INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;) - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-01, 09:52   #2851
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez markoto Pokaż wiadomość
Boso??? Rany on tam zwraca uwagę na buty, ze musza być treningowe, każdy skok to obciążenie na kręgosłup i kolana koniecznie powinny byc dobre buty treningowe, które odpowiednio otrzymają nogę i zapewnia jej amortyzacje.
Ja na początku nie miałam stanika sportowego ale się obkupiłam, polecam
no ćwiczyłam boso do tej pory, bo nie mam butów. Umyję na dzisiaj adidasy
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 10:02   #2852
blanx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Dreamland
Wiadomości: 1 124
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez santi santi Pokaż wiadomość
taaak, własnie ona jest chyba w kazdym filmiku, nawet w reklamie hip hop abs. i zawsze jakies dziwne miny zawsze strzela
Też nie znoszę tej Tanyi...jak kamera na nią podjeżdża to robi takie miny jak srający kot na dachu!

Za to uwielbiam Shaun'a ten gościu motywuje na maksa!

Drogie dziewczęta, Blablak to moja siostra i to ona mnie namówiła na Insanity, za co jej bardzo dziękuję, mam nadzieję, że też osiągnę podobne rezultaty po miesiącu ciężkiej pracy!

W ogóle siebie nie poznaję....wczoraj wróciłam do domu po 22...a o 22.30 już ćwiczyłam i świetnie mi szło! Próbowałam ćwiczyć w poniedziałek przed pracą ale niezbyt dobrze się czułam a po pracy jednak człowiek ma trochę energii w sobie po całym dniu i może dig deeper!

Już nie mogę się doczekać jutra bo jest Cardio Recovery, czyli trochę odpoczynku od skakania
blanx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 10:56   #2853
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez blanx Pokaż wiadomość
Też nie znoszę tej Tanyi...jak kamera na nią podjeżdża to robi takie miny jak srający kot na dachu!

Za to uwielbiam Shaun'a ten gościu motywuje na maksa!

Drogie dziewczęta, Blablak to moja siostra i to ona mnie namówiła na Insanity, za co jej bardzo dziękuję, mam nadzieję, że też osiągnę podobne rezultaty po miesiącu ciężkiej pracy!

W ogóle siebie nie poznaję....wczoraj wróciłam do domu po 22...a o 22.30 już ćwiczyłam i świetnie mi szło! Próbowałam ćwiczyć w poniedziałek przed pracą ale niezbyt dobrze się czułam a po pracy jednak człowiek ma trochę energii w sobie po całym dniu i może dig deeper!

Już nie mogę się doczekać jutra bo jest Cardio Recovery, czyli trochę odpoczynku od skakania
a dołączacie dietę do ćwiczeń czy tylko ćwiczenia?

zazdroszczę siostry, bo moja to jak nawet osiągnę coś swoją pracą lub dbaniem o siebie to ona mi powie, że ja już tak mam, że geny, a ona ma inne xD
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 19:25   #2854
Blablak
Zadomowienie
 
Avatar Blablak
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 959
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Hej dziewczyny, co do diety, to nie stosuje tej dolaczonej do programu Insanity, ale sklamalabym mowiac ze jem tak jak jadlam wczesniej.
Jem co 3-4 godziny, tak zeby zawsze byc najedzonym, jem duzo produktow ktore zawieraja bialko: mieso, serki wiejskie, jajka, orzechy itp
Jezeli chodzi o chleb to pozwalam sobie na niego raz dziennie (sniadanie). Przewaznie jem na sniadanie albo chlebek pelnoziarnisty, albo owsianke. Ostatnio jestem fanka owsianki z owocami i orzechami, mniam
Niestety nie jem za duzo warzyw (duzy blad, wiem), bo nie przepadam za nimi. Z owocow najbardziej lubie banany, czesto jem na 30 min - 1 godzine przed treningiem, zeby dodac sobie zastrzyk energii. Cwicze wieczorami, wiec po treningu nie jem wielkich posilkow. Zazwyczaj jest to odzywka bialkowa z mlekiem lub jem cala kule mozzarelli low fat (swietne zrodlo bialka - 20 gram bialka i 8 gram tluszczu na 100 gram produktu)
Ogolnie recz biorac nie licze kalorii, aczkolwiek wydaje mi sie ze jem ok. 1500 kcal dziennie, czasami wiecej.
I najwazniejsze: raz w tygodniu jem to na co tylko mam ochote. Tak sobie ustalilam. oczywiscie w granicach rozsadku, nie obzeram sie, ale mam slabosc do czekolady i fast foodow, wiec raz w tygodniu batonik i cheeseburger z macdonalda to dla mnie mus.
Mysle ze to nic zlego i o ile nie je sie 2000 kalorii dziennie w slodyczach i nie robi sie tego codziennie, nie powinno to zaszkodzic ani naszej diecie ani zdrowiu.
O kurde, ale elaborat napisalam LOL
Aaa i jeszcze jedno mozecie polecic jakies ladne, niedrogie i dobre staniki sportowe? Bo ja mam jeden, ale potrzebuje jakiegos na zmiane, bo tak to musze w kolko prac jeden stanik.

