Czarnow³ose;) - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2007-09-15, 18:27   #811
Ponura
Wtajemniczenie
 
Avatar Ponura
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 2 594
Dot.: Czarnow³ose:)

Czekoladowy br±z w³a¶nie mam na my¶li Wszystko palette mo¿na sobie o kant zadu pot³uc. Poza tym moja fryzjerka powiedzia³a mi onegdaj, ¿e palette zawiera mnóstwo metali ciê¿kich i jest niefajne...
Ponura jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-15, 18:47   #812
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomo¶ci: 1 361
Dot.: Czarnow³ose:)

Kupi³am Joannê - chcia³am Mariona, ale nie by³o ³adnego koloru (¶redni br±z by³ na opakowaniu chyba jeszcze brzydszy ni¿ moje w³asne) mam zd³e do¶wiadczenia z farb± Joanny, no ale mo¿e szampon bedzie lepszy...
__________________
Niewidzialny jak ska³a, ska³a
Przybywa z otch³ani ¶wiat³a, ¶wiat³a
Cz³owiek widmo!
Agatin-K jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-15, 18:47   #813
ruda7816
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: MONKownia
Wiadomo¶ci: 7 197
Dot.: Czarnow³ose:)

No wlasnie, to samo s³yszalam. Sama kiedys uzywalam d³ugo ale moje w³osy tylko na tym ucierpia³y
__________________
.
ruda7816 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-15, 18:58   #814
Ponura
Wtajemniczenie
 
Avatar Ponura
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 2 594
Dot.: Czarnow³ose:)

No w³a¶nie ....

A tak przy okazji: te¿ jestem czorna
Ponura jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-16, 08:36   #815
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomo¶ci: 1 361
Dot.: Czarnow³ose:)

Uff, w tym szamponie by³o sporo utleniacza 6%, mam nadziejê, ¿e mimo wszystko kolor zmyje siê do koñca... i tak potrzymam d³u¿ej, ¿eby jak najbardziej czarny wyszed³... chocia¿ ja i tak mam tendencjê do "zczerniania" ludzi (tak jak niektórzy na wszystkich szatynów, nawet najciemniejszych, mówi± "ciemny blondyn", tak dla mnie dziewczyna o czekoladowych, ciemnobr±zowych w³osach jest ju¿ czarnul± ) wiêc powinnam byæ zadowolona... jak zmyjê to zobaczê

Aha, i mam pewn± propozycjê nie do odrzucenia: w w±tku "br±zowow³ose farbowane" dziewczyny wklejaj± nie modelki, a swoje w³asne zdjêcia... natomiast tutaj jest wiele zdjêæ modelek, gwiazd itp., a mo¿e te¿ dodawa³yby¶my zdjêcia swoich w³osów? wiadomo, ¿e z czerni± jest inaczej ni¿ z blondem czy br±zem - nie ma tak wielu odcieni, a ró¿nice miêdzy nimi s± minimalne, ale zawsze jakie¶... no i czarny ró¿nie komponuje siê z ró¿nymi odcieniami skóry... ja obiecujê, ¿e jak bêdê dysponowa³a aparatem (ale to ju¿ po nastêpnym szamponowaniu pewnie ) to co¶ wklejê dla dobra przysz³ych pokoleñ

EDIT:
Jestem czarnul± ale jest to czerñ bez odcienia niebieskiego, tylko z odcieniem czekoladowym, chocia¿ tam, gdzie mia³am rude pasemka jest wyra¼ny ciemny br±z. Kolorek co¶ w rodzaju jak tego jaki mia³a Lindsay Lohan jak by³a brunetk±, za³±czam jej fotki (bo swoich nie mam )
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 0_61_lohan_lindsay_120806.jpg (9,1 KB, 53 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg lindsay-lohan-picture-1.jpg (49,4 KB, 102 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 26121973.jpg (20,0 KB, 102 za³adowañ)
__________________
Niewidzialny jak ska³a, ska³a
Przybywa z otch³ani ¶wiat³a, ¶wiat³a
Cz³owiek widmo!

