko złapało, ładnie wyrówanana cera, tylko odcień dla mnie trochę "nie ten", chociaż od biedy ujdzie. Na szczęście od szyi się nie odcina, i tylko ja widzę ten niepasujący odcień
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 02:39   #285
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną

Jowisiu koniecznie zrób sobie próbkę tonującej zanim zakupisz. Mnie efekt też bardzo się podobał na mleczku 50+, ale pamiętaj oszczędnie bo i naczej będzie jak pisze beoneself.

Zrób sobie przy okazji próbki mleczek do ciała 50+ i dzieciaczka 40.
Moim zdaniem to właśnie one, a dzieciaczek w szczególności są z całej oferty Avene najlepsiejsze.

Napewno warto je wypróbować, bo pozatym, że są fajniusie mają świetną 100ml pojemność.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 08:04   #286
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną SPF50+

Cytat:
Napisane przez jowisia
Naprawde?? No to jestem uratowana...?

Wiesz,ze do jasnej cholerci nigdy o tym nie pomsyalam...
Znaja mnie juz dobrze, mysle, ze gdybym jednorazowo probki filtra brala( a nie im zapasy zabierac) to by sie zgodzily.... ....

Contus, ale ty jestes GENIALNA!!!

!!!
Widzisz co dwie głowy to nie jedna zawsze razem coś się wymyśli.
A na próbki możesz wziąć sephorowskie pudełeczka albo kupić a patece pojemniczki na mocz, pewnie też u was są.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 14:14   #287
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną

A wg. mnie najlepsze mleczko 50+.
Mogę tylko je siup na twarz, na to skrobia i do ludzi. Moje najnowsze odkrycie
Jeden minus - wychodzi na wierzch po pewnym czasie, jak wiele razy pisała Kate. W życiu by mi do głowy nie przyszło, że MOJA TWARZ będzie się świecić
)
W moim odczuciu lepsze od dzieciaczka, który mnie okrutnie bielił i podrażniał oczy
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 15:43   #288
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną

Jowisiu, zrob sobie probki sprayow, ja mam 50+ i naprawde jestem zadowolona. Co do bladosci to wlasnie jestem na etapie szukania dobrego samoopalacza do twarzy: testowalam Avene (bardzo delikatny efekt), LRP (bardzo fajny, ale widoczny dopiero po calej nocy) a dzis kupilam sobie dwukomorwy L'oreal Sublime Bronze - od razu tonuje Tez jestem nowicjuszka, ale bardzo podoba mi sie samoopalaczowy efekt - no i nie strasze bladoscia

PS. Mi tonujace Avene nie przypadlo do gustu - nie moj odcien.
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 18:11   #289
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną SPF50+

wg mnie na samoopalonej skórze białość filtrów i tak jest widoczna, bo są one jakby kryjące. z jeśli chodzi o mieszankę białego filtra i tonującego, to próbowałam tego ze sprayem Avene, na dłoni mieszanka miała odcień jasnołososiowy, a po nałożeniu na skórę jakby wylazł na wierzch ten pomarańczowy kolor kremu tonującego wersja biały filtr pod spód + tonujący na wierzch również jest dla mnie za ciemna.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-17, 18:33   #290
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną

Cytat:
Napisane przez justa79
wg mnie na samoopalonej skórze białość filtrów i tak jest widoczna, bo są one jakby kryjące. z jeśli chodzi o mieszankę białego filtra i tonującego, to próbowałam tego ze sprayem Avene, na dłoni mieszanka miała odcień jasnołososiowy, a po nałożeniu na skórę jakby wylazł na wierzch ten pomarańczowy kolor kremu tonującego wersja biały filtr pod spód + tonujący na wierzch również jest dla mnie za ciemna.
U mnie też wyszedł pomarańcz na twarzy, chociaż po zmieszaniu w miarce wyszedł kolor łososiowy i juz miałam nadzieję, że udało mi się stworzyć łososia w wersji home-made A tu klapa.
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 18:59   #291
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną SPF50+

Cytat:
Napisane przez jowisia
Naprawde?? No to jestem uratowana...?
!!!
Jowisia muszę napisać po dłuższym przetestowaniu Avenki toonującej, że jak nałoży się jej zbyt dużo to daje odcień pamarańczu i niestety starasznie mnie to zaczęło wkurzać .
Więc zrób tak jak pisze Contax i idź po pródkę tej tonującej, i jeszcze koniecznie spray!!! Idealny na lato, nic nie bieli, szybko się wchłania .
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 19:20   #292
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną SPF50+

Aby uniknąć pomarańcza tonującej avenki według mnie najlepszym sposobem, jest nałożenie normalnego filtra, poczekać aż się wchłonie i na to dla koloru (dosłownie ociupinka) tonującej. Wtedy wszystko jest OK. Jak pomiesza się dwa filterki na dłoni to niestety mamy gwarantowaną marchew na twarzy.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 19:27   #293
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną

Cytat:
Napisane przez joasiak1
U mnie też wyszedł pomarańcz na twarzy, chociaż po zmieszaniu w miarce wyszedł kolor łososiowy i juz miałam nadzieję, że udało mi się stworzyć łososia w wersji home-made A tu klapa.