---------- Dopisano o 19:25 ---------- Poprzedni post napisano o 18:12 ----------

Sorki, ze 2 posty pod rzad, ale chcialam tytlko napisac, ze wlasnie zrobilam Core cardio and balance z recovery week i powiem jedno: dostalam niezle baty
Ale przynajmniej jest ciekawie, bo cwiczenia sa troche inne,niz te w pierwszym miesiacu.

Jak wam dzisiaj idzie???
Blablak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 20:12   #2855
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez Blablak Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, co do diety, to nie stosuje tej dolaczonej do programu Insanity, ale sklamalabym mowiac ze jem tak jak jadlam wczesniej.
Jem co 3-4 godziny, tak zeby zawsze byc najedzonym, jem duzo produktow ktore zawieraja bialko: mieso, serki wiejskie, jajka, orzechy itp
Jezeli chodzi o chleb to pozwalam sobie na niego raz dziennie (sniadanie). Przewaznie jem na sniadanie albo chlebek pelnoziarnisty, albo owsianke. Ostatnio jestem fanka owsianki z owocami i orzechami, mniam
Niestety nie jem za duzo warzyw (duzy blad, wiem), bo nie przepadam za nimi. Z owocow najbardziej lubie banany, czesto jem na 30 min - 1 godzine przed treningiem, zeby dodac sobie zastrzyk energii. Cwicze wieczorami, wiec po treningu nie jem wielkich posilkow. Zazwyczaj jest to odzywka bialkowa z mlekiem lub jem cala kule mozzarelli low fat (swietne zrodlo bialka - 20 gram bialka i 8 gram tluszczu na 100 gram produktu)
Ogolnie recz biorac nie licze kalorii, aczkolwiek wydaje mi sie ze jem ok. 1500 kcal dziennie, czasami wiecej.
I najwazniejsze: raz w tygodniu jem to na co tylko mam ochote. Tak sobie ustalilam. oczywiscie w granicach rozsadku, nie obzeram sie, ale mam slabosc do czekolady i fast foodow, wiec raz w tygodniu batonik i cheeseburger z macdonalda to dla mnie mus.
Mysle ze to nic zlego i o ile nie je sie 2000 kalorii dziennie w slodyczach i nie robi sie tego codziennie, nie powinno to zaszkodzic ani naszej diecie ani zdrowiu.
O kurde, ale elaborat napisalam LOL
Aaa i jeszcze jedno mozecie polecic jakies ladne, niedrogie i dobre staniki sportowe? Bo ja mam jeden, ale potrzebuje jakiegos na zmiane, bo tak to musze w kolko prac jeden stanik.

---------- Dopisano o 19:25 ---------- Poprzedni post napisano o 18:12 ----------

Sorki, ze 2 posty pod rzad, ale chcialam tytlko napisac, ze wlasnie zrobilam Core cardio and balance z recovery week i powiem jedno: dostalam niezle baty
Ale przynajmniej jest ciekawie, bo cwiczenia sa troche inne,niz te w pierwszym miesiacu.