Edytowane przez Agatin-K
Czas edycji: 2007-09-16 o 10:39 Powód: aktualizacja postu :P
Agatin-K jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-16, 15:01   #816
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 7 406
Dot.: Czarnow³ose:)

Mia³am ju¿ wiele kolorów (mahoñ, br±z, ¶liwka), jednak stwierdzi³am, ¿e najlepiej mi w granatowej czerni i chyba przy niej pozostanê. Mój naturalny kolor to kasztan, ale wolê ciemniejszy odcieñ. Za kilka dni farbujê (farbê kupujê od kole¿anki) i ju¿ siê nie mogê doczekaæ.
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-18, 13:11   #817
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 4 232
Dot.: Czarnow³ose:)

Kupi³am sobie farbê Lorea'l Excellence w odcieniu br±z i chyba wysz³y mi baaardzo mocno br±zowe, co? Pasuje do tego w±tku? Farbowa³ mnie pierwszy raz w ¿yciu m±¿, a to w³osy ¶wie¿o po umyciu, tylko rozczesane, dlatego stercz± w ró¿ne strony Ogólnie farba jest dobra, delikatna, bardzo ³atwo siê zmywa ze skóry, tylko wysz³a ciut za ciemna, ale co tam
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg PICT0004.JPG (84,6 KB, 57 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg PICT0005.JPG (65,9 KB, 85 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg PICT0008.JPG (62,1 KB, 125 za³adowañ)
__________________
Nie odpowiadam w w±tku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2007-09-18, 13:44   #818
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 9 384
Angry Dot.: Czarnow³ose:)

Cytat:
Napisane przez Sovilo Poka¿ wiadomo¶æ
Kupi³am sobie farbê Lorea'l Excellence w odcieniu br±z i chyba wysz³y mi baaardzo mocno br±zowe, co? Pasuje do tego w±tku? Farbowa³ mnie pierwszy raz w ¿yciu m±¿, a to w³osy ¶wie¿o po umyciu, tylko rozczesane, dlatego stercz± w ró¿ne strony Ogólnie farba jest dobra, delikatna, bardzo ³atwo siê zmywa ze skóry, tylko wysz³a ciut za ciemna, ale co tam
slicznie wlasnie taki odcien mi sie podoba zdecydowanie bardziej niz sztuczna czern z pudelka
truskawkowawiosna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-18, 15:23   #819
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 4 232
Dot.: Czarnow³ose:)

?¦licznie Powiem mê¿owi, puszy siê, ¿e farbuje jak mistrz stwierdzi³, ¿e to jak malowanie ¶ciany, tylko, ¿e ¶ciana mniej zrzêdzi Gupsi br±z wychodzi jak ciemny br±z, ciemny br±z jak czarny, to po co tyle nazw Truskawkowa, Ty mi siê o wiele bardziej podobasz w blond w³osach jak taki elf
__________________
Nie odpowiadam w w±tku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-18, 15:38   #820
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 9 384
Dot.: Czarnow³ose:)

Cytat:
Napisane przez Sovilo Poka¿ wiadomo¶æ
?¦licznie Powiem mê¿owi, puszy siê, ¿e farbuje jak mistrz stwierdzi³, ¿e to jak malowanie ¶ciany, tylko, ¿e ¶ciana mniej zrzêdzi Gupsi br±z wychodzi jak ciemny br±z, ciemny br±z jak czarny, to po co tyle nazw Truskawkowa, Ty mi siê o wiele bardziej podobasz w blond w³osach jak taki elf
haha, pochwal go bo zasluzyl, niech sie cieszy ja swego czasu prosilam o pomoc siostre przy farbowaniu, ale tak marudzila, ze nauczylam sie sama farbowac i o dziwo wychodzilo w miare rowno mi sie strasznie podoba taki kolor jaki masz, z daleka jak czarny, z bliska lsniacy i wielowymiarowy, bo czern ma taki satynowy polysk, brazy to dopiero lsnia... ale z naturalnie jasnych wlosow kolor szybciej sie spiera, albo po prostu bardziej to widac

dziekuje za komplement chyba faktycznie wygladam lepiej w jasnych, co nie znaczy, ze przestalam uwazac, ze czarnulki czesto powalaja swoim wygladem
truskawkowawiosna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-18, 16:01   #821
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 4 232
Dot.: Czarnow³ose:)

