Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11 - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-05, 13:04   #661
ahnessy
Rozeznanie
 
Avatar ahnessy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 817
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez kogielmogiel Pokaż wiadomość
dzisiaj jestem nieprzytomna, wstawalam odciagac, pozniej nakarmic mala i nic prawie nie pospalam
biedna, rozumiem Cię ale moze szybko ci sie sutki zagoją i bedziesz mogła wrocic do piersi

Ja kupiłam herbaltkę Lactaset z herbapolu w aptece ale ze wzgledu na kolki ja stosuję, jak dla mnie te herbatki sa paskudne

Też nic nie dostałam od TZ ale nic nie oczekiwałam dla mnie najwiekszym szczesciem jest patrzenie jak sie z czułością i miłością nią zajmuje - w przeciwienstwie do mnie, bo moja cierpliwosc jest bardzo mała

MallaMi gratulacje
Magda cierpliwosci, wiem jak pobyt w szpitalu się dłuży

Moja młoda zasneła godzinę temu dopiero, nie spała od 9 a teraz cały czas steka i kweka i boje sie zeby sie nie obudziła tylko

Dziewczyny kiedy odpadł wam pepek, moja ma 16 dni i kikut trzyma sie twardo, lekarka nastraszyła nas chirurgiem a położna mówi ze do miesiaca jest spoko, na dodatek lekarka kazała wacikami ze spirytusem myć a połozna octeniseptem a jak sucho to w ogóle nie ruszać??? kogo ja mam słuchać, chce zeby juz odpadł dziad!

My dzis mamy w planach jechac do diagnostyki na pobranie krwi młodej, boje sie co to sie bedzie działo.....

Czy któraś z was ma moze taką poduszke do karmienia
http://www.pinknomore.pl/poduszka-do...milutki-welur/

a widziałam ze są dziewczyny które mają poduszkę Poofi czy ona się trzyma w pasie na stojąco? i jak sie sprawuje?

musze sobie kupic porzadną poduche bo ta co sama ja uszyłam jest beznadziejna:/ musze pod nia podkładac poduszki i koce bo mi nie wygodnie karmic:/
ahnessy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 13:10   #662
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Ahnessy, u nas kikut tez sie trzyma i nie widac by mial odpasc, a moj mlody jest 3dni starszy. Nam kazali octeniseptem i patyczkami tam w srodku czyscic. Spirytusem zabronili bo sie wchlania przez cienka skorke plus on pali tkanki. Miesiac czasu jest na odpadniecie wiec spokojnie

Wyslane z Lumia920.
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 13:11   #663
lune1992
Zadomowienie
 
Avatar lune1992
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 211
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez ahnessy Pokaż wiadomość
biedna, rozumiem Cię ale moze szybko ci sie sutki zagoją i bedziesz mogła wrocic do piersi

Ja kupiłam herbaltkę Lactaset z herbapolu w aptece ale ze wzgledu na kolki ja stosuję, jak dla mnie te herbatki sa paskudne

Też nic nie dostałam od TZ ale nic nie oczekiwałam dla mnie najwiekszym szczesciem jest patrzenie jak sie z czułością i miłością nią zajmuje - w przeciwienstwie do mnie, bo moja cierpliwosc jest bardzo mała

MallaMi gratulacje
Magda cierpliwosci, wiem jak pobyt w szpitalu się dłuży

Moja młoda zasneła godzinę temu dopiero, nie spała od 9 a teraz cały czas steka i kweka i boje sie zeby sie nie obudziła tylko

Dziewczyny kiedy odpadł wam pepek, moja ma 16 dni i kikut trzyma sie twardo, lekarka nastraszyła nas chirurgiem a położna mówi ze do miesiaca jest spoko, na dodatek lekarka kazała wacikami ze spirytusem myć a połozna octeniseptem a jak sucho to w ogóle nie ruszać??? kogo ja mam słuchać, chce zeby juz odpadł dziad!

My dzis mamy w planach jechac do diagnostyki na pobranie krwi młodej, boje sie co to sie bedzie działo.....