Jak wam dzisiaj idzie???
mi dobrze Już 10 dzień jeszcze 6 razy tyle
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 07:52   #2856
blanx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Dreamland
Wiadomości: 1 124
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Wczorajsze plyo zaliczone znów ćwiczyłam przed 23 i było extra chyba przedwczoraj musiałam sobie nadwyrężyć lewą łydkę bo mnie wczoraj bolała przy rozciąganiu i była taka "sztywna" ale dalam radę do końca. Waga powoli ale systematycznie leci w dół, ja również nie mam specjalnie opracowanej diety, nie jem słodyczy, ciemny chleb, owoce i duuuużo serków wiejskich Pomierzę się za tydzień po fit teście, zobaczymy czy coś tam się ruszyło

A Wy jak tam???
blanx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 08:03   #2857
cerr
Raczkowanie
 
Avatar cerr
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: jamaica
Wiadomości: 99
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Blablak ja robię tak samo z jednym dniem na wszystko ;p uwielbiam słodycze a teraz jak jestem w Anglii i jest och całe mnóstwo do spróbowania to nie mogłabym się bez tego obyć ;p

Ja wczoraj poległam znowy przez cholerną kolkę to samo miałam przy bieganiu. Najgorsze jest to, że ćwiczę zawsze na czczo albo jakąś godzinę dwie po posiłku, staram się nawet za dużo nie pić przez ten czas a tu dupa Zrobiłam znaleziony wczoraj booty shaking na talie i rozgrzewkę z insanity i nie mogłam już nic wycisnąć mam nadzieję, że dzisiaj będzie lepiej. Jedyny plus wczorajszego dnia: trzymanie się diety

witam serdecznie Blanx
__________________
56 ->55-> 51

SŁODYCZOWO-FASTFOODOWO-CHIPSOWY ODWYK

http://bemylittlestar.tumblr.com/

od 17.09.12 studentka dietetyki na Birmingham City University

cerr jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-02, 08:15   #2858
blanx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Dreamland
Wiadomości: 1 124
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez cerr Pokaż wiadomość
Blablak ja robię tak samo z jednym dniem na wszystko ;p uwielbiam słodycze a teraz jak jestem w Anglii i jest och całe mnóstwo do spróbowania to nie mogłabym się bez tego obyć ;p

Ja wczoraj poległam znowy przez cholerną kolkę to samo miałam przy bieganiu. Najgorsze jest to, że ćwiczę zawsze na czczo albo jakąś godzinę dwie po posiłku, staram się nawet za dużo nie pić przez ten czas a tu dupa Zrobiłam znaleziony wczoraj booty shaking na talie i rozgrzewkę z insanity i nie mogłam już nic wycisnąć mam nadzieję, że dzisiaj będzie lepiej. Jedyny plus wczorajszego dnia: trzymanie się diety

witam serdecznie Blanx
Blablak też mieszka w UK i mnie szczuje jakimiś linkami ze swoją ulubioną czekoladą którą je w te "grzeszne" dni (nieładnie siostra). Ja będę mieć grzeszny dzień chyba w sobotę bo zamierzam wmłócić cały kubełek lodów Choka Block (jest w UK w Tesco też ).

Dziś cardio recovery (uff )

Aha no i muszę te białka wreszcie kupić!!!

Miłego dnia
blanx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 09:32   #2859
Blablak
Zadomowienie
 
Avatar Blablak
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 959
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Ja wcale za duzo nie jem, w UK tyje sie od powietrza. Taka jest moja teoria

Cerr, mowisz o tym booty shaking Tiffany Rothe? Podobaja mi sie jej cwiczenia.
A problemy z kolka tez na poczatku mialam, ale wydaje mi sie ze w moim przypadku to bylo przez zle oddychanie (to znaczy lykanie powietrza przy wdechu). Teraz staram sie wdychac nosem i wydychac ustami i jest git.

Mam dzis apetyt na cos czekoladowego a do niedzieli daleko, dalekooo
Blanx nie kus tak tu tymi lodami

Edytowane przez Blablak
Czas edycji: 2012-08-02 o 09:38
Blablak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 12:52   #2860
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez blanx Pokaż wiadomość
Wczorajsze plyo zaliczone znów ćwiczyłam przed 23 i było extra chyba przedwczoraj musiałam sobie nadwyrężyć lewą łydkę bo mnie wczoraj bolała przy rozciąganiu i była taka "sztywna" ale dalam radę do końca. Waga powoli ale systematycznie leci w dół, ja również nie mam specjalnie opracowanej diety, nie jem słodyczy, ciemny chleb, owoce i duuuużo serków wiejskich Pomierzę się za tydzień po fit teście, zobaczymy czy coś tam się ruszyło