Ja podziwiam jak piêknie zesz³a¶ z kruczej czerni do blondu, który nie jest sztucznie, czego nie znoszê, tylko taki ciep³y, naturalny O ile pamiêtam, to sama dekoloryzowa³a¶?
__________________
Nie odpowiadam w w±tku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-18, 23:20   #822
entropia
Rozeznanie
 
Avatar entropia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków i okolice
Wiadomo¶ci: 505
Dot.: Czarnow³ose:)

A oto moja transformacja czerni w ciemny br±z... (byc moze nie widac, lecz tak jest;P mala roznica a jednak) Chyba powroce jednak do czerni, br±z strasznie szybko p³owieje:/
entropia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-18, 23:21   #823
entropia
Rozeznanie
 
Avatar entropia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków i okolice
Wiadomo¶ci: 505
Dot.: Czarnow³ose:)

No tak, nie zaladowalam :P
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg olcik.JPG (91,3 KB, 305 za³adowañ)
entropia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-19, 08:11   #824
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 4 232
Dot.: Czarnow³ose:)

Ale ¶liczna z Ciebie dziewczyna Fajnie podkre¶lasz oczy, pasuje Ci
__________________
Nie odpowiadam w w±tku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-19, 11:18   #825
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomo¶ci: 1 361
Dot.: Czarnow³ose:)

Entropia, pisa³a¶ kiedy¶, ¿e jeste¶ z natury blondynk±, i to ca³kiem jasn±... i przyznam ¿e w to nie uwierzê ciemne kolory s± dla Ciebie stworzone. A nie masz Ty aby jaki¶ fotek w naturalnych w³osach? bo dalej nie wierzê...
__________________
Niewidzialny jak ska³a, ska³a
Przybywa z otch³ani ¶wiat³a, ¶wiat³a
Cz³owiek widmo!
Agatin-K jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-19, 15:08   #826
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomo¶ci: 8 686
Dot.: Czarnow³ose:)

Entropia ³adnie ci w tym kolorze

Ja dzis farbuje na granatowa czern , Frerii bede uzywac, ciekawe jak wyjdzie
Zmijka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-19, 15:33   #827
Ponura
Wtajemniczenie
 
Avatar Ponura
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 2 594
Dot.: Czarnow³ose:)

Feria jest rzadka jak @$@#%^ Zapaskudzi³am ni± ca³± ³azienkê, pod³ogê i szlafrok A na dodatek ¶cieka³a i przez miesi±c mia³am zafarbowane na czarno w³oski na twarzy, wygl±da³o to jakbym siê nie my³a Tak¿e powodzenia

Chocia¿ trzyma siê nie¼le, fakt.
Ponura jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-19, 15:57   #828
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomo¶ci: 8 686
Dot.: Czarnow³ose:)

Cytat:
Napisane przez Ponura Poka¿ wiadomo¶æ
Feria jest rzadka jak @$@#%^ Zapaskudzi³am ni± ca³± ³azienkê, pod³ogê i szlafrok A na dodatek ¶cieka³a i przez miesi±c mia³am zafarbowane na czarno w³oski na twarzy, wygl±da³o to jakbym siê nie my³a Tak¿e powodzenia

Chocia¿ trzyma siê nie¼le, fakt.
a to mnie przerazilas teraz.
Na ulotce jest napisane, zeby nakladac na zmoczone wlosy, chyba wyjatkowo ich nie poslucham.
ciekawe jak to sie skonczy
Zmijka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-19, 17:47   #829
entropia
Rozeznanie
 
Avatar entropia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków i okolice
Wiadomo¶ci: 505
Dot.: Czarnow³ose:)

Cytat:
Napisane przez Agatin-K Poka¿ wiadomo¶æ
Entropia, pisa³a¶ kiedy¶, ¿e jeste¶ z natury blondynk±, i to ca³kiem jasn±... i przyznam ¿e w to nie uwierzê ciemne kolory s± dla Ciebie stworzone. A nie masz Ty aby jaki¶ fotek w naturalnych w³osach? bo dalej nie wierzê...
Moje naturalny kolor... Hmm... Kiedy to bylo Nie mam niestety zdjec z tego okresu gdyz wczesnie zaczelam farbowac wlosy :/ A to, ze jest mi dobrze w ciemnych wlosach to fakt - wszyscy mi to mowia i sama to zauwazam. Zdradza mnie jedynie jasna karnacja... ;P i niebieskie oczy.