Czy któraś z was ma moze taką poduszke do karmienia
http://www.pinknomore.pl/poduszka-do...milutki-welur/

a widziałam ze są dziewczyny które mają poduszkę Poofi czy ona się trzyma w pasie na stojąco? i jak sie sprawuje?

musze sobie kupic porzadną poduche bo ta co sama ja uszyłam jest beznadziejna:/ musze pod nia podkładac poduszki i koce bo mi nie wygodnie karmic:/
Ja przemywałam kikut spirytusem i bardzo szybko odpadł chyba po tygodniu, a mały ma bardzo ładny pępek
lune1992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 13:16   #664
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Ano dłuży się a nikt i nic nam go nie ułatwia niestety.. Jednak lepiej tu gdzie mam własny pokój niż tam gdzie miałabym tylko krzesło do dyspozycji. Jeszcze te trzy dni wytrzymam. Jakoś muszę
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 13:19   #665
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Ano dłuży się a nikt i nic nam go nie ułatwia niestety.. Jednak lepiej tu gdzie mam własny pokój niż tam gdzie miałabym tylko krzesło do dyspozycji. Jeszcze te trzy dni wytrzymam. Jakoś muszę


Trza byc twardym
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 13:21   #666
niepozorna
Zakorzenienie
 
Avatar niepozorna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 016
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Viki a może to dlatego, że małe dzieci nie umieją bączków puszczać i się denerwują strasznie i płaczą? Przy kolce to by wyła straszliwie... W sumie z kolką nie ma reguły, ale z drugiej strony dr. Karp twierdzi, że kolki zdarzają się naprawdę rzadko i dzieci płaczą z innego powodu...
A poducha super Ja mam z Poofi tą ciążową i jestem bardzo zadowolona

Baby super, że u Was wszystko dobrze Ojjj życie weryfikuje i to bardzo. Ja z kolei byłam bardzo nastawiona na kp, a teraz szczerze tego nienawidzę. Jakoś nie spełniam się w tym w ogóle. Wkurza mnie to odciąganie, a z kolei cyca jak mu daje to się wkurza, pręży, łapie, wypluwa, nałyka się powietrza i płacze i jeszcze i ja jestem cała ulana tym mlekiem i on. Najchętniej to bym w ogóle na mm przeszła. Kp jest chyba nie dla mnie

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Ano dłuży się a nikt i nic nam go nie ułatwia niestety.. Jednak lepiej tu gdzie mam własny pokój niż tam gdzie miałabym tylko krzesło do dyspozycji. Jeszcze te trzy dni wytrzymam. Jakoś muszę

Dasz radę
__________________
Instagram
♥♥♥

Prostujemy zą
bki
niepozorna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 13:22   #667
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Jadł od 12-13. Odciagnelam jeszcze 25 ml. Zjadł już! mega glodomor mu się włączył
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-05, 13:23   #668
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Ahness u nas byl cos ok. 3 tygodni i tylko octeniseptem psikalam.
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 13:24   #669
Nebula
Zakorzenienie
 
Avatar Nebula
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 326
GG do Nebula
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Ano dłuży się a nikt i nic nam go nie ułatwia niestety.. Jednak lepiej tu gdzie mam własny pokój niż tam gdzie miałabym tylko krzesło do dyspozycji. Jeszcze te trzy dni wytrzymam. Jakoś muszę


Lepiej jak teraz jesteście pod kompleksową opieką, niż wracać się przez ostry dyżur czy izbę przyjęć ponownie w razie gorączki.

Jeszcze troszkę i będziecie się tulić we własnym łóżku
__________________
Lubisz metal? Poznaj Strain!
Nebula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 13:27   #670
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Wiecie najbardziej to mi szkoda tz. Widać że tęskni.. I on też by chciał się w końcu poprzytulac z nim na łóżku i w ogóle. A tak to tylko zdjęcia dostaje czy filmiki. Eh
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 13:30   #671
hariett
Zadomowienie
 
Avatar hariett
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 654
Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Niepozorna dokładnie, kp jest super dla dziecka i ja to rozumiem, ale dla mnie to była udręka mimo ciążowego "co siè niby może nie udać".

moi rodzice chcieli przyjechac na przyszly weekend ale tatę chyba grypa rozkłada :/ a sama mama mi tak średnio pasuje...