A Wy jak tam???
niech Wasi rodzice mnie adoptują chce takie siostry

a ja wczoraj zrobiłam insanity i hip hop abs ze środy z pierwszego tygodnia. Zrobię tydzień do końca a od poniedziałku zaczynam insanity + miesięczny program hip hop abs. Nie męczy mnie i jest idealny po insanity, bo powoli wycisza mój organizm po harówce
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 21:11   #2861
Blablak
Zadomowienie
 
Avatar Blablak
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 959
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Ja raz robilam hip hop abs, bardzo fajne cwiczenia, bardziej jak taniec niz harowka
Moj 30 dzien z Insanity zaliczony Bardzo mi sie podoba shoulder burners in plie, ramiona bola jak cholera
Blablak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-02, 21:20   #2862
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez Blablak Pokaż wiadomość
Ja raz robilam hip hop abs, bardzo fajne cwiczenia, bardziej jak taniec niz harowka
Moj 30 dzien z Insanity zaliczony Bardzo mi sie podoba shoulder burners in plie, ramiona bola jak cholera
nie strasz, mnie przerażają ćwiczenia na ramiona, a dla mnie hip hop abs jest lekkie, ale chyba zrobie całość

a tak w ogóle dziewczyny, jak skończycie insanity będziecie ćwiczyć coś innego? jeśli tak to może potem stworzymy sobie jakiś wątek na plotkowym i będziemy się wspierać, bo tak fajnie się z Wami gada
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 21:47   #2863
Blablak
Zadomowienie
 
Avatar Blablak
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 959
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

No ja jak skoncze Insanity to moze zrobie Asylum albo P90X, bo duzo na ten temat slyszalam dobrego. Jedyne co mnie przeraza, w p90x to to ze trwa 90 dni mysle ze bede robic ten albo inny program do 3-4 razy w tygodniu bo jak narazie wszystko sie kreci wokol treningow i diety, a gdzie tu zycie, imprezy jak narazie nie mam sily funkcjonowac haha
To dobry pomysl zeby pozniej sie przeniesc na plotkowy i bedziemy sie nawzajem dopingowac dalej.
Blablak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 23:03   #2864
cerr
Raczkowanie
 
Avatar cerr
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: jamaica
Wiadomości: 99
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

dziewczyny ja stopuje :< jutro kończę pracę w biurze i idę robić na fabrykę, 10 godzinne dniówki z dojazdem godzina w tą godzina w tamtą i rowerem 20 min... nie ma opcji żebym jeszcze po tym robiła insanity jeśli mi pozwolicie to zostane z wami, na ploty i pogaduchy a jak skończę pracę (gdzieś 15-16.08) to wrócę do planu (albo raczej zacznę od początku) ech wszystko przeciwko mnie

a co do tego, ze w uk się tyje od powietrza... coś w tym jest jak ktoś ma problemy z niedowagą to go tu na tydzień-dwa wpuścić i po kłopocie

i tak blablak właśnie o tych, zaraz jeszcze zrobię, żeby nie było, że dzisiaj się nie ruszyłam w ogóle

to jak pozwolicie mi zostać ?
__________________
56 ->55-> 51

SŁODYCZOWO-FASTFOODOWO-CHIPSOWY ODWYK

http://bemylittlestar.tumblr.com/

od 17.09.12 studentka dietetyki na Birmingham City University

cerr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 10:32   #2865
Blablak
Zadomowienie
 
Avatar Blablak
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 959
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cerr, nie martw sie. Pracowalam kiedys w fabryce i wiem jak to jest, ciezko znalezc czas na jakakolwiek inna aktywnosc po takiej harowce. Nie przejmuj sie, jak bedziesz miala czas i sile to ruszaj dalej do boju!

maly off topic: widze, ze bedziesz studiowac dietetyke, super ja tez chcialam skladac na dietetyke, ale nie bylo takiego kierunku na okolicznych uczelniach, wiec wybralam psychology nie wiem jak ty, ale ja nie moge sie doczekac rozpoczecia roku akademickiego

Dlaczego tutaj jest tak pusto? Nikt nie robi Insanity?

