Celluless - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-18, 11:05   #31
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: Celluless

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
dziewczyny czy ktoras wie gdzie moge kupic perfect slim pro philips? masazer na cellulit?
na przykład na allegro
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 17:09   #32
Wodesia
Raczkowanie
 
Avatar Wodesia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 332
Dot.: Celluless

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
dziewczyny czy ktoras wie gdzie moge kupic perfect slim pro philips? masazer na cellulit?

Jeśli mam Ci doradzić to nie kupuj go wogole. Tylko kup sobie zwykłe bańki chińskie za 20 zł. Bo ten sprzęt to nie wiadomo, wydasz 150 zł i potem go nie bedziesz używała a bańki zawsze sie przydadzą.

Ale zrobisz jak zechcesz. A gdzie kupić są różne strony gdzie sprzedają takie produkty, ebay albo coś..
__________________
Licencjonowany Kosmetolog
Wodesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 15:19   #33
shyperson
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5
Dot.: Celluless

Czy owy Celluless pomaga takze na rozstępy ?
shyperson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 07:52   #34
marcelina56
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Dot.: Celluless

Witaj
Ja używam celluless masażer próżniowy już drugi tydzień i przynosi bardzo dobre efekty. Cellulit znika i spodziewam się że w takim tempie prawie pozbędę się go zupełnie za ok. 2 tyg. Jesli jesteś zainteresowana to polecam Ci Celluless ze strony http://www.dbamofigure.pl/22,cellule...-rozstepy.html ja kupiłam je jestem bardzo zadowolona.
marcelina56 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 16:35   #35
kalunia23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4
Dot.: Celluless

edit.

Edytowane przez ferguusson
Czas edycji: 2010-05-03 o 15:47 Powód: oferta sprzedaży
kalunia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 16:38   #36
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: Celluless

Cytat:
Napisane przez kalunia23 Pokaż wiadomość
(....)
Jeśli jest taki rewelacyjny, to po co sprzedajesz?

Edytowane przez ferguusson
Czas edycji: 2010-05-03 o 15:47
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 07:52   #37
kalunia23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4
Dot.: Celluless

bo chodze do masażysty i go nie uzywam. ale wiem ze jest super bo jakis czas uzywalam a pozatym wystarczy poczytac na innych forach o nim dziewczyny zazwyczaj go chwala
kalunia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-29, 00:18   #38
dzydz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Talking Dot.: Celluless

Hej
Kupiłam masażer Celluless, bo teraz bardzo tanio chodzi na allegro I poczytałam wasze posty.
Po pierwszym włączeniu zdziwiło mnie to pulsowanie i myślę "kurczę trochę za słabo, bo nie boli" (ostatnio podręczyłam trochę swoją tkankę podskórną biczami wodnymi i co prawda, miałam trochę siniaków, ALE zrobiła mi się ładna talia! A uda zaczęły mieć mniejsze wysepki, nawet dokładnie widać gdzie zaczyna się pośladek ;D. - Stąd moje przekonanie, że jak ma pomóc, to musi trochę poboleć.
Toteż ustawiłam na najwyższy poziom zasysania, a tam siła taka, że oczywiście spanikowałam, jak się ten kieliszek praktycznie cały moim udem wypełnił Drugi raz, to samo. Trzeci raz to samo. Chciałam przesunąć, nie da się i boli.
Więc nie wiedząc czy aż tak można katować tą skórę, wklepałam w google "celluless jak mocno można". Nigdzie odpowiedzi, tylko ten wątek i jeszcze jeden.
Z ciekawości sprawdziłam, czy masażer musi bziczeć i majdać kablem. Okazuje się - NIE. Więc światełko zaświeciło się w tunelu. Zabziczał, wyłączam ON/OFF 'em, patrzę -skóra zassana. Kolejne odkrycie zatem! Jak zassie to jest zassane. Mogę odłączyć kabelek.
Kolejna rzecz: nie musi pulsować! Ustawiam na najwyższy poziom, przykładam do ciała i wyłączam ON/OFF 'em w momencie, gdy zaczynam czuć, że odpowiednią ilość tkanki mi zassało. Następnie przesuwam po naoliwionej skórze - im bardziej uważam, tym rzadziej się odsysa. A jak puści ciśnienie to po prostu znowu bzik, do odpowiedniego zassania i dalej masażyk.
Mało tego! Im dłużej masuję, tym lepiej moja skóra toleruje większe zassanie, masaż staje się przyjemny.
Ponadto świetne jest uczucie, gdy się jeszcze tę skórę jakby nie naciska a odciąga od mięśni/kości. Jakby... mięśnie się wietrzyły świeży powiew dla nich takiej ulgi (?) )
Najfajniej masuje się fałdki na brzuchu, jeśli chodzi o tłuszczyk. Tam jest u mnie chyba sama skóra, bo miętolenie jej nie sprawia mi bólu, wręcz przeciwnie. I mogę spokojnie zassać fałdki prawie do oporu tego kieliszka masującego. Wtedy ma się poczucie, że ta skóra to naprawdę jakieś ciało obce, które jest na najlepszej drodze do pożegnania się ze mną.