Codo cierpliwosci to ja mam dyuuuzo wiecej do małego niż tż.
__________________


Edytowane przez hariett
Czas edycji: 2016-02-05 o 13:31
hariett jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-05, 13:34   #672
lune1992
Zadomowienie
 
Avatar lune1992
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 211
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez niepozorna Pokaż wiadomość

Baby super, że u Was wszystko dobrze Ojjj życie weryfikuje i to bardzo. Ja z kolei byłam bardzo nastawiona na kp, a teraz szczerze tego nienawidzę. Jakoś nie spełniam się w tym w ogóle. Wkurza mnie to odciąganie, a z kolei cyca jak mu daje to się wkurza, pręży, łapie, wypluwa, nałyka się powietrza i płacze i jeszcze i ja jestem cała ulana tym mlekiem i on. Najchętniej to bym w ogóle na mm przeszła. Kp jest chyba nie dla mnie

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------




Dasz radę
Współczuje ze tak ci sie zrobiło z tym kp
U mnie właśnie sie zrobilo odwrotnie, ciesze sie ze mam duzo pokarmu i on taki grubasek sie zrobił na moim mleczku. I nawet w nocy chętnie go karmie bo wiem ze te nocne mleko jest bardzo wartościowe. Na poczatku mialam ten nawał to strasznie płakałam i mialam stresa juz jak mały sie budził. Moze jak Oluś troszkę podrośnie i nie bedzie miał tych problemow brzuszkowych, bedzie ładnie jadł to bedzie i Tobie to sprawiało przyjemność.
Mój tylko troszkę sie pręży ale widze jak szybko je i jak mu smakuje wiem ze to mu minie, to nie jego wina ze czasem sie wkurza czy wygina przy cycku, musi tez sie nauczyc

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Wiecie najbardziej to mi szkoda tz. Widać że tęskni.. I on też by chciał się w końcu poprzytulac z nim na łóżku i w ogóle. A tak to tylko zdjęcia dostaje czy filmiki. Eh
Niedługo bedziecie w domku to sie nacieszycie sobą
Głowa do góry
Mój mąż jak wychodził z wizyty ze szpitala (a naprawde długo siedział) to juz tęsknił i miał łzy w oczach, potem ciągle pisał, dzwonił.
Teraz zresztą jest to samo, wychodzi do pracy to mnie i małego całuje a w ciągu dnia dzwoni i mu foty wysyłam z uśmieszkami
lune1992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 13:34   #673
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez hariett Pokaż wiadomość
Dotka u mnie tak było w ostatnią sobotę, wrócił po 3 i dopiero wtedy młody usnął :/

Ja używam cały czas grubych podpasek bo nadal nieco plamię :/ za to siatkowych majtek nie użyłam praktycznie w igóle, zmarnują się dwie paczki bo nie widzę powodów by ich używać






Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Baby to super

Ja tych dużych używam bo lubię jak wiem że nie przecieknie kiedy poloze się na plecach. Ale kupiłam sobie nocne a one też są długie i będą spoko. No i tyle nie kosztują

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

Tz pojechał zarejestrować Bartusia nie może go zobaczyć bo jest zakaz odwiedzin na oddziale tylko przez szybę
A ja nie dość że dalej w siateczkowych to zuzylam 2 opakowania tych podkładów - bo jakoś wydawały mi się bardziej przewiewne niż podpaski
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 13:35   #674
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość
Właśnie była u nas położna - Jasiek wazy 4200!
czyli w cztery tygodnie przybrał 1300 gramów
Dumna jestem z niego
Super


Cytat:
Napisane przez baby montana Pokaż wiadomość
E tam,powies jajka i powiedz ze to drzewko wielkanocne.