Inspiracja na dzis: http://magdanlena.blogspot.co.uk/ Magdalena schudla 20 kg, moim zdaniem ma figure idealna Da sie? Da sie

Edytowane przez Blablak
Czas edycji: 2012-08-03 o 10:41
Blablak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 13:14   #2866
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez Blablak Pokaż wiadomość
No ja jak skoncze Insanity to moze zrobie Asylum albo P90X, bo duzo na ten temat slyszalam dobrego. Jedyne co mnie przeraza, w p90x to to ze trwa 90 dni mysle ze bede robic ten albo inny program do 3-4 razy w tygodniu bo jak narazie wszystko sie kreci wokol treningow i diety, a gdzie tu zycie, imprezy jak narazie nie mam sily funkcjonowac haha
To dobry pomysl zeby pozniej sie przeniesc na plotkowy i bedziemy sie nawzajem dopingowac dalej.
Ja do p90x nie mam przyrządów, zwłaszcza drążka, abez tego chyba nie ma sensu robić, a też chciałabym
Cytat:
Napisane przez cerr Pokaż wiadomość
dziewczyny ja stopuje :< jutro kończę pracę w biurze i idę robić na fabrykę, 10 godzinne dniówki z dojazdem godzina w tą godzina w tamtą i rowerem 20 min... nie ma opcji żebym jeszcze po tym robiła insanity jeśli mi pozwolicie to zostane z wami, na ploty i pogaduchy a jak skończę pracę (gdzieś 15-16.08) to wrócę do planu (albo raczej zacznę od początku) ech wszystko przeciwko mnie

a co do tego, ze w uk się tyje od powietrza... coś w tym jest jak ktoś ma problemy z niedowagą to go tu na tydzień-dwa wpuścić i po kłopocie

i tak blablak właśnie o tych, zaraz jeszcze zrobię, żeby nie było, że dzisiaj się nie ruszyłam w ogóle

to jak pozwolicie mi zostać ?

Cytat:
Napisane przez Blablak Pokaż wiadomość
Cerr, nie martw sie. Pracowalam kiedys w fabryce i wiem jak to jest, ciezko znalezc czas na jakakolwiek inna aktywnosc po takiej harowce. Nie przejmuj sie, jak bedziesz miala czas i sile to ruszaj dalej do boju!

maly off topic: widze, ze bedziesz studiowac dietetyke, super ja tez chcialam skladac na dietetyke, ale nie bylo takiego kierunku na okolicznych uczelniach, wiec wybralam psychology nie wiem jak ty, ale ja nie moge sie doczekac rozpoczecia roku akademickiego

Dlaczego tutaj jest tak pusto? Nikt nie robi Insanity?

Inspiracja na dzis: http://magdanlena.blogspot.co.uk/ Magdalena schudla 20 kg, moim zdaniem ma figure idealna Da sie? Da sie
zaraz przejrzę bloga

to skoro Cerr nie cwiczy to mnoże od razu pomyślimy o zmianie wątku. Żeby tu nie offtopować, a tu czasami będziemy pisać o swoich postępach związanych z Insanity
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 17:03   #2867
cerr
Raczkowanie
 
Avatar cerr
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: jamaica
Wiadomości: 99
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post35681580

zapraszam dziewczynki
__________________
56 ->55-> 51

SŁODYCZOWO-FASTFOODOWO-CHIPSOWY ODWYK

http://bemylittlestar.tumblr.com/

od 17.09.12 studentka dietetyki na Birmingham City University

cerr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 20:26   #2868
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

dziś już po treningu. uff
zaczynają mnie nudzić ciągle podobne ćwiczenia
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 16:12   #2869
blanx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Dreamland
Wiadomości: 1 124
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Hej jak tam leci? mnie nie nudzą ćwiczenia, wręcz przeciwnie - fajnie że wiem co mnie czeka bo już obczaiłam dość dobrze "rozkład jazdy" dziś mam cardio abs połączone z pure cardio - nie byłabym w stanie zrobić tych obu programów jednocześnie, więc przed obiadem zrobiłam cardio abs a wieczorem zrobię pure cardio KOCHAM INSANITY
blanx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-04, 19:24   #2870
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

zabieram się za dzisiejszy trening ciężko będzie
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 20:47   #2871
Blablak
Zadomowienie
 