btw. sztuke kamuflazu widocznie opanowalam w calkiem niezlym stopnu, gdyz nikt nie moze dac wiary w moj naturalny kolor wlosow ;P w blondzie wygladam jak myszka :P
entropia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-19, 19:34   #830
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomo¶ci: 1 361
Dot.: Czarnow³ose:)

Znam sporo osób z ciemnymi w³osami które maj± niebieskie oczy

A ta sztuka kamufla¿u jak wygl±da? Malujesz brwi, czy masz ciemne z natury? wygl±daj± naturalnie...
__________________
Niewidzialny jak ska³a, ska³a
Przybywa z otch³ani ¶wiat³a, ¶wiat³a
Cz³owiek widmo!
Agatin-K jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-19, 19:45   #831
entropia
Rozeznanie
 
Avatar entropia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków i okolice
Wiadomo¶ci: 505
Dot.: Czarnow³ose:)

Bardzo dobra henna czyni cuda
entropia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-19, 20:11   #832
777samara
Raczkowanie
 
Avatar 777samara
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 217
Dot.: Czarnow³ose:)

Cytat:
Napisane przez Ponura Poka¿ wiadomo¶æ
Feria jest rzadka jak @$@#%^ Zapaskudzi³am ni± ca³± ³azienkê, pod³ogê i szlafrok A na dodatek ¶cieka³a i przez miesi±c mia³am zafarbowane na czarno w³oski na twarzy, wygl±da³o to jakbym siê nie my³a Tak¿e powodzenia

Chocia¿ trzyma siê nie¼le, fakt.


Osobi¶cie siê nie zgodzê, u¿y³am ostatnio i jestem bardzo zadowolona nic nie napaskudzi³am, troszkê tylko przy czole mia³am ciemniejsz± skórê ale po 2 dniach ¶ladu nie by³o. A od¿ywka dodawana do tej farby jest CUDOWNA..
777samara jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-19, 20:17   #833
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomo¶ci: 1 361
Dot.: Czarnow³ose:)

Ja siê henny bojê... w sumie mam do¶æ ciemne brwi, nawet teraz przy niemal czarnych w³osach nie robi± one wiêkszego problemu, chocia¿ my¶lê nad zakupem br±zowej kredki, ¿eby dodatkowo je podkre¶liæ...

Ostatnio us³ysza³am co¶, co by³o dla mnie kompletnym zaskoczeniem, ale jak¿e mi³ym... kole¿anki (jeszcze jak mia³am swój sprany br±zoworudawy sraczkowaty kolor) zgodnie stwierdzi³y, ¿e ³adnie by mi by³o w czerni. Sk³ama³abym, gdybym powiedzia³a, ¿e mnie to nie ucieszy³o wcze¶niej wszyscy odradzali mi ciemne kolory. No i na takiej stronce gdzie dobiera siê komputerowo fruzury i kolory (fryzury niezaciekawe, ale z kolorem mozna pokombinowac) tez zauwazylam, ze w jasnych odcieniach blondu wygladam bardzo niekorzystnie, najgorzej w czerwonorudych kolorach, zas bardzo ladnie w brazach - od jasnego do bardzo ciemnego. Dlatego jednak nie wracam do naturalnego, a i prawdziw± granatow± czerñ te¿ kiedy¶ wypróbujê, ale tylko, jako zmywalny szampon
__________________
Niewidzialny jak ska³a, ska³a
Przybywa z otch³ani ¶wiat³a, ¶wiat³a
Cz³owiek widmo!
Agatin-K jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-19, 20:34   #834
777samara
Raczkowanie
 
Avatar 777samara
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 217
Dot.: Czarnow³ose:)

co to za stronka??
777samara jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-19, 20:50   #835
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomo¶ci: 8 686
Dot.: Czarnow³ose:)

Pofarbowa³am sie Feria no i miala byc niebieska czern i mam czern, fiolet to mi zostal na skorze g³owy
nie wiem, moze w dziennym ¶wietle bedzie widac jakies niebieski odblaski
ale ogolnie farba nie jest zla, poki co
Zmijka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-19, 21:21   #836
entropia
Rozeznanie
 
Avatar entropia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków i okolice
Wiadomo¶ci: 505
Dot.: Czarnow³ose:)

Cytat:
Napisane przez Agatin-K Poka¿ wiadomo¶æ
Ja siê henny bojê... w sumie mam do¶æ ciemne brwi, nawet teraz przy niemal czarnych w³osach nie robi± one wiêkszego problemu, chocia¿ my¶lê nad zakupem br±zowej kredki, ¿eby dodatkowo je podkre¶liæ...