Cytat:
Napisane przez lune1992 Pokaż wiadomość
Ja po kupie go ogarnełam, mysle wyjde na spacer, najedzony,troszke pospał,wysrany. No i sie rozdarł jak nakładałam kombinezon oczywiscie (nie wiem jak ja jutro z nim wyjde, chce pojezdzic po sklepach Rossman itp a chcemy autem ) Ledwo kółko zrobiłam obok lasu i sie rozdarł, wiec wziełam na rece, ludzie sie gapia, ja w stresie ooo matko. W koncu sie uspokoił to zapierdzielam do domu.
Na klatce ryk, rzuciłam wszystko nawet z kurtki,czapki sie nie rozebrałam i go rozbieram w domu. Rzucił mi sie na cycka ze jadł z 15 minut, odbiło sie i zasnal jak kamien,odlozyłam na chwile na fotel go tak krzywo zeby sie rozebrac bo az sie spociłam a on tak lezał i spał jak zabity Az sprawdzałam czy oddycha Kroplelki juz na smoczek wcisnelam mu,possał i wypluł. Śpi teraz jak kamien a ja pije kawke i robie obiad te dziecko mi sie nie pozwoli nudzic
moze poprostu nie dojadł no ale bez przesady ile on żre, grubas jeden :hahaha:
Cytat:
Napisane przez lune1992 Pokaż wiadomość
Bo moj sie pręży podczas jedzenia i puszcza cyca, musi mu sie ułożyc, słysze jak bulgocze w brzuchu no i myślałam ze sie najadł
W sumie to nie wiem kiedy on jest najedzony bo nigdy nie zaprotestował jak mu podaje cyca on żre na przymus.
U mnie mm odpada wiec musze go dopychac nastepnym razem przed wyprawa. Ale pierwszy raz mi sie tak zdazyło, musial faktycznie nie dojesc, mogłam po kupie mu jeszcze dac. Moze zgłodnial jak go do wanienki wsadziłam tyłek umyć
Jesteś mistrzem

My wróciliśmy ze spaceru i mały jeszcze dosypia w wózku.
Obiad już zdążyłam zjeść, uwaga ciepły (brawo dla mnie) , herbatę wypić, pościel przebrać.
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 13:35   #675
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Casaa odlozylam - wzielam prysznic i sie ubralam. I znowu wyje u mnie na rekach...
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 13:38   #676
lune1992
Zadomowienie
 
Avatar lune1992
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 211
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

A rozgwiazda dalej śpi, albo udaje bo cos rękami macha od pół godz dobrze ze wszystko zdążyłam ogarnąć w domu

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Casaa odlozylam - wzielam prysznic i sie ubralam. I znowu wyje u mnie na rekach...
Bidulek o co mu chodzi...

A moze te wasze dzieciaczki co ciągle cyca chca sie nie najadają?
moze za mało mleczka leci?
bo u mnie widze jak je to mleko baardzo leci az ciurkiem wiec sie dopomina co te 2-3godz
lune1992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 13:42   #677
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Lune ja mam strasznie duzo mleka. Teraz jadl 13:30-14:00 i jak sie odlaczyl na chwile to wszystko wokol polalam mlekiem bo tak tryska. Wiec to nie to.

W akcie desperacji wyjelam cycka bo moze glodny. Zobaczyl go i usmiech. Ale nie chcial jesc. Za to przytulil sie i spi i sie usmiecha. Bozeee daj mi sile.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 13:43   #678
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Mamy zgryza czy odwozic mame do domu (300km czasowo 3-3,5h) i Mlodego pokazac pradziadkom czy odpuscic wyjazd i dopiero na wielkanoc jechac :/ pediatra dala zielone swiatlo...