Avatar Blablak
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 959
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Ja wlasnie wrocilam z pracy, tez zaraz bede cwiczyc. Tez mnie troche te cwiczenia nudza, bo ja w tym tygodniu mam codziennie to samo: core cardio and balance ale co zrobic, nie ma opier*** sie jak powiedzial hardkorowy koksu
Blablak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 21:50   #2872
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez Blablak Pokaż wiadomość
Ja wlasnie wrocilam z pracy, tez zaraz bede cwiczyc. Tez mnie troche te cwiczenia nudza, bo ja w tym tygodniu mam codziennie to samo: core cardio and balance ale co zrobic, nie ma opier*** sie jak powiedzial hardkorowy koksu
ja po 20 zabrałam się za ćwiczenia po 20 minutach goście przyjechali. teraz musze poćwiczyć, nie daruję sobię, ale nie zaczynam od początku, tylko kontunuuję. trudno
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 19:01   #2873
blanx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Dreamland
Wiadomości: 1 124
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Zyskowa: najlepiej iść za ciosem, jak już zaczynasz trening to go skończ, bo później już się odechciewa ćwiczyć albo zacznij trening jak goście pójdą, ja myślałam, że nie dam rady ćwiczyć, pracując na II zmianę ale o dziwo dałam i ćwiczyłam przed 23 - przynajmniej nie było już tak upalnie i lepiej się ćwiczyło

Przede mną jutro 2. fit test, ciekawa jestem wyników! Jak na razie nie widzę żadnych zmian w moim ciele no ale nie od razu Kraków zbudowano... Na pewno jestem w lepszej kondycji niż 2 tygodnie temu, gdzie miałam zadyszkę biegnąc do autobusu, teraz dużo łatwiej wykonuje mi się trening i nie padam na ryj po ćwiczeniach
blanx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 19:08   #2874
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez blanx Pokaż wiadomość
Zyskowa: najlepiej iść za ciosem, jak już zaczynasz trening to go skończ, bo później już się odechciewa ćwiczyć albo zacznij trening jak goście pójdą, ja myślałam, że nie dam rady ćwiczyć, pracując na II zmianę ale o dziwo dałam i ćwiczyłam przed 23 - przynajmniej nie było już tak upalnie i lepiej się ćwiczyło

Przede mną jutro 2. fit test, ciekawa jestem wyników! Jak na razie nie widzę żadnych zmian w moim ciele no ale nie od razu Kraków zbudowano... Na pewno jestem w lepszej kondycji niż 2 tygodnie temu, gdzie miałam zadyszkę biegnąc do autobusu, teraz dużo łatwiej wykonuje mi się trening i nie padam na ryj po ćwiczeniach
ja nie wiedziałam, ze przyjadą, więc zaczęłam, a potem się pojawili ale jak pojechali, póżno bo późno i może niezbyt dokładnie, ale skończyłam.

Ty chyba masz mniej do zrzucenia jak tak. Ja już widze efekty, ale jakieś dwa dni temu dopiero zauważyłam i się zmierzyłam i około 2-3 cm ubyło mi w brzuchu i talii
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 21:26   #2875
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Jutro drugi fit test, ale się stresuję
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 01:58   #2876
Centkowana
Raczkowanie
 
Avatar Centkowana
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: New York
Wiadomości: 105
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Zyskowa, oczywiscie sa na profilu. Mozna polukac i mam nadzieje, ze dodadza komus dopingu. Program wart zachodu, przynosi efekty i ja bylam bardzo zadowlona.