Cytat:
Napisane przez Paula07
Jowisia muszę napisać po dłuższym przetestowaniu Avenki toonującej, że jak nałoży się jej zbyt dużo to daje odcień pamarańczu i niestety starasznie mnie to zaczęło wkurzać .
Więc zrób tak jak pisze Contax i idź po pródkę tej tonującej, i jeszcze koniecznie spray!!! Idealny na lato, nic nie bieli, szybko się wchłania .
Jak sie nalozy ZBYT duzo. Ale jak sie nalozy tylko ociupinke to moze bedzie dobra? Przeciez wszystko dziewczyny zalezy od proporcji... Tak jak pisze Contax, jezeli tylko ociupinke sie maznie, doslownie kapeczke, to powinno byc ok...? Mysle, ze tak

Aaaa, no i przemysle ten spray. To przy nastepnym napadzie na parapteke (bo juz mi sie Antek Zel konczy) zakupuje mleczko +50 i spray, tak.

Dziekuje dziewczynki
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 19:35   #294
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną

Jowisi dokładnie tak, kropeczka tonującej dla kolorku. I kup mleczko i spray SPF 50+ avenki.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 19:40   #295
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną

Cytat:
Napisane przez Contax
Jowisi dokładnie tak, kropeczka tonującej dla kolorku. I kup mleczko i spray SPF 50+ avenki.
Co ja bym bez was zrobila....
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 20:35   #296
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną

Cytat:
Napisane przez jowisia
Co ja bym bez was zrobila....
i nawzajem a kto nam łososia przytaszczył ?
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 22:27   #297
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną

Na mojej z natury bladej twarzy w odcieniu chorej niebieskawej szarości idealnie spisuje sie zestaw samoopalacz avenki plus cokolwiek...najidealniej było z łososiem ....ach....
teraz mam albinosa (musiałam się trochę bardziej "opalić") i LRP DP - w obydwóch przypadkach brązerek nie jest wymagany - a w tym drugim nawet niewskazany
malutki problem pojawił się dopiero dość niedawno kiedy z okazji promocji w AwS otrzymałam darmowa butlę toniku effaclar - który to, z zadziwiającą skutecznością zmywa z mojej twarzy wszystko łącznie z samoopalaczem :/
do tej pory samoopalałam się dwa razy w tygodniu teraz muszę trzy....ale i tak jestem zadowolona
nie spotkałam jeszcze jakiegokolwiek kremu tonującego który pasowałby do mojej karnacji....ale nie żałuję
marianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 02:51   #298
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną

Cytat:
Napisane przez marianna
malutki problem pojawił się dopiero dość niedawno kiedy z okazji promocji w AwS otrzymałam darmowa butlę toniku effaclar - który to, z zadziwiającą skutecznością zmywa z mojej twarzy wszystko łącznie z samoopalaczem :/
marianno - to alkohol pozbawia cię opalenizny. Uważaj z tym tonikiem, zwłaszcza jak używasz D-P to go sobie daruj, można sobie zafundować niezłe podrażnienie.
Znacznie lepszy jest jednak micel biodermy do mycia.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 23:10   #299
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną

Cytat:
Napisane przez jowisia
Poszlam dzis do szkoly, a moja przyjaciolka (ta sama chinka) mowi : a co ci sie stalo w twarz? masz wszedzie biale mazy!! I zaczyna mi to scierac i rozsmarowywac. I pomyslec, ze tak przez pol miasta przeszlam Bo jakos przyzwyczajona do lososia w lazienkowym swietle nie zauwazylam Wkurzylam sie teraz... Albinos to jakas lipa. BEZ POROWNANIA Z LOSOSIEM... I wogole wszyscy sie pytaja co ja taka blada Eeeeech....
a ja na albinoska nakładam puder , a na puder bronzer sephory, polecony przez Kate 30 i efekt jest zadawalający, do samoopalacza ostatnio nie mam siły
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 07:35   #300
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną

Cytat:
Napisane przez sylwiani
a ja na albinoska nakładam puder , a na puder bronzer sephory, polecony przez Kate 30 i efekt jest zadawalający, do samoopalacza ostatnio nie mam siły
Najważniejsze to dobrać sobie dobry duet.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:55.