Wyslane z Lumia920.
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 13:43   #679
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
Viki masz chyba podobnie, bo u nas też chodzimy spać dopiero ok 24, ale za to pospimy do 9-10, a młoda po karmieniu czasem i do 11-12 pospi.
No generalnie podobnie chociaż bym wolała żeby ona tak ok22-23 zasypiała - bym miała na luzie godzinę dla siebie i Tz xd
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-05, 13:50   #680
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Casaa odlozylam - wzielam prysznic i sie ubralam. I znowu wyje u mnie na rekach...


Chociaz tyle dla siebie zrobilas...
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 13:51   #681
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez Casaa Pokaż wiadomość
Mamy zgryza czy odwozic mame do domu (300km czasowo 3-3,5h) i Mlodego pokazac pradziadkom czy odpuscic wyjazd i dopiero na wielkanoc jechac :/ pediatra dala zielone swiatlo...

Wyslane z Lumia920.
Dlaczego się zastanawiasz, że długo w foteliku?
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 13:53   #682
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez niepozorna Pokaż wiadomość
Viki a może to dlatego, że małe dzieci nie umieją bączków puszczać i się denerwują strasznie i płaczą? Przy kolce to by wyła straszliwie... W sumie z kolką nie ma reguły, ale z drugiej strony dr. Karp twierdzi, że kolki zdarzają się naprawdę rzadko i dzieci płaczą z innego powodu...
A poducha super Ja mam z Poofi tą ciążową i jestem bardzo zadowolona

Baby super, że u Was wszystko dobrze Ojjj życie weryfikuje i to bardzo. Ja z kolei byłam bardzo nastawiona na kp, a teraz szczerze tego nienawidzę. Jakoś nie spełniam się w tym w ogóle. Wkurza mnie to odciąganie, a z kolei cyca jak mu daje to się wkurza, pręży, łapie, wypluwa, nałyka się powietrza i płacze i jeszcze i ja jestem cała ulana tym mlekiem i on. Najchętniej to bym w ogóle na mm przeszła. Kp jest chyba nie dla mnie

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------




Dasz radę
Mówisz że z innego powodu? Np? Nie wiem dla mnie jest dziwne że aż takie problemy są tylko wieczorem, w dzień jest w miarę ok stąd mój pomysł ze to kolki....

Kurde współczuję Ci tych problemów z kp ale nie jestem w s tanie nic doradzić trzymam kciuki żeby sytuacja rozwiązała się w sposób dobry dla Was obojga





Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Lune ja mam strasznie duzo mleka. Teraz jadl 13:30-14:00 i jak sie odlaczyl na chwile to wszystko wokol polalam mlekiem bo tak tryska. Wiec to nie to.

W akcie desperacji wyjelam cycka bo moze glodny. Zobaczyl go i usmiech. Ale nie chcial jesc. Za to przytulil sie i spi i sie usmiecha. Bozeee daj mi sile.
Łączę się z Tobą w bólu.... A swoją drogą ja też chwilowo o makijażu zapomniałam xd zjarzylam wczoraj ze od porodu jeszcze się ani razu nie pomalowałam
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 13:53   #683
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Lune ja mam strasznie duzo mleka. Teraz jadl 13:30-14:00 i jak sie odlaczyl na chwile to wszystko wokol polalam mlekiem bo tak tryska. Wiec to nie to.

W akcie desperacji wyjelam cycka bo moze glodny. Zobaczyl go i usmiech. Ale nie chcial jesc. Za to przytulil sie i spi i sie usmiecha. Bozeee daj mi sile.
Jakies znajome






Cytat:
Napisane przez Casaa Pokaż wiadomość
Mamy zgryza czy odwozic mame do domu (300km czasowo 3-3,5h) i Mlodego pokazac pradziadkom czy odpuscic wyjazd i dopiero na wielkanoc jechac :/ pediatra dala zielone swiatlo...

Wyslane z Lumia920.
Jak chce sie wam jechac, to w czym problem? Dziadki na pewno sie uciesza
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 13:57   #684
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez kinga1701 Pokaż wiadomość
Dlaczego się zastanawiasz, że długo w foteliku?


Tak. Franek ma niecale 3tyg i nie wiem na ile to rozsadne...