---------- Dopisano o 01:58 ---------- Poprzedni post napisano o 01:56 ----------

Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość
zrobiłaś cały program? nie masz może zdjęć przed i po? Bo jestem ich spragniona a Ty chcesz coś zrzucić, czy umięśnić ciałko

nie mam pojęcia, ja słyszałam o tym Turbo fire i może jak się zapoznam z tym programem to zrobię po insanity

ja próbowałam hip hop abs, miałam 1 filmik i myślałam, ze to już wszystko. A ostatnio widziałam, że to kilka filmików. Są one rozpisane na dni jak insanity?
Musze niestey zrzucic, du........sko mi uroslo od cukierasow. Nie moge sie oprzec slodyczom i mam efekty w postaci grubych udek i oponki na brzuchu.
__________________
Do zajechania jeden krok
Centkowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 09:23   #2877
Blablak
Zadomowienie
 
Avatar Blablak
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 959
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Centkowana, czy robisz znowu Insanity czy moze inny program?
Widzialam twoje zdjecia jakis czas temu, powiem jedno: wow

Ja mam dzis mala obsuwe, bo wczoraj nie zrobilam treningu Wrocilam z pracy po 20 i wybralam sie ze wspollokatorami na piwo (wczoraj byl swiatowy dzien piwa czy cos ) Ale dzisiaj w ramach zadoscuczynienia, robie zalegly trening przed praca i moj dzisiejszy po pracy

Zyskowa, Blanx Jak wam idzie? Jak postepy? Powodzenia w fit tescie!

Edytowane przez Blablak
Czas edycji: 2012-08-06 o 09:26
Blablak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 09:43   #2878
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez Centkowana Pokaż wiadomość
Zyskowa, oczywiscie sa na profilu. Mozna polukac i mam nadzieje, ze dodadza komus dopingu. Program wart zachodu, przynosi efekty i ja bylam bardzo zadowlona.

---------- Dopisano o 01:58 ---------- Poprzedni post napisano o 01:56 ----------



Musze niestey zrzucic, du........sko mi uroslo od cukierasow. Nie moge sie oprzec slodyczom i mam efekty w postaci grubych udek i oponki na brzuchu.
ale efekty też chcę takie
Cytat:
Napisane przez Blablak Pokaż wiadomość
Centkowana, czy robisz znowu Insanity czy moze inny program?
Widzialam twoje zdjecia jakis czas temu, powiem jedno: wow

Ja mam dzis mala obsuwe, bo wczoraj nie zrobilam treningu Wrocilam z pracy po 20 i wybralam sie ze wspollokatorami na piwo (wczoraj byl swiatowy dzien piwa czy cos ) Ale dzisiaj w ramach zadoscuczynienia, robie zalegly trening przed praca i moj dzisiejszy po pracy

Zyskowa, Blanx Jak wam idzie? Jak postepy? Powodzenia w fit tescie!
stresuję się trochę, ja dopiero po śniadaniu, więc ćwiczenia troszkę później.

światowy dzień piwa toć sierpień miesiącem trzeźwości
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 10:24   #2879
Blablak
Zadomowienie
 
Avatar Blablak
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 959
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/...ąt_nietypowych
Dzisiaj mamy swieto musztardy takze nie zapomnijcie dodac jej do wszystkiego co dzis jecie lol
Blablak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 16:21   #2880
blanx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Dreamland
Wiadomości: 1 124
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość
ja nie wiedziałam, ze przyjadą, więc zaczęłam, a potem się pojawili ale jak pojechali, póżno bo późno i może niezbyt dokładnie, ale skończyłam.

Ty chyba masz mniej do zrzucenia jak tak. Ja już widze efekty, ale jakieś dwa dni temu dopiero zauważyłam i się zmierzyłam i około 2-3 cm ubyło mi w brzuchu i talii
Jak zaczęłam, ważyłam 59,1kg przy wzroście 164cm, chciałabym wrócić do wagi sprzed 3-4 lat, czyli być lżejsza o 5-6kg...Najbardziej nie znoszę swojej oponki, nigdy w życiu jej nie miałam a rok temu zaczęła rosnąć w zastraszającym tempie...nie wchodzę w niektóre sukienki sprzed 2 lat moim celem jest wyrzeźbienie sylwetki, pozbycie się oponki i cellulitu i ujędrnienie ud, bo wyglądają jak u starszej pani...

Wczoraj był dzień wolny, zgrzeszyłam 2 croissantami maślanymi, ciastkiem nadziewanym czekoladą i lodem ale ogólnie nie ciągnie mnie do "złych" rzeczy

No no, wieczorem fit teścik...ciekawe jak pójdzie, jedyne co mnie wk**** to oglądanie Tanyi przez cały test

Blablak: nieładnie, piwka się zachciewa? Trening opuszczony?Musimy poważnie porozmawiać!
blanx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:32.