Ostatnio us³ysza³am co¶, co by³o dla mnie kompletnym zaskoczeniem, ale jak¿e mi³ym... kole¿anki (jeszcze jak mia³am swój sprany br±zoworudawy sraczkowaty kolor) zgodnie stwierdzi³y, ¿e ³adnie by mi by³o w czerni. Sk³ama³abym, gdybym powiedzia³a, ¿e mnie to nie ucieszy³o wcze¶niej wszyscy odradzali mi ciemne kolory. No i na takiej stronce gdzie dobiera siê komputerowo fruzury i kolory (fryzury niezaciekawe, ale z kolorem mozna pokombinowac) tez zauwazylam, ze w jasnych odcieniach blondu wygladam bardzo niekorzystnie, najgorzej w czerwonorudych kolorach, zas bardzo ladnie w brazach - od jasnego do bardzo ciemnego. Dlatego jednak nie wracam do naturalnego, a i prawdziw± granatow± czerñ te¿ kiedy¶ wypróbujê, ale tylko, jako zmywalny szampon
Henna nie jest taka straszna ;D zaraz po zmyciu henny wygladalam jak Bre¿niew ale pozniej wszystko fajnie sie zmylo, kolor zostal tylko na brwiach
entropia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-19, 21:45   #837
Ponura
Wtajemniczenie
 
Avatar Ponura
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 2 594
Dot.: Czarnow³ose:)

Czarn± powodzi±
Ponura jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-19, 21:46   #838
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomo¶ci: 1 361
Dot.: Czarnow³ose:)

Ale bojê siê, ¿e nie wyjdzie, zniszczy brwi, potem strac± kolor... no i na rzêsy te¿ bym wtedy sobie chcia³a zrobiæ, a jakby mi te zja¶nia³y czy siê zniszczy³y to wpad³abym w g³êbok± depresjê wiêc jednak pozostanê wierna kredce...
__________________
Niewidzialny jak ska³a, ska³a
Przybywa z otch³ani ¶wiat³a, ¶wiat³a
Cz³owiek widmo!
Agatin-K jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-19, 22:02   #839
meg21
Raczkowanie
 
Avatar meg21
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 53
Dot.: Czarnow³ose:)

Cytat:
Napisane przez Ponura Poka¿ wiadomo¶æ
Czekoladowy br±z w³a¶nie mam na my¶li Wszystko palette mo¿na sobie o kant zadu pot³uc. Poza tym moja fryzjerka powiedzia³a mi onegdaj, ¿e palette zawiera mnóstwo metali ciê¿kich i jest niefajne...
ja tez nie polecam palette,w³osy mi strasznie po nich wypada³y
meg21 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-19, 22:24   #840
entropia
Rozeznanie
 
Avatar entropia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków i okolice
Wiadomo¶ci: 505
Dot.: Czarnow³ose:)

Cytat:
Napisane przez Agatin-K Poka¿ wiadomo¶æ
Ale bojê siê, ¿e nie wyjdzie, zniszczy brwi, potem strac± kolor... no i na rzêsy te¿ bym wtedy sobie chcia³a zrobiæ, a jakby mi te zja¶nia³y czy siê zniszczy³y to wpad³abym w g³êbok± depresjê wiêc jednak pozostanê wierna kredce...
Czy henna niszczy brwi? hm... nie zauwazylam ;D a stosuja ja juz dosyc dlugo. Na rzesy rowniez stosowalam henne, czarna i nie ucierpialy, ale nie namawiam a kredka u mnie strasznie sie rozmazuje i w ogole kiepsko wyglada... ale to tylko w moim, pewnie odosobnionym przypadku ;d
entropia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-11-28 18:27:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:56.