Ja na razie masażerem jestem zachwycona, polecam i pozdrawiam wszystkie forumowiczki .
dzydz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 15:31   #39
kinga_88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 41
Dot.: Celluless

Ile kosztuje!!!??? Ludzie używajcie wy allegro! www.allegro.pl/item1007452768_celluless_ masazer_prozniowy_celluli t_rozstepy.html Co chwila widzę narzekania na ceny kosmetyków itp. wiadomo, że w sklepach rżną na marży.
kinga_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 18:39   #40
gabiolo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Dot.: Celluless

Właśnie stałam się posiadaczką masażera celluless kupiłam na allegro za naprawdę niewielkie pieniądze.Skusiłam się na to urządzenie dlaczego że działa na zasadzie baniek chińskich,a wiem że te bańki naprawdę działają cuda. Koleżanka chodziła do masażysty na takie masaże bańką, koszt jednego 30zł i efekty jakie zobaczyłam przeszły moje najsmielsze oczekiwania. Chodziła do niego systematycznie 4-5 razy w tygodniu(masował jej brzuch,posladki i nogi) i wydała jakieś 1000zł ale warto było.Co prawda opowiadała mi jak to cholernie boli,że aż zagryzała zęby i widziałam jakie siniaki ma po tym, ale co tam troche bólu, jak ma sie potem takie nogi i posladki!!Nie miała rozstepów wiec nie wiem jak to jest z nimi po takich zabiegach.
Dodam że oprócz tego że zlikwidowała celulit i ujędrniła ciało to jeszcze wyszczuplała!!Acha, i nie używał przy tym żadnych kremów tylko oliwkę,zwykłą oliwkę z ziaji nie jakieś tam drogie wynalazki.

Mam nadzieję że to moje urzadzenie przyniesie takie same efekty,dzisiaj zaczynam dam znac po jakichś 2 tygodniach.
Trzymajcie kciuki!
gabiolo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 21:03   #41
betinaaa23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 110
Dot.: Celluless

witamwłaśnie zamówiłam to urządzonko...kupiłam na allegro za całkiem niewielką kwotę ...chętnie podzielę się opinią na jego temat....
czy ktoś jeszcze stosował?
betinaaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-10, 13:09   #42
kinga_88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 41
Dot.: Celluless

No i kupiłam. Używam ponad miesiąc dwa razy dziennie razem z oliwką ziaja i nie widzę ŻADNYCH efektów. Nie zmieniło się napięcie skóry a celul wcześniej u mnie niewidoczny bez uciskania teraz wyszedł na wierzch. Jedyne co widać to siniaki i takie czerwone zassania jak gigantyczne malinki jeśli przegnę z mocą zasysania.
kinga_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 06:40   #43
betinaaa23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 110
Dot.: Celluless

o matkoooo!!!to az sie boje zaczac uzywac:/
betinaaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 10:04   #44
pani_s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5
Dot.: Celluless

Cytat:
Napisane przez Midi Pokaż wiadomość
Hmmm A nie wydaje Ci się, że gdyby istniał "cudowny masażer na cellulit" to cellulit by już nie istniał...?
Zależy co się ma na myśli mówiąc o cudownym środku. Moja mama używa tego masażera i go sobie chwali co nie znaczy ze jest różowo. Ten masaż wcale nie jest przyjemny i delikatny. Można spodziewać się raczej siniaków zamiast relaksu a masaż trzeba wykonywać regularnie.
Jeśli chodzi o moje zdanie na temat masażu próżniowego-warto. Jednak wypadałoby wspomagać te zabiegi odpowiednim odżywianiem się i trochę się ruszyć sprzed komputera czego mi się nie chce robić
Ale jeśli chodzi o masażer TEJ FIRMY- nie mam pojęcia.
pani_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 15:19   #45
ann1831
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków/Jarosław
Wiadomości: 235
Dot.: Celluless