---------- Dopisano o 14:57 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------

Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
Jak chce sie wam jechac, to w czym problem? Dziadki na pewno sie uciesza


Pewnie, ze sie uciesza chciec to nam sie chce chociaz nie wiem w czym pojade bo spodni nie mam w mnuejszym rozmiarze :P
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 13:58   #685
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez Casaa Pokaż wiadomość
Tak. Franek ma niecale 3tyg i nie wiem na ile to rozsadne...
Jakaś przerwę zrobicie na rozprostowanie. W jaki rejon polski smigacie?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 13:58   #686
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Casa nic się nie stanie, my też ostatnio mieliśmy go 3 godziny w foteliku. I był w niebo wzięty, ogólnie moje dziecko wkładanie w fotelik się uspokaja. Ja bym pojechała.
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 14:00   #687
lune1992
Zadomowienie
 
Avatar lune1992
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 211
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Lune ja mam strasznie duzo mleka. Teraz jadl 13:30-14:00 i jak sie odlaczyl na chwile to wszystko wokol polalam mlekiem bo tak tryska. Wiec to nie to.

W akcie desperacji wyjelam cycka bo moze glodny. Zobaczyl go i usmiech. Ale nie chcial jesc. Za to przytulil sie i spi i sie usmiecha. Bozeee daj mi sile.
A smoka dajesz?
Kurcze to jest na pewno meczace... Jeden kolki,drugi tylko cyc,trzeci problem z kupa
lune1992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 14:04   #688
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez kasia01987 Pokaż wiadomość
Jakaś przerwę zrobicie na rozprostowanie. W jaki rejon polski smigacie?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka


Tak mamy zamiar zrobic przerwe z 20-30 min na MOPie w drodze. Jedziemy na dolny slask, 80km za Wroclaw.

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

Cytat:
Napisane przez kinga1701 Pokaż wiadomość
Casa nic się nie stanie, my też ostatnio mieliśmy go 3 godziny w foteliku. I był w niebo wzięty, ogólnie moje dziecko wkładanie w fotelik się uspokaja. Ja bym pojechała.


Casaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 14:10   #689
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Mój wczoraj 2 h był w nosidelku wiec luz

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 14:13   #690
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

dziewczyny ja biore Ascofer żelazo i jest git u mnie i u Młodego więc mogę polecić

Cytat:
Napisane przez baby montana Pokaż wiadomość
Olivka troche zolta sie zrobila od wczoraj :-( a maz boi sie na spacer ja zabrac,że za wczesnie :-/
Cala noc bez snu,co ja odloze to kwili i sie budzi,zal mi jej ale jestem wykonczona.
u Was tyle słońca, że wlasnie powinnaś spacerowac i ją wygrzewac

Cytat:
Napisane przez Nebula Pokaż wiadomość
Kiedy miałyście pierwszą wizytę położnej środowiskowej? Mogłaby przyjść to bym się jej spytała...
dwa dni od wyjścia ze szpitala

Cytat:
Napisane przez ahnessy Pokaż wiadomość
Dziewczyny kiedy odpadł wam pepek, moja ma 16 dni i kikut trzyma sie twardo, lekarka nastraszyła nas chirurgiem a położna mówi ze do miesiaca jest spoko, na dodatek lekarka kazała wacikami ze spirytusem myć a połozna octeniseptem a jak sucho to w ogóle nie ruszać??? kogo ja mam słuchać, chce zeby juz odpadł dziad!
my tylko octeniseptem i odpadł po 10 dniach

Dotka
to Witek dzisiaj jest przylepa Mój tez zasnął na klacie, ale musiałam go odłozyć i niby spi, ale tak niespokojnie.
Co u mamy to jednak u mamy

TŻ własnie pojechał po zakupy, dzisiaj standardowo rybka z ziemniaczkami i szpinakiem, a potem nasz tradycyjny wieczór filmowy Młody teraz uczestniczy i nam się grono kinomanów powiększyło :P
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-27 11:02:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:21.