Hej dziewczyny, zakupiłam celluless z all i właśnie do mnie doszedł. Włączyłam i zauważyłam że nie zasysa brzęcząc cały czas. To znaczy ze nie jest naładowany? W instrukcji jest napisane, ze powinno się baterię zużyć przed ładowaniem. Podczas ładowania świeci się światełko, mniemam że po naładowaniu baterii światełko przestanie świecić, tak?
ann1831 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-24, 23:25   #46
Haegtesse
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 705
Dot.: Celluless

hej Dziewczyny!

przymierzam sie do kupna cellulessu tylko wlasnie nie wiem czy kupic celluless czy po prostu banki chinskie, jak to jest z zasysaniem przez celluless, mocne czy slabe? bo wlasnie sie tego boje, ze nie bede miala wplywu na mozliwosc regulacji, a w bankach mam. ale z kolei taki aparat sie nei zuzyje tak jak banki, nie smierdzi (mam nadzieje) guma i ogolnie wygodniejszy pewnie co? jak polecacie? i mozze wiecie czy w jakis sklepach go sprzedaja, bo nie lubie z allegro kupowac, ja tam zawsze musze wszystko obmacac
Haegtesse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 15:00   #47
agutek dr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 11
Dot.: Celluless

Witam!Jak to jest z tym masażerem?warto kupić,bo już sama niewiemmam skłonności do pękających naczynek,podobno po tym może być ich jeszcze więcejmasakra!pomocy
agutek dr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 11:25   #48
aguskaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 394
Dot.: Celluless

Witam.
Wie ktoś może czym różni się cellu 5000 od celluless?
aguskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 11:34   #49
27Kika27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 54
Dot.: Celluless

Ja zakupiłam celluless MD koszt 200zl
dzialanie takie jak zabiegi w gabinecie kosmetcznym.Endermologia.
Masazer jest wyposazony w rolki masujące i taką plastikową komore cisnieniową, wsysa skore i masuje wałkami, a do tego caly proces wspomagany jest światlem niszczącym tluszcz i przenikającym w gląb skóry.Zaczynam stosowanie od dzisiaj, na bierzacą bede opowiadac o wynikach.
Kuracje wspomagam piciem duzej ilosci wody ok3 l dziennie i odpowiednią dietą
zakaz jedzenia chleba, slodyczy,makaronow,tłuszc zów.
27Kika27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-10, 21:38   #50
Skazana Na Sukces
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1
Dot.: Celluless

Cytat:
Napisane przez 27Kika27 Pokaż wiadomość
Ja zakupiłam celluless MD koszt 200zl
dzialanie takie jak zabiegi w gabinecie kosmetcznym.Endermologia.
Masazer jest wyposazony w rolki masujące i taką plastikową komore cisnieniową, wsysa skore i masuje wałkami, a do tego caly proces wspomagany jest światlem niszczącym tluszcz i przenikającym w gląb skóry.Zaczynam stosowanie od dzisiaj, na bierzacą bede opowiadac o wynikach.
Kuracje wspomagam piciem duzej ilosci wody ok3 l dziennie i odpowiednią dietą
zakaz jedzenia chleba, slodyczy,makaronow,tłuszc zów.
Daj znać jak efekty ?
Skazana Na Sukces jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 13:52   #51
27Kika27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 54
Dot.: Celluless

Narazie kiepsko, coprawda nei amsuje sie codziennie ale co dwa trzy dni, samo urzadzenie jest troche slabe bo bateria trzyma tylko na dwa masowania po 40 minut
27Kika27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 21:23   #52
olaaaaaaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 307
Dot.: Celluless

Masz ten celluless ze swiatlem led? zamierzam go kupic.. Napisz jak dlugo uzywalas i jakie efekty.
__________________
[B][COLOR=Magenta]I'm so pink.
olaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 11:09   #53
27Kika27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 54
Dot.: Celluless

Tak mam ten ze swiatlem led, ale efekty są oplakane, a raczej zerowe, zadna magiczna maszynka nie usunie cellulitu a tym bardziej nie wyszczupli uda czy brzucha, rzucilam to w kat, kupilam orbitreka kettler zaczelam jezdzic po 1h co dwa dni i przez 3 msc scudlam 6kg, cialo mam ujedrnione,pupe umiesnioną i cellulit tez jakby zniknal nie calkowice ale jest duza poprawa-jak widac ruch fizyczny jest najlepszy a maszynki typu banki i inne do kąta.
27Kika27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 08:56   #54
olaaaaaaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 307
Dot.: Celluless

A w jakim stopniu mialas celllit?Ja mam 1 stopien dopiero, dlatego łudzę sie ze to cos pomoze.. Masaze reczne pomagaly ale nie chcialo mi sie;D
__________________
[B][COLOR=Magenta]I'm so pink.
olaